Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

michule
autor
27. zář 2008

Konko - to máš skvělé, že manža tak kuchtí. To můj drahý by možná zvládl špagety, je úplně marný s vařením. někdy si, ale myslím jestli to není jen proto, že je líny jak veš. Určitě se mu povedou, pak dej vědět. No a my s mamčou dnes dělaly kuřecí polévku z drobu, dušené hovězí s rýži a dopíkám jablkové záviny a jeden s jahodama, došly jabka, to jsem zvědavá jaký bude. Já musím za chvilku prasknout. Kdybych se tak už připravovala na těhotenství, tak to chápu, ale já si budu fakt hodně dlouho říkat, že naděje umírá poslední a budu jak obluda. 😀 😀 😀

konka
27. zář 2008

michul, udelal jeden na zkousku, je presoleny a zas tam narval kari. on ho rve vsude, takze tvarim se, jak je to vyborne, snad na tech bramborach nic nezkazil.. 😉

koczurka
27. zář 2008

AHOJ HOLKY!!!
Já dneska dělám kotletu v alobalu se vším co jsem doma našla,narvala jsem tam od sýrů přes zeleninu a šunky no úplně všechno.Jsem zvědavá co z toho vznikne. 😨 No a s bramborama a tatarkou.Polívku jsem taky dneska nedělala,protože vždycky když udělám polívku tak drahý nesní druhé. 😀
Michul,tak jablkový závin jo?Teda ty jsi šikovná,fakt.Dala bych si hmm. 😝 😀
Jinak holky mám špatné zprávy...prostě to nevyšlo,včera jsem dělala test a nic. 😢 Včera jsem se s tím prostě smiřovala a už zázrak nečekám,nejsem bláhová.Ani se mi tam v pondělí nechce,nejraději bych tam zavolala že jsem nemocná,ale tak pojedu se tam s nima aspoň rozloučit.Prostě to tak beru protože nám s drahým došly síly a vůbec.Za pár let snad zkusím svůj poslední pokus,jestly teda ještě bude hrazen.Jinak bohužel na to nebudu mít.Možná že za pár let tu v Ostravě bude mít sídlo nějaké dobré centrum,protože dnes je toho fakt tolik že bych se nedivila.A nebylo by to tak náročné na tu cestu a tak však víte o čem mluvím.Teď se musím zaměřit na úplně něco jiného,jinak bych se zbláznila.Chci prostě trošku zkusit víc užívat života,najít si práci která by mně bavila a naplňovala a tak různě.Mám jisté plány a ty bych strašně moc chtěla si splnit.Takže tak,jsem se vám tu vykecala. 😀 😎

koczurka
27. zář 2008

Jo a ta petice je super záležitost,já jsem jí podpořila už včera večer.Strašně šikovný človíček co toto zprostředkoval!!! 😉 😵

michule
autor
27. zář 2008

Koczurko - já to chápu, taky jsem to vždy tak vzdala, ale máš KETy před sebou. Máš 12 zmrzlinek. To nevzdávej, nebuď koza 😀 😀 😀 . Těch 5 tisíc už není takové množství ( no i když...) a může to vyjít. KET můžeš mít hned po MS, takže ještě v tomto cyklu. No a navíc až krev rozhodne co a jak. Už jsi začala krvácet??? Ještě fakt počkej. Sakra práce, já se snad těch dvou proužků taky nedočkám. Prostě ty cesty zvládnem, jsou otravné, ale zvládnem. A za několik let?! No já nevím. Ale v jednom ti strašně moc fandím, jdi si za svým. Já to taky zkouším. I když k tomu úplnému štěstí něco chybí, ale bylo by škoda to nezkusit. Kdy se sejdeme, ať můžeme pořádně podrbat a ponadávat???? Jinak záviny hotové a chodím kolem nich jako kolem indiánského totému a čekám až vychladne. 😀 😀 😀 😀
Konko - to je sranda 😀 😀 😀 . Můj drahý všude dává množství pepře. Do všeho. Fakt. Do kečupu, na rohlíky, prostě všude. 😀 😎 😉

