Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
7. led 2010

AHOJ HOLKY!!!

Se hlásím po delší době zase. 😔 Jsem měla plno návštěv a pak jsem lítala i já po návštěvách. 😀 No a večer jsem musela dohánět to co jsem přes den nestihla a pak jsem se věnovala drahému. 😉
Evko,božatko tak trpíš.Ať už tě to brzy přejde.Drž se,bude líp.
Michul,tak jses s kámoškama nasmála jo?Já jsem včera byla taky venku a to s kočárkem,někde to bylo fakt umění přejet cestu a tak.Jsem si pořádně mákla.Jinak to fakt neskutečně letí a ty už to máš za pár!!! 😵 To je síla,za chviličku už tady s náma bude Darinka. 😵 😉 Tak mi ji pozdrav do bříška a že už se na ní těším. 😉 😵
Gabi,tebe vítám po dlouhé době uličnice. 😉
Ostatní holky moc pozdravuju.Musím končit Honzulka tu na mně křičí že už mám jít. 😀 😀
Tak zatím papa

lilienka
7. led 2010

Ahojky holky
tak vás informuju,že Avatar je špica.Sice jako 3D jsme očekávali něco jiného-jako jinou podívanou-připadalo mi,že je to jako normální.Bylo to sice jiné,ale rozdíl mezi obyč a 3D se mi zdál minimální.Ale to neva-příběh byl skvělý.I když víte,že je to počítačem,tak vás to vtáhne do děje.No rozhodně si to musím někde sehnat 🙂 Dnes jsem už uklidila stromeček a jak koukám-mám tu nějak moc místa 🙂 Přišel nám výpis z účtu a na penzijko mi to stáhli 2x-furt něco 😒 Jinak sněhu tu máme jak v tatrách a zítra chci jet na večerní lyžování.Snad se nám bude chtít 🙂
Evi jak je?Snad už je líp. zatím pa

evkaa25
8. led 2010

Ahojky
Včera jsem vůbec nastihla nakouknout,jelikož ráno jsem byla u oční dr,jestli mi náhodou nelezou ty cukry i z očí. 😀 😀 😀 A oči mám naprosto v pořádku.Tak alespon,že tak. 😉
Pak jsem jela na Fifky na informativní schůzku kvůli předporodním kurzům a cvičení,na které chci chodit.Porod. asistentka tam byla super,akorát mně zklamalo,že ty přednášky nejsou i pro tatínky.Manža je ted hodně doma a chodil by rád.Ale co nadělám.V centru v Lotosu jsou prý taky fajn kurzy,ale zase podstatně dražší.
No a když jsem pak chtěla jet si ještě nakoupit,když už jsem byla v Ov.Tak mně chytla příšerná bolest hlavy,dojela jsem domů,zavřela se ve tmně a asi dvě hodiny trpěla.Kupodivu,to pak ustalo.Naštěstí!!!Bála jsem se,že to zas bude přes celou noc..........
Lili takže Avatar jak píšeš stojí za to.Jsi mně na to docela navnadila. 🙂 My už stromeček taky nemáme.Odstrojili jsme ho hned po Silvestru.Taky už solidně padal 😅 😀
Koczi se nedivím,že sis v tom sněhu s kočárem pěkně mákla.To budou svaly!! 😀
Michul,koukám,že jste si s babama z práce pěkně pokecaly.Asi tam máte taky super partiu,co?!?A co jinka u tebe nového?Už bys mněla být ne na nemocenské,ale na maneřské,že?Šla jsi na mateřskou 8nebo6 týdnů před termínem porodu???Nějak se nevyznám,kdy to je výhodnější,když jsem na marodce.......A už máš domluvenou nějakou dětskou lékařku?Nebo lékaře?? 😀 Já začínám mít pocit,že bych toho mněla ještě hodně stihnout,ale jak se ten rok překulil.......tak mi to nějak všechno dochází,že za chvilku budu rodit. 😅 😀 O tobě ani nemluvě..... 😉

michule
autor
8. led 2010

Ahoj sluníčka. Tak to máme sněhu jak v Moskvě. Já jsem dnes musela vyjít ven, měla jsem manikuru, takže která z nás by kvůli tomu nevyšla. Ještě ráno jsem vyjela taktak, ale odpol, když jsem přijela, tak místo parkoviště byli jen kupy sněhu. V pondělí a ve středu musím na úřady, budu tedy cestovat tramvají, ale teď poslouchám zprávy a prý až v něděli dosněží, tak mají přijít mrazy -20st. No tak to nevím. Kdybych si nepotřebovala vyzvednout doklady, tak se doma skryju až do jara. Ještě musím na hematologii, mám už poslední návštěvu a tam mi MUDr řekne, dle koagulace, jestli mi doporučuje císař nebo jestli můžu rodit normoš. Takže to je ohledně příštího týdne. Včera jsem se byla projít se ségrou. Klouzalo to jako hrom, obě jsme šmatlavé, držely jsem se, ale moc nám to nepomohlo. Tak jsem to vzdaly a šly zase domů. Dnes mi byla odpoledne mamča zase vyžehlit. Pak jsem chtěla dávat postupně pidi věci dokupy, jako že pořádek, ale už jsem neměla sílu a tak jen ležím a sleduji v TV co se děje venku. No kalamita. Maldý dorazil ze školy, opět vytočený jak vrut, že mu 3 tramvaje nejely, že musel čekat, že si bude stěžovat. No magor, co by chtěl. Já jsem zvědavá, jestli zítra v obchodech bude chleba 😀 😀 😀 😀 . No dost srandy, protože ještě taková jízda do porodnice by nás mohla stát nervy!!!!!!
Lili - to kino ti věřím. Naši byli taky nadšní. Švagr už na to čekal od prvního dne promítání a náš mladý chce jít taky, ale víš co, nemá prachy. Takže šel na louku ( máme ji asi 5 minut od baráku ) a staví s klukama sněhuláky. No to má aspoň zadarmo. Kde jezdíte na večerní lyžovačku???? My jezdíme na Bílou nebo do Palkovic. Strašně moc se těším na lyže. Teď už jen vím, že musím na příští sezónu koupit nové rukavice. Mlaďoch je teď na horách zničil.
Koczurko - Darču jsem pozdravila, raději i pohladila, ta mě za odměnu kopla a tak to je pořád dokola. Když to tak čtu, že to mám fakt za pár, tak se mi dělají potničky na těle. Strašně se těšíme, to je jasné, ale co má fobie z nemocnic!!!!?????? No nic, nesmím na to myslet. Takže ty jako zdoláváš tento terén s kočárkem, jo? Co tak saně? Nevím jestli není Honzulák ještě malý, ale zababuchat ho a určitě by se jezdilo jedna báseň!!! 😀 😀 😀
Evi - holky z práce jsou skvělé. Jsme strašně sehrané. Už teď máme domluvenou chatu na 20. května na Hartu. Plánujou, kde bude spát malá, kdo ji kdy bude hlídat, co budeme pít, co kouřit 😀 😀 😀 ...no prostě sranda. Taky víme, co si k sobě můžeme dovolit. Takže se neurážíme kvůli tomu, že mi řeknou, že jsem tlouštík. Však já jim ukážu jaká budu Twigy až začnu zase makat. Co ta tvoje hlava, proboha? To je mazec hnusný. Že se ti to pořád vrací. No nic, pevné nervy a vydrža´t do konce. Jak jsi psala, teď se ten nový rok přehoupl a za pár týdnu budeš mít leda migrénu z toho, jak mimisek ječí a ty nejsi vyspaná!!! 😀 😀 😀 Vzpomínáš co říkala Koczurka, že se snad ožere až Honzík bude krásně spát 😀 😀 😀 😀.
No a já šla na mateřskou 8 týdnu před TP. MUDr mi říkala, že tím, že jsem na nemocenské, tak že se to tak dělá. Upřímně - já se v tom nevyznám. Jsem na mateřské od 27.12 - s oblibou říkáme s drahým, že nás teď už živí Darča. 😀 😀 😀 MUDr dětskou mám domluvenou, chodím k ní s mladým od miminka, takže jsem se ji byla zeptat, zda mě vezme s malou a ona se smála a říkala, že nevidí důvod proč by nemohla. Řekla jsem ji ještě, že klidně už mladého odhlásím od ní a dám ho už ke své obvodní, no věk už na to má dávno. Ale říkala, že do konce školy ho ještě necháme na místě. No a včera když jsem byla se segrou venku, tak jsem se prošla za kamarádkou, má zastavárnu a měla tam kočár z Itálie, na sport - brusle....už jsem se viděla jak makám, chtěla ho jen za 1.500,- Červený, s obrovskýma kolama, jen sporťáček. Ale to tak až na příští rok. Hned bych ho brala. Jenže to mě drahý sežere za živa. No pokusím se mu to říct, ale nevidím to moc vábně!!!!
Takže manžel do předporodního kurzu nesmí. To je pěkně blbé. Navíc když má čas, tak by to bylo skvělé. Tak jak to vyřešíš?? Já už žádný kurz nestihnu a buidu jak v Kdopak to mluví - ona rodial a sestřičky ji říkaly, ať dýcha, ona že nechodila do kurzů, ale že slibuje, že se to doučí. Tak něco takového mě čeká. Jelikož po těch sto letech co jsem rodila, to fakt už nevím. Kdy a jak dýchat. No potěš!! 😀 😀 😀
Nic ...... asi končím, stejně to zas bude na celou stránku, že?? Tak všem krásný večer. Piště pokud nestavíte Iglu 😀 😀 😀 😀 .

