Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

petista
25. čer 2009

ahojík holky, tak stručně:
Eviiii 😉 😉 😉 😉 😉 😉 už mě Dostál vypsal žádost na pojišťovnu, tak se prosím domluv se Ferťasem. Já jsem dostala za úkol od Dostála to tam zanést ještě tento týden s tím, že lázně jsou dobré co nejdřív po laparce. Tak mi prosím napiš, jak to s tebou vypadá, já to tam klidně zanesu až příští týden, ale ať to máme tak zhruba stejně. Jinak už mám po laparce i výsledky histologie, vše OK, takže děloha je zcela OK. Huráááá. Jinak Dostál říkal, že by u mě mohly ty lázně pomoct, spíš na takové celkové zklidnění, a že doporučuje, abych u lázeňského doktora si nechala dělat folikulometrii a v příhodný okamžik za mnou přijak manža 😀 😀 😀 Že se mu to prý osvědčilo. A máme taky naplánovanou IUI na příští týden, tak uvidíme.
Jinak mi Dostál potvrdil, že už máme skutečně veškerá možná vyšetření za sebou, takže teď už jen lázně a děj se vůle boží ... 🙂
Jsem hrozně ráda, že jsem na tu laparku šla, jsem mnohem klidnější, když vím, že je vše OK. Tak pápá holky, Evi, prosím napiš, jak s těma lázněma

ili5
25. čer 2009

Ahoj kočky, micgul, ty hadičky jsem měla snad že mi brali cysty, srůsty a endošku. Jesstli jsi byla jen na profuky, tak to ani nedavaj. už to máme za sebou, tak snad už jen dobré zprávy. dnes mě od rána píchá v pravo podbříšku, ale jak by mi tam nožem bodal, ještě jsem to neměla, tak se snažím po obědě polehávat. Snad to nebude nic vážného, jsem bíla jak stěna a mám zvýšenou teplotu.
larri, tak to je bezva. a tys nemusela po Et jít na krev? My musíme i když krvácíme, dostAnem termín a musíme jet.
Holky v lázních si to užijete, musí tam být nádhera kor přes léto. Ať vám to spolu výjde. Přinejhorším zavolejte přímo do lázní a zkuste jich poprosit o stejný termín i na pojišťovnu, určitě vám tam v lázních telefonickyporadí jak to udělat. Myslím, že dost lidí se domlouvá aby am byli spolu. Tak vám štěstí.

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

evkaa25
25. čer 2009

Ahojky,jen tak nakukuji po práci. 🙂
Peti,hned zítra zavolám do Fertasu a večer napíšu,jak to vypadá.Hrozně ráda bych byla v těch lázních s tebou.Tak snad nám to vyjde.Zítra se ozvu pa pa

ili5
26. čer 2009

Ahojky, tak zas na 3 straně?????
Os 😉 tudy!!!!

michule
autor
26. čer 2009

Ahoj holky, pěkný den. 😀 😀 😀 😀
Ili - tak jak je, přešlo to píchání ze včerejška? Nebo jsi byla raději u MUdr.? Musíš na sebe dávat pozor!!!!!!!!

ili5
26. čer 2009

Píchání je menší, myslím, že to bude ta zácpa. Už je mi lépe, tak peru a jdu vařit obídek. Musím vydrhnout koupelnu, už to dost potřebuje a já to stále odkládám. Zjistila jsem, že jeden den mi je v poho, to uklízím a druhý den jsem na sračky, neporadím normál fungovat. Dnes je mi lépe, tak rychle něco udělat. žEHlení mám tady taky dost....Jak se cítíš Ty? Je Ti v dobře? Mě teprv nyní splasklo to břico po OPU. Už vypadám jakžtakž normál, větší je, ale ne jak před porodem. Musím si dát do alba taky fotečky. Musí dcera, nebo já to neumím 😀

ili5
26. čer 2009

Na třetí straně!!! Jste všechny venku? Je tam krásně, prádlo mi uschllo. Sluníčko svítí.

monali
26. čer 2009

ahojky všem, 🙂
teda tady to dneska žije 😖 ale venku je hezky tak komu by se chtělo sedět u PC 🙂

