Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

asmeena
16. únor 2009

Lajci: gratuluji 5 kg za 17 dní je hodně velký úspěch, normálně se doporučuje tak 0,5kg za týden.

lajcikova
16. únor 2009

asmen no nevim jestli je to uspěch-řikam ja nic nevidm 😀 alë budiš.sem byla plavat a zitra jdu na aquaaerobic-to bude trapas 😀

jinak lil jestli chceš ja ti pejska daruji-a to z lasky,ma 8měsicu,ale neni teda čistokrevnej,ale nevim jak na tom budem s bydlenim a museli by sme ji dat do utulku 😔 je opravdu většiho vzrustu,veterinař řikal že se sni da vychovat inteligentni pejsek,matky zlaty retriver s papira a otec kolie 😠

koczurka
16. únor 2009

AHOJ HOLKY!!!

Teda tady fakt asi padla depka na každého,už ať je fakt to jaro a nebo léto.Já sice zimu miluju ale už je to protivné.
Lajci,to teda nechápu proč jsi se sebou tak nespokojená když se ti tak krásně daří s tou váhou. 😉 Jsi dobrá.
Jinak já pořád jen kynu takže vlastně nic nového. 😀

asmeena
16. únor 2009

Koczurko: to by bylo aby si nekynula. A myslím, že tobě ani zima nevadí, když mimiško nosíš pod srdíčkem.

lajči: mysli pozitivně, 5kg je hodně a možná ty to na sobě nepociťuješ, ale určitě to okolí vnímá a hlavně, že to bude mít přínos pro těhulkování. 😵

lajcikova
16. únor 2009

to doufam proto to dělam jen pro to ditě 😔 jinak hlasim že mame dnes 7let od svadby 🙂 no a slavit se nebude,jelikož.....moc na to nejsme 😔.
koczi ja nejsem nespopkolena,jen netrpěliva 😔 ale na to trpim od mala 😀
jen pěkně papej at kineš at tu nejsem tank jenom ja 😀

z jineho tematu holka co čekala dvojky tak o ně včera přišla ve 4měsici ☹ byla trochu hypochondr,ale tohle je fakt smutne a bolestive.......... 😔

koczurka
16. únor 2009

Jo,jo však to poznáte jak to pěkně půjde nahoru jak budete těhulky,pořád hlad a hlad.Ale to já už budu mít za sebou a budu pomalu hubnout. 😉 😀
Asmen,zima mi vadí hlavně kvůli oblečení,to víš už jsem méně pohyblivá a ještě jak se člověk nabalí tak je jak sněhulák.Navíc se mi špatně obouvá a proto už se těším jak nazuju střevíčky a půjdu.
Lajci,tak to znám já jsem taky netrpělivá a všechno chci hned,ale kdo ne že? 😀 S tou holkou z jiného tématu je to fakt moc smutné,úplně mně mrazí. 🙄

asmeena
16. únor 2009

koczurko: já nemusím být těhu a mám taky pořád hlad (nebo spíš chutě?) teď jsem zrovna zdlábla půl hermelínu a k tomu skleničku vína.

evkaa25
16. únor 2009

ahojky 🙂
Dneska jsem mněla fofry a koukám,že jste se docela rozepsali.Já jsem žehlila,pak jsem byla s mojí fenečkou na prochajdě.Večer v angličtině a ted ještě plavat v aquaparku.Uffff.Jsem zbitá jak borůvka 😉
Peti nám brali krev na základní imunologické vyšetření a až podle výsledků-asi za tři týdny-se uvidí,jestli nás pošlou na hlubší imuno...
Lili takže Zlín,jo?!Určitě tam jsi spokojená,tak ted to musí vyjít!!
Koczurko já mám asi stejně jak asmen taky hlad pořád 😒 A asmen,nikdy se mi nepovedlo sníst půl Hermelínu.Když už,tak celý!!! 😀
Monali ty se snaž myslet pozitivně,ale máš pravdu,že v tomhle počasí a tak vůbec,se depkám podléhá docela rychle.A ještě když nás někdy tak hrozně štve okolí..........