lajcikova
8. led 2010

ahojik,jdu se svami jen rozloucit,už sem chodit nebudu.se rozvadime a MM si bere pc,takze nebudu mit jak vam psat. ☹ preji vsem stesti,a preju vam lepsi manzela nez sem nasla ja.jo a duvod je prej chce rodinu a ja mu ji nedam.takze po 10letech snazeni to vzdal. ☹

mimco
9. led 2010

Ahoj holky, hlásím se po dlouhé době, pořád jsem Vás četla a jen jsem neměla co psát. Teda měla, ale nebylo to vůbec pozitivní. Teď mi to ale nedá.
Lajči, to snad ne 😲 . To je opravdu drsné, ti chlapi jsou takoví sobci, vždycky jsem si to myslela a tohle mě o tom jenom přesvěčili. Je mi to hrozně, hrozně líto. Víš, možná, že to není jenom o dětech, kdo ví co v tom ještě je, třeba to je z jeho strany jenom takový zastírací důvod a možná by to udělal, i kdyby ty děti byly. Chlapi jsou divní a můžu ti říct, že ze své zkušenosti vím, že neví ani kolem čtyřicítky co vlastně chcou.
U nás je rozhovor o rozvodu na denním pořádku, zatím je to jenom u slov a hádek, které trvají rok a půl a bojím se, že pokud se něco nestane, nedopadne to dobře. Takže ani u nás se žádná idilka nekoná.
Do toho mi 1.12. zemřela maminka, která byla taková moje jistota a podpora. Dost mě to sejmulo a je to pořád horší. Jsem smutná a náladová a asi to pro něj není zrovna příjemné období, ale snažím se, ale někdy mám pocit, že i kdybych se na hlavu postavila, nebude mu to vhod. Už nejsem jeho hodná holčička a změnila jsem se atd.
Nejraději by měl doma blbku, která se na něj bude pořád dívat jako na svatý obrázek a dělat co řekne a to mě po jedenácti letech fakt přešlo. Spadly ty růžové brýle. U obřadu se přece říká v dobrém a zlem, ale chlapi v tom zlém do tebe ještě kopnou.
Možná je někde někdo lepší, kdo na tebe čeká a bude tě milovat takovou jaká jsi a nikde není psáno, že ty děti mít nebudeš.
Ah jo, moc pozitivní asi nejsem, hrůza, tak se omlouvám, ale realita je někdy fakt drsná.
Lajči drž se, zase bude dobře.

evkaa25
9. led 2010

Ahojky nakukuju hned z rána,jelikož jdeme dneska na oslavu manželovy babičky a to na celý den. 🙂
Lajci,to je hrozné co píšeš.Se mi tomu vůbec nechce věřit.Tvůj manžel vypadá na fotkách jako hrozný sympaták.Moc mně to mrzí. ☹ Přála bych ti,aby to byla jen krize a aby jste ji spolu překonali.A kdyby to takhle nebylo,tak ti přeju hooooooodně sil do života.Snad se nám zase ozveš.............
Zdravím mimčo po dlouhé době.Jak píšeš,tak pro tebe velmi těžké době.Je mi líto,že tě potkalo tolik smutných událostí.S manželem jste taky dlouho,tak přeju tobě to samé co Lajci,aby jste to společně nějak překonali.Vím,že ne vždy to však jde......
Michul,ty ses včera pěkně rozepsala.Ještě že tě tu máme.Už ani nevím,na co jsem chtěla reagovat.
Co se týče toho předporodního kurzu,tak jsem se do něj přihlásila i když to teda neni pro tazínky.PA říkala,že ten tatínek může přijít,když to nebude vadit ostatním maminkám.To on by samozřejmně ani nechtěl tam být sám chlap.Ale taky říkala,že je možné udělat poslední lekci s tatínky,když bude zájem.Tam se bude mluvit o porodu a dýchání.Tak budu doufat,že i ostatní maminky si budou chtít přivézt chlapa na tu jednu lekci.No a samozřejmně zbytek lekcí mu doma barvitě vylíčím. 😀 😀 😀
Tak ty už máš domluvený výlet v květnu i s Darčou. 🙂 To je bomba,že máte takový kolektiv.
A ten kočárek jestli stojí jen 1500kč,tak proč ne?!Ale úplně chápu tvého manžela,že je z tebe na nervy. 😅 😀 Když jste ted koupili asi docela drahý kočárek.
Můj manža je ze mně momentálně taky na nervy,jelikož jsem se pustila do praní věciček pro mimi.Dlouho ale nevydržím stát a žehlit,tak to dělám tak nějak na etapy.Takže výsledek je,že mám pidi věciček plný obývák,uprostřed žehlicí prkno a jinak neni místo na nic.
Ale holky ty věcičky jsou tak úžasné...............Už se na našeho svištíka moc moc těším!! 😉
Všechny holky moc zdravím a nevycházejte raději moc z domu.To počasí je vážně šílené.Ještě že do úterka nemusím nikam jezdit autem. 😵

mimco
9. led 2010

Ahoj Evi, ty už to máš taky za pár.
No o počasí a autě mi ani nemluv, já musela dneska ráno vyjet do práce. Jaké bylo moje překvapení, když venku pršelo. Na autě 2cm tlustá vrstva ledu! Zlomila jsem špachtli, všude i na cestě led jako sklo, no masakr. V cetru Ov si z odklízením sněhu moc hlavu nelámou, aspoň, že Hlučín byl trochu odklizený.

