Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
7. pro 2008

lajci já taky říkala,že můj pes nebude spát v posteli,ale........Samozřejmně já se kolikrát nyvyspím,protože naše Trixi se rozvalí a nic s ní nehne 😀 Jak píšeš,co jsme je naučili to máme 😀

evkaa25
7. pro 2008

Holky jedu ted´ s manžou do kina na Nestydu.Tak zas kouknu večer,jestli mi půjde internet 🙂

lajcikova
7. pro 2008

se maš evi,ja bych taky do kina,nebo do divadla ale sme pořad v praci 😠

lilienka
7. pro 2008

ahojky holky
tak jsem se vrátila od našich-pekly jsme s mamčou.A v úterý to doděláme.Jak já to nemám ráda to pečení... 🙂 Jinak Evkoo-pojedeš z Opavy?Mělo by to jet kolem 13:30,takže na svinově by měl být těsně po 14 hod.

evkaa25
7. pro 2008

holky kino bylo super,tak ted´ už jdu chrupkat at jsem zítra v práci čilá. 🙂
Lili já pojedu asi busem přes Hlučín.Ještě nevím.
Tak ahojky zítra 🙂

monali
8. pro 2008

ahojky,
tak zase dočítám jako poslední. Víkend jsme strávili chozením po obchodech , takže jsem neměla čas nakouknout.
Koczurko, svinov beru, pasuje mi to víc než hlavní, a proti pizze taky nic nemám.
Lajci, malou klidně vem sebou, aspoň nás bude víc. A s tou sestrou mě to mrzí, jenže vyměnit ji asi nejde,co
🙂 Jsi dobrá, že ji i přesto snášíš.
Evko, a jaký byl tvůj první pracovní den, po takové době? byli na tebe hodní?
Lili, už se těším až se potkáme, to platí samozřejmě pro všechny. 🙂

lilienka
8. pro 2008

ahojky holky
tak už se nám to blížííííí 😀 ted jsem se vrátila z města-mamka si byla vybrat brýle-ty ceny.....no comment.Zítra jdu na kontrolu a poptat se kdy můžem začít další pokus.Ale mám asi nějaký problém-mrcha ne a ne skončit 😖 jsem s toho nějaká unavená- dnes se mě mamka ptala,jestli mi není náhodou po ránu blbě apod 🙂 musela jsem jí teda říct,že těhotná bohužel nejsem no jo no.Moni-nápodobně 🙂

lajcikova
8. pro 2008

ahojik
už se nam to bliži 🙂 no tak malou mam sebou,nema kdo hlidat.
jo a ode dneška špinim takže nic 😠 se na to vys....ale leden je tu,tak snad se bude něco dit 🙂
ted sem dosušila pusionky,mame žlute a oranžove 😀 už mi fakt z toho jeb....to mam dělat asi ještě pět druhu 🙄

koczurka
8. pro 2008

AHOJ HOLKY!!!

Evko,tak jak bylo v práci?A co nestyda,dobrý?
Lajci,tak se na to vyprdni když se ti nechce. 😉 Leden je za chviličku a já už se těším jak u všech se začne něco dít. 😉
Lili,no brýle to je neskutečná investice.Nedávno jsme sháněli drahému jen na televizi a na to že to má jen na doma tak za to chcou neskutečné prachy.To už se mi taky stalo že mi mrcha nechtěla skončit a pak mi dr. musel napsat nějaké léky na zastavení.Někdy to tak blbne.
Monali,takže už máš dárečky nakoupené jo?Mně to ještě čeká,ale drahý nějak pořád nemá čas.
Petis,kde vězíš?Práce,práce a práce co?
Tak to je fajn že souhlasíte s tím Svinovským nádražím. 😉

evkaa25
8. pro 2008

ahojky holky 🙂
Tak mám ten první pracovní den za sebou.Samozřejmně jsem si myslela,že si udělám dneska 8,5hodky a půjdu domů.Samozřejmně omyl.Dělala jsem deset hodin,takže jsem se domů dostala v pět odpoledne a všest jsem už pádila do Angličtiny.Moc mi to dneska nešlo,únava po tak dlouhém odpočinku se samozřejmně projevila 😖
Ale jinak dobrý............. 🙂 Holt práce,práce,prácička 😀
Jo a Nestyda byl dobrý,alespon´ mně se to líbilo a s manželem jsme se nařehtali.No holt Macháček je Macháček.Já ho mám hrozně ráda. 🙂 Nejvíc se mi líbil v Samotářích 😀
Lajci já mám svých šest druhů a už jsem se zapřísáhla,že nic péct nebudu.Vlastně už ani nebude čas,tak mi nebude asi ani dělat problém to splnit.Ale když jsem byla doma,tak to bylo fajn 🙂
Lili zítra budu čekat,jak jsi dopadla u dr.To že ti mrcha ne a ne skončit,to už tak bývá.Myslím,že naše tělo dostává dost zabrat se všemi těmi hormony. 😒 Já se taky docela hrozím mrchy,která má přijít ve čtvrtek,nebo v pátek.Minule jsem po IVF mněla ms fakt hroznou.Padaly ze mně kusy sliznice,no nic příjemného 😒
Moc se na vás všechny těším v sobotu............... 🙂

