Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

gabka14
29. čer 2008

tak dobrou noc....zítra tu nakouknu

evkaa25
29. čer 2008

A já taky dorazím,tak koczurko neboj,to už jsme tři.........

evkaa25
29. čer 2008

Taky bych mněla žehlit,ale vždycky když zavítám na tyhle str.tak narazím na nějakou zajímavou diskuzi a neumim se od toho odtrhnout.....
Ohledně těch dovolených sleduju,že jsme na tom všichni podobně.My to máme trochu horší s tím víkendovým ubytováním...máme totiž 2letého pejska,kterého bereme nejraději sebou,ale ne všude je penzion,kde můžou i pejsci....Ale když to nejde,tak zůstane doma,bydlíme s manželovými rodiči,teda každý na svém patře,ale oni se o něj starají,když nejsme doma.....ale my ho nejradši bereme všude sebou....hrozně nám pomáhá,když máme nějaký splín.....a to my snežilky míváme často,že jo... ☹

evkaa25
29. čer 2008

chtěla jsem napsat snažilky....hih....

koczurka
29. čer 2008

jo no,s těma pejskama je to problematičtější.Tak vy bydlíte na baráčku jo,tak to se máte.Taky se někdy nemůžu od koníka odtrhnout,vždycky si řeknu ještě kuknu sem a pak mně něco zaujme a je po všech plánech. 😀 😀 Dočtu se tu spoustu zajímavých věcí a je to moc fajn.

evkaa25
29. čer 2008

No já jsem ted´ nahlédla na diskusi o olomouci,tam mají snad 230str.ak to mám zas o zábavu postaráno.... 😀 😀 😀 o máme teda co dohánět......Já pořád nevim,jestli se rozhodnout pro FNOL,nebo pro Fertimed,ale vim,že v tom mi nikdo nepomůže.Už jsem byla i na str.kde to řeší,ale jsem tam,kde jsem byla...Všechno má určo svoje pro a proti.....Koczurko,ty jsi v FNOL,že?

evkaa25
29. čer 2008

Sice to tu už mám přečtené,ale ještě se ve vás uplně neorientuju....kdo kam chodí a tak.....Jestli se uskuteční ten sraz,tak si vás určitě zapamatuju.... 🙂

koczurka
29. čer 2008

Evko,jo já jsem ve FNOL,určitě má vše své pro a proti.Taky jsem se špatně orientovala která je která,ale po srazu už se mi vybaví obličej a je to mnohem lepší.

michina
30. čer 2008

Ahoj, Evko, já řešila totéž před 14 dny. Nakonec jsem se rozhodla pro pohodlí soukromé kliniky a 8.7. jedu do fertimedu. Chtěli mě objednat hned na druhý týden, ale to jsme nemohli kvůli manželovi. jsou tam fakt akční. Hned nám při první návštěvě udělají spermiogram a mě gynekologickou prohlídku. A taky jsem z OV.

evkaa25
30. čer 2008

Ahojky holky,
michino,tak ty ses rozhodovala před dvěma týdny a oni tě obědnali tak brzy... 🙂 Tak to je super,alespon´ mně budeš o všem informovat....sice jsem se ještě nerozhodla,ale přikláním se víc k Fertimedu a hlavně manža chce spíš tam.No já ted´ po nezdařeném KETu musím mít nějakou tu pauzu,že?Ale asi se tam co nejdřív obědnám a oni by už nám mohli dělat nějaké ty testy,si myslim.Jinak já jsem strašlivě nedočkavá,ale snad jak začnu pracovat,tak mi to bude nějak líp utíkat,no to se ukáže.....

michina
30. čer 2008

Já taky plánuju vše až na září, v srpnu jedeme na dovču a po mimoděložním jsem teprve měsíc, takže chcem taky projítvšemi testy, aby už v září mohlo být 1.IVF. Stejně to musí schválit pojišťovna, nějaké přípravy, takže by to snad mohlo vyjít.

evkaa25
30. čer 2008

No by to vidíme taky tak na září,uvidíme,jak rychle to půjde a tak....No a kam jedete na dovču??

evkaa25
30. čer 2008

holky já bych tak jela někde k moři....Minulý rok jsme byli v Egyptě...byl to manželův sen a chytli jsme fakt dobrý las-minute a jelo se.Byli jsme tam v listopadu,tak jsme se báli,jestli tam nebude třeba zima 🙂 ,ale bylo to akorát.Pořád kolem 30stupnů,no paráda....Určitě se tam chcem někdy vrátit.....

michina
30. čer 2008

My jedeme v srpnu cestovat po irsku ještě s jednim parem, taky se teěím. Manža není moc na elžení u moře.

evkaa25
30. čer 2008

Týýý jo,tak Irsko.....a celý mněsíc...tak to máte super....to si před tím svým 1 IVF alespon´ pořádně odpočineš 🙂

michina
30. čer 2008

Celý měsíc bohužel ne, jen 14 dní, ale i tak to bude super, doufám!

