Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

fandra
17. říj 2009

Ili nemáš chování,styď se.

michule
autor
18. říj 2009

Ahoj holky. Včera naši známí slavili narozeninky ( v hospůdce 😉 ), tak jsem pěkně do 23.hod pila Tomu a čokoládu a záviděla ( jen trošičku ) těm co můžou pít. Byli tak veselí, že jsem jim místy nerozuměla, ale smála jsem se jak pitomá. Takže bezva večer a tak si říkám, kouknu a pozdravím a málem jsem to zabalila. Sice jsem ráda, že se holky ozvete, ale ty hádky pro NIC!!!!! Nechci a nebudu se k ničemu vyjádřovat, protě si tu ráda píšu a vždy se těším, že najdu více řádků než sama píšu 😀 😀 😀, ale vy jste stagnovací parta 😀 😀. To se tu musíme hádat, aby jste se všechny ozvaly?
Fandro - jak se ti daří, co miminko a jaké bude jméno a kdy máš plánovaný termín a co na hematologii, jak to máš teď? Piš, dlouho jsi tu nebyla!!!!!!!! 😉
Mimco - no konečně, tebe taky aby človaěk naháněl po všech čertech 😀. To je hnusný pech, strašně mě to mrzí. Kolik má mamča let? protože od určitého věku je zlomený krček fakt dost velký problém. Přeji jen zdravíčko a ty se snad ozveš toho 3.11 a řekneš co dál. No každopádně budeš rarita pokud pojedeš ještě jednou do Plzně, ale zase to budeš mít vše pozichrované a potuplované jo a ještě něco. Vpitris, jedna kočka z koníka, má taky dárce a můžu ti říct, že jsem dlouho neviděla tak nádhernou holčičku. Normálně ji nadávám, že si to snad vybírala sama. 😀 😀 😀
Koczurko - tak už je tu klid, už si nenajdeš záminku 😀. Jak dopadlo stěhování a co malý velký Honzulák?? Dodej fotky, ano!!!! Honzík bude mít v prosinci půl roku, to není možné. Jaké dělá pokroky?????
Lajci - to si piš, že ti to pak všechno prodám, budu se o to starat jako kdyby to bylo poseté diamanty 😀 😀 😀 jo? A myslím, že budu ráda, že se toho zbavím. Můj drahý pořád ječí, že si měl najít skromnou holku a ne mě. Ale já jsem přitom tak hodná 😀 😀 😀 😀 .
Ili - ten kočárek je Casualplay, mám ho vyfocený v albu.
Tak a teď mažu vařit, drahý příjde a uvidí mě u netu a zase bude, no jo, máš to prostě nabyté a nestíháš, já tomu rozumím. 😎 😀 Jo a co vařím - kotletky a nevím jestli zapékačky, hranolky, ameriky nebo kaši, zeleninový salát a velký úsměv 😀

ili5
18. říj 2009

J8 nemám chování? Koczi, napsala jsem Ti do IP kdo mi to psal, tak si to přeber.
Závist je hrozná vlastnost a nadávat na někoho rodinu, manžela, práci, lidi v práci a doktora, který mi radí dobře, že vypadám jak vypaDÁM V MLADÉM VĚKU, BYCH SE NAD SEBOU ZAMYSLELA A NEUBLIŽOVALA OSTATNÍM''
Michul, to je suprový kočárek, dívám se na něj právě. Tos mi nasadila brouka do hlavy. Jinak se chystám k holiči, a na nehty, vypadám jak prasnice před porážkou, prdel jak valach, vlasy jak vesničanka, šedivé, střih ani nemluvně a nehty jak bych dělal na stavbě 😀 . Už se těším až porodím a vše to ze mne spadne ty kila navíc, se jenom zadýchávám, potím, fuj, se divím těch chlapům jak můžou ty pupky tahat před sebou, že si ani tkaničky nazavážou, to bych raději jedla otruby a 2x denně seděla v posilovně. Mám doist let, tak jsem zvědavá jak to půjde dolů, už nyní mám z toho trauma 😀 a říkám si, že bych se měla omezovat trochu v tom sladkéím, ale furt to odkládám.
Evka tu dlouho nebyla, snad je v poho. Ostatní zdravím.

