Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

ili5
27. kvě 2010

Evko, to je ono, Vojtova metoda. Prý je to hrozné cvičení, těžké, ale velmi pomáhá. Nevím, jen co jsem četla od holek.
Evi, holky co píšou na diskuzi, co máme stejně staré mimča narozené zas píšou, že jim spí celou noc, jen kojí. Tak jsme si myslela, že ty kojené vydrží. Se mi zdá, že jen ten můj cvalík se budí ve 3 na jídlo a ostatním spí celou noc, ale všechny kojí. Asi co mimčo to jinak. Já taky dost trpěla do těch 6 tt, už jsem myslela, že ho zajedu Březince vrátit 😀 . Naštěstí se to uklidnilo. Teď jak začne řvát, má hlas jak chlap, hrozný jekot, tak na něj zařv u, se hned uklidní, kouká a neví co se děje. Naštěstí je hodný a nebrečí vůbec, jen to břicho jak na něj příjde. Ale ty kapičky co mám teď jsou lepší než probiotika a dávám jen při kolice a zabíraj v momentě. Spolkne a jak bys vyndala špunt s dupy a je klid. nechala jsme si dovést ještě 1.
V pondělí jsme se chtěla dívat na Novu, ale přepla jsem to pozdě. V ukázkách bylo proč máme děti dávat hlavou dolů. Co tam přesně bylo?
Evko, dej pak vědět c výsledky v DIA: Já včera dělala pamp. med a 1 flašku už snědla sama 😀 A pak kdy tam mám jít, když den předem by se němělo jíst sladké, aby výsledky byly dobré. Ještě ty hormony mám jak v těhu, jím jen sladké, spím na zahlavku, doknce2, a to spím na rovném už několik let.

michule
autor
27. kvě 2010

Tak jsme zpět z nožek. Jadýrka má vyvinuté, takže paráda. S tou nožkou mi ukázal malý cvik, takže ji teď mučím, ale je to pro její dobro. No a hned po vyšetření na neurologii jdeme zase zpět na ortopedii. Tak jak jsem říkala, není to ortopedický problém.
Evi - já jsem se na to dívala, ve Víkendu o tom bylo. Já to znám, dělám přeci na rehábce, ale vojtovka je ,, spešl ,,cvičení. Dětí šíleně řvou, je to totiž vytržení z jejích poloh na které jsou zvyklé, ale MUDr říkal, že by v tom neviděl velký problém. Stejně bych s ni cvičila i kdyby ječela jak pardál. 😀 Od Market Kačenka je na tom hůř. Ta je v luku šíleně, neotáčí se, musí ji nosit ve vajíčku a krmit v autosedačce a začala už s vojtovkou tento týden. Kačka vůbec nereaguje na levou stranu. Říkala sestra, že je to nadlouho. Kubík ten je rarach. Ten už se plazí a otáčí, ale Kačka to všechno dožene. No a Darča taky bude muset. Já jsem tvrďák, žádné šmatlaní a nošení na rukách, pěkně se musí snažit. Jen jak ji chytnu za kotníček a tlačím palcem do šlapky, tak ji to asi taky bolí, ale nedá se nic dělat. Teď usla, tak mám čas na psaní. A pak hned vyrážím ven. Doma je to na palici. Nikdy bych neřekla, že bude mít takový problém, ta když ji otočím na záda, tak kope ligu, ruky nohy v luftu a jede. 😀 😀 😀 Tak uvidíme. Od toho jsem doma, abych se ji věnovala, no ne? Říkáš, že malá už je fajná. Tak to ti přeji. Počkej až bude spinkat celou noc, zase budeš nadšenější. Já malou jen pomlouvám, ale ty noci mi závidí všichni. 😀 ( dny ovšem nikdo ).
Když jsem te neuroložce vykládala jak je malá uřvaná, a že ji žádné hračky nezajímají, tak mi řekla, že už teď umí se mnou manipulovat a že i ona je hračka pro mě. Že odstřižením pupečníku to nekončí, že to cítí jak byla chtěná a je si toho vědomá. Takže ty naše vyčůrané děti to s náma umí. 😉 😉 😉 😉 😉
Zase se brzy ozvu. Hezký den všem. 😀 😀

