Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
16. bře 2010

Ahojky holky!
Tak já dnes jen na skok,jelikož pořád vstřebávám šok ze dneška.Zítra nastupuju do porodnice na Fifky. 😉 Bojim,bojim 😠 🙂
Dneska jsem byla na poradně a dr se mně ptala kde chci rodit,tak jsem řekla,že na Fifejdách,tak mi napsala do průkazky doporučení a že si tam mám zajít,že mně budou do porodu kontrolovat.Placenta,že krásně funguje a mimi váží kolem 3200g,taklže žádný obřík./toho jsem se bála kvůli cukrovce/
Já tam aktivně jela hned,sestra si vzala průkajdu a šla s ní za primářem,který tam ordinuje na příjmu.Jsem myslela,že mně objedná.A za chvilku přišel za mnou primář a říká:"Kdy chcete rodit paníV?"Já na něj koukám jak vejr a on se znovu zeptal a já říkám:"No až to na mně přijde,ne?!?"A on na to,že ne,že zítra v sedum nástup!!!Mně docela šokl,protože,když jsem se ptala mojí dr na vyvolávání,tak říkala,že je vše ok,tak že jen budou hlídat abych nepřenášela.No a já mám hlavní termín 28.3.Ten první podle ms mám zítra.S manželem to máme za magické datum 17.Celkově je 17 pro nás štastné číslo.......... 🙂
No takže zítra ráno nastupuju a uvidím,kdy mit o budou vyvolávat,nebo jak.Každopádně notebok nemám,takže se tu ted nějakou dobu neukážu.Samozřejmně hned jak bude prcek na světě,tak pověřím manžela,aby tu dal vědět.
Takže tak o mně.¨
Michul,krásné fotky proncezny a že pěkně roste je super!Lepší,než kdyby nepřibírala.
Nemůžu se soustředit na psaní,mám pocit,že musím doma ještě všechno připravit.Těch devět měsíců mi nějak nestačilo. 😅 Tak tedy všechny zdravím.......................

fandra
16. bře 2010

Evko tak se drž,zmákni to a až se prcek narodí tak dej vědět.Michul takže ty už nekojíš a dáváš umělou výživu?Jaké dávky dáváš Darči?Jinak koukala jsem taky na ten seriál a taky jsem zavzpomínala,jak jsem jezdila do Olmíku.Mám na to moc krásné vzpomínky a nikdy nezapomenu.Fotečky jsou moc pěkné,Darča je moc šikovná.Tak budeš teda kupovat ty probio kapky jo?

ili5
16. bře 2010

Ahojky, evko, mám echo, že máš zítra nástup. Proč Ti budou vyvolávat, k vůli cukrovky těhu? Tak se drž, budu držet pěstičky. A neboj, víš dle našeho tématu, že 80% jdem na císař při cukru vyvolávačce, ale zkus dnes pořádně makat, umyj okna atd a určo porodíš raz dva.
Michul, napiš jestli chceš poslat ty kapičky, mám jich dost koupených. Co dáváš za příkrm? Já Nutrilon Extra, vše jiné mi zvrací i ten Bebilon z Polska co každý kupuje, to je svinstvo teda 😀 . Dnes jsem v DM koupila BEBU, nebo ji měl i v porodnici a pak jsme ji nesehnali nikde. Tak snad nebude ji zvracet, to by šla další krabice do koše. Poslední pokus jinak budu dávat jen ten Nutrilon EXtra.
Jinak na film jsme se dívali, Rado se na něj těšil celý týden, že si připomenem naše mládí v kabinkách 😀 a nakonec u toho usnul, nebylo to nic moc. J8 se dívala do konce a myslím, že se to rozjede ještě. Ta panmí jak volala, že si připadá jak balon nafouklá a je jí špatně, já hned vykřikla, ta má hyperstimulák jak Brno. No nasmáli jsme se, prý mám jít dělat dr k Čermákovi 😀 . A na konci filmu, máte hyperstimulační syndrom, no jsem si vzpomněla na mě. A pak jsem vyhrkla tak to bude těhu, to je jasné při hyperstimuláku a 5 pokus k tomu.
Jen čekám jestli ukážou ty misky jak se to oploďnuje, bych to chtěla vidět. Zatím ukázali kyslík z mražáčkama, tak budu čučet napjatě.
Michul, poslala jsi už dr Březinové fotečku? Já někde ztratila ten papír co mi dala ať to vypíšu a pošlu s fotkou. I na genetiku to chtějí.

mimco
16. bře 2010

Ahoj Evi, držím palce 🙂.
Mimochodem, dneska jsem tě asi videla u mudry, ale nebyla jsem si jistá, jestli to jsi ty.
Seděla jsem se ségrou u věšáku. Nechtěla jsem na tebe vybafnout a teď mě to mrzí.

