Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lajcikova
1. čer 2009

marci už sem to bohužel vzdala,na reprofit nemam prachy,takže nic z toho nebude.ikdyž mam možnost mit leky na cele ivf,ale pro mě to bude malo zbytek bych musela stejně doplatit,takže nic.nechci se tu litovat,už mi kdysi kdosi napsal že se umim jen litovat a nebojuju,hm bohužel sem slaboch kterej nema silu dal.na všechny ty trenery a odborniky a co ja vim co nemam penize kde bych je vzala,vždyt sem na tom huř než cigani na socialkach. ☹ vim že si za to mužu sama,ale už se stalo a ja to nezměnim.možna ma s tou vahou pravdu ale čekala sem trochu vlidneho slova,ale nic jen kritika.přijde mi že pokud nereaguju podle tabujek tak nemam pravo na nic.bohužel ja nemam idealni vahu je mi lito,ale i holky s idealni vahou tam chodi-proč?když sou hubene?
a musim uznat že sem tam ještě nepotkala takovou bachini jak sem ja,takže si asi pacienty vybiraj podle vahy ne podle problemu.divaly se na mě jak na debila,ktery mrha jejich časem.bylo mi hrozně,no a bohužel sem se tam rozbulela jak děcko,tak se moni nezlob.v ordinaci ne,až sem vylezla tak mi došlo že sem zase prohrala,ostatně jako vždycky.už ani nevim co je to vitězstvi.ja jen nechapu kde je ten folik co tam jako viděl ve středu?se jako vstřebal nebo co?nechapu to.když sem mu řekla že mě boli leva strana tak mi řekl že to neni možne že tam neni nic!tak si to asi všechno vsugerovavam,nebo nevim.řekl že se mam stavit tak v zaři že to bych mohla mit těch 20kilo dole!jinak to nema prej cenu že mi žadne leky neda.ještě sem mu řekla že bych šla do darovanych,tak to pry ne,že by to bylo moc jednoduche,tak na co potom sou ty darcovske vajičkaMasi pro vyvolene,nebo nevim.začinam litovat dne kdy sem zdrhla z fertasu už sem mohla byt v pořadniku a možna i na řadě,za to tady se mně uděly psichickou trosku ☹
asi mi tu ted bude zase psat ta slečna jak minule že doc.dostal je buh,tak asi ma idealni vahu a je IN.ale těhu stale neni tak asi takovej buh to nebude.nechci ho tady hanit vim že to asi mysli dobře ale měl to podat jak člověk ne jak doktor.
nemam silu se ani bavit ze zdenkem,a ten to radši akceptuje.největši hruzu mam z toho že musim do prace ty pohledy,to abych si dala aspon 4rohypnoly.fakt nevim jak to ustojim.ale stejně sem v řijnu bez prace,mistrova mi už smlouvu neprodlouži.to bude fakt fajn. 😖

petista
1. čer 2009

ahoj jen krátce, šlehačkové řezy jsou výborné 🙂
Objevím se zítra pápá

petista
1. čer 2009

tak jsem jen přeletěla, Lajci, Dostála bych s takovým komentářem poslala do h... Je to od něj velmi hrubé, slušně řečeno, určitě to nezáleží vše na váze, znám spoustu holek, která mají spoooustu kil navíc a kolem sebe děti. Promiň, že jsem vychvalovala Dostála... mám pocit, že mu to tam přerostlo přes hlavu 😠 Zatím pá, drž se holka
Michul, fuj fuj fuj na zítra, držím pěsti

koczurka
1. čer 2009

AHOJKY!!!

Lajci,jsem z toho moc smutná. ☹ To snad není pravda.Já myslím že právo na pomoc při neplodnosti má každý a ne jen hubeňouři.To je fakt síla,no comment.Buď silná a nenech se vykolejit blbýma kecma.
Michul,držím pěsti na zítra,moc.A posílám hromadu těhu bacilů dokud ještě nějaké mám.Jak budeš moct tak písni. 😉
Jinak Fifejdy jsem si vybrala proto že tam mám známosti. 😉 Tady v Porubě je přecpáno a moc tam prý nepomáhají s kojením atd.Ono to je fuk kde porodím,hlavně ať už. 😅
Tak dobrou...zítra pa.