evkaa25
27. kvě 2010

Ili určitě to má každé dítě jinak.Jak píšu,Janička už ty noci má lepší,ale i tak třikrát kojím a pak většinou uspávám houpáním.Ale ted už jí stačí houpat třeba 10-15min,kdež to ještě před týdnem jsem uspávala půl hodiny.A to je super,že dělá pokroky a věřím,že brzy třeba už bude usínat i sama.No uvidíme. 😉
Tak a já musím napsat,že mi ty výsledky ohledně cukrovky dopadly dobře. 🙂 Fakt se mi ulevilo,jsem se bála,že bych mněla dietu držet už celý žiivot........ 😖 To bych asi určitě nedala,ale mám to ok. 🙂 Ili a to jsem den před OGTT testu mněla krtkův dort. 🙂 Sice jen kousek,ale mněla.Neodolala jsem. 😅
Jinak já to mám podobně jako ty.Pořád jím po porodu sladké.Asi to je tím,že před tím jsme nemohli,tak to tělu prostě chybí.A to jsem před těhotenstvím sladké moc nejedla..........
Michul,úplně jsem zapomněla,že děláš v rehabilitáku.Takže o tom určo něco víš.Ale na Ondrovi od té mé kamarádky už vážně nejde žádná porucha vidět,tak budem držet palečky abys i ty s Darčou se s tím poprali a bylo vše jak má být.A Kačence od Market přeju to samé!
Janička je dneska jak milius,proto tady taky můžu dneska pořád sedět a psát.............Je to moje opička malá!!! 🙂

koczurka
27. kvě 2010

AHOJ HOLKY!!!

Jsem ráda že Vám dětičky dělají pokroky,už bude jen líp. 😉
Michul,neboj vše bude v pořádku.Hlavně už neplakej,Darinka potřebuje veselou maminku aby byla taky veselá. 😉 To teda jsou děti vyčůrané,Honzajs si je plně vědom že je vymodlený. 😀 😝 Jinak my jsme taky do zrzava,nevím po kom ale je no.Samozřejmě nám to je putna,je to náš nádherný poklad. 😵
Evko,to o té tvé kamarádce je to fakt zázrak.Nádhera. 😵 No četla jsem na koníku o jedné holce a ta má po ivf roční holčičku a taď už je přirozeně podruhé těhotná.Takže byla v šoku že se to povedlo a to hned napoprvé. 🙂 Takže to je pravda že se to pak podaří v mnoha případech přirozeně.Janička je tak hodná že tě dneska nechá odpočinout?To je šikulky malá. 😉
Holky,nevíte náhodou některá jak je to s papučkama když dítko začíná chodit?Myslím tím na doma.Slyšela jsem že když dítě chodí hodně po špičkách tak se můžou zkracovat achylovky.Honzulík chodí hodně po špičkách. 😠 Ale zase jsem slyšela že moc nedoporučujou že se má ta nožka nechat protahovat.Tak jsem na vážkách. 😀 Na poradnu jdu za dlouho abych se zeptala.

ili5
28. kvě 2010

ahojky,
michul, víš přece, že máme nejlepší vajíčko a smermoša, Březinová vybrala to nejlepší, i kource, takže budou ok všechny její děti ! a dělá je asi do rezava. Malý to má taky nějaké už jiné, prý zrzne. Že by si dělala nějaké značky? 😀

evkaa25
31. kvě 2010

ahojky.
Venku je zas dneska pěkně škaredě.Už mi to leze vážně na nervy.Včera jsme byli na festivalu Hlučínské jaro,který se u nás v Benešově pořádá a pěkně teda luchlo!Pak se to přestěhovalo do Kulturního domu a to s kočárkem nestálo za nic,tak jsme šli nakonec domů. 😒
Taky na zahradě máme spoustu materiálu,budem totiž zateplovat barák,všechno pod plachtama mokré,z okna nevidím........No a manža v práci jakožto zedník taky pořádně nedělají,tak ani nevím,jak tu fasádu vlastně zaplatíme. 😅Ještě že on si to bude dělat skoro celé sám.Ale to zas bude děs,jelikož už nebude mít žádný čas na mně,Janičku a Trixinku. 😖
A s kočárkem v dešti já sice chodívám,taky kvůli pejska,ale není to ono,že?!?.........
A jak vy ostatní?Jak se daří a co děláte,když je venku tak škaredě???