ili5
18. říj 2009

Mimco, to je super, insem. nejsou tak náročné na psychiku a finančně, takže můžeš i 6 x do roka, že? Moje kámoška tak chodí myslím, ale maj špatné sperma a o dárci nechce slyšet. Já bych určo do dárce šla, nebo namíchat taky jde. Takže za chvilku už budeš mít naše starosti 😀 . podávej pak hlášení co a jak. Držím moc pěsti. Mohly by jste s gabkou jít spolu, ať jste dvojka jak my s Michul a máte společné problémy těhotenské.
Jdu poobědvat a letím na Avonpárty, to zas bude jízda u džusu 😀

lilienka
18. říj 2009

ahojky holky
nehádejte se.Já vím,že celé toto naše období(snažilkování a úspěchy/neúspěchy)nám leze už dost na mozek,tak nějaká ta bouřka se dá očekávat,ale jako každé počasí-zahřmí a pak už je zase klid a krásně 😉
udělejte za tím tlustou čáru a avióóóó do pěkných písmenek 🙂
Jinak jsem byla na těch travesty a holky to jsem ještě neviděla-tam jeden dělal pacienta a ležel na stoje a pak zvedl jako nohu(si nandával ponožku)a šla mu vidět výbava 😀 třetina diváku jen vydechla(ta třetina ke které měl nasměrované nohy) 😀 no jsem se řechtala jak kůň.jinak tichá domácnost pokračuje velice úspěšně-jsem se ji snažila překazit,ale manža se nedal 🙂 Jo a dýni už teda zavařil-bordel jak v tanku a i když mi cukalo,tak jsem neuklidila a ráno jsem šla nakoupit a jak jsem přijela tak už umýval 😀 Jsem si dnes koupila stříb.řetízek a dala jsem si na něj šutřík co je k mému znamení 🙂 snad pomůže.Chtěla jsem koupit i neteři a vybrala ji krásný(jí jsem ten šutřík koupila taky)a jak ho pak tipla,tak cena 772 😒 jsem se špatně koukla(já si říkala,že na to jak je krásný,tak je levný 😀 -viděla jsem cenu o 600 mín 😅 )tak mám jen pro sebe.
hej smil-já se tu chlamala s těma slovama dohromady 😀
ted kouká manža na očko a tak je ted backstreetboys-jestli ještě víte co jsou zač-já byla do nich jako puboš zamilovaná,tak se mi vrátili vzpomínky 🙂 jsou teda už starší(kupodivu 😀 )a mín vlasů mají,ale pořád jsou pěkní no 🙂 ještě jsem chtěla něco napsat a už nevím 🙂 tak zatím a holky-hlavně zdravííííííííííí 🙂

michule
autor
18. říj 2009

Ahoj Lili - to musela být paráda to travesty. Já jsem je viděla třikrát a vždy skvělý program. Jsou někdy daleko hezčí než my, že? Ty jejich postavy. No a s tím nádobíčkem - jéééééé 😀 😀 😀 😀 😀 , to by bylo něco pro mě. Smála bych se jak blázen. To mi neříkej, že manža je jak kámen!!!! To s ním nehne nic? No co toto je za mrzouta, to nechápu. 😉
Celý den jsem nevytáhla paty z domů, jen ležím a jim a když mě na chvilku pálí žáha, hodím Rennie a pokračuji dál v jídle. Není to asi zdravé, ale je to skvělý nový koníček. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Venku je škaredě, tak kde jako jste? 😵

lilienka
18. říj 2009

no michul,ačkoliv je znamením štír,tak je tvrdohlavý min jak býk a beran dohromady.Zase jsem hodila něco do větru a on fakt jen bud jo ne nevím.Tak jako ještě nějakou trpělivost mám,ale jak mi dojde,tak já ho navštěvovat v nemocnici nebudu.Už mě to ale nebaví.Ti travesti jsou fakt jako baby mňam teda,ale jako chlapi nic moc.Dnes bylo vcelku pěkně-jsme si dali s tatkou i kávu na zahradě a pak jsme dělali takový ten úklid na zahradě.Celkem pohoda džes 🙂 A zítra zase do rachoty 😒 se mi nechce.Ale vypadá to,že by měla segra k nám nastoupit-kéž by.To by bylo paráda.Z té ninější roboty hubne a je opravdu unavená-jde to na ní poznat.Min týden mi to nedalo a zašla jsem za naší vedoucí-i když já to tak neumím,jako vtírat se nebo jak to říct.jen jsem jí řekla o segře,že tu už dělala,že má tady praxi atd(no mluvila jsem stylem-hmmm nonmo áááá iii ééé-no debil hadr ☹ )Snad to pomohlo no 🙂 JInak já mám úplně ten samý koníček co ty 🙂 taky tlačím do hlavy co to dá 🙂 no musím ven-lilly knučí že je sama,tak se jdu aspon se psem pomuckat 🙂

