Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lajcikova
20. kvě 2009

Zruš ČEKATELKY NA STIMULACI:
Evka

STIMULANTKY:

lajči-18.5stimulace fostimonem,23.5kontrolni ult.

Michule - 4.5 UV, injekce Decapeptyl

ČEKATELKY na // po ET (KET):

Monali, 33, 2.IVF FN Olomouc,(máme 7mrazáčků) ET 14.4., 4.5. krev pozitivní, kontrola UTZ 14.5.
Mimco ET 19. 4. krev 4. 5.
Petista - 31, 2. IVF FN Olomouc, OPU 28.4.2009, 10 vajíček - z toho 6 ICSI a 4 normoš, oplodnilo se 6, z toho 1.5. zavedeny dvě - jedno 8buněk, druhá morula, krev 13.5.
ILI5- 24.4 Menopur, Puregon, Orgalutan OPU 6.5 krev 25.5. 20.5 //

TĚHULKY

Koczurka

lajcikova
20. kvě 2009

ili to je dobře že neplašiš 😉 to ja litala jak debil s testama,a bylo z toho hovno jen slzy ☹ ted držim hubu,vi to jen mamka a segra,ta semnou děla v praci ak vi že sem na neschopence,a taky tu podporu aspon nějakou potřeuju. 😉

jinak monča tu fakt dlouho nebyla snad je v pohodě? 😕

ili5
20. kvě 2009

Mimco, monali, petist, taky se upravte v tabulce. Koczi, ty budeš za chvíli v kolonce MAMINKY.

lajcikova
20. kvě 2009

Zruš ČEKATELKY NA STIMULACI:
Evka

STIMULANTKY:

lajči-30.4.09 ult.po clostiku

Michule - 4.5 UV, injekce Decapeptyl

ČEKATELKY na // po ET (KET):

Monali, 33, 2.IVF FN Olomouc,(máme 7mrazáčků) ET 14.4., 4.5. krev pozitivní, kontrola UTZ 14.5.
Mimco ET 19. 4. krev 4. 5.
Petista - 31, 2. IVF FN Olomouc, OPU 28.4.2009, 10 vajíček - z toho 6 ICSI a 4 normoš, oplodnilo se 6, z toho 1.5. zavedeny dvě - jedno 8buněk, druhá morula, krev 13.5.
ILI5- 24.4 Menopur, Puregon, Orgalutan OPU 6.5 krev 25.5. 20.5 //

TĚHULKY

Koczurka(9června,bude to chlapeček)

MAMINKY

lajcikova
21. kvě 2009

čau ženy
koukam že si tu jako pišu sama,no neva 😠 si zvykam,ani koczi tu neni a to ma času 😕 ili ta si chodi klabosit jinam,petka asi maka,ano a ten zbytek tedy nevim kde se flaka? 😕 no tak jdu zase,tak třeba se tu ještě někdo ukaže 🙂

koczurka
21. kvě 2009

AHOJ HOLKY!!!

Tak jsem dorazila z poradny a zatím žádná známka po kontrakcích.Takže fakt budu těhotná asi jak slonice dva roky. 😀 😀 😀 Takže další kontrola ve čtvrtek.To už doufám bude nějaký náznak porodu. 😒
Teď to počasí mně zabíjí,mám všechno nateklé no hnus.Takže teď lehnu k telce,zatáhnu žaluzky a ani se nehnu. 😀
Lajci,to je fajn že píšeš,jen tak dále. 😉 A Ili nám tady ani nedá vědět jestly čárka sílí nebo ne že?Potvůrka jedna nás napíná. 😅 Ty máš teď vycházky tak jsi asi šla někam ven co?

ili5
21. kvě 2009

Ahojky, no sem chodíte velice málo, tak drbu i jinde, kde je rušno. 🙂
Koczi, asi mu je u Tebe moc dobře a nechce se mu ještě na svět.
Já dnes testla a jiný test mamatest a je tam stále slabá jen čáurečka, tak nevím, je to už 10 den a jen trochu zesílela.
Myslíš koczi , že se nemůžu opalovat? Šla bych na balkon, ale bojím se přehřívat.
Michul je asi někde na dovolené.Snad nebude marod 😒

ili5
21. kvě 2009

No vidíš Lajci, zas tady nikdo, zdechl pes 😀 .
venku nádherně, každý na sluníčku.