Dneska byl pohodový den, šéf slavil narozky - 50 - takže jsme v 11 jeli do Frýdlantu, kde se to konalo. Dostali
jsme super oběd, dort, kafe, popili vínečko a jeli domů. Slavil to dohromady s rodinou, s firmou , se známýma
tak tam byl takový mišung lidí, ale bylo to fajn. My jsme odjeli kolem 17hod, no a rodina tam pak slavila dál
a zůstavali na noc.
Zítra slaví tchán narozky, tak se sejde celá rodina no a v neděli jedeme na pouť k tetě. Takže mám před
sebou super pažravý víkend, ne že bych se netěšila 😀 😀

Peti, Evko - to by bylo fajn, kdyby jste byly v lázních společně. Aspoň by vám to líp utíkalo. Třeba se to fakt
povede.
Ili, Michul - teď už vám bříška budou růst pořád, tak si to hezky užívejte. Splasknete až za 9měsíců 😀
Michul - v práci mě přijali normálně, dopředu jsem jim napsala, jak jsem dopadla tak to nikdo neřešil, jenom
řekli že je to mrzí a zeptali se jestli budeme bojovat dál. Jinak je tam zmatek pořád něco hledám, věci jsou
jinde než jsem byla zvyklá, ale s tím jsem počítala. Oni zase nepočítali že se vrátím, ale naštěstí zatím nikoho
nepřijali na moje místo, tak jsem se mohla vrátit.
A co Koczurka a Honzík , držřím palce ať jsou co nejdříve fit a doma.

zatím pa

evkaa25
27. čer 2009

AHOJKY.
Moni,vidím,že máte o víkendu samé oslavy.Tak se dobře bav.Já jsem byla včera po práci na pivku a tak už jsem ani nenapsala.
Peti volala jsem do Fertasu,ohledně těch lázní.No jenže já jsem otom před půl rokem mluvila s dr. Vodičkou a ten už tam nepracuje.Takže musím v pondělí zavolat dr. Koutné.Ta tam v pátek nebyla.Jo a mně se ta sestra ve Fertasu ptala,na jaký termín bych tam chtěla jet.To mně překvapilo.Myslela jsem,že se tam jede,když na mně přijde řada.No snad to v pondělí vyřídím po telefonu a žádost se co nejdřív pošle.Musela jsi tam něco podepisovat,na té žádosti?Mi před tím dr říkal,že oni to pošlou za mně.
Jinak tady je dneska venku pěkně hnusně.Je to deprimující to počasí.Byla jsem na prochajdě s pejskem a pěkně jsme zmokli 😒 Ale už jsme zase doma v teploučku 🙂
jdu se věnovat manželovi,tak zatím pa pa...

evkaa25
28. čer 2009

holky,kde jste kdo??
Jak si užíváte víkendu?To počasí je strašné.Švagrovci mají docela problém.Bydlí u řeky Opavice a řeka se pořád zvedá.Už byli kdysi vytopení,tak snad je to mine.Nejhorší je,že je spoustu lidí,které už to postihlo ☹
Dneska jsem si byla koupit v Ov šaty na svatbu.Nic jsem neumněla sehnat a jsem z toho chození po marketu pěkně unavená.Tak jdu ted k telce relaxovat....

ili5
28. čer 2009

ahoj evi, no je tu zas mrtvo, michul těhotní, lajci hubne, a ostatní mají jiné starosti. Zítra začíná nový týden, tak se musíme všechny sejít!!!! Koczi je už doma? Bobánek malý.

michule
autor
28. čer 2009

Ahoj holky. Koczurka psala včera, všechny moc zdraví a snad je pustí zítra domů, ještě psala, že malý je nezmar, dáva jí dost zabrat a proto nemá moc času psát. 😎 😉
Ili - 😀 . Jojo, je mi dnes hodně zle. Hlava se mi točí jako po flámu a žaludek taktéž. Jenom ležím, dělám to sice pořád, ale dnes intenzivnějí. Jak se cítíš ty?
Evi - my ty záplavy taky sledujeme, je to hrozné, je nám jich strašně líto, posílám aspoň DMS. No a jakto, že nic nemáš? To se ti nic nelíbilo nebo nic nebylo? A kde jsi byla v ,, šopinu ,,?
Moni - to je skvělé, že tě tak přijali, není to všude. No a jaké byli oslavy a kde se konala pouť? Mám moc ráda poutě, jen mi zatím letos žádná nevyšla.
Fandro - už se ti blíží UV? Já to počítám i za tebe, jsem z toho fakt nervózní. 😵
Gabi - ty jsi taky nenapsala jak jsi dopadla u svého MUDr.?