Já jsem byla dneska na kontrole a 23.3. je KET, tak jsem zvědavá, jak to zase dopadne.

Evi ještě jednou, budu držet place, ať to všechno dobře dopadne a ať máš bezbolestný porod🙂.

ili5
16. bře 2010

Mimco, držím moc pěstičky, aby se miminka udržely, nebo chytnout se chytnou, ale vždy pak pustí, že? URčo nyní vydrží až do konce a budeš mít divocha jak my s michul.
Já mám 4 mražáčky, uvažuju, že za 4 roky bych ještě možná, no nevím. Jedině ale kdyby mi slíbil dr císaře, jinak ne. Ale možná mi už nedovolí další těhu a řezání, jsem už tak dořezaná, že už to ani nepůjde.

michule
autor
16. bře 2010

Evičko - kouknu a ty takové překvápko. Neboj, nemocnice sice nejsou moc příjemná záležitost, ale ten návrat s uzlíkem, to je něco nepopsatelného. Takže tfuj tfuj. Ať je všechno v pořádku, ať tě tam dlouho netrápí a máš hlaďoučký průběh celého toho zrodu. Budu na tebe moc myslet a už teď mám husí kůži. Ať hned dá manžel vědět. Tak holka šupky do boje a pak si už jen budeme psát o starostech a radostech těch našich lásek. 😅
Mimco - máš všechny naše palečky do boje a těch tvých zmrzlinek. Ať se jim u tebe konečně zalíbí natolik, že si koncem roku budeme psát o miminkách všichni!!!!! Moc ti to přeji. Už máš na to velkikánské právo. 😉
Fandro - tak dávám Nutrilon Comfort - antikolikový a mezi pitím z Hippu feniklový čajík. Toho vypije tak 50 - 70ml a nutrilonku 90ml. Jsou vyjímnky, kdy ještě křičí hlady, když ji vezmu ten cumlík a jdu dodělat, takže klasika 120ml, ale jen vyjímečně. Jinak ji většinou ta 90 stačí. S těma kapičkama je to asi takto - včera na poradně mi MUDr řekla, že ji volali distributoři a říkali, že mají na trh dojít 10ml za stejnou cenu. Zatím jsou všude jen 5ml. Mají je dodat do lékáren během příštího týdne. Všude se ptám, ale zatím nic. Jako řeknu ti, že za takovu cenu bych ,alé raději koupila něco jiného, ale budu muset do nich vletět. Ty je kupuješ????
Ili - napsala jsem ti iniciály do IP!!!!!!! Ještě jsem tu fotku neodeslala, ale jsem fakt nezodpovědná. Tak jsem si slibovala, že to hned udělám a napíšu i děkovný dopis, ale jsem skoro pořád v jednom kole. Ale udělám to. A jak jsi psala o tom hyperstimuláku, tak já přesně tak reagovala.,, To je jasné, ona má hyperstimulák. ,, A ono bum, měla ho!!!! Mě se to moc líbilo. Takové trápení a pak takové štěstí. Stejně jako u nás.
Tak krásný večer všem.

lajcikova
16. bře 2010

ahojik všem
hlasim se po delši době,a mam spoustu novinek,jak sem tu psala o tom muži s tim chlapečkem tak sem snim a bydlim u něj takže začinam novej život a věřim že daleko krasnějši......

michulko darinka je moooc krasna holčičika,,,,moc ti gratukuju,.

