Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

michule
autor
27. únor 2008

Ahoj kuřátka....tak kdepak jste???
Takže všem co se k nám chtějí přidat: Utekly jsme z Ostravského Gyncentra do Olomouce
Ili
Michule
koczurka
Gabka
Pupin
Fandra
Mimco
Konka
Uvítáme i další snažilky zběhlice.
Tak co, jak se vám to líbí????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gabka14
27. únor 2008

Ahoj Michul!!!! Tak super, jsem tady 😀 😀 😀 Doufám, že ostatní taky dorazí,

koczurka
27. únor 2008

Ahoj všichni!!!Super,konečně už nebudem v tom O.gyncentru... 😝 .Nemohla jsem už číst sebemenší pochvalu na ten bordel ostravský!!! 😎 Tak jak se máte holky?Já nestíhavě...už ať to je za mnou ta rekvalifikace.Ještě jsem se neobědnala do toho Olomouce....jsem ostuda co?Ještě tady kuknu určo... 😉 😅

gabka14
27. únor 2008

Koczurko tak honem, honem...telefon do ruky a volej!!!! Ať si pak všechny můžem spolu sdělovat dojmy a pak spolu vozit kočárky 😉 😉

smilers
27. únor 2008

Prominte, ze vam sem lezu ale jen vam chci poprat v Olomouci at to vyjde, a kdyby neco uz tu jedna diskuze je, kde se schazime my,co chodime jak do FN OLomouc, tak i do fertimedu, takze klidne muzete zajit na pokec 😉

koczurka
27. únor 2008

Jo,jo...ale Vy tam stejně jdete všechny dřív.A ty tam jdeš kdy Gabi?Tak pište holky zlaté... 😅

koczurka
27. únor 2008

Moc se mi to líbí ta nová diskuse Michul,jsem Tě úplně zapoměla pochválit 😉 ...jsi šikulka!Smilers,vůbec není zač se omlouvat,je fajn že tu chodí návštěvy...a díky za pozvání na pokec.

smilers
27. únor 2008

koczurko🙂

michule
autor
27. únor 2008

No to jsem ráda holky, že jste tady.
Gabi -to je fajn, že se tvé pozdní večery změnily na večery 😀 . Skloubit to vše s prací je fakt fuška, ale my to zvládneme a nenecháme téma usnout. Že??
Koczurko - to je naprosto jasné, že nestíháš. Je to záhul. Znám to a až to doděláš, tak honem do školy.
A jestli tam nezavoláš, tak to udělám za tebe. Ty s náma ten kočárek vozit nechceš, nebo co jako??? 😀 😀
A jak se holky máte???
Já jsem byla včera velice statečná a byla jsem si nechat vytrhnout dvě osmičky, zcela dobrovolně. Sice kvičím bolesti, neotevřu pusu a začíná mi modrat z venku, ale příští měsíc zvládnu další dvě a mám to za sebou. Když tak to svedu na drahého, že mi jednu natáhl. 😀 😀

michule
autor
27. únor 2008

Smil - četla jsem si vás, myslím, že si všechny čteme všechno. My příjdem na návštěvu, ale tady jsme doma 😀 .
Ale můžeš nám napsat jaké máš zkušenosti ty???
Koczurko - no no, že já budu mít frňák nahoru??.....Ty tam raději volej, jo?? Nebo ti dám můj termín, jo?? Já nikam nespěchám, já mám času dost. 😅 😅 😎

smilers
27. únor 2008

michule, vsak jasne🙂 ja chodim do fertimedu od 22.1.08 a za tu dobu jsem stihla 1.IUI ,22.2. jsem podstoupila hydrolaparoskopii a hysteroskopii primo ve fertimedu a ted v pa uvidime, co nas ceka dal🙂 jinak jsou tam prijemni, hold jde videt, ze je to soukrome..hned prvni den me delali UTZ, brali me pet ampuli krve na zjisteni testu genetiky, hormo.profilu, atd, manzela to same cekalo, spg a u manzi jeste urologicke vysetreni, takze tak🙂 zvazovala jsem fn a fertimed, diky kamosce, jsem vybrala toto, pac tam jde vsechno fakt rychleji 😉

gabka14
27. únor 2008

Koczurko já jsem objednaná na 10. dubna.Když tam zavoláš co nejdřív, tak to ještě spolu stihnem !!!Pár dnů už nehraje tak velkou roli 😉

Michul no snažím se!!! Teď mi docela vychází čas, tak se snažím být tu co nejdřív.To s tou prací, to je fakt. Ještě, že do toho nedělám školu. To už mám za sebou, předloni jsem jednu dodělala...taky jsem to míchala s prací, a to bylo furt práce, škola, práce, škola a pořád dokola. Tak jsem ráda, že už to mám za sebou. Ale přemýšlela jsem, že bych šla ještě dál, ale pak jsem se na to vykašlala. 😒