evkaa25
29. čer 2009

ahojky 🙂
Michul,mněla jsem nějakou představu a nic co by se tomu podobalo jsem nenašla.Jedna šaty jsem si přece jen koupila,ale není to to pravé,co jsem chtěla. 😒 Ale špatné taky nejsou 😉
Jinak u nás stále leje a bouří.Je to jak v hororu. ☹
Doufejme,že zítra Koci opravdu pustí domů.Moc ji zdravím.....

ili5
29. čer 2009

Ahoj holky, tk mě je dobře, včera gruntovala, dnes běhala po Polsku pro květinu do školy, okurky ještě mají po 20, tak jsem nebrala, jen kvěrák a jahody po25 obrovitánské.
Michul, to je tvé 2 : IVF ve fakultce?

larri
29. čer 2009

Ahoj ili,tak ja bych to nemela tak jednoduche,tak jsem vcera nesla do prace,jak mi bylo zle.Zasla jsem si k APOLI na pohotovost a dr.mi udelal utz,kde nic bohuzel nevidel.
Abych se tady nerozepisovala.Ma porad pozitivni test,hcg mi o malilinko stoupli ze 147 na 244,ale na utz nic a porad spinim.Ja to nemuzu mit jednodussi,bud jsem tehulka nebo ne.
Takze zatim to vypada,ze se prestalo embryo vyvijet nebo by to mohlo byt mimodelozni.Zitra jdu na kontrolu,tak jsem zvedava co mi reknou.

Mejte se a hezky vecer.

michule
autor
29. čer 2009

Ahoj holky.
Lari - tak ať je to jak chce, hlavně ať ti to vše dobře dopadne. Moc budu držet palce a věřit, že nebylo nic vidět jen díky tomu, že to byl brzy, že se brzy ukáže srdíčko nebo srdíčka. Je to zvláštní, já to nedovedu pochopit, testy pozitivní i krev se ti zvedá, tak co to je? No prostě sržím vše co mám a zítra hodně štěstí!!!!! 😉
Ili - ty jsi šílená. Já ráno vstánu a jsem celý den jak mátoha, už od včerejška. Hrozné stavy, opravdu se nezmůžu ani ustlat postele. Čekám až to přejde a budu fungovat normálně. A ve FN OL loni v září KET a letos 1IVF.
Evi - Koczurka ještě nepsala, tak snad je už doma, no nevím, jestli se ozve tak hned napíšu. Počasí je stejné i u nás, ale takové dusno, že větrám jak šílená ať se tu dostne trochu vzduchu. 😀

koczurka
29. čer 2009

AHOJKY holky moje zlaté!!!

Moc,moc,moc vás tu všechny zdravím!!! 😵
Tak nás dneska odpoledne pustili. 😉 Jen v rychlosti vám píšu a jdu do hajan,jsem KO.
Zítra vás při kojení dočtu. 😀 😉
Moc děkuju za pozdravy a podporu,jste hodné.
Jste mi chyběli fakt.
Ani nevím jak jste tu kdo na daleko a tak stále držím pěsti ať se daří všechno jak má.
Tak zítra papa...dobrou. 😵

evkaa25
30. čer 2009

Ahojky
Koci,to je fajn,že už jste s Honzíkem doma.Tak ted pěkně odpočívej,ale věřím,že tě Honzík moc nenechá 😀
Larri budu držet pěsti,aby bylo vše ok.Drž se.
Já ted fičím do práce,dneska mám odpo,tak snad se domů dostanu brzy.
Peti,dneska jsem volala do Ol.Doktorka mi dneska vyplní žádost a pak říkala,že se mi ozve.Tak nevím,jestli to pošlou na pojištovnu oni.Nebo jestli mi to před tím pošlou a zajdu tam já.Každopádně doufám,že to vyřídím rychle a pak si do lázní zavoláme a domluvíme se.Už se na ty lázně začínám pořádně těšit!!