evkaa25
30. čer 2008

To určitě bude. 🙂 Ale před tím i potom nás musíš informovat,jak to probíhá v Olmíku....
Asi tu ted´ nikdo neni,tak já jdu trochu uklízet,má mi dneska přijít kámoška na kavčo....tak to tu musim trochu zkulturnit..... 😒

ili5
1. črc 2008

Ahojky,tak jsem se včera objednala do OV,aby mi ofotili papíry do OL.Byla jsem objednána na dnes na 14hod.Dala jsem sestře bombonieru a jestli by mi mohla ofotit všechno,byla tam vrchní.Mám to vše i moje papíry orig.z laparky mi vrátila.Takže hurá 21.7. do OL.Pak mám jen zavolat kdy si dojedem pro zmrzlinky a oni je nachystají.Jen nevím jak to stihnem jet do OL pro kyslík a pak do OV a zase spět do OL ,bude to za hůl. 😒 Tolik lítání a KET má tak malou úspěšnost ☹ ,no uvidíme,snad nám bude osud nakloněn po těch 12 letech marného čekání.

koczurka
2. črc 2008

AHOJ HOLKY!!!

Jak se pořád máte?
Gabi,Ty jdeš zítra na genetiku že?Tak pak písni co a jak ju?
Ili,tak to je super že už jsi objednaná taky. 😉 😀
Dlouho nezavítala Michul a Mimco,kde jste porád?

smilers
2. črc 2008

Ahoj holky, hazu info ze jsme nadeäl 3v 1, odpovidame 10tt+5 vetsinou, dva mrnousove meri 4,02cm a dalsi 3,92 cm, zase nam to rozmlouvali, jako vzdy:-/ jinak rozhodnuti padne po screeningu, mimochodem ho platit nebudeme, brali me dve ampule krve a samo sem daval moc, prinejhorsim budu muset brat ATB na ten mocak i kdyz uz me nic netlaci, jinak na screening jdeme pristi tyden v ut, tzn ve 13h na krev a samotny screening mame na 19,15, a hned ve stredu nam reknou co a jak a definitvine se rozhodne jestli redukce nebo ne, pokud bude muset byt redukce, budou ji provadet u nas ve FN, pokud bude vse ok a mrnata budou dobry a testy taky, tak podepise papir, ze jsme obeznameni s moznyma rizikama, dostanu prukajdu a odeslou me konecne k me gyndr., jinak dnesni utz, mimca rostou dobre a jsou ok

smilers
2. črc 2008

konko, toz ja jdu na krev taky 8.7 na jednu a 19.15 nas ceka screening 😠

mimco
2. črc 2008

Ahoj holky,
tak se hlásím po delší odmlce. Až 19. 8. jedem do Ol. na kontrolu, takže si ještě počkáme, jsem napnutá co nám řeknou.
Všem novým holkám, co jste odešly z Ostravy držím moc palce, ať máte v Olomouci víc štěstí, udělaly jste dobře.
Jinak my máme za sebou dovču, takže mě čeká zbytek léta jen práce 😝 . Zrovna si užívám noční.
Já Vás pořád čtu a sleduju a moc gratuluju Smilers. Jen u nás se nic neděje, tak jsem vlastně ani neměla co psát.
Tak dobrou.

gabka14
3. črc 2008

Ahojky!! 🙂 🙂

Koczurko tak před chvilkou jsem přijela z té genetiky, tak se hlásím, jak jsi chtěla.byla tam taková milá starší paní doktorka a sestřičky taky byly fajn.Dr. s náma udělala takový menší pohovor a pak nám vzala sestřička krev.A říkali, že ty výsledky budou asi do tří týdnů 🙂 🙂 Tak to je super.Říkala, že když to bude v pořádku, tak to pošlou poštou a kdyby tam něco bylo, že by jsme museli přijet.Tak doufám, že tam nic nebude. 😵

koczurka
4. črc 2008

AHOJ HOLKY!!!

Gabi,tak super,mně ty výsledky taky říkaly do tří týdnů ale že to posílají dřív že to tam zbytečně nedrží.Určitě Ti volat nebudou,vše bude ok neboj.A když Ti budou volat tak proto že už Ti posílají výsledky,jak mně předtím vylekala sestra jak mi to volala.No a tak nebudeš se rovnou objednávat do Olmíku? 😉 😀
Smilers,to je fajn že mimísci rostou a je vše v pořádku.Tak na sebe dávejte pozor. 😉 😅
Mimco,tak Ty jsis užívala dovolené jo?Ty se máš.A nestresuj že jedeš do Olmíku v srpnu,vždyť ten čas letí a navíc už to je za chvilku. 😉