gab123
16. únor 2009

čauky holky, ty jo tady toho je!
lajci ty kyla za 17 dní je úplně super,myslím že mě by to lip nešlo!Jsi mooooooc šikovná jen tak dál....dolůůůůůůůůů
koczorko těhule nejsem,ale taky nějak kynu říkám,že se asi mám 😀 já jsem přes jídlo fakt hrozná všechno mi chutná to nevim až budu těhu to asi všechno sežeru.
monali 33 to je ještě pořád dobrý tě mi čísl ise nestresuj,hlavně se cit mladě 😉
lili velkého psa do bytu,nebo ven?mi máme psa doma a je to strašný šmudla pořád musím úklízet vyválí se úplně všude.
peti ty jsi jedeš pro výsledky do plzně nebo vám přijdou poštou?já jsi jdu pro ně týdem po tobě jdem 9.3. jsem zvědavá jak nám vyjdou

asmeena
17. únor 2009

evi: ty jsi ale hyperaktivní. Jak ty tvoje aktivity všechny zvládáš. Já přijdu zbitá z práce domů a nejraději bych šla spát a probudila se až ráno.
Dnes jsem abnormálně unavená, ale přemohla jsem se a zarezervovali jsme si ricochet, takže vyrážíme za pár minut.

asmeena
17. únor 2009

Gab a Peti: ať vám ty výsledky dobře dopadnou, držím pěstičky.

evkaa25
17. únor 2009

asmen je pravda,že toho stíhám docela dost.Na plavání a anglinu jsem se dala po druhém neúspěšném IVF.Řekla jsem si,že se musím soustředit taky na něco jiného,než na mimi.Nemám alespon čas přemýšlet...
Holky u nás v práci to jde od nového roku od desíti k pěti.Ted si zase na nás vymysleli,že nám nechcou platit přesčasy.A těch my tam máme všichni požehnaně,protože jinak to u nás nejde.Ohánějí se při tom krizí....Už abych byla na té mé vysněné mateřské..... 🙂

lajcikova
17. únor 2009

čauky všem
tak sem se vratila z toho aquaerobiku- 😝 jsem total,je to fuška ale byla tam sranda,kozy mi skakaly všude 😀 ale ty cesty-hnus,hnus a ještě jednou hnus 😠

petista
17. únor 2009

Lajci, a kolik Vás chodí na ten aqua, já jsem chodila, bylo to bezva, ale potom se zvýšil zájem, začaly do bazénu pouštět i 8 holek, to už nebylo k hnutí, pořád bylo třeba dávat pozor, aby člověk do něčeho nevrazil, pak navíc zdražili na 120,- Kč, tak jsem chodit přestala a teď už chodím jenom plavat, jako Evka.

petista
17. únor 2009

Tak už se nemůžu dočkat výsledků z imuna, jsem zvědavá, napnutá, chci a nechci to vědět .. 😵
No pak jsme objednaní na 10.3. Původně jsem uvažovalo o dalším pokusu už v březnu, ale to nestihneme, jelikož mrchu dostanu tak někdy 4.3., tak uvažuju, jestli jít v dubnu nebo až v červnu, v květnu je manža na služebce, takže to nejde. Vidím to asi na ten červen, v čínském kalendáři početí jsem se dočetla, že 5.6. je nejnej pro početí, no určitě se do toho dne s OPU nestrefíme, ale je to hezké datum, zrovna budeme slavit 5 let od svatby.
Evi, na platbu přesčasů máte ze zákona nárok, nemáte-li ve smlouvě podepsané, že souhlasíte s přesčasy. Je to povinnost zaměstnavatele.