ili5
30. čer 2009

Ahoj koooooooczi, tak co Honzík, už je mu lépe? Asi se mu tam líbio, tak se tam chtěl ještě naposledy kouknout, teď už bude jen doma s maminkou. Už se těším až budem venku my.
Lari, no to je divné. Že ani váček nešlo vidět, držím pěstičky dnes to určo půjde vidět. Já to píšu furt kluci dělají neplechy a špatně se uhnizďují, tak vydržet pak to bude dobré. Dej vědět jak jsi dopadla.
Michul, aha tak 1 IVf ve Fakutce, oni jsou fakt skvělí, že to tam na poprvé vychází, jsou fakt dobří. Měli bychom se na naši diskuzi složit a něco jim poslat hromadně, že na nich vzpomínáme dobře, Březinová je nejlepší.....
michul, mě ta únava už oopouští, ale měla jsem to samé jak Ty. Kdysi jsem měla unavový syndrom, byla rok na nemocenské, já myslela, že se mi to vrací, zas nemohla dýchat při jakékoli činnosti, ale je to fakt přechodné, tak neboj. Jsem dnes 9+0 a je to lepší. akorát mi je zle od žaludku, ráno musím hned něco sníst i na sílu, pak je to Ok a celý den každou hodinu začíná být zle, tak honem něco do pusy, hlavně jím broskve a meruňky. A jak je mi moc špatně, tak si nastrouhám salátovku, udělám salát a piju to a jím, dělá mi to dobře na žaludek, tak to můžeš zkusit snad Ti to taky pomůže.
Jinak NNkča už došla ze školy, tak zajdem na pizzu v 11 hod mám na ni chutě. Navařené mám od včera pro staříka, má na výběr vepř. guláš nebo kuřecí v těstíčku a bramborová kaše a polévka kuřecí s nudlema.

koczurka
30. čer 2009

AHOJKY HOLKY!!!

Ještě jsem vás nestihla pořádně dočíst,pořád něco no.Dneska jsem trochu uklízela a pak jsme byli na procházce a teď Honzík ještě dospává tak mám vteřinku.
Jo už je mu dobře,dobíráme antibiotika tak doufám že pořádně zabrali.To se pozná z moči.To je taky sranda...v nemocnici jsem měla ráno odevzdat ampulku s močí od malého.No to byl maras čekat ve 2h ráno u pindíka než se Honzík uráčí vyčůrat. 😀 Trvalo mu to hodinu,já už jsem usínala a pak jsem ho poprosila ať už se vyčůrá a bylo to.Tak si to zítra zopáknem. 😀
Tak už se malý vrtí musím jít.
Zatím papa

larri
30. čer 2009

Ahoj holky,jsem doma a u jsem dobojovala 😢

Byla jsem na utz a dr.nic nevidela,tak mi vzala krev a za dve hodiny jsem se mela vratit.Bud,ze se mimi nevyviji nebo je to mimodelozni.Nakonec to dopadlo,tak,ze hcg jde dolu,takze je konec.Ve ctvrtek jdu na krev znova a dozvim se,jestli se to vstreba nebo mne musi vycistit.

Muj boj zkoncil brzy,ale asi to tak melo byt.Takze se budu pripravovat na 3.ivf v zari.
Vy tady ale bojujte do konce.Budu na vas myslet a sledovat.
Pekny vecer,u nas zacina bourka,tak snad to nebude zle.

michule
autor
30. čer 2009

😀 Ahoj holky, pěkný večer všem.