michule
autor
18. říj 2009

Lili - jasně, že jako baby. Oni jsou stejně skoro všichni homosexuálove. Já proti nim nic nemám, ale jako ženy jsou prostě pecky. Bylo prý dobře venku, já jsem ani okno neotevřela a kluci se byli kouknout na fotbálek ( nějaký místní sranda mač ) a já jsem je prosila, ať skočí za mou kámoškou něco ji předat a ona jim pro mě předala koláče, které pekla a co dělám, zase je žeru a co je horší, vůbec se mi nechce dělit. Fuj, já jsem otřesná. Lili - ale štíří jsou zase skvělííííííííí milenci. Já mám ráda štíry. Mamča je štír, její přítel, kámoška co je na Floridě a švagr ( ten je trochu divný, ano - on je taky tvrdá palice, taky se ségoru nemluví nějakou dobu, tak to asi sedí, takže trpělivost!!!!!! 😀 😀 ) To by bylo skvělé, kdyby tam ségra mohla dělat taky, ať už ji taky ta pracovní smůla přejde.

lilienka
18. říj 2009

jo,tak jako milenec je opravdu vrrrrrrrrr ňaf ňaf 😀 Já moc štírů neznám,jen muže a bratrance a ten úplně skvělý.Byli jsme na scraemers a tam prý jsou teda nějací teplí,ale prý né všichni.Koláček bych si dala to já můžu 🙂

ili5
18. říj 2009

Ahoj, lili, na travestiti miluju chodit, jednou jsme byli s chlapem a jedním našim zaměstnancem(pomocná síla v kuchyni) je takový pomalejší a ten travestita zpíval a sednul si mu na klín, já čekala co bude za reakci a on se k němu začal tulit taky, no chlama, on je totiž gej, tak se mu to líbilo. Asi to ti travestiti vycítí. Manža říkal, že kdyby sednul na něj, tak neví jak by reagoval 😀 . Jsem mu říákala, on by se neodvážil, jelikož máš 120 kg, ramena herkules, hlavu vyholenou, to by si asi netrouf. Ale vybral si trefně, ten dotyčný měl zážitek a furt o tom mluvil, super. Zas bych šla, ale manža nechce v žádném případě už do první řady, raději 😀 . Ty jejich postavičky, žádná celulitida, ty obličeje, nádhera. A mají poikaždé jiný program, vždy krásně připravený, nádherné kostýmy, suprové. Naposledy jsem byla , tak měli ve stylu letectví. Jaký měli nyní program na co zaměřený?
Jinak jsem došla s párty, uděla dobrý obchod, hodně zboží prodala, tak jsme zašly s Nikol na pizzu, jsem tak předcpaná, že jsem zpátky nezapla bundu 😀 .
Dobrou noc. 🙂

lajcikova
18. říj 2009

ahoj lili muj manža je taky štir,je 1.11,bude mu 33 😝 😵 byli sme cele odpoledne v rymařově u tety,je to tam jak ve staršidelnem filmu,všude popadane stromy,ale šahly sme si an prvni snih,no parada 🙂
michul diky za sms 🙂 😎

lilienka
18. říj 2009

já už byla po třetí-prvně to bylo vánoční pak slunce seno a ted to bylo uvolněte si prosím(ten"pacient"se teda uvolnil 😀 ) a jeden dělal režisérku chytilovou-a ten byl bezkonkurenční. 🙂

lilienka
18. říj 2009

jo-díváte se některá na chůvu fajn? ten nails je špica- u něho se řežu 🙂

michule
autor
18. říj 2009

Lajci - není za co děkovat. Brácha se vrátil z Tater, chtěl zase šplhat po horách, ale nakonec se ubytovali na Podbáňském v hotelu Kriváň. Poslal mi prezentaci a nazval ji ,, Babí léto ,, to jsem čučela jak telátko, tolik sněhu je už v Tatrách. Takže mi si tady v nížinách ještě počkáme, stejně nemáme přezuté auto!!!! Štír - taky!!!??? No tak holky řeknu vám, u vás musí být veselo po nocích 😀 😀 😀 😀 😀. Já mám blížence, to jsou dva lidi v jednom, takže drahý někdy pošle v noci toho pravého, ale není to pravidlem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀.
Lili - dívám se, ale dnes jsme sledovali formule. Drahý je šílený fanda. Slečna fajn taky vypadá jak transka 😀 😀 😀 😀 - ta její postavička.