evi zitra budu na tebe myslet,a držet co se da...
všechny vas moc zdravim,až bude čas tak přidam nove fotečky...zatim páááááá berušky 🙂

michule
autor
17. bře 2010

Ahoj holky. Ráno píšu SMS Evičce, ať se drží a blablabla no a ona mi napsala :
Příroda to zařídila tak, že mi dnes ráno 4.15h praskla plodovka.
Jsou s manželem na hekárně, dostala tabletku na podrporu kontrakcí a doufá, že ta 17 bude fakt magickááááá.
TAkže teď jen Evi ať to máš co nejrychleji za sebou a držíme všechny palečky co máme!!!!!
Jakmile budu něco vědět, pokud mi dá vědět, hned vám píšu. 😀
Chystám se s malou do práce a budu mít přístup na net, takže nebojte, zaručené a rychlé zprávy přímo od Kelišky budete mít jako na talíři.
Ivi - děkuji. Mám radost za tebe, ať vám to vydrží, klape a ať ten nový začátek vydrží až do konce.
Na fotečky se těším.
Tak holky zatím se loučím, hezké ráno všem.

mimco
17. bře 2010

Tak to je skvělé, krásně to vyšlo, teď aby to měla hlavně rychle za sebou a nejlépe bezbolestně 🙂.

Já děkuju za podporu, no uvidíme, psychycky se připravuju na čtvrtou revizi, né že bych byla takový pesimista, ale raději budu počítat s tou horší variantou.

Jinak Michul, malá je překrásná, s velkým bráchou musí být supr dvojka 😵.

ili5
17. bře 2010

Ahoj,
tak to je suprové, že ji odtekla voda, bude toš šup. Pak dej michul vědět. Napsala jsem Ti kdy bude Nikol na bance, tak se s ní domluvíš, bude tam celý týden.
Mimco, musíš myslet pozitivně, já furt byla pesimista a nevěřila tomu a nevyšlo. Poslední pokus ve Fakultce, jak jsem viděla jak to poctivě dělají vše jsem pevně věřila a doufala a ono to vyšlo. Moc Ti to přeju, moooooc.
Na Slovákách jsou taky levné kapky? NO já tam byla teď do neděle na východě, mohla jsem zajít do lékárny a poptat se, škoda, nevěděla jsem to. Dám do alba fotečky z křtin, už jsem dala na plochu vybrané, musím je zmenšit a hodit, takže snad to zas nebude trvat do jeho prvního dne školy 😀
Michul, vydrž ještě 3 dny, malá bude mít měsíc a pak bude zlatá, Patyno je už v pohodičce. ykládá, směje nahlas, jen ho musím přemisťrovat přes den, jak už vše vykouká, tak začne volat, je to sranda, dám ho do obyváku, zas pohoda, pak do košíku, pak do postýlky zapnu kolotoč. Na jednom místě nevydrží. Není se čemu divit, cestovatel od prvního dne oplodnění, Olomouc a zpět do Karviné, od narození Dvorce, už byl na východním Slovensku na dovči je to tam 410 km, takže malý cikán kočovný.

koczurka
17. bře 2010

AHOJKY HOLKY!!!

Evko,taky držím moc pěsti ať to máš co nejrychleji za sebou! 😉 😵 Bože to je štěstí,se z toho poblázním. 😝 😵 Je to fakt vzrůšo,normálně to prožívám s Evkou. 😀
Michul,malá je přenádherná!!!Už se na někoho podobá trošku myslíš?Mně se každý ptá po kom Honzula je že není na nikoho podobný,tak říkám na pana doktora. 😀 Tak dneska jste šly navštívit tetky do práce,to bude Darinka pěkně utahaná že?
Lajci,tak to je dobrá zpráva,moc ti přeju štěstíčko. 😉 Fotečky určitě dodej,jsem zvědavá. 😵Pěkně dlouho jsi tu nebyla.
Mimco,držím pěsti na ket.

koczurka
17. bře 2010

Fandro,malý je moc hezoučký,bobek malý.Taky má moc pěkný koberec,to by měl Honzula radost on je totiž úplně zblázněný do aut. 😀

mimco
17. bře 2010

Ahoj Ili, krásné fotečky, konečně vím, jak vypadáš, malý je kouzelný, Niki je ale kočka 😵

michule
autor
19. bře 2010

Ahoj holky. Jsem z té kobyly nesvá. Dva dny a pořád vám nemůžu sdělit tu nádhernou novinku.
18. 3 ve dvě hodinky ráno krmím Dardabáše a kouknu na telefon a tam SMS od Evičky.