Koczurko - skvělé, že už jste doma. S tou moči to musel být zážitek, dovedu si to představit, i když tak v noci je to asi makačka. Ale teď si vem, jak se to asi dělá s holčičkou???? 😀 😀 Jak chceš tu moč chytat u ní? Hlavní je, že jsi doma a malý už bude v pořádku. 😉

Lari - tal tohle mě moc mrzí. Je strašně fajn, jak pozitivně jsi naladěná. Budu moc držet palce ( to jsem dělala i dneska ). A je fakt důležité vědět, že teď jsi těhotná byla a v záři už to dotáhneš do konce. 😵

Ili - už to bude jen dobré. U mě to snad taky přejde. Prostě unavená, ale o to teď ani nejde, je mi zle. Nestěžuji si, nebaví mě to, ale ten žaludek je jak po opici. A jíst už třetí den nemůžu. A to jsem měla takový apetit. Ráno abych mohla sníst prášky, tak se musím najíst a co asi když je mi zle. Vemu si rohlík, kousnu, zapiju prášky a pak si říkám, že oběd už bude OK. Jenže uvařím oběd, jen takový na jaký mám chuť a stejně je mi zle. No takový borok. Ale stále nepropadám panice a věřím, že zítřek bude lepší. Jaká byla pizza a od Nikči známečky ( jakou dělá školu? ) ???? 😀 😀 U nás žádná sláva, gymplák a takový magor. Jsem zvědavá, co mě ještě čeká než ho přejde to období?

Kde jste ostatní sluníčka?????? 😀 Vždyť venku je hnusně, takže u vody nejste!!!!!!!!

gabka14
30. čer 2009

Ahoj holky! 🙂

Larri to je mi moc líto, že ti to nevyšlo. Ale musíš věřit a doufat, že to poslední vyjde 😉 Jak vidím, tak jsme na tom teď stejně, taky mi dvě ivf nevyšly a musím věřit, že to třetí vyjde!!! Takže začni sbírat síly na září 😉

Koczurko to je moc fajn, že už je Honzíkovi lépe a jste zpátky doma 😉

Ili, tak teď prožíváš hrozné stavy, jo 🙂 Ale za to, co tě čeká na konci devátého měsíce, to stojí, ne? 😉 😀 A že bys tu občas ten bacil třebla plivla?!?! 😀 😀

Michul neměla jsem moc času, tak píšu až teď. 🙂 Doktorka mi říkala, že mi asi praskla cysta, tak mi dala tabletky, abych přestala špinit. Docela to přešlo, ale pořád mně pobolívá to břicho.Tak snad to brzy přejde. Jo a pro tebe platí to, co pro Ili. Šup sem s nějakým tím bacilkem!!!! 😀 😀

Evko tak sotva se vrátíš z dovolené, tak už zase budeš relaxovat,jo? 😀 😀 Taky bych potřebovala nějaké ty lázně a od všeho si odpočinout. Bylo toho na mně teď moc a potřebovala bych na chvíli vypnout. 🙂

michule
autor
30. čer 2009

No ahoj Gabule!!!! Tobě bych ty lázně dala hnede z místa, ani bych se nedomlouvala s pojišťovnou!!! No a bacilky si může zatím dovolit plivat ILI, já ještě do ultrazvuku budu stát pevně na zemi. Ale pokud to vyjde a bude to jak má, tak v každém příspěvku tu budu plivat na všechny, neboj nic. Ty cysty umí udělat fakt pěknou neplechu. Taky jsem na ně trpěla. Vždy mi prasla sama, ty jsou prý nejlepší co prasknou samy, ale je to svinstvo a zajímalo by mě, jak a z čeho se tvoří? Kdyby to tak ta ženská věděla, tak ví čeho se třeba vyvarovat, ale je to asi nevyzpitatelné. A co Danek, co plánujete, má prázdniny tak určitě nějaké výlety, může?

gabka14
30. čer 2009

Michul já taky na ty cysty trpím, ale většinou mně jenom fest bolelo břicho, ale teď mně zmátlo to krvácení. Už se mi taky jednou stalo, že mně strašně bolelo břicho na pravé straně, moje obvoďačka mně poslala na chirurgii, že to je asi slepák....a nebyl. Byla to cysta.Ale to čekání na té chíře, děs...tam je vždycky tolik lidí. 😠 😀 😀 Danek už je v pohodě, ale musel zrušit nějaké svoje akce a je dost ho mrzí, že mu nechci některé věci dovolit.Je mi ho líto, ale asi má smůlu 😖 😢 Zdá se mi už úplně v poho, ale já nevím, co tam ještě v té hlavě má, jestli se mu ten otok vtřebal. Na kontrolu jdeme až za měsíc. Mám strach, že by se při těch svých akcích třeba do té hlavy bouchl a něco se stalo. Jsem asi hrozná, ale mám strach. 😅 Ale nezakazuji mu všechno 😀 😀