koczurka
2. čer 2010

AHOJKY VŠEM!!!
Teda tu to fakt žije.
To je už fakt neštěstí co se venku děje! 😠 Myslím že toto léto bude opravdu podle předpovědi dost chladné.
Dětský den jsme včera prožily v dětském centru v herně,byla jsem tam s kámoškama a bylo super.Uvařily jsme si tam kafčo,pokecaly o dětičkách a tak.Malý byl pak tak utahaný že usnul po cestě domů bez oběda a spal dvě hodky.Jinak musím Honzátko pochválit,už asi 10dní spí celou noc.Takže doufám že nám to už zůstane a nebudem večer ládovat sunar.Zajímavé je že to začal sám se nebudit,měla jsem docela strach z toho odnaučování nočního buzení.Je to prostě můj šikulka.Taky už máme první botky,je to srandovní.Nedávno to bylo miminko a už to má botky.Oslava ročku už se nám blíží a já se na to fakt těším.Mám v plánu nachystat výzdobu,jako balónky a tak.No drahý je ze mně hotový.No to je tak zatím vše na co jsem si vzpoměla.
Ili,fakt malému zrznou vlásky taky?To je zajímavé fakt.
Evko,nic si z toho nedělej ono je to asi všude stejné s těma chlapama.My jsme taky věčně samy a tak vymýšlím pořád nějaký program.Ale co se dá dělat,účty se platit musí a jíst taky že?
Tak zatím,jdu vařit pak kuknu jestly někdo nepísnul...

koczurka
2. čer 2010
koczurka
2. čer 2010

pár fotek z dětského dne... 😉

ili5
3. čer 2010

Jé ten je zlatý!!§ Už chodí? Moc si to užíval, jde vidět. 🙂

michule
autor
6. čer 2010

Ahoj holky. Venku konečně nádhera, tak asi nemáme čas moc psát. Tak taky vás chci pozdravit všechny. U nás pohoda. Veverka je čím dál lepší. Mám ji na dece a jen ji s tou dekou tahám po bytě, protože když mě vidí, tak je zlatá. Tak jsem si dnes i okna umyla u ní. S nožičkou cvičíme pořád, pěkně u toho ječí, ale to má svůj důvod, pořád ji to vysvětluji. Navíc jedna sestra z ortopedie mi ukázala jak cvičit a masírovat, takže bobek ječí. Teď je do toho všeho ještě nachlazená, tak kapeme do nosíku, to se ji ovšem taky nelíbí. Mlaďošek je s náma v neustálem kontaktu, takže když mi píše I love Canada, tak mu nadávám, že ať se opováží uvažovat nad tím, že tam zůstane. No je to jiný svět, tak se mu tam líbí, ale mě už je pěkně smutno. V úterý ho tady máme jak na koni. Jinak nic nového.
Ili - tak to se mi líbilo, jak jsi napsala, že Březinová si ty děti asi značkuje. Fakt jsem se chutně pobavila. Tak budeme mít sraz zrzečku, no a co. 😀 😀 😀
Koczurko - to je neskutečné. Už v úterý to bude roční chlap!!! Drahý bude slavit s ním, jsou to naši neskutečni blíženci - šílenci, že? To letí jako hrom. I mamka mi říkala, že si musí pořáně užívat ten kočár, že to sletí a ona ji tak málo vozila. Moc pěkné fotečky, je roztomilé mimušo!!!
Evi - taky chodím s malou i za deště, mě je to jedno, jen je z toho pak pěkně nachlazená. To jsou šílene proměny. Tak včera už měla jen sukýnku a byla jak lalina. Jen kdyby sebou tak pořád nešila, neměla by ji na ramenou, ale tam kde má být.😀 😀 😀 😀 😀
Dneska jdeme na brusle, tak se těším, celkem dobře se i s tím kočárem bruslí, aspoň se mám čeho držet. Tak užívejte krásnou neděli a všechny vás moc zdravím.

fandra
6. čer 2010

Ahoj holky.Konečně máme krásné počasí.Zítra nás čeká druhé očkování na hexu a prevenar.To první snesl Jiřík v pohodě tak uvidíme jak tentokrát.Koczurko malý je moc šikovný a jde vidět že jste si to užily.Honzík má pozítří jeden rok,to je šílené jak to s dětmi letí.Přeji hodně zdraví a štěstí.Ostatní holky se mějte pěkně.

