Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

monali
14. dub 2009

ahoj holky,
tak ET mám za sebou, mám v sobě 2 bobišky, tak snad tam zůstanou. 😉
Peti, škoda že to byla jenom taková rychlovka, ráda jsem tě viděla. snad se dostanu na sraz.
Koczurko, s tím hyperstimulákem jsi měla pravdu, naštěstí jenom slaboučký, takže mám hodně pít a měřit
si břicho, kdyby náhodou.
Gelivo, já jsem přešla z gyncentra do FN a nelituju, jsou tam moc příjemní a je to i levnější. Bohužel jsou
tam dlouhé čekací lhůty, (první návštěvu jsem měla v září a teprve teď IVF) ale zase mi udělali spoustu vyšetření,
nakteré se v OV vybodli.

ili5
14. dub 2009

Ahojky, petisto, tak se dívám, žes pokecala dlouho sama se sebou 😀 . Už jsem konečně tady.
gelivo, Fa je o hodně levnější, ale nemá pobočku v Ov. Já taky patřím těm uprchlíkům z OV do Fa OL. Tam mě vyšlo IVF 26 000a nyní 11 000 myslím, tak nějak jsem to zpočítala. Za léky nic, vztupné nic, za každou návštěvu taky nic a nesmyslné platby taky nic.
A nemluvně to co oni v OV zmražují, jen aby měli prachy za KET a zamrazí i hovno. Jsem viděla co se mi rozmrazilo v OL, jak jsem je převezla. A mimco je toho taky důkaz, michul taky.

ili5
14. dub 2009

monali, super další těhu, se nám to tady kulatí. Kolika buněčné jsou mimi?
Holky my jsme tu tak vpadly po dlouhé době a ty holky co tu byly nové se nějak odmlčely, aby si nemyslely, že jsme je vyšouply. Lajci, lilienka atd. Holky pojďte k nám.
My jsme zas hrrr všechny a pak dlouha pauza 😀 .Snad budem těhu a budem si dávat rady těhotenské, koczurka nám bude radit co a jak. 😎

ili5
14. dub 2009

monali, tobě něco zamrazili?

evkaa25
14. dub 2009

ahojky holky.
Koukám,že jste se tady pořádně činily 😀 Mám co dělat,abych vás dočetla.
Na velikonoční výkend jsme byli s manžou a se psem na výlete v čechách.Mněli jsme se královsky.Vůbec se mi nechtělo do reality.
Jinak koukám,že se tady pořád něco děje.Monali dneska jsem moc držela palečky.Určitě se bojovníčci pěkně zakousnou.
Všem co stimulujou přeju pěkné vajucha. 😉
Koczurko užívej si žravé nálady.Ted můžeš dlabat,ono se to na tom bříšku ztratí. 😀 Gelivo já jsem přešla z Ov do Fertasu.Jsem tam rozhodně spokojenější než v Ov,ale ještě pořád to není ono.Ještě zvažuju,jestli jít tam na své 3 IVF.No uvidíme....

michule
autor
14. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

koczurka
14. dub 2009

AHOJ VŠEM!!!

Monali,tak držím pěsti,hlavně fakt pořád,pořád pij a papkej bílkoviny(hodně bílkovin má ten čerstvý sýr cottage v kelímku,já ho jedla hodně 😉 ).Hezky odpočívej. 😵
Mimco,tak to je super že máš hodně vajíček a ještě že porostly,super zprávy.Tak pak dej vědět. 😉
Ili,jo jo je moc fajn že jste se tak všechny do toho daly a rady si určitě budem dávat to si piš. 😉
Evko,no vy se máte že jste si tak užívaly.Hned bych někam jela,ale už mně všechno strašně zmáhá. 😝
Michul a co škola jak pokračuješ?Jsem si vzpoměla že jsi takový vzdělávací tip. 😀 😉

koczurka
14. dub 2009

Opět bezkonkurenční příspěvek Michul. 😉 😀 😀 😀

michule
autor
14. dub 2009

Ahoj Koczurko těhulko. Já prostě jsem Keliška. Chtěla bych každé odpovědět a pak když na někoho zapomenu, tak je mi to líto. Tak se nediv. Škola?? Vzdělávací typ?? Ty jsi tak zlatá. Já se v životě jen trochu nudila. Tak jsem dělala vše, jen ať tomu uteču. Ale děkuji za optání. Vše je OK. No filozofie až nad hlavu. No co ti mám povídat. Asi s tím praštím. Věnuji se pořád něčemu. Stále spěchám a stále to nikam nevede 😀 😀 . Co dělá miminko??? Kdybych tě mohla pořádně ,, popučit ,, po pupíku. Ani jsem tě neviděla tak doufám, že aspoň Honzíka juniora přivedeš ukázat???? ( Já se nemůžu na ty fotky vynadívat - jsem jak ujetá ).

koczurka
15. dub 2009

ZDRAVÍM VŠECHNY!!