monali
2. čer 2009

hezké poledne holky, všechny zdravím 😉

Michul, ty nás teda napínáš jak to dopadlo, určitě je vše OK, vajuch jak o velikonocích 😀 Jenom snad nebudou
modré, když jsi celá jako jedna velká modřina 😀

Lajci, my jsme se viděly , ale i tak je mi pořád líto jak to dopadlo. A ještě k tomu všemu si chytla Dostála asi
v jeho nejhorší náladě. Stejně ale věřím, že ti to (a doufám, že nám všem) nakonec dobře dopadne. Teď
si dáš pauzu a s odstupem času se na svět budeš dívat svýma optimistickýma očima. A přitom jak předtím ti
šly ty kila dolů, myslím, že nebude problém ani tady v tom.

monali
2. čer 2009

No a my jsme se včera s Olomoucem na 4měsíce rozloučili. Vlastně jsme si s manželem včera ten den docela
užili. Ráno jsem ještě musela na odběry, a pak jsme měli 4hodiny času, tak jsme si zajeli do ZOO na Svatý kopeček,
počasí vyšlo, prostě fajn výlet.
A co jsme teda koukali, tak Dostál začal ordinovat poradny přesně, možná ještě o něco dříve, my jsme šli
na řadu už v 11.40 😕 A to už byl zase v pohodě, dalo by se říct, že byl i příjemný. (chudáci holky si to vyžraly
asi ráno u UTZ). Na všechno co jsme se chtěli zeptat nám rovnou odpověděl.
Mražáčků máme 7 = vyjdou z toho 2KETY. Abych už zbytečně nemusela zase jezdit, tak mi hned napsal léky,
DIVINU,Prednison, Anopyrin. A v září po menses se mám 15.DC objednat na UTZ, a pokud bude sliznice
dost velká, tak se může rozmražovat.
Ptali jsme se i na tu imunologii, ale říkal že v našem případě, to nic neřeší, protože moje tělo embryjka přijímá,
akorát se mi vždycky přestanou vyvíjet, a to je spíše problém, že v tom embryjku je něco geneticky špatně
a tak to příroda prostě stopne. Doporučil udělat ty 2 KETY a pokud by se nezadařilo, tak potom zkusit to
imuno a hysteroskoppii. To jsou jediné vyšetření které nemáme, jinak už nám dělali všechno co se dalo.

Nemocenskou už taky nechal převézt do Ostravy, takže Olomouc až v září, 🙂

michule
autor
2. čer 2009

Ahoj holky.
Nebudu se teď moc rozepisovat, jelikož je mi hodně zle. Jdu spát a pak písnu. 27 folíku. Čípek na bolest nepomohl, atalarginová injekce trochu, zvracela jsem a ještě měla teplotu. Je mi moc zle. Tak večer písnu.
Koczurko - díky za bacilky. 😀
A všem za držení palečku. Papa 😉

larri
2. čer 2009

Lajci,necetla jsem vas tady az ten tvuj dlouhy prispevek.

Ja byla dneska na utz,sliznice krasna,foliku hodne.No vsechno krasne,uz mi ani doktor nepridaval leky.V patek mam OPU,ale jeden velky problem tady je.Pritel mi vcera rekl po hadce,ze tam nepujde.Jsem totalne v prdeli a cekam co se bude dit.Napsala jsem mu,termin OPU,tak at si zaridi v praci volno.Jeste ani nenapsal jestli jo nebo ne.
Ted,kdyz se mi neudelala ani cysta,ktera mi mozna znicila vajicka,musim resit tohle.Pri utz jsem byla stastna a zaroven se mi chtelo brecet.
Pri 1.IVF to bylo super,ale ted posledni mesic mame caste hadky,nekdy kvuli blbostem.Nevim jak to dopadne,ale jestli se mnou nepujde,tak je to muj konec,protoze ja neotehotnim,jedine s ivf.
A to,ze bych nemela nikdy deti,s tim se asi nikdy nesmirim. ☹

katrin111
2. čer 2009

Lajci,ja taky chodila do fertasu do car a taky do me porad hustili at hubnu......pritom vesmes vsechny pacientky byly hubene............takze to neni ve vaze ale v necem jinem.........jsou to hovada jak tak s lidma jednaji ale nevzdavej se holka!!!!!!znam jednu holku a nekecam vazi kolem 160kg,sama mi to rikala a ma 3 zdrave deti............