Ahoj lidičky. Jmenuji se Janička Vnetráková, narodila jsem se 17. 3 ve 22.20 s mírama 3050g a 48 cm. Maminku jsem pořádně potrápila, ale jsme obě v pořádku.

Měla jsem tentokrát slzy v očích já. Malá na mě koukala, já s cumlem mířila jinde a ona začala ječet.
Takže Evičko – já ti přeji brzký návrat k normálu, bezbolestný odchod z nemocnice a štěstí při výchově Janinky. Janičce, ať se tady na tom světě líbí, ať roste do krásy a zdraví. Ať má na růžích ustláno a tatínkov,i ať pýcha nepřeroste přes hlavu. 😅
Takže to máme 3 :2 aspoň má Darča kámošku a výběr Evi máme ze třech ženichů. 😀 😀 😀

Výborná stránka. Musím holky říct, že jsme moc pěkné všechny. Nebylo by lepší dát si do pasu raději fotku??? Asi to udělám, protože ta kresba mě jako výtvarníka fascinuje. 😀 😀 😀 😀 😀

mimco
19. bře 2010

Ahoj, no konečně, kůň jeden 😵.
Nádherná zpráva, gratuluju Evi, Janička je krásné jméno, tak se jmenovala moje maminka 😵.
Byla jsem napnutá, takže díky za zprávu Michul.

michule
autor
19. bře 2010

Teď mi Evča psala z nemocnice. Že Janička je sluníčko vlasaté, jsou na nadstandartu, tatínek je u nich na pokoji celé dny a že trochu bojuje s kojením ( což se určitě přehoupne v dobré ) a mám vás holky všechny holky moc pozdravit.
Mimco - taky se mi to jméno moc líbí. Je to naprosta klasika a byla jsem nadšená, že se to jméno snad už dnes nedává.
Jsem zvědavá pak na fotečky malé. Máš moc pěknou fotku!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimco
19. bře 2010

Fakt je to krásné jméno, dneska dávají všichni ty mega hyper moderní a mně se líbí prostě ta česká klasika a Janička mezi ně patří 😵.
Nejdůlěžitější je aby byly obě zdravé a aby se Evka brzy zotavila.
Včera jsem byla u kamarádky, která má malou tří měsíční holčičku, pořád jsem se chodila dívat na to jak spinká a úplně mě ta nádhera dojímala, byla jsem dokonce u jejího porodu😵 a začala jsem se na ten KET šíleně těšit.

michule
autor
19. bře 2010

Mimco - jen se těš a mysli pozitivně. To prostě musí vyjít. A brzy se na svoje sluníčko budeš dívat taky. Tak strašně moc ti to přeji. Tak ty jsi byla u porodu? A jaký to byl pro tebe zážitek a pocit vůbec? Já jsem taky měla možnost jít s kamarádkou, jenže když na ni přišli bolesti, brzy ráno v 5 hod, tak mi napsala SMS a tu opravdu jen málo kdo uslyší. Takže když jsem se ráno vzbudila, tak už měla miminko na světě. Ale chtěla jsem taky u toho být. Moje ségra chtěla jít taky se mnou, jenže to jsem odmítla, ta by na sestřičky strašně ječela kdyby viděla,jak moc se trápím, ona pro své blízké udělá vše, je to bláznivka. 😀

koczurka
19. bře 2010

AHOJ HOLKY!!!
Ten koňajs nešel jak naschvál tak dlouho,ta Evka nás tak napínala a pak ještě ten koník. 😠
Evce MOC,MOC GRATULUJU!!!Už se těším jak uvidím Jaňulku.Taky mi úplně ukápla slza od radosti.Přeju hlavně zdravíčko Vám oběma a taky štěstíčko. 😵 Už se těším na fotečky.S kojením jsem taky bojovala ze začátku,pořád jsem říkala že nebudu mít mlíko a nakonec jsem se tak rozkojila a kojím ještě teď.No vlastně už se pokouším přestávat,kojím už jen tak jednou a to v noci.
Michul,zase nové fotečky,paráda,krása,co dodat.Ty máš taky moc pěknou fotku v pase. 😉
Mimco,držím pěsti na ten ketík.Už se to pomalu blíží. 😉
Jinak Honzík roste jak z vody,v sobotu se poprvé sám postavil,držel se stolu a postavil se.Sice se třásl jak ratlík 😀, ale byl to zážitek vidět ho stát. 😵 No a plazí se už neskutečně rychle,připlazí se za mnou i na záchod. 😀 Už ho musím fakt hlídat.Taky jsme udělaly opatření doma,daly jsme všechno ze země nahoru,kvítka nahoru,no prostě vše pryč.Nedávno na sebe převrhl sušák s prádlem,ale v pohodě.Ale jinak musím říct že je fakt hodný. 😵 No to je asi tak vše,fotečky taky hodím.
Tak zatím papa zítra...mějte se krásně.