michule
autor
1. črc 2009

Ahoj holky, dneska nám svítí krásně sluníčko, tak snad nám to vydrží. 😀 😀 😀

Gabi - já tě naprosto chápu, byla bych pos...strachy, ale nejhorší je to, že zakázat jim to do konce života nemůžeme, no jo, ale taky s nima všude chodit nemůžeme. Prostě se tak trochu obrnit a nemyslet hned na to nejhorší, ale to jsou blbé kecy, že? 😀

Všechny moc zdravím, posunuji nás ze třetí strany.

ili5
1. črc 2009

Ahojky, u nás taky sluníčko. Michul, Niki chodí na obchodní akademii, no měla trojky a na základce byla premiant třídy, hold se musí smířit, že nebude stále nejlepší 😀 .
Koczi, super, že jse doma. Já byla s malou jak měla 3 měsíce ve špitálu a dali ji takový samolepcí pytlíček na pipinu a tam jim čůrala,ale jak potřebovali 2 proud 😀 , tak jsem taky tak v noci pesně ve stejnou dobu chytalla druhý proud, hrůza.... Jsem měla puštěnou vodu, nahřívala břicho, ale to čekání bylo nekonečné, jééé to už je 16 let zpátky.
Gabko, vítám Tě, já ješě plivat nechci moc, do třetího měsce není vyhráno, tak jen tak v tichosti ještě jsem,, ale pak vás tady zplluju všechny a není možné, že nepůjdete za náma s michul. Už sse ti to krátí taky po prázdninách nás budeš následovat.
mě už je v pohodě, únava přešla, naopak zas pro změnu nespím aniv noci, tradám na WC co 2 hodiny a budím se co hodinu.
Dnes tu byla paní se socky na staříka kuknout a napčítat koik mi dají příspěvek, tak si představte, že ten nejmenší 2 000. Beru nemocenskou, takže mi doplácí příspěvek na byt, ak mi to strhnou a starám se o něj zadarmo, jsou to ..... nechápu o co jim jde, nejvíc je 11 000 a oni dají jen to nejmenší. kdybych k němu nešla , tak by umřel, nic si kolem sebe neudělá. Myslím, že je to horší jak za totality, to na 100%.

koczurka
1. črc 2009

Ahoj holky!

Gabi,taky to naprosto chápu že máš strach o mladého.Já už teď mám hrozný strach o malého a to je začátek. 😀 Asi budu trochu psycho máma. 😀 😀 😉
Ili,kukám že už máš spoustu těhu obtíží. 😅 Jo,jo sociálka...dělají jak kdyby to dávali ze svého že?Je to síla.
Michul,ty taky máš už dost těhu příznaků co?Přesně si to pamatuju. 😝 Ale to patří k tomu. 😉
Hodila jsem pár nových fotek jak rychle rostem. 😉
Hezký večer... 😵

michule
autor
1. črc 2009

Ahoj holky a pěkný večer.
Koczurko - malý je skvělý, nemá chybu, hlavně jak se protahuje. Je úžasný, tvoreček malý. ( Jen se musím smát, co z tak krásného a milého vyroste, to vím, dívá se na něho neustále a nechápu!!! 😀 😀 😀 , jojo a taky tě to čeká, aspoň nějaká spravelnost 😀 😀 😀 ). Dnešek byl lepší. Rohlíky a ovoce vedou, takže v tom mám jasno. Budu doufat, že to jsou příznaky, protože pomyšlení, že mám v háji žaludek, je pěkně na palici. 😵

Ili - s tou sociálkou to je obyčejný hnus. Že se nestydí hajzlové. A s těma bacilkama už plivat můžeš. Já vím, že člověk je pořád opatrný, ale plivej!!!!!! Ty už to máš potvrzeno, tak se neboj, všechno bude jak má!!!!! 😀 😀 😀 😀

Na zítřek držím moc palečky Fandře. Jdeš na UV a pak nás hned informuj. Budu na tebe moc myslet. 😵