Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

mimco
3. kvě 2008

Ahoj jolky,
tak já se zase po dělší době hlásím, že žiju. Mám pracovní víkend. Jinak červen se blíží a asi se už objednám na kontrolu do Olomouce. Jsem fakt zvědavá, co tam se mnou budou dělat. Moc Vás tady nestíhám sledovat, tak ani přesně nevím, kolik z Vás má po transferu. Každopádně přeju aby Vám to vyšlo a pevné nervy při tom čekání. Já už se nemůžu dočkat podzimu. Pokusím se Dr. Obornou ukecat už na srpen, fakt se už nemůžu dočkat a hrozně se těším. Snad budu mít hotovou školu, pokud nerupnu a bude už jenom klídek a pohodička, jenom jeden cíl. 🙂

princ
3. kvě 2008

Ahojky všem 🙂 🙂 ....
smilers chtěla jsem se tě zeptat jak dlouhou jsis píchala a kolik denně .... jen se ptám jsem baba zvědavá ....to ICSI jsi platila ten den ráno jak jsi šla na oběr??? 🙂 😀

konka
3. kvě 2008

smilers, drzim palce

princ, ve fertimedu je to tak, ze das zalohu 5000 a pak se po oberu domluvis s imunolozkou na postupu.. a to ICSI se pak plati, je to nadstandart, ve fertimedu stoji 7000

smilers
3. kvě 2008

ahojky vsem, jeste si uzivam pohody😀 princ, jak psala konka pred OPU davas zalohu 5OOOkc, s tim, ze po OPU si te dr. jeste pozve do ordinace a da ti osvetu, co by bylo nejlepsi pro vas, ja metodu ISCI chtela hned, pac to procento je tam vysoke, jeste se rozmyslim nad AH, ale to uvidim, co se tyce prodlouzene kultivace, to uvidim az v ne, jak se nasi prcci vyvinuli, nu a v tu ne uz doplatime, to co bude treba , a pravdepodobne budu doplacet jeste za prespani, pac doporucuji v den ET zustat radeji pres noc u nich, no jeste uvidim

jinak co se tyce pichani puregonu tak ten jsem pichala rano a vecer 60 jednotek, zacla jsem s pichanim 22.4. a 30.4. jsem dostala posledni puregon uz 100 jednotek, jinak po celou dobu stimulace do toho 30.4. jsem cichala synarel a jinak jsem toho 30.4. musela sehnat nekoho, kdo by me pichl pregnyl a nebo jit na pohotovost, ( zadanku jsem mela jako rezervu)😀

princ
3. kvě 2008

Smilers: u nás to jinačí metodou nejde jenom ICSI ... to nám řekl už hned první den .... ale jenom jsem chtěla vědět jak to je s tím placením ....a s injekcemi .... díky .... zítra budu vědět víc ....

smilers
3. kvě 2008

princ ty zitra jedes do fertimedu v Olomouci? Ja jdu totiz zitra na kontrolu po OPU a pravdepodobne i na ET 😉 jinak neni zac 😝

princ
3. kvě 2008

jo jo, mám kontrolu 🙂 🙂

princ
4. kvě 2008

🙂 ahojky .... všem ... i když je venku škaredé počasí (tady u nás) tak mám ohromnou radost 😀 😀 🙂 dneska jsem byla na kontrole a je všechno O.K. no prostě tak jak to má být ....
hned jsem dostala injekce a dnešním dnem jsem začala .... vybrala jsem si injekce Fostimon ... mám možnost že mi je bude píchat zdr. sestra ( z rodiny) takže to mám v klidu ....je to trošku nepříjemné ale za tu bolest to stojí ....
Jinak kontrolu mám zase v sobotu 10.5. a pak se uvidí dál .... nosní sprej mi zůstal, takže jsem dvojnásobný feťák .... 😀 😀

Smilers dneska jsem tě viděla ... ve fertimedu s manžou ... moc jsem ti i tedkom držím palečky ať to vyjde .... 🙂 😉 ....

tak zatím ahojky

princ
4. kvě 2008

Jo a ještě jsem se tě chtěla zeptat .... vidím že jsi i na jiném pokecu ... Ivf Olomouc .....
ve Fertimedu je možnost připojení na net?

smilers
4. kvě 2008

Ahoj princ,ktera pak si byla? Moznost na net tu neni,ja jsem na nem pres mobil😉 a jinak hlasim,ze mam v sobe 3 embrousky,tak jsem zvedava

koczurka
4. kvě 2008

AHOJ HOLKY!

