Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

monali
24. únor 2011

ahoj holky, tak se hlásím. 😉
v práci už je zase klid-někdy až moc, kšefty moc nejdou 😖 snad se to zlepší.

U nás celkem nic nového, ve FN jsem se domluvila na další minimálku až na konec března. Tak se potom uvidí,
sice taky mě trošku nahlodává jestli Reprofit není lepší, ale ještě to zkusíme ve FN. Snad se povede.

píšu z práce, protože doma nám odešel monitor od PC 😒 A hold to bude muset počkat do výplaty. Sice máme
doma noťas ale ten si většinou manžel adoptuje pro sebe. 😠
Taky nám včera dovezli nový sporák, ten starý už byl docela hin, a navíc když se vařilo tak byl cítit plyn. Navíc jsme
asi před měsícem měli v baráku bojovku.Od Sousedů (hned vedle nás) byl cítit plyn a nebyli na víkend doma,
tak jsme nejdřív s druhýma sousedama pořád větrali chodbičku a když to nepřestávalo tak se volal plynař, ten
zjistil únik a volali se hasiči. Ti potvrdili velkou koncentraci a natvrdo se dostali do bytu. Pak nás sice uklidnili, že
výbušné by to bylo asi za 2dny. a že je dobře že jsme volali. Tak jsme si radši pořídili nový sporák ať máme klid.
Teď koukám, že jsem to psala skoro jako detektivku 😀

@michule Dodatečně taky přeju Darince všechno nejlepší, to je ale malý ďáblík 😀 hlavně ať je zdravá a spokojená

@evkaa25 Tak koukám, že Janička bude mít roček za chvilku, hrozně to letí už je to taky velká slečna. A jak to
vlastně u vás dopadlo s těma štěňátkama. nechali jste si nějaké?

@lajcikova tak jak válčíte Ivet a už jste se rozlhodli pro nějaký CAR, mit teď brali ve FN krev na nějaké nové vyšetření
co tam dělají a tím zjistí jak jsou na tom moje vajčníky, jestli má smysl je vůbec ještě stimulovat, tak se taky dost
bojím. Jinak určitě půjdem do darovaných. tak se držte

@mimco to je děs že ti ve FN na to nepřišli, přitom tam dělají hromadu vyšetření, Hlavně že to v Reprofitu řeší.,
občas kouknu na diskuzi reprofit a je fakt, že tam jsou všecjhy holky nadšené z přístupu a ze všeho. Tak držím palce,

@koczurka vás oba s Honzíkem taky zdravím.

mimco
4. bře 2011

Michule, Koczurko, máte IP 🙂.

koczurka
27. bře 2011

AHoj holky!

Fuj nemohla jsem se na to dívat 4stránka.No stojí to tu poslední dobou za nic.No jo no dávají nám ty dětičky zabrat,ale kde jsou snažilky?Holky pište. 😉 🙂
Moni,jak u Vás to pokračuje?Už? 🙂
U nás nic nového,Honzulák roste jak z vody.Ve čtvrtek nastupujem do té nemocnice na tu operaci s tím varlátkem,už ať to máme za sebou jsem z toho dost nervózní. ☹
Tak já utíkám do hajan jsem KO.
Zatím papa a pište.

koczurka
27. bře 2011
michule
autor
28. bře 2011

Ahoj holky. Taky se neozývám. Je toho dost. Darča zlobí jak čert. Pořád něco. Teď jsme byli všichni 4 nemocní, nějaký pitomecký ,, moribundus ,, takže smolení, teploty a zvracení. Už jsme OK, jen s malou běhám po výtěrech. Mě zase čeká ve čtvrtek konizace čípku. Tentokrát nedopadla biopsie dobře, tak mi ho chcou ušmiknout celý. Řekla jsem - ať mi vemou promězamě - všechno. Hlavně ať je klid. Takže veselo. Pak napíšu jak jsem dopadla. Jinak vše při starém. Malá na poradně 10kg ( zhubla boroček ) 78cm. Zubu stále máme 6, jen ať ji klidně zůstanou. 😀 😀 😀 Nic nejí, jen trochu pije a ječí jako siréna. Furt, stále a pořád. SOS - co mám dělat!!! Drahá byla jak hrom a teď mi to vrací!!!!!!!
Koczurko - malý je fakt chlapisko. Rostou jako po hnojení, ne jako z vody. 😀 😀 😀 😀 Šikulka!!!!
Evi - ani jsem malé nepopřála k narozeninkám. Měla 17. 3 roček. Tak hlavně zdravíčko vám všem.
Ostatní holky na to prdí stejně jako my všechny. Asi se už ani nechce psát o pokusech a nezdarech. To chápu. A číst si, jak ti naši čerti ( ne všichni ) zlobí, je taky na palici. No tak vás všechny aspoň zdravím.
Mimco - beru v potaz, jsem k dispozici.
Zdravím a pozdravuji a už zase běžím, jdu na nehty, padají mi a vlasy taky a jediné co mi zůstává je celulitida. 😀 😀 😀 😀

