Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
20. zář 2008

Ahoj holky!!!
Lili,vše bude v pohodě.A už plivej ty bacilky ny nás. 😀 😉
Michul,jaká byla pizza?Já miluju pizzu,sním ji klidně celou sama.Dneska si asi objednám na večeři. 😀 Ty asi teď ještě spíš že?Ještě jestly jsis dala utroš tak se vzbudíš tak akorát k obědu že? 😉 😀 Jenom odpočívej.Jen je zvláštní že to na někoho tak působí a na někoho ne. 😕 Ale jak tak vzpomínám tak při prvním ivf jsem taky byla víc unavená.Je to možná tím že jsem ještě nastimulovaná a plná hormonů. 😒 Tak už se ti to krátí k ET že?Mražáčci se kdy budou rozmražovat?Nějak mi to vypadlo. 😎

michule
autor
20. zář 2008

Ahoj holky.
Koczurko - kde ty ses včera toulala??? My tu s Konkou probíraly aktuální váhy, zas tak velká sranda, ale nenastala, jelikož se těch kil obávám 😀 😀 😀 . Jinak jsem vstávala dost brzo, ale ještě jsem se válela v pelechu, ať nevzbudím mlaďocha, pak je s ním celý den báječný 😒 - asi takový. Jinak dnes mi je vytáhli z mrazáčku, takže velký den. Zítra tam volám, mám to všechno jako ty, jen s týdenním spožděním. 😀 😀 😀 No a doufám, že v pondělí mi je budou zavádět. Jak se cítíš???
Lili - strašně moc ti gratuluji a vydrž, ještě pár dní a budeš mít z UV nádhernou první fotku. Jo a plivej bacilky. 😀
Ještě se za váma podívám, jen teď musím jít vařit. Tak papa 😀 😎 😉 🙂 😵

lilienka
20. zář 2008

ahojky-to je zase počasí,co?Děkuju za gratulace 🙂 jen at se to nezakřikne.Celkem mi vadilo,že tam nic nešlo vidět-že to je vlastně potvrzené jen z těch testů-tak mi to aspoň připadá.No nic-jdu kuchtit.Tak zatím pa pa

koczurka
20. zář 2008

Ahojky!
Michul,já jsem měla včera návštěvu tak proto jsem se nemohla zůčastnit.Dneska teda budí Tvoje mražáčky,tak to je teda velký den!Tak už se pěkně probouzejí a těší se do bříška. 😉 😀 Tak nám určitě zítra napiš jak se tam dovoláš ju?
Lili,já myslím že to asi ještě nemůže jít vidět.A zakřiknout to určitě nechcem,takže jen potichoučká gratulace jo?
Co jste dnes kuchtily?Já jsem dělala vepřové řízečky s bramborem.To byla ale mňamka. 😝 😀

evkaa25
20. zář 2008

ahojky holky.
Sleduju,žeje tady poslední dobou dost živo.Já si vás vždycky jen přečtu když přijdu z práce a většinou jdu hned hajat,protože nemám po práci sílu.Fakt nám ted´ dávají zabrat.Jo ale dneska to bylo super.Chrupkala jsem až do devíti a pak ještě po obědě až do čtyř 🙂
Chci vám vylíčit,jak je to ted´ se mnou.Mněla jsem dostat v pondělí mensky,mívám je témněř na den pravidelně.Už jsem se na ně těšila,protože 17 den cyklu mám jet do Ol a pokud by vše klapalo,tak asi na IUI a pak na moje 2IVF.No jenže ono mi to nepřišlo.Ve středu jsem si dělala test-co kdybych zrovna já byla ta vyjmka,které se to nakonec podaří samo,... 😒 No prostě si určitě dovedete představit co se mi honilo hlavou....Naděje umírá poslední.Ale test byl negativní. ☹ Mensky mi do ted´nedošly,tak jsem se dneska znovu testovala a zase negativní.Ještě se mi to nikdy nestalo.Právě naopak,mívám to na den přesně.ak se bojím,že by mohl být nějaký problém i když fakt nevím z čeho ☹ Taky trošičku přemíšlím,že by to byly špatné testy 😖 Ale vím,že to je fakt nereálné..................... 😖 Holky už se vám to někdy tak stalo,že by jste mněli zpoždění 6dnů?????
No jinak Lili tobě moc gratuluju a jak píše Koczurka plivej,plivej,plivej 🙂 Koczurko jak je?Michule,to je fajn,že už jsou tví mražáčci vzhůru a určitě se k tobě těší....... 🙂