michule
autor
9. led 2010

Ahoj holky.
Lajci - myslíš, že je to opravdu vážné?? Jako krize jsou všude, to naprosto chápu a znám tento problém od ségry, ale vždy to naštěstí skončilo u řeči. My když jsme se hádali, tak to mělo vždy jiný důvod, ale děti to nebyly!!! Tento problém nás naopak vždy spojil. To je jedno, jsou to jen řeči z mé strany. Ať je to jak chce, moc ti přeji a posílám sílu. Ať si ten PC zbalí, dneska koupíš noťas za pakatel a tak se s náma tady neluč, jo??? 😀 😀 😀

No zdravím moc a moc Mimco. Jen se nachvilku vrátím k dnešnímu ránu a musím dodat, že drahý šel do práce a já jsem si myslela, že rozbíjí ty okna u auta snad sekáčkem. Situace venku je opravdu kalamitní a dál se neni třeba o tom bavit. Volala mi mamina, ať se neopovážím jít ven, že šla ráno jen na poštu a párkrát měla nohy do V 😀 .
Ohledně maminky - to je taky škoda se ptát na to jak se cítíš!!!! Na takovou smutnou událost se není třeba ptát. Snad vám to nový život tvé sestry vynahradí a budete mít zase sílu z toho nového človíčka. Ať už pozitvní nebo negativní, je fajn, že sem skočíš - ať je to třeba 3/4 roku nebo každý den. Já bych ty svoje příspěvky taky mohla rozdělit na + a -. Taková je realita. Když jsem otěhotněla a opravdu mi bylo strašně špatně, blila jsem ze všeho a z každého, tak můj drahý nutně potřeboval oddech a odjel s kamarádem na Ukrajinu. To, že jsem byla 10 dní sama, plná smutku a první ultrazvuk absolvovala bez něj ( všude bylo plno tatínku!! ), tak jsem řvala ještě víc. I když na mě za dveřmi čekala sestra, nikdy ti to nenahradí toho muže. Je to zlato, spolehlivé, milující, ale je to jenom chlap - já říkám, že je to diagnóza a tím pádem subjekt chlap je jen nemoc!!!! 😀 Ale při každé příležitosti mu to chrstnu do obličeje. A jak už jsem tady psala, on jednou a já dvakrát. On Ukrajinu a já s holkama Španělsko ( nevím sice za co a kdy, ale udělám to, taky mám nárok na oddech ). Nechci se opakovat, ale každý vztah má něco a každý jiný vztah bude zase stejný. A kolik je páru, co je dítě třeba rozdělilo. Posílám dnešní pozitivní energii.
Evi - dávej na sebe pozor, ať tě raději drahý přenese do auta. S těma věcičkama to je záhul, že? Já to mám sice za sebou a to hlavně díky mamči, ale teď to musím roztřídit dle velikosti a poukládat takhle i do skříňky. To je to, co od včerejška odkládám a ještě jako idiot senilní se u každé věci zastavím a řvu, jak je to krásné, že to není ani možné.
Teď něco z knihy ,, Vzhůru do jináče ,,. Včera jsem si četla další kapitoplu, je to po týdnech a tak k tomu přistupuji taky a smála jsem se jak blázen. Stojí za to přečíst si to.
,, Přemýšlela jsem o svém porodním plánu a zjistila jsem, že nechci, aby se mi dítě soukalo ven vagínou a nechci ani císařský řez. Chci další vědecké bádání. Třeba příjdou na to, že by se mohlo rodit třeba loktem 😀 😀 😀 😀 😀 .,, Přestávají mi na těle držet kalhotky - rolují se mi dolů jako klasická roleta. Mám příliš mnoho práce, nemůžu teď mít dítě,,. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Připadalo mi to tak vtipné a v pravý okamžik psané. Jakmile narazím na další vtipný odstavec, napíšu ti ho, je to naprosto o nás.
Všem přeji krásnou ledovou sobotu a k obědu dobrou chuť.

evkaa25
10. led 2010

Ahojky
Tak oslava narozenin včera byla super.Trošku jsem porušila dietu co mám předepsanou,ale ono to jinak nešlo. 😅
Dneska už zase dietu striktně dodržuju. 🙂Příští víkend jdeme na dvě oslavy narozenin švagra a synovce.To je na nervy,když je tam tolik jídla a já nemůžu.Hlavně už začínám mít abstáky na sladké...Ale bdu mít od známé půjčený glukometr,tak se zkusím trochu otestovat po jakém jídle mi hladina cukru moc stoupá a které jídlo je naprosto bezpečné.Dočetla jsem se o tom hodně na diskusi o těhu cukrovce.A je to zase individualní.Někomu třeba nevadí snízt rohlík s marmeládou.A někomu po tom vyskočí hrozitánská cifra.Tak uvidím,jak jsem na tom já. 🙂
Michul,ta kniha Vzhůru do jináče musí být super.Já jsem manžovi koupila k narozkám knížku Deník zoufalého otce a už ji mám samozřejmně přečtenou.A moc se mi to líbilo.Velice humorně napsaná. 🙂
Jinak já se dneska chystám na další žehlení,ale nějak se k tomu zatím neumím dokopat. 😅Ale venku je šíleně,takže co jiného doma,že?!

lilienka
10. led 2010

ahojky
ten sníh je úžasný.Včera jsme měli auto úplně zaledované-to jsem ještě u nás nezažila.Zrovinka jsme poobědvali,uklidím a asi půjdem ven.Miluju procházky když sněží 🙂 Jsem se dozvěděla,že moje další kámoška je těhu,to mi už mozek nějak nebere.jsem sama ze sebe zděšená,jak jsem závistivá...brrrrr. 😒Další moje známá byla u jednoho léčitele a ptala se na mě a on prý odpověděl,že jen na to nesmím myslet a půjde to.Že v tom nevidí problém.Akorát nevím jestli mu mám věřit-3kartářky mi řekli,že do konce roku09 budu těhu-a nic.No uvidíme uvidíme.Koncem ledna se jdu domluvit na nativ.
Mimco to musí být pro tebe těžké.Já bych asi nedokázala existovat.
evi tu dietu ti nezávidím,ale já dietu dodržovala taky-už mám kilo a půl dole(uffff 🙂 ),ale dnes jsem si ráno dala 2 koblížky a ďobu zbytek kolekce... 😅 ale na procházce si dám zabrat.Jinak ten avatar jsem si stáhla, kvalita je teda humus,ale dá se na to koukat(a taky jsem se už koukla,jsem se asi zamilovala do filmu 🙂 )
Michul,tak to nám pak napiš,jak to šlo tím loktem 😀 Na to jsem opravdu zvědavá,že bych to pak prubla 😀 Na večerní jezdíme na vankuv kopec-máme to blízko,ale onehdá jsme nebyli,protože byla cesta zavřená-hrabynák-jestli ti to něco říká.
Dnes manža odhazoval sníh ze střechy,tak jsem hlídala psa-at to na něho nespadne,tak shazoval akdyž už nic nepadalo,tak-čekám a čekám a pak volám-a on pak vyleze ven a prý-já už jsem 2 min.doma...no mě by jeblo.
tak já jdu uklidit a padám se kochat zimou-pa pa