ili5
2. čer 2009

Ahojky, Katrin, tu znám taky, chodí do školky na pivčo, že? Má to z hormonů, byla taky na umělém, ale ta je teda. A už jezdila s kočárem loni v létě.
Michul, to je teda úroda. Já měla 16 a bolesti taky děs, ale neřekla jsem si o injkci, blbec ze mne. jak jsem vstala z lůžka po OPu , tak jsem začla krvácet a nemohla dojít do lékárny( blebec jsem se ještě tam pustila a do auta). Tak při takkovém množství vím jak Ti je. Mě je až teď 3 dny dobře, jinak počkej jestli budeš mít taky břuch jak já přes 20 cm větší, zadychávat se při pár kroků, vydrž, to přejde. Já myslesla, že to nemá konce ty bolesti, zlatá endometrioza s cystwmi a srůsty, to byla balada proti tomu. Drž se a nynej!!!
Lari, máš to jak já doma v bleděmodrém, taky jsem si ho hýčkala do OPU, abych nemusela hledat náhradu na poslední chvíli. Neboj, to se srovná, chlapii jsou na hovno, ale někdy je fakt potřebujem( třeba při OPU) držím pěsti.

ili5
2. čer 2009

Michul, máš PK? To si taky můžeš dovolit nechat do páteho dne na blastocyty jak já, když jich máš tak dost. Určo se to vyplatí. Držím pěsti jak se vyvíjejí a pak zítra jak budeš volat, hnedle podej echo. papa.

monali
2. čer 2009

Michul - tak snad už je ti líp. A úroda to teda byla pořádná,bodejť by tě břicho nebolelo 😒
Ili, jestli jsem to pochopila dobře, tak tebe už bolesti přecházejí a je ti líp.To je dobře

tak a já už se pomalu chystám na zítřek na tu revizi. Ani nevím jestli mě pustí domů ještě zítra a nebo až
ve čtvrtek. Doufám že to zvládnu v klidu 😒

michule
autor
3. čer 2009

Ahoj holky. 😉 Tady se to teda pohlo, jen co je pravda. 😠
Monali - tak jek je? Myslela jsem na tebe. Drž se, asi to není nejlepší období, ale bude líp. A to hned v září. Držím palečky. Sněhuláčci se na tebe určitě těší. 😀
Ili - nemocenskou nemám. I když dnes v práci jsem byla mimo provoz. Naprosto nepoužitelná. Ráno to bylo celkem fajn, ale teď odpol už zase cítím při každém nášlapu tlak na břicho. Volat na ET si mám až zítra kolem 10hod., tak hned napíšu. Et by měl proběhnout asi sobota - neděle. Dělat mě bude MUDr. Březinová. Je fajn, že už jsi v pohodě, a kdy tě čeká ten srdíčkový ultrazvuk? 😀 😀 😀 😀
Koczurko - co ty, jsi ještě doma nebo už pomalu rodíme?
Lajci - a tobě asi taky moc dobře není, že? ☹
My jsme teda tady parta. No moc vás všechny zdravím a pište.

ili5
3. čer 2009

Ahoj zlatíčka,
Monali, tak to už máš bobku za sebou, snad Ti bude lépe, v září nás doženeš, uvidíš. Pomalu se na nás štěstíčko nalepuje, jen ať se tady drží a každou obdaruje!!!!
Michul, Tys frajerka do práce po tolika vajuchách. Mělas být raději v klidu, ať jsi připravená na ET. jak se cítíš, je to lepší? Škoda, že nejde něco zpustit, pomohly bysme Lajci, je to nespravedlivé.nechápu proč to nejde. Adoptovat dítě můžeš, to znamená, že Ti někdo podaruje své dítě, ale darovat vajíčka nelze, nechápu. U nás nejde nic co je alespoň trochu dobré!!§
Jinak je mi lépe o dost, břicho o 12 cm větší jen, tak to jde. Dnes jsem šla na nákupy, ale žádné kalhoty jsem zas nekoupila, nic se mi nelíbilo, jen tuniku černou. 🙂

gab123
3. čer 2009

Ahoj holky!
když tady čtu ty vaše příspěvky jsou některé fakt ☹ smutné

monali chci reagovat na doktorovu diagnozu,že se mimísek vždy zastaví vyvíjet!Já neměla problém otěh,ale přestal prostě růst2x v rann.stádiu, 8tt,a 4tt.Když ti doktor poví,že je to geneticky špatně nechápu proč tě nedá žádanku na genetické vyšetření.Mě po 2 revizí hned poslal.Skus tvého gyn.at tě to napíše.Naberou vám krev,sestaví rodokmen a pak za 4t.uvidíš skus se optat!Mě našli turnerův syndrom,jen 7%.Zatím jsem v 15tt a je vše v pohodě,ředí mi trochu krev,beru prednison a moc hlídaj.