lajcikova
19. říj 2009

ahojik
michul jo je štir ale ja vodnař tudiš je to zajimava kombinace 😀 vidiš ten tvuj by se ke mnně hodil je bliženec 😎 ale myslim že když sme spolu 13let bez většich problemu,že to ustojime ještě dalšich 15 😵 minimalně.v prosinci jedem ze znamyma na vanočni Vídeň tak se těšim.lili asi maka,no ja mam dvě nočni,takže mizim se mějte.

michule
autor
19. říj 2009

Ahoj holky. No nevím kde to vázne a zda-li se někde nestala nějaká chyba, popravdě mě to mrzí, nahlížím a stále nic. ☹ Tak nás jen posunu a s dobrým pocitem zase počkám na další den a asi i na další stránku 😀 . V každé jiné diskuzi holky kecají a tady pusto. Tak napíšu třeba, že už nám fungují všechny radiátory a je pěkně teploučko. Celý den jsem lenošila, musím se dokopat k žehlení a neustále ten sám problém, že počkám, až mi uschne prádlo co mi zrovna vysí a tak čekám a čekám a pak žehlím dvě hoďky. Drahý zítra podstupuje další operaci, jde vyndávat to železo, které mu přesně před rokem dávali do kolena, ale už se mu tlačí ven, takže ho vezu do nemocnice a pak ho budu mít 14 dní doma, to bude maxi ponorka a zase každodenní vařeníčko. No a to je asi vše 😵.
Lajci - my taky slavili 13 let. Když jsem si pročítala znamení, tak blíženec a střelenec ( jako já 😀 ) se k sobě absolutně nehodí. Není větších rozdílu než mezi náma dvěma, no a světe div se, vydrželi jsme to!!!!!!! 😀 😀 😀 Ke mě se zase nejvíce hodí štír a střelenec. Kámoška je už roky bez chlapa a kartářka ji řekla, že pokud si najde berana, bude s ním celý život. Tak pokaždé když se něco málo namane, tak se ptá ,, jaké jste znamení? ,, 😀 😀 😀 No a já jí říkám, že náš mladý je beránek, jestli nechce počkat. Jenže není na co. Ona bude jen a jen starší a chlap zůstane vždy jen chlap, že??? 😀

lilienka
20. říj 2009

dobré ráno holky
tak něco na mě leze a chlap to teda není 😒 bolí mě v krku jak cip a to mě čeká v pátek přesčas-tak to bude zajímavé.Jinak nic nového-vlastně jo-manža mi dnes napsal 1 větu 😀 jak mám odpol.tak se nevidíme,tak si píšem do spešl sešitu.No a kámoška se mě včera ptala,jestli ji muj manža neudělá svícen,tak jsem se ho večer ptala-pomocí toho sešitu(jsme jak magoři,co? 🙂 )no a on mi světe div se odepsal 😀 ooolala
michul co se vlastně stalo tvému manžílkovi,že nemůže projít kolem magnetu? 🙂
dlouho tu nebyla evkaa,tak snad je ok.No jdu na tééé,ještě sem kouknu.pampalala

michule
autor
20. říj 2009

Ahoj holky. 😉
Lili - tak to je nářez. Vy máte svůj bloček na zprávy. Tak jsem se chutně pobavila. Proč jak magoři? To je skvělý nápad, akorák jak se tak znám, asi bych po nějaké době ten sešit sežrala vzteky 😀 😀 😀 . Drahý je po operaci, je ležící spící lazar. Zatím nemluví, tak to probíhá v klidu. Železo jsem viděla a je neuvěřitelné, jak se toto do těla vejde. Fuj a proč to měl? No on je bývalý profi fotbalista a myslím, že nic jiného psát nemusím. Místo pately - stouhanka a tak mu do kosi co mu zbyly kolem kolena dali železo, po celý rok píchali injekce ( má totiž silnou gonartrozu - nohu jako 90ti letý dědulka a vápnik vymizel a tak mu formou injekci dodávali vápno ) a jelikož se už tlačilo ven, tak ven muselo přijít. No a ty mi prosím tě vysvětlí co dělá tvůj drahý? On vyrábí mimojiné i svícny? Ne že zavařuje dýně, ale i toto. No tak to je teda šikula. I když tichý, ale šikovný 😀 😀 😀 😀 😀.