koczurka
27. zář 2008

Michul,
no nevím jestly budu moct jít na ket,protože ještě nevím jestly něco šlo zmrazit nebo ne.A nemám jich 12 ale zbyly mi jen 4.Ne fakt bych do toho nešla hned,ani na ten ket.Krvácet jsem ještě nezačala,při minulém ivf jsem mírně začla špinit až 13den po ET.Jo,jo Michul fakt za pár let,to myslím úplně vážně s tím dalším pokusem.Je mi 28 tak do 35 ještě nějaký ten časík je.Navíc si myslím že mně pošlou na imunologii,prý se to posílá když máš za sebou dva neúspěšné Ivf.Sejít se můžem kdykoli budeš mít čas,já mám zatím času dost. 😉 😀
Já si jdu pak k mamce pro nějakou buchtu,něco pekla tak to je super.Ale na ten závin jsem dostala teda pěknou chuť. 😝

michule
autor
27. zář 2008

Koczurko - každopádně dávej vědět, v pondělí, až budeš budeš volat na krev to bude konečný ortel. A pak jestli půjdeš na tu imunologii, tak třeba zjistí to, proč se nedaří. Mě sice nikdo nikdy o tom nic neřekl, ale co není, může být. Ale já taky jak jsem psala, že na 3 IVF se v nejbližší době určitě nechystám. Ten KET není tak náročný jako IVF, ale jsou to nervy úplně stejně. Taky čekám. Včera jsem měla takové bolesti, že jsem nemohla usnout a navíc si ani nechci a nemůžu brát pášek na bolest. Úplně jako před MS. Tak jsem to kontrolovala a fakt čekám, že to v nejbližších dnech asi dorazí. ☹ Jinak po závinech se jen zaprášilo. Opět jsem tu měla segru s manželem. No a tak je na talířků pár kousíčků. Byl dobrý, ale nevychutnala jsem si ho jak bych chtěla. 😀 😀
Binec tu po celém týdnu mám taky nehorázný, ale zatím se mi nechce nic dělat. Pokud př. týden testnu a bude tam ta debilní jedná /, tak začnu gruntovat jako o závod. 😀 😀
Máš pravdu, ty máš ještě čas na další pokus, to u nás už to klepe na dveře. Takže už moc času na čekání nemáme. Jakou pekla mamča buchtu??? 😎 😎 😎

koczurka
27. zář 2008

AHOJKY!
Michul,Tobě strašně moc držím a budu držet pěsti! 😉 Ty bolesti jsem měla taky a občas ještě teď mívám a cítím čím dál víc že to příjde co nevidět.Zase se pořádně po dlouhé době pročistím,naposledy jsem měla MS 13.8. což už je hodně dávno.Tak závin byl asi hodně dobrý že se po něm tak zaprášilo. 😵 Mamča napekla buchtu s tvarohem,ale ta je,snědla jsem už hromadu. 😎

konka
28. zář 2008

koczurko, to je mi moc lito. ale treba to fakt neni ztracene, nekdo ma maly narust hcg, takze taky bych pockala na krev a kazdopadne urcite budes mit alespon dva mrazacky,tak tam pak ty tve deti nenech dlouho mrznout.. vim, ze to je strasny napor na nervy. kazdopadne se holka drz..

mimco
28. zář 2008

Aho Koczurko,
je mi to líto, ale ještě to není ztraceno, holky mají pravdu. Tak se drž.
Michul - mě taky bolelo břicho jako že to každou chvíli dostanu a bylo to dobré, tak neboj. Jo abych nezapomněla, mám za sebou 1IVF a 1KET, takže mě čeká 2 IVF. 😉

gabka14
28. zář 2008

Ahoj holky!!! 😉

Koczurko, je mi líto, že ti ten test nevyšel, ale taky si myslím, že je lepší počkat až na tu krev, snaž se tomu jsště věřit, jestli jsi ještě nezačala krvácet.Tak jak píše Konka, třeba to hcg není tak velké, že ti to test neukázal.

Já jsem byla včera na ten ultrazvuk v OL.Ve vlaku jsem se potkala s Fandrou.Vůbec jsme se neznaly, ale náhoda byla, že jsme nastoupily do stejného vagonu, do stejného kupé a seděly jsme vedle sebe.Daly jsme se do řeči a zjistily jsme, že se známe z Koníka a že jedeme obě na ultrazvuk. 😀 😀 😀 Tak na punkci jedu v úterý.

gabka14
29. zář 2008

Dobré ráno!!!
Tak zase jsem tady sama 😀 😀 😀 Když tu nejsem, tak vás tu je plno a když se tu ukážu, tak nikdo ☹ 😒 😀 😀
Koczurko dej pak vědět, jak ti dopadla ta krev, držím moc pěstičky!!!!!! 😉
Michul ty se taky nevzdávej, to že tě bolí břicho jako před MS, to ještě nic neznamená.Ty bys měla kdy testovat?Taky moc držím pěstičky!!!!! 😉

