Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

michule
autor
9. říj 2009

Ahoj holky. tak já opět dnes celý den lítala. Byla jsem u kámošky, co má roční holčičku a od ní nakoupila modely a hrazdičku, za kterou chtěla 100kč, takže jsem to tam nemohla nechat a opět padla nějaká ta kačka. Nafotím a dodám, jelikož ta hrazdička v obchodě stojí od 650,- - 900,- tak z ní mám fakt radost a mladý ji hnedle i složil, takže na to čučíme jak teleta na nové vrata. 😀 😀 😀 S těma barvama máte pravdu, dnes je tolik krásných věcí, že oči jdou šejdrem, taky nakupuji barevné, ale fakt je ten, že převaha je růžová. No co nedělám, proncezna musí mít být ve sladkém, no ne? 😀 😀 😀
Evi - já ty moudra mám taky od holek a tady frajeřím 😀 😀 . Fakt je ten, že je toho plno. Všude o tom píšou a já čtu a jsem chytrá jak rádio. Ty silikonové cumle jsou ortodentické - NUKy.( Podotýkám, že před 17ti lety nebyly a když ano, tak nevím kde asi jsem žila v zemljance 😀 ) Nemělo by to mít funkci na předkus a navíc maminka, která dokrmuje, tak ji dítě lépe chytne bradavku ( nevím, mám načteno!!!! 😀 ). Ohledně těch matraci do postýlek vím, jelikož roky pracuji na rehábce, takže vím co je pro páteř mimiska asi dobré. Podušku asi taky pořídím. Jsem hotová když jsem četla o té tvé rodině, to musel strašný šok a smutek. Nedovedu si to představit ( no raději ani nepomyslet ). A MUDr vždycky zastav když by ti to chtěl říct. Je fakt ten, že jakmile se zbavíš bolesti, tak okamžik ( mimojiné ten nej v životě ) když ti řeknou, maminko máte 😅 😅 ????? je nepopsatelný. Tak hlavně ať je hříbek zdravý. Já osobně jsem to strašně chtěla vědět a litovat nikdy nebudu, navíc jsem pořád tak šťastná, že mi to vydrží až do porodu 😀 .
Ili - už se o te plodovce nebudeme rozepisovat, jelikož máme rozdílné názory navíc se pořád opakujeme. Takže to uzavřeme, OK? Mě se pomalu začíná plnit komoda, že už toho asi nechám. Nekupuji zbytečnosti, už jsem sehnala i pár šatiček na léto, takže myslím, že hadříku máme pro začátek dost. Máš pravdu, že miminko je krásné v bílém a moc by mi vadilo mít malého ,,US army ,, v kočárků, ale pryč jsou doby, kdy jsme do 6 ti týdnu vozili v kočárku děti v bílém s naškrobenou zavinovačku s polšářkem a krajkovou peřinkou. Podotýkám - proti gustu každé z nás nic nemám!!! Do základní výbavičky kupuji vše, co tady holky mají v albech. Okopírovala jsem si to a dle toho se držím. Dám to alba, jen to u někoho najdu a okopíruju!!!! No a ty kočárky jsou tam všechny značky, jediný jsem tam neviděla a to je CAM Cortina, ale ta je tady v CHiccu. Nevím přesně jaké typy máš na mysli, ale výběr tam byl obrovský, prostě hangar s kočáry. Třeba Joolz tam nebyl, Herkules taky ne.
Zbytek holek moc zdravím a pracujícím přeji - krááááásnýýýýýýý vííííkend.

ili5
9. říj 2009

Michul, já měla u holky silikonové cumle, ty skosemé ale na dudlíku nechtěla, kámoškám taky ne, ale na lahvičky jsem měla jen tyto silikonové, skosené a v něm dírka různých rozměrů, na čaj, mléko, krupici. Nevím kde to mamka sehnala, jestli u nás, nebo dovezla od někad... Nevím kolik stály, ale rozdíl to byl. Já mám i 3 fota z ultrazvuku s Nikčou, takže porovnáváme s klučinou našim.
Jj, na holky jsou nádherné věcičky, dnes jsem koukala v Tesku, ty šatičky, asi bnych měla vše taky růžové, ale na ty kluky se mi nic v modrém moc nelíbí. Já ani nevím co tomu klukovi kupovat za oblečky, jsem zvyklá na holky v naší rodině, takže fakt nevím. Chtěla bych nějaký pletený svetřík aby mi babka upletla, má už bílou vlnu, ale nemám žádný hezký nápad, obrázek... Na holku plno, na něj nic. Kdyby jste některá něco měla, hdte fotečku, si to vytisknu a hodím bábince, díky.
Na ty kočárky se tam zajedu mrknout, jsem si napsala ten obchdák, ale kde to tam je? někde u toho trhu? A jak jsou tam cenově?
Jak se bude jmenovat holčička? A na kluka jste měli jaké jméno?