petista
9. pro 2008

Ahoj holky, tak jen krátce, večer to snad stihnu nadýl. Stihla jsem vaše pisání jen přeletět, takže registruju změnu _ Svinov to jisti _ Lajci, takže podle neteřinky tě určitě poznám, budu vyhlížet malé růžové 😀 Jinak já mám dva bráchy, každý je úplně jiný, ale oba mooc hodní. Brýle jsme kupovali teď manžovi, byla to pěkná pálka, ale když to potřebuje 😵
Vidím Evi, že si pěkně první pracovní den mákla, a pak ještě anglina ...
Lil, EVi, jsem zvědavá, co moje tělo po těch hormonech. Už jsem byla na prvním cvičení Mojžíšové, paní cvičitelka je moc fajn, vyloženě jsem si s ní sedla, v pátek jdu na kontrolu, zda cviky dělám dobře.Jinak Evi, mrchu čekám a hrozím se rovněž, neboť ta po IVF rovněž nebyla nic moc. No a po těch hormonech se mi tak tři týdny hrozně špatně spalo, ale už je to naštěstí fajn.
Náš pejsek spí taky v posteli - mezi polštáři, takže nezavazí, většinou o ní ani nevím. No občas dělá to, že se schová pod peřinu, ráno se člověk vzbudí, pes nikde a ona na mě jedním očkem kouká a čeká, jestli ji najdu 😀
Lajci, ty jsi skoro pečící maniak 😀 V tom si zajedno s mou mamkou, tak jelikož přes den nestíhá, tak peče třeba ve dvě ráno. Nechápu, ale klobouk dolů 🙂
Tak zatím pápá, za chvilku se jdu soudit, tak se mějte hezky a moooc se na vás v sobotu těším

lajcikova
9. pro 2008

aqhojik

peti tak at tě taky nezavřou 😀

no peču teprv dva roky.už mam deset druhu dneska ještě udělam pařižske rohličky ale plnit je budu až před vanocema 😉
jo nas poznaš mala bude mit ružocou bundu i kozačky a asi šaty nebo sukni uvidim co si vymrči 😀

monali
9. pro 2008

ahojky,
Lajci prosííííííííííím pojď bydlet k nám 😀 😀 manža pořád bečí ,že to u nás nevoní po cukroví, protože toho
doma peču málo (ale proč péct,když dostanu napečeno) . Budeš mít i svůj pokoj 😀

lilienka
9. pro 2008

ahojky
tak jsem se zrovna vrátila od našich-slepovala jsem o dušu 🙂 ale konečně hotovooooo!!!! 😀 ještě jsem dělala cosi s dort.oplatkama,ale je to dobré(kámoška z práce mi dala recept,tak jsem zkoušela).Jinak s dr.jsem se domluvila,že až mi začne další mrcha tak půjdu na odběr na hormony a začneme s dalším pokusem.Dnes se mi celý den točí hlava jak na kolotoči,tak jsem skončila v práci po 8 hod.a zašla si ještě k obvodnímu-tak mám 2 razítka na propustce,tak už jsem nešla do práce-aspon jsem si vytřela pomalu barák a pekla. 🙂 ale už je mi líp-mám to od mala,tak jsem si celkem na ten hnus zvykla.Jinak jak jsem ted jela domů,tak všude už svítí stromečky venku apod-no krása-to můžu.Taky už mám světýlka v oknu 🙂 Holky jen mě nezapomeňte na tom nádru.Budu mít oranž.sport.bundu,rifle a asi červené boty 🙂

lajcikova
9. pro 2008

moni takže v sobotu kufr sebou? 😀 což vo to změnu bych potřebovala 😀
lil musiš se přihlasit ja tě určo nepoznam 😀 musiš si vzit na někoho tel.a dat vědfět že si tam 😉

monali
9. pro 2008

Lajci, klidlně i dva kufry 😀 budeš se u nás mít jako v balvnce 😀
Je fakt, že by to chtělo trochu víc upřesnit, kde se na nádru potkáme. Ať potom každá nestojíme
na jiném konci 🙂
Teď jsem si přečetla, že trojčátka od Smil,už jsou na světě a všichni v pořádku . to je super úžasné, to je ten nejlepší vánoční dárek.

lajcikova
9. pro 2008

TO JO CELY DEN SEM BYLA JAK NA TRNI,ALE SMIL JE HOLKA ŠIKOVNA-A MA TŘI HOLČIČKY 😵 I DRUHA HOLKA Z TOHO SAMEHO TEMATU DNES PORODILA ZASE DVOJČATKA TAKY HOLKY 😀

monali
9. pro 2008

To je super, když vidím jak to ostatním jde, tak si říkám že není boha ab y se nám to taky už konečně
nepovedlo. I když dvojčata by mi úplně stačily 😀 Tak dneska je svět o pět princezen hezčí. 😀

lajcikova
9. pro 2008

JO UPLNĚ JI ZAVIDIM,DNESKA SEM MĚLA BYT 17TT 😢 ALE CO UŽ.