michule
autor
6. črc 2008

Ahoj holky. 😎
Všechny vás moc zdravím a vítám Evku a Michinu. Chytla jsem šílený virus a jen ležela. Myslela jsem, že se zblázním. Nejsem sice fit, ale musela jsem se vám ozvat. Úplně jsem čučela jak se to hezky rozjelo a ozvala se Mimco i Ili.
Konečně mám doma i já všechny výsledky a můžu po třech měsících oslavovat. Všechno je v pohodě, to jsem sice ráda, ale kde jsou tedy ty chyby, proč se nedaří??? To kdyby tam na to lejstro napsali, že? 😀
Ili - když se domluvíš v Ov s embryoložkou, tak ti vyhoví, jsou to celkem fajn ženské. Dají ti kontejrner s dusíkem, dáš jim jen zálohu 2.000,- a poputuješ do OL. Pak jim to do OV vrátíš a oni ti vráti peníze. Myslím, že je to komplikované jet nejdříve do OL a pak tady.
Koczurko - 😀 😀 zdravím, jsem tady!!!!!! 😀 😀 😀 😀
Gabi - objednej se do Ol taky raději hned. Výsledky budeš mít hotové dříve, ale v OL mají frmol, tak ať pak dlouho nečekáš. Taky jsem to tak udělala, protože MUDr. Oborná tam stejně celý červenec není. Tak zvaž.
😎 Krásnou neděli všem. 😀 😀 😀

koczurka
7. črc 2008

AHOJKY HOLKY!!!

Michul,tak ať si brzy úplně fit.Kde jsi přišla k takovému viru?Výsledky máš v pořádku tak to je super,přesně jak píšeš proč tam nenapíšou proč se teda nedaří že?! 😎 😀 Jinak se to tu rozjelo pěkně že? 😅
No a tak chodíš do práce nebo máš nemocenskou?

koczurka
8. črc 2008

AHOJ VŠICHNI!!!

Tak jsem nás vytáhla z třetí stránky,teda to je věc.
Kde se flákáte že ani nemáte čas napsat? 😀 😀 Už se konečně něco začne dít tak doufám že se to tu rozjede na plný pecky! 😉 😅
Zatím se mějte,ještě dneska kuknu...

michule
autor
8. črc 2008

Ahoj holky.
Koczurko - taky jsem se na to chystala. Už jsem chtěla z práce napsat, ale nebyl čas, spěchala jsem na 13hod na přijímačky. Už mám všechny za sebou a teď budu čekat na zprávy. Nemocenskou jsem neměla, ale ještě nejsem úplně fit, no co se dá dělat, do práce se chodit musí 😖 . No ale taky počítám s tím, že jakmile začneme chodit postupně do Ol, tak se nám to tady s ,, drbama " pěkně rozjede. Teď to bude asi jen nárazové.
Jinak taky kuknu a napíšu, když bude co!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

smilers
8. črc 2008

Ahojky, tak jsem byla na 1.trimestrovem screeningdle, vyjadreni dr. z FN ( moc mila dr.Dhaifalahova) dopadl screening v 1.trimestru negativne, krev se dovim zitra

ne vse slo videt, jako nosni kustky a u jednoho zaludek, hold u trojek to je obtiz

1.plod meri 54mm, 2.plod meri 55,6mm a treti meri 55,5mm, vsichni maji tep 164 uderu za minutu

dle posledni MS mam TP stanoven na 18.1.2009
dle CRL jsem ve 12tt+0 (tak sem si to opravila v metriku) a dle utz mam TP stanoven na 20.1.2009

toz tak, poprala nam hodne stesti a at vse dobre dopadne

evkaa25
8. črc 2008

ahojky holčiny.Jen jsem nakoukla,protože už jsem na plno zapojena do pracovního procesu,tak nějak nic nestíhám.Jen tak stručně vám napíšu,že jsem byla minulé úterý naposledy u Čermáka.Nevzali mi ani krev a jen řekl,že mi dá jiné léky na stimulaci.Neobtěžoval se podívat ani do karty,tak jsem mu řekla,že jsem brala menopur a to mu stačilo k diagnoze.Já mněla dávky jak pro kona,ale na to se ani nekouk....no nic nového.Manžu jsem tam poslala pár dnů po té v pátek pro nějakou dokumentaci/já už jsem tam nechtěla jít/,ale nedali mu jí,že prý jen na vyžádání toho centra do kterého půjdu.Tak to mně fakt namíchlo 😠 Přitom jste tu vesmněs psali,že jste s tím nemněli problém,tak nevim. ☹ Jo a aby to nebylo všechno,tak mi zapomněli dát v GC lístek na peníze /já si ho taky nevyžádala,já ani nevěděla,že ho musím mít kvůli výplatě/a ted´ tam mají dovolenou,tak asi nedostanu výplatu.Prý to půjde až budu mít ten lístek,tak asi dostanu příští mněsíc obě výplaty najednou. 🙂 Tak si budu asi muset vyžádat od šéfky zálohu..... 😖 No takže tak.............všechny zdravim 😀 😀 😀