koczurka
21. kvě 2009

Ili,snad už čárka bude jen sílit. 😉 Opalovat jestly se můžeš to nevím,ale já bych to neriskovala.Michul,tu dlouho nebyla to je pravda,snad brzy napíše.Ale o dovolené nic neříkala. 😨

evkaa25
21. kvě 2009

ahojky,dlouho jsem tu nebyla.
Snažím se užívat sluníčka,tak jsem pořád venku v naší nové pergole 🙂
Peti,co tvoje pergola??
Ili moc gratuluju k testíku.Je to super!!
Monali a co ty?Myslím na tebe.
Koci,jak snášíš ty horka?Asi nic moc,co?!

ili5
21. kvě 2009

Jsem naštvaná. Jedna dobrá duše z koníka co mě zná, tak to hned roztrubila rodině. Dnes mi volala švagrovka, že jsem jim zatajila, že jsem v tom. Tak já to neřekla ani chlapovi, že počkám na krev a ona drbna... Hlavně, že ona mě prosila ať to neříkám, jak byla ona na iui moji švagrové, až to bude mít jasné a ona mi udělá toto. Není nic horšího, než když se rodina doví, že jsem těhu od cizích lidí. HNUS

michule
autor
21. kvě 2009

Ahoj holky, moc VŠECHNY 😀 zdravím. Vůbec jsem neměla čas napsat a dočíst si vás, takže na to vletím. Byla jsem v Ol, už píchám druhý den a musím uznat, že to péro nemá chybu, jsem nadšená. Doplňuji tabulku a pak jdu dočítat co nového. Jo a co Monali - jak se daří a jak to vypadá? Myslím na tebe a držím paluchy.
Jinka ILI - to je fakt hnus, to se nedělá. A mimojiné, moc a moc gratuluji k //. No a na krvi ti to jistě potuplují. 😉 Koczurko - neboj, on se Honzík přihlásí v čas. Ještě si užij pár týdnů bříška. 😀

Zruš ČEKATELKY NA STIMULACI:
Evka

STIMULANTKY:

lajči-30.4.09 ult.po clostiku

Michule - 4.5 UV, injekce Decapeptyl, 2O.5 Pregnyl, Menopur, Dexamed ( a fraxiparin na ředění krve ), po OPU Prednison

ČEKATELKY na // po ET (KET):

Monali, 33, 2.IVF FN Olomouc,(máme 7mrazáčků) ET 14.4., 4.5. krev pozitivní, kontrola UTZ 14.5.
Mimco ET 19. 4. krev 4. 5.
Petista - 31, 2. IVF FN Olomouc, OPU 28.4.2009, 10 vajíček - z toho 6 ICSI a 4 normoš, oplodnilo se 6, z toho 1.5. zavedeny dvě - jedno 8buněk, druhá morula, krev 13.5.
ILI5- 24.4 Menopur, Puregon, Orgalutan OPU 6.5 krev 25.5. 20.5 //

TĚHULKY

Koczurka(9června,bude to chlapeček)

MAMINKY

gabka14
21. kvě 2009

Ahoj holky!
Po dlouhé době se opět hlásím. Nebylo moc času a hlavně nálady tady chodit. Občas jsem tady nakoukla. Je tu toho tolik nového, ale je toho hodně, celé jsem to nečetla. Moc Vám přeji všem, aby Vám to všechno vyšlo. Já teď další pokus odkládám. Měla jsem zdravotní problémy, musela jsem na infuze a aby toho nebylo málo, tak můj syn měl havárku. Jel na babetě a srazilo ho auto. Měl těžký úraz hlavy, celé dny jsem u něho seděla a věřila!!!! Z nejhoršího jsme venku, ale všechno ostatní šlo stranou, teď je pro mně důležité jen to jedno jediné.Tak si ještě na ten můj poslední pokus počkám. Hlavně aT mám v pořádku toho mého puberťáka. Nechtěla jsem Vám tu lézt a brečet. Teď, když už to je lepší, tak mezi Vás zase občas skočím. Už jsem zase nabrala trochu síly.