larri ty chlapy jsou prostě jiný druh to říká moje mami!nechápu jak ti řekně že tam nejde,mí nery je to smutný.Jak to dopadlo?Mi set aky hádáme po většinu kvůli blbostem to je asi všude 😠

lajci myslím,že ten doktor je divný a má asi nějakou aversi na silnější pacientky.Je náladový.Já bych šla prostě jinam,kde mají jiný přístup.Moje švagrová je taky dost silná a otěhotněla.Možná je chyba jinde!

koczurka
4. čer 2009

AHOJ HOLKY!!!

Michul,tolik folíků,super. 😉 Určitě bude hodně mimísků.Pak dej vědět ju? 😉
Monali,je fajn že už to máš za sebou.Do září to uteče a šup na ketík. 😉
Já nějak myšlenkama už rodím a nic už mně nebaví a nedokážu se soustředit.Tak se omlouvám že nereaguju na všechny příspěvky.Už toho mám prostě po krk. 😠 Ale čtu si vás poctivě. 😉
Tak zatím papa a Michul ty pak písni.

ili5
4. čer 2009

Ahoj, Michul dnes v 10 volá, tak jsem zvědavá kolik zmrzlíčku bude, asi celá šoklka 😀 .
Gab, to máš pravdu, že je Dsostál náladový, jak ho chytneš v náladě, tak i jinak hodnotí diagnozu. Vím o čem mluví,, k vůli cystě mi napsal na 3 měsíce HA a přitom píchl Agolutin, po kterém cysta odešla, tak jsem mohla další cyklus klidně jít na ket, ale zbavil se mne na 3 měsíce. Myslím, že už mají sost pacientek, tak už tak skvělí nejsou jak ještě před rokem. Mosc se to o nich rozkřiklo, velká úspěšnost, málo peněz, vlídné chování. Třeba jsem zažila 2x přenos embrií tam, poprvé Dostál, po druhé Oborné, řeknu pěkný rozdíl, alë kurevský...
U ní mi vše říkala co zrovinlka dělá, musela jsem dýchat, nádech , nedýchat, zdlouhavý výdech a mluvila to šeptem, že vás to tak uklidňovalo a soustředily jste se na dýchání a nemyslely co dělá. Pak vás hladila po noze a mluvila do vás, pak nakkonec ukázala na uz mimi s komentářem. Prostě jak romantický film. michul, jestli ji budeš mít, tak si to užiješ krásmě, nevím koho jsi měla při ketu, ale ona je skvělá.

lilienka
4. čer 2009

ahojky holky
tak se zas po dlouhé době ozývám. 🙂 nic nového,tak vlastně nemám co psát.larri-ti chlapy by potřebovali vypleskat sem tam.Jim asi nedochází,že ženské se tak vyloženě týrají-vlastně od začátku až do konce(píchání jehel do břicha by dala počítám tak polovina z nich a porod by vzdali hned 🙂 hrdinové) dej mu přes hubu a dotáhni ho tam pokud si nedá říct jinak 😉 Hele lajči-čáp ti to naznačil dost jasně ne? A Koci-já pokaždé jak se tu objevíš,tak čekám,že už píšeš že rodíš 🙂 jsem normálně natěšená jako bych to měla být já 😀 Evka se možná ještě rochní u moře-jsem viděla ve zprávách,že v egyptě sežral babu žralok(káča viděla velkou rybu tak tam skočila 😀 -mi to připadá prostě směšné,no 😅 ).No tak zatím ahojky

ili5
4. čer 2009

Lili, jak to s tebou vypadá, chystáš se na IVF?

ili5
4. čer 2009

mICHUL, tak už je po desáté, kde jsi se zprávičkami?

