Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

michule
autor
17. dub 2010

Ahoj holky. Takže noc dnes byla horší, nevěděla jsem co se s ní děje, tak jsem v 9hod zkusila dát 150ml a stal se zázrak. Takže ona řvala hlady, snědla to a spí už 2 hodiny. Takže se za chvilku za ten Nutriln nedoplatím. 😀 😀 😀
Ili - to nastřelení bych si udělala asi jen pro sebe. Protože se do těch ušek dává chirurgická ocel a to bych malé nedala!!! Ale je to opět diskuze mezi náma. Každá na to máme jiný názor a myslím, že MUDr ví moc dobře co dělá. Navíc ty šroubky mě nedělají vůbec dobře když ležím, takže to beru podle sebe, že by ji asi nebylo moc báječně. Ale je to fakt každého znás věc. Já si to nevymyslela, že se píchají tak brzy. Prostě MUDr řekla, a já byla jen ráda. Mamka koupila malé náušnice z bílého zlata. Takové jsem chtěla, jelikož sama nosím bílé zlato nebo stříbro a to se taky moc lidem nelíbí a myslí si, že je to stříbro a proč jsem chtěla ušetřit. Takže názory se různí. Ty budeš malému píchat náušnice????
Evi - to to letí, že? No my máme zase za 3 dny 2 měsíce. Je to masakr, ani se nenaděješ a budeme mít školáky. Vidím to u mladého. TAk to ty plenky musí být skvělé, ale asi jsem ťululum, ale normálně jsem o nich ještě neslyšela. Myslíš, že jsem normální??? Máš pravdu s těma penězma. Já kupuji Fixisky, je jich tam 46 a stojí 222,-. Kolik jich během dne spotřebuji nevím, je to různé, ale je fakt, že přebaluji často, má strašně citlivou dupenu. Takže ty prachy jen letí. Potřebovala bych mít na ně tiskárnu. 😀 😀 😀 😀 Budeš taky brečet při těch naušnicích. To je jasné, každá mamina bečí. Moje mamča byla se mnou a říkala, že taky brečela i u mě i u segry. Teď, ale říkala, ,, no já teď už bečet nebudu, to je vnučka a bude krásná, takže není důvod, a ty si pobeč ,,. Takže tak mě podržela. 😀 TAky jsem včera byla venku, spala jako zarytá, vůbec mi nedošlo, že se nemá chodit ven, nečetla jsem noviny a až večer jsem se to dozvěděla. Ještě abych si koupila do kočáru rádio, abych měla zprávy z první ruky. 😀 😀 😀
Chystám se ven, musím využít toho počasí. TAkže holky, moc všechny zdravím a přeji krásný víkend.

ili5
17. dub 2010

Ahojek, bílé zlato je určo suprové, myslím, že klasické žluté zlato už dává málo kdo. Musíš dát fotečky, už se těším jak uvidím krasavičku. Taky zvažujum že dávaj tu chir. ocel ze začátku, ještě se určo poptám sousedky, děcké doktorky.Jen je problém, že Patynek bude mít šroubečky, kroužky mu přece do ušek nedám 😀 . nějaké malinké zirkonky, něco takového. Babka každému vnukovi kupuje něco ze zlata, tak si mám jít vybrat pro Páju taky a ona mu to zaplatí. Nosí teď čepičku, takže v květnu, červnu, jak bude teplo a bude nosit jen kšiltovku, nebo klobouček a sedět už v kočáru. Takže ty 2 měsíce zhruba.
Včera měl 3 měsíce, letí to fakt že jo.
Evko, to jsou vymoženosti, separovačka a různé novoty. Je to dobré, že to využiješ i pro druhé. Já dávám pampers a kupuju je v akci, takže výjde na 3,2 kč poslední akce a noční, dobře sají. Spotřebuji tak 13 denně, jsem to počítala, jelikož furt kadí. Ale to praní y se mě konkrétně prodražilo, nebo mám malou pračku, voda, elektřina, prášek a na ten rok desítku dávat k tomu.Já už asi rodit nebudu, se mi zdá, že už teď jsem v přechodu 😀 . Od porodu nemám chuť na manželské líbánky, holila jsem se naposled jak jsem šla po 6ti nedělí, krom podpaž a noh, tak špatně ještě na tom nejsem 😀 . Prostě změna jak hrom. Z postele nemůžu vylést jak bolí záda, prostě babina.
Dnes od rána gruntuju, teď jsem si až sedla k PC, ještěže malý spí skoro nonstop, nebo si vyhraje v houpacím křesílku, šikulka moje. Teplotky už nemá, Niki ho vzala ven na zmrzku do města.