Michul,určitě s tím nepraštíš,ty už jsi takový školák že by jsi bez toho nemohla být. 😉 😀 Na jak dlouho to vlastně ještě máš tu školu?Jinak s tou stimulkou,já jsem taky měla dlouhý protokol,taky jsem stimulovala skoro měsíc.Připadalo mi to nekonečné.
Co dělá mimčo?Pěkně kope a kroutí se jak žížalka.Kolikrát se mi udělá na boku boule,asi nožka nebo ručka tak je to takové zvláštní ale příjemné.Však to znáš.Jinak jak už jsem psala tak už mně všechno hned zmáhá a už se těším jak bude Honzulka venku. 😅 To si teda piš že vám dovedu Honzíka ukázat,vám už v té době těhulkám. 😉

ili5
15. dub 2009

Dobré ranko, koczurko, ty jsi ranní ptáče. Asi Honzula tě budí 🙂 . napsala jsem si na papír tvou radu, hodně pít a ten sýr v kelímku. Já ho neznám, tak jak budu po Et, tak si je nakoupím a budu baštit.

monali
15. dub 2009

dobré ráno 😉
tak jsem vstávala až o půl 9, je to o moc lepší než když vstávám 4.50 do práce. 🙂
Ili, embryoložka říkala,že mi zavádějí 8buněčné, ale v papírech mám napsáno 1B8,2B7 tak nevím. A jestli bude
něco mrazit, to ještě včera nevěděla, mám si volat až dneska odpoledne, doufám, že nějaké vybere, byly by
to moje první mražáčky. Kdyby náhodou...
Evko, díky za palečky, budu potřebovat všechny palce co kde máte 😀 a ten váš výlet musel být užasný,
počasí vyšlo přímo ukázkově, ktomu manžel a pes -prostě pohoda. Se nedivím že se ti nechtělo zpátky.
Koczurko, snažím se pít skoro pořád, a cottage mi manža koupí, už jsem o tom sýru slyšela ale ještě jsem ho
nejedla, tak ho aspoň vyzkouším, můj brácha si ho dost chválí. A Honzík je malá žížalka?- to je po mamince 😀 😀

Michul, sraz by měl být v Ostravě, aby dorazila i Koczurka a moc ji nezmohla cesta, a kdyby to šlo co nejblíže
Svinovu, protože některé holky přijedou vlakem. Minule jsme to měli v KOruně v Porubě a bylo to moc fajn,
tentokrát jestli bude pořád tak hezky mohlo by se sedět někde venku na zahrádce. Já sice v OV už pár let
bydlím, ale pořád to tu moc neznám. 😠

ili5
15. dub 2009

Monali, krásné mimi 8 buněk. Ten sraz bych brala, jen holky, já nikde netrefím, jsem jelito, sednu v KA na autobus, řeknete kde mám vystoupit a tam někde mě počkat. 😀

petista
15. dub 2009

tak hurá, srazík se nám pěkně plánuje 😉
počítám s 16.5. jen prosím někoho z OV, ať stanoví místo srazíku a popíše, jak se tam dostaneme od vlaku, či Ili od autobusu 🙂 Ili, neboj, minule jsme se všechny navzájem pěkně vyzvedly na určených místech.
Moni, jsem taky ráda, že jsem tě viděla aspoň chviličku, přišlo mi to takové milé vidět známou tvář ... a viděli jsme tedy i Mimco 😀 seděly jsme vedle sebe, já měl červenou mikinu a manža červenou košili, můj manža je rovněž bezvlasý, pamatuju si tě. Gratuluji k vajuchám.
Michul, no já jsem začala tou první zastavovací injekcí 5.4. to byl první den MS, 14.4. kontrola UTZ a ode dneška stimulka. Při první stimulce jsem vůbec nic necítila a dneska se mi docela točila hlava, tak doufám, že je to zn. dobře...
Evi, to jste si pěkně užili 🙂 Byla jsem moc ráda, že jsme taky vyjeli na hory, bylo to úžasné, jen jsem, ačkoliv se to nemá, záviděla kamoškám, bylo tam jedno tříměsíční, jedno půlroční mimi a rok a půl stará holčička.
Michul naprosto s tebou souhlasím, to by bylo, aby to nebylo, když je takové krásné jaro 😉 Jak jsem na horách viděla ty mrňousy, tak jsem si říkala, jak to bude úžasné, že už třeba za měsíc budu taky nějakého čekat ... 😵
Koczi, musí to být úžasné, když se ti mrská mrně v břiše 😉 Honzík je krásné jméno

