Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
18. pro 2008

AHOJ HOLKY!!!

Tak je vše v pořádku,mimísek si pěkně chrupkal.Mám už třetí foto tak uvažuju že si aktivuju album,no uvidím jestly to zvládnu.
Petis,takže si to užil manžel,no hlavně že si to užil.Kolikrát se ti něco takového naskytne že?
Evko,co ty jak bylo včera?Povídej a přeháněj.
Lajci,ty ještě asi spíš co?Tak až se probereš tak písni ju?
Dneska se drahý pustil do koupelny,potřebovala jsem vymalovat nad kachlema padala mi omítka na hlavu tak asi po roce se na to vrhnul. 😀 Tak já jdu kuchtit,pak zas kuknu.
Zatím pa...

monali
18. pro 2008

ahojky, tak zase dočítám, včera večer nám nešel asi hodinu proud a pak už jsem nestíhala.Ještě dolepuju linecké.
Koczurko, to je super, že je všechno v pořádku, a mimísek spinkal, to asi bude řádit, až bude na světě 😉
a to album určitě udělej, ať se můžeme taky kouknout. Jo, a s tím PC máš pravdu, většinou na něm sedí manža
a já jenom chvilkama, ale to vždycky honem honem a zas se mi tam tlačí. 😠 Jediná moje šance je když usne
u televize, pak mám PC pro sebe, ale to není moc často a nebo je už pozdě a jdu spát.
Lili, s tím volnem to máš pořád lepší než já,pracujem až do pondělí, a pak mezi svátkama určitě taky. šéf sice
ještě konkrétně neřekl, ale je to tak každý rok, vždycky řekne na hodinku a je z toho celý den. 😢 a pak
začínáme hned 2.1 😒
Evko, doufám, že jste si včera výročí a večeři pořádně užili, 8let je docela dlouhá doba. A co jak bylo? napiš 🙂
Lajci, být po noční vzhůru 26hod to je teda kousek. Já jsem ospalec jak medvěd v zimě 😀 takže bych spala
asi ve stoje, a co jinak?
Peti, hezky si užij besídku, a moc nevyváděj 😀 😀

monali
18. pro 2008

Jo a jak psala Lili, že kvůli těhu magoříme, je to fakt. Já kdybych se někde přečetla, že na těhu zabírají vařené
žížaly, tak je vařím , jak o dušu 😀 😀 😝

lajcikova
18. pro 2008

ahojik
moni tak žižaly jo? 😀 😀 😀 mě s tebe picne 😝 no ale sem na tom podobně 😉
vstavala sem 9.30.už sem i uvařila a zdenula děla dalši varku van.rohličku 😝 prej mame malo 😀 nic jdu mu pomoct.
kocur pošli sem toho tveho chlapa,taky potřebuju udělat koupelnu,i oběd mu dam 😀

monali
18. pro 2008

Aspoň ,že máme štěstí na chlapy,
Od Koczurky spravuje koupelnu, od Lajci peče cukroví, můj se nabídl že bude slepovat linecké, no aEvka ,Lili a Petista si ty svoje taky nemůžou vynachválit, I KDYŽ někdy jsou určitě na zabití 😀

evkaa25
18. pro 2008

ahojky holčiny 🙂
Včera jsme se mněli fakt úžasně........dobrá večeře,vínko,manža pivko 🙂 Večer společná vana a pak...... 😅
Však víte.Bylo to fajn.Taky jsme s manou pěkně pokecali,jak jinak,než o našem společném problému-miminku.O adopci,darovaných spermiích a tak.
Lajci ty jsi normální pečící maniak.Možná by tě mněli zapsat do Ginesovy knihy rekordů 😀 😀
Všechny vás moc oc zdravím,ale jdu už spinkat,protože zítra jedu do práce nas 2:30,tak musím vstávat už před druhou ráno 😒 No co se dá dělat.....Jinak já taky nastupuju hned 2.1. a hned najíždíme na inventuru celého našeho velkoskladu a to fakt stojí za to 😝

lilienka
18. pro 2008

ahojky holky
tak já už mám pro letošek padla 🙂 Dnes jsme se rozloučili s jednou paní-jde na důchod-řvala jsem jak želva,ona je takové moje sluníčko ☹ a příjdu domů a manža je jakýsi divný-ani mě nepřivítal a šel spát.Kdo ví co zase přelétlo přes nos.Ti chlapi-kdo se v nich má vyznat,že?No nic,tak dobrou noc a pěkné sny holky.Pa pa

koczurka
19. pro 2008

AHOJ HOLKY!!!

Monali,to máme ty chlapi šikovné.Jen ať se snaží kluci. 😉
Lajci,jsem ráda že to zvládnul doma udělat tu koupelnu prosím tě. 😀 😀 I když jídlo to on může. 😅
Evko,to jste si to krásně užili. 😵 Ti úplně závidím.
Lili,ti chlapi mají své nálady které asi každá dobře známe,prostě jsou jiní no.Ale člověku to někdy fakt leze na nervy že?Dneska máš večírek tak si to užíj.
Jinak se mi teda povedl do toho alba dát nějaké ty fotečky,jsem já to ale šikovná. 😀 😀
Hezký víkend holky,počasí konečně vypadá trošku vánočněji že?
Papa...

