Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

michule
autor
15. čer 2009

LIli - 😀 😀 😀 😀 , počkej si na vrány. Asi to jsou ti správni ptáci 😀 😀 😀 .

lilienka
15. čer 2009

kašlu na všechny folgy,je můžu ohrát šmejdy 🙂

evkaa25
15. čer 2009

holky mně tady teda bavíte s těma ptákama. 😀
Michul,já jsem tu dlouho nebyla ani po příjezdu z dovči,jelikož jsem fakt nestíhala vás dočíst,tak jsem psala,až jsem všechno přečetla.
Jo Fandro držím palečky,aby všechno bylo jak má!!
No a ted už jdu chrnět,tak pa a dobrou noc 🙂

fandra
15. čer 2009

No já Vás znám jen z fotek a vy mne ne tak proto.Jo to testování znám,už mám pěkný plotek 🙂 a budu testovat dále až do ultrazvuku.Je dobře že ti čárky pěkně sílí.Ještě jsem chtěla napsat že dr. Březinová je poklad.Přišla nám pogratulovat až na chodbu a říkala, že jsme ji udělali velkou radost.

fandra
15. čer 2009

Díky Evko.Ja tobě taktéž.

michule
autor
15. čer 2009

Fandro, ale já na fotkách nikde nejsem, takže nevím. Holky když měli srazík a fotily, tak já tam nebyla, ale je to jedno. A Březinová, ta je normální Bůh mezi lékaři. Stejně to psala i ILi a musím naprosto souhlasit. Je milá až to udivuje. Takže příště se ozvi, já to udělala Lajci a jak jsme si rozuměly.
Evi - no vždyť je to postaveno na ptácích, všechno, takže se teď Lili nedivím, že je na všechny ty ptáky naštvaná. 😵 A jinak dobrou. To mě se ještě spát nechce, strašně málo spím. Asi za chvilku padnu na hubu. 😀

fandra
15. čer 2009

Poznala jsem to podle fotky Lajči a Monali ze srazíku.Jinak s tím spaním jsem na tom podobně,spím v noci tak dvě až tři hoďky a to už asi 3 týdny.Dnes jsem si koupila nějaké kapsle meduňky,tak snad se to zlepší.

michule
autor
15. čer 2009

Aha, to mě nenapadlo. Takže říkáš meduňku? Musím se na něco taky poptat, jinak pojedu nadoraz. Je to asi tím, že jsme nervozní. Nevíme co bude atd. Já alespoň ano. Pořád se na ty testy dívám a nechápu. Doma mají ze mě srandu, ale ze ségrou to bereme vážně. Já tomu jako uvěřím až uvidím UV. Jinak jsem totální realistka, ale zase pozitivně naladěnáá 😀 😀 😀 😀 .

fandra
15. čer 2009

No uvidíme taky je ode dneška vyzkouším,Dostál říkal že mohu.Jinak s těmi testy jsme na tom úplně stejně.Mám je vystavené a pořád na ně s manžou čučíme jak paka.Doteď tomu nemůžeme uvěřit 😎S tím spánkem to bude opravdu z té nervozity a možná ty hormony taky dělají své.Na pondělí ti držím palce at máš hcg aspoň 1000 😀

michule
autor
15. čer 2009

Moc děkuji, jsi hodná, teď to prostě musí vyjít, není jiná možnost. Od kterého dne jsi testovala a kdy začala čárečka sílit? Nebo byla rovnou silná?

koczurka
16. čer 2009

AHOJ HOLKY MOJE!!!

Díky moc za gratulky. 😉 😵
O spánku mi ani nemluvte,já toho teď moc nenaspím. 😝 To je tak jak jsem byla zvyklá spát 12h denně.Ale stojí to za to to je jasné. 😉
Všem vám tady držím pěsti. 😉

koczurka
16. čer 2009

Nemám moc času tady psát,ale čtu vás. 😉
Jak Honzík usne tak se jdu taky natáhnout,jinak bych to nevydržela.
Tak jak budu mít chvilku tak zas písnu.

larri
16. čer 2009

michule,ta holcina co jsem o ni psala,tak stimulovala,myslim,ze nemela jenom transfer a otehotnela prirozene.

