Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lilienka
2. lis 2008

já zkusím Zlín.Bylo to první, no.Při stimulce jsem si říkala,že už další nechci zažít a ted se nemůžu dočkat až začnu...Musí nám to vyjít.Jinak nevím. 😢

lajcikova
2. lis 2008

no na zlin sem neslyšela nic moc,ale lidi toho nakecaj.ja pokud bude ten fertas levnějši tak zustavam tam.ještě sem přemyšlela o reprofitu,ale na me poměry je moc drahej.nam se to povedlo jen sem prostě potratila,fakt nevim jsem totalně na važkach.a ted babo rad. 😀 fakt nevim,nechce se mi zase někde začinat,ty vyšetřeni atd.manža řikal abych sme zkusily ještě ten posledni pokus a pak jako samoplatci si mužem vybrat podle ceny.
nic jdu se chystat do prace a zitra do prace 😝 -fuj to je ale hnusne slovo-ta prace. 😀

koczurka
3. lis 2008

AHOJ HOLKY!!!

Evko,to je super že už máš mimísky v bříšku že?Toto uteklo,před chvilkou jsi začla stimulovat a teď už je hřeješ v bříšku.Pěkně je opatruj. 😉 A že Ti dali tři embrijka to je mi záhadou,já jsem taky chtěla tři a nechtěli o tom ani slyšet. 😀
Lajci,vidím že jsi věčně v pracovním poměru.A že máš čas nám tu i napsat ti moc chválím. 😉 😵
Lili,určitě Vám to výjde,neboj.Já vím to se mi to kecá,ale obavy má každý to mi věř. 😉

mimco
3. lis 2008

Ahoj Koczurko,
tak jak se Ti vede, teda vlastně jak se Vám vede 😵 .
Co miminko, jak je už velké?

evkaa25
4. lis 2008

čauky holky 🙂
Tak se konečně hlásím.Do dneška jsem pořád ležela a PC mám v kuchyni,tak se hlásím až ted´.
Koczurko oni zavádějí embryjka podle kvality.Největší kvalita je a,ale ty prý jsou jen výjmečně no a pak to jde b,c,d,e.Já jsem mněla embrijka kvality b,ale s prodlouženou kultivací kvalita embryjek klesla na c,tak proto mi zavedli 3.Alespon´ tak mi to vysvětlili,když jsem se ptala.Jinak se prý moje embryjka dělí dobře,tak musim věřit,že se jim u mně bude líbit 🙂
Lili s Fertimedem jsem spokojená.Ubytování se mi líbilo a hlavní je,že mi doktoři vždycky všechno vysvětlí.Mám tam prostě pocit,že jim na člověku docela záleží.
Holky nevím,jak to vydržim do kontroly,nebo do testování.Snažim se zahánět špatné myšlenky,ale někdy to prostě nejde.Při prvním pokusu jsem tomu fakt hrozně věřila.Myslela jsem hodně pozitivně.A nevyšlo to.Ted´ se hrozně bojím zklamání........
Ale ono to vyjde.Musí 🙂

evkaa25
5. lis 2008

ahojky........
jsem tu nakoukla a nikdo nikde 😒 Tak zkusím zase později 🙂

lilienka
5. lis 2008

ahojky
evkoo-nebudu ti tu psát,že máš myslet pozitivně....já moc dobře vím,jak to nefunguje...ale musíš aspoň věřit,že bude vše ok.Já ted makám o dušu.V po jsem měla ranní,včera odpol. a dnes zas ranní-doufám,že ta šichta mi zůstane až do pátku.Jinak u mě žádné novinky.Ted čekáme až půjdem na tu genetiku.Tož zatím ahojky

lilienka
7. lis 2008

tož holky-kde jste kdoooo???? Jak se máte?Koczurko-ty to tu nějak flákáš 🙂 Evkaa určo lenoší a Lajči maká,co?Tož já jdu dál ale příjdu vás tu zkontrolovat 🙂 Jinak přeji pěkný víkend 🙂 A hlavu vzhůůůůru snažilky 🙂

koczurka
7. lis 2008

AHOJ HOLKY!!!