michule
autor
11. led 2010

Ahoj holky. Tak já už jsem zpět od MUDr z hematologie, teda jen z krve a objednaná jsem až 21.1, to mám taky poradnu, takže příští týden opět nabitý. Jela jsem tramvají, pořád hlásí, že se nemáme vydávat nikam autem a tak jsem si koupila lístky a jela. Zvládla jsem to a až dojde mlaďoch, tak mu řádně nadám. Pořád si stěžuje, že netopí a já jsem z toho vedra v tramvají málem omdlela. V ruce jsem měla Rytmus života a neustále jsem se ovívala. Jako kdyby venku bylo +30. Taky jsem už stihla převlíknout peřiny a odpol si jedu s drahým pro řidičák do centra. Ještě se opravdu nemůžu rozrodit, mám moc práce!!!!! 😀 😀 😀
Dodám fotky z včerejší procházky, kdy mladý s kámošem stavěli venku asi 2 hod sněhuláka. Měl asi 2 metry. Moc se jim povedl a my s drahým jsme se přišli vyfotit a ti dva mlaďoši ječeli, že se chlubíme cizím peřím. Pak se k nám přidal malinký klučina, Pepík - tak jsme ho odfotili taky. Čučel na to obrovské stvoření s pusinkou dokořán. No stavba to byla překrásna, jak jsou kluci šikovni. Pak se rozhodli, že půjdou někde na Grog, to už komentovat nebudu 😀 😀 .
Lili - kéž by byla jiná cesta ( porodní!!!!! ). Ale myslím, že se tím moc zabývám. Jedna holčina na diskuzi psala, ať na tím nepřemýšlíme, že máme hotel zaplacený all exkluzive a ještě si domů dovezeme uzlík, ale ten strach je asi normální. No počkám si na tebe!!!!! Co se týká toho, že někdy psychika u otěhotnění dělá své, je asi normální. Pořád to každý říká, i já jsem se s tím setkávala, ale ať nám poradí jak na to nemyslet????? Věřím v to, že tento rok bude štědřejší na miminka a pro jistotu ( už jsem to dlouho neudělala ) plivu bacilky TTTTTTTFFFFFFFUUUUUJJJJJJJJJ. Jinak hrabyňák znám a Hrabyň zpaměti. Včera hlásili v TV novinách, že se má odhazovat sníh ze střech. Tak to u vás bylo veselé. Měli jste si domluvit signál - já mávám - ty půšťáš 😀 😀 😀 😀 , tak by jste se doma sešli zároveň. 😀 😀
Evi - tak co, vyžehleno??? Mě když dojde mamča, tak ji vždycky říkám, sedni si, dáme si kafčo, ale ona, nééééé....já jdu žehlit, ať se nám to nekupí. Teď má zase dojít, ale asi před ní to povlečení schovám. S těma knížkama, to by jsem si je mohly vyměnit a pročíst a pak zase vrátit. To by nebylo špatné. 😀 Že? Dáme si sraz u Ikei a vyměníme si je 😀 😀 😀 😀 . Vydrž to s tím sladkým, pak se můžeš ládovat o 106!!!! Malé prohřešení, ale nevadí.
Tak všem krásné dopoledne a pracujícím ať to rychle utíká.
Mimco, Gabi, Moni - pište častěji. A Lajci - držím palečky. Jo a ještě Koczurka - nezbednice jedna s krásným novým bytem, ty jsi jako kde????? 😀 😀 😀 😀 😀

evkaa25
11. led 2010

Ahojky 🙂
Tak manža včera taky odhazoval sníh ze střechy garáže.Zrovna když byl na střeše,tak přestala jít všude tady u nás elektrika.Tak jsem pro něj šla s baterkou.No zážitek.Elektrika nešla 2krát po asi dvě hodiny.Tak jsme si udělali černou hodinku při svíčkách.Ani mi to moc nevadilo,ale báli jsme se,že kdyby to nenahodili,že by jsme umrzli bez topení.Ale naštěstí to spravili a dnes už neni problém. 🙂 No a dneska se chystá manža odházet střechu baráku.Já myslím,že to neni třeba,že barák je velký,ale on na tom trvá.Je to takový můj kutil. 🙂
Jinak je sranda pozorovat našeho pejska,jak se při procházkách propadá do toho sněhu.Někde ji ty kopy unesou a najednou tam zhučí až po ušiska. 😀 A to je docela velká.A já s manželem se jí jen chlamem.Já jsem tedy byla na prochajdě s nima poprvé včera.Konečně je mi totiž poměrně dobře.Tak budu doufat,že to tak zůstane.Rýma po tak dlouhé době konečně odezněla a migréna se sice ozývá témněř ob den,ale jen taková slabá. 🙂
Michul s těma knížkama by to šlo.Akorát můj manža ještě ten Deník zoufalého otce čte.Čte to na záchodě,tak si dovedeš představit,jak dlouho to čte.Já ji mněla přečtenou za týden.Samozřejmně já mám doma času habaděj. 😉
Ale srazík u Ikei by jsme mohli zase zrealizovat.Samozřejmně záleží na tobě,jak se cítíš.Já ted budu v Ov každé úterý.Budu chodit na ty předporodní kurzy. 🙂 Zítra jdu poprvé,tak pak pisnu,jaké to bylo. 😉
Zajímalo by mně co ta naše Lajci?Pořád se mi tomu nějak nechce věřit,že by jejich vztah opravdu zkrachoval.No snad se ozve.Lajci myslím na tebe..........
Ostatní pracující holky asi mají co dělat.V tomhle počasí se neni čemu divit.
Lili,takže koncem ledna jdeš znovu do boje.Na léčitele a kartářky bych se být tebou snažila vykašlat,i když vím,že to jde jen z těžka.

lilienka
11. led 2010

ahojky
Evi naše Lil se taky sem tam proboří 🙂 Ta zima je úžasná-nemyslím tím ty starosti okolo.Včera jsem lítala s deštníkem a fotákem(to jako aby mi foták nezmokl-sněžilo) po zahradě a fotila o 106 a dnes jsem vytáhla kameru-mi to nedalo 🙂 Včera jsme taky odhazovali sníh přes 2 hodky a to jsme byli3.Nakonec mě manža chtěl vykulat ve sněhu,ale s tím ledem to moc nešlo-jsem se šprajcla v tom ledu a nemohla vstanout-jako když jste v nějaké formě a ona vás nepustí-tam moc to bylo tvrdé 😀 ale nasmáli jsme se.Pro jistotu jsme taky zhazovali ze střechy.Jsme to měli krásně vymyšlené-manža z baráčku,já z přístřešku na auto a tatka plac.jsem pak byla zbitá jak kůn.Evi segra taky trpí na migrény a říkala,že jí pomůže jen ležet v tichu a ve tmě.Zkus zajít na neurologii(či jak se tomu nadává)já tam byla,protože se mi pořád točila hlava(ráno to se mnou někdy hodilo do skříně-no párkrát už jsem se tak lovila 😒 )a oni mi dali takovou sítku na hlavu a blikali světlem 😀 ale pocit jako nic moc.No naštěstí se ukázalo,že mozek mám ok-uffffffffffff 😀 😀 😀 tak jsem vyfasovala gingo.Ale ted mi dr řekl,že to může být od páteře-celou dobu co mi dr hleděli na záda mi nikdo nic neřekl a až ted mi na preventivce řekl,že mám skoliozu(nebo tak nějak)a prý-vám i ta podprsenka jde šejdrem 😀 😀 😀 Tak doma cvičím na balonu(ale né zas tak poctivě 😅 se musím napravit)
Ten sněhulák je super-šikovní to kluci 🙂
Evi bojovat budu co to dá-teda pokud síly a peníze vydrží.Tak zatím ahojky