katrin111
4. čer 2009

ahoj ili,ona ta miladata ze skolky nebyla na umelem ale pomohl ji clostilbegyt a cekala z nej dvojcatka ale to jedno snedlo to druhe tak ma z toho jen holcicku................zrovna vcera jsem s ni mluvila..................vcera jsem byla v poradne a prcek roste uz ma 16cm a vypada to na kluka ale mozna ne ze nevi jestli to byl pindik nebo pupecni snura,ze priste budeme chytrejsi.....a co ty|????jak se citis????

ili5
4. čer 2009

Ahojky katrin, cítím se v poho, až na tu zácpu, čípky už taky stávkují. Dnes se mi motá hlava, včera lítala celý den po nákupech, asi jsem to přehnala, nebo něco s tlakem. Včera jsem si dala i kávu, nevím ale jestli můžu pít. Dnes jsem chtěla taky trajdat, ale raději budu doma u telky. Ještě jsem v pyžamu.
Tak to by mohla zkusit Lajci ten clostibegyt, ale nechtěj ho lajči hlavně po Dostálovi, ten je opatrný na každou kačku co vydá navíc. Přejdi k Oborné, mě se to vyplatilo, a možná si toho bude vážit že ji věříš, tak se bude snažit.
No, ale ta přibrala dost po tom clostibegu, hodně se tam o ni mluví, že byla hezká a štíhlá a k vůli neplodnosti tak dopadla, mimčo má, ale vypadá jak by snědla slona. Ona i špatně chodí, ty nohy ji prostě nemůžou pořádně unést, když tak během chvíle přibrala skoro tunu. 😒

ili5
4. čer 2009

Michule na nás prdí, teda

katrin111
4. čer 2009

to jo to mas pravdu je silene silna.ale je pekna po tvari............a vsechny 3 decka porodila prirozene..................ja kavu nepiju koupila jsem si to caro a je moc dobre.............kam jdes na srdicko tady nebo do olmiku??ke komu chodis tady v karvine?

ili5
4. čer 2009

Do OL, patřím stále tam, nevím jestli mi dají hned průkajdu jak bude srdíčko, koczurka psala, že asi jj, tak sed těším a přitom bojím. Chodila jsem k Turkovi 😀 přešla jsem k asistentovi Lipkovi. Aabych nemusela za ním na středisko do Těšína, tak je tady ve špitálu každé ůpondělí na příjmu, tak chodím k němu na příjem. A když něco, tak na oddělení, jak má službu. Ty chodíš ke komu?

katrin111
4. čer 2009

aha tak to jo.ja chodim na polikliniku ke kohanove..............kdysi jsem chodila k piegzove a utekla jsem od ni.............a jsem rada.................lipka je v poho ne???

ili5
4. čer 2009

super, asistent primáře, tak zákroky operativní mi dělá on. Kohanka je taky dobrá.
Ty chceš vědět co to bude? Já ne, chci mít překvápko, byl to můj nejsilnější zážitek v životě, nedá sse to ani popsat, jak do poslední chvíle nevíš co to je, to je tak nádherné, že pak ani zašívání po porudu jsem nevnímala a přemýšlela nad tím co řekli, že holka. Já kluka totiž moc nechtěla, ale všichni tvrdili, že to bude kluk, tak jsemna 100% myslela, že fakt,a pak taková nádhera. Chlap si přeje kluka, ale jsem mu řekla, že jak by byli po něm , tak ahoj.... 😀

koczurka
4. čer 2009

Michulko,ještě pořád nic nevíš? 😨

ili5
4. čer 2009

No ta Michul mě teda štve, alespoň řádku mohla napsat. Jestli nejela s těma bolestma břicha do špitálu a nenechali si ji tam. Měla moc vajíček. Já měla jen 16 a bolesti hrozné, kdybych tam jela, tak bych tam určo zůstala, proto jsem tam ani nejela, mám teď školu samou písemku, tak bych si to nemohla dovolit. Raději bych pošla, než aych tam nešla a pak to dělala ústně.
Jinak dnes tu nikdo není, holky na nás prdí. ☹

lajcikova
4. čer 2009

ahoj 😒 neprdim na vas,jented navim co psat?sem jaksi mimo mísu,takže nic.hlavně s emusim připravit na zitřek,a to hlavně psychicky.vubec se mi nechce do prace,ale osud si nevybira.tak se nezlobte 😔