michule
autor
20. zář 2008

Ahoj Evko - úplně tě chápu, já taky testuji, i když vím, že tam vždy najdu jen jednu čárku ( nenavidím ji a vždy mám chuť si ji dokreslit 😀 ). Já mívám Ms taky na den pravidelně. Opravdu vím, kdy to příjde téměř na hodinu. No předminulý měsíc to byl nářez. MS přišla až 36 den ( já mám cyklus 28 dní ). Takže taky jsem to prubla, ale neúspěšně. No a pak se to rozjelo. Ale je to jen výjmečně. Takže je možné, že někdy takové spoždění příjde, může to být nějaká změna, třeba vím, že antibiotika u mě fungují jako opožďovák. No přeji ti, ať ti to už nedojde, ale hlavně ať není žádný problém. 😎 . Držím palečky a ozvi se co bude dále!!! Dlouho jsi tu nebyla!!!! Zítra budu kolem 10h volat do OL a pak tady hned píšu. Jsem fakt zvědavá. 😀
Koczurko - já jsem dnes byla v kuchyni akční. Dělala jsem rajčatový salát s mozarelou, zapečené brambory s brokolici s Magi dobré nápady a maso na proužky s množstvím cibule, takže jsem dnes jen pekla. Taky jsem si okopírovala tvou buchtu a vytiskla recept. Byla jsem v obchodě, že si nakoupím ingredience a zapoměla jsem na tvaroh. Takže šikulka. No co, to jsem celá já. V hlavě mám jen ty svoje zmrzliny. 😀 😀 😀

lilienka
20. zář 2008

brý večer 🙂 tak já dnes dělala smaž.květák.Jinak mi se několikrát stalo,že se mi to opozdilo i víc jak o týden.Jo holky a já nějak nechápu to s tím pliváním 😅

michule
autor
20. zář 2008

Lili - 😀 😀 😀 . Já tedy přesně nevím, které bacilky ( 😝 😲 ) jsou ty těhotné 😀 , ale až to tedy bude na 100% pravda, tak stačí jen udělat tfuj tfuj 😀 - třeba. Prostě to tady tak píšeme, chápej, ani jedna z nás tady ještě neměla možnost plivat, tak ani nevíme dost dobře jak, ale to by nám mohlo stačit, my jsme skromné a chceme mít jen poplivaný monitor 😀 😀 😀 😀 . Květák jsem dělala minulý týden. Byla to taky velká dobrota, domácí úplně miluju.

lilienka
20. zář 2008

jo takhle(já si to tak trochu myslela 🙂 )Tož samozřejmě budu plivati 😉

koczurka
20. zář 2008

Ahojky!
Evko,no teda ty tu máš ale áčko jak Brno! 😉 😀 No tak aspoň že nás čteš.Mně už se taky stalo že mi nedošla déle ms a musela jsem jít dokonce na gyndu na vyvolávací injekci.No prý se to tak někdy stane,může to být i změnou počasí.
Lili,plivat bacily jako že nás máš nakazit těhulkováním.Jako třeba angínou se nakazíš tak my se chcem nakazit tvým těhu bacilem víš? 😉 😀 😀 😀
Michul,tak ty jsi dneska byla kuchťa jo?A samé dobrůtky,teda.Já jsem tu zas měla návštěvu tak se aspoň nenudím.Je mi jasné že myslíš na zmrzlinky,já taky myslela jen na to jak to všechno bude a tak,takže naprosto chápu. 😉 😵

koczurka
20. zář 2008

Ty jsi ale rychlá Michul! 😀 😀 😀

michule
autor
20. zář 2008

Koczurko - já jsem pořád ve střehu. 😀 Hned jak to pošlu, tak čučím, jestli mám komu odepsat. 😀 😀 😀 Ale mám špatnou zprávu, musím tu pustit mladého, já se strašně těším, až budu mít zapojený PC vedle v pokoji. Pořád se musím dělit, to je na šišku. 😀 😀 😀

koczurka
20. zář 2008

To bude fajn až budeš mít pořád přístup že?Jo jo,ale co by jsi pro něho neudělala. 😀

michule
autor
20. zář 2008

Takže samé návštěvy??? To se máš. Já jsem zvědavá, jestli za mnou taky někdo příjde až budu ležet? 😀 😀
No a ráno vám dám hned vědět. Tak hezkou noc a papa 😀 😀 všem.