koczurka
19. pro 2008

Jéé,já jsem si to spletla Lili ty máš ten večírek až zítra 😅 tak soráč. 😎

monali
19. pro 2008

ahojky,
Koczurk, bobíšek je moc pěkný, celá maminka 🙂 😀

lajcikova
19. pro 2008

ahojik 😝 jsem k.o 😒 vubec se mi nedařiklo se na to 😠
koczur super fotečky 😉 testiky mam taky.ale do alba je davat nebudu.
lil no jo chlapy-občas pověsit do pruvanu a houpat 😀 ale bez nich je taky ouzko 😉
nic jdu haji ještě dvě směny----a voooooooooolno 😀 tak hezkou sobotu 😎

evkaa25
21. pro 2008

ahojky všichni 🙂
včera jsem se tu vůbec nedostala a dneska až ted´ a koukám,že asi nejsem sama co nestíhám 😉 Pěkně to tu zanedbáváme 😀
No já jdu dneska na vánoční koncert kapely,ve které jsem 11let hrála,tak se strašlivě těším 🙂 No a už mám až do vánoc volno,takže mně čeká takový ten závěrečný úklid,taky mám spoustu žehlení,no ale pak už snad jen klídek a pohodička-doufám 🙂
Moc všechny zdravím a ted´ jdu s pejskem na prochajdu..........................dneska je venku moc pěkně 🙂

lilienka
22. pro 2008

ahojky holky
tak jen hlásím,že vlastně nemám co psát 😀 večírek byl fajn-jsem si pořádně zatrsala a včera jsem byla na travestyshow-taky super.Jinak pohoda jaz.Tak pa pa 🙂

lajcikova
22. pro 2008

ahoj všem hlasim se po par dnech 😀 už mam volno až do 7.1 😝 nějak nestiham,tak večer kouknu

koczurka
22. pro 2008

AHOJ HOLKY!!!

Taky nějak nestíhám,už ať je po vánocích.Počasí na draka takže nic moc nálada.Letos u nás na vánoce bude taťka od drahého,je sám tak aspoň u nás bude veselo. 😅
Ještě později kuknu...zatím

evkaa25
22. pro 2008

ahojky 🙂
Vidím,že jste všechny v jednom kole,jako já 😒 Akorát včera jsem se fakt odreagovala,na koncertě a taky trochu přiopila s kamarády,se kterými jsem hrávala na saxofon 😀 Ráno mně trochu bolela hlava,jinak dobrý 😅
Koczurko to je od vás pěkné,že k sobě berete na vánoce tatku,aby nebyl sám......
já jdu ted ještě žehlit,at to mám z krku,tak pa pa

lajcikova
22. pro 2008

tak na podruhe ale přece, 😀

lilienka
22. pro 2008

lajci-pěkné pěkné 🙂 Taky vám všem přeju krásné vánoce a at si užijete nejen ten štědrý den s úsměvem a lehkým krokem 🙂

monali
22. pro 2008

ahojky,
tak ode dneška už mám taky volno. a už i skoro všechno hotovo, ještě zítra dožehlím, nastrojíme stromeček
uděláme salát, a hotovo. Pak už jenom pohádky.
tak zatím dobrou 🙂

monali
22. pro 2008

Lajci, moc pěkné 🙂
Užijte si vánoce hlavně v klidu a pohodě, se svými blízkými.

evkaa25
23. pro 2008

Všem co jsme tady na diskusi chci popřát krásné vánoce v klidu a v pohodě 🙂 Taky nějaké ty dárky pod stromečkem a ten náš nejvytouženější dárek nás snad všechny čeká v Novém roce 🙂

lajcikova
23. pro 2008

berušky moje,zitra tu nebudu tak vam ještě jednou přeju vše nej a přišti rok se tu doufam sejdem jako těhulky a koczurka už s malym koczurčatkem 😵 takže krásného ježiška. 😵 mam vás moooooc ráda. 😔

koczurka
23. pro 2008

AHOJ HOLKY!!!

Taky Vám všem přeju hezké a spokojené vánoce. 😵 Užíjte si to. 😉

petista
24. pro 2008

Ahoj holky, takže vše na večer nachystáno..... 🙂

Všem přeju krááásné vánoce, šťastný nový rok, hodně zdraví, štěstí, lásky, spokojenosti, a zejména každé zdravé miminko. Ahooooj 🙂 😉 🙂

gabka14
24. pro 2008

Ahoj holky!!! 🙂
Taky všem přeju krásně prožité vánoce, hodně štěstíčka, zdravička, pohody, lásky a hlavně v příštím roce všem krásné, zdravě miminko!!! 😉 😉

lajcikova
26. pro 2008

ahojik tady nikdo 😠 asi pořad slavite 😀 u nas byla pohoda,malej řadil jak o život 😀

evkaa25
28. pro 2008

ahojky 🙂
Vidím,že si všechny naplno užíváte svátků-alespon doufám,že tu nikdo neni 😉
Já jsem od čtvrtku lítala po rodině,jednou oběd u tchýně,jednou u našich a tak.Bylo to fajn,ale už se těším jak dneska půjdu s pejsken na veeeeeeeelikou prochajdu a pak sebou bechnu k televizi k pohádkám a ani se nehnu 😀 Jinak jsem už taky řádně nafouklá z toho všeho jídla a na váhu se zatím neodvažuju 😀 Bojim,bojim,kolik jsem přibrala..... 😠
Užívejte si volna 🙂

lajcikova
28. pro 2008

no konečně si tu teda jako nepišu sama 😠 😀 my sme po rodině moc nechodily jen u tchanovcu 😝 no přežila sem ve zdravi.no manža přibral 5kilo 😀 a ja tam radši nelezu 😀 ale sladke nežeru,tak snad si aspon tu vahu udržim když už nezhubnu 😒 byli sme na pulnočni mši,byl to relax kterej sem potřebovala 😉 je mi o něco lepe,a leden se bliži-bojimbojim ☹ no snad to nebude zase na rok.nic tak hezkou pohodu vam přeju. 🙂