Já se hlásím po menší pauze za kterou teda nemůžu,pokazil se nám notebook a oprava by vyšla strašně moc tak jsme dnes koupili nový.Takže už u nás byl ježíšek. 😀 😀 Bylo to hrozné bez toho netu a to bylo jen 4 dny.Hlavně že jsem nevěděla co je nového tady,to bylo nejhorší.Myslela jsem že vás tu budu dočítat ve velkém a nic.Ale už sem zas tu holky. 😵 😵
Evko,určitě se jim u tebe líbí,já si myslím že to pozitivní myšlení na to nemá moc vliv.Já jsem spíš počítala celou dobu s tím že to určitě zas nevýjde a vidíš to.Při prvním jsem taky myslela že to určo výjde a pak jsem byla tak zklamaná.Pořád si říkám že to je prostě osud.A ještě nejsi přeležená?Co pořád děláš?
Lili,ať se neudřeš,to pak tu výplatu neuneseš. 😀
Mimco,díky za optání vede se nám dobře.Až na ty nevolnosti které doufám brzy přejdou.A jak se máš Ty?Co nového?
Zatím pa,ještě dneska určo kuknu. 😉

lilienka
7. lis 2008

já kdybych nedělala přesčasy,tak nemám ani na chleba-obrazně řečeno a jelikož počítám po novém roce další pokus a nemocenskou,tak si dělám zásoby-jak křeček na zimu 😀

koczurka
7. lis 2008

Lili,
tak to jo,to si klidně dělej zásoby.Už kupuješ dárky?Nebo aspoň víš komu co koupíš?Je to hrozné,za měsíc a nějaký den jsou vánoce. 😨 😕 Já vůbec nevím komu co koupit,ach jo.

evkaa25
7. lis 2008

čauky,no to je fajn,že se to tu zase trochu pohlo. 😎
Já nejsem přeležená,jelikož se snažim trochu vařit a mám u sebe ségru s dvěma neteřema,tak mi to docela ubíhá.Samozřejmně se šetřim,jen se snažím rozptylovat.V tuhle chvíli neni nic horšího než být doma sama se svýma myšlenkama.
K vánocům vůbec netušim,co budu kupovat za dárky,ale už ted´ vím,že to bude po skromnu.Jsme docela vycinkaní a já na špatně placené nemocenské a manžel zedník,tan sice vydělává pěkně,ale blíží se zima.
A co vy holky?Co plánujete na víkend???

lilienka
7. lis 2008

já už mám tak 90% dárků nakoupeno 🙂 pro neteře jsem koupila takové plastové obr.na vybarvování+barvy na sklo a knížky,manžovi oblečení a ostatním drobnosti 🙂 já už kupuju půl roku-není toho tak moc potom.ještě něco pro tatku a mám to.Ale žádný extrém-každému max.do 250 kč.

evkaa25
8. lis 2008

ty jo Lili,tak to teda klobouk dolů 😀
To já jsem ještě nezačla.
Dneska je venku fakt krásně,tak se chcu jít projít,vycházky mám až odpoledne,ale asi to risknu a půjdu hned.Hrozně mně to láká.No tak zatím se loučím........

koczurka
8. lis 2008

AHOJ HOLKY!!!

Evko,to máš super že tam máš sestru s dětma,určitě je leší být s někým než sama s myšlenkama.Kdy vlastně jedeš na krev?Vánoce budou po skromnu i u nás takže taky jen drobnosti.Letos ani nepeču,mám objednané od známé která dělá přepychové cukroví,tak jsem moc ráda že mně to letos mine.
Lili,ty jsi šikulka že už máš dárečky,fakt.Já jsem taky chtěla začít kupovat dříve dárečky,ale nějak se mi to zas nepovedloTakové lidi jako ty obdivuju. 😀 😉
Na víkend neplánuju nic,drahý je v práci a já jsem tu s novým miláčkem(notebokem) úplně sama tak se aspoň více seznámíme. 😀 😀 😀
Co dnes kuchtíte???

lilienka
8. lis 2008

ahojky
já dělala maso na štávě a nudle-rychlé a dobré.Za chvilku jdu odvézt manžu na zápas a asi tam už zůstanu-aspon si po dlouhé době zapískám 😀 co doma,že? Jinak tady se už zamračilo-vypadá to jako by bylo 5hod místo 2.Tak zatím ahojky-jdu se"krášlit" 😀

evkaa25
8. lis 2008

čaute 🙂
Já jsem dělala kuřecí na houbách s rýží.Taky docela rychlovka.Byli jsme s neteřinkama na chvilku na hřišti a ted´ se jdem zase válet 😀
Koczurko ten nový notebuk si vážně užíváš jestli jsi sama doma.A jak ti jinak je?Cítíš se už nějak jinak?
Já jedu na krev až 18,11.Mněli jsme jet 17,11,ale to je svátek.Máme s manžou 17 za št´astné číslo,tak snad to vyjde.Ségra zítra odjíždí,tak nevím,co budu dělat tu zbylou dobu do 18,11.Snad nepřijde mrcha a bude vše OK. 🙂 Mooooooooooc si to přeju,však to znáte............

koczurka
8. lis 2008

AHOJKY!!!