monali
19. bře 2010

ahoj holky 🙂 teda ten kůň nám dává zabrat, taková důležitá chvíle a oni zrovna mění stránky 😠
Taky moc moc moc gratuluju Evičce k Janičce, hlavně že jsou holky v pořádku.
zbytek si dočtu až zítra zatím pa

mimco
19. bře 2010

Já jsem bohužel od toho porodu na velké finále musela odejít a hrozně mě ro mrzí.
Každopádně byly jsme na to dvě ještě s jednou kamarádkou, ta ji odvezla a já asi kolem šesté ráno vyrazila za nima.
Holt tatínek na baterky, ale to je jiná historie.
I tak to pro mě byl neskutečně krásná zážitek, je fakt, že porod to byl celkem bez komplikací a rychlý, takže jsem masírovala záda ve sprše, držela za ruku na wc, všechno to bylo tak přirozené.
Včera jsem to s ní zrovna rozebírala a ona byla dokonce raději, že jsme tam byly my, že jsme věděly jak ulevit, kde přidržet, šlo to nějak automaticky, jenom sikla a bylo to.
Ale stejně, tatínek je tatínek, on dorazil až na tlačení, musel chudáček spinkat, proto jsem musela odejít.

lajcikova
20. bře 2010

ahojik
evičko moc ti gratuluju k malinke 😵 hlavně že jste všichni v pořadku...
vyražime do zlina do zoo,a pak kino tak juknu až večer..zatim pááááááá a hezkou sobotu

ili5
20. bře 2010

Ahojky, nestačím dočíst.. Mimco, prý si už po KETU? Pískni co a jak do Ip, nebo já nedočítám, nestihačka. Evce moc gratulace obrovská, dej pak fotečky.
Smil jde dolšího IVF, asi jsem blbě četla, po třech dítkách asi ne, že? Tak mě dejte do obrazu, nechce se mi číst pozadu, díky.
Jedem na barák vařit kotlíkový guláš z divočiny, snad nebude zima venku. Takže pádím, už po mě řvou.
Jinak malý v poradně 2 měsíce 5 700 g a 61 cm, bude to malý obr po tátovi. Bolesti bříška už nejsou vůbec, změnila jsem mléko na BEBU a máme klid, jen občas ji vyblinká, ale je klidný. Takže uvidím zda se vrátit na Nutroš extra, nebo stačí BEBA. V porodnici jsem mu ji dávala a byl v poho, tak uvidím. Jen je řídká, takže chce častěji. Nutroš extra je hustá, tak byl sytější. V noci spí stejně, vstává pouze v 2 a 5 na jídlo, to nikdy nebrečel, jen se vrtí a já už letím ohřát vodu v konvici, takže jsem za 2 min zpět. TAk rodina může spát. Jinak drahý už taky vstával v noci krmit a já se vyspala, jen přebalil tak, že ráno byl přečůraný, špatně zapl suchý zip, jen za krajíček 😀 . Prý ho přebaloval 20 min, že se bál, má obrovské tlapy, že ho poškrábe 😀 . No ale zvládl to skvěle.

mimco
20. bře 2010

Ahoj Ili, é ještě to nemám za sebou, až v úterý.
Každopádně dneska mojí ségře praskla dopoledne voda, je ve 34tt, ale malá je cvalík 2600g, podle odhadu.
Je ve fakultce a čekají, co se bude dít. Já sedím v práci na noční a jsem napnutá jak struna.
Aspoň nebudu mít příští týden myšlenky na sebe a nebudu mít čas se kontrolovat.
Do rána asi zešílím ☹ .