Ili tobě moc gratuluji k těm dvěma čárkám!!!!

michule
autor
21. kvě 2009

Ahoj Gabi - myslely jsme na tebe s Koczurkou na srazu. Držte se doma a ať mladý je co nejdříve v pořádku. Aby se člověk celý život o ně bál 😒 . Tak snad už bude vše OK a ty nabereš sílu třeba do dalšího pokusu. Vím, že to taky s tím zdravím máš složitější, ale jsi bojovnice a my taky taky bojujeme. Držím palce a buďte stateční.

gabka14
21. kvě 2009

Ahoj Michul, děkuji za palečky. Doufám, že vše bude v pořádku, nejraději bych ho měla už doma z nemocnice.Důležité je, že to přežil a teď bude nějakou dobu trvat, než bude úplně v pořádku.Zatím to není ten veselý kluk, co byl, ale věřím, že zpátky bude. Už se mi stýská i po jeho drzých poznámkách.Měl zlomeniny v obličeji a lebce na čele, hematom na mozku, ale docela se z toho dostává, ale psychika zatím není, co bývala. Vím, že jsem bojovnice, ale co je moc, to je moc. Ale zatím bojuju, jak se dá!!!!

koczurka
22. kvě 2009

AHOJ HOLKY!!!

Michul,jsou fajn ty pera že?Ne jak si to ředit a natahovat do stříkačky. 😉 Kdy jedeš na další kontrolu?Takže přechod už máš za sebou. 😉 😀
Ili,to snad není pravda,co to jsou dneska za lidi.Je to fakt hnus,to bych si ale s tou dotyčnou pořádně vyřídila.
Gabi,hodně síly přeju a ať je mladý brzy v pořádku.Držím pěsti.

monali
22. kvě 2009

ahoj holky 🙂

Ili - no to je super zpráva, hlavně že // sílí a ještě sílit budou. No a ta kámoška co to vykecala - je to teda fakt
asi slepice, ale i takoví lidi se najdou - no a zastřelit ji nemůžeš. 😠
Lajči - takže stimuluješ, je fajn že máš nemocenskou aspoň můžeš být v klidu a odpočinout si. Ale teď mi to trošku
uteklo, stimuluješ před IUI nebo před IVF?
Michul- no vidíš pero zvládáš v pohodě, takže teď už půjde všechno jak po másle. A co ten váš kanaďan? odjel
a nebo se mu u vás tak zalíbilo, že zůstal 😀
Koczi - nejdřív ses bála že budeš nosit Honzíka do 15let, teď už to vypadá jenom na další 2roky. Nějak se to
snižuje, aby nakonec nepřekvapil a nebyl venku dřív než si pomyslíš 😉 A co dneska je ti líp, když je zataženo?
Gabko- není se co divit, že zatím na další pokus nemyslíš. Hlavně ať Daniel co nejdříve v pořádku.
Peti, Evko - vy se máte, pergola na zahradě, to se vám to musí sedět. 😉 Já tak akorát můžu vylézt na balkon
a prohlídnout si svoje 3 truhlíky. 😀

monali
22. kvě 2009

tak jsem se taky trochu poupravila v tabulce

ČEKATELKY NA STIMULACI:
Evka

STIMULANTKY:

lajči-30.4.09 ult.po clostiku

Michule - 4.5 UV, injekce Decapeptyl, 2O.5 Pregnyl, Menopur, Dexamed ( a fraxiparin na ředění krve ), po OPU Prednison

ČEKATELKY na // po ET (KET):

Monali, 33, 2.IVF FN Olomouc,(máme 7mrazáčků) ET 14.4., 4.5. krev pozitivní, kontrola UTZ 14.5.-zatím není vidět embryjko, 22.5. UTZ je vidět embryjko, ale zatím bez srdíčka, další UTZ 27.5 tam se rozhodne
Mimco ET 19. 4. krev 4. 5.
Petista - 31, 2. IVF FN Olomouc, OPU 28.4.2009, 10 vajíček - z toho 6 ICSI a 4 normoš, oplodnilo se 6, z toho 1.5. zavedeny dvě - jedno 8buněk, druhá morula, krev 13.5.
ILI5- 24.4 Menopur, Puregon, Orgalutan OPU 6.5 krev 25.5. 20.5 //