Smilers,tak máš 3 embrousky jo?No to je super,držím moc pěsti ať se jim u Tebe líbí a zůstanou tam nejlépe všechny! 😀 😉 To by bylo co Smilers?Pěkně odpočívej a nezapomeň psát.
No jinak jak tak nás tady navštívila Mimco po dlouhé době!Určitě dr.Obornou přemluvíš už na srpen,uvidíš. 😉Školu už budeš mít za sebou...žádné rupnutí...na žádné opraváky není čas! 😉 😀
Gabi,co Ty pořád děláš že ani nemáš čas napsat co je u Tebe nového?
Michul,nešprtej pořád a piš taky něco... 😀 😠 .Jak to zvládáš ty zkoušky?Už Ti to taky leze na mozek že?
Chtěla jsem se zeptat jestly by se zase nemohl domluvit nějaký ten srazík.Tak nějak koncem května-začátek června.Co VY na to? 😨 😅 😎

smilers
4. kvě 2008

Koczi jj 3embrousky,tak jsem zvedava a psat urco budu😉

princ
4. kvě 2008

já jsem stála s manželem přímo na proti schodům jak si šla nahoru se sestřičkou
(měla jsem na sobě bílozelenou mikinu...)

moc moc moc moc moc moc moc držím palečky .....ať ti to vyjde ...

smilers
5. kvě 2008

aha, tak tol si te pamatuju,ak je ten svet malej😀 diky moc i vam drzim palce 😉

gabka14
5. kvě 2008

Ahoj holky!!! 🙂

Michul, jo žiju! 😀 Tak na tu genetiku jdeme až 9.6. dříve mně tam nikde nevecpala, že mají plno. ☹ Tak to je měsíc a pak zase čekat na výsledky, no hrůza....to se do Olomouce asi snad dostanu někde na podzim, ale co se dá dělat, musíme čekat.

Koczurko no ty tu taky nejsi tak často, jak jsi bývala.....nějak jsme to tu začaly flákat 😀 A ten srazík, to by bylo fajn!!Tak už se ti to krátí...ve středu už jedeš, že?
Smilers moc držím palečky, ať vám to vyjde, opatruj se a ať je mimískům u tebe dobře a zůstanou tam.

s9480
5. kvě 2008

Michule a Gabko jsem se dočetla že jste přestoupili do FN v Olomouci,nechce se mi číst celá diskuze budete tak hodné a napíšete mi,jak ten přestup probíhal??Za jak dlouho vás objednali a jestli jste museli všechna vyšetření absolvovat znovu a nebo si to vyžádali od minulého CARU??? Moc díky 😉

gabka14
5. kvě 2008

Ahoj s9480,
přestup do Olomouce probíhal tak, že jsem zavolala do FN v Olomouci a tam mně sestřička objednala.Ted už si nepamatuji přesně, jak dlouho od telefonátu trvalo, než jsem jela do OL,ale bylo to něco přes měsíc.Ale i přesto jsem ráda počkala.V Olomouci mi dělali vyšetření svoje a z Ostravy jsem nevezla ani papíry, ale to jim vůbec nevadilo.Z Ostravy si nic nežádali, ani nevím, co by jim poslali, když mi tam brali jen krev a manželovi sperma, to bylo celé ostravské vyšetření.Paní dr. Oborná z OL nás ještě posílá na genetiku a tam je to čekání asi nejdelší, teda aspoň v Ostravě.Nevím jestli jsi taky z Ostravy.Chceš taky přejít do Ol z jiného CARU?Tak snad jsem ti aspoň trošku pomohla. 😉 😉

s9480
5. kvě 2008

Gabko moc díky za odpověď,no my máme veškeré vyšetření za sebou tak snad by jim to stačilo,chci přejít z olomouckého Fertimedu

michule
autor
6. kvě 2008

Ahoj holky.
Fakt nestíhám, jsem šílená. Ta škola mě zabije.
Koczurko - sraz určitě plánuj!!!! Přidávám se a je mi jedno který termín, prostě přijedu a hlavně tentokrát bez auta!!! Na zítřek ti moc držím palce a pak piš pocity. 😀 😀 Mám praktické za sebou a 20.5 ústní - no to pokud přežiju, tak snad už všechno. Už ať je ten sraz, ať si můžeme dát do šišky!!!! 😀 😀 😀 Šťastnou zítřejší cestu!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😅 😅 😅
Gabi - to tě teda objednala za hodně dlouho, ale je to fakt, že toho mají šíleně moc. S tím čekáním si už hlavu nelámu. Prostě kdo si počká....My taky pořád čekáme na výsledky, je to už měsíc, nebo teprve měsíc, ani nevím k čemu se mám přiklonit. 😀 😀 😀 Tak vydrž a na srazíku je všechny prodrbeme!!!
s9480 - přesně jak psala Gabka, i já mám takovou zkušenost, stejně si testy fakultka uděla sama. A taky by mě zajímalo co je na Fertimedu špatně, že chceš na Fakultku??? 😎
Smil - moc moc moc držím palečky ať se broučci u tebe drží zuby nehty! 😎
Princ - vydržať!!!! Za chvilku budeme mít v diskuzi 3ti čekanku!!!! Holky moc vám držím palečky a moc vám to přeji. 🙂

koczurka
6. kvě 2008

AHOJ HOLKY!!!