lilienka
9. pro 2008

lajči-už to nepočítej.Já bych dvojčata brala taky-mamka je z jednovaječných a neteřinka jak byla malá si je pletla-ted už jsou ale jiné 🙂 mamka je hezčí 😀 Dlouho tu nebyla michule,že?

lajcikova
9. pro 2008

LILI TĚŽKO SE TO DĚLA,POŘAD POČITAM ☹ A JA TY DVOJČATKA ČEKALA 😔 JE MI Z TOHO ZASE NA NIC 😖 MANŽELUV OTEC JE TAKY Z DVOJČAT ALE U IVF,JE TO JEDNO.STREJDA MA TAKY DVOJČATA.A JA SI ŘIKALA ŽE JE BUDU MIT TAKY-NIC 😒

monali
9. pro 2008

Lajči, fakt už nepočítej, je to sice těžké, ale jenom tím trápíš hlavně sama sebe. Prostě příští rok budeš snad
zase čekat dvojčata, uvidíš po tom všem se to už musí podařít. 🙂
Je fakt že Michule a Gabka, které to tady zakládaly se tu neukázaly už pěkně dlouho. asi si dávají pauzu a pak do
toho vlítnou plnou parou 😀

lilienka
9. pro 2008

Lajči mi dnes bylo taky ouvej jak jsem byla v čekárně-samé těhotné a furt se jen usmívaly.Přeju jim to,ale já v tu chvíli dost krvácela ze srdíčka.Ale co no-život jde dál a my se musíme přizpůsobit.

lajcikova
9. pro 2008

michul ma myslim nemocneho tatinka sem to někde četla ☹ a hodně těžce 😢 gabku neznam 😀 nic jdu na ordinaci tak zitra večer páááááááá

petista
9. pro 2008

ahooooj, manža na němčině, zdobit budu až při ordinaci, tak jsem tady.
Lajci, tak mě nezavřeli, ale možná mě zavřou zítra, to bude totiž napínavější. No a až dopečeš u monali, tak se můžeš přestěhovat k nám 😀
Lil, nezapomenem, když tak některé pošli do IP tel. ať se můžeme nahánět 😀
Jsem moc ráda, že to s holkama Smil a Jirule z tématu IVF Olomouc je vše OK. Strašně jim to přeju.
Lajci, tak holt na tebe čekaji úžasná dvojčátka ( třeba) ještě na obláčku. Určitě až budou, tak budou ty neúžasnější, ale určitě nejvytouženější dětičky pod sluncem - jako naše všechny dětičky. A uvidíte, jaká to pak bude paráda, až si budeme dávat srazík s něma. A Koczrurče jako nejstarší jim bude velet 😀
Lil, taky se mezi těhulemi moc necítím, přeju jim to, ale zase na druhé straně to u srdíčka moooc bolí 😔
Haloo je tu někdo, než půjdu kukat na ordinaci?

petista
9. pro 2008

tak tady nikde nikdo, tak pá, jdu cvičit, pak zalít kvítka, nazdobit truhlík a zdobit perníčky. pápá

lajcikova
9. pro 2008

ja tu sem 😀 no ale tady zas nikdo,rano vstavam 😝 se mi fakt chce 😠 sem si odvykla za ten tyden.ale jen středu a čtvrtek a volno tři dny 🙂

evkaa25
9. pro 2008

Tak vidím,že jsem dorazila zase poslední 😀
Holky to je úžasná správa o miminkách.Taky mně nejdříve vždycky přepadne taková ta úzkost a žárlivost,když to slyším,ale vždycky to trvá jen chvilinku.Je to úžasné a ukazuje to nám všem,ře stojí za to bojovat.Takže snažilky,nevzdávejme se!!! 😎
Koczurko navrhni ještě nějaké konkrétní místo na tom Svinově.Já jsem tam ještě nebyla od té doby,co je nádraží opravené...........
Holky vy všechny pořád pečete,začínám se stydět,za mých šest druhů 😀 Já musím tedka strávit práci a že nejsem vůbec doma a pak si chci už užívat Vánoční atmosféry......
Lili já ještě ani nestihla jet na vánoční trhy,tak sned to doženu ve čtvrtek,to jedu do Opavy odpoledne,tak si určo udělám chvilku.........
Určitě jste všechny na růžovce a na tu já nekoukám,tak pa pa zítra 🙂

lajcikova
9. pro 2008

no holky ja vystoupim na nadru a končim,dal to neznam-možna k tramvaji-ale to bych neriskovala 😀 takže ja čekam venku před nadrem dal se teda nehnu ani za nic 😅

lilienka
9. pro 2008

evi-já ve čtvrtek jedu taky na trhy-hned z práce-holky mě přemluvily,že si zajdem na punč 🙂 kdyby něco,tak tam budu kolem půl3 😉 Já Svinov taky znám jen jako nádraží 😅 to bude sranda,nejspíše se poznáme tak,že tam budeme stát jak Y a nikdo jiný tam už nebude 😀