Ili!!!!Kde jsi?!?Ty už jsi volala?Já jen, aby jsi taky s náma vozila ten kočárek 😀 😀 😀 😀

koczurka
27. únor 2008

No já na to taky tak nespěchám Michul.A když to tam jde takovou rychlostí tak to je super.Taky kdybych šla do školy tak bych musela odložit Olomouc...musím se rozhodnout co vlastně víš?Buď škola,nebo Ol.Smilers,já tam taky občas pročítám a určitě teď budu pročítat ať vím jak pokračuješ,kdyby jsi třeba zapoměla napsat tady.Tak držím pěstičky!!!

gabka14
27. únor 2008

Ahoj Smilers, taky chodím k vám na kukandu 🙂 😀 🙂 Ať vím, jak to tam u vás v Olomouci chodí.Ale jak už psala Michule, tady jsme doma 😀 Taky držím pěstičky, ať se ti daří!!! 😉

smilers
27. únor 2008

koczurka diky, ja drzim hlavne palce vam, at se vam v Olmiku zadari🙂 vas nazev diskuze se da tezko zapomenout 😉 urco na vas budu koukat jak pokracujete i vy🙂

smilers
27. únor 2008

gabka vsak jasne, ja jen, ze jste se rozhodli pro olmik, tak at vite, jak to u nas chodi v centrech🙂

koczurka
27. únor 2008

Tak dobrou holky,vidím že už tu nikdo nepíše...jěště radši ale později tady kuknu,ať mi nic neunikne. 😎 😀

mimco
27. únor 2008

Ahoj holky,
hlásím se.
Musím se Vám svěřit, že mám nějaké potíže. Miminko mi nedá spát. Mám panický strach, že o ně přijdem.
Dneska ráno jsem měla trošku krve na papíře, to byl hnusný šok. Celý den mě bolí břicho jako na menstruaci a trošku špiním. Celý den ležím a až teď jsem vstala. Tohle skoro stejné se mi stalo asi před 14-ti dny, tak jsem šla ke své lékařce a všechno bylo v pořádku. Ona říkala, že se v těhotenství může špinění objevit a že se to nedá vysvětlit. Mylsela jsem si, že to mohlo být ze zavádění utrogestanu, že jsem se třeba nejak poranila. Jenže od té doby ho raději polykám. Tentokrát jsem k doktorce nešla, řekla jsem si, že to stejně příroda udělá jak bude chtít. Pokud miminko odchází, tak mi bylo řečeno, že v počátcích těhotenství se stejně nedá nic udělat. V pátek jedeme do Olomouce na poslední kontrolu a pak už jsem měla začít chodit ke své lékařce na normální prohlídky. Snažím se to nějak ustát a nemyslet na to, že je to špatné. Vím, že asi budete psát, že jsem měla jít k doktorce, ale já se asi snažím vyhnout špatné zprávě jak to jen jde. Doufám, že je to malíčké bojovník, protože tohle by mě poslalo na dno.
Omlouvám se za tolik pesimizmu.

gabka14
28. únor 2008

Ahoj Mimco, nesmíš hned myslet na to nejhorší!!!Jestli jsi jen zašpinila, tak to nemusí nic znamenat. 😉 Možná jsi raději měla jít k lékaři.Musíš myslet hodně pozitivně a věřit, že to bude všechno v pořádku.Maličké je určitě bojovník a určitě už zjistilo, že u tebe v bříšku mu bude nejlépe 😉 😉 😉 Držím moc pěstičky!!!!

smilers
28. únor 2008

Ahojky vsem,mimco nehazej hned flintu do zita, plod se muze jeste vic zavrtavat, nebo ti mohla prasknout nejaka cevka, dokud ti to dr. nepotvrdi, ze je neco spatne nema cenu se nervovat, a byt tebou pro klid radeji si zavolam k dr. a zeptam se co a jak, drzim ti palce🙂

koczurka
28. únor 2008

Ahojky všem!Mimco,určitě to nic neznamená,tak jak píše smilers už jsem o tom slyšela že se to tak děje.A moje kamarádka špinila ze začátku pořád.Jen se šetři,zajdi k doktorovi ať Ti potvrdí že je vše OK a všechno bude v pořádku 😉 😅 .Tak se opatrujte!Jdu trošku pouklízet a pak zas tady kuknu...zatím pa.

pupin3
28. únor 2008

Čusík holky uf jsem ráda že jsem vás našla 😎 😎 .Mimco neboj bude to dobrý,hlavně se šetři a lež...holky já jsem tak ráda že něco takového existuje.už jsem asi na vás závislá hned jak příjdu domů s práce tak zapínám počítač at vím co nového u nás v diskusním kroužku....doufám že nám to zase někdo nepos... ☹ holky včera jsem byla v porubě na odběr krve 3 den menzes ale to podstatné bylo a to mně docela rozesmálo.sestra tam nebyla jen doktor a mněli objednanou na krev jen mně a pan doktor odebíral krev před 30 lety jak mi to říkal a připravoval si tu jehlu tak jsem se začala smát i bát ještě mi dal na stehna hadřík kdyby se netrefil a krev začala stříkat úplně mně polekal. 😀 😀 ale dopadlo to výborně m yslím že si to ještě pamatoval...holky nevíte kdy tak asi bych mohla mít tu inseminaci když ted budu mít po menzes a příšti týden jdu na ultrazvuk a prohlídku a už budou mít veškeré výsledky...já nevím jsem tak nedočkavá.koczurko nač čekáš šupky dupky rychle volej není času na zbyt a roky nám nabíhaj 😀 😀