evkaa25
10. říj 2009

Hezkou sobotu všem!!
Michul,tak ty už máš plnou komodu věcí pro rybičku.To je pecka.Už se těším,až to taky vezmu útokem. 😀 😀 😀 Zatím jen střádám penízky,ale až na to vlítnu..............
Ili,ty jak tak čtu zkrášluješ celé vaše bydleníčko.Nemáš ty "těhotenský zahnizdovací instinkt?" 😀 😀 To bylo v seriálu Přešlapy.Jsem se u toho fakt nasmála...........
Jinak můj manža byl dneska na rybářských závodech.Ulovil jednoho malého kapra a vvvvvvvéééélllllliiiiikkkkkáááááánnnnnnsssssskkkkoooooouuuu opici! 😎 Fakt veselo.Jsem pro něj jela autem,jelikož to bylo v jedné nám vzdálenější vesnici,kde bydlí náš kámoš.No hrůza.Bylo zrovna po vyhlášení a manža s kámošem tam zrovna vyli jak na lesy:"Kyslelé vínečko..........."A další ožralí rybáři se přidávali. 😀 Mi to trvalo hodku,než jsem ho dostala domů. 😅 No a ted celé odpoledne spí,takže fakt zábava. 😖 Venku nic moc počasí,ale i tak jsem byla na prochajdě s pejskem.No a ted jdu asi na telku,ale hraje tam úplné h...o.
Tak vás všechny zdravím a pište,co děláte vy............. 🙂

michule
autor
10. říj 2009

Ahoj holky. Zdarvím při krásném podzimku 😀 . Chystám se péct záviny, tak než začnu, musela jsem vás jít pozdravit.
Ili - já jsem navštívila Benetton. Tam jsou svetříky dětské za 399,-což bych nikdy nedala. Ale hodila jsem je do mobilu ( fotky ) a mamina celá nadšená už upletla 2 soupravy, kdy vlna vyšla cca na 250kč. Chce to fakt jen inspiraci. Až je budu mít doma, tak hodím fotečky. Mě se totiž moc nelíbí takové ty vzorky, samky a osmičky, takže jednoduchý vzor, růžovo bíle kamašky, kabátek, ponožky s rukavicema a čepička. Viděla jsem to a normálně si málem ,, učurla ,, to nemá chybu, je nadaná pletařka. Už teď jsem ji dala zase mustr na malé pončo s bekovkou a ona je šťastná, že má co dělat. Takže radím zajít do obchůdku a fotit a brát inspiraci taky. Co se týká těch kočárků, tak je to cesta směrem na Katowice. Jedeš asi 45 minut po dálnici a na pravé straně uvidíš velké nákupní centrum, nikdo to nemůže minout. O kočárcích v centru Bialsko Biale bych ti musela dát popis na víc řádků, ale taky to není složité. Do centra Bialsko Biale je to asi hoďku a něco. Přesně nevím, jelikož my jsme chytli zácpu, ale takovou, že jsem se tam motali asi 2hod než jsme dojeli k obchodu. Cenově je to různé, fakt záleží jaký si vybereš, třeba ta Inglesie stojí kolem 5.000,- Chicco kolem 13.000,- Mutsy je asi nejdražší, kolem 20.000,- a Casualplay vyjde na 17.500,-. Prostě záleží na značce, ale máš normálně 2 roky záruku.A co se týká jména, tak pomalu nám začíná být jasno, ale ještě to musíme promyslet, než to napíšu, abych to pořád nepřepisovala. A vy?
Evi - no takže paráda. Já se smála když jsem tě četla, ale tobě asi do smíchu nebylo. Nicméně nechejme je a´t si kluci ještě užijou, pak budou pomáhat, že se z toho zase po....u oni 😀 ( doufám ). MůJ drahý jde dnes na fotbal do hospůdky, mladý šel na pulkolonu kámošům a jak myslíš, že dorazí oni? Dnes mi narychlo volala kámoška, ať rychle přijedu, že má novou várku po miminku a to co jsem zase objevila, bylo nehorázné. To musím vyfotit. Normálně sukně s vestičkou a sandálky asi tak na 4 - 6 měsíců. Musela jsem jet k mamce a ukázat ji to. Nechápala jsem, že něco takového existuje. Chtěla to za hubičku. Takže mě ta hubička dnes opět stála asi 500,- ( ale plná taška a to byla povinnost, no ne? ) 😀 😀 Počkej na sebe, taky se nezastavíš, už začínám být posedlá. Takže penízky střádej, bude jich potřeba. A jaké jména plánujete vy?
Zatím se loučím. 😵

ili5
10. říj 2009

Ahoj všem, evi, no předělávám krom kuchyně a koupelny. Tak budete mít na véču rybičky? Celý den Ti prospíá a v noci bude bantovat 😀 Dnes jsme byli v \Ostravě v Šopinu, byla jsem v Chiccu, takže kočár se mi líbí Cortina X3, nebo Chicco, jsem zamilovaná, černé barvy, nádhera. Zajela bvych do Belsko jestli tam tyto kočárky nebudou levnější.
Michul, mě se taky nelíbí ty svetříky s copama, vzory jak pro babku... 😀 . Babka je talky pletařka jak hrom, plete soupravičku za 2 dny, ale většinou dívčí. Na kluka nevím jakou soupravu. Ráda bych něco takové jednoduché, kamašky, čepku, botinky svetřík. Botičky už mi napletla, ale já mám bavlněné ponožečky plný dětský kufřík, známí dávno rušili obchod s dětskýma věcma, tak mi dali plno těch ponožeček holce na hraní. Já je stále schovávala, froté, i podkolenky, protiskluzovky, ale tak mrňavé, že se do toho vleze tak týden do některých. Ty pletené od babky už moc nemusím 🙂 I ten svetříček chci jen 1, nebo zas to naplete tolik, že by chodil jak v 60 letech ve vlně 😀 celý rok. Ale jak bys viděla na kluka něco hezkého, tak pošli foto. J8 bych chtěla taky na holku kupovat, Ti tak závidím, těch věcí je tolik nádherných. Si umím představit v létě v ponču růžovém jak zmrzka, klobouček a kabelečku, chjo.
Chicco za 13 000, to je teda dobrá cena, to tam zajedu. Cortinu X3 tam nevíš jestli měli a zakolik? Spíše tu bych koupila, je nádherná.