koczurka
20. zář 2008

Papa,zítra budu ráno čekat na zprávy. 😉 Dobrou... 😵

michule
autor
20. zář 2008

Jo - mám PC, mám klávesnici, nemám plochý monitor, ten velký nechci cpát do tak malého prostoru. Snad se brzy dočkám. No musím ho pustit, má víkend a chce být na ICQ. Navíc tu nebyl odpoledne, takže ho pouštím. Tak teď už fakt papa. 😎

koczurka
21. zář 2008

Ahoj všem!!!
Michul,ty nás ale napínáš!!! 😀

koczurka
21. zář 2008

No nic tak jdu kuchtit.Teď mi tu k tomu sedne drahý a nevím kdy se tu zas dostanu,takže budu napnutá ještě asi hodně dlouho. 😒

konka
21. zář 2008

ahoj holky, teda vcera jste se rozjely 😀 ja dnes pecu kure a brambory.. polivku zatim vymyslenou nemam, ale nejspis zeleninovou, ta je rychle a do 12 do stihnu😀

evko: ja to vzdycky mivala presne 28, jenze posledni ms pred stimulaci, se opozdila asi o 5dni (nejspis nervozitou), no kdyz na ni cekame, tak ma zpozdeni, ze? jinak jsem nekde cetla , ze je nejaka spatna varka mamatestu.. tak treba... 😀

koczurko, ty uz jsi hodila do placu recept? jsem slepa, jdu ho najit, takovou mnamku , jako je tvarohova buchta, bych si dnes dala..

michule
autor
21. zář 2008

Ahoj Holky,
vůbec Vás nenapínám, jen jsem ten telefon musela trochu rozdýchat. Museli rozmrazit všech 10 embryí, z toho 4 nepřežily a těch 6 se od včerejška ani nehlo. Prostě se vůbec nevyvíjí. Mám telefonovat ještě zítra o půl osmé, pokud se trochu pohnou. Jinak mám 4 a 8 buněčné, ale asi jsou božatka slabé. Jsem z toho hodně smutná, protože na 3 IVF se mi vůbec nechce. Teď jsem přestimulovaná, vypadám jak bublina a stejně je to k ničemu. Teď budu jen doufat, že do zítřka se alespoň 2 pohnou. Byl by to velký uspěch. Jinak za rozmražovaní, i když zbytečně, se platí 1550Kč. Samotný KET stojí 5500Kč. Takže holky, teď zapojíme všechny palce a uvidíme jak se do zítřka zadaří. Až dožehlím, přijdu na Vás kouknout. Zatím Papa 😀

konka
21. zář 2008

michul: drzim pesticky, ale verim tomu, ze nakonec se ti pohnou vsechny, pak uz jen et, uvidis, dobre to dopadne, dr. radi strasi,aby si pak pripadali, ze jsou dulezitejsi,... klid.. opravdu budou v poradku.. mysli na ne.. drz se..

koczurka
21. zář 2008

Michul,strašně moc budu držet pěsti!Nezoufej,musíme věřit,víš co jsme si říkaly.Určitě to bude dobrý,neboj. 😉 😵

koczurka
21. zář 2008

Konko,to je pravda s těma doktorama. 😉 Jinak recept jsem fakt psala,ještě vám tu pak dám jeden moc dobrý.

evkaa25
21. zář 2008

ahojky všem..
No tak to byl planý poplach.Dneska mi to přišlo,tak doufám,že bude všechno v pořádku.Mně se to fakt ještě nikdy nestalo,ale když píšete,že se to občas děje,tak snad to bude v klidu.
Koczurko,já vím,že mám pořádné ÁČKO,ale u nás v práci se rozhodli,že nás asi zničí,nebo co 😖 No ale od zítřka na ně kašlu a budu se radši šetřit.
Michule nezoufej,víš že my si musíme všechno vybojovat a tvoji embriousci jsou určitě taky bojovníci!!! 😉
Jo jinak já peču dneska kuře,tak už radši letim k troubě,at´ ho nespálím.......... 🙂

mimco
21. zář 2008

Ahoj holky,
tak zase po dlouhé době píšu, ale čtu Vás pořád.
Koczurko - moc Ti držím palce, doufám, že je Ti už líp a mimčům se u tebe líbí. Určitě to vyjde, musí!!!
Michul - neboj, já jsem z patnácti měla taky nakonec jen dva, taky mě dost vystrašili, že to nevypadá dobře, no a nakonec se to povedlo. Nebýt toho blbého konce, šlo by všechno jako po másle. Takže držím palce.
Já jsem do Olomouce nakonec jela a musím do Plzně na imunologii. Nevíte někdo jak to tam probíhá. Ještě nejsem objednaná, mám si volat 1.den men.
Tak se mějte hezky a opatrujte se.

evkaa25
21. zář 2008

ahojky,tak jak si užíváte neděli?Já se s manžou válíme u telky,ale musim konstatovat,že tam nic pořádného nehraje.....Asi vezmu ven pejska,tak zatím pa pa...

