Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

dajamal
1. črc 2009

Holčiny, jdu zase pro radu 😉 Před měsícem jsem byla ve Fn. na první konzultaci, Dostál chtěl doplnit HP 21. a 3. den, dostala jsem zkumavky domů. 21. den jsem poslala a 3.den mi akorát vyjde na den, kdy jsem se objednala do poradny. Můžu tam jet tedy už ráno na odběr a pak v poledne do poradny? Mám volat předem, nebo se můžu objevit ráno na odběr? Snad jim to nebude vadit, však do odpoledne by už výsleky krve mohli mít, ne? A pak ještě nevím, jestli odběry dělají normálně v ambulanci nebo se chodí někam jinam?
Odběry dělají asi v 7:30 - můžu se i opozdit (30min) kvůli vlaku? Díky za odpovědi.

michule
autor
2. črc 2009

Ahoj holky a hezké ráno.
Dajo - určitě jdi na odběr přímo do OL. A dělají to přímo v te ordinaci, kde jsi byla na pohovoru. Opozdit se můžeš max do 8.00 jelikož pak chodí laborka, ale v tvém případě to zase tak neřeš, jelikož to do te laborky můžeš hodit i sama, mě dali mapku nemocnice do ruky a šla jsem ji hledat. Jedná se totiž o krev cyklu, nemusíš být nalačno a tudíš se může odebírat během celého dne. A kdy tam jedeš?

dajamal
2. črc 2009

Jedu zítra. Teoreticky bych mohla přijet i později a zajít rovnou do té nějaké laboratoře - žádanku mám? Jde mi i to, že mezi odběrem a kontrolou budu mít asi 5 h volného času, takže kdyby byla možnost dojel do Olom. později, bylo by to lepší. Co tam budu tak dlouho dělat?

ili5
2. črc 2009

Daji, tak si nech v místě bydliště vzít krev a dovezeš ji zítra s sebou. Dnes uro zavolej, že zítra dojedeš jestli to neví, nebo bude Dostál pištět 😀 . Nebo dojeď později jak máš a vemou Ti přímo v poradně krev a ty ji jen odneseš do laboratoře, já taky tak dělala, plánek na papírku, který mi byl na hovno, ak jsem se pala lidí a došla 😀 . To jdou malé věci. TA krev není zas tak důležitá, kddyž je celý den na poště , takže se může i srazit. Výsledky ti neřeknou hned, při další návštěvě a to mi aky nařekli nic já se ptala, tak prý jj dobré.
Důležité je genetika.... To musíš přímo a plno papíru atd, ale toto je jedno kdy se nabere a za jak dlouho dlouho do laborky...

dajamal
2. črc 2009

Na pištícího Dostála se těším 😀 Myslíš, že by mohl mít nějaké řeči, že mi to tak akorát vyšlo? Však do odpoledne bude mít výsledky hotové, ne? Navíc jsem mu donesla HP z minulého cyklu, jeho problém, že ostatním laborkám nedůvěřuje.
Zkusím tam zavolat, ideální by bylo kdybych tam mohla dojet až na 10 nebo později.

A volat mám asi sestřičce do ordinace? Mají tam nějaké dvě čísla, tak snad se nestrefím někam jinam.

ili5
2. črc 2009

No hlavně nevolej přímo jemu, já mu jednou volala, že jsem potřebovala radu a tak mě seřval, že ho obtěžuji a praštil telefonem, že jsem se mu pak vyhýbala na 100 metrů a přešla k Oborné, ta je supr tu nikdy neotravuješ.
Klidně dojeď později je jedno v kolik se ta krev nabere a na výsledky je zbytečné čekat, při další návštěvě Ti řeknou.
Jsem si pověsila prádlo a teď slejvák zas mi to zmoklo, ale bouřka je hrozná to jsou šupy, přímo na de mnou, fujjjjj.

fandra
2. črc 2009

Ahoj Michul.Tak jsme se před chvílí vrátili z Olomouce.Byli jsme tam první v 7.45 a na řadu jsme se dostali v 11.To proto že měl Dostál nějakou komplikovanou operaci.Dopadli jsme dobře-jeden mrňous s krásně bijicím srdíčkem.Dostala jsem těhu prukajdu,vitamíny a jsem předána své gynďařce.Díky moc za palečky a teď je držím zase já tobě.

kkamca
2. črc 2009

ahoj..holky neviděl jste někdo lajcikovou?Slíbila mi clomexal..a ani na ip neodpovídá..a jiné holčině slíbila utroš a taky nic.. 🙄

ili5
2. črc 2009

kkamco asi se ztratila z těch diet 😀
Fandro, to je suprové, kolik měřilo miminko? Vitamínky jsem taky dostala a přečetla na nich, že jim končí záruka, tak to rychle zpolykala. mamavit, že? Já raději baby plan, nejsou tam éčka, ale když už jsem je dostala tak je zbaštila- Tak si další těhule tady, suprové, utroš si taky dostala? tak Tě čekají už jen samé radosti, gratuluji moooooc.
Jinak jsem byla dnes na pivčo, vypila 2 malé, samo, že bez cigaret 🙂 . Po dlouhé době mi bodly, předevčírem jsem si dala mochitto nealko samo a grkalo se mi celý den po mátě, tak pivčo je as lepší....

larri
2. črc 2009

Holky,tak jsem sla dneska na krev,jestli budu muset na revizi.No a odpo mi volali,ze mam okamzite prijet,protoze misto aby slo hcg dolu,tak slo nahoru.Na utz nic,tak ted se jenom ceka,jestli je to mimodelozni.
Muzu ja byt v klidu?