michule
autor
11. říj 2009

Ahoj holky. Opět krásná neděle a mám být hůř. 😅
Ili - takže skvělé, až budeme mít sraz v šopinu, tak už tam trefíš, že? Jinak asi v srpnu skončila akce na kočáry v Chiccu, byli tam skvělé ceny, ale pro nás to nebylo ještě tak aktuální. Cam Cortiny v Polsku nemají!!!!! Je to zvláštní, ale neviděla jsem je tam. Zato u nás na poliklinice mají na ně akce a to - celý set za 14.5OO,- což mě hodně překvapilo. Byla tam vystavena červeno černá, ale asi mají i jiné na skladu. No a jinak o chiccu ti napíšu do IP. Cortina je moc pěkná. Máš pravdu, že na kluky toho není tolik pestrého jako pro holčičky, ale jsou taky krásné věci. Já jsem malého oblíkala jen do zahradníčku a měnila trička. Takže kluci jsou zase méně nároční, nezoufej, alespoň ušetříš!!

ili5
11. říj 2009

Ahgoj holky, jj, zkončila akce v chiccu, byly tam odpružené kola za 1 kč, nyní stojí 2 500, jinak maj ty obyč, cena jak za auto a gumy jak na kolobku 😀
Dnes tu byla kámoška co čeká mimi na Silvestra a kupuje kočár v Půolsku za pětku. Tak jsme tak drbaly a došly k závěru, že mimi bude v zimě, to nebudem celý den venku, v létě už můžem kočár vyměnit za sporťák, tak jestli to není moc dát kol. dvacky za kočár v zi,mě, no nasadila mi brouka do hlavy, tak nad tím přemýšlím. Nechala bych si potah ušít černý, vybrat konstrukci jakej chci, jinou barvu sporťáček kombinace s modrým, to značkové namají takové možnosti nechat si ušít dle svých představ, 3kombinace a každý kus jiný, nevím, ještě podumám.A těch peněz ušetřených 😀 .
Jinak jsme dnes vrtali, sekali zeď, plazmu na zeď a vestavily domácí kino atd do stěny, tak jde vidět jen lišta, vypadá to super, žádné poličky, stolky, více místa na tancování třeba 😀 Zítra pokojíček, poličky montovat, koupila jsem žluté v IKEA, tak to bude paráda. Chtěla bych zítra i umýt to okno v kuchyni, já ho ještě neumyla 😀 a linku zas, nebo jsem si koupila nové úchytky, tak ji ještě vydrhnu. Na vánoce budu mít klídek, jen pak okna ještě jednou a fajrunt. Budete péct? Já když jo, tak to stejně zkončí v kýblu, nebo to neumím. 😠
Dnes hraje což takhle dát si špenát, tak jdu se vyhřát do vany, to mě na chvíli přejdou bolesti v zádech a nyny k telce. Jsem se nadlabla večeře, jsem dělala řízky hřibové hlavy a brambor s tatarkou se neunesu.

lilienka
11. říj 2009

ahoj holky
se nějak tady nechytám-samé kočárky,dečky apod 😀 http://mazlicci.nova.cz/rubrika/1 to jen at víte jak vypadá to moje zlobidlo(Lilly) dala jsem jí tam hned 3x 😀 a Britu jsem tam taky dala(to moje božatko,co mi umřela ☹ ) ale myslím,že to"ocení"pouze Evkaa 😀
Dnes mě manža TAK naštval! Já tu jak magor kmitám-odmrazila jsem ledničku a mražák,vytřela barák,uvařila oběd a ještě mu zašla pro dýni ke kámošce a on není schopen pověsit jednu pračku! A pak byla ještě komedie s nakupováním-a to kdybych psala tak se naseru ještě ted.No každopádně budeme mít beztak min měsíc ticho a a bez sexu.Ho možu ohrát.no a já jdu teda spinkati 🙂 pampalala

michule
autor
12. říj 2009

Ahoj holky. Moc zdravím.
Lili - tvá Lili je moc fajn fenka. Vůbec jsem si tam prohlídla všechny ty miláčky a jsou úžasní. 😀 Co se týká našich hovorů na téma kočárky, tak tě naprosto chápu, ale když jsme tady jen Evka, Ili a já a vy tu nepříjdete jak je týden dlouhý, takže téma zabruslíme do těchto končin. Máme i jiné témata - to se neboj. Ale nadruhé straně jen nás čti. Vždyť to budeš taky brzy potřebovat. 😀 😀 😀 Drahý je na chlup stejný jako ten můj. Já se včera nas**la fest. Prosila jsem ho ať vytře, že se mi s tím břichem už špatně ohýbá, tak jo, on vytřel. Mluvil asi 10 minut proč vytíráme, když není důvod, pak vytřel přesně za 2,5 minuty, všude stála voda a bordel byl stejný. Ježiš já jsem řvala jak tajfun. Mladý se zavíral do pokoje a sousedka se mě zase bude ptát co se dělo. Takže jsme na tom všechny stejně. Nejhorší na tom všem je to jeho blbé mluvení. A víš co mi udělal? On mi to prádlo pověsil, ale škoda, že nebylo ještě vyprané. To mu vůbec nedošlo a ještě mi řekl, vždyť ono je suché, jak dlouho už v te pračce bylo? Vůbec ho nenapadne pár jednoduchých věcí v domácnosti. Na jiné práce je celkem šikovný, ale doma neví ani kde máme ručníky. No já bych na toto téma mohla napsat kroniku. Ale o sex se nenechej připravit, nemusíte se spolu bavit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
Ili - to ty potahy šijou v Polsku? Ještě jsem o tom neslyšela. No každopádně u toho Casualplay si můžu vybrat, třeba žlutou korbičku, zelenou autosedačku a černý sporťák. TAkže bych v tom neviděla problém. Ale pravda je ta, že tu korbičku si užijeme max. 4 - 5 měsíců, no taky pořád o tom diskutujeme, ale bylo třeba vychytat akce ještě v Polsku a mohlo by to být ještě levnější. Lituji, že jsem si nevzala jejich webovky. Mohla jsem brouzdat a být v obraze.
Tak zase kouknu až večer. Všem krásný den.