lilienka
21. říj 2009

dobré ránko ženy
tak jsem se dnes ráno pěkně ztrapnila a"hned je mi líp" 😒 jsem táno vstanula a šla obejmout muže jako na usmíření a on tam jen tak stál a jen se zeptal,co je.A šel do rachoty-ho už kašlu,bud at se vzpamatuje,nebo at táhne do pryč.Jo michul,dělá i svícny skoro na přání 🙂 Manža je ted už myslím že taky bývalý(či víš-mi nikdy nic neřekne)amat.hokejista,tak o tech kloubech něco vím 🙂 rachotí jak chrastítko 🙂 Jsem vzhůru už od 5ti a v krku mě bolí čím dál tím víc a večer jsem zjistila,že mám doma jen 2paraleny.no nic,ještě zkusím usnout.pa pa

lajcikova
21. říj 2009

😉 ahojik
lilinko ten tvuj manža to je ale tvrda palice 😠 😉 ach ta chlapska ješitnost 😒
michul sme byla na dvou nočnich tak sem nepsala,a ani nečetla.ale stajně se toho moc tady neudělo.
dlouho tu nebyla monča????ani evka 😕 doufam že jsou v pohodě holky.
jdu ještě dospat,večer juknu

evkaa25
21. říj 2009

Ahhhhhhhhhooooooooojjjjjjj Holky!!!!! 🙂 🙂 🙂
Od minulého pátku mi nešel spustit Koník.Vůbec nevím,čím to mohlo být.Myslela jsem si že nejde nikomu,jak to tak občas bývá,ale asi nešel jen mně,co?!Možná kvůli tomu počasí,co ted tady bylo..........že třeba někde spadlo vedení,nebo tak,nevím. 😕 Ale každopádně super,že už jsem ho dneska spustila!! 🙂
Když jsem ho teda před chcilkou konečně spustila,nestačila jsem se divit,co se tu dělo..........a jsem ráda,že už se to tu trošku uklidnilo 😉
Ale alespon jsem jednou za čas spustila diskuzi a mněla jsem co dělat,abych stihla dočítat! 😀
Tak abych napsala,co jsem dělala,když jsem tu nebyla.V sobotu jsme byli v Brně s Trixinkou na Národní výstavě a domů jsme si vezli Národního vítěze,takže super. 🙂 Byla to naše poslední výstava s Trixinkou a zvládli jsme to úžasně.Pak jsme se jeli seznámit se ženichem,co jsme si ho po dlouhé době vybrali.Je to pejsek Jerry a je skvělý.Jeho paníčka taky.Takže super! 🙂
Dneska jsem byla u kámožky a přivezla jsem si domů 3 veliké tašky miminkovského oblečení pro nejmenší mimi a ž tak do jednoho roku.Některé neutrální,ale taky pár růžových a modrých kousků.Kámoška má chlapečka a dvě holčičky-dvojčata.Takže mám doma co dělat,abych ty věci měla kam uložit.Ještě musím udělat nějaké přestavby v dětském pokojíku,tak se fakt nenudím......
Začínají mně šíleně bolet záda a taky klouby.Ale to už asi k těhulení patří,tak se snažím zatínat zuby a držet.Někdy to bolí ale docela dost.......
Tak to je asi o mě vše.Nepamatuju si na co jsem všechno chtěla reagovat.Bylo toho moc na dočítání........
Chcu ale všechny pozdravit a snad už mi koník pojede a já tu budu zase nakukovat každý den..........Je to fakt hrozná závislost.Ale jsem ráda,že se tu navzájem máme..............

michule
autor
22. říj 2009

Ahoj holky. Zdravím po jednodenní odmlce. Včera jsem byla na nákupu, starala se o drahého a večer žehlila. Dnes u zubaře mě málem šlak trefil. Nikdy jsem se ho moc nebála, injekce to jistily, ale MUDr mi v mém stavu nechtěla nic píchat a tak jsme dva zuby vrtaly - fuj tajb - bolelo to pěkně hnusně. Až do nervu, ale muselo to být a taky mám zánět dásní, což jsem věděla, protože krvácím při kousnutí do jablka. Takže jsem naběhla do lékárny, koupila Listerin a mezizubní kartáčky a snažím se nemím v ústech plak 😀 😀 😀 ( sice nevím jak toho docílit, ale snaha se cení ). Říkala, že to naprosto běžné u těhulek, že mám zvýšit zubní hygiénu ( nevím jak vy, ale já si zuby myju 2x denně, vyjmečně 3x a to mám opravdu po každém bonbónu naběhnout na kartáček? a jak to jak mám udělat třeba když jím venku? - no nevím, budu se radovat, když se po porodu budu moci usmát 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jo a taky učesat, to si rovnou vemu ten kartáček co mám koupený pro malou. 😀 😀 😀
Evi - no teda, ten koník je zrádce, a my se o tebe bály!!!!! Taky jsi dnes byla u zubaře, jak jsi dopadla???? A jak pokračuješ s úklidem věciček, je toho hodně, že? Záda - tak to už snad ani nesleduji, není to uklidnění, ale za nějaký čas to přestaneš vnímat. 😒
Lajci - takyže kolik ještě nočních? Vánoční Vídeň je něco neuvěřitelného. To musíš vidět.
Lili - to je kozel ten tvůj drahouš!!!!!! To by přece zlomilo každého, ale tak to je nevídané. Ty jsi mu musela udělat něco víc 😀 😀 😀 😀 , že se tak zlobí???? Třeba žárlí ( oni to nedají najevo a ty jsi byla teď s těma holkama na akci...no tak s ním o tom promluv !!!!!) Já přijít za drahoušem a trochu se poplazit tak změkne jak máslo a nevěřil by - a on taková žula!!!! Lili - a z čeho ( jaký materiál ) dělá ty svícny????

