Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
5. led 2009

AHOJ HOLKY!!!

Gabi,gratuluju k první zkoušce. 😉 S tvou kamarádkou mně to mrzí.Já momentálně taky nevířím zrovna nejlepší náladou.Bude líp,věřme.Dík za pěsti budu jich potřebovat co nejvíc.
Lili,tvoje kámoška to myslela dobře ale moc brzy že?Taky bych do toho asi nešla.Ale máš hodnou kamarádku. 😉
Lajci,to co napsala Lili o Tobě,s tím naprosto souhlasím.Vystihla tě přesně tak jak Tě vidím i já a to myslím úplně vážně.A nejsi debil,já taky pořád brečím. 😉 😀 Já taky teď v lednu budu mít 29let,to se nás tu sešlo.Ty jsi taky kozoroh?

evkaa25
5. led 2009

Ahojky 🙂
Já mněla dneska zase fofry,no děs.Domů jsem přišlateprve před chvílí.
Holky Vodičku já mám taky hrozně ráda 🙂 a taky tu doktorku,nevzpomenu si,jak se jmenuje.....
Lili tak ta kámoška tě pěkně převezla 🙂 Já už stratila za svůj život hodně zvířátek,ale bez pejska už si život neumím představit......Uvidíš sama,možná si časem zase nějakého pořídíš,nebo k tobě přijde sám........Já říkám,že domov bez pejska je pouhým příbytkem.Teda pro mně určitě.
Gabi to je fajn,že píšeš,už jsem si párkrát říkala,co s tebou je.Svátky si teda nemněla moc pěkné,tak snad už ted to bude jen a jen lepší 😉
A co Petista?Asi se ještě hrabe v těch všech soudních papírech a tak.....
Koczurko a ty se určitě ozvi ve stř,jak dopadne vyšetření.Věřím,že bude vše ok.

lajcikova
5. led 2009

ne koczurko ja sem vodnář,mam 29.01.2009,29let.osudove datum a jdu do prace 😀
evi ta doktorka je koutna,a je moc fajn je jich škoda pro fertas budou mi ve fn chybět,ale ja potřebuju změnu jiny nazor a tak... 😉

evkaa25
5. led 2009

lajci,máš pravdu-Koutná 🙂
Já myslím,že je důležité,jak se v Caru cítíš a jestli jim věříš.Nevím,jestli to je tím,že jsem byla před tím v Ov,ale ve Fertasu se cítím dobře a manžel taky.A ty to zkusíš ve FN a snad ti to tam bude líp vyhovovat a hlavně se snad konečně zadaří!!!Moc ti to přeju.Nám všem tady................
Mám nějaký zpožděný net a ted se dívám,že tu nakoukla i Ili.Ahojky Ili.Jak se máš???

monali
5. led 2009

ahojky, jenom narychlo zdravím
Lajci, Dělám ve velkoobchodě s drogerií fakturantku. prostě přijímám zboží a vystavuju faktury. Tedˇmáme
tu naši slavnou inventuru, akorát šéf rozhodl, že se spočítají jenom položky co jsme měli na vánočních trzích,
a chce to mít za zítřek hotové 😠 😝 Je nás málo takže je to děs.
Zdravím Gabku a Ili,je fajn ,že ste o sobě daly vědět.
Evko, moje kámoška taky chodí do Ferťasu a je spokojená,
Koczurko, držím palce, potom písni jak jste dopadli, ju?
Tak koukám, že leden bude plný narozeninových oslav, to je super, i když já zrovna oslavy svých narozek
zrovna moc nemusím, a jak jste na tom s oslavama vy?

gabka14
5. led 2009

Ahoj Ili, to jsem ráda, že tě tu zase vidím. Tys tu nebyla ještě déle než já. 🙂 A co ty, už jsi byla v OL na KET?Nebo se teprve chystáš?
Koczurko to doufám, že bude lépe, bylo to teď dost hrozné, teď v sobotu jsme byli na pohřbu. Měla to až na Jižní Moravě, narodila se tam, tak ji tam převáželi. Měla to v kostele,nejhorší bylo, když jsem viděla ty její kluky, ta bezmoc, že jim vůbec nemůžeš pomoct, protože maminku jim nikdo nenahradí!!!!Ale už se z toho pomalu vzpamatovávám a věřím, že bude líp.
Evko taky věřím, že bude líp!!! A to teda bude! 🙂
Monali taky zdravím. 🙂
Taky zdravím ostatní holky i ty , které tu jsou nové, které neznám, když jsem tu tak dlouho nebyla.