evkaa25
12. říj 2009

Čauky kočky 🙂
Lili,tvoje Lili je moc pěkná.Úplně se k tobě hodí. 🙂 Ne nadarmo se říká jaký pán,takový pes! 🙂A Brita byla taky moc pěkná.Můj manžel mněl kdysi Ritu,německého ovčáka.Byla tvojí Britě docela dost podobná,jen Brita byla tmavší.Jo naši pejsci nám moc chybí,ale já si vždycky říkám sama pro sebe na uklidnění,když si na ně vzpomenu,že s náma strávili pěkný život a to je důležité!!! 🙂
Prohlížela jsem si tam ty pejsky všechny a všimla jsem si tam pudla Deniska.Já to úplně nesnáším,jak oni na výstavách ty pudly načesávají,vyfoukávají,rovnají každý chlup.Jsem to několikrát na výstavách viděla,jak ty psy češou třeba 4-5hodin.A to nekecám!! 😒 No děs.Takového psa přece ta výstava nemůže vůbec bavit. 😖
My s naší Trixinkou taky jezdíme na výstavy.Zrovna ted o víkendu jedeme do Brna/tak nám držte palce 😀 /,ale my se nehoníme za žádným titulama.Pro nás je Trixinka šampion at už dopadne jakkoli.Naštěstí jsme vždycky dostali jedničku,jen jednou jsme dopadli špatně.Dostali jsme trojku.Ale v žádném případě nás to nerozházelo,protože Trixinka je naše jednička,at už se porotě líbí,nebo ne!!Bereme to spíš jako zábavu a příležitost se setkat s majiteli pejsků stejné rasy a s pejsky. 🙂
Jejda to jsem se zase rozepsala...........No jo,když já si o pejskách dovedu psát,nebo povídat pořád.Takže Lili piš,piš,co ti tvá Lili vyvádí a tak.Ona má zálibu v tom kousání,že?!? 😀 😀 😀
Ili,Michul,tak koukám,že už máte docela přesné vzory kočárků.To já zatím jen tak koukám a brouzdím po netu.Do toho Pl taky určo zajedu.Já hodlám do kočárku investovat kolem těch 10 000kč.Víc určitě ne.
Jo s manželama a partnerama je to všude stejné.Oni nemají pro úklid takový cit,jako my.Já už mám dneska manžu doma,jelikož venku leje,tak přijeli z práce.Hned jsem ho zaměstnala,takže mi povysaval a ted chci jít vyprázdnovat takovou velkou skřín,kterou mám v dětském pokojíčku.Jsou v ní smané těžké krabice,které se musí protřídit,takže už se fakt těším.... 😖Ale ta skřín je dosti zachovalá/je to moje skřín z mojeho dětského pokojíku/,tak si ji chci vyprázdnit na oblečky pro miminko.Protože až u mě propukne nákupní mánie,tak bude každá skřín malá. 😀 😀 😀
Dlouho tu nebyla Lajci a Monali,Koczurka stěhuje.Tak snad se mají holky dobře. 🙂

ili5
12. říj 2009

Ahoj lili, krása, mám taky pejska, jmenuje se mimi a nevím jak to budu dělat až se malyý narodí, nebo se jen nosí, spí se mnou, všude ho tahám, do obchodu, k zubaři, v taššce, bez něj ani ránu, tak jsem zvědavá jak se vyspím ze všema na jednom letišti, ještěže je velké jak kráva 😀
Michul, vybereš si kočár v PL,pak potah, nebo barvu, podle sebe a oni Ti ho do 14 dnů ušijou a bez poplatku, Vybereš si konstrukci jakou chceš, kola, vše za stejnou cenu. Před měsícem měli ten nejdažší odpružený za 8 000, nyní mají akci a stojí 5 500-6 000. Ale značkovej je značkovej...Napiš mi do IP to Chicco.
Jinak jsem dnes byla na 3D, moc se zas mrskal, tak to nešlo, takjsem vyžebrala aspon 1 foto, furt dával ruce a nožky před obličej a točil se. Ale vystrašil mě, nebo mám malého spadlého moc dole, že to vypadá jak před porodem, málo vody a půl hlavy má bez vody nebo je natlačený úplně dole , spadnutý. Divil se, že mi to v pondělí nezjistili a jestli mi tvrde děloha, já že jj, že jsem s tím ležela ve špitálu, prý je to srůstama, tak říkal, že je to blbost, že je prostě moc dole a mám ležet do 30 tt a nezvedat nic, že se můžu otevřít a on vypadmne. No tak mě vyplašil, já nemám to okno a linku umytou, mám úchytky dole, tak dnes jsem se rozhodla, že to nedělám, jen zavaxuju letní věci, vytáhnu už zimní a pak budu odpočívat. Zítra udělám linku jen pomalu a okno seru. Nechám to zpackat Nikol, snad to nebude horší jak je 😀