lajcikova
22. říj 2009

ahojik
michul nočni už ted ne 🙂 ale zase mam tři denni 12 😝 to je pořad dokola.
ted mi psala jedna holka z fertasu že maji hodně darkyn,že ji už dvakrat volaly,ale ona musela odmitnout,tak fakt nevim zvažuju to-a mooooc 😕 tady bude jistota že min.3embryjka budou ale u mně si nejsem jista a to vubec,když nereaguju na nic.tak a ted BABY radte 😀 😝 ještě teda nemam prodlouženou smlouvu ale to bude přišti tyden.že bych se šla někdy v listopadu zapsat a složit prašulky????????????ja nevim 🤐

jajkaz
22. říj 2009

Ahojky holky, jem malý dotaz, proč ten název této diskuze???? Nám se nedaří, neví se proč a tak si občas říkám, jestli zkusit CAR.... Jsem z moravskoslezského kraje a tak mám blízko do Ostravy. Jen z toho nejsem moc nadšená, protože jsem zatím slyšela jen špatné ohlasy...

michule
autor
22. říj 2009

Lajci - no můžeš mi říct nad čím váháš?????? To se mi snad jen zdá. Ty si děláš srandu, že?? Počkej pár dnů, nechej si prosdloužit smlouvu a mazej, vyfič a to rychle do Ferťasu, polož prašulky a šupky do těhulkování. No i když na drzuhé straně jsi nedávno zapadla přirozeně. Já bych šla. Pokud je dostatek dárkyň a nějaká ta korunka ( pak jich bude potřeba hodně 😀 ) tak neváhej a choď!!!!!!!!!!
Jajkaz 😀 - hezký nick. - Proč takový název? No protože nás polovina utekla z Ostravského Gyncentra do FN Olomouc ( ty písmenka patřily holkám, které tady chodily pravidelně, teď se to trochu změnilo, ale je to vžité, takže prozatím žádné změny 😀 ). Takže naše minulá diskuze byla Ostravské gyncentrum - ostatně ona zde ještě někde je, no a holky z Olomouce se k nám přidaly, protože dobře vědí, že olmík je skvělý. Ať už se jedná o Fertimed, Reprofit nebo Fakultní nemocnici. Fertimend má navíc pobočku tady u nás v Polance, tam se dělá spoustu vyšetření, jen ne zatím - punkce a transfery. Ale údajně je to už jen otázkou času.
Všem krásný večer. Měla jsem úžasnou krupici, teď jen čekám, až ve mě začne tvrdnout!!!!!! 😀 😀 😀 😀

lajcikova
22. říj 2009

michul 😀 😀 😀 ted si to přečetl manža,a chlamal se tu jak tele,prej vyfič 😀 takže to vypada že se kolem 15listopadu objednam do fertasu,jdem do toho.jenmě mrzi že tam neni Vodička,no ale co už že???muj krasnej rezavej doktor.
ted budu určo ukamenovana že sme zběhlik,že litam z CAR do CAR,ale hledam co vyhovuje mě a ne doktorum.a hlavně je to o penězich,ve fn bych se vživotě nedočkala darovanych,tak možna hladomoru,nebo koncentraku 😒 a reprofit je užasnej ale na mě drahej,dat jako za darovane 93tisic tak to fakt néééé,tady to stoji 20tisic.ještě mam 2kamošky ktere pujdou darovat,takže mě posunou v pořadniku 🙂 teda doufam.