Lili,co vlastně dělá za sport tvůj drahý?Vím že jsi to tu už psala,ale nějak jsem zapoměla.Samé dobrotky jste dneska vařily.Já jsem měla segedinský guláš.Zítra vaří drahý čínu s hranolkama,příjdou jeho rodiče na oběd.Tak mám zítra vegetík. 😀
Evko,no to už uteče jak voda do 18.11. neboj.Musí být vše OK,držím ti strašně moc pěsti.Já jedu 24.11. do Olmíku na prvotrimestriální ultrazvuk,tam vlastně se dělá ultrazvuk a tam by měly zjistit jestly nemá mimi nějakou vrozenou vadu nebo tak.Tak se budu modlit ať je vše OK.Jinak se cítím úplně jinak to víš že jo.Mám často hlad,bývá mi zle a taky bříško se pěkně nafukuje.
Teď zrovna peču pizzu tak už mám slinu. 😝

lilienka
8. lis 2008

Hraje hokej,ale je to jen rekreačně-samí tátové od rodin a pracující 🙂 ale je to super-takové sexy jak jsou ti kluci v akci 😀 Budu na vás holky myslet-at vše dobře dopadne.

koczurka
9. lis 2008

AHOJ HOLKY!!!

Lili,to věřím že to je zážitek vidět je v akci a určitě se tam pěkně kluci vyblbnou a jsou pak víc v pohodě. 😉 Je to přece jen hravé plemeno že? 😀 😉
Jinak jste dneska docela ukecané... 😀 😀 😀 😀 😀

koczurka
9. lis 2008

Evko,co pořád děláš?Sestra už ti odjela,ale jsme tady ještě my!!!kuku... 😀 😀 😀

evkaa25
10. lis 2008

ahoj holky 🙂
Koczurko ségra odjela,to jo,ale ta spoušt´ po dětech 😀 Pořád někde ještě nacházím hračky 😀 Dokonce i v repráku od věže jsem našla nacpaný balonek 😀 😀 😀
Jinak se cítím dobře.Dneska je to 10 dní od transféru.Už se zase zabývám myšlenkou,jestli mám testovat a kdy,ale nějak se toho hrozně bojim.Holky který den jste testovali vy???
Ještě se chci taky zeptat,protože utroš jste určitě brali všichni.....Já když si ho zavedu,tak vždycky ze mně nějaká část vyteče.Je to normální?Nebo si ho zavádím nějak špatně?
No musím se ted´ soustředit na něco jiného,jinak bych se asi zbláznila,tak se budu učit angličtinu 😀
To by mně nikdy nenapadlo,že se budu tak nadšeně a dobrovolně učit 😀

petista
10. lis 2008

Ahojky, promiňte, že Vám sem lezu, ale i u Vás jsem našla pár odpovědí na otázky. Chodím do FN v OL, teď jsem 4. den po ET, tak čekám a čekám.
Evkaa 25, to, že část Utroše vyteče, je úplně normální, jsou to přídavné látky, to podstatné se vstřebá. Má se zavádět dozadu do pochvy. Zatím pá

koczurka
10. lis 2008

AHOJÍK!!!