fandra
18. dub 2010

Ahoj holky! Jak jste strávily sobotu a neděli? My včera tady měli známé s dvojčatama (2 kluci - 1 a půl roku), no, řeknu Vám, jsme rádi, že se nám narodil jen Jiříček 😀 Je to pěkný záhul, však kámoška je hubená jako lunt a to má taky manžu, který jí se vším pomáhá. Ty dvě hoďky, co tady byli nám bohatě stačily 😉 No a dneska jsme byli u našich na oběd - mamka dělala kačenu se zelím a chlupatými knedlíky - mňam 😝 Bylo to dobré, s takovou nevím, kdy ta nadbytečná kila dám dolů 😀 Na procházku se nedá jít, protože to ovzduší z té sopky je maras. Takže čekáme, až to bude lepší. No, jinak jsme Jiříčkovi snížili dávky Beby na radu MUDr., tak teď dáváme 150 ml 5 krát denně. Malý je v pohodě, je to náš malý smíšek. Tak si holky užijte zbytek víkendu!

ili5
18. dub 2010

Ahojek,
to malý by umřel kdyby jedl jen 5x denně, potřebuje častěji a méně. To máš dobré, nemusíš krmit co 2 hodinky.
My byli už dnes venku na baráku od rána. Opalovali jsme se, nikol je hnědá krásně, já taky chycená. Malému jsem sundala gatě taky, jen v plence yl, ať se mu nožky vyhřejí, tak je taky nějaký sněďoučký, celý den na sluníčku. Pak v křesílku na trávě, teď spí, snad bude jak dudek po dnešku. Konečně hezky, tak jsme toho využili pořádně. Od zítra má být už škaredě. Musím douklízet, dnes jsem celý den nebyla doma. 6ehlení mám kupu jak chalupu. Odvaxovala jsem letní věci a musím zavaxovat zimní, tak vše peru, hromady a hromady.

fandro, já zkoušela dávat bebu patynkovi, je moc suprová, žádné bolesti bříška, ale taky vypil hodně a každou hodinu měl hlad, pak to zvracel, pro nás hladová. Musíme dávat nutroš extra, ten zasytí a 2 hod máme klid. Dnes a včera vydržel 3 hod i 4 hodinky bez jídla, asi po očkování nemá hlad, velké pauzy a vypije jen 60-90 nejvíc, víc nesní. Čajíčku jen asi 3 hlty, pak to jazykem odstrkuje. Obyč nutroš, to jsou taky šavle jak hrom, zvrací o dušu, jak Nikol sunar. Je to řídké a neudrží to v sobě i když dám jen 90 tak ji za chvíli vyšavluje ven.

michule
autor
19. dub 2010

Ahoj holky. 😎
No my držíme momentálně rokord. Z pátku na sobotu byla pořád vzhůru, to jsem psala, no a tím, že jsem ji začala dávat 150ml, tak je z ní najednou hodná holčička. Prostě byla hladová. Takže v sobotu dostala ve 21.hod napapat a spala do neděle do 5 hod. Nechápala jsem. Byla jsem v šoku a darhý chodil kontrolovat i přesto, že máme Nanynku. Takže co 4 až 5 hod dostává 150 a je spokojená. Mezi tím čaj. Je to taky baba jak hora. Ale MUDr říkala, že každé dítě je jiné, takže se nemám řídit dle tabulek, ale podle malé. Takže zatím 3 dny naprosto hodná, vysmátá ďáblice.
Víkedn jsme byli venku. Vím, že všude psali to omezení, ale při tak krásném počasí se nedalo sedět na zadku a navíc bych asi ani větrat nemohla. Dopoledne jsem si umyla všechny okna a pak na zahrádce u drahého kavíčka - prostě paráda.
Ili - takže ,, poporodní líbánky ještě nebyly? ,, 😀 😀 😀 Tak to u nás ano. Vždyť bychom měli už rok bezsexového výročí. To by se taky mohlo stát, že by mě drahý vyměnil!!!! ( I když on malou tak miluje, že se spíše stane, že bych mohla vyměnit já jeho 😀 😀 😀 ). To musí být ILI záhul krmit ho co dvě hoďky, ne??
Fandro - já mám tu kámošku MArketu, ta má prosincový páreček, ale ta ty děti má zase tak neskutečně hodné, že ji mnohdy závidím. Jsou v postýlkách, hrajou si, zakřičí jen pro dudlíka nebo na jídlo a když jdu k ní na kávu, tak jsme schopné si pokecat v absolutním klidu, to u malé nejde. Ta vyžaduje neusátlou pozornost, tak vykládám a vykládám. Je pravda, že to bude asi jiné až začnou capat. No uvidíme, třeba se to obrátí a já budu pět ódy. No a ty dávky malému stačí?
Všechny moc a moc zdravím. Dnes jdu ke kadeřnici, těším se a zvažuji nějakou změnu. Vždy jdu od ní o 1000,- lehčí a žádná změna. Tak ať to už vypadá, že tam nechodím zbytečně. Nevím jestli jít nakrátko, nebo změnit barvu. Já jsem strašný konzervativec, ty změny nesu špatně. TAk ať se pak v zrcadle nepozdravím ,, dobrý den a vy jste kdo ,,? 😀 😀 😀 😀 😀
Co holky snažilky????? Jak se daří? Evi - co Jaňulka?