fandra
6. čer 2010

Jo a ještě jedno foto. 🙂

ili5
7. čer 2010

Ahoj,
JIřík je zlatíčko hezké, moccc.
My byli na víkend na baráku, malýbyl od rána do večera venku, venku je zlatý, teď je od rána na balkoně, jen na polévku jsme ho vzala domů a šup už je tam zas. On je kočovný cikán, doma nechce moc být, venku je zlatý. Ale moc divočí, plazí se po čtyřech, nevydrží ležet nebo sedět jen tak v křesílku. Mě už štve, jak z divokých vajec. V kočárku se chytne boku a zvedá se nahoru, takže je otázka času kdy z něj vypadne 😀 . Vytáhla jsme už sporťák, tam má víc místa, může sedět a nohy si dávat nahoru na rukojeť a můžu ho tam připásat. Jinač už v sedačce si sedne bez opěry sám, jak už nemůže jen se opře, tlustý, ale silný, vše mu jde šup šup.
Taky je Nikol blíženec, 14,6, má narozeninky, v sobotu jsme to už na baráku oslavili a včera ještě taky. Udělali kotlíkový guláš ze srny, masíčko grilovali, makrely, dortíčky, všichni byli autama, takže coca colu 😀 Já dojela ráno, drahý z práce odpoledne, takže jsme oba byli pojízdní, ale v tom horku by se stejně nedalo. Brácha byl stejně po opici, slavil maturu, kterou udělal v úterý, takže byl ještě pokrčený 😀
My jedem koncem týdne na Slováky, spíše na Ukrajinu. Už těším, se odreaguju trošku, nevím na jak dlouho podle počasí. Jen musím zavolat na středisko, že nevím zda dojdu na očkování v 5 m. asi o týden později, uvidíme. Nikča nejede, nemá ještě zkoušky ve škole, takže doufám, že byt nezhoří do našeho příjezdu.

michule
autor
8. čer 2010

Ahoj holky. Venku konečně nádhera a do konce týdne tropy, takže se máme na co těšit, než zase začneme nadávat na to neskutečné horko 😀 😀 😀 .
Koczurko - Honzíčkovi přeji k dnešním narozeninkám hoooodně zdravíčka, šťastné rodiče a neustálý dětský smích. 😀 😀 😀 Úplně si vzpomínám na loňský rok, jak jsi mi psala, že jsi v nemocnici a já to hned psala holkám. A vidíš, už je to rok. Nevěřím tomu!!!!! Takže sláva velkému ročnímu oslavenci 😀 😀 😀 😀 .
Fandro - malý je fakt krásný chlap. Neuvěřitelné jaké máme krásné děti z toho Olomouce že??? 😀 😀 😀 😀 ( Ať žije narcismus - huráááá !!! )
Ili - tak vy tak užíváte. A nebojíš se toho sluníčka? MUDr říkala, že ani dlouho nesmí stát ve stínu, já jsem koupila krém na sluníčko, je to sice jen 30, ale na ustralské slunce a to se bojím ať nemá problémy. Takže já ji přikrývám kočár plínkou, ať ji tam ani paprsek nespadne. Já mám sice úžasný pigment, ale ona je do manželovy rodiny, taková moje bílá kůže. 😀 😀 😀
Jinak jsme o víkendu byli na Hlučínské štěrkovně, lidi tam bylo jak naseto, dokonce se pár odvážlivců koupalo, já jen bruslila. Včera jsem byla na preventivce u zubaře, opět mi vrtala zuby, prostě malá mi vzala všechno a pomalu přicházím i o nervy. 😀 😀 😀 😀 Tak a dnes mi přijede moje první miminko z Kanady, tak se těším.
Všem přeji krásný den a napište ženské!!!!!! 😵 😵 😵

ili5
8. čer 2010

Ähoj, já zatím nemazala ničím. Našla jsem na baráku krém č.6 a 3 měsíce po záruce 😀 tak jsme ho s tím mázla jen nohy. takže raději ničím. Dnes byl elý den na balkoně, nohy ráno na sluníčku, pak jsme se šla učit na terasu v poledne a byl v kočáru ve stínu. Učím od mala, takže se nebojím. Niki byla v červnu, takže od 5 týdnu jsem byla na horách s ní a byla na slunku celé léto. Potkala jsem kámošku má o 2 dny dřív narozenou holčinu a ta její bledá, kruhy pod očima, že s ní nechodí ven v tom parnu. No raz byly mrazy, pak pršelo, pak sopka a sedí furt na řiti a diví se jak vypadá a že ji nechce ani jíst. Já chodím i když prší, má slídu, jak je doma je hnusný, takže je furt na vzduchu, jen se jde dom vykoupat a spát. jedem na východ, tak berem loďku, že ho bude tatínek vozit na vodě, člun nafukovací. Musím vzít foťák to bude prdel. 😀
Ko i, malému pusku na roček!!! Niki má 14.6. to tu nebudem, snad nezboří dům při oslavách 😀