monali
11. led 2010

ahojky a asi zároveň dobrou 🙂
Teda holky, co to tady čtu, tolik nových zpráv a takových smutných, ale bohužel i to k našemu životu patří. ☹
Lajci, holky mají pravdu. Kup noťas a rozhodně nám nedávej sbohem. Ať už to mezi vámi dopadne jakkoli, pořád
na tebe čeká nový začátek a máš před sebou ještě hromadu let.
Michul, teda ty ten porod asi fakt budeš muset odložit 😉 když toho potřebuješ ještě tolik stihnout. Jenom jestli
Darča bude mít na věc stejný názor 😀 . A taky se musím zastat tvojeho mladého. Já jezdím tramvají každé ráno a
oni fakt netopí. Jezdím asi 15 min. a ke konci už mi cvakají zuby. Zato už se mi párkrát stalo, že když je venku vedro tak topí na plné pecky, 😠 pak se v tom vyznejte.
Evi, tak dej zítra vědět, jak bylo na kurzu. Znám to akorát z televize - hlavně z komedií, tak jsem zvědavá, jak je to ve skutečnosti.A s cukrovkou se teda pereš statečně. Aspoň že se to dá zvládnout s tou dietou. Můj taťka
má taky cukrovku - i když ne těhotenskou 😀 - a jenom díky tomu, že jakžtakž dodžuje dietu, vyhnul se inzulinu.
A těhotenská cukrovka se po porodu ztratí a nebo jak to funguje?
Lili, no vy jste se teda s tím sněhem natrápili, ale zase jste se i fajn pobavili.
Ostatní holky zdravím a držte se

U mě nic nového není, a tím, že jak víte 🙂 nejsem moc ukecaná, tak mi ani psaní moc nejde.

milin
12. led 2010

Ahoj holky
píši Vám za Lajčíkovou (Ivetku).Mám Vás všechny pozdravovat.
A teď k té smutné zprávě.Napíši Vám co napsala mě do sms a tak nějak to zhrnu bylo toho opravdu hodně.
Takže Ivetky manžel má opravdu jinou ženu,řekl jí že hce mít dítě a odchází od ní.Takže on bude podávat žádost o rozvod.Bohužel má doma pc, ale nemá připojení k internetu.Přestěhovala se k rodičům i on je odstěhovaný.Je na tom hodně špatně.Snažím se jí pomoci jak to jde.

Holky jak to půjde a ona mě o to požádá napíši Vám další pokračování.

Kdyby jste byla některá z Vás právníkem tak to by ji pomohlo hodně.Snažím se jí v tomhle nějak pomoci, ale nikdy jsem nebyla v týhle situaci takže v tomhle jí nemám jak poradit.

Mějte se hezky a kdyby jste jí chtěli něco vzkázat tak mi buď napište do IP nebo jsem a já jsem mrknu.

Ahoj.

monali
12. led 2010

tak zase přeju hezký večer 🙂
Milin, děkujem za zprávu od Lajči.Moc ji pozdravuj. Bude to teď mít hodně těžké, ale vůbec nepochybuju
o tom , že to zvládne, je to silná holka. Snad to tak mělo být.A co se týče toho právníka, chodila tu k nám Peťa - Petista a ta je právník, sice se specializuje na trestní právo, ale možná by mohla Ivetce pomoct, nebo aspoň někoho doporučit. Možná na ni má Ivet ještě číslo, kdysi si dávaly sraz ve vlaku,a nebo možná někdo z holek tady na ni taky bude mít kontakt.

Tak a těhulky naše, co jste dneska dělaly?

evkaa25
13. led 2010

Ahojky
Milin,to je od tebe hezké,že nás informuješ o Lajci.Určitě ji ode mně pozdrav a že jí držím palce,aby to všechno zvládla.
Tak ten její manžel má dokonce jinou babu,to teda úplně hledím! 😖 Musí to mít ted hrozně těžké.Nechápu,že to na ni tak všechno najednou vybalil.........
Petista je rávnička, jak píše Monali,ale myslím že si dává od koníka pauzu a že tady asi ani nechodí nakukovat.
Monali,tak těhu kurz byl fajn,ale vůbec to nebylo jako v televizi v seriálech. 😀Nejdřív nám porod.asistentka necelou hodku povídala o těhotenství,o výživě,jak spát,co vše musí být v těhu průkajdě,když jedem do porodky a tak.Hodně se tam holky taky ptaly a ona odpovídala.Co mně překvapilo,říkala,že maminy si nemají hladit bříško,což já dělám témněř pořád. 😅 Že tím nějak dráždíme dělohu a můžeme si tím vyvolat předčasný porod.Že si máme s miminkem povídat,držet si na bříšku ruku,ale nehladit.Tak jsem tedy o něco chytřejší.
Jinak mi potvrdila,to co už jsem četla,že když mám tu těhu cukrovku,že se nenechává rodička do 40tt,ale že se porod vyvolává.Nejpozději do 39tt.Z toho jsem dosti v rozpacích.Nevím,jak to budu snášet,že mi dají datum řeknou,že ten a ten den jedu prostě rodit. 😖 Holt se začíná projevovat strach..........Ale na druhou stranu se na svištíka s manželem už strašně těšíme!! 🙂
Holek nás tam chodí šest,což je tak akorát a už jsme se seznámili,tak je to super.
No a potom jsme půl hodky cvičily na balonech a pak půl hodky v bazénu.To bylo velice příjemné,ale popravdě dost náročné.........ečer jsem už jen relaxovala.Byla jsem ko. 😅
Lili,to ticho a tma opravdu trochu zabírá.To je taky jediné stádium,jak se to dá vydržet.Na tu neurologii si budu muset zajít,ale spíš si tam chci zajít až po porodu.Ted mám pár dní klid,tak snad už to bude v pořádku.
Já skoliozu mněla jako dítě dost silnou.Ted už to je myslím v klidu.Že by to mnělo nějakou spojitost?? 😕
Jinak vidím,že si zimu užíváš.Mně stačí sníh chvilku a pak ho mám většinou plné zuby.Ale Trixinka ta je štěstná jak blecha.A jak jí vidím,tak mám nakonec radost taky. 🙂
Kdepak se nám toulá Michul?Snad už nerodí.Michul,ty se nám tady musíš povinně hlásit.Jinak já už vždycky přemýšlím,jestli už vážně nejsi v porodce. 😀