michule
autor
28. bře 2011
mimco
6. dub 2011

Ahoj holky,
zdravím Vás z Farantiškových lázní. Je to naprostá nádhera a luxus a to jsem teprve včera přijela 😵.
Opravdu můžu vřele doporučit. Mám sice docela nabitý den, myslím procedurama, ale stojí to za to.
Pevně věřím, že to k něčemu bude. Všichni jsou tady strašně příjemní a je tady perfektní atmosféra.
Mějte se hezky 😵

koczurka
18. dub 2011

Ahoj holky!
Moc Vás všechny zdravím po dlouhé době.Jak píše Michul,asi to není zrovna to pravé ořechové pro holky snažilky si tu číst jak ty Naše děti rostou a taky to chápu. 😉 Ale pevně věřím tomu že se taky dočkáte,dřív či později. 😉 😵 Pořád na Vás myslím a držím pěsti.
A proto že je to tu tak slabé s tím psaním tak mně to ani už moc nebere. 😒
Jinak my už máme po operaci,vše v pohodě. 😵
Michul,promiň úplně mi vypadlo že měla Darinka narozeninky. 😔 Přeju opožděně vše NEJ,NEJ,NEJ!Hlavně zdravíčko a ať jí maminka moc nezlobí. 😀 😉 Je to malá princeznička a smíšek. 😵 Posíláme s Honzulákem hubánka.Taky jste měly krásný dortík.
Mimco,ty si užíváš lázní....se máš...já bych si to s tebou na chviličku aspoň vyměnila.Určitě to k něčemu bude si piš.Taky je super že jsou tam příjemní protože když je personál nechutný tak je i pobyt na nic.Tak si užívej a písni jací jsou tam lázenští švyháci. 😀 😀 😀
Pa holky.

koczurka
24. dub 2011

Ahojky všem!

HEZKÉ VELIKONOCE!!! 😵

koczurka
24. dub 2011
lajcikova
25. dub 2011

ahojik všem
přeju vam krasne velikonoce
koci bobek je moc krasnej a celej TY 🙂 😵

koczurka
3. srp 2011

AHOJ HOLKY!!!

JAK SE MÁTE??? 🙂

lajcikova
6. srp 2011

ahojik,konečně tu někdo jukl 🙂 mam se fajn,byli sme na dovči v egyptě..tak pošlu foto,jinak nic noveho

koczurka
15. srp 2011

AHOJKY!!!

Zdravím Vás všechny!
Teda Ivet vy jste se měly suprově co?Sluší vám to,jsem ráda že jsi v pohodě a šřastná. 😉 😵
U nás nic nového,pořád dokolečka dokola.Malý roste jak z vody,šíleně to letí,chjo. 😝
Písněte aspoň pár slov jestly tu juknete.
Pá 🙂

michule
autor
16. srp 2011

Ahoj holky. Moc vás všechny zdravím. Utichlo to tady a já zároveň s koněm. 😠
Máme se fajn. Taky jsme byli na dovolené. Bohužel mé děti to zdravotně odnesli. Míra se dostal na výšku a malá je už měsíc bez pleny. Já nastupuji v září na půl úvazku do práce, takže změna. A korunky k dobru 😀
Ivi - nádhera, muselo být úžasně.
Koci - jak se máte vy dva bobci?
Až se to tady více rozepíše, tak snad bude zase veseleji 😝

michule
autor
16. srp 2011
koczurka
17. srp 2011

Ahojky!