Holky držte se!!! 😉

michule
autor
29. zář 2008

Ahoj Holky.
Včera mi opět nešel celý den net, takže jsem se nemohla spojit. Dnes už jsem byla v práci, pečlivě si Vás pročetla (nebylo skoro ani co).
Koczrurko - Tak co, jak jsi dopadla v OL? Co krev?
Gabi - Zatím to nevzdávám, na test sice ještě ani nepomýšlím, nechám to na přírodě. Jak se cítíš před punkcí Ty?

gabka14
29. zář 2008

Michul to je dobře, že to nevzdáváš. 😉 🙂
Já se cítím docela fajn, až na to, že jsem docela nervózní.Jsem zvědavá, kolik toho bude.

michule
autor
29. zář 2008

Gabi - neboj nic, budeš mít hodně folíků, taky si je zasloužíš, když si musíš pořád píchat tolik injekcí. No a budeme ti moc držet palečky na zítřek a pak hned napiš. 😀
Koczur - asi se ti nechce moc psát, že? Taková věrná pisatelka. Jsme s tebou. Tak piš, já taky budu i když mi to nevyjde. 😀 😀 Neztrácej optimismus!!!!!!
Mimco - tak já jsem si myslela, že jsi na tom jako já a máš za sebou 2IVF. No a ty jdeš tedy tomu druhému naproti. 😀 😀 No teď ti to musí po těch testech dopadnout dobře.
Jsem strašně moc nafouklá. Myslím, že musím každou chvilku puknout. Takže se mi to fakt blíží, nebo hormony ze mě dělají obludu. 😎 😀 FUJ.

koczurka
29. zář 2008

Ahoj holky!
Je to ještě horší než jsem doufala...včera jsem si dělala testík a byly tam slabounké ale byly dvě čárky.Odpoledne tam byla o něco silnější tak jsem začla ve skrytu duše doufat.No a nakonec mám i tu krev pozitivní,ALE!!!Mám nížší hladinu hcg než bych k dnešnímu dni měla mít,takže tam jedu opět na krev ve středu a jestly to nebude vyšší tak to není dobré.Takže z doufání už nic moc není...už mám fakt nervy na pochodu.Teď mně ještě zase začlo pobolívat břicho,já se z toho zkrátka picnu.Takže tak...jinak hcg jsem měla 62,1.

koczurka
29. zář 2008

Jo a mražáček mi nezůstal ani jeden. 😔 😒

koczurka
29. zář 2008

Proč to prostě nemohlo být pozitivní nebo negativní...já fakt musím mít prostě všechno strašně komplikované!!! 😠 😠 😠

koczurka
29. zář 2008

Prý se to povedlo ale mohlo se stát že se to přestalo vyvíjet. 😔

lilienka
30. zář 2008

ahojky holky
koczurko-je to smůla,no.U mě jsou si jistí,že jsem to potratila,ale pořád mě honí na krev atd.V pátek js byla u dr.-řekl,že je to špatné,ale dal mi 2 inj.V so jsem byla na pohotivosti-viděl 1-2 ty váčky(či jak tomu říkají) a dostala jsem 1 inj.-opravdu už neumím ani sedět jak mě bolí zadek.Včera jsem byla ve Fertim. a neviděl nic.Vzali mi krev a dnes budu volat.Ale že prý nemám doufat,že je vše ok.Tak proč mi to dělají? Jo,jinak ted mám ten Utro.polykat a řeknu vám holky-včera to se mnou seklo.Moták jak prase.Zítra musím na krev do Polanky a v pát.na ko do OL.ach jo.Mi už Koczurko nervy odešly.Jakmile zjistím,že těh.nejsem tak se jdu opít.

koczurka
30. zář 2008

AHOJ LILI!!!
To je fakt nekonečné čekání a nejistota že?Přesně jak říkáš,hned jak se dozvím že to fakt nevyšlo tak se jdu strašně moc opít.A myslím že to bude hned zítra.Já musím taky zítra znova na krev,nejhorší je že na krev tam mám být do 8h a v 11,30h si tam jít pro výsledky.Takže tam budem zas trajdat po Olmíku jak blázni a to čekání je nekonečné,ještě když vím že to není dobré.Včera mi bylo od nervů úplně špatně,myslela jsem v té čekárně že skolabuju.Máme my to ale trápení.Pak dej vědět co ti řekly jak tam dneska budeš volat.Drž se Lili.