michule
autor
13. led 2010

Ahoj sluníčka.
Tak jsem si vyřídila úplně všechny doklady jaké jsou jen možné a staré jméno se mi už neobjevuje nikde. Nechtěla jsem jet autem a tak jsem si vše vyřídila tramvaji. To nějakou dobu trvá, ale zase jsem byla v klidu a nemusel a jsem být tak vestřehu. Takže jinak nic nového. Včera jsem měla od rána návštěvy a byla na velký nákup, já tedy jen opřená o košík.
Evi 😀 😀 😀 😀 - neboj, ještě jsem 2v1 😀 . To bych dala hned vědět na mobil. Někdy člověk fakt nestíhá. Takže kurz skvělý. To je fajn, aspoň se nenudíš. S tou cukrovkou jsem to četla, většinou kolem toho 38tt se jde vyvolávat porod. Ale ničeho se neboj, já měla první vyvolávaný a nemůžu si stěžovat. V 8h ráno mě napíchli a já 11.15 h rodila ( kéž by to bylo tak rychle i teď!!!!!!! ). No a dokonce vím, že si nemáme ani břicha hladit, ale já to dělám taky pořád. Říká se, že tvrdne a vyvoláváš si kontrakce, ale to by jsme musely v jednom kuse jak urvané hladit, a to si myslím, že ani nemáme čas, no ne??? 😀
Mili - moc děkujeme za zprávy. Já se tedy musím přiznat, že mi Ivča psala na mobil, tak proto vše vím. Ani se nad tím nepozastavuji, je to jenom chlap a moc mě to vůči ni mrzí. Teď jen řádnou sílu. Ono se zdá, že to člověk nemůže zvládnout, ale nakonec takové sračky ( pardon ) strašně posílí.
Moňul - ty jsi skvělá. Sice si tady večer píšeš sama, ale jsi dobrá. A vůbec mi nepřipadá, že jsi málo ukecaná 😀 😀 😀 😀 . Náhodou jsi se moc hezky rozepsala!!!!!! No dobrá, s tou tramvaji to beru zpět. Je pravda, že on jezdí kolem 5h ráno a asi se musí ty vozy pořádně roztopit. Věřím vám - pracanti!!!! Jestli můžu, tak odpovím za Evču - vím, že těhu cukrovka je jen v těhu. Pak se tělo vrací do normálu - ( mluvím jen o tělu, mozek je pro vždy nefunkční 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , je to velmi náročné období, kdy hormony zaplaví vše - pouze má zkušenost!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ) Tobě ji taky moc přeji. Už jsem ani tobě takovou dobu neplivla - TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJ.
Lili - jsi bojovník, ještě aby jsi se vzdávala!!!! Ten Nativ není tak finančně náročný, tak snad vyjde a pak už jen prašule budete šetřit pro broučka - y!!!!!
Všem krásné odpoledne, měla bych žehlit ( to byly řeči, že to schovám před mamčou, ale má zítra přijít, tak myslím, že to raději nechám pro ni!!! - to jsem ostuda!! ).

lilienka
13. led 2010

ahojky holky
tak další den za náma.Stavila se tu ke mě kámoška a moje dloouuuuhé vlasy jsou krátké 🙂 bylo mi jich líto,ale už to potřebovali.Ted je to nezvyk,že mám lehkou hlavu 🙂 -kéž by i vnitřek byl někdy tak trochu lehký(jako starosti fuč)Ale rostou mi rychle,tak do prázdnin je budu mít zichr zpět.
Michul už jsem se v práci domluvila,že budu na šichtě s kámoškou a ta bude chudinek ty 2 týdny makat i za mě-at nemusím brát nemocenskou.Jsem dostala výplatní pásek a řeknu vám,že mi z toho bylo blujno-bylo to i s nemocenskou.Ale co-nic s tím nenadělám.Manža poctivě bere ten profertil,tak uvidíme pak jestli to vůbec působí-na to jsem dost zvědavá.Ted mám zrovinka takovou jistotu,že se to povede-někdy,doufám,že brzo,protože včera bylo pozdě 😀 Už od včerejška se snažím dovolat na reklamace pošt.spořitelny a furt jsem v pořadí jak to zázrakem spojí.To at mi nikdo nemluví,že tam volá tolik lidí.
Jinak ohledně lajči-pokud chlap opustí ženskou jen kvůli toho,že nemůžou mít spolu děti,tak je šmejd a nezaslouží si aby se ženská k vůli němu trápila.Lehce se to řekne-já vím.Něco podobného jsem zažila a trpěla jsem asi týden a pak jsem se nasr...a našla si manžu-jsem šla normálně na lov 😀 Ulovila jsem jich dost,jsem měla na výber normálně 😀 Lajči je ještě mladá,tak at jde lovit hned než bude pozdě.
Michul nejsi ostuda-já manžovi už týden dělám piškot 😀,tak co mám říkat já?

lajcikova
13. led 2010

ahojik slunicka
dekuji vam mooc ya tz radky utěchy,
dneska si odvezl,posledni věci,a uz se neuvidime.
nejvic me mrzi ze hazel vinu na me,nakonec mi priznal ze jak sme byli ve vidni tak uz to tahli spolu ☹ asi dva mesice.prej mi nechtel zkazit vanoce-to je mooc hodnej.
jinak se vracim do bytu kde sme bydleli,budu tam ze segrou,a pristi tzden budu mit uz internet.tak vam budu moct napsat.
snazim se fungovat jak to jde,ale moc to nejde....
sem u milenky do zitra tak vam muzu psat.tak pak zase kouknu

evkaa25
14. led 2010

Ahojky všem.
Lajci,to je vážně moc smutné,co ted prožíváš. ☹ A s tou milenkou teda pěkný hnus! 😠 😠 Člověk si myslí,že někoho zná a pak takovýhle šok.To si moc neumím ani představit.
Můj strejda si vzal kdysi paní.Po svatbě se snažili o mimi,ale časem se zjistilo,že ona mít děti nemůže.A strejda je vyloženě rodinný typ.Ale tetu miloval a chtěl s ní žít i bez dětí,ale ona se s ním nechala rozvést,že když mu nemůže dát děti,tak at si najde on někoho s kým ty děti mít bude.Tak se od něj odstěhovala a vůbec se mu neozývala a tak.Je to už 20let.Strejda je sám se svým psem a věčně v depresích,nikdy už si jinou ženskou nenašel. 😒 Teta to asi myslela dobře kvůli strejdovi,ale dobrá řešení to nebylo.Trápí se oba.
Takže každý se se svými problémy potýká po svém.
Lajci,ty jsi ale v nejlepších letech a jak píše Lili,najdeš si někoho lepšího a i ty děti mít budete.Ještě mu ukážeš!!! 😀
Lili já bych taky potřebovala ke kadeřnici.Jsem už jak divoženka. 😀 Ale já nejsem nějak schopná se tam objednat......
To je dobře,že máš tentokrát dobrý pocit z toho Nativu.To je moc důležité!Budu držet palečky,tak piš,jak to probíhá a tak. 😉
Michul,tak papíry kolem snatku už máš vyřízené.A co fotečky ze svatby???Alespon jednu.........Musela jsi být krásná nevěsta. 🙂
To seš dobrá,žes věděla,že se nemůžou hladit břicha.
My si tam tak pěkně seděly v kroužku a poslouchaly přednášku a já si samozřejmně u toho šulala bříško. 🙂 No a PA se na mně to kouká a pak říká:"No to já nemůžu vidět,když si nějaká mamina takhle hladí bříško."Já na ni hleděla,jak bych spadla z višně 😕 😅 A ostatní holky taky,pak mi v šatně říkaly,že to taky dělají pořád. 🙂 Tak nám to vysvětlila,že si tím můžem vyvolat ty kontrakce.No tak ted se musím hlídat,abych před ní nešulala. 😀 😀
Monali,nějak jsem ti zapomněla odpovědět,tak to za mně udělala Michul.Těhotenská cukrovka ve většině případech po porodu zmizí.Tak snad to tak bude i u mně. 🙂
Přišel právě manža a vyhazuje mně od PC,tak pak zas juknu,zatím pa pa.........