Vy se opatrujte a pekne pribirejte.

Ili,ty uz mas tak velkou slecnu? Ja si porad myslim,ze ti je tak 27 asi si te s nekym pletu.

koczurka
2. črc 2009

AHOJKY HOLKY!!!

Fandro,gratuluji moc,moc!!! 😵 Se tu pěkně nastartovala těhu vlna super. 😉
Ili,tak hlavně že ti chutnalo pivko,já jsem ze začátku nemohla pivo ani cítit a to ho normálně miluju. 😀 A jak zvládáš nekouření?Nebo si občas dáš?
Dajamal,mně vyšli oba odběry na den kdy jsem tam měla jet a tak jsem jela do poradny jak jsem měla a vzali mi tu krev tam.I když to bylo v pozdějších hodinách.
Michul,malý je vážně skvělý a s tím co z něj vyroste radši nepřemýšlím. 😀 Ježiš já se tak těším až se začne na nás smát a komunikovat trošku s náma. 😵 A jak začne papat a ne jen to mlíčko.No prostě pořád něco. 😀 A co ty jak zvládáš chození do práce?
Jinak všechny moc zdravím. 😵

kkamca
2. črc 2009

ili5:jooo.mě spíš přijde že se zapírá 😠

kkamca
2. črc 2009

larri:to jsem zvědavá jak dopadneš a držim palečky..at je vše v pořádku 😵

koczurka
2. črc 2009

Larri,taky držím pěsti ať ti to dobře dopadne.Ta nejistota je šílená já vím.Drž se.

lajcikova
2. črc 2009

ahoj po delši době
tak sme bohužel taky plavaly,ve středu přišla bouřka,a mame ve vjezdu bahno a trochu v kuchyni,trvalo to cele asi 25minut.bydlime v dlonim konci naměsti,takže všechna voda co se valila z naměsti,tak ta tekla k nam. mam ted dovču,už jen uklizime.nejhuř dopadla myčka jinak je to celkem v pohodě.mame pojistku takže myčku my zaplati,jinak žadne škody nebyli.naštěsti tam zdenek neměl auto jinak by chodil asi pěšky.měli sme asi 20cm vody.včera sme vjezd vystřikaly vodou a by sme to bahno splachly.už jen sušime.

kamco ja se ti nevyhybam,jen sem jaksi vzhledem situaci neměla na mysli leky.sorry 😠 jen teda nechapu proč mě tu pomlouvaš,ja se nevyhybam,chodim sem pravidelně,jen ted nebyl čas a ještě tak tři dny nebude.leky ti pošlu neboj.v ponděli ti je zašlu.

larinko co to tady čtu?ja myslela že jsi těhu?a ted tohle ☹ snad to dopadne dobře,třeba se někde schovava.držim ti pěstičky 😉

ili5
3. črc 2009

Ahoj babky, lajci, no boročku, nejhorší je za tebou, teď už je sluníčko.
Koczi, cíga mi nechybí, naopak mi hrozně smrdí, já ale nebyla kuřák jako pasivní Já si dala jen když šla na pivo, doma jsem ani cíga většinou neměla, spíše takový gurmmán 😀 . Nikdy jsem nebyla závislák na ně. 🙂
Lari, Ty si tea případ?! Sem zvědavá jak to nakonec dopadne...Dej vědět. Mohli by už vymyslet, že mimoděložní šoupnout zpět na místo do dělohy, snad v budoucnu už něco vymyslí. Hodně štěstí. Já peru cíchy a venku se začíná mračit, mě picne, včera mi to taky zmoklo...

kkamca
3. črc 2009

Ahoj..lajcikova já tě nepomlouvám..jen sem se holek ptala jestli tě neviděli..tot vše.A hlavně kvůli lékům..sem tě sháněla.A když jsem se stím někomu svěřila z jiné diskuze..že mám od tebe něco objednaného tak mi ta holka napsala že od tebe čeká utroš a už je to prej skoro měsíc.. 😠
Ale to sem do tohoto témátka nepatří..jen sem se na tě ptala nic víc 🙄

kkamca
3. črc 2009

A nebudu to řešit tady příště piš do ip..a mimochodem léky sem si objednala dřív než k vám přišla potopa..jinak to mě mrzí .. 😒 asi hodně úklidu co--

ili5
3. črc 2009

kkamco, to Ti nemůže napsat Tvůj lékař ty prášky, Utroš je na recept, tak proč si ta kočka o něj neřekne, krize v lékárnách už není, už je na skladě. a ty tvoje nejdou napsat?
Jinak jdu se dívt na ČT 1, přeji dobrou nocku. 😲

kkamca
3. črc 2009

ili5:kdyby mi je napsal mudr..tak bych je nesháněla v diskuzi mám nemám léky to je logický ne?
Jinak pápá--a dobrou

ili5
4. črc 2009

Tak se hned nedurdi, Ty máš teda povahu s tebou bych nechtěla sdílet chalupu 😖 . Vilémak si s Tebou užije 😀

evkaa25
5. črc 2009

Ahojte holky 🙂
Venku je konečně pěkněji,tak si asi užíváte slunečnou neděli.Včera tady u nás bylo šílené horko.Byla jsem na svatbě kámošce.Bylo tam tooooooolik úžasného jídla a my jsme nic nejedli.V tom horku se to fakt nedalo. 😅 A ted bych si tak něco sladkého dala...........

