Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

princ
16. bře 2008

Ahojky, po poslední návštěvě u dr. Čermáka jsem tam skončila, hned jsme s manželem volali do Olomouce a jsme objednaní na 25.3. . Ostravu už nechci ani vidět - viz dr. Čermák, fakt působí jak nějaký .... to si musíte domyslet samy.Holky jestli máte ceník z OL - Fertimed tak mi ho prosím pošlete děkuji moc a všem přeji moc aby rychle otěhotněli, než za to budeme muset platit v plné výši.(vždyť se to tomu státu vrátí 1000 x na daních možná i víckrát, tak nevím proč to chcou zrušit blázni). 🙂

mimco
17. bře 2008

Ahoj holky,
takže sobota 22. 3. v 16,00 hodin fakt platí? Budu čekat naproti elektry u hodin.
Už se moc těším a je super, že jsme se domluvily.

michule
autor
17. bře 2008

Ahoj holky.
Mimco - ta sobota fakt platí!! Teda doufám, že se tam sejdeme v plném počtu. V 16h u hodin, těším se.
Princ - to byla rychlost 😀 s tou Olomouci 😀 😀 😀 .
Koczurko - rychle se uzdrav, ať jsi fit na sobotu....... 😎 😎 😎
Pěkný večer všem.

smilers
17. bře 2008

Nazdarek holky, tak jak se vede?
Pro Princ, tady mas komplet vsechny CARY spolecne i s Fertimedem, mimochodem tam chodim 😉 http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?f_...

jinak co se tyce me, tak IVF se presouva do dalsiho cyklu, tzn. na duben, protoze se pojistovna jeste nevyjadrila ke schvaleni leku, tak se nemohlo zacit uz ted..

vidim, ze se chystate na srazik, tak preju at se vam vydari 🙂 😎

koczurka
17. bře 2008

Ahoj holky!
Tak už je mi líp,jsem připravená na sobotu. 😎
Smilers,díky moc za odkaz,i když nebyl pro mně tak mám teď přehled.Celou dobu jsem to chtěla.Držím pěstičky ať se to co nejdřív dostane do plných obrátek! 😉
Jak tak čtu Mimco,tak Ty jsi taky už nachystaná na srazík.Super a doufám že zbytek už je taky v plné polní... 😀
Princ,takže jsi to tam zkoukla a prcháš jo?No myslím že Ti rozumíme!!! 😅
Michul,zase jses učila že jsi ani nepsala že?Nebo se bijete o nový počítač?Já bych taky brala nový PC,vy se máte! 😉 Zítra papa....

koczurka
18. bře 2008

Ahoj holky!
Tak jsme se pustily do malování kuchyně...konečně!Teď mám chvilku,tak jsem se tu musela mrknout.Tady se to zase nic neděje tak kuknu po úklidu večer.Tak pište holky...papa

ili5
19. bře 2008

Ahoj holky,jsem marod,teploty,rýma,kašel,hrůza.Dnes jsem jela dřív z práce a ležím.Takže nevím jestli budu v sobotu fit a za druhé ani k hodinám netrefím,vůbec se v OV neorientuji.Takže jsem to vymyslela ještě tak,že Gabka jede určitě,tak se můžem pak spolu s Gabkou střetnout v Havířově,tam to znám a ona mi vše poreferuje.Tak dej pak Gabko vědět. 😉

michule
autor
19. bře 2008

Ahoj holky.
Tak konečně volno. Teda jako myslím, že jsou prázdniny, hurá a až do úterka. Takže mám čas psát.
Smil - díky, taky jsem se podívala.
Ili - pokus se uzdravit a přijít. Nevím kde se v Ov chystáš vystoupit, ale můžeme se domluvit tak, že se pro tebe stavíme ke Gyncentru, tak to přece znáš a my pro tebe příjdem!!! Takže se vylež a pojď.
Koczurko - Vy malujete??? Tak to už ti musí být fakt dobře, ale bacha na záda, ať jsi v sobotu k použití!!!! Ty jsi fakt machrbaba 😀 😀 😀 😀 😀 . Já se fakt učila a včera jsem byla s drahým na muzikálu a přišli jsme pozdě a ráno práce atd.takže teď budu mít více času. Ty jsi ale šikulka, že se tady díváš i při tak náročné práci!! Ale já bych to dělala asi taky 😎 😎 . Těšíme se na sobotu, že jo?????? 😀 😀 😀 😀 😀 Jo a o PC se už nahádám. Pouze vyhazuji mladého a tomu se to nelíbí a má impertinentní poznámky - já ovšem nereaguji.