larri
16. čer 2009

michulko,koukni na diskusi CAR Obilni Trh Brno,str.373 a je to lucka.adis

ili5
16. čer 2009

ahoj kočky, teda vy jste toho napsaly tady!!! Jsem měla co dělat vás dočíst.
Fandro, moc gratuluji, jsem říkala, že je nyní vlna tady u nás a všechny těhotní. 🙂 To jsme se tam možná taky viděli, naposled jsem tam byla ve čtvrtek. Holky jsem šťastná, že nám to vychází v té fakultce asi je fakt nejlepší, státní je státní.
Lili, nevzdávej to, ket je malá šance, ale další ivf vyjde, vidíš nás. Já jsem úplný krypl, myslela jsem, že nám to nevýjde nikdy. Mám toxoplasmozu přechozenou, už je ve mě navždy, tak jako mononukleosu. Neprůchodné vejcovody, srůsty, cysty, endometriozu a nejmladší taky nejsem. Partner 5% spermii, 350 000 kusů a samé mrzáky, 2 hlavy, žádné hlavy, pomateně ltají opačným směrem, bála se embrioložka jestli něco vybere a podívej jedno miminko se chytlo a je prý velké. Včera jsem byla u svého gyn. a taky říkal, že je nějak velké a nezdálo se mu, že jsem měla et 11,5, Má 1 cm. Tak hleděl do papíru, no přirozeně jsem dřív otěhotnět nemohla, tak asi bude macek. Babička měla dítě přes 5 kilo, do kočárku se taktak verval s fusákem.
Jinak michul, na kkolik Ti to zpočítala dr.Březinová, icsi atd. Kolik budeš platit konečnou sumu na šeku?

petista
16. čer 2009

ahojík
Koczi, Honzík je nádherný 🙂
Jinak Michu, potichounku gratuluji
Všechny zdravím, mám v práci fofry, jak se snažím stihnout všechno na 4 týdny dopředu, pozítří nastupuju do nemocnice a v pá laparka, teda možná, jelikož jsem dosud nedostala MS (samozřejmě jsem si trotl dělala tt, nic 😒 a doktor říkal, že už by tam něco bylo, takže mi IVF pěkně rozhodilo cyklus. Laparka teda bude, jen když nebude vysoká sliznice, tak uvidíme, zas když už jsem se na to nachystala, tak bych to ráda měla za sebou. Zatím pápá

michule
autor
16. čer 2009

Ahoj holky.
Lari - za chvilku na to kuknu, neměla jsem celý den čas, jen jsem si to tady rychle přečetla, ale zajímá mě to, díky. Jak se cítíš? 😵
Ili - platila jsem šekem 16.000,- a PK 3.500,- takže balík, ale vůbec mi to nevadí, doufám, že to stálo za to. 😀 A máš teda pěkně velkou fazolku, jen ať je to velké miminko. 😎
Peti - moc děkuji, v pondělí se to rozhodne. Jinak s testem, já jsem to dělala vždycky taky tak, při malém zpoždění jsem si ho udělala, to víš, ty zázraky 😀 , ale bohužel se nikdy nekonal. Až teď, uvidíme zda vydrží!!! Moc ti budu držet palečky k laparce, ať je vše v pohodě a pokud nebude, ať problém odstraní a stane se zázrak i bez IVF.
Koczurko - je to krásné, záhul, ale stojí za to. Tak až budeš mít chvilku, i když si myslím, že teď ji asi jen tak mít nebudeš, tak nám to všechno popiš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

gabka14
16. čer 2009

Ahoj holky,
tak jsem se tady zas po delší odmlce ukázala, mladého už máme doma, tak teď se tu možná ukážu častěji.
A je tu tolik novinek. 🙂 😉
KOCZURKO moc gratuluji k narození Honzíka, je nádherný!!! 🙂

ILI tobe gratuluji k těhu průkazce a samozřejmě hlavně k tomu, že se Ti to podařilo!!! 🙂

MICHUL tobě gratuluji (sice zatím potichounku) k těm 2 //. 🙂

FANDRO a tobě taky gratuluji, že se konečně zadařilo!!! 🙂

Tak doufám, že jsem na nikoho nezapomněla 😀 😀

Tak mám pocit, že z naší staré gardy jsem teď jediná, které se to zatím nepovedlo. Takže holky moc tu plivejte ty těhu bacilky, ať se taky nakazím!!!! 😀 😀

koczurka
16. čer 2009

AHOJKY!!!