lajcikova
12. říj 2009

ahojik,hlasim se po nočnich 😝 😠
jejda vy ste toho jako nakecali,
jen sem se zase pobavila jak michul radi lili aby se nenechala ošidit o sex(že u toho nemusi mluvit) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sem se tu chlamala jak debil.lili třeba si dej na uši mp3,a maš to vklidu. 😉
lili a ty maš štěně retrivra????sem to neprojela cele 😕

ili NERISKUJ K VULI DEBILNIMU UKLIDU!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 zaměstnej i dceru,nejsi otrok.at se uči holka život je kur....a nic neni zadarmo.tak at děla za těhotnou mamulku 😉 🙂

jinak s těmy chlapy je to asi všude stejne,my se dneska hadali v deichmanu,měli tam slevněne botasky za 249kč,na to jeho nošeni to stači a sou fakt božiiiiiiiiiiiiiiii a ten vul mi řekne že on chce obyčejne botasky tak sem mu řekla at si koupi komunisticke prestižky 😠 😠 😠 sem mu řekla že si je koupi a bude je nosit kdybych mu je měla na tu nohu přikovat 😀 no tak si je koupil 😅
v sobotu jedu do polska,tak se zase naseru ☹ pokažde tam obhližim jeden kočarek,je za 6500 i ze sedačkou a ma mou oblibenou barvu je černy se žlutym-no nadhera ☹ bych mohla vozit tak leda kočku nebo psi.nic jdu na superstar tak čauky 🙂

ili5
12. říj 2009

Ahoj lajci, ten kočár je Tako a má i takové kostičky u boudičky černo bíle? Jak jj, tak se mě taky líbí, kdyby tam nebyly ty kostky a je tam i dešník.
Lili, to jak my se spolu nebavíme, tak spolu ale spíme a říkáme tomu první pomoc 😀 se to osvědčilo a už to 14 let provozujem, řeknem jen potřebuji první pomoc a je to.
Jdu na super star, dobrou

lilienka
12. říj 2009

ahojky holky
s tím sexem to nejde-on se semnou prostě nebaví a přitom je to všechno jeho vina(jako vždy)chodíme kolem sebe jako duchové a jen se tak míjíme.Já na něho mluvím a on je ke mě zády-no nemrd..by vás z toho?🙂On je tvrdohlavý-né jak býk,ale jako HOVADO 😀 A opravdu budem beze slov min ten měsíc.Ted mi stejně příjde mrcha,tak mě to ani tak neštve 😉 ale večer jsem se šla projít se psem a přemýšlela jsem(a to jsem neměla)-já si myslím,že prostě mi dva jsme šíleně odlišní a on už mi tak nějak jakoby nevyhovuje(ale je jasné,že ho miluju-momentálně bych ho ale radši kopla do hlavy).Prostě mi připadá,že jsem jeho kámoška a né žena za kterou má stát-naopak mi háže klacky pod nohy.Možná mi to připadá takové jen proto,že jsme pohádaní.
Lajči to není retrívr-Lilly je malinká.
V sobotu jdu na travesty show-jdem samé baby,tak to bude prdel 😀 a domů hned tak nepovalím 😉 se už těším.No nic,jdu spinkati.Dobrou holky

lajcikova
12. říj 2009

ne ili on je čenrej jen ma boudičku se žlutym,a tako to neni nevim kouknu v sobotu.maji ho tam u vody,hned kousek od toho stanku co je u parkoviště.obhližim ho už rok ted je trošku v jine verzi ale ten samej. 😠 ale ja než budu rodit tak budou kočarky na benzin a dalkove ovladani. 😀

lili nepřemyšlej,myvam stejne obdobi ale ja na to nemam byt sama.a stejně by mě to za tyden mrzelo.ale myslim si že to se mnou nema taky jednoduche. 😉 to se podda.tak se drž. 😉

evkaa25
13. říj 2009

Ahojky 🙂
Venku je čím dál větší zima.Dneska tu máme jen 6 stupnů,tak to se mi nechce ani s pejskem ven.Ale je zvyklá chodit každý den,takže odpoledne vyrazíme. 🙂
Na dnešek mám už udělaný oběd ze včerejška,tak můžu jenom tak lenošit.Asi to dělá to počasí,ale mně se fakt nic nechce....
Lili,tak to tvůj manžamusí být tedy řádně tvrdohlavý.To by jsme my s Kájou nevydrželi se spolu tak dlouho nebavit.Nanejvíš tak 5 dní až týden,ale dýl ne.A to už musí být joooooooo hádka!
Tak snad se brzy zase urovnáte. 😉
Dneska v noci se mi zdál sen,že rodím.Bylo to šílené.Porod docela v poho,pak mi mimčo ukázali-nevím,jestli to byl kluk nebo holka.No a pak mi dětátko někdo unesl a já jsem brečela a brečela................Fakt divný sen.Většinou si sny nepamatuju,ale tenhle jo.Tak to mám pořád v hlavě a ráda bych na to už nemyslela.
Jdu koukat na Můj přítel Monk....tak pa