michule
autor
15. dub 2009

Ahoj holky.
Monali - mě je to fakt jedno. Poruba může být, já dojedu všude. Hlavně ať to má Koczurka blízko.
Ili - já se z tebe picnu. 😀 Vždyť Karviná je kousek. sedneš na autobus a ten tě určitě zaveze na Svinov ( v Porubě u vlakového nádraží ), tam tě už třeba počkám já. Hlavně se toho neboj a vycestuj. Už minule jsme na tebe čekaly a teď nesmíš zklamat!!! - Doufám, že se Mimco přidá!!!!!!!!!!!
Koczurko - jen si to bříško hezky užívej. Je to to nejkrásnější. Jinak se mi zdá, že jsi pořád stejná, máš jen pupík. Ty jsi snad přibrala jen do bříška. Jsi šikovná holka - mamka. Já přibrala 25 kg a pozor, přenášela skoro 3 týdny, tak se moc neraduj 😅 . Ale je to tak dávno, že když se teď podívám vedle sebe, tak nechápu jak se z takového miminka stal dvoumetrový chlap. To je strašné!!!!! Škola je na 3 roky končí Bc. ale já tam asi ani dojít netoužím. Já chci mít velký pupek a být strašně důůůůležitááá. 😉 😎 😀
Jinak jeden drb - dnes se moje moc dobrá kámoška, která chodí do Ferťasu, dověděla, že jí vyšel 2 pokus IVF. Měla zavedené 3 embryjka, jedno je tam jisté a příští týden další ultrazvuk a budeme chytřejší. Je šťastná jako blecha v kožuchu a já s ní. To jsou jen známky toho, že zázraky prostě existujííííí. Prostě se nevzdáme a řekla jsem jí, že příští měsíc já a budeme se na koupáku válet společně. Takže tak je to. 😎 😀

michule
autor
15. dub 2009

Petisto - já vás počkám na Svinově, dáme si jen poznávací znamení a hotovo. Ili taky. A s tou stimulkou držím - jak jinak než - palce. Moc. Je neskutečné, že nám to tady zhruba vychází stejně. Plus mínus měsíc. Já sice budu asi poslední, ale už nic neuspěchám. Prostě na dalším srazu budeme kontrolovat pupky a budeme všechny nesmírně důležité. Jak kdybych to viděla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

ili5
15. dub 2009

Ahojky, tak jj, už bych jela i zítra, chci vás vidět. Neuděláme něco dřív?

koczurka
15. dub 2009

AHOJKY!!!

Ili,ranní ptáče to teda jsem,vstávám většinou s drahým v šest hodin protože se mi špatně leží,všechno mně tlačí. 😀 Jinak já bych ještě spala ale nemůžu ležet.Jinak s tím pitím a sýrem cottage to pomáhá když máš hyperstimulák. 😅 Ale slyšela jsem že je po transferu dobré jíst hodně bílkovin taky takže klidně papkej. 😉
Monali,jenom spinkej,spinkej.Držím pěsti ať máš nějaké mražáčka,ale i kdyby ne tak už je nebudeš ani potřebovat. 😉 A co tak doma děláš?Už jsi přeležená?Já byla hned přeležená. 😀
Petis,tak já se toho neujímám kde by se srazík mohl konat protože není úplně jisté zda dorazím.Ale tip bych mohla dát že?Jenže teď mně nic nenapadá. 😀 Až mně něco napadne tak písnu. 😀 Jé Petis mně se točila hlava po celou dobu stimulky,fakt.Hormony jsou hormony. 😅 Taky jsem si vždycky představovala že se taky jednou dočkám a budu jezdit na dovči a tak s dítětem protože kolem mně kámošky zrovna taky mají skoro všechny.Takže to je taková závist,nezávist.Určitě se dočkáš neboj. 😉 Mně se taky líbí jméno Honzík,díky. 😀
Michul,díky za lichotku ale já jsem přibrala všude,však počkej jak mně uvidíš tak mně nepoznáš.Jak se podívám na rifle co jsem nosila tak nechápu jak jsem je mohla vůbec mít někdy dobré. 😀 Poloviční velikost. 😀 Ale samo mně to neva.To bude fajn jak budeš staršně důůležitááá. 😀 😀 Už se na to těším. 😉 Kámošce gratuluji taky,je to velké štěstí. 😵