ili5
21. bře 2010

Ahoj mimco, tak to držím moc pěstičky na úterý. Sestra má teda cvaldu, bude to klučina? Já ležela ve fakultce a byla tam kočka co ji odtekla voda a ležela tam týden na pozorovačku jen. A já myslela, že jak odteče, tak se musí už rodit. TAk si tam možná taky poleží, je to tam moc hezké a setry výborné, teda krom těch co se starají o mimča. Jsou tam riozděleny na 6ti nedělích, polovina pokojů těhulek a polovina už s mimčama. sestry jedny pro maminy a druhé pro mimča.
Kolik si necháváš zavést miminek? Já dumám jestli zmrzlinky zlikvidovat, či ne. Lákají mě stále dvojčátka 2 holky. Uvidím, ani nevím kolik se nyní platí za rok, jestli nezdražili, mám tam 1 várku. Šla bych za 4 roky, jak mi bude končit mateřská, abych si ji protáhla o další 4 roky.
Takže, mimco, házej do sebe chilli, kolik můžeš, na prokrvení dělohy, kontryhel pij a uvidíš jak se za chvíli nevyspíš a budeš nadávat jak já když došla z porodky, že mám doma uřvana malého.
Jinak včera jsme dělali kotlíkový guláš srnčí. Malý spal od rána do 18 večera, jen jsem ho co 4 hod budila na jídlo, přebalení a zas venku spal. V noci jsem se bála, ale spinkal, jen se budil co 2 hod na jídlo. Nyní zas spí na balkoně, ale nenechám ho tak dlouho.

lajcikova
21. bře 2010

ahojik všem,,,,přidala sem tedy par foteček,,,tak mužete juknout,,všechny vas moc zdravim 🙂

koczurka
22. bře 2010

AHOJKY VŠEM!!!
Přišla jsem jen kuknout.
Lajci,jde vidět že jsi spokojená. 😉 Taky je to hezký pán a klučina je šikulka.Tak přeju hodně štěstí a ať Vám to vydrží.Bydlíte v bytě?
Mimco,zítřek se blíží. 😉
Zatím papa.

michule
autor
22. bře 2010

Ahoj holky. Taky jdu jen pozdravit. Malá je tak uplakaná, nevím co ji je, takže není to na dlouhé sepisování. Včera od 14h nespala a jen brečela. Noc byla střídavá, prostě ....... SOS chtěla bych se vyspat!!!!!! 😀 😀 😀 😀
Evička už je doma z porodky, včera mi psala, že jede domů. A až holky uvodíte kolik má Janinka vlasů, tak nejedna budete zívidět. To Dardabáš má čtvrtinku. 😵
Lajci - vypadáš fakt spokojeně a drahý je sympoš!!!! No a malý je fajnýýýýýý, takový lumpín - aspoň tak vypadá, že se mu v očích čerti hádají.
Mimco - tak co sestra???? A ty se na zítřek hezky připrav, ať mají mimoušci klidné prostředí. Budu na tebe moc myslet. A budeš mít dovolenou nebo nemocenskou? Každopádně dávej průběžně o sobě vědět.
Koczurko - takže už naprosto vím jaké to je nemít čas. On by byl, ale ostatní věci by šly stranou a to někdy bohužel nejde. A malý velký muž je neskutečný. Vždyť on už bude chodit!!!! To je brutální jak to uteklo. Chápeš to???? I malá už měla v sobotu měsíc. To je masakr, hlavně, že my nestárneme 😀 😀 😀 😀
Moňul - tak na kdy vychází ten váš výlet??? Nebo už proběhl?? Vím, že se to řídí dle MS. TAk pak dej vědět.
Ili - moc ti chci poděkovat. Byla jsem tam i s mladým a když uviděl Nikol tak jeho první bylo - hezká kočička. Tak jsem mu řekla, ať si nechá zajít chuť, že do Karviné mi jezdit nebude. 😀 😀 😀 😀 Nikča je tak krásná slečna, že mě popadla na chvíli závist - kde je mých krásných 17?????? 😢 😢 😢 😢 No nedá se nic dělat. Ještě jednou moc děkuji.!!!!!!!!!!
Všem vám přeji krásný sluníčkový den a zase se ozvu, teda pokud bude princezna jen trochu v poho. 😀

koczurka
22. bře 2010

Dneska Honzulík snídal croisant s čokoládou. 😀 Hlavní je že mu chutnalo no ne? 😀