No záhul to je Michul,to máš pravdu.Ještě navíc je to velký chlapák a moje mlíko mu asi nestačí tak ho dokrmujeme nutrilonem.Takže buď kojím,nebo chystám nutrilon nebo přebaluju a pořád dokola. 😀 Ale už si pomalu zvykám. 😉 Jinak je to zlatíčko.
O porodu radši psát nebudu ať tu někoho nevystraším. 😀 Ještě že to všechno se mnou prožíval drahý,vážím si ho za to ještě víc.Chudák si to vytrpěl a strašně moc mi pomáhal při kontrakcích.Při porodu už byl psychicky vyčerpaný a sestra se ho ptá,,není vám špatně?" a on že docela jo,ale zvládl to perfektně.Musí to být strašné se dívat na to jak trpím a nemoct pomoct. 🙄
No tak to jsoumé zážitky.
Evko,vítám doma.
Petis,ty se neupracuj.Ať ti lapárka dobře dopadne.
Ili,asi budeš mít velké mimi jak já. 😀 😉
Lili,to je mi líto že to nevyšlo.Ale jednou to výjde a musíš tomu věřit.
Jinak všechny zdravím.

lajcikova
16. čer 2009

čauky
teda vy ste toho jako nakecali 😠
ili maš termin 28.1a ja mam narozky 29.1.to bude vodnař jak vyšitej 😀
jo jinak taky na ptaky seru,vždycky ho vidim a všichni okolo sou těhu a ja utřu nos 😠 je vystřilim zmetky hnusne 😀

fandro klidně si na mě měla huknout-ja sem zvykla 😀 že marci.
teda těhule ale musim vas pokarat jako těhu bacily u budu flustat snad ja ne? 😀

koczi maš to za sebou a ted to bude jen lepši,a podrobnosti fakt néééééééé 😀 😝 už ted mi běha mraz po zadech.
nic jdu spočnout,tak se mějte pak ještě juknu

fandra
16. čer 2009

Ahoj Gabi.Díky moc,sami jsme nečekali, že tak daleko někdy dojdeme.Ja tobě taky držím pěsti,ať se ti splní, vše po čem toužíš.Michule testovala jsem poprvé 12 den,včetně dne et a čárka byla slabší.Každým dnem sílila a dnes byla poprvé výrazná.A jak to máš ty?A meduňku sis koupila? 🙂Lajci příště jestli tě uvidím tak se přihlásím 😉Ili možná jsme tě s manželem viděli jak si šla na krev, ale nejsme si jisti,jen jsme to tak vydedukovali.Nemáš delší vlasy s červeným melírem?

michule
autor
16. čer 2009

Fandro - já testovala už 7 den a byla tam, sice jsem čekala, i když jsem to nečekala 😀 , ale byla slaboučká ani vidět nešla. No a teď jde vidět, ale nesílí moc, zatím jen pěkný prouženeček 😀 . Ale nervózní z toho nejsem, snad zesílí. Každá to máme jinak. Je mi to jasné. A meduňku jsem si nekoupila. Musím ještě vydržet a pak se taky na vše poptat. Ráno mi nevadí, že vstávám v 5h. Zavedu utroš a jdu do práce. Ale víkend, když tak brzy vstanu, tak to je po mě, doslova se pak ten den vleče jak hrom. Ty máš nemocenskou nebo chodíš do práce??
Lajci - jasné, já na tebe taky hukla, poprvé jsi se vylekala, ale pak jsi byla naprosto v poho. Udělala bych to zas 😀 😀 😀
Koczurko - já chci slyšet o porodu, tak Lajci, ty to nečti 😀 😀 . Ještě, že máme ty chlapy. Někdy jsou oporou, ale někdy - no já zrovna dnes mám zabíjecí náladu 😀 😀 😀 ( Peti - pomooooooc 😀 😀 ) .........Zvykneš si na ten kolotoč, příjde naprosta rutina, ale do te doby budeš mít na naší kobylce pěkné Ačko 😵 .
Gabi - tak super, že je Danek doma, takže nepřetržitá péče, co? A snad častější návštěva kobylky 😀 😀 😀 . Jsi hodná, za gratulace budu vděčná v pravý čas, snad budou opodstatněné. Jinak neboj nic, příjde tady řada na všechny, musíme postupně, ať si ty informace předáváme pomalu a ne najednou, to by byl moc velký chaoz. 😵

gab123
16. čer 2009

koczi moc gratuluji malej je úžasný taky se těšim porod už tak za 5,5 měsíců já tam umřu!Co záda jak zvládala.Já zatím dobrý ještě jsme malý to asi přijde!