koczurka
5. črc 2009

AHOJ HOLKY!!!

Evko,to věřím že jste neměli chuť jíst v tom pařáku.To je vždycky tak jak člověk má plný stůl před sebou tak nemá chuť a pak jen vzpomíná. 😀 😀 😀
Lajci,to mně mrzí že jste taky plavali,doufám že už je vše v pohodě.Tak je dobře že jste pojištění.Je to děs co se děje ty záplavy. ☹
My jsme dneska byli na Bečvě u známých a malý byl zlatý,skoro pořád spinkal a teď už zase spinká.Snad bude spát celou noc. 😨 😅 Opékali jsme a byl to fajn relax. 😵
Co jste dělali vy přes víkend?

evkaa25
6. črc 2009

Koci,tak to je fajn,že ti malý dovolí takhle vypnout a relaxovat.🙂 Určitě ví,že to potřebuješ. 😀
S tím plným stolem je to přesně,jak píšeš.Ale chvilku po tom,co jsem tu psala,že bych si dala něco sladkého k nám přijeli novomanželé a přivezli nám část svatebního dortu!Mnam,mnam,mnam 😀 Jsem se pěkně napráskala.Za poslední dva týdny jsem přibrala 2kg.Je to katastrofa.Budu se muset trošku ovládat,ale když mi tak chutná 😅
A co ostatní?Kde pořád jste??

lajcikova
6. črc 2009

čauky
evi to maš dobre že malej posloucha 😉
a dort bych si taky dala.ale nemužu 😠 nebudu riskovat sve těžce zhozene kila 😎 jinak od 3.8mame celozavodku,už aby to bylo,jedem na slovensko a s tama do madarska,ještě že mame na slovensku rodinu,nemusime nic platit 😎 tak hezky zbytek dne

evkaa25
6. črc 2009

čauky Lajci 🙂
Do 3,8 ti to určitě rychle uběhne.Je to za chvilku.Tak to se těšíš na dovču.Já už mám po dovči.Připadá mi ale,jako by žádná nebyla.Rychle jsem se vrátila do pracovního shonu.Taksi alespon skoro každý den prohlížím fotky 🙂 😅
Ale těším se do těch lázní,tak snad nám to s Peti vyjde spolu 😉
A co naše těhulky?Kde jste??

lajcikova
6. črc 2009

jo evči už se nemužu dočkat,v praci chaos jako vždycky,tři holky odeěly sou těhu,no a ja tam budu asi trčet až do duchodu 😠 aspon na mě zbydou lepši funkce 😀 nic dojedou tchanovci sem fakt štastna 😝 🙄 😖 zas ty jejich debilni kecy.asi tchyni otravim,nakyma mochomurkama 😀 budu mit klid.

ili5
6. črc 2009

Ahojky holčiny, tak já drhla troubu a kuchyň, už to potřebovala... a vařím kukuřici, včera koupila 10 v kauflandě a dnes mi drahý dovezl dalších 20. Včera sem se jich nemohla dožrat, jsou výborné jak z kradačky. Už se těším až zas půjdu v srpnu....
Jinak tu je horko, dcera jela na Žermanky se koupat a já se láduju. Na oběd kačenu s červeným zelím, knd a zas kukuřice na to. Se každý rok divím kde se mi ty kukkuřice vlezou do mne, vždy jich 11 sním na posezení. Nevím jestli je to dobré na tu mou zácpu...
Lajci, tak tobě se daří, to za chvíli pojedeš do Fa, co?

lajcikova
6. črc 2009

ili nevim jestli do fa,ještě nejsem rozhodnuta co vlastně chci.ted to neřešim,nemam chut.čas ukaže co je nejlepši.radši na to nemyslim.jinak ma ms byla fakt divna,dostala sem to přesně 29dc ale jen takove špiněni,tak sem si tedy pichla agulutin,a to byl teda mazec.sem mohla sedět jen na zachodě,tak to ze mě valilo,a trvala 9dni což u mě neni zvykem,mam ji max 3dny.tak sem se teda spon vyčistila 😝 sem zvědava co tenhle měsic.
venku je zataženo myslim že bude zase pršet. 😝

ili5
6. črc 2009

Lajci, asi tělo čistí. U nás je nádherně, sluníčko stále svítí, vedro, ani mráček, prostě léto jak má být.
Michul, ve čvrek už jedeš, co? Jsem zvědavá jestli budou dva.... Jak se cítíš?