Teda Michul,malá je boží.Synátor samo taky. 😉 Kde jste byly na dovči?A jak to děti odnesly?S plenkama je malá šikulka thy jo,no jo holky jsou šikovnější...marné 😵 .
Honzík začal bez plíny měsíc před druhým rokem,ale já to dřív nezkoušela,moje pohodlnost no. 😎
My se máme fajn,díky Michul.S malým je sranda,takže se opravdu nenudím. 😀 Už začíná perlit,to nechci vidět až se rozkecá úplně. 🙂 Co malá už mluví?
Jdu dodělat oběd ať pak můžem fičet ven.
Tak zatím páček...

lajcikova
17. srp 2011

juuuuu tady to trochu ožilo 😀 no ja zas jen nakukuju,v pátek jedem ještě na tyden do chorvatska,tak se pomalu chystam budu mit od segry i maleho(no on už ma 4a pul) 😀 ale je divokej-a mooc-
jinak starši segra porodila 1.4holku ale je postižena ma downuv syndrom,tak se stim sžívame,ale je opět těhotna-blázen 😒 🙄 ja takove lidi nepochopim,vubec ju nesere že ma doma postižene dítě,jen ji zajima kolik bude mit příspěvku ☹ ale to je na dlouho,hold žeji s cigošem tak se nemužu divit...nic večer zas juknu tak zatím hoj
a kde je zbytek????????????????

koczurka
17. srp 2011

Jeee ahoj...no to je mazec ta tvoje ségra,ufff.
Ty se máš,zas na dovču,ty snad nic jiného neděláš. 😀
A co u tebe nového?Pomáháš v práci drahému nebo děláš něco jiného?Tež nic nenapíšeš. 😠

evkaa25
18. srp 2011

AHOJ VŠEM!!! 🙂
Teda nakoukla jsem jen tak náhodou dneska a tady se konečně zase klábosí! 😀 To je super.
Ono teda toho času moc neni,ale sem tam si vás hrozně ráda přečtu a pisnu.
Lajci,druhá dovča,to je super.Fotečky nádherné a vypadáš moc moc spokojeně!Jen tak dál. 😉
Michul,taky mně zajímá,kde jste byli a co se stalo dětem???Já osobně bych si ještě s Janičkou netroufla jet někde dál na dovču.Ale když vidím v TV moře a tak.No úplně slintám. 🙂
Psala jsem ti maila po tom,co jsme se potkali v šopinu a neozvala ses.Tak nevím,jestli ti vůbec přišel,nebos jen nemněla čas,nebo tak......
Darča je šikulka,my nočníkujem doma,.Někdy ji nechávám i bez pleny ,ale ještě většinou nějaká ta nehoda se přihodí.Ale je jich čím dál tím méně,tak uvidíme........Venku si janička nezavolá,takže venku to ještě ani nezkoušíme. 🙂
Koczi,fakt to strašně letí.Honzulák už má dva roky.......mazec.Chtělo by to nějakou jeho aktuální fotku.
Věřím,že se s ním nenudíš.Ale to ses asi nenudila s ním nikdy,no ne?!? 🙂A co dovča chystáte se někde?
My jedeme příští týden do čech k rodině a taky do Prahy za paní,co si vzala jedno naše štěnátko.Nás pozvala a spojíme to s výletem na Křivoklát,který je od nich kousek. 🙂
Jinak se teda taky nenudím.Janička a dva hafíci dají někdy opravdu zabrat.A do toho,světe div se,čekáme další miminko.Přišlo to samo,plánovaně.Ale nečekla jsem,že to půjde přirozenou cestou.A povedlo se.
Nevěděla jsem,jestli to tu napsat,ale mohlo by to snažilkám,kterým se ještě nezadařilo dodat trochu optimismu.Doktoři nám tvrdili,že přirozenou cestou dítě nepočneme,že máme 0,01procent.A přece se to povedlo.Už podruhé.
No tak píšu a píšu,nic neuklizeno a Janička už je vyspaná.Přes den spí cca hodinku,někdy vůbec.Ufff,tak já fičím.
Všem posílám pozdrav........

koczurka
18. srp 2011

AHOJ EVI!