koczurka
15. dub 2009

Kukám na poštu pro tebe...to vždycky obrečím. 😀 😀 😀

michule
autor
16. dub 2009

Ahoj holky.
Koczurko - to se mi nechce věřit, vždyť ty fotky vidím, ale i kdyby tak do půl roku zase budeš jako prut. Teď si hezky dopřávej. Teda Honzíkovi dopřávej.
Mimco - tak jak jsi dnes dopadla. Myslela jsem na tebe od rána a ani nevím, jestli dnes punkce proběhla, psala jsi, že asi ve čtvrtek. Tak dej vědět.
Ili - hlavně ať se ukážeš na plánovaném srazu....jo???? 😀 😀 😀 😀
Kouknu večer, běžím na spinink. Dokud můžu sportovat, vyždímu ze sebe duši 😀 😀 😀 .

petista
16. dub 2009

výzva pro všechny OV 😀 zadejte místo srazu 😀
Dneska mě hlava pobolívá jen trošičku, takže pohoda, jsem zvědavá na zítra, to si budu píchat Gonalu 150iu, takže jednou tolik. Od soboty si mám píchat i Luveris, má se to jaksi míchat, no když to nezvládnu, tak půjdu do fakultky, ještě, že to mám za rohem

koczurka
16. dub 2009

AHOJ VŠEM!!!

Michul,na spininku nashromažďuješ endorfíny co? 😉 To je fajn si pořádně zasportovat,taky mi to chybí jak blázen.
Jo jo dneska měla Mimco OPU tak se snad brzy ozve.
Petis,mně fakt ještě nic nenapadlo kam by se mohlo zajít a bylo to blízko nádraží ať to pak máte kousek. 😀 No budu přemýšlet slibuju.Možná Michul něco napadne. 😅
To máš fajn že to máš za rohem,já jsem taky jednou skončila na pohotovosti protože jsem si nevěděla rady s tou injekcí na spuštění vajíček ta poslední.Člověk je z toho zmatený že?Já jsem byla pořád zmatená,pořád jsem čuměla do toho papíru s rozepsanými dávkami a byla jsem z toho magor.Ale pak to byla pohoda.

koczurka
16. dub 2009

Jo a to si vzpomínám že jsem neuměla natáhnout to pero s Gonalem a tak jsem šla k obvodní za sestrou že ta to určitě bude umět,no to jsem se spletla.Šachovala tam s tím a myslela že už to natáhla,píchla mi to a já jak jsem přišla domů a přiměřila to s novým perem tak tam nic neubylo 😒 .Tak jsem volala kámošce co jezdí po starých lidech a píchá jim injekce a tak,tak ta mi to konečně píchla. 😀 No to byl děs.

mimco
16. dub 2009

Ahoj holky,
tak se hlásím, punkci mám úspěšně za sebou a to dokonce s mega úrodou 28 😀 vajíček!!! Čuměla jsem jak puk. 21 je teda plně dozrálých, spermio se ani po vitamínech nezvedlo 700tis., 45% pohyblivé, ale to ještě nevěděli jak to bude s morfologií. Jinak určitě spokojenost, i u doktorek, na to, že jsem stimulovala jen 8 dní a neměla jsem ani moc velké dávky hormonů je to paráda, mám radost 😵.
V sobotu si mám volat a ET bude možná už v neděli nebo v pondělí, podle toho jak se budou mimiška dělit.
Jinak jsme po dohodě nechali všech 21 vajíček napíchat spermií a pořád jsme na tom s doplatkem oproti Ov úplně jinde.
S tím srazem 16. 5. budu počítat, jen mám vycházky od 14:00 do 18:00h. Tak snad kafčo bych s váma stihla.
No nic, jdu zase ležet, břicho dost bolí.

geliva
16. dub 2009

ahoj, díky všem za názory. já jsem po 1. IVF, tak si chci dát aspon 2 cykly pauzu (at vyčistím tělo a zlepším stav účtu ☹ ) a pak jsem na 99,99% rozhodnutá jít jinam, tak si to chci utvrdit.