koczurka
19. bře 2008

Ahoj holky!
Tak jsem zase nějaká nakřáplá,ale ležím v posteli a potím se ať můžu v sobotu dorazit.Možná jsem to přecenila.
Takže Michul taková machrbaba fakt nejsem 😀 .Máš prázdniny jo,tak si to užívej.
Ili,to mně mrzí že jsi taky nemocná...to je smůla že?Tak se jdem léčit.

ili5
20. bře 2008

Hezký večer!
Mě je hůř a hůř,každou kostičku v těle cítím,nos červený,odřený od smrkání,rty suché,spraskané,zimy,no na mne je pohled! 😀 😀 Ještě že je paťulinek zítra,poslední šichta.Zítra slaví bratr s švagrovou narozky,tak jdu,ale budu se trápit.
Holky,v sobotu to nevidím valně,ale snad mi bude líp.K tomu gyncentru autobusem netrefím,vždy mě tam někdo zavezl a odvezl.Já mám orien.smysl nulový.Ta Gabka se taky neozvala,asi taky maroduje 😢 .
Michul,Koczurko,kdybyste vy dvě nepsaly,tak jsme už na 4 straně 😠 😠 😠 .
Naše bývalé téma je nějak potichu,už to nikdo nečte?!Ráda bych si nějaký ten názor přečetla,asi ho budu muset hodit na první stranu,ať je vidět 😀 .
Tak papa,jdu ležet a čekat na ružovku

mimco
21. bře 2008

Ahoj holky,
hlásím, že zítra v 16,00 hodin budu čekat u hodin.
Ili doufám, že se pokusíš přijít. Já pojedu určitě autem, tak bych tě mohla u gyncentra vyzvednout. Nemáš nikoho, kdo by tě tam hodil?
Já se fakt moc těším, tak doufám, že tam nebudu u hodin čekat sama.

michule
autor
21. bře 2008

Ahoj holky.
Taky se přidávám a hlásím příjezd k hodinám. Jéé, to bude super. 😎 😎 😎
Ili - pokus se s tím něco udělat. Nebo někde dojed do Ov a pak si můžeme zavolat kde se nacházíš a my tě vyzvedneme. To zvládneš, centrum Ov není zas tak veliké.
Koczurko - jak ti je?? Doufám, že dorazíš i kdyby jsem ti měla podávát kapesníky a nosit čaje s rumíkem 😀 😀 😀 ???????
Pupin, Gabka - co vy holky, jak to s váma vypadá, ještě jste se neozvaly??
Tak pište a zííííítra papánek.

mimco
21. bře 2008

Haló Haló, kde jste kdo.
Potvrzujte zítřejší účast. Jsem zvědavá kolik nás tam dorazí?? Já určitě.

michule
autor
21. bře 2008

Mimco - tady není nikdo. Kontroluji to už od odpoledne a holky prostě nikde. Musíme doufat, že nás čtou a že zítra příjdou. 😎

mimco
21. bře 2008

Už se moc těším až to všechno proberem. Tak pa zítra.

koczurka
21. bře 2008

Ahoj holky!
Tak zítra u hodin!!!Sice beru antibiotika ale zůčastnit se musím. 😀 😉 Už se těším...
A co zbytek?Doufám že dorazí.
Zítra budu od rána sledovat situaci na koníkovi...papa

koczurka
22. bře 2008

Ahojte!
Haló,tak kde jste kdo?Už se to krátí to naše setkání co?Tý jo...

gabka14
22. bře 2008

Ahoj holky ozývám se až teď....nějak mi to nevycházelo. ☹

Ili jestli tu nakoukneš dřív než se máme sejít, tak mi tu napiš, jestli do té Ostravy jedeš a mohly bychom jet nějak spolu. Napíšu ti do IP moje telefonní číslo. Vím, že je to na poslední chvíli, ale fakt mi to nevyšlo.Tak se ozvi.

mimco
22. bře 2008

Tak už se mi napouští vana. Musím se trochu zvelebit, když mám tak důležité setkání. Tak pa za dvě hodiny u hodin.