ili5
19. dub 2010

ahoj,
michul, t víš, že byly, já myslela, že budou fajn, ale bolest na hrázi pkaždé pak ještě hodinu, ani chutě nejsou, tak to seru, snad to příjde někdy. My už na konci těhu jeli naplno, nebo jsem šla na vyvolávačku, chtěla jsem jít sama, bez vyvolání, ale nepomohlo. To bylo fajn, ale nyní jsem nějak mimo ještě.
Krmím co 2 hod, ale zas spí v kuse snad celý den. Včera nechtěl jíst venku jak je, tak prospí nonstop. Dala jsem ho do křesílka, chvíli pomluvil a zas šel spát do 18 spal v noci anaštěstí stejně, do 3 a do 5 pak do 8 hod. Ráno nejí naposledy v 5, pak až kol 9 vypije 90-120 někdy a spí. Vzbudí se kol 11 30. Takže mám veget celý den, moc si ho neužiju, spáče. I Nikol prospala své dětství a dodnes spí do 12 přs víkend.
Malý cumel nechce, vyplivuje, jen musí držet furt něco v ruce, plenku, bryndák. Tak mu dávám kapesníček do ručky, on si to dává na tvář a usíná.
Jdu vařit a krmit souserda, papa.

koczurka
20. dub 2010

AHOJ HOLKY!!!

Tak zas zdravím po delší době.Procházíme teď velmi náročným obdobím 😝 ,Honzulík se začal stavět úplně u všeho na co narazí,takže musím být skoro pořád u něj a hlavně ho hlídat.No řeknu vám že nepotřebuju ani cvičit,je to aerobik jak vyšitý.Večer jsem hotová.Teď jsme se dostali do fáze kdy u něj zas nic neudělám,takže sotva usne tak začnu kmitat a lítat,nevím vždycky s čím začít. 😝 😀 Fakt ho nemůžu spustit ani na moment z očí,je to mazec.Už ať chodí thy jo. 😵 😀 No jinak se taky chystám zajít s tou mojí hlavou něco udělat,už mám odrůst jak blázen,dlouhé už to mám no fuj.
Michul,tak nakonec Darinka plakala hlady.No hlavně že jsi na to přišla,teď je spokojenost na obou stranách.Teď už to bude jen lepší. 😉 A co prdíky?Kde je ta fotka s těma náušničkama? 😠 Jakoé jsi nakonec podstoupila změny se svou hlavou?Já si to teda nechám dost zkrátit a hlavně melírko zas doplním.Jsem taky chodila ven i když bylo to omezení kvůli té sopce,nějak to neprožívám.Ale zato moje skoro tchýně je šílená,měly zabedněné okna,totálně hnusně u nich bylo. 😀 No šílenci.
No nic musím jít rychle něco udělat dokud spí mrňous.Tak zatím papa...ještě určo kuknu.

gabka14
20. dub 2010

Ahoj holky 🙂 🙂 🙂
Vy jste se tu teda rozrodily.Tak těm, kterým jsem ještě negratulovala VELIKÁNSKOU GRATULACI!!!! 🙂 Jsem tu zase dlouho nebyla, ale nevím, čím bych přispívala. Občas sem nakouknu, trošku přečtu, co nového. 😀 Já se zatím asi do Olmíku ještě nechystám, musela jsem si trochu srovnat psychiku po té Dankové havárce. Ale ted zas začalo trošku zlobit moje zdravíčko, tak si asi musím ještě nějakou dobu počkat. 😢
Mějte se krásně 🙂 🙂 😉 😉 🙂 🙂