michule
autor
14. led 2010

Ahoj holky. Tak mě odešla mamča. Vyžehleno je díky ni a vytřeno díky mě. Pak se stavil na skok brašule a teď rychle píšu a jdu do pizzerky za holkama, dneska slaví narozeniny, tak tam nesmím chybět. Dám si čokoládu a marlenku, pak mě bude pálet žáha, budu protivná a půjdu domů. Je to jednoduché, vše mám naplánováno. 😀 😀 😀 😀 😀
Lajci - moc fajn, že ses ozvala. To, že tě vzal do Vídně i s ní, je pro mě největší potupa. Hajzl. To, že odešel, je hnus, ale férové. Než by měl tahat za nos, tak ať raději táhne. Ale ta Vídeň???? A ještě ty o ničem nevíš, jedeš tam a jsi šťastná, že předvánoční atmosféra tě postihla v takové kráse a on se za zády baví a směje jak nad tebou zvítězil a má tam ....... ani nevyslovuji!!!!!!! To jsou tak hnusné podrazy. To se nedělá. Tak doufám, že si na to vždycky vzpomeneš a aspoň takhle si ho vybavíš. Život ti nekončí. Jde se dál. Žádna lítost, teď se musíš vzchopit, jsi mlaďošek!!!!!Držím paluchy a posílám sílu.
Monči - jakto, že jsi večer nepsala???? 😀 😀 😀 😀 😀
Lili - jak dlouhé jsi měla vlasy a jak moc jsi ostříhaná???? Já si slíbila, že pokud mi budou padat vlasy takovým tempem, tak, že hned po porodu jdu nakrátko. Chtělo by to změnu a drahý mě o to doslova prosí. Má moc rád holky se sportovním střihem ( proto mu dělám naschvály a ostříhat se nenechám, je to jasné!!! ).Takže práci máš domluvenou a teď jen termín. Na kdy to tak plánuješ? A už jsi volala do CARu? Lili a já když dostala první nemocenskou tak následoval kolabs!!!! A teď už jsem nějak srovnaná, že pásku nejen, že nemám, ale že z výpisu mi stahují vše, snad i od cizích a že tam mám jen pár ,, šušňůůů ,,. Mizérie. To se fakt nevyplatí ty nemocenské. MAteřské jsou taky ubohé. Takže vám miminko moc přeji, ale finanční fakt je realita a to miminko nebo miminka je naprostý přepych. Ale to my víme.
Evi - mě to o tm břichu řekla kámoška, ale jak to chceš udělat, když si mažeš břicho?? To si taky hladíš. Každopádně ta paní školitelka by mě tím trochu naštvala. Ale já jsem impulzivní a tak bych ji řekla, že to moc dobře vím, ale že si ho prostě hladit chci a pokud se na to nemůže dívvat, tak ať se na mě nedívá!!! 😀 😀 😀 😀 Slibuji, že fotečku dám, aspoń jednu. Nechce se mi ji tady dávat, protože to fakt byla rychlovka a žádné bílé šaty se nekonaly. Měla jsem rudé a drahý rudou košili. Takže ať pak nejsi překvapená. Navíc opravdu vypadám jako veliká Godzila. Nebyla jsem krásná a baba pitomá na úřadě hlásila, ať příjde nevěsta a já jsem stála před ní a ona mě prostě úplně přehlédla. Tak jsem byla tak vzteklá, že nevím proč všichni mají se svatbou spojené bílé šaty. Vždyť kdysi byli červené šaty známkou blahobytu a neměl je jen tak někdo. Tak se snažím to nechat v utajení 😀 😀 😀 . Brácha mi dělal krásnou prezentaci, ale to fakt nevím, jak by se dalo dát na koníka, ať se podíváte i hudbou. Video zatím je v kameře. Pro nás bylo důležitější vyřízení dokladů, protože malá se musí jmenovat Ondráčková, proto ten spěch. Ale to už mám, tak jsem spokojená a teď už můžu rodit. Teda ještě pár týdnů a pak!!! S tou tetou a strejdou to je sílá, že? To jsou tak smutné příběhy. Úplně se do toho umím vžít a strejda teď trpí a pro nic. Jen další velká ztroskotaná láska.
No nic, musím běžet, ať neříjdu pozdě, ještě si musím namalovat nový obličej. Tak zatím a hezky pište, ať mám večer co číst!!!!!

evkaa25
14. led 2010

Tak já jsem se právě vrátila z procházky s manželem a se psem.Jsem z toho ale docela slušně vyčerpaná,ale cítím se dobře.Už dlouho jsem se nešla jen tak projít do té zimy.Radši jsem doma lenošila a mnažel chodil sám.Dneska mi to ale vyloženě bodlo. 🙂 Tady u nás v lese je to opravdu jako v pohádce.Miluju tu scénu z Tří oříšků pro popelku,jak na konci jedou na koních po zasněžené louce a k tomu hraje Kdepak ty ptáčku hnízdo máš. 🙂
Michul,nmně to nejdřív tak nějak šokovalo,jak mi to ta PA řekla.Jsem si říkala v duchu:"Jak to mám asi tak vědět?"Pak nám to vysvětlila a mluvila jako tak,že to myslí pro naše dobro........no tak jsem to nějak strávila. 😨 😵Ale to víš,že kdyš si se svištíkem večer povídám,tak ho hladím přes bříško. 🙂
Nějak se poslední dobou zabývám otázkou,jestli čekáme klučíka nebo holčičku.Neni to,že bych chtěla jedno nebo druhé víc.Vážně ne.Ale začíná pracovat zvědavost.Ale jsou to jen chvilkové stavy. 😀
Michul alespon jednu fotečku........Prosím prosím smutně koukám.Vždyt na tom nezáleží,jestli jsi mněla šaty červené,nebo bílé. 😉
Tak si užij dneska pizzu s kámoškama.Jéééééé já bych si dala pizzu............. 😖 😒
No nic,jdu odpočívat po té prochajdě.Kouknu večer a budu se těšit,že někdo pisne....... 🙂

michule
autor
15. led 2010

Ahoj holky. Tak včerejšek byl skvělý. Bylo nás tam asi 12 a objednalo se 5 pizz. Jééééé - to bylo úžasné. Jen jsem nevěděla kterou dříve, ale nakonec, světe div se, jsem snědla 2 kousky ( 2 sýrové tyčinky a čokoládový pudink nepočítám!!!! 😀 😀 😀 ) a měla jsem dost. Přišla jsem akorát na růžovku a byla mrtvá. Moc se tam malé nelíbilo, nemohla jsem vydržet sedět. Ale srandy kopec. Přišli tam známí, a říkají mi, ježiš, ty to ještě pořád nosíš??? My tě potkáme na velikonoce a ty budeš pořád s břichem. Tak jsem se tak nasmála, že jsem fakt jak chodící monsrum. No a teď, aby toho nebylo málo, tak jdu ve 13hod se spolužačkou na oběd. No nemám se já krásně. Zato víkend budu stát zase u pece.
Evi - ta zima je fakt kouzelná, jako z pohádky. Ale nedá se v našem stavu toho moc dělat. Takže se jen modlím, že budu rodit v době, kdy už sníh nebude - jsem asi neivní, že??? 😀 Fotečku dám, já vím, že jsem trapná!!!!! A víš co, bavila jsem se s mamčou a úplně bez jakýchkoliv pochyb ji říkám, no já budu rodit dřív než Evča a ona stejně čeká kluka. Pak jsem se zarazila a říkám, no tak to není pravda, ona to vlastně nechce vědět. Takže jen ať víš, že mám v mysli úplně jednoznačně zafixovaného klučíka. Nedivím se ti, že tě to hlodá. Víš co jsme ti s Koczurkou říkaly, že jsi šílená, že to necheš vědět, ale to tě jako neodsuzujeme, taky jsem měla v práci kolegyni a ta to nechtěla vědět u prvního a u druhého se to musela dozvědět díky plodovce. Ale neboj, už to máš za pár, takže se to brzy dovíte!!!!!!
Přeji všem krásný páteček, hlavně kočkám co pracujou krásný víkend a doufám, že písnete.
Lajci posílám opět sílu.
Až dojdu z obědu, tak kuknu. 😀