No tak to gratuluju!!!!!!!!Super další mimčo! 😵 Kdy máš termínek?
Taky nám tu dej nějaké foto,nebuď lakomá. 😉 😀
Janička spí tak málo přes den?To Honzulák spí dvě až tři hoďky tak jsem ráda.
My se nikam nechystáme,náš taťka má nejvíc práce v létě tak máme smůlu.Letos prostě nikam,občas nějaký ten výlet.Ale mně to neva. 🙂
Teď už musím jít ale večer Vám tu hodím foto.
Zatím pááá

fandra
18. srp 2011

Ahojte ve spolek. Evi, moc gratuluji, to je super, že Vám to vyšlo! U nás je vše OK, Jiříček roste jako z vody. Máme z něho radost, i když dá zabrat, ale stojí to za to 🙂 Za 3 týdny se chystáme na dovču, jedeme do Řecka na Thassos. Koupili jsme si to s předstihem už v lednu, tak jsme zvědavi, jak to zvládneme 😀 Jinak si užívám mateřskou jak jen to jde. Taky přikládám aktuální foto. Zatím ahoj.

fandra
18. srp 2011
evkaa25
18. srp 2011

Děkuju za gratulace. 🙂Jsem ve 12tt,termín porodu je 6.3.2011.Takže zase březnátko. 🙂Budou s Janičkou od sebe o dva roky.
Fandro Jiřík je fešák.Moc vám to na fotkách sluší.Řecko tak trochu taky závidím.Užijte si to!Taky si užívám mateřskou,co to jen jde.Hlavně když je pěkné počasí,chodíme s kámoškama na hřiště,na zahrádky do hospůdek a tak.Taky procházky s hafíkama,ale Janička mi nechce od té doby co chodí moc jezdit v kočárku.usím ji uplácet dobrotama a to jsem ráda,když vydrží 45minut,aby se pejsci alespon trochu vyběhali.pak ještě chodí s tatínkem,pejsci myslím 🙂
Koczi Janča je od mala nespavec.Do jednoho roku se mi budila v noci co dvě hodiny,co hodku a půl.No hrůza a o prvních třech měsících nemluvím.Od roku spí v noci docela dobře,nějak se to samo zlobilo,ale přes den tomu moc nedá.Opravdu závidím,když mi kámošky,nebo ségry říkají,jak jim děti spí přes den 2-3 hodky.Janča spávala 3x denně 20min,pak jen 2x a ted spí denně tak hodku.Když se moc zadaří tak dvě,ale to je opravdu vyjimečně.No a jak jsem psala,některé dny ji neuspím ani za nic,takže nespí vůbec.Dodneška uspávám večer i přes den,že si vedle ní lehnu......
Manžel to má v práci taky tak.Přes zimu bývá doma,nemají práci a ted kvaltujou.Ale řekli jsme si,že příští rok zase nikam nepojedem,takže letos ten týden určitě jedem.A jinak nějaké ty výlety,jak jsi psala.To máme stejně. 🙂
Tak zatím pa a ještě se pokusím dát nějaké ty fotečky.........

evkaa25
18. srp 2011
lajcikova
19. srp 2011

ahojik
evi moooc gratuluju,je to jak nabijeci injekce,jen mě se zatim nechyta,ale nevadi mi to,možna budu vypadat jak sibec,ale mě se začalo libit to že mužu cestovat,vidět spoustu věci,od muzikalu až po super dovolene...a pokud to přijde tak to bude,je mni to v tuhle chvili jedno...
nic jdu dobalit zbytek,odpoledne vyjiždime,pak pošlu zase foto 🙂