michule
autor
28. únor 2008

Ahoj kuřátka.
Pupin - tak to my moc dobře známe, prostě a jasně jsi závislák. My s Koczurkou jsme si tak v listopadu neustále psávaly a říkaly si, že úplně bažíme po tom psaní a čtení na koníku. Jenže pak už bylo trochu míň času a přešlo to. Nicméně teď se to vrací do stejných kolejí. Já si během dne to tady čtu, ale nemůžu rychle odepisovat, jelikož jsem hlídaná a za zády vždy někoho mám. Tak rychle ze školy domů a na koníka. Drahý je na mrtvici, že se s ním nestihnu ani pobavit a rychle k PC. No a myslím si, že na IUI by jsi měla jít tak 14 - 15 den po MS, že to probíhá vždy v dobu ovulace. To znamená, že to máš za pár!!!!!! 😀 Super, to zase budeme nervózní. 😀
Koczurko - ty jsi dobrá, tak ty už máš uklízeno???? To já si nechávám vždy na pátek. Jindy nestíhám a ti moji dva Krakeni pořádek udrží tak 5 minut a to ještě musím neustále řvát a obhajovat tu týdenní dřinu. Jsem chudák. Vím to. 😎
Gabi - a co jsi dělala za školu?? To je pro nás teď s Koczurkou aktuální?? Tak my jsme fakt dobré, chytré a ještě k tomu neodolatelné. 😎 😉
Smil - děkujeme ti za poznatky, klidně piš dál jak se ti daří. My s Gabkou jdeme sice na Fakultku ( Koczurka taky a rychle tam ráno zavolá ), ale jsme rády i za to. A moc. ŽE holky??? 🙂
Mimco - nemám co dodat, holky všechno napsaly. Drž se co to jde. Buď moc moc opatrná a držím palce až mám křeče v rukách. Dej vědět jak na kontrole. Plivanec pro štěstí a úspěch - tfuj tfuj.

michule
autor
28. únor 2008

Holky - musím vám říct, že k těm písmenkům ( název našeho tématu ) musí přijít ještě alespoň dvě slova, takže se to asi rozšíří a bude to asi Z OV do OL - teda pokud to projde?? Napsala mi to do IP Žirafka, která se o tyto témata stará. Takže jen ať to víte, že změna bude jenom nepatrná. Jinak by nás musely hodit do volné diskuse a to my chceme raději zůstat tady, že??? Pokud to neprojde, tak o změně musíme podiskutovat, takže si připravte nápady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😅

smilers
28. únor 2008

michule neni zac, ja za vama sem tamo mrknu, se me nezbavite😀 zitra jdu zase do centra na kontrolu po operaci, tak uvidim, co nam ted doporuci🙂

michule
autor
28. únor 2008

Jasně Smil - tak nám hned zítra přijď zdělit, jak jsi dopadla. Držíme palečky a ať se další pokus netáhne a vjedete do ,, toho ,, co nejdříve. A mrkej klidně pořád.
Už mažu ducat. Tak pa zítra.

smilers
28. únor 2008

me se to nastesti netahne, jen co jsem vtoupila do caru, me pripada vse az moc rychle😀 tak ahoj zitra🙂

koczurka
28. únor 2008

Ahojky!!!Tak jsem dorazila pozdě,tak dobrou holky.Zítra napíšu toho víc... 😅

smilers
29. únor 2008

Nazdarek vsem davam vedet, tak mam po kontrole,genetika nam dopadla dobre, znova jsem dostala utrogestan s tim, ze za 14 dni, tj, 14.3. mam prijit, a pokud bude schvaleno IVF pojistovnou, tak se rovnou domluvime na stimulaci atd, pokud i kontrola dopadne dobre, a zrovna nedostanu ms,, porad me to pripada vsechno dost rychle 😝 😀

michule
autor
29. únor 2008

Ahoj holky.
Dneska jsem skončila brzo v práci tak tady nahlížím a nic se neděje.
Smil - to je super, že je vše v pohodě. No tak vidíš, že jsem ty palce nedržela zbytečně. 😀 No začátek je dost bleskový, ale když už pak čekáš pořád na něco, tak tě to pěkně otravuje. Buď to nedostaneš, nebo to dostaneš pozdě, pak čekáš na odběr vajíček, pak zas na KET. No to je prostě nekonečné. Já zas čekám až přájde drahý z práce, ten čeká, že nebudu sedět u PC...no neměly my jsme se raději jmenovat ČEKANKY???? 😀 😀 😀 I nadále držím palečky, konečně se tady začíná něco dít. Protože my všechny kromě Pupinky pořád čekáme. 😀
Koczurko - to jsi včera jako do půl desáte uklízela??? No to se mi snad jenom zdá. Ty tam musíš mít jak v klícce 😀 😀 😀 .
Tak pište a konečně zase vííííííííííííííííííííkend.