evkaa25
8. čer 2010

Ahojky.
Tak já když je venku tak nádherně ani nezapínám PC.Hodně trajdáme s kočárkem a pak sedávám v pergole s malou v kočíku ve stínu.Taky mám z toho sluníčka docela strach.Před druhou ven radši nechodím,ale pak býváme na zahradě až do večera.Janča samozřejmně ve stínu.No a Kája dělá na baráku fasádu,takže my sedíme v pergole a koukáme jak on pracuje. 😅 😀
Jinak Janička je poslední dobou úplný andílek.V noci k ní vstávám 2x,což je v pohodě.To ji ještě uspávám na rukách,ale přes den už ji nechávám si pořvat a snažím se,aby usínala v postýlce sama.Jde to jak kdy. 🙂 Už si krásně umí i sama hrát.K svátku dostala nějaké peníze od dědečka a babička,tak jsem jí koupila hračku od Lamanze Losa Edu a to se jí docela líbí.A nejvíc nadšená jsem z ní asi já. 😅 😀 Ty hračky jsou dosti drahé,ale já neodolala. 🙂
Koczi tvojemu Honzíkovi přeju vše nejlepší k jeho dnešním narozeninám!Hlavně zdravíčko,pohodovou maminku a tatínka a spoustu spokojených úsměvů. 😀 😀
Tak užívejte toho tropického počasí,kdo ví,co přijde potom.................... 😉

ili5
8. čer 2010

evko, co to je za hračku?
Myslím, že to sluníčko nebude o nic horší než solárko. Já nebyla na solárku nikdy, poznám baby ze solárka, je to žlutá barva, obličej zeschlej, no nelíbí se mi to, tak sedím celý den na slunku, nenagtírám se nikdy ničím, akorát dekolt indulonou, nebo krémem a ramena kvůli pihám, abych nevypadala že mě posraly muchy 😀 Ale to až v létě na dovči, zatím jen tak, nikdy se nespálím, jedu o hněda hned. A Niki ta je jak od moře, se opaluje na SAGOČA, TAK JE JAK ČOKOČOKO.
Zítra mám školu, takže nejdu nikam ven, ve čtvrtek nakupuju, balím a v pátek tradá. To se mi moc nechce sedět 8 hod v autě, mohlo by pršet, by se dobře spalo. Jsem zvědavá na Páju, je strarší, tak jestli vydrží být hodný, samo že ho nepovezu v tom vajíčku hrozném, ale v korbě z kočárku, aby se mohl natáhnout a v klidu spát. Pas jsem mu ještě nevyřídila, na vše čas a pak pozdě.... Vemu rodný list, aby nám ho nezabavili, že jsme ho ukradli 😀

koczurka
9. čer 2010

AHOJKY!!!

Děkujeme moc za přáníčka,jste zlaté. 😵 Oslavu máme v sobotu. 😵Pak dodám foto.
Michul,drahému dodatečně přeju vše nej a hlavně to zdravíčko přeju,ostatní příjde samo. 😉 Tak co jak se má miminko co přijelo z Kanady?Určitě je plný dojmů a zážitků. 😀K zubaři jdem i Honzulkou v srpnu,je to divné nedávno miminko a už půjde k zubaři. 😀Jak to jsou jen plomby Michul tak to nic není. 😉 🙂
Můžu Vám říct že jsem porod prožívala znovu,fakt hodinu po hodině jsme s drahým vzpomínaly a řekly si že už NIKDY!!!
Ili,vy se máte,já bych hned někam jela,ale není kam. 😠 Ty jsi fakt ranařka,se s ničím n...š. 😀 U tebe není nic problém,já bych měla cestovní nemoc. 😀 Všechno strašně moc prožívám takže takovým lidem jak jsi ty fakt závidím.Každopádně si to užíjte. 😉
Evko,taky nerada chodím přes poledne ven.Mažu taky jak Michul 3Ofaktorem tak snad se mi nespálí. 😀 Jinak už je větší tak si musí pomalinku na sluníčko zvykat,nemůže celý život chodit ve stínu že? 😀 😀 😀 Ale to by bylo asi nejlepší. 😀 No to je taky sranda,malý hned jak mu je trochu teplo tak je hned červený,líčka jak marfuška. 😀 Takže pigment asi moc nemá. 🙂
Janička už je šikulka že usne sama.Až teď jsem si vzpoměla že nedávno bylo Janiček a já mám Janču švagrovku a na Janičku jsem úúúplně zapoměla,ostuda jsem. 😔 Dodatečně všechno nejlepší k svátečku!
Fandro,malý je sluníčko fakt.Je to moc hezký chlapeček.
Holky,moc mně mrzí že už tu moc nepíšou ostatní holky. 😢 Byla jsme tu tak fajn parta.No snad se brzy ozvou.Jo a taky za chvilku budem plánovat nějaký ten srazík co vy na to?
Zatím se mějte krásně a užívejte sluníčka...papa

ili5
10. čer 2010

Koci, my se rozhodli jak měl 7 týdnů ze dne na den a sbalila věci a jeli 405 km v -25 mrazu. Já miluju nečekané akce a jsme sbalená během půl hod. Už jsem zvyklá, se rozhodnem a za hodinu jedem na dovču na 3 trýdnyx třeba. Jak plánuju, většinou nic nevýjde, tak to řeším takhle.