koczurka
20. dub 2010

Ahojky Gabi,to je jasné.Přeju brzké uzdravení.Písni častěji,tady se píše o všem třeba i o tom co zrovna vaříme atd.Já už taky nejsem snažilka a píšu tu o všem.
Michulko,přejeme s Honzulákem vše nejlepší k svátku!!! 😵

gabka14
20. dub 2010

Koczurko já jsem tred ani neměla moc času, furt jsem v práci a už mně to u toho masa docela zmáhá. Potřebovala bych si najít nějakou jinou práci, s tou mojí roztroušenkou to u toho masa na moc dlouho nevidím. Ale kde si něco jiného najít, toť otázka. 😀 😀 😀

Michulko taky přeju všechno nej k Tvému svátku!!! 😵 😵 😵

koczurka
20. dub 2010

Gabi,teda to jsem nevěděla že děláš u masa.Nebo možná jo ale už jsem zapoměla. 😀 No to je makačka dej pokoj.Dneska je to šílené si sehnat práci,vím jak mi říkají kámošky že nic nemůžou sehnat.Možná se ti něco naskytne. 😉 Já jsem zvědavá kde já skončím po mateřské thy jo,sletí to jak voda.A můžu se zeptat jak se léčí ta roztroušenka?

ili5
21. dub 2010

Ahojek,
gabčo, moc zdravím. Tak si dáváte pauzičku ještě?
Michul, vše nej, nej, nej. Včera měla sousedka svátek, ta co umřela od souseda co se o něj starám a v pondělí rok co umřela, tak chudák brečí už 3 dny. Jsem mu koupila slivovici, tak se upíjí ve smutku. Už ať je léto, beru ho na hory, příjde na jíné myšlenky.
Koczurko, neprodáváš nějaké zmačkové věci po malém? Nechceš si dát něco na bazar?

gabka14
21. dub 2010

Ahojky,
Koczurko jo u masa 😝 😝 . No roztroušená skleroza je nevyléčitelná, ale beru tabletky a píchám si už šestým rokem injekce. Těma lékama se ta nemoc pozastaví a nepostupuje moc rychle dál. Zrovna dneska bude na nově o roztroušené skleroze v pořadu Vizita.

Ili ahoj, no nic jiného mi nezbývá než chvilku ještě počkat, tak aspon do podzimu.

michule
autor
21. dub 2010

Ahoj holky. Moc děkuji za přání. Žádná oslava se nekonala, svátky se moc neslaví, od chlapů jsem ,, fasla ,,růže a toť vše 😀 😀 .
Včera jsem nestihla odepsat, měli jsme na gymplu třídní schůzky. Takže jsem se chtěla dozvědět jak pokračuje to moje staré miminko. Známky si zlepšil, ale ta jeho docházka!!!!! No nevím kde si občas odskočí. Když se ho na to ptám tak mi odpoví, že už zapoměla. No není to kus vola???? Říkal, že on je ještě zlatý, že Darina bude bulat i školku. 😀 😀 😀 😀 No tak uvidíme, pak budu porovnávat.
Jinak malá včera byla hrozně uřvaná a to dokonce i v kočárku, takže nevím co je to za uječence malého. Fotečky dodám hned. Je v těch naušničkách naprosta holčička. Ale řve jak chlap 😀 😀 😀 .
Gabi - moc tě vítám. Jo dneska je Vizita, budu se dívat. Je to zajímavé. Minulé to bylo o tom atopickém exému. V práci máme spoutu ,, eresek ,, a ty jsi statečná bojovnice. Držím ti strašně moc palce v léčbě. A co Danek, už se normálně zapojil do života, že? Ještě ho něco trápí???
Koczurko - to jsou šílené chvíle s těma našima mazlíkama. Všechno z dohledu pryč, takže doma to vypadá, že nemáš na dekorace a ještě všechno upatlané a matka zničená, to znám. Toto období si velmi dobře pamatuji. Ale taky jsem u toho zhubla , byla jsem jak ,, lunt ,, 😀 😀 😀 . Jinak u kadeřice jsem tedy až takovou změnu nepodnikla, melír ( ale jsem žlutá jak kuře ) a hodně mi to ostříhala, ale do pidi culíku to dám. Je to úleva, už jsem se na ty zničené konce nemohla dívat. Ne, že bych byla krasavice, ale hned si připadáš upravenější. Prdíky u Darči pokračuji, ale není to tak hrozné. Občas křeče chytnou, ale ponosím a je klid. Hladová by taky neměla být, ale uřvaná je ..... no to je záhul. Musím se ji 100% věnovat. Vykládat, zpívat, blbinky dělat, to ji zajímá a to miluje. Ale chvilku sama nevydrží. Je to malá drbna, no je to baba, ale večer upadadám do peřin naprosto vyčerpaná. Však to znáš.
Ili - po tom porodu se v te ženě všechno mění ( o těle nemluvím, to je u mě katastrofický scénař, celulitida se mi táhne od lopatek a končí u pat 😉 😀 ). To bude dobré, jsme jen vyčerpané a utahané, ono to není sranda se 24hod v kuse jen starat.
Jinak malá je cumlová, nějak ji ta guma uklidňuje, jen požužlá a když usne tak ho vyplivne. Ale s tou plinkou je to podobné. Nemůžu mít jedinou plenu krásnou vyžehlenou. Ona si ji nahrne pod sebe a šuchtá si ji pod obličej. Dávám ji ty hajánky, ale chytá jen plinku. No ušuchtaná baba je to.
Tak dneska nevím jestli to je na prochajdu, ale odpočinek nohám asi neublíží. Jsem tak uchozená, že dnes dám asi nohy na postel, malou do ruky a nevnímám svět. 😀
Krásný den všem a asi ještě dnes napíšu, pokud budu doma!!!!