TĚHULKY

Koczurka(9června,bude to chlapeček)

MAMINKY

monali
22. kvě 2009

Tento týden jsem si dala od koníka trošku pauzu a snažila jsem si dát pauzu od všeho. Vymýšlela jsem si pořád
nějakou práci, abych myšlenky odsunula někam jinam, ale stejně se mi to nepovedlo.
Takže jsem si udělala další test, a čárka byla slabší než před týdnem. Tam jsem to nevydžela a objednana se ke
svojemu gynekologovi,abych prostě věděla, buď dobře a nebo špatně. Ta nejistota je to nejhorší. chtěla jsem ať mi uděla odběry na HCG, ale on rovnou chtěl UTZ.
Takže jsem dneska byla na tom UTZ a jsem na tom pořád stejně. Zase to mám 50 na50.
Embryjko sice viděl, ale na to ,že už je to víc jak 5 týdnů od ET tak je moc malé a zatím neviděl srdíčko. Na druhou stranu zase říkal, že na to, že minulý týden doktorka neviděla vůbec nic tak narostlo docela slušně. Takže mi nezbývá než počkat do středy na další UTZ v OL. a že mu mám pak zavolat jak jsem dopadla. V tu středu už musí být vidět i to srdíčko, jinak je to konečná.
Takže to mám jako předtím, prostě čekat, jak to dopadne. Ach jo 😒 naše nervy. Myslím, že ve středu před
tím ultrazvukem asi zkolabuju 😀

lajcikova
22. kvě 2009

moni takže maš embryjko-to je krasa a srdičko bude maš čas až do 8tt,takže klid.

jinak ja nevim vlastně na co stimuluju ja sem rozhodnuta na ivi ale dostal řikal že pokud bych zareagovala tak by udělal ivf ale nechce se mi projet posledni pokus,no uvidim zitra jdu na kontrolu a stama jedem do rožnova do skanzenu ale děcka ja mam zitra sebou maleho od segry 😝 ty jo to zase bude ostuda 😀 takže kdyby ste tam někdo viděly obtloustlou pani s malym špuntem ktery neposloucha tak to sem prosim ja 😀

jinak uplně vam ty pera zavidim,ten fostimon je fakt hruza 😠 štipe jak čert,citim to až v kotniku 😝 ale hlavně aby zabral že?manža mi to už z hruzoz picha vždycky si to ořvu 😔

monali
22. kvě 2009

Ještě mě napadlo, jak Michul před srazem psala, že mi budete brblat do embryjka, aby sebou hodilo, asi to fakt
zabralo 😀 Navrhuju na zítra další sraz - jedeme ke tchánům na zahradu smažit vaječinu, tak se přidejte 😀
Potřebuju u embryjka nahodit srdíčko 😀

monali
22. kvě 2009

Lajci, s tím srdíčkem nevím jak to je, já jsem pochopila doktrora, že pokud to nebude v tu středu vidět - to
je 6týden po ET, tak je to konečná. ☹ Jenže jelstli je to embryjko fakt zhnilé po mě, tak potřebuje určitě
víc času, mě taky všechno trvá. 😀 Doufám, že tam bude ve středu Dostál, a když tak mi řekne co a jak.

Užijte si zítra víkend, ve skanzenu je krásně, a počasí by taky mělo být dobré. A ten malý - to je ten co plive? 😀

Já jsem na stimulku taky vždycky měla gonal v peru, ale s tebou soucítím.

lajcikova
22. kvě 2009

no vidiš jak to zabralo 😀 ja zase mluvim s těmi svymi vaječniky aby se tedy probraly že chcem tak vajucho 😝 no jestli to zabere nevim,musi.takže někdo mluvi ze svymi dětmi v břišku nu a ja si povidam se svymi vaječniky 😅 🙄 sem fakt jak debil,ale co blaznum se nema odporovat že?