koczurka
12. čer 2010

AHOJ HOLKY!!!

Ili,jsi šoumenka.To já bych byla naštvaná a asi bych ani nejela tak narychlo nikam. 😀
Dneska jsme měly oslavu Honzíčkových narozenin,bylo super jen to horko. 😝 Ale Honzíček byl hodný jak nikdy,jak kdyby tušil že je to jeho den. 😵 Tak přikládám pár foteček.
A jak Vy si užíváte těch veder?Konečně to vypadá že sprchne a bude se lépe dýchat. 🙂
Mějte se a pište,papa.

evkaa25
13. čer 2010

Ahojky.
Koczi,Honzík je šikulka!Moc mu to sluší a ten dort vyúpadá teda parádně.Bych se hned zakousla!Na té fotce s čepičkou je úúúúúúúúúúžasný!Papulka jedna. 🙂
Jibnak píšeš,jak jste s Honzou prožívali znovu porod po roce.To ti tedy věřím.Janča bude mít ve čtvrtek tři měsíce a já se často přistihnu,jak vzpomínám na porod.Vždycky se mi z toho zježí chlupy na rukách............Ale ráda bych Janičce pořídila sourozence,kdyby nám to šlo!A tebe to teda nepřešlo,že už dalšího caparta nechceš?!?
Jo ty vedra byli docela šílené,ale mně se to líbilo.Mám ráda teplo.Ale pro ty děti to moc dobré neni,to je jasné.Včera jsem byla s Janičkou a s kámošema na čepovaného Birella.Seděli jsme pěkně ve stínu,Janička spokojeně spala 3hodky a já si užívala.Konečně jsem mněla pocit,že mateřská "dovolená" může být občas opravdu dovolená. 😀 😀 😀 Ale jinak vážně nechápu,kdo ten název vymyslel.Asi chlap,který neví,co obnáší starat se celý den o dítě! 😉
Ili,já jsem vždycky mněla ráda nečekané akce,i do toho Egyptaloni jsme letěli po haluzi.Koupili jsme zájezd v pondělí a ve čtvrtek letěli. 🙂To byly fofry. 😕Ale s Janičkou bych takhle narychlo neumněla někam odjet.
Ta hračka je značková Lamaze.Jsou to hračky pro vyvíjení dětské motoriky.Určitě jsi je už někde viděla.A v kufříku z porodnice byl kupon na 20procentní slevu na ty hračky. 😉
Michul,tak jak Mirek v Kanadě?Asi mněl plno zážitků................Určitě jsi ráda,že ho máš zase doma v bezpečí,že?!?
S tím zubařem to znám.Mně v těhotenství spravovala 4 zuby! 😒 No mazec.Se tam budu úplně bát jít za půl roku.Vlastně už za 3 měsíce,jejda to to letí!
A co Darča?Cvičíte?A jak snáší ty horka?
Fandro a jak vy s tím očkováním?Nás první očkování Hexou a na pneumokoka čeká zřejmně ve čtvrtek...........