fandra
21. dub 2010

Ahoj holky! Gábi, zdravím Tě! Jasně, nemá cenu spěchat, dej se do pořádku, na to musí být člověk v pohodě a cítit se fit. Tak Ty děláš u masa, předtím jsi dělala ve večerce, ne? Michul, taky dodatečně přeji vše nej k včerejšímu svátku! Hlavně hodně štěstíčka s malou Darinkou! Našemu Jiříčkovi ty dávky stačí, zvykl si na to, včera spinkal od 18 hodin do 1 ráno, tak jsme si i my trošku dáchli🙂 Jinak pěkně pase koníčky a usilovně se snaží převalit ze zad na bříško, chybí už mu jen kousek, tak čekáme převalení každým dnem🙂 Už to není jen to ležící miminečko. Je to náš smíšek, pořád se směje🙂 Evi, co Ty? Co Janička, už se jí ta pleť upravila? Koczurko, zdravím Tě, to máš teda s Honzíkem záhul🙂 Už se na to těším i já, potřebuji dát dolů ten zbytek po porodu, tak snad to pak půjde rychleji🙂

ili5
21. dub 2010

My máme třídní schůzi dnes, ale opět nejdu. Je to totiž ve středy a to mám školu a mají to ve zkouškovém obdiobí pokaždé, takže jsem ještě nebyla nikdy. Snad tam chodí 😀 a učí se pro sebe, chce jít na výšku, tak musí šrotit. Byla vždy šprt, takže moje účast ve škole je zbytečná. Kdy\by něco, řeším to přes tel.
Malý byl včera taky protivný dost a známe z diskuze taky, asi něco v ovzduší. Dnes je zase svůj, opět spí od 8 30. U6 jsem ho včera pleskla po řiti přes pleny, byla tu švagrovka, prý ty jsi nervák jak já, že taky\ řev nesnáší. Kdyby byl uřvaný furt, bych ho asi fakt těpla z balkonu 😀 a ještě jak nespinkají někomu v noci a řvou, chudáci, fakt že jo.
Taky kapesníček nefungujre, plenka je plenka. Usíná, že ji drží muchlá a dává k nosu, tak usíná,.. Tak mu dávám už kolem hlavy další plenu, ať si ji muchlá přes sebe, nebo pod hlavkou si ji vytahá a jak ublinkne, tak má zahlaveček uřignutý.
Včera mi volala známá co ležela se mnou v orodce a lrmí malého 4x denně a sní ji 200-250 pak bluje. Myslím, že bych to asi nedělala já konkrétně, dlouhé pauzy i 6 hod a pak hodně najednou a čaj nedává vůbec. Byl nedonošený. Takže fakt co maminka to jiný zvyk. Ale hlavně že prospívaj a jsoui usměvaví.
Včera mě došlo i jí reklamy z pampers, 1 vzorek pleny a šeky na 40 kč slevy na pleny a 20ti korunové šeky na ubrousky vlhčené, je jich více, tak se mi to šikne.