koczurka
21. zář 2008

Ahojky!
Mimco,vítám Tě po dlouhé době.Díky za podporu.Tak ať Ti to dobře dopadne na imunologii,pak určitě dej vědět. 😉 😵
Evko,ty se začni šetřit,práce není zajíc ta neuteče. 😀 😀 😀
Konko a všem co rádi mlsají,další výborný receptík na tvar.buchtu:
Těsto:400g pol.mouky, 250g čerstvého másla,1 žloutek,3 lžíce mléka,1 prášek do pečiva,3 lžíce kakaa.
To vše zamíchat a dobře propracovat.Z propracovaného těsta uválíme váleček,dáme ho do sáčku a vložíme ztuhnout na cca 2-3hodiny do lednice.(nebo třeba na hoďku na mrazák,prostě ať jde dobře strouhat)
Ke konci tuhnutí si připravíme tvaro.směs.:
500g tvarohu(v kelímku),300g cukr,1 vanil.cukr,4 žloutky,1 lžíce solamylu a ze 4 bílků sníh.
Vychladlé těsto rozdělíme na větší a menší polovinu.Tu větší polovinu nastrouháme na hrubém struhadle a dáme rovnoměrně na vymazaný a strouhankou vysypaný plech.Na to nalijeme tvarohovou směs a na to nastrouháme tu menší polovinu kakao.těsta.
A dáme péct dokud se nelepí na špejli.Je to nejoblíbenější buchta od mého drahého.Nádherně voní!!!

koczurka
21. zář 2008

Evko,já nesnáším neděle...je to tak nudný den. 😒 Navíc v té televizi fakt vůbec nic není.No nic,jdu dát péct pizzu a pak kuknu jestly tu někdo je.

michule
autor
21. zář 2008

Ahoj holky. 😎
Takže jsem sice jak po porážce, fakt mě to dost překvapilo, ale co se má stát, to se stane. Po takové době si už hlínu na hlavu nesypu. A neděle přímo nanávidím. Je to hnusná předzvěst pondělka, ten je taky pěkně hnusný. Navíc to tedy vypadá tak, že do práce chodit budu, takže parádička. 😠 😒
Mimco - moc zdravím. Už jsem na tebe myslela a když jsme si byly s Koczurkou sednout, tak jsme tě taky vzpomínaly. Já vím, že když člověk nemá co psát a není nálada, tak se raději drží zpátky. O te imunologii nic nevím, ale občas když zabrousím do jiných diskusi, tak to tam čtu. Tak hlavně ať ti to dopadne dobře. 😀 No a ještě jestli můžu být zvědavá, tak proč tě tam posílají?? To je v háji, imunologie je snad jediná u nás v ČR? No to je zas kus cesty, to je mazec, no co se dá dělat. Tak držím palečky, pak se ti to snad taky rozjede. Chystáš se znovu na IVF?
Koczurko - ty kuchařinko, co to tu píšeš, víš jak už teď vypadám a navíc minulý týden, když jsem pekla buchtu, tak mladému moc nejela, drahý sladké jídlo nejí a tak kdo myslíš, že ji doslova - sežral? No ano, já a jedla jsem ji až do úterka. Fuj, já se pomalu válím. 😀 😀 Ty si pečeš teď pizzu? Já jsem tak lína, po té co jsem navařila, nažehlila a nachystala svačiny, že se mi nechce ani dýchat. 😀
Evko - jakého máte pejska? Já se teď vrátila od ségry, koupila si francouzského buldočka ( fenku ) a já jsem z ní na mrtvici. Je to rozkošné mimino. No a v tom případě se budeš chystat na IUI, že?

evkaa25
21. zář 2008

Čauky holčiny,no máte pravdu,že něděle je dost hnusný den,ale pondělí je ještě o sto procent horší.To mám vždycky v práci úplně šílenou lenoru. 😒
Koczurko,tak sleduju,že jsi asi dobrá kuchařka,co?!Mně po pravdě vaření moc nebaví.Ale buchty a tak dělám ráda,i když sladké moc nejím.ato chipsy,křupky a podobně zbaštím na posezení.A nejlíp tak večer u telky,takže si dokážete představit,že taky nejzem žádná modelka.... 🙂 🙂 🙂 A tahle tvoje buchta vypadá zajímavě,určitě ji zkusím.....
Michule já mám Irského teriera.Je to docela málo časté plemeno.Jen pro představu je to rezavý foxterier-Dášenka 🙂 Jmenuje se Trixinka a máme ji s manžou opravdu jako děcko.Má se u nás jak v bavlnce.Já jsem velký milovník psů,takže s ní dělám všemožné aktivity.Zrovna minulý víkend jsme byli na srazu Irských teriérů v Rýmařově.Bylo to fakt super až na tu zimu.Bylo tam 32 stejných pejsků a jejich majitelé.....no prostě super relax....Jinak držím ti moc pěstičky,aby mražáčci všechno zvládli!ítra budu čekat,až napíšeš,co a jak...
No a já uvidím za sedmnáct dní,jestli půjdeme na to IUI,nebo co nám řeknou.Minulý mněsíc jsem pravděpodobně neovulovala,tak se uvidí ted´,jestli proběhla ovulace.Jsem z toho fakt nervozní.No a jinak nás asi čeká 2 IVF.