petista
6. led 2009

ahoj všem, zdravím Ili a Gabku a všechny ostatní. Evi, nehrabu se v soudních papírech, ale bohužel v posteli, chytla jsem nějakou virózu, teploty, zažívací problémy ... ☹ Jdu si zase lehnout, pápá, zítra už snad budu schopnější, tak se ukážu

lajcikova
6. led 2009

ahoj

my sme byli taky na pohřbu,ta mamina měla 29let,večer šla spat a rano ji našli už mrtvou ☹ je to fakt smutne,a když vidiš že tam seděli jeji dva maly chlapečci 😢 no ale to je život.
ptei tak se rychle uzdrav 😉

lilienka
6. led 2009

ahojky holky
tak další den za náma.Jak to tady tak čtu,tak se stydím,za to jak tady reaguju na odchod bobuška....když já si neumím pomoct....Lajci já mám narozky 7.7. a nevím nevím jestli je 7 moje štastné číslo...

evkaa25
6. led 2009

ahojky 🙂
Peti to je mi líto,že ti není dobře.U nás tedka řádí střevní chřipka.Já jsem mněla problémy na Nový rok a pak ještě dva dny.Bylo to nepříjemné,ale musela jsem hned do práce,tak mi nezbývalo než vydržet.......Ale říkám kámošku to chytlo tak,že nešla ani do práce ☹ Tak at te to brzy přejde 🙂
Lajci máš super novou fotku 🙂 I s manžou,to je pěknééééééééééé 🙂
To co tu píšete o těch pohřbech je smutné...........kéž by se to nestávalo,ale................
Holky jdu chrnět.Zítra vstávám o půl třetí a jedu rozvážet do Bruntálu a okolí.Od nového roku mám tuhle trasu!No a hlásí na noc -20stupnú,tak to vypadá,že se mám na co těšit............

asmeena
7. led 2009

Ahoj holky, hlásím návrat z Fertimedu v Polance, byla jsem poprvé u Dr. Jaroše, moc sympatický člověk. Domluvili jsme se, že pokud bude zítra HCG negativní (musí se to na 100% vyloučit), tak začnu zítra brát clostylbegit a příští týden jdu na IUI. IUI zkusíme tak 2 cykly za sebou, a pak mi udělá někde v nemocnici v Bílovci laparoskopii. Měla jsem jen loni hydrolaparoskopii, tak říkal, že zkusíme ještě toto, ať se vyloučí třeba endometrióza.

monali
7. led 2009

ahojky,
asmeen, chodila jsem k dr.Jarošovi, ještě když byl v gyncentru v OV. a taky jsem s ním byla moc spokojená,
aspoň působí jako člověk, vždycky mi všechno vysvětlil a byl v pohodě.
Lajci, a kdy pojedete k tomu soudu, asi ráno co? to budu muset být v práci, jinak bych si s tebou dala scuka 😉
a hezká fotka, já na svojí už taky pracuju, akorát mi to manža musí zmenšit. Dneska si byla po dlouhé době
v práci , jak bylo?
Evko, to tvoje vstávání obdivuju, já mám tento týden nějakou spavou, ráno usínám v tramvajce a odpoledne
z práce už zase usínám, no hrůza 😒 a to vstávám později než ty.
ještě nakouknu, jsem v práci

evkaa25
7. led 2009

ahojky
Tak jsem právě dorazila z práce,zase jedna dlouhá šichta za mnou 🙂
Asmeno a při hydrolaparoskopii ti endometriozu nemůžou zjistit?Ptám se jak hlupák,ale já ani pořádně nevím,co to endometrioza je..... 😅
Ptám se protože mně hydrolaparoskopie čeká asi v únoru.........
Jsem zbitá,jdu se najíst......manža mi udělal květákové řízečky.......
Koczurko a co ty?Jak dopadlo vyšetření??Ozvi se nám,myslím na tebe 🙂