gabka14
21. dub 2010

Michul jo ta Vizita je zajímavý pořad, dívám se od 1. dílu a obdivuju ty naše doktory, co vše dokážou. Bojovnice jsem,naštěstí jsem človíček, který se s tím životem umí porvat. No co jiného mi zbývá, když mi ten život nadělil tolik zlých věcí. Ale ono se to obrátí, tred už by mi za to vše měl přichystat už jen to dobré, no ne???? 😀 😀 😀 Jo Danek se už normálně zapojil do života, někdy mám pocit, že až moc.Jsou věci, které ještě nesmí dělat, musí si tu hlavu neustále chránit. Na posledním vyšetření mozku bylo vše v pořádku. Musíme chodit na pravidelné kontroly kvůli trvalým následkům, jestli se třeba nevyskytla poúrazová epilepsie. To nás určitě mine 😉 😉 Bude na ty kontroly chodit asi 3 roky. A příští týden jdeme ještě k psycholožce. Ale myslím si, že tu už nebudeme potřebovat, teda to je můj názor, nevím, co mi poví ona. 😀 Myslím si, že už je rozumově zpátky, kde byl. Po té havárce, když mu dělala vyšetření (a viděla jsem to na něm vlastně i sama)mi řekla, že je na tom rozumově tak na hranici děcek ze zvláštních škol a mentálně postižených. Naštěstí se mu to docela rychle upravovalo.Doktor říkal, že se z toho všeho tak rychle dostal i proto, že je nám tom byl fyzicky dobře. Naštěstí Danek je taky velký bojovník.

Fandro, já si teda ještě nějaký ten měsíc počkám, ale roky přibývají, nechtěla byh to mimi zase moc pozdě.Jo dělám u masa, ale dobře si pamatuješ to s tou večerkou. 🙂 Ale to jsem dělala jen u známé, občas jsem ji tam pomahála. 😉

evkaa25
21. dub 2010

Holky,jávás vůbec nestíhám dočítat,tak jdu jen pozdravit.Janička má dny,kdy vyžaduje téměř 24hodinové nošení na rukách...............Je to šílené.Jakmile ji položím do postýlky,spustí řev a nespí.
Dneska se mojí ségře narodila na Fifkách holčička Anička.Je malinká 2800g a 48cm.Tak Janča má další sestřenici.A málem jsme se se ségrou shodli na jménu. 😀 😀 😀 Janička a Anička.
To je ode mně pro dnešek vše,jednou rukou se mi špatně píše a Janička se na mně kroutí jak had. 🙂

koczurka
24. dub 2010

AHOJ HOLKY!!!

To máme krásné počasíčko co?Jde vidět že si ho všichni užíváte. 😉
Honzík je nemocný ale chodit ven můžem říkala dr.Že v tom kočáře se víc šetří než když lítá po doma. 😅 Teploty máme jen zvýšené,ale zato kašel hrozný až ho vždycky božatka natáhne a kolikrát se i poblinká.No takže máme dietku,je to děs jak jsou ty mimča nemocné,trpím s ním. 🙄
Přeju krásný víkend.Po víkendu písněte jak jste si ho prožili.
Papa... 😵

ili5
25. dub 2010

Ahoj,
my se včera celý den pekli na slunci. Jsme krásně opálení i Patyno, obličejík hnědý, opaluje se hned do hněda, je po nás, naštěstí žádný vymoček 😀 .
Už piju kopřivy a vyrážíme znovu na barák slunit se. Pusa mě sice štípe, noos jak žárovku, ale jdu připéct druhou stranu.
Hezkou neděli.
Koci, my máme rýmu a kašel za sebou, moc pomohlo pouštět na něj páru, místo vody, vincentka a potírala průdušky z Justu mastí, má fakt sílu. malému pusku!!§

koczurka
28. dub 2010

AHOJ HOLKY!!!

Teda vy jste ukecané! 😀 😀 😀 Nestíhám dočítat. 😀 😀 😀 Za chvilku nám to tu asi zamknou. 😨
Ili,já se opaluju hodně špatně,vždycky jsem záviděla těm co se opalí během chvilky.Já taky pouštím páru malému.No přesto všechno jsme fásly antibiotika.No děs běs,božatko moje malé.Snad už bude jen líp.
Tak pište holky...papa zatím.