michule
autor
17. čer 2010

http://imichule.rajce.idnes.cz/Darinka/

Ahpj holky. Moc všechny zdravím. Nahrála jsem pár foteček malé. Taky na rajčátko, jako Koczurka.
Máme se celkem fajn. Mladý je plný zážitků a včera byl se mnou poprvé jezdit. Řidičák má ještě ,, teplý ,, takže musí s náma. No měla jsem trochu strach, ale jel pomaloučku, takže v poho. Parkoval sice 5 minut, ale to chce cvik. Spocená jsem byla až na patách a ruku jsem měla na ruční brzdě, ale on byl vysmátý jak lečo.
Malá dělá pokroky jako blázen. Přetočí se z břicha na záda, směje se jak ďábel a roste jako z vody. Začínám dávat mrkvičku s bramborem a přesnidávku, tváří se na mě divně, více je toho na ni, než v papule, ale snad si zvykne. Večer máme banánovou kaši, takže krásně spí už u krmení, asi něco obsahuje, doporučuji.
Včera jsme byli u MUDr, reakce po očkování TBC má malá v pořádku a tak může očkovat na další nemoce.
Evi - malá se extrémně potí. Ty horka jsou pro ni jako za trest. Ani jíst nechtěla. Teď vypije sotva 150ml a je plná. Ale koupila jsem nový čajík a ten ji šmakuje a tak aspoň hodně pije. A co Janička v těch vedrech?? Aspoň, že teď tam je tak příjemně, že?
Koczurko - naprosto s tebou souhlasím, už neee!!! Ale jsou to zlatíčka a stálo to za to. Honzulák měl krásný dort!!! Teda to jste si užili, že?? Děkuji za drahého, vyřídila jsem mu to.
Napíšu více, ale teď celkem spěchám, jedeme s MArket na zahradu, tak se musím jít balit. Mějte se holky krásně a užívejte si dětičky a snažilkám, které tady nechodí - škoda - přeji brzy tytéž starosti.

evkaa25
18. čer 2010

Ahojky.
Tak koukám,že už všichni dáváte fotečky na rajče.Tož to abych se to já opozdilec časem taky naučila,že?!? 😝 😀
Michul,Darinka už je tedy pořádná slečna.V těch šatičkách a vůbec.............no moc jí to sluší!Vážně kočka.Koukám,že už má několi párů bot. 😀 A ten příběh o hledání dudlíku mně vážně v kombinaci s fotečkama pobavil! 😉
A kde jsi se ty už zase tak krásně opálila?Vždyt jsi jak po dovolené u moře!Opravdu kočka.
Já se tedy na zahradě taky trošku opálila,ale fakt jen decentně.Dneska mně to ale pobavilo.Byla jsem poprvé od porodu vytrhat obočí a jak mám trochu opálený obličej a byla jsem pěkně dlouho zarostlá jak Brežněv 😅 ,tak ted mám pod obočím takový růžový pásek kůže a zbytek obličeje mám trošku do hněda. 😀 😀 No komedie...........
Jinak jsme byli včera na tříměsíční kontrole.Janička je zdravá,pěkně prospívá.Roste jako z vody a bude asi pěkně vysoká.Od porodu už se vytáhla o 10cm. 🙂
No zítra k nám přijede ségra s dětma,tak bude zase plný dům dětí,tak já to mám ráda.I když uklízet pak po nich je docela zážitek.Jsou tu dva dny a já pak uklízím celý týden. 😅 😀
No a v něděli má Janička vítání občánků,takže jí budu šnořit a parádit..............Už se docela těším!
Tak to v rychlosti o nás a zas musím letět.Ale pořád nakukuju,co nového se tady napíše a musím se přidat k Michul s tím,že je mi moc líto,že už sem nechodí holky,kterým se ještě nepoštěstilo s miminkem.Vážně jsme byli dobrá parta,no ne?!? 😕

fandra
18. čer 2010

Ahoj holky! U nás je všechno OK, Evi, malý přežil očkování bez újmy🙂 Je to šikula. Taky od minulého týdne dáváme příkrmy, začali jsme mrkvičkou, bramborem a malý je fakt skvělý jedlík, otevírá pusinku, hýbe u toho ručkama a nožkama a je na něho super pohled - na tu mrkvovou papulu 😀 Michul, Darča je nádherná, má krásná kukadla. A jak si ji bráška hezky drží, ona vám pěkně drží hlavičku. Koczurko, moc hezký dortík měl Honzulák. To jste si museli vychutnat, tu roční oslavu, že? Taky se na to těším. Taky přikládám fotečku toho našeho Jiříčka. Mějte hezký víkend!!!