asmeena
7. led 2009

já taky nevím co je ta endometrióza, ale prý u hydrolaparoskopie se to nedá zjistit a prý laparoskopie je dokonalejší, tak nevím. Uvidíme v březnu. Bude mi to dělat Dr. Jaroš v nemocnici v Bílovci. 😉

lilienka
7. led 2009

ahojky-endometrioza jsou takové ložiska čehosi a můžou být příčinou neplodnosti.U mě ji našli 😖 při laparce.I když se odstraní,tak může zase vzniknout.Takže"paráda"

lajcikova
7. led 2009

ahoj holky
moni mame to na 13.30,tipuju že bysme tak klem 14.30mohli vypadnout.jak na tom budeš časově?pokud by ti nevadila přitomnost meho muže tak by sme mohli dat scuka 🙂 akorat teda nevim jak tam trefime 😕 je to okresni soud.

koczurko tak jake bylo vyšetřeni???hlavně davej pozor a nic nezvedej at nezačneš krvacet ☹

evkaa25
7. led 2009

asmeno dík za odpověd.Lili to je mi líto,že se tě to týká.Vím,že to tu psalo víc holek,že to má........ ☹
Holky ale já fakt věřím,že tenhle rok bude pro nás štastný a zadaří se nám 🙂 Musím tomu věřit,protože mi to dává sílu do boje.Už se moc těším,až se tady zase začne něco dít a nastartuje se těhu vlna a my budeme naskakovat a naskakovat...................

asmeena
7. led 2009

Lajči: tak už mi ta Hanny odpověděla koukni. A teda asi má pravdu, protože u mě žádná vážný zdravotní problém není. Mám akorát stresy v práci a bydlení (pořád se nedokážu 100% usadit v Ostravě). Tak to je hodně zajímavé.

gabka14
7. led 2009

Ahoj holky!!!
Koczurko, tak co ty?Jak jsi dneska dopadla u doktora?Doufám, že je vše tak, jak má být! 😉

Asmeen taky jsem chodila k dr. Jarošovi, když byl ještě v Gyncentru. On byl docela fajn, akorát, že byl na blbém místě.Myslím tím naše slavné ostravské Gyncentrum. 🙂

koczurka
8. led 2009

AHOJ HOLKY!!!

Tak jsem to včera přežila,bylo to nepříjemné a hnusné.Motala se mi hrozně hlava,cítila jsem jak ze mně sajou tu tekutinu.No ale zvládla jsem to.Včera jsem měla jen ležet tak teď už mně všechno bolí že ležet nemůžu,hlavně ty moje záda.Výsledky do tří týdnů,pokud mi budou volat tak je to špatné a pokud mi příjde jen dopis tak je to dobré.Takže se teď jen modlím.
Lajci,urcite nic zvedat nebudu,mám se 14dní šetřit tak se prostě budu šetřit.Co ty jak bylo v práci po takové pauze?
Evko,teda ty se máš,květákové řízečky bych si dala ve velkém. 😝 😀

koczurka
8. led 2009

Lajci,to je sice pěkné že jedete na okresní soud,ale my tu máme dva.Jeden je v centru..Havlíčkovo nábřeží...nebo v Porubě,U Soudu.Musíš tam mít adresu někde ne? 😅

lilienka
8. led 2009

ahojky holky
Evkoo já si to vlastně ani neuvědomuju,že ji mám,takže.... Koci-ty taky musíš toho tak moc přetrpět 😖 snad to bude vše ok a česká pošta tě udělá ještě štastnější než jsi ted.