evkaa25
16. dub 2009

holky moc na vás všechny myslím,jen nemám sílu psát.Dneska ráno mi umřel kolega a moc dobrý kamarád.Mněl 31 roků a zemřel na rakovinu.Život je strašná KURVA!!Prominte za ten výraz.V lednu jsem pochovala babičku a ted zase kamarád............ 😢
Ale jak se říká:jeden život odchází,druký přichází...................................................

koczurka
16. dub 2009

Mimco,teda ty jsi ale nosnice ty jo,dost dobrý. 😉 Za chvilku budeš hřát mimísky v bříšku,už se těšíš že? 😵 Tak dej pak vědět jak se dozvíš kdy bude transfer a jak se mimišci dělí. 😵
Gelivo,přeju hodně štěstí. 😉
Evko,to mi je moc líto s kamarádem. 😢 Máš pravdu že život je kurva,s nikým se nemazlí.Drž se holka naše.
Michul,tak jak spiňoš?Jsi tak strhaná že už nemáš sílu ani napsat že? 😀

michule
autor
16. dub 2009

Ahoj holky, hlásím přísun zmíňovaných endorfínu a i když je růžovka, tak si nedám pokoj a píšu. Holky, co tak třeba Florida bar v Porubě, je to hned u kruháče na Lenince a nebo ta Koruna nebo Bombay bar, ten je zase naproti MC Donaldu na začátku Leninky??? Každopádně ať to vše klapne, tak holky co netrefí vyzvednu na Svinově a Koczurka těhulka to má jen pár minut od bydliště. Jasně, že je to jen návrh, ale hlavně ať se to každé hodí. 😎 😉
Koczurko - ty budeš mít takový tělocvik, neboj nic. Naběháš se kolem miminka jako šílená.
Mimco - to je skvělé, jako nosná slípka. Teď ať se hlavně všechno oplodní a to co příjde do dělohy, ať vydrží celých krásných 9 měsíců.
Totéž přeji všem, nám všem, nejmenuji, už jsem totiž zamotaná.
Evko - to je mi nesmírně líto. Ani se o tom nedá bavit. Každý odchod člověka je stresující. ☹ 🤐 A to, že život je kurva, to máš pravdu, tak to bohužel je. Nespravedlivé. Vždyť to zažíváme každý den, my jsme toho taky důkazem. Ženské, které touží a dovedou se poprát a čekající na zázrak. Pořád si říkám, že prodtě musí už být dobře a bude, jsme bojovnice!!!!!!!
Petisto - já mám taky poprvé péro, vůbec nevím co mě čeká, rozebrala jsem ho, dala ho dohromady a jen čekám, až do něj vložím ... něco....nevím co a jak s ním budu zacházet? Nevím. Jsem z těch dávek hotová, ale nemůžu si pomoci a opět končím větou, velmi pozitivní, tentokrát to prostě vyjde. 😀 😀 😀

michule
autor
16. dub 2009

Koczurko - mě neporazá ani kombajn. 😀 3X v týdnu spin, 3X v týdnu lymfo masáže a když mám čas, tak se stihnu i pohádat. No pamatuj na to , že ještě ta kosmická žena nenosí takový pupík jako ty, ale až ho budu mít, tak budu nejen důležitá, ale konečně v klidu. 😀 😀 😀 😀

ili5
17. dub 2009

dobré ranko, mimco, zas tolik vajuch, minule taky a zmrzlíku pokud se nepletu dokonce 15, máš na rozdávání. Mohlas jim něco prodat, vyšlo by tě to grátis. 😀 Podívám se jak to najdu teda cos píchala, jestli taky něco takového mám, abych taky něco měla. Posledně jsem měla 10, ale oplodnilo se jen 6, chlapovi spermie vystačí tak na 6 vajuch a z toho stejně 4 na prd! 😠 Ty jsis neplatila PK? Mě ji nabídli , protože máme hrozný spermiogram. Pak napiš kolik mražáčků a kolik ti zavedou. Já bych chtěla 3, abych měla větší jistotu, ale nevím jestli dají.
Ohledně srazu, dívám se, 16.5 budu asi těsně po ET, 27.4 bych měla začít píchat, jestli vše půjde podle mých výpočtů 😅
Michul, tys ale sportovkyně velká. Já jak nemusím, tak ani pěšo nezajdu pár kroků a o sportě nemluvně. Tu lymfomasáž by se mi líbila, ještě jsem nikdy na žádné nebyla.