michule
autor
13. říj 2009

Ahoj holky. Zima je fakt všude. Mladý přišel domů pro zimní bundu a čepici, takže 5 st. je poznat. Já jsem vyžehlila, asi tak 1,5hod a zase mažu na drb za kámoškou. Večer juknu. 😉
Lajci - přesně vím jaký myslíš. Taky se mi líbí, ty barvy jsou skvělé. Taky kolem něj chodím a vždycky si ho pohoupu. Jinak segra je naprosto stejného názoru. Že si taky kooupí kočár a hodí do něj Elisku a bude důležtá se mnou. Jenže ona borok ty děti už nebude mít nikdy a ty máš ještě velkou naději. Takže se nerouhej a uvidíš, že to nebude tak dlouho trvat a pojedeš si do PL pro ten model. 😀 Co manža, koupil si ty botasky nakonec?
Evi - Monk je skvělý, drahý mi nadává, že se občas chovám jako on. Vždycky volá - drahá, máš kámoše v telce. Jenže on má kompulzivní obscesi a já jen uklízím jak magor a desinfikuju 😀 .
Ili - napíšu!!! Jinak když tu pořád píšeš, co všechno děláš, tak se fakt nedivím, že by jsi měla jen ležet a že ti MUDr vyhrožuje. Vždyť ty makáš jako za normálního stavu ( teĎ normální nejsme 😀 ) . To se nebojíš ani trochu o miminko? Já sice sem tam něco zmáknu, ale nedřu jak magor. Vždyť si to všechno uděláme až po porodu. To ti Nikča nebo přítel nepomůže? U nás fungujou všichni. Jsou zlatí, drahý jen nesmí mluvit. Opatruj se a nemagoř.
Lill - já v prvním manželství taky i měsíc nemluvila, ale teď ta povaha drahého mi to nedá. On pořád chodí a dlube do mě a neustále se směje a rýpe, ale já řvu a pak se nedá nic jiného dělt. Teď přišli s mladým v sobotu, tedy vlastně v neděli o půl 2 ráno a já měla nervy, že nikam nechodím a oni si rajdujou po hospodách. Do rána mě vkuse pusinkoval a já vyhrožovala, že se zbalím a odcházím ( 2x do týdne se balím ). No a ráno zase klid. Ale krize je svi*ě, to já znám velice dobře. V sobotu se odreaguješ, to bude skvělá akce. Pak napiš podrobnosti.
Zbytek holek moc zdravím. 😀

lajcikova
13. říj 2009

michul jo koupil si je,sem ti řikala že sme mu řekla že ty bity bude nosit kdybych mu je měla přikovat na nohu 😀 my taky dlouho nevydržime tak max jeden den. 😝 eliska je taky pes?nebo čiča? 😕 😀

nic jdu se chystat rano zase do prace ale jen dva dny a vooooolno

ili5
14. říj 2009

Ahojky, lajci v Polsku u vody maj jenom tako, ale každý ten kočár se jmenuje jinak, třeba černý se žlutáým tam maj jumper GT, pak firklon, flash, drifter... ale všechny jsou Fa tako. U6 to tam maj kolem 8 roků ty kočárky, furt se mění, ale tako je to pořád. Mám doma 4 katalogy od nich, tak jsem chytrá, víš? 😀 Jeden obchod mají hned za hranicí, další na burze u vody po schodech nahoru v obchodě a daslší v Bialsko Biele a ty další nevím.
Michul, to bere už mladého na pivo, není to brzy? 😀 Hnusně je u nás taky, sněží a je kosa, jsem ráno jela pro auto k našim a málem zmrzla, jsem si vzala oteplené kalhoty, a zimní bundu, do školy si beru rukavice na volant, nebo mi přirostou k volantu.
Tichá domácnost u nás taky moc nejde, hned se přiftěří, a hlavně se baví furt o něčem jiném, zamlouvá to, plánuje, tak on ví jak na mne. Ale jak se moc naštvu, tak ho zas vyhodím, nějaký čas se uklidním a pak ho zas vemu zpět. Už jsem tak zběhlá v tom balení, že mám velké černé pytle z rovboty co jsou na mrtvoly 😀 , nAPAKUJI, , PAK SI VYMYJU KOMODY, SKŘN, ZAS JAK DOJDE, TAK SI TO NAKOMÍNKUJE DO UMYTÝCH SKŘÍNÍ, prostě my se nenudíme. Musí bejt 3-4 do roka vyhozenej, jinak by zvlčel úplně, teď zas seká nějaký ten pátek dobrotu, ale jen co mu otrne, zas bude nominace na vyhazov 😀

evkaa25
14. říj 2009

Ahojky. 🙂
Dneska jsem byla u kámošky,tak to vypadá,že od ní dostanu peřinky do postýlky i s povlečením.Moc pěkné a hlavně neutrální barvy,takové béžové s medvídkama.Taky mi slíbila nějaké oblečky pro nejmenší miminko.Krásný set s čepičkou,kabátkem,dupačkama........No moc pěkné.Tak se k ní brzy zase zastavím a probereme to spolu.Dneska jsme především drbali. 😀 😀
Už jsem od ní odkoupila nějaké ty těhu kalhoty a halenky za pár korun,tak jsem ráda. 🙂
Na procházce s pejskem,jsem dneska málem zmrzla.Asi budu muset taky vyhrabat čepici,šálu a tak. 😒 Nic příjemného.Já zimu bez sněhu nemám ráda. 😖
Michul,jo Moonk je super.Je to takový můj relax na něj koukat.Vždycky se pobavím! 🙂
Ili,tak ty se doma s přítelem fakt nenudíš.To se divím,že mu to stojí za to,zlobit,když ví,že ho klidně vyhodíš.A pak se zase stěhuje zpátky,no to jsou teda zážitky... 😀
Holky snažilky moc zdravím a ted už letím žehlit.............