koczurka
29. dub 2010

Holky,co je s VÁMA???????????????????????? 😨

michule
autor
30. dub 2010

Ahoj holky. Je pravda, že číst není co, snažilky nemají náladu a maminy nemají čas, že? Ale je možné, že nám to tady pro neúčast fakt zavřou, tak si můžeme psát třeba o počasí, to je dobré téma, nééé???
Koczurko - teda, ty máš více času než my všichni. Jsi šikula. Ty máš Honzulku nemocného? Ježiš, v takovém letním počasí se musíte trápit doma, že?
No koukla jsem a říkám, jsem fakt trapná, musím napsat. To už se nehodí. Nezanedbávám vás naschvál, ale každé ráno, když je sluníčko, jezdíme k Market na zahradu. Já si to užívám, jelikož jsem nikdy tu možnost neměla. No a malá v kočárku dovede spát dlouho, takže pro mě naprosta pohoda. Je to na Hukvaldech a grilujeme, vaříme a vegetíme. Jsem spálená, tak jak psala Ili, tak já se taky dobře opaluji, ale neuvažovala jsem o tom, že u vození kočárků se tak rychle opálím. Teda po včerejšku mám ruce rudé jako rak.
Jinak u nás nic nového, malá je stále uječená, ale teď už to nejsou křeče, ty jsou už jen vyjímečně, je to malá vychcalená, která se chce nosit, zrovna teď jsem ji musela uspávat na rukách.
Malá váží po pondělní poradne 5,7 kg. Už mám dvě tašky malých věcí, to bude dokupování!!! MUDr říkala, že krásně prospíváme, pase koníky jako o závod, ale je to malý tlusťoch. Když usne v autosedačce, tak mamča říká, že má ty líca položené na ramenách. No je to cvalík. Přešla jsem na Bebu, je levnější, zatím ji to sedí, ale ublinkává mi z ní. Takže teď jsem zrovna u segry, dneska jsme na zahradu nejely, protože v pátek chodím cvičit už na 16h tak se to nevyplatí.
Evi - jak malá, taky stále nosíš?
Dodám fotky ze zahrady, jen co je stáhnu a co brácha pošle. Ten jeho foťák nemá chybu.
TAk se loučím, segra za chvíli dojde z obchodu a slíbila jsem ji, že ji oloupu cibulku a brambory. Dneska vaříme tady a musím ji helfnout.
Všechny vás moc zdravím a přeji krásný skluníčkový víkend ( kdoví jestli ).

ili5
30. dub 2010

Ahoj,
nechodila jsem teď na koˇa, umřel mi soused v pondělí, nemám na nic náladu. Nikol ho našla mrtvého, tak se borok bojí ještě dnes, leká se furt všeho, prostě šok.
Synové přijeli a jen řeší prodej všeho, bytu, věcí, chtějí nehorázné peníze za vše. dumám o tom bytě, tak zvažuju všechno jak to udělat. Chudák, jsem mu v neděli objednala dovču v Lomné, bezbariérový pokoj, v červenci 1. týden, tak se těšil. Furt brečím, máme zkouškové období a já ejsem schopna ani taháky napat, si pletu písmena b a p, prostě maras.

fandra
1. kvě 2010

Ahojte holky! Venku se nám to pěkně pokazilo, což je škoda, protože jsme se chystali na prvomájovou procházku a teď nezbývá než sedět doma 😠 Náš malý je taky pěkný cvalíček, taky už má hodně věciček malých, tak musíme dokoupit dupky a košilky. Včera přijela manželova sestra na návštěvu z Anglie a dovezla Jiříčkovi tašku nádherných věcišek, ale některé z nich asi bude mít malé - škoda, jsou fakt moc hezké. V pondělí nás čeká očkování a chceme mu dát očkování na toho pneumokoka, tak uvidíme, jak se domluvíme s MUDr. Jestli mu to naočkuje hned nebo později. Jinak je moc hodný, dopoledne mám klídek, spinká tak 2-3 hodinky, tak si stihnu udělat, co potřebuji. Začíná si hodně strkat ručičky do pusinky a slintá, tak kdoví, jestli mu za chvilku nevyleze první zoubek 🙂 Žvatlá a směje se nahlas, je to super, jsme z něho hotoví. Příští týden se už musím dokopat poslat poděkování a ten formulář+fotečku do Fakultky do Olomouce, jsem ostuda, pořád jsem to oddalovala a malý už má dneska 12 týdnů. Koczurko, Honzulák bude za chvilku slavit první rok, je to síla, jak to letí, že? Holky, přeji Vám příjemný, i když deštivý víkend!

ili5
1. kvě 2010

Ahoj,
fandro, já to taky ještě poslala, jsem hnusná. Až budu mít klidněji tak to pošlu, určoooo. Taky jsem měla jet na chatu, zítra je gorolski švjinto, vyřizuji furt toho souseda, tak můžu jet do ř...