lilienka
30. zář 2008

ty taky koci. ☹

koczurka
30. zář 2008

Já teď musím jít odvézt lístek na peníze a vůbec se mi nechce,ale možná že když budu mezi lidma tak to bude lepší než se doma užírat.Bože ať už je to za všechno za mnou,ať už to nějak dopadne a je.

lilienka
30. zář 2008

já lístek dala mamce-pracujeme ve stejné fabrice.Víš,já ti to opravdu přála at se ti to podaří.......

lilienka
30. zář 2008

tak jsem tam volala-prý je to pozitivní.....tak ted už opravdu nevím nevím NEVÍM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak to může být pozitivní,když mi už 3 dr řekli,že těhotná nejsem a už 9 dní spiním a krvácím??????? to fakt mi už mozek nebere. 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

konka
30. zář 2008

koczruko.. neves, hlavu, holka mela male hcg a nakonec bylo naprosto vsechno v poradku..

lili: pozitivni, znamena pozitivni, oni dr nekdy nevi co vidi.. takze zadne opijeni..

ja dnes byla na kotrole a mala ma hlavicku velikosti 22tt a ja jsem v 25, tak snad se nic nedeje, jeste pri minule navsteve to bylo vsechno v poradku.. mam starosti a kontrola az za mesic.. dnes jdu na 3D utz, tak jsem zvedava. jsem vycerpana z prace a nemocenskou mi nedal.. a jeste jsem se chytla s manzelem.. kvuli blbine.. hormony delaji sve... ☹

koczurka
30. zář 2008

Konko,díky za povzbuzení.U tebe taky bude určitě v pořádku,neboj.To bude nová fotečka že? 😉
Lili,tak pokud je to pozitivní tak jak píše Konka tak to tak prostě je.A vidět na utz to ještě nemusely tak mohly říkat co chtěly.Zítra jdeš na krev a v pátek dr. tak doufám že už tě pořádně uklidní.

lilienka
30. zář 2008

nevim holky,no.Fakt jsem s toho nějak mimo.Prostě tomu nerozumím.No nic,dám si svou dávku4tabletek a svalím se na postel.Tak zatím pa holky

gabka14
30. zář 2008

Ahoj holky!!!
Koczurko snaž se ještě pořád doufat.Moc ti držím palečky 😉 😉 😉 Holka drž se.

Já jsem dneska byla na punkci, mám 15 vajíček,ale všechny asi nejsou zralé, tak jsem zvědavá, kolik se jich oplodní.Ve čtvrtek mám volat, co a jak dál a jestli ET bude v pátek nebo až v neděli.Na radu embryoložky mi polovinu budou dělat metodou ICSI.A ve čtvrtek, že se domluvíme, co a jak dál.

michule
autor
30. zář 2008

Ahoj holky. Všechny moc zdravím.
Koczurko a Lili - já už tomu teda taky nerozumím. Strašně moc vám držím palečky, a nejen proto, že jsem jedna z vás, aĺe proto, že mě to zasahuje stejně jako vás. Já jsem z vás nervozní a taky ze sebe. Prostě a jasně, my máme být v klidu a tak se tu nervujeme. Kdyby bylo vše jednoznačné, ale takhle v nejistotě fungovat snad ani nejde. Jsem s váma a moc, ale strašně moc vám držím palečky. 😉 Já jsem jak na trní, v břichu píchá a prsa bolí. Jako kdybych čekala až se to rozjede. Testnu v pátek, abych měla jistotu, že víkend buď ležím, nebo piju jako duha. 😀 😀 😀
Gabi - krása. To je moc pěkná úroda. Tak teď musíme věřit, že se embryjka povedou a nejlépe všechny. 😀 😀
Konko - to musí být dobré. Bude, uvidíš!!! Jinak to ani nejde. To ti doktoři nemají nic na starosti jen ty maminy stresovat nebo co? Pak hned pošli fotečku te tvé princezny, jasné. Ty 3D UV jsou už dnes špičkové. To za mladého mi ani neřekli pohlaví. Tak nám to jde hezky dopředu ta technika. Z toho už vidíš jak bude vypadat a to je určitě paráda. No jsem zvědavá. Tak posílej. 😎
Koczurko - ještě jsem se chtěla zeptat, to tam na ty výsledky krve musíš čekat? A jako proč si tam nemůžeš jen zavolat? To opravdu nechápu. Teda pokud jsem to pochopila dobře. To už v práci nerozdýchají, jsem teď celý měsíc jen u lékařu. 😒