fandra
18. čer 2010

Tak tady je 😀

evkaa25
21. čer 2010

Čauky,čauky............
Tak koukám,že tady to zase "žije" 😅 😀
Fandro pěkné fotečky Jiříka.Má úžasně velké a modré kukadla!Se ani nenadějěš a bude na ně balit holky. 😀 😀
My jsme byli na prvním očkování ve čtvrtek a Janička si tedy slušně pořvala,ale pak usla a když se probudila,tak byla vysmátá jak lečo.Tak jsem byla hrozně ráda. 😉
No a včera jsme byli na Vítání občánků a to prořvala tzedy celé.Bylo tam 17 dětí a Janička skoro nejmladší.Dělá se to tady 2x do roky a většina dětí měla kolem 6-8 měsíců.Janička byla v pohodě do doby,než se poprvé začalo tleskat a pak byla prostě k neutěšení,tak jsem s ní šla na chodbu a chodila dovnitř jen na podepsání a převzetí dárků.No když Janča řvala,nikdo nic neslyšel,ale myslím,že s tím se počítalo,že děti budou plakat.Plakalo jich tam tedy víc,ale Janička bezkonkurenčně vedla. 😅Ještě,že mi to švagr natočil na kameru,tak alespon částečně vím,co se tam říkalo.A taky samozřejmně osd manži,který tam seděl jako Janiččin zástupce. 😉
Zítra jdeme na kyčle,tak jsem zvědavá,co nám řekne.Jinak tedy nic nového.Janička dělá tedy den ode dne větší pokroky.Dneska mněla úžasný den.Pořád se na mně smála. 🙂Tak jsme si to ohromně užily po včerejšku,kdy toho na ní bylo asi moc.Tak jsme dneska celý den lenošily.Proto taky mám sílu tady sedět a psát. 😅
Takže tolik o nás a jak jste prožily víkend vy???

koczurka
23. čer 2010

AHOJ HOLKY!!!

Jdu v rychlosti pozdravit.
Holky,máte nááádherné dětičky!Všem dětičkám posílám hubánka. 😵
Snažilky taky moc zdravím a zároveň jsem na ně naštvaná že nám o sobě nedají vědět. 😠 Tolik nás tu psávalo a teď?Ani ne polovina,smutné. ☹
Mějte se holky,papa a dobrou.

michule
autor
25. čer 2010

Ahoj holky. Opět po týdnu zdravím. Je to šílený frkot s těma dětičkama našima, proto chápu, že tu nejsme tak často. Dnes jsem žehlila horu prádla a jsem už teď vyčerpaná a co jako zbytek dne? To nevím. 😀
Malá v úterý na poradně vážila 7,5 kg - no je to pucloň a od 14.7 začínáme z očkováním. Později, ale to kvůli te neurologii. Navíc si doplatím ten Prevenar 13, takže nic nezanedbáme. Papá každé poledne hamanka z brmborem nebo s mrkvičkovu a myslím, že ji to chutná. Jen to praní po te karotce, no musela jsem koupit žlučové mýdlo a peru to nejdříve v ruce. Večer máme kaši a ještě jsem koupila sušenky Sunarky, ty se parádně rozpustí v mléku, tak zahušťuji takto. No a potom nemá vážit tolik - váleček náš. 😀 😀 😀
Fandro - kus krásného chlapa. To je masakr. A kolik váží??? Malá se mi trochu zhoršila v tom nočním spaní, ale spíše jsem pohodlná. Dostane večer kolem 18h a po koupání usíná a pak se budí kolem půl 2 a v 6 ráno. No není to špatné, ale čekám až se mi vzbudí jen jednou a pak až kolem 10h ( to jsem najivní, co 😀 😀 😀 😀 ??? )
Evi - malá je skvělá, vlasatice jedna. To je háro normálně na culík. Slečna jako hrom, vůbec to není 3 měsíční miminko. To není možné jak nám rostou pod rukama, že? Ještě kojíš?
Koczurko - děkujeme za hubanky a my posíláme Honzíkovi taky. Jaké to je mít ročního chodícího chlapa??? 😀 😀 😀
Tak holky užijte víkend. My budeme mít konečně taťínka doma, má volný víkend tak si to konečně užijeme. Hlavně já. Zítra ráno je mimibazárek a tak taťka bude hlídat a mamina jde nakupovat 😀 😀 ( to zase bude telefonu 😀 😀 😀 😀 ). Brzy se zase ozvu - zdravím všechny a holky snažilky zvlášť. Je u vás něco nového, kdo jde do boje????

fandra
26. čer 2010

Ahoj holky. Evko, super fotečky, Janička je ohromná vlasatice - moc hezká holčička!!! Michul, Jiřík měl na poslední poradně necelých 8 kilo, takže teď by mohl mít tak 8,5 kilo. Je to chlapák náš slaďoučký. Zatím mu dávám jenom mixovanou zeleninku (brambor, mrkev, špenát), příští týden chci zkusit brokolici. Zatím není problém, chutná mu a žádná alergická reakce na nic z toho není, takže pokud to tak půjde dále, budu mu koncem pátého měsíce chtít začít dávat i masíčko. Michul, jak jsi dopadla dneska na bazárku? Nakoupila jsi? Mějte hezký víkendík! 😀