lajcikova
18. únor 2009

ahojik

peti no bylo nas tam tak dvacet,ale ten bazen je veljky,a stoji to 90kč 😝 ale stoji to za to.jen to bohužel budu stihat jednou tydně 😠

monali
18. únor 2009

Aquaaerobik to jste holky dobré, já moc vodu nemusím, ještě tak ve vaně 😀 ale to se zase raději sprchuju.
Takže to bych asi nedala, no jste šikulky.
Evi to je teda síla s těma přesčasama. No snad se to nějak urovná navíc vy jich máte hrozně moc, takže
to nebudou moct jenom tak smáznout.
No u nás ve firmě je to teď taky nějaké divné, Objednávek je málo, tak doufám že to nějak přežijeme
když teď všude propouští a zavírají podniky.
Taky jsem to četla o Andře, jak přišla o bobíšky, je to hrozné, vůbec si nedokáže představit, co teď prožívá,
doufám že nás to tady nikoho nepotká. 🙂
Jinak pro změnu u nás pořád sněží

lilienka
18. únor 2009

ahojky holky
tak od zítřka si začínám píchat puregon.Jsem ted volala k dr,že se objednám na ultr.a ta jeho sestra-to je ježibaba to svět neviděl.Řvala po mě,že pan doktor tam v pondělí PROSTĚ NENÍÍÍ.Tak mě objednala na úterý.Přitom jsem byla domluvená s dr.Bych ji švihla pizdě.Nenávidím takové lidi.To byla ta kráva co mi tehdá tak blbě napíchla žílu,že jsem týden neuměla ohnout ruku 😠 JInak nám přesčasy taky už neplatí-máme to aspon na náhr.volno.Ale aspon se snaží abychom je neměli pořád.Gab-pejska jedině ven.Jo a hermelín já nejím-já ho přímo žeru 😀

koczurka
18. únor 2009

AHOJ HOLKY!!!

Lili,no to super zprávička. 😉 Už se to tu rozjíždí,hurá!Tak hezky píchej a žádné alko a námaha ať máš co nejvíc vajíček. 😉 Ty sestry některé jsou na palici,je to dost nepříjemné takové chování že?Taky mi pár takových už zkazilo náladu na celý den.
Holky o hermelínu mi nemluvte,toh bych snědla hromadu,mňam.Když už tak jeden pro mně a jeden pro mimíska. 😀 😀 😀
Vy se máte že chodíte plavat,já strašně ráda plavu ale nemůžu do bazénu vůbec chodit protože mám z toho vždycky mykózu,dokonce i v lázních jsem ho neměla kvůli tomu.Takže si ho musím odpustit.Ale koupaliště mi nevadí,asi tam není tolik chlóru.
Jinak se tady čeká na výsledky tak držím pěsti štěstí. 😉 😵

gab123
18. únor 2009

ahoj holky já už psala ráno a máme nějak špatněj signál tak se mi to neuložilo ☹ píšu znova
LILi tak to se máš už se nám to bude tady pomalu rozbíhat,tak se snažte at se vám vše povede.Ta sestra je fakt na pěst,já bych byla taky nepříjemná a až bych jí viděla tak bych jí to ve slušnosti řekla jak se chová.
lajci já se musela smát,že ti prsa skáčou doví kam mě by nemělo skákat co 😀 půjdeš i příště?
evi ty zaměstnavatelé s placením jsou strašný já dělala u soukromníka a to jsem ho pořád prosila o peníze na dopravu za přes časy no děs,ale už to je zamnou
petis mi jsme ted takové čekatelky co bude,vid.Koukám že máme i spolu dostat MS tak to budem možná podit na stejno
🙂
jinak nic nového

asmeena
18. únor 2009

koczurko: a když stimuluješ, to se nedoporučuje vůbec alkohol? Ani sklenička vína?