gabka14
16. čer 2009

Tak zase jsem tu skoro v noci, jako kdysi. 😀 😀 😀

Michul, to jo, věřím a doufám, že příjde řada i na mně. 😵 Ale s tím předáváním informací pomalu a ne najednou, no nevím, abych je pak měla komu předávat, pak nebudete mít tolik času. 😀 😀 😀 Budete kojit, přebalovat a vozit kočárky. 😉 😀

gabka14
16. čer 2009

To jsem moc ráda, že je už Danek doma!!! A hlavně, že nám to tak dopadlo. Ty nervy, bezmoc a strach už nikdy v životě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 Teď už bude snad jen to dobré. 😀 😵

gabka14
16. čer 2009

Fandro moc děkuji za pěstičky. 😉 🙂 Já zatím pořád věřím....i když obavy jsou, mám přece jen už poslední pokus ☹ ☹

A vždycky jsem měla z tolika hodně vajíček jen dvě embryjka, nikdy jsem neměla nic na zamražení. Tak snad jak se rozhodnu do toho třetího pokusu, tak to bude lepší. 🙂 Zatím to nevzdávám....já teda nikdy nic nevzdávám 😀 😀 😀 😀 Bojuju jak se dá, i když teď jsem hodně sil vyčerpala po té havárce mého klučiny, ale už je zase nabírám. 🙂 🙂 A ani nevím, jestli mi teď můj neurolog dovolí IVF, v březnu jsem chodila na infuze, měla jsem zhoršenou tu moji eresku, ale já se už cítím docela fajn, ale nevím, jestli to tak stejně vidí můj doktor 😀 😀 😉 A bez jeho souhlasu mi Ivf nikdo neudělá.

ili5
17. čer 2009

Ahojky, fandro, v tu dobu jsem měla takové vlasy, ale už zas jinou barvu,, já to totiež furt střídám 😀
Tys mě viděla jak jsme šli pro výsledky, nebo ráno jak na krev?
Gabko, ráda tě vidím, jsem ráda, že klučina je v po řádku. Rychle si viřiď IVF dokud je vlna těhulek!!!!
Lajci, Ty si taky pospěš, A´t jsme tu pohromadě. Michul, kdy jseš na krev, teď někdy, ne?
Koczi, já taky chci vědět jak to robíhalo, však nás to taky čeká, tak kdo to nechce číst, tak ať to nečte!
Myslím, že ty velké mimina máme z těch hormonů co do nás tlačí, je to jak s těma kuřatama co kupujem, kuře aby mělo3 kg. kdo to kdy viděl.... 😀

michule
autor
17. čer 2009

Ahoj holky, zdravím z práce, už mě to tady dnes nebaví, ale ještě to hoďku vydržím. 😀
Ili - na krev jdu v pondělí. Takže ještě stále zůstávám nervźní a budu až do výsledků. 😀
Gabi - no to si moc dobře pamatuji, že tu jsi vždy v čase, kdy my už así chrochtáme, ale navadí, aspoň mám ráno co číst. Moc ti přeji ať se ti ereska nerozjíždí ať máš okamžitý souhlas k dalšímu IVF. Stejně si myslím, že tě na 100% pošlou do Plzně na imunologii, ať mají jistotu, že se ten 3ti pokus vydaří. Teda pokud ji už nemáš hotovou, nejsem si jistá!!

lajcikova
17. čer 2009

ahoj,tak sem se vratila s polska 🙄 děcka to byl jako masakr,ty lidi snad vyhrali všichni ve sportce 😀 hlavně my oblibeni duchodci 😠 zabit,pochcat a zahrabat 😠 hnus fialovi.

jinak ja sem jako neměla ani čas se najist.takže ma dnešni strava je dva rohliky a 3dkg syrove pomazanky,ted sem snědla kousek hroznu 😝 musim si udělat aspon polivku nebo budu mit vředy 😀
nic jdu na telenovelu-sem blazen do všech takovych filmu 🙂

fandra
17. čer 2009

Ahoj holky.Michul jo jsem na nemocenské od et.Co čárečky-sílí?Ili tak byla jsi to přece jen ty.Ráno jsi šla na krev.Ty jsi také na nemocenské?A máš už nějaké těhotenské příznaky?