fandra
1. kvě 2010

Ili to s tím sousedem je nepříjemné.A co vyřizuješ ohledně toho souseda?To by měli vyřízovat ti jeho synové ne?

ili5
1. kvě 2010

no měli, jen sedí v hospodě a prodávají co jde a cikáni jim zbytek věci odváží a stěhují. Já oblítávala socku, nahlásit úmrtí, byla jsem jeho ošetřovatel, když se na něj vyprdli. Musím ještě s papírama k doktorce odevzdat úmrtní papír, odevzdat invalidní vozík na VZP pojišťovnu, atd, oni jedou ráno už do Čech. Za dobrotu na žebrotu. Až mi je z toho zle všeho... No nic, věřím na osud, určitě to tak mělo být a uvidíme co přinese nového do života. Byt jsem přemluvila bráchu ať koupí, já mu přispěju 100 tisíc na to a budem spolu. A to měl včerA JÍT podepsat smlouvu na byt jiný, takže myslím, že to mělo přesně tak být, až mám z toho husí kůži.
Vždy jak se mi zdá, že jezdím výtahem a jsem moc nahoře, bojím se výšek hrozně, tak vždy se mi to zdá dlouho, takové období, tak vím, že nastane změna a ono taky jj, jen jsem čekala co se přihodí...

evkaa25
1. kvě 2010

Ahojky.
Se koukám,že dlouho to tu vázlo,nikdo nepsal,tak hlavně,že už jsme zase tady.Aby nám to vážně nezamkli. 😖
Já jsem pořád v jednom kole,Janička už v noci trochu lépe spí.Musím sice dlouho uspávat na rukách,ale pak třeba spí tři hodky.Pak nakojím,přebalím a zase tak hodku uspávám a malá pak spí další 2-3 hodky.Takže to už se dá.Přes den pořád nosím a nebo jezdíme v kočíku.Když je venku tak krásně,tak je to paráda. 🙂
Jinak už pěkně začíná držet hlavičku,když na ni vypláznu jazyk,tak ona ho vyplázne na mně.No úžasné!!!Je to šikulka moje.A nádherně otáčí hlavičku za hračkama,nebo za hlasem. 😉
Hlavičku máme trochu slehlou na levé straně,tak ted musíme dávat pozor,aby ji mněla jen napravo.To se Janičce sice nelíbí,ale snažím se to hlídat,aby nemněla hlavičku šišatou. 😒
Ili,to s tím sousedem je blbé.Pečovala jsi o něj dlouho,že?!?Snad to brzy přebolí...........
Fandro,takže v pondělí jdete iočkovat.Tak at to Jiříček co nejlíp zvládne!To je super,že už malý žvatlá,taky se těším až budeme žvatlat!! 🙂 O tom pneumokokovi taky uvažuju,ještě jsem to tedy nijak hlouběji nezkoumala,ale asi to bude dobrá věc....Nemáš nějaký odkaz,kde by o tom něco podrobnějšího psali?? 🙂
Michul,takže ty už se taky opaluješ.Já jsem bílá jak stěna,většinou chodím na prochajdy k rybníku a tam docela fučí,takže i když je krásně,chodím v dlouhém rukávu. 😉
Píšeš,že je Darča tlustoušek,ale to je jedno.Hlavně že dobře prospívá!Těším se na fotečky. 🙂
Janička byla u dr ve čtvrtek a máme 3980g. 🙂 Kyčle se prý dobře vyvíjejí.Široké balení máme pořád.Ale jak jsem psala s těma látkovkama je to v poho. 🙂
Takže tak ode mně.Manžel spí na gauči s Jančou,nádherný pohled.Jdu je vyfotit a časem snad dodám do alba...................pa pa

lilienka
2. kvě 2010

ahojky po delší době
nějak nemám co psát,tak vás jen čtu 🙂 U nás nic nového,jen jsem dostala mrchu 11dní před"termínem"-jsem byla v šoku.A já furt,proč jsem tak nervozní a mrská 🙂 Volala jsem dr,prý to může být z toho potratu a kdyby něco,tak at po neděli příjdu.Jsem to měla silné jak cip-byla jsem unavená-jako když jsem darovala krev. Zrovinka jsem přišla z větší procházky se psem a neteřama.Fajně jsme se prošly a zahrály si pár her.Je sice pod mrakem a ráno dost pršelo,ale ted je fajn-není zima a nefouká.Paráda.Tož já zase jdu,musím holky odvézt domů.pa pa(dobře se vás čte ohledně mrňat 🙂 )