jajkaz ja ti neporadim,ja gyncentrum neznam 😕 znam jen fertimed a fn,a me zkušenosti jsou ruzne.ve fertastu je to rychla,ve fn hledaj duvod,takže je to o tom kolik ti je let,jelikož ve fn min.6měsicu než se dostanete k nějakemu ukonu,ve fertasu je to rychle ale je to soukrome,takže o penězich. 😉 si vyber no.

lilienka
23. říj 2009

ahojky ženy
konečně pátek co?A já mám volno-a i v pondělí.Jsem teda dost nachcípaná,tak jsem si ho musela vzít.Michul on dělá s kovem,takže svícny kovové(ted jsem koukla na jejich stránky,že ti pošlu odkaz-měli tam fotky,ale člověče mají je nové a ty svícny už tam nejsou.Teda manža je šikulka-ty stránky dělá sám 🙂 ,jo je machr,já umím napsat max.tak mail a dát fotky do rámečků,ale zase musím říct,že jedna moje"výroba fotek"pro lajči se mi povedla 🙂 ) ale jestli chceš pošli mi v ip mail a já ti pošlu fotky.Loni na vánoce si myslím,že koci a petista braly,ale byly jiné a barva byla na přání 🙂 ted jsem jak reklamní agent 🙂
hej já nevím co jsem mu udělala,včera jsem mu napsala sms a neodepsal mi a tak jsem poslala další,ale trochu ostřejší 😅 a to se mohl posr... 😀 bože,kdyby mi tak nechyběl sex,tak je mi to jedno 😀 no nic,jdu brouzdat dál a ještě sem nakouknu.
jo jinak Jajkaz-já už jsem naběhla tady do rozjeté diskuze a i když jsem v Ov nebyla a ted chodím do Zlína,tak mě tu holky vzaly 🙂

evkaa25
23. říj 2009

Ahojky holky. 🙂
Lili,tak u vás pořád panuje tichá domácnost,jo?!To je tedy šílená výdrž.Koukám,že jste asi pořádně tvrdohlaví oba dva. 😵 A s tím sexem to je teda prekérka.Já bych asi na něj normálně hupsla a znásilnila ho 😅 Vždyt usmiřování je tak krásné........... 😀 😀 😀
Lajci,to je přeci super,že jsou ve Fertasu dárkyně.Tak šup do toho!!Byl by to krásný vánoční dárek!! 🙂 A vůbec neřeš,co si budou myslet doktoři o tom,že si zkusila i jiný Car.Je to tvoje tělo a tvoje peníze.Proto to je tvoje rozhodnutí!!
Jo a Vodičku já jsem měla taky moc ráda.Je to blbé,že už tam neni.Ani nevím kam přešel?Nevíte někdo??
Michul,tak koukám,že když se zrovna nestaráš o synátora,tak zase o manžu.Jen at si tě kluci ještě užijou,protože brzy se budeš starat především o rybičku. 😉
Jinak já jsem u zubařky dopadla tedy líp než ty.Zbrousila mi akorát jeden zub a jinak nic.Kupodivu jsou zoubky relativně zdravé.
Mě taky hrozně krvácely dásně a už asi půl roku používám mezizubní kartáčky a ted taky Listerin a je to fakt mnohem lepší. 🙂
Akorát mám tedy pocit,že mi zuby ted nějak žloutnou.Pastu používám už roky stejnou.A zubní hygienu v žádném případě nezanedbávám,tak nevím.Nevíte někdo o nějaké bělící pastě,která by opravdu alespon trochu zabírala??
Jajkaz vítám tě tady a myslím,že budeme všechny rády,když sem občas za náma zaskočíš.Jestli se můžu zeptat,jak dlouho už se snažíte???
Koukala jsem,že tu byla i Koczurka a Mimco.Mimco já jdu 3,11, na velký UTZ a ty jdeš k dr,tak na tebe budu myslet.Pak pisni,jak jsi dopadla.Jestli budeš muset jet opravdu znova na imuno?!? 😕
Všechny ostatní holky moc zdravím!!Ted jdu pokračovat v přestavbě pokojíčku.Samozřejmě jen tak z lehka.Pořád se chystám,že většinu věcí,co tam mám vyhodím,ale pak je zase akorát někde přeskládám.Je to jak já říkám račí syndrom.Strašně těžko se loučím s věcmi a se vzpomínkami.........tak zatím pa pa
A Koczi,jak to stěhování??