lilienka
15. led 2010

ahojky holky
Michul měla jsem vlasy skoro do pasu(mám je do špičky a tu špicu jsem měla skoro do pasu)a ted je mám sotva pod lopatky.Konečně máme víkend-dnes jdem na to lyžování,tak se těším.Ale aby vše nebylo až at výborné,tak mě v práci zase naštvali-nejen mě teda,ale to tu nebudu rozebírat 😉
K dr jdu koncem ledna,tak aby se nativ dělal po další mrše.Domluvené to mám přes svého dr,tak nikam volat nemusím.
Evi-hádám že pod srdíčkem nosíš klučíka 🙂
A taky se přidávám k té fotečce michuuul-hod nám tady pár.Tobě by to slušelo i v pytlu od brambor 🙂 Jdu nachystat lyže-tak zatím ahojky

evkaa25
15. led 2010

Takže 2 typy na chlapečka,jo?!? 😀 Je pravda,že typy na chlapečka u nás převažují.........Tak uvidíme.My to s manžou vydržíme nevědět až do porodu! 😉 Já už se tak moc na to naše miminko těšíííííím 🙂 .
Michul,tak to jste mněly super jízdu.To já bych klidně zbuchala pizzu sama. 😀 Dva kousky by mně rozhodně neuspokojily. 😅
Lili,ty si užij víkend na horách.Na práci tam určo úplně zapomeneš. 🙂
Já dneska byla s manžou v Ov na nákupech.Kromně spousty miminkovských věcí/přebalovací podložka,hřebínek,dekorace na zed/jsme koupili v bazaru manžovy boty na běžky.Manža totiž vyhrabal u našich ve skepě tátovy běžky asi 30let staré 😅 a rozhodl se,že bude běžkovat.Nikdy na tom ještě nestál. 😅 😀 Tak doufám,že si nepoláme nohy............ 😀 😀
Zítra jedeme k ségře na švagrovy narozky a druhý den slaví synovec,tak tam zůstáváme a domů se vrátíme až v neděli.Tak se ozvu až po víkendu.Všechny zdravím a užijte si víkend. 🙂

michule
autor
18. led 2010

Ahoj holky. 4 strana, no paráda 😀 😀 😀 . Víkendová účast famózní. Takže jdu vás všechny pozdravit. Víkend jsem měla odpočinkový, celkem poklidný. Dvakrát slabé kontrakce a celodenní boulení malé. Držím pohromadě, ve čtvrtek mám poradnu a hematologii, tak budu chytřejší. Drahý byl po půl roce doma o víkendu, takže to bylo válení ve dvou. Jinak opravdu nic nového. Za chvilku vyrážím zaplatit NAnny-nku, máme ji objednanou od vánoc a ještě odsávačku a pak hurá k mamce na oběd. Pak nakouknu a snad se už ke mě někdo přidá a napíše jaký měl víkend!!!! 😀 😀 😀 😀
Evi - jak bylo o víkendu a jak jsi bojovala s dietkou?????
Lili - tak ty jsi taková vlasatice??? To nevím, jelikož jsem tě nikdy neviděla, ale ještě, že tak, zase bych měla nervy. To těch mých 500 vlasů ani nestojí za řeč!!! 😀 😀 😀 Jaká byla lyžovačka??? A snad se ti ty debilní řeči z práce vymazaly z hlavy???
Mám fotky vybrané, jen co dojde malďoch ze školy, tak tu nějakou hodíme, ale připraveny jste byly, to musíte přiznat!!!!!!
Krásný zasněžený den a pište!!!!!!!!!!!!!!

evkaa25
18. led 2010

Ahojky.
Tak můj víkend byl vážně náročný.V sobotu u švagra na narozkách,tam jsme spali s manžou.Ten samozřejmně se švagrem popíjely do půlnoci a my se ségrou/obě těhule/jen sledovali,jak se jim začínají motat jazyky a tak. 😀 No zážitek. 😀
Ráno jsme brzy vstávaly k ségřiným dětem,ale bylo fajn,jsem si je pořádně užila.No a odpoledne jsme se přemístili k druhé ségře na oslavy synovcových narozenin.Ségra má byt 3+1 a bylo nás tam 15 dospělých a 7dětí.No mazec!! 😀 Domů jsme dojely včera pozdě večer a já to dneska dospávala až do jedenácti.I když to moje spaní už neni ono.Pořád se budím,hledám s bříškem pohodlnou polohu a když už ji najdu,začne se mi chtít čůrat,tak musím vstát a pořád tak dokola. 😅 😀 Takže když spím 10hodin,ve skutečnosti spím třeba jen 6. 😖
Michul,tak jakou odsávačku jsi nakonec pořizuješ?Tu na ten vysavač??
Na fotečky se těším,juknu odpoledne.
Odpoledne se chystáme s manžou ven.On chce zkusit jezdit na těch běžkách.Tak jsem fakt zvědavá. 😅

michule
autor
18. led 2010

Tak jsem doma od mamči. Trochu jsem si pospíšila, jelikož se tady pereme o místa na parkování, takže jsem přijela včas a mám krásný odhrabaný kus jen pro sebe 😀 😀 😀 😀 .
Evi - takže Nanny-nku mám doma, byla ještě za starou cenu to jest 2.179,- a má dvě velké desky ( většinou ty monitory mají jen jednu desku a nebo dvě, ael stojí kolem tří tisíc ), takže přes celou postýlku. A odsávačku jsem nakonec koupila taky ještě tu na ten vysavač!!! Ta byla taktéž ještě za starou cenu 279,- takže rychlovka a dva a půl tisíce v háji!!! Ale je to pro mimouška, takže žádné litování. Každý mě k tomu přemlouval, že je to parádní, tak jsem ji teda koupila a jsem zvědavá, jak na to malá bude potom reagovat, chuděrka!!!! S tím spanín jsem na tom stejně, ale já nespím ani těch 6 hod. Dneska se malá probrala kolem 5ti hod a jela ve velkém, tlačí mě tak moc na měchýř, že jsem pořád na WC a ta kost dole, ta mi musí puknout každou chvíli. To jsou tlaky jako prase. Ale ještě aspoň 3 týdny a pokud budu muset na toho císaře, tak si objednám aspoň pěkný termín 😀 . Takže podobné. To je vás jak malých myší, že? Aspoň jsi měla pestrý víkend. Pak dej vědět jak se drahému vedlo na běžkách!!!! Fotky jsem zoušela dávat sama, ale jsem jelito, takže strpení.
Zase kouknu, teď si jen položím záda. 😀
Holky - kde jste všechny????