moni a tedy špiniš nebo ne?nic nenapišeš aja si to pak musim čist z karet 😀

lajcikova
22. kvě 2009

no tak se nenech odbit oni to taky poznaj podle krve a hodně holek ma srdičko až kolem 7-8tt,takže se nenech. 😠

monali
22. kvě 2009

Lajci, je fakt že celý tento týden jsem špinila, ale tak divně - bylo to pořád hnědé a odcházely ze mě kousky
něčeho (omlouvám se, nechci být nechutná) Právě proto jsem dneska šla k doktorovi a byla jsem přesvě
čená, že mi prostě řekne, že nic, takhle mám zase malou naději. 😉

lajcikova
22. kvě 2009

to se asi odpojilo to druhe,to vyjde musííííí,moc ti to přeju maš ten osdu tak zkurvenej jako ja tak ted mame pravo i my na trochu toho štěstí ne???tak se drž,a hlavně klidek,se mi to keca co?sama sem stresman 😀 😵

monali
22. kvě 2009

No a hlavně mě taky děsí jak mi rychle utíkají roky, jestli se to povede a narodí se mi mimi (teď mi to zní skoro
jako zázrak) tak mi bude skoro 34, a než dojde do puberty tak už budeme s manželem zralí akorát na domov
důchodců. Je to děs a to se snažíme tolik let, ani nevím, kde to tak rychle uteklo 😀

teď se omlouvám, ale jsem maniak a jdu čučet na čaroděky v televizi. 😉 ráda jsem tě tady konečně
potkala, zatím se měj.

lajcikova
22. kvě 2009

ahojik takse teda jako zase stav ju? 😀

michule
autor
22. kvě 2009

Ahoj holky, zdravím zatím ještě z práce, ale co nevidět jdu domů a hurá na víííkend 😀 😀 😀 😀
Monali - 😀 😀 sice jsem nekecala přímo s mimiskem, ale aspoň jsem hučela do tebe. Moc jsem na tebe myslela, sice jsi na tom pořád stejně, ale mimisko se tak roztluče, že budeš mít rovnou pohyby 😀 , jo a víš ty co, ve středu se uvidíííme, jo?? Já jedu taky na ultrazvuk a tak si můžeme pokeceat. ( I když si na tebe tak vzpmínám, tak si nejtišší žena ve střední Evropě 😀 😀 😀 , ale to zvládnem ). Jo a s tím balkonem to mám stejné, jenže já nemám ani truhlíky, maximálně se můžu dívat, jestli zase někdo neleze do auta, třeba pro rádio 😀 😀 😀 . Jinak Kanaďan odjel, uklízela jsem po zbytek dne, vyspala se nádhreně opět ve své postýlce a teď jsem tak spokojená, že mladý nesmí domů nikoho ani před dveře pozvat, jinak se neznám. 😉
Koczuro - já si myslím, že ty stavy přechodu přetrvávají do teď. Ty návaly už asi nepřejdou nikdy. Normálně celá orosená, ale už nevím proč, třeba to jsou zase pro změnu ty hormony. Jinak s tím perem jsem přišla do práce, vzala leták, 2 kolegyně a znovu jsme maturovaly. Píchla a ani nevím kde. Nádhera, ale od neděle mám i klasické injekce, takže jsem opět v klidu. 😀
Lajči - jsme na tom stejně. Tentokrát budu píchat i drahému a to 24 a 12 hod před OPU, takže si to užije se mnou. 😀
Gabi - myslím, že na každé takové špatné a zlé věci je jedna dobrá!!!! Snad si dá větší pozor, bude se více bát a vážit si všeho. Mě stačí, když maldý ležel na infekčním a já za ním chodila, ta bezmoc, že nemůžeš nic dělat je hrozná. Prostě vydržať a nevzdávat se. 😎 😉

lajcikova
22. kvě 2009

moni tak sem ted pročitala diskuzi kdy je vidět srdečni akce a některe holky tam pišou že měli až srdičko 8+3tt,takže klidek maš času habaděj. 😉
jinak s tim věkem je to hruza ja si vždycky řikala že bych tak do 25ti chtěla aspon jedno ,ted sem to posunula do 30citky to mam za 7měsicu,no sme zvědava jak to budu přesouvat dal,ale kolem 37končim pak už to nema vyznam. ☹