michule
autor
15. říj 2009

Ahoj holky. No nebyla jsem tu 2 dny a pár větiček. Takže o nic jsem nepřišla. Pořád někam chodím a nemám vůbec čas. Drahý se směje, že to mám každý den tak nabyté, že se diví jak to všechno stíhám. 😀 😀 😀 😀 😀 Holky strašně sněží. Já vím, že jsem se těšila až přejdou pařáky, ale nebylo jaro a nebyl ani podzim. Při představě, že toto skončí až v březnu je mi blbě a zima.
Ili - to víš, že jo, normálně chodí na tvrdé, né na pivo a domů mi chodí po čtyřech!!! 😀 😀 😀 😀 No a teď znovu. Byla půlkolona ( taneční ), on se byl podívat na svou kočku a pak byli někde v hospůdce. No a jelikož všude kontroluji občanky, tak vypil hektolitry fanty a coly a cestou vyzvedl drahého. Je mi naprosto jasné, že když jede někam na chatu, tak nasává jak může. Ale kdo z nás to nezkoušel před 18tinama??? Já nemám žádnou zimní bundu dobrou. Nezapnu je, ty ano? Musím nosit od mladého, vypadám jak strašidlo, ale je mi teplo. Viděla jsem nádherné zimní těhu kabátky, ale 2.500,- nedám ani náhodou. Nikdy!!!
Lajci - tak to jo, já jsem to nepochopila s těma botama. Každopádně drahého mám skromného. Ten než si něco koupí, tak musí mít ty boty rozervanou podrážku a to ještě přemýšlí a vyhodí jen tu jednu botu a druhou schovává - říká vždy ,, co kdyby ,,. Jako, že mu po té jedné praštím asi barborou 😀 . A Eliska je pejsek - francouzský buldoček. Rozkošná, ale strašně srandovní. Teď jsem u ní byla a Elis byla tak znavená, že spala ve stoje a padala. Ona prostě na místo nešla. No směšné někdy s těma pejskama.
Evi - to je skvělé, že máš taky zdroj. Uvidíš jak to všechno pomůže. Předevčírem jsem byla u kamarádky, která má Aničku 1,5 taky z UM. opl. a ta mi dala tak nádherné kousky ( díky Vpitrísku ), že jsem si byla včera koupit v Ikei krabice, abych to mohla kde uskladňovat. Už opravdu nemusím nic kupovat. A máš to skvělé, že i těhu věcičky ti dá. To je k nezaplacení. 😵
No nic, všem krásný zimní den a pokud neumrznete, napište 😀 😀 😀 😀 .

ili5
15. říj 2009

Ahojky, michul, aha já nevěděla, že byl na půlkoloně 😀 . JInak počasí kosa, hnus... Já jsem si koupila dvoje šatů pletených, rolákový jheden, tak jsem dnes měla toto a štrample hrubé, kozačky, byla jsem v PL. Ty kočáry maj úterý a čt zavřeno, ale dostala jsem od tchýně 10 000 na kočárek, tak jsem ráda. BUndu zapnutak, že jsem jak prezvuřt, tak musím nocit odepnutou, kabát jakbysmet. Kupovat si nebudu, jezdím všude autem, v zimě nevytáhnu paty bez auta 😀
Jdu prát, po obědě už jsem, dnes vařit chlop, tak jsem měla volné poledne a mohla trajdat poo PL v dešti a zimě.

lilienka
15. říj 2009

ahojky holky
jen rychlovku 🙂 dnes jdu k zubařce,tak jsem zdrhla z práce dřív 🙂 tady je teda taky kosa jak cip,ale mi to neva.Včera jsem byla kupovat další dárky-tak neteře mám z krku 😎 Jinak tichá domácnost úspěšně pokračuje od neděle jsem mu řekla 2 věty a on mi 1(no idylka...)tot asi vše.Jinak v práci už to vře-ty kontrolorky dělají u nás bordel-pitky bambitky-chtělo by to na ně přinejmenším kalašnikov ať se vzpamatujou čůzy.No jdu hrknout do sebe kávu a pofičím vrtati zub-to bude bolest ach jo jo ach,ale aspon budu vědět,že je i něco horšího než tichá domácnost a nemimino 😉 pampalala (vzhůůůůru do deště 🙂 )

ili5
16. říj 2009

Ahoj, tady to zas žije 🤐
Lili, aspoň máš doma klid, nic Tě doma nedrží, děcka neřvou, tak můžeš pařit i celej týden, pak doleze, neboj'' 😀 ¨Uvidí, že si poradíš i bez něj....
U nás zima, navařeno mám od včera, tak něco vyperu, už mi to překypuje z koše. Ještě nemám minulou várku vyžrehlenou a koš zas narvaný, mě picne.

michule
autor
16. říj 2009

Ahoj holky. Počasíčko nádhera, tady opět a zase živo - že Ili? 😀
Lili - včera jsem byla navštívit holky v práci a taky jedná jak druhá nadávaly a přesně jako ty, že kdyby měly ,, devítku ,, tak to tam prostřílí. Já věřím, teď nemám radu, počítej do deseti a smol na ně. A co zunař? Mě se v úterý - frajerce jedné - ulomil kousek zubů. Hned jsem volala MUDr a má čas až ve čtvrtek. Nejdříve s tím začala Lajci, teď ty a já si vezmu od mladého huba buba, myslím si, že budu nesmírně zajímavá a rup, zub ve žvýkačce. Ale jsem si 100% jistá, že mi ten vápník bere malá. Nehty mi nerostou, zuby se lámou a vlasy padají. No a pak bych měla být u kočáru důležitá jo? Aha - troska budu. Když zapomenu a zblafnu čokoládu, tak se kroutím jak vrták. Už se těším a ž mi to zalepí. JInak maža je teda ukecaný chlap 😀 😀 😀 😀 😀.
Ili - s tím žehlením jsme všechny stejné ( aspoň si myslím ). Vždycky i říkám, že vyžehlím aspoň první dvě pračky a když se podívám na ten koš, tak je mi zle. Minule jsem už žehlit musela, mladému docházely trika a napočítala jsem jich 12 vyžehlených. To byla kupa. A teď se do toho ještě přidají pidi věcičky a žehlím celý den. 😀 Tchýně je štědrá, to je pomoc, že? Nám už dala tchýně 20.000 na umělé a teď ji drahý říká, když sis malou zaplatila, tak by jsi ji měla koupit i kočár. 😀 😀 😀 No smála se a snad něco přidá. Moje mamina kupuje náušnice, zase na tom bude nejlépe. 😀 😀
Tak zase kouknu večer. Dnes jdu s kámoškou na oběd - knedlo vepřo zelo - k drahému do hospůdky a sliny mi tečou už teď, jen vyslovit zelíííííí. 😀 😀 😀