larri
8. led 2009

ahoj holky,Lili ja delala na adjustaci,ale vetsinou na anacidu,ktery jel kdysi skoro nepretrzite.Nez jsem odesla,tak jsem byla v priprave.Jinak do Prahy jsem odesla,protoze mne doma nic nedrzelo,ale hlavne jsem potrebovala zmenu.Ale jse tady 6let,nezvykla jsem si ani trochu.Kdyby mi nekdo rekl,ze se mam zitra vratit,tak jdu hned.Jenomze mam cizince a ten si neumi predstavit zit v Opave.Praha je takovy nas stred.A ty delas kde presne? Ja tam jeste nejake kamaradky mam,ale uz to neni jako tenkrat.Tady taky mam nejvic kamaradek z Moravy,prazacky moc nemusim,ale taky,jak ktere.Delam hodne mezi lidma a zjistuji,ze mi to vadi.Nekdy bych chtela utect nekam do klidu,ale nejradci na MATERSKOU.CHci se bavit na tema kolik jsme toho spapali a vykakali a ne se divat na ty kravataky,kteri nami opovrhuji nebo na ty namachrovane frajery co koukaji na smazeny rizek a zeptaji se uplne udivene:a to je jako co? myslim,ze kdybych totiz delala cokoliv,tak me to uz bavit nebude,bohuzel.Omlouvam se,ze nepisu k tematu,ale aspon jsem si ulevila. 😠

lilienka
8. led 2009

no tak já dělám v tom samém baráku-nechci psát přesně kde-nevím kdo všechno to tu čte.Ale asi jsem tě"nezažila" já tam jsem 5 let.Anacid jsem zažila taky-ted je to tam úplně jiné.

larri
8. led 2009

Lili napsala jsem ti do interni posty.

lajcikova
8. led 2009

ahojik

holky tak je to okresni soud v porubě 😀 hold sem to nečetla 😎
koci no držim ti palečky aby ti nevolali 😉 ale to bude ok.,

no a představte si že mě dneska jedna holka vytočila řekla že po umělem se rodi jen postižene děti-tak sem ji terfila 😠 ma modraka 😔 krava.a taky sem ji řekla že i kdybych čekala postižene ditě tak si ho necham-je totiž moje.hydra 😠 fakt takove lidi nechapu,no popřala sem ji aby ty děti nemohla mit a musela podstoupit to co spouata žen ktere nemužou otěhotnět.tož takovej byl muj druhy den v praci 😀 ale prace perfektni 🙂

asmeena
8. led 2009

Lajči, tak to je fakt kráva, jde vidět, že ona žádný problém zatím nemá. 😉 A opravdu modráka, tak to máš docela páru. Dobře jí tak. 🙂

lajcikova
8. led 2009

mě to fakt vytočilo co takova dvacetileta koza vi o problemech všech nas co tim prochazime?no nevim jestli mam paru ale jak se vytočim..... ☹ 😀

petista
8. led 2009

Ahoj, tak mně už je pro změnu dobře, ale vira chytl manža a brácha, takže jim oběma vařím slepičí polívku na zítra a dušenou mrkvičku.
Lajci, máš pravdu, kráva to je, nechci přímo říct, že si modráka zaslouží 🤐 ale řekla bych, jo. Nicméně tenhle pitomý názor jsem už taky slyšela.
Evko, tvoje pracovní doba je teda pěknej záhul. A ještě v té zimě brbrbrbrbr.
Koczurko, je mi líto, že to vyšetření bylo nepříjemné, ale všechno zlé je k něčemu dobré, tak ti pak určitě příjde dopis a budeš vědět, že prcíšek je v pořádku. 😉
Lil, endometrioza jsou ložiska děložní sliznice, která jsou tam, kde nemají co dělat nebo v době, kdy má být děložní sliznice pryč. Laparoskopie je lepší, protože se při ní dají ty ložiska odstranit, kdyžto při hydrolaparoskopii ne.
Lajci, fuj fuj fuj u soudu.

larri
9. led 2009

Lajci,to je krava nebeska 🙂 Jak uz jsem psala,ze delam mezi lidma,tak nase spotr.centrum nacstevuje hodne maminek,protoze mame velkou zahradni terasu a ony se taday schazeji hlavne v lete,tak jsem po umelem poznala hodne deti.Zrovna ta moje znama z Jeseniku ma krasnou holcicku,ktere ji nektere holky zavidi,ikdyz nevim proc,kazda ma prece to svoje hezke dite.Ale hlavne je ta mala jako z divokych vajec,takze si myslime a delame srandu,ze ji tam dali nejhezci a nejrychlejsi spermii.Takze nenechat se vyprovokovat a hledat,jestli ten kdo vam to takhle rekne,neni sam postizeny.