Tak konečně to je zítra!Hned jak přijedu tak napíšu úplně všechno. 😉 😀
Michul,díky moc.Snad nebudem bloudit.Srazík by určitě bodnul,do šišky si dáme! 😀 😀
s9480,já jsem čekala na objednání cca 2měsíce.Jo,no.Možná budeš mít štěstí a objednají Tě rychle.Jinak tak jak je zvědavá Michul tak jsem i já,proč chceš přejít!?Jsme my to ale ženské zvědavé. 😎 😀
Gabi,no flákám to tu no.Ale určitě zas příjde období kdy se rozepíšu! 😉
Tak dávám návrh na srazík a to 31.5.????Napište jak Vám to vyhovuje.
Mějte se zatím moc pěkně. 😀 😀 😀

s9480
6. kvě 2008

No prostě tam nejsem moc spokojená, vím, že všude je něco ale ráda bych to zkusila i třeba někde jinde 😉

princ
7. kvě 2008

AHOJKY VŠEM .... 🙂 🙂

s9480 chtěla jsem se tě zeptat proč chceš odejít z Fertimedu (pokud to není tajné) já jsem tam spokojená, tak by mě zajímal tvůj názor ....

Smilers tak co jak je??? ..... odpočíváš .... já si od neděle píchám ...(spíš moje teta mi to píchá) včera mě to trošičku více bolelo ale dneska skoro vůbec ... nic jsem necítila ....takže mi zbývají ještě 3 dny píchání a jdu na kontrolu a uvidíme co bude dál ...

Jinak všem přejí krásný a pohodový den .... 🙂 🙂 😀

s9480
7. kvě 2008

Princ chci to zkusit jinde,jsem tam asi přes 2 roky - byla jsem tam poslána s opakovanými záněty a s nedařením otěhotnět - zánětům se dodnes nikdo nevěnuje pokud na ně neupozorním,tenkrát mě nenapadlo, že můžu jít i jinam - teda spíš že je kam,moc mi to tam nesedí,spokojená jsem moc jen s paní dr. ale ta tam bohužel není pořád,mám za sebou 5xIUI a teď IVF - vše bez úspěchu,ten mi samozřejmě nezaručí nikde ale dle statistik je na tom FN líp,ještě ale nejsem rozhodlá,teď si dám od všeho pauzu a na podzim uvidím co bude

smilers
7. kvě 2008

Nazdarek🙂 princ je me tak, jakoby mela dojit ms, klasika, tak uvidim pristi tejden, vis nejak to nehrotim, dojde dojde, nedojde tim lip 😉 ja si pichala sama, mela jsem puregon pen, coz je neco jak pro diabetiky 😎

s9480 ahojky, hele na zanety se ti ma venovat tva gynekolozka prece, pokud to je gynekologickeho razu, a co se tyce statistik, zatim sem teda zadnou nevidela, ale na statistiky ja moc nejedu, nekdy jsou zavadejici, jinak i kdyz budes met vsechny vysetreni z fertimedu, tak stejnak si FN bude delat kontrolni testy znovu 😉 JInka ti preju aby se co nejdriv zadarilo, a jinak zkus si zajit za svou gynekolozkou ohledne tech zanetui, pokud je dostatecne nelecis, tak se ti pravdepodobne muzou delat srusty a ty pak muzou branit v poceti, drzim moc palce

s9480
7. kvě 2008

Smil to se pleteš,klasický gynekolog tě předá do péče CARU a tam se o tebe mají postarat se vším všudy!!!Pokud otěhotníš tak se buďto zase vrátíš na původní gyndu a nebo zůstaneš v CARU.Nebo ty docházíš tam i tam???To slyším poprvé! Záněty léčím,ale musím si o to prostě říkat a srůsty snad nemám, na průchodnosti jsem byla 2x a vše bylo OK.

smilers
7. kvě 2008

no ja pokud otehotnim, tak urcite budu vracet zpet ke sve gyndr., no ja nevim, kdyz me dle testu nasli bakterie v moci, tak me na to v caru dali antibiotika, jinak na rocni prohlidku, bych urco sla ke sve gyndr. 😉

s9480
7. kvě 2008

A ty tam nechodíš už rok?? Já jsem tam přes 2 roky a od té doby co mě tam poslal můj dr. tak jsem jinde nebyla, cytolku apod. mi dělají tam - vCARU, tak nemám důvod chodit ještě na normální gyndu

smilers
7. kvě 2008

ne ja tam nejsem rok,rikam kdyz se dela rocni prohlidka preventivni, tak ze bych sla za svou gyndr a ne do caru, jen se chjci optat, jak dlouho se snazite?

s9480
7. kvě 2008

přes 4 roky

smilers
7. kvě 2008

tak to mame stejny