koczurka
22. bře 2008

Tak já vyjíždím ve čtvrt na čtyři z Poruby,myslím že bych to měla stihnout,ale když tak tam počkejte plus minus 10minutek ju?Tak za dvě hoďky papa.... 😀

koczurka
23. bře 2008

Ahojky holky!
Včera bylo moc fajn,dobře se mi s Váma keckalo....no super.Doufám že jsem Vás neviděla naposledy a příště se k nám přidají další holky co nemohly teď.
Přeju Vám hezké Velikonoce!
Mějte se báječně...papa 😅

gabka14
23. bře 2008

Ahoj holky! 🙂
Jo včera bylo super. Jsem moc ráda, že jsem vás poznala osobně. 😵 Škoda, že některé holky nedorazily.Tak snad příště 😉
Taky přeju krásné Velikonoce. 🙂 🙂 🙂

michule
autor
23. bře 2008

Ahoj holky.
Přidávám se a musím potvrdit, že to bylo bezva setkání - už se těším na další.
A velikonoce.....no ty my sice moc neslavíme, ale zase to volné pondělí stojí za to 😀 😀 😀 . Hezky si to užijte...papa 😎 😎 😎 😀 .

mimco
23. bře 2008

Ahoj holky,
včera to nemělo chybu. Bylo to fakt moc příjemné a taky doufám, že to brzy zopakujeme a snad nás bude víc.
Hezké velikonoce.

koczurka
24. bře 2008

Ahoj holky!

Tak jak jste prožily velikonoce?Doufám že jste moc nedostaly.Já jsem sama samotinká doma,protože drahý musel jít do neodkladné práce.Takže tu zase brouzdám na netu a cpu se dobrotkama.Aspoň posunu naší diskusi na přední stránku,takže všechno špatné je k něčemu dobré.Ani se mi nechce vycházet ven.
Vy asi máte lepší zábavu že?
Mějte se a když tak tu písněte,budu tu nakukovat... 😅

michule
autor
24. bře 2008

Ahoj holky.
Koczurko - my dneska slavili narození mladého. Jojo - před 16ti lety jsem rodila. Ježiš, to strašně rychle uteklo. A je zajimavé, že dárky dostal on, jak já k tomu příjdu?? 😀 😀 😀 😀 No takže valikonoce žádná oslava, ale do čumáku jsem si dali. Taky samé jídlo. Nemůžu se pořád vymlouvt na hormony, prostě ,, žeru ,, jako čuně. Vydařené to bylo, ale zítra se mi fakt po takové odmlce nechce ani do práce, ani do školy.
Moc dobře, že píšeš, kdo jiný by to tady držel!!!!!!! 😀 😀 😀 😀
A co ty, byla jsi vyšlehaná???? 😎

koczurka
24. bře 2008

No sláva,konečně někdo!Ajoj Michul!
Tak to je super,oslava a velikonoce v jednom.Takže za to ještě ve finále dostaneš že jsi ho přivedla na svět že? 😀 😀 😀 No to je bordel,fakt...
Věřím že se Ti nechce,mně by se taky nechtělo.Ale to uteče zas ten týden jak voda.
Mně by zajímalo kde je Ili a Princ.Že se ještě ani neozvaly že?Hmmm...

michule
autor
24. bře 2008

No to teda je bordel. Naštěstí mě kluci jen tak poplácali, oni ví jaká jsem hysterka uřvaná.
No a věřím, že to uteče. Ve čtvrtek mám dovolenou a ty tři pracovní dny, no to dám. A holky - no můžu ti říct, že by mě to taky zajímalo a hlavně kde je PUPIN!!!!!!!
Hlavně, že my dvě tu jsme, no ne - závislačky bláznivé. 😀 😀 😀 A kde máš drahého?? Že on šel šmigrustovat a zapoměl se někde i s vejcema 😀 😀 😀 😀 😀 😀

koczurka
25. bře 2008

Ahoj holky!
Včera už jsem nestihla napsat,tak Michul drahý se nezapoměl nikde s vejcema ale byl v práci. 😀 😀
No vlastně Ty jedeš ve čtvrtek na naše magické místo! 😉 Budu na Tebe celý den myslet,tak doufám že dáš hned jak jen to bude možné vědět co a jak!!Já bych tam už taky chtěla jet. 😒
No tak holky pište...
Zatím papa

michule
autor
25. bře 2008

Ahoj holky.
koczurko - hned napíšu co a jak, neboj nic. Sama jsem zvědavá, no stejně vím, že se do června nic zvláštního dít nebude, ale za ten výlet to stojí. Neboj - to uteče jako voda a budeš nám psát zážitek s panem doktorem ty!! 😀 😀 😀
Kde jsou všechny kuřátka????
Gabi - aspoň jsi psala večer, ale teď už vůbec 😀 - no to je divné!!!!!!!! 😀 😀