Evko,to je v pohodě že ti vyteče část utroše.Taky jsem někdy měla pocit že mi snad vytekl celý,obzvlášť když jsem šla na wc a vyděla jsem kusy plavat v míse. 😀 Ale na to jsem se ptala dr. a ten mi řekl že to je OK.Takže už třetí měsíc bez intimky ani ránu. 😎 Ale už ho budu brát jen do čtvrtka a pak už ne,prý už pak není potřeba že si ty hormony už tvořím ve velkém sama.Tak jsem ráda,protože myslet pořád na to že musím být doma v tolik a v tolik že musím zavádět utroš už mně docela nebavilo. 😀 😉 Jinak já jsem testovala poprvé myslím 9den a pak 11den a pak až 13den takže den před krví.9 a 11den se mi neukázala čárka vůbec a ten 13 úplně jemně,ale to jsem musela na denním světle a byla fakt nepatrná.Záleží na tobě jak jsi zvědavá.Já jsem spotřebovala tunu testů,mám je schované a popsané. 😀 😀 Je fajn že se cítíš dobře.Pořád na tebe myslím ať ti to dobře dopadne. 😉 Co dnes kuchtíš?Já jsem dostala vařící mánii,dělám hovězí polívku s domácími nudlemi a bramborovou kaši s řízkem.A taky peču chleba v domácí pekárně.No asi mi hráblo. 😀 😀
Petisto,klidně nám tu lez,my budem rádi že se tu rozmnožíme. 😅 A jsi spokojená s FN Olomoucí?Kolik ti zaváděli mimísků?Měla jsi prodlouženou kultivaci?Jsem zvědavá co? 😎

petista
10. lis 2008

Koczurka, tož teda lezu. S FN jsem moc spokojená, doktoři jsou mooc fajn, mají velmi lidský přístup, všechno vysvětlí, jediné výhrady snad k tomu nemocničnímu prostředí, ale kvalita doktorů a jejich přístup je důležitější. Mám u sebe 2 embroušky měla jsem PK, ale jen třídenní, protože embroušci byli jen dva, taky AH. Měla jsem to napínavé, protože při stimulce mi našli 9 folíků, ale z toho dva byly velké a další výrazně menší, tak jsem z toho byla celá zdrblá, protože mi říkali, že to není zrovna ideální stav a že musí dělat OPU podle těch velkých, takže ty menší budou asi nezralá. Nakonec našli 6 vajuch, z toho mi ale embryoložka rovnou řekla, že ty 4 nevypadají nic moc, takže jsem nešťastná, že ani nebude ET. Navíc máme nic moc spermio, takže byla ICSI, 5 se jich oplodnilo, a ty dvě ( asi z těch velkých folíků) to zvládly, jedno mělo 6 a druhé 8 buněk, snad se mimísci uchytí.
Koczurko, já jsem vždycky taky zvědavá, jak, kdo co?

koczurka
10. lis 2008

Petisto,
tak to jsem ráda že nejsem zvědavá sama. 😀
Já jsem byla taky ohromně spokojená,přesně jak píšeš.A ke komu jsi chodila?Já k dr.Dostálovi a mrzí mně že jak jsem tam byla naposledy že tam nebyl,chtěla jsem mu moc za vše poděkovat a rozloučit se s ním.Ale stejně to chci udělat a jednou to udělám,zajedu tam a spáchám to. 😀 😀
Tak že máš dva embroušky,určitě se chytí když už tak bojovaly celou dobu tak to určitě nevzdají. 😉 Jinak jsi to měla napínavé no,ale nakonec jste to zvládli.
A ty pocházíš z Olomouce?

petista
10. lis 2008

jojo jsem z OL. Dostál je strašně fajn, na ET jsem měla ale doc. Obornou, taky byla zlatá.

koczurka
10. lis 2008

To jsem nevěděla že dr.Oborná taky dělá ET. 😕 Taky je hodná to je jasné.Ale tím že se o mně staral dr.Dostál tak jsem mu měla nějak blíž.A jak dlouho jsi doma ležela po ET?Už vaříš a tak?

petista
10. lis 2008

Ležela jsem v den ET, pak 3. dny jsem se tak trochu šetřila a teď už funguje normál. A vařím dneska kulajdu, ať má mužíček něco dobrého, až se vrátí z práce. Za chvilku mi začínají vychajdy, tak se půjdu projít se naší šelmou, ať se tady poměje. Jako ošetřujícího mám tady Dostála, ale že mi ET vyšel na čtvrtek, tak tam byla doc. Oborná. Zatím pá

lilienka
10. lis 2008

ahojky holky
tak jsem se vrátila z práce a hned šup na veterinu-moje fenečka má problémy....miminko moje 11leté.Dnes jí brali krev a píchli antibio.a zítra jdem na sono a pak se uvidí,jestli operace nebo ne... ☹ Jsem zvědavá kolik to bude tentokrát-dnes to bylo za 770....ale pro ni nemám limit.POřád je co řešit,co? Lajčííííí kde jsííííí?Příští týd.konečně jedeme na tu genetiku a pak hurááááá k dr.Tož já mizím-musím udělat muži sváču,ale ještě se na vás kouknu.