michule
autor
19. srp 2011

Ahoj holky.
Evi - gratuluji. Opravdu a ze srdce. Mejlík jsem dostala, jen jsem nezodpovědná a nemůžu se donutit napsat. Malá je moc pěkná holčička. Taky to máme se spaním krásné. Po polívce ve 12 h jde spát a spí 3,5 hod. Večer kolem 21 a spí do půl 8 takže pohoda, ale neboj, třeba druhé miminko bude spáč. A Janička velká hlídací ségra. 😀 😀
Fandro - Jiřulka roste do krásy. Je to pěkné chlapisko.
Koci - malá mluví Japonsky. Ale velmi dobře... 😀 - příklad: šmoulové - ótoše, rukavice - oukaviny, motorka - momomo, gumáčky - guňani, kostičky - kóčiči......takže ji rozumím jen já. Je famózni. Je to čert, ale bystrý. Hodná je, ale neposlouchá. Trucuje a zkouší co může. Plenku nesnese, na večer ji ji dávám, ale ona se ji trhjá. Prostě má svoje kalhotky - kalala...a je důležitá, když si je může sama sundat a pak ji všichni dokola tleskají. Takže ušetřeno za plenky.
Ivi - máš recht. Jen poznávej svět a až to příjde tak to příjde. Nic neřeš. Ovšem druhá dovolena tak to si děláš srandu??? 😎 Nazávidím, ale tak trochu nasraná jsem!!!!! 😀 😀 😀 😀
Byli jsme v Bulharsku. Bylo tam přenádherně. Jen já s dětma. Drahý makal jako ti vaší drahoušci a jelikož jsem neměla pěkný půl rok, tak jsem si chtěla polenošit u moře. Dva dny malá běhala po pláži jak varan a plavala jak ďábel. Třetí den přišlo zvracení, průjem, a teploty 41. Volali jsme s mladým Mudr přes delegátku, ten přijel až na pokoj a napsal nám leky ( 100 leva a na ruku 50 euro - to jen ať víte jak si žijou doktoři ). Týden ležela apaticky a ani se nepohla, myslela jsem na nejhorší a po týdnu to dostal mladý. Už jsem se viděla někde v bulharské nemocnici. Tataři pitomí neumí anglický a já rusky umím říct jenom kufr. Mudr říkal, že mladý to má z jídla - nějaký pitomí kebab a malá pila v hektolitrch mořskou vodu. Takže jsem prala, desinfikovala záchod a umývadlo, věšela prádlo, dávala zábaly, co 10 minut glukózu a slunko jsem si užívala na terase. A po příjezdu jsem si dávala dohromady žlučník, protože to by položilo i koně. Půl rok byl těžký a já se těšila na moře, těch 11 dnů bych nepřála nikomu na světě. Jsem šťastná, že jsem doma a že mám kolem sebe lidi co mi rozumí.
Holky - kdyby mi někdo nabízel dovolenou i s osobním černochem zadamo, tak ho pošlu takovou rychlostí do pr....že to neviděl. Tomu totiž nezabráníte, aby děti pili tu vodu. My už máme proti tomu obranné látky, ale ty bobišci nic. A letadlo, tak to je další věc proč bych neletěla s tak malou prdelou. Obtěžovala všechny kolem. Ožila když se startovalo a to jsem ji musela mít připnutou malým pásem k sobě. Byla jem celý pobyt samá modřina a z Burgasu jsme jeli ještě 2 hodiny na Obzor autobusem. Nééééééééééééé - už nikdy dovolená s rok a půl starou cácorou!!!!!! Počkám do 4 - 5 let, to je ideální věk. Jinak jen tady, ať vm, že se domluvím a žádná taková infekce nehrozí.
Fandro - dávej tam na Jiřulku pozor a radím - vem sebou - čípky, enterol,smektu a hylak. Já jsem sice balila co se dalo, od 50 krému po teploměr, ale bohužel, stejně jsem musela dokupovat probiotické kaše!!!!!!
Co se týká mateřské tak je to pohoda, fakt, ale zlaté 4 hodinky odpočinku budou taky famózní.
Loučím se a zase písnu a vy taky.

koczurka
19. srp 2011

AHOJKY!
Fandro,malý je super. 🙂 Po tom co tu napsala Michul dávej na něj veliký pozor na malého. 😉
Evi,malá je super...celý tatínek že? 🙂
Lajci,ty provokatérko. 😀 Né užívej si jak to jen jde. 😉
Michul,to je šílené co jste si tam užily. ☹ To mně teda mrzí.No jak píšeš,taky jsem raději tady a kdybych někam jela tak určitě jen ČR.Už jen proto že já jsem měla u moře taky šílené průjmy a malý je celý já.Když jsem byla malá tak naši s náma někam jely a já jsem vždycky jak na potvoru onemocněla. 🙄 No ale hlavně že jste v pořádku thy jo.Ta cestování taky mazec. 😨
Jinak s tou mluvou Darinky,no tak hlavně jak se domluvíte a má snahu. 😀 Slovíčka zajímavé ale. 😀 Malý má taky ještě ty písmenka přeházené ale to je fuk. 🙂
Krásná cácorka je Darinka. 😉
Pá holky...

koczurka
19. srp 2011
koczurka
20. srp 2011

AHOJ!

Taky jsem Vám chtěla napsat že jsem ráda že se nás tu sešlo tolik. 😵 Snad se brzy ozvou i ostatní holky. 🙂
Hezký víkendík všem...