lajcikova
23. říj 2009

ahojik
tak mam smlouvu opět na rok 😠 timse vše zkomplikovala,jelikož kdyby to nevyšlo a ja musela z marodky zpět tak mi ji už neprodlouži 😒 kur...co mam jako ted udělat?asi vyhraje ta nejistota a pujdu do boje.takže v listopadu valim do fertasu na zapis na čekaci listinu 😀 snad nebudu dlouho čekat,a stihnu to do konce te smlouvy.nic jdu se věnovta manžovi 😵
jo a mame švagra v opavě ve špitalu dělaly tam dřevostavbua on spadl apotrhal si svalstvo tak byl dnes na operaci, 😖 a v lednu musi na plastiku kolena-no když se sere tak se se......... 😠

michule
autor
24. říj 2009

Ahoj holky. Zdravím při víkendu ( ode mě to sedí, já mám víkend už 4 měsíce 😀 ). Včera jsem měla doma mejdan. Přišly holky z práce, vypily 5 sedmiček vína, následovalo karaoke a kravál jak na diskotéce a po 22.00h odešly za šíleného kraválu domů. Bylo to skvělé, sousedka nedšená, že si v kuchyni zpívala s náma a ještě teď hledám korky po bytě. 😀 😀 😀 Já jsem tančila, v rámci možnosti, všechny se mi smály, rybička sem tam kopla, asi se divila, co ji to její mamina provádí a proč tak řve, no a deska mě bolí šlapky jak po výšlapu na Lysou. Upekla jsem Mufinky, udělal oběd, švagr navrtal poličku, drahý zasádroval díry a mladý zmizel ještě dřív, než jsem řekla slovo práce. Takže to je ode mě stručně vše 😀 😀 😀 😀 .
Lili - tak až budeš vědět nové stránky, pošli mi je, moc děkuji. Já tu práci úplně miluji. Kdysi jsem si chtěla ještě udělat svařecký kurz na vytváření kovových soch, předmětů, prostě co by mě napadlo, jenže neměla jsem prostor na výrobu. Měli jsem před léty od babičky barák v Kunčičkách ( malá část OV ), ale celou tu kolonii ( byla to havířská kolonie ) zarovnali se zemí. Takže z mého plánu sešlo. To opravdu moc obdivuji a prosím tě posílám ti mejlík a jsem zvědavá na ty fotečky!!!!! Děkuji.
Lajci - to je úděl. Pitomý, ale je to tak. V životě nemůžeme mít vše. Takže snad se to povede a ty se tam už nebudeš muset 3 roky objevit. Já do toho moc nevidím, ale oni mají právo jak dlouho tu smlouvu prodlužovat každým rokem o rok? Mě to dělali asi 3 roky a pak to bylo na dobu neurčitou a to je nejlepší. No, ale co - vzhůru do boje a nic jiného neřeš!!!!!! 😉
Evi - já si to všechno od těch dvou krakenu vyberu. Jen co se rybička objeví mezi náma, tak mají smůlu, můžou si vynucovat pozornost jeden od druhého 😀 😀 😀 😀 a mají po srandě. Jinak Evi ohledně te bělíci zub. pasty - víš, ono je to vše jen reklamní trh. Záleží pouze na naší sklovině ( vím, že to víš a nedělám žádnou přednášku!!!! ). Mladý bral od miminka antobiotika a má zuby chudák dost zažloutlé a to kupuju dobré pasty. No a od drahého maminka přišla o zuby v 37letech a on chudák má k tomu taky náběh. Takže je to dané geneticky a taky záleží na nás. Já jsem chodila do Laser centra odstraňovat znamínka a byla tam MUDr co bělila chrup - 2.500,- a tak jsem se s ní o tom bavila. Je to skvělé, ale...... vrací se to, nesmíš pít ani kávu ani čaj, ani kouřit, že to nemá ten správný účinek a já mám navíc tak tenkou sklovinu, že si nebyla jistá, jestli by se mi po čase ty jedničky nahoře nerozpydly!!!! 😒 Takže tak je to. Výborné zub.pasty jsou např. Elmex. Teď už od čtvrtku používám ten Listerin a mezizub.kartáčky, sice krvácím jako při jatkách, ale snad to přejde. Pročetla jsem si brožurku od MUDr zubní a psalo se tam, že zánět dásní může vést až k předčasnému porodu. Takže jsem se opět pěkně zlekla a jedu po výrobě, po každém jídle vyplachuji. Vůbec bych se nedivila, kdybych to jednou spolkla 😀 😀 😀 😀 😀 .
Tak zatím se loučím, jdu podruhé poobědvat ( uzené maso 😀 mňam ) a pak zase kouknu.