lajcikova
18. únor 2009

ahojik
gab zitra jdu zase,jsem doma tak toho využiju,sem si dneska koupila pořadne plavky tak snad už nebudu dělat striptyz 😀 včera mi lezly uplně ven,a ja se divila proč ten co pouštěl tu hudbu tak čuměl 😕 🙄

lil tak hlavně se tref 😀 a držim však viš 😵

gab123
18. únor 2009

lajci tak to je skvělé,že se líbilo a hlavně dnes vidím že záříš a nemáš depku jen tak dál! 😀
asmeen alkohol se určitě nesmí mě se ptali jako první zda požívam alkohol, vede k neplodnosti tak asi né ☹

asmeena
19. únor 2009

aha, tak to děkuji za info, já jsem si při stimulaci dávala skeleničku vína a bayleis. Tak pokud půjdu na další, tak už nebudu.

lajči: tak ty jsi se do toho teda zakousla a teď už ta kila půjdou dolů na to tata. 😉 Chce to chodně pozitivního myšlení. To já vždycky když hubla a nějaká kila šla dolů, tak jsem měla hned lepší pocit a měla jsem snahu shazovat pořád dál. 😉 Teď už se sebou budu muset taky něco dělat. Po těch hormonech jsem jak bečka. 😖

gab123
19. únor 2009

já po glotibegygu takynabrala byla jsem celá oteklá ted je neberu a dolů mě to nějak nejde.

petista
19. únor 2009

Gab, jsem takové spolubojovnice, co?
Lil, tak gratuluju ke stimulce, pěkně píchej 😀
Lajci, tak to máte fajn, že je velký bazén, tady je takový pitomý malý a člověk se hrozně mačká
Asmen, při stimulce klidně popíjej, je to v pohodě
Kuczurko, a chutná mimískovi taky hermelín?

lilienka
19. únor 2009

ahojky holky,
tak mám dilema....včera jsem dostala mrchu a dnes jsem si měla píchnout,ale dnes po mrše ani stopa....volala jsem dr jestli si to mám teda vzít,byl sice trochu zmatený,ale prý jo...stalo se vám to už někdy???? pro jistotu jsem is opět dělala test,ale negativní(i když jsem ho dělala večer).Možná je to tím,že jsem nemocná.Kdoví.

evkaa25
19. únor 2009

Ahojky holky,
ráno jsem psala dlouhý příspěvek a vůbec se mi neuložil ☹ Tak ted jdu jen tak krátce pozdravit.Jsem úplně hotová z práce.Mněli jsme dneska schůzi a já si docela otevřela hubu.Čeká nás spoustu zmněn,tak snad to ustojím 😅
Lili mně se to občas stává,že první den mám moc silnou ms,druhý den skoro nic a pak se to zas rozjede.Mívám ms tak pět dní...Asi je to nervozitou,nebo jak píšeš nemocí.

asmeena
20. únor 2009

Holky já jsem se tak nějak tím hermelínem rozežrala, že si dávám každý večer půlku. A to jsem ho asi rok vůbec nejedla, moc mi nešmakoval. Nevím co mě teď chytá za chutě, místo toho, abych se večer ovládala, tak bych sežrala co potkám. 😠

koczurka
20. únor 2009

AHOJ HOLKY!!!

Asmen,tak já jsem během stimulky si nedala ani deci alkoholu,prostě tak pro jistotu.A myslím že tu chvilku se to dá vydržet,co mám říkat teď že? 😀 Už sedm měsíců ani slzu. 😝
Evko,to už se mi taky stalo tolikrát že se mi dlouhý příspěvek neuložil tak jsem se na to vyflákla úplně. 😀
Lili,to je divné ale hlavně že můžeš stimulkovat.
Lajci,ty jsi číslo 😉 tak už tam toho hudebníka neoblbuj. 😀
Petis,to nevím jestly mimískovi chutná hermelín,ale myslím že když chutná mi tak mu určitě taky. 😉
Hezký víkend holky... 😵