ili5
16. říj 2009

Michul, vepřo, zelo, tak to si zítra udělám, jsi mi nadělala chutě. J8 mám od včera, drahý vařil, dušené maso, rýže a houbová polévjka na způsob drškové, mňamky.
Ten zub jsem začla já, mě vypadl hned po těhu, byla jsem už 2x, nebo zas vypadl, ale mám furt problémy, ďásna spuchlé, zub se zas ukkrušil a na druhé straně, kde jsem mohla kousat, mi už týden šmigo jak kousnu něco tvrdčího. Ale do zubaře nejdu až v prosuinci, nebo bych tam mohla sedět furt, se mi nějak drolí zuby, vápník mi malý bere. Vlasy dobré, rostou rychleji, ale nehty se mi třepí a lámou, ani lak na zpevnění nezabírá už.
Michul, nevíš nic o Bialsko Biele, mejlovou adresu, nebo tak? Nic jsi ještě nezjistila ohledně těch kočárků?
Dnes jsem volala stolářovi a místo v neděli, zas doijde až příští týden, mě se.... Prachy zhrábne, pak má čas a já dioma věci narvané v šatně. 😠
Už pereš věcičky malé? J8 čekám až budu mít hotové a pak se na to vrhnu, když mi ta plodovka chybí a malý už je dole u čípku, tak nemůžu čekat dlouho a připravím si to, kdyby náhodou mě překvapil. Musí počkat ale 14 dní, to už pak zachrání, nyní ještě ne.

evkaa25
16. říj 2009

Ahojky 🙂
Taky koukám,jak to tu žije. 😀 😀
Já ted jaksi nestíhám,jelikož mám manžu doma,tak spolu pořád něco kujem,přestavujem obývák,dětský pokoj.Chodíme po návštěvách........
Holky to máte dobré,že dostanete příspěvky na kočárek.Mně zatím rodiče ani tchánovci nic nenabídli. ☹
Ale od ségry budu mít postýlku a spoustu dalších věcí za pakatel.Taky mi ukazovala nějaké oblečky přímo do porodnice a samozřejmně je už mám doma. 😀 Neodolala jsem................ 😀 😀 😀
Jo k těm zubařům,já jsem objednaná na příští čtvrtek,takže jsme v tom všechny!! 😎 Už se fakt těším,to zas bude bolest.Jeden zub už mně bolí docela dlouho.Taky mi začaly dost krváct dásně v těhotenství.A to používám mezizubní kartáčky a Listerin. 😒
Lili ty kontrolorky ti fakt nezávidím.A to je tam máte jako na trvalo?Nebo třeba jen na měsíc??? 😕
Tak se pro dnešek zase loučím,jelikož manža už mě volá.Právě složil nový,včera koupený stůl na PC,tak se mám prý jít podívat! 🙂

lilienka
16. říj 2009

ahojky
ty kontrolorky máme už natrvalo 😒 jinak u zubaře bylo vše v poho-kupodivu žádná bolest 🙂 a říkala-no ten zub vypadá ještě celkem dobře,tak ho tam necháme prozatím a já na ní"děkuju",tak jsme se zasmály všechny i se sestřičkou 🙂 Jinak já mít před chvíli něco v ruce,tak manža už valí na pohotovost-ten mi hnul žlučí čulibr,to svět neviděl.Ted se snaží zavařit dýně-jsem mu je min.neděli dotáhla od kámošky,tak at se trápí sám-neměl mě nasrat. 🙂 Jinak jako vždy se u nás zázrak nekoná,což je kupodivu momentálně pro mě dobře....protože za prvé:ho ted nemůžu ani cítit a za druhé:aspon já mám jistotu,že nic zítra nevymamlasím(víte jak to myslím,že? 😉 )jinak já měla dnes na oběd bramb.salát a takový zvláštní karbanátek-jsem si porochnila 🙂 tak zatím pampalala a já ještě kouknu jestli tu něco náhodou nepřibylo 🙂 (evi tvého muže ti závidííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím)

lilienka
16. říj 2009

ještě holky,pokud si vzpomenete,tak pošlete hlas mojí lilly(tu fotku jak je se cindy)myslím,že se tam nemusíte registrovat. http://mazlicci.nova.cz/rubrika/1?&page=8&p_all... díky 🙂

lajcikova
16. říj 2009

ahojiiiiik 😀

ja fakt nestiham 😝 dneska sme byli v polsku,lidi jak smeti,a hlavně kosaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙄 všude snih,tož jako sou blby na tom vrchu či co??? 😀 hodim do alby ten kačarek co se mi libi,cela ta sestava tam byla za 7600,a ten druhej byl za 3900kč a měli je asi ve dvaceti barvach. 🙂