Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

mimco
25. kvě 2009

Já jsem tady taky 😀 . Taky jsem napnutá jako guma od trenek.
Já myslím, že to bude určitě dobrý 😵 .

koczurka
25. kvě 2009

Ahoj Mimco!
Já si taky myslím. 😵

koczurka
25. kvě 2009

Ale ta cesta je dost dlouhá,určitě tam bylo hodně lidí a kdoví kdy vyjeli z Olmíku.

mimco
25. kvě 2009

To jo a teď je nejhorší provoz.
Třeba nás schválně napíná 🙂 .

koczurka
25. kvě 2009

Třeba jo,to je taky možné! 😀

ili5
25. kvě 2009

Ahojiik, tak teď až jsme dojeli, ještě nejsem ani převlečená, akorát jsem nakrmila souseda a dala si čípek do zadku a hned sedám k pc. takže super, HCG 889,1. 11.6 jdu na UZ, tak snad bude vše ok. Jsem dorazila na krev a dr. Březinová za mnou přišla jak to vypadá jestli nekrvácím , jsem říkala, že i test vyšel, tak říkala, jééé vy jste mi udělala radost. A jak jsme došli pro výsledky 11 30, tak zašla za náma do čekárny a hned hlásila, super 889,1 teď musíme ještě počkat, než příjdem na řadu. A že v celém Česku není Utrogestan, tak mi napsaůi gel vaginální 1x denně. Tak doberu zbytek a pak ten gel, snad bude dobrý taky. Ještěš skusím sehnat od kámošky, jestli ji nezbyl. Tak říkala ještě, že až na UZ budem vědět kolik jich tedy bude jestli dva nebo jeden. 🙂
Moc děkuji za podporu, je to super pocit, Koczi, teď vím jak Ti bylo!!!

mimco
25. kvě 2009

Ili, sice opatrně, ale gratulujůůůů 😵 .
Je to krásný pocit, to teda jo.
Teď budu držet palce, aby to tak krásně pokračovalo.
Snad Ty a Monali prolomíte tu smůlu, samo, že s Michul v patách 🙂 .

koczurka
25. kvě 2009

Ili
gratulujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵
To je super,mám velkou radost.Teď se hezky opatruj a nepřepínej jasný? 😉
Ježíš to je adrenalin. 😀 😀 😀 😀

ili5
25. kvě 2009

Mimco, tys měla kolik HCG? Kolik má být vůbec normál?

mimco
25. kvě 2009

Ili, já vůbec netuším. Já jsem po tom nikdy nepátrala.
Já totiž čím víc toho vím, tím víc stresuju.
Musela bych se mrknout do papírů, teď jsem v práci.
Myslím ale, že tolik jako ty ne 😵 . Že by byly dvě 🙂 .

koczurka
25. kvě 2009

Ili,kukni tady máš to dobré neboj...
http://www.emimino.cz/pages/story/1140

ili5
25. kvě 2009

Koczi, děkuji moc, tak se dívám, že patřím do tabulky opůodnění 21 dní, místo 14 dní. Takže je vysoké,, super§!§

mimco
25. kvě 2009

Jo jo, hodně vysoké, to je super 😵 .

ili5
25. kvě 2009

Možná dvojičky, myslíte, že se to podle toho pozná, asi ne co?

mimco
25. kvě 2009

Já myslím, že jo, ale nejsem doktor, to bude velké překvápko na UTZ.

koczurka
25. kvě 2009

No ono to u dvojiček bývá vyšší,možná fakt budou dvě,ale to je fuk ne?Počkáme si na UTZ. 😉 😵
Mám takovou radost!!! 😵

ili5
25. kvě 2009

Holky, já byla tak nervozní, že jsem mu neřekla o těch bolestech a velikánského břicha. Byl tam Dr. Dostál, měl dobrou náladu, ale já nic neřekla. Piju hodně a dnes jsem si v Polsku koupila kvašáky a už je snědla 😀
Jdu si pospat, dnes jsem šla spát ve 3 30 hod ráno, nemohla spát. Tak papa zatím.

michule
autor
25. kvě 2009

Ahoj holky. 😎 😀 Všechny moc zdravím. U mě nic nového, to nafouklé břicho ke stimulaci asi patří, ale nepamatuji si, že jsem vypadala jako balon při předešlých pokusech ( asi už jsem zapoměla ). Jsem tak velká, že hledám v šatníku tuniky a volné šatovky. No však to znáte. Dnes jsem byla ráno na předoperačním a zítra výsledky. Ve středu mám sebou přinést do OL zbylé ampulky, to nechápu, bude to 8 dní stimulace, tak mi asi dají ještě nějaké injekce, no nevím, budu vás informovat. Bylo by to moc rychlé.
Ili - přidávám se ke gratulaci, potichoučké, ale velké. 😀 😀 😀 Ať to jsou třeba dvojčata, ale hlavně ať to dobře dopadne a jste v pořádku. 😉 😎 Možná Ili, že ten gel bude ještě lepší než utroš, co? Já mám taky ještě nějaké zbytky, klidně ti je přenechám 😀 😀 😀 😀 😀 , brala bych ten gel.
Mimco - jak se máš? Dlouho jsi tu nebyla. Asi pořád pracuješ, co ? A pevně doufám, že půjdeme všechny vstříc Koczurce. Už bylo načse. 😀 No ne?? 😀 Já tomu teď musím hodně věřit, mě už taky nic jiného nezbývá, takže poslední pokus a ten prostě vyjde. 😎 😀
Lajči a monali - my se uvidíme ve středu, hlásí zase šílené bouřky, tak doufám, že nás to mine a my pojedeme v klidu, ne jako minule 2 hoďky. 😅

gabka14
25. kvě 2009

Ahojky!

Ili přidávám se taky ke gratulaci!!! Jsem moc ráda, že Ti to vyšlo!!! 😉 Je to super. Holky tak snad se tady prolomily ledy a začneme těhotnět jedna za druhou. Já si teda budu muset asi ještě nějakou tu dobu počkat, ale jen tak se nevzdám a a až bude mladý úplně v pořádku, půjdu do toho posledního pokusu a snad se to konečně po těch 15 letech povede!!! 🙂
Daniela jsme měli na víkend na dovolence doma, zítra ho čeká ještě menší zákrok a možná by ho mohli na konci týdne pustit do domácího pečování.

michule
autor
25. kvě 2009

Ahoj Gabi - to je skvělé. Moc ti přeji ať ho už máš doma a hlavně ať je už úplně v pořádku. Jakou měl diagnózu a čeká ho nějaká rehabilitace?? Kdyby jsi cokoli potřebovala - ať už to bude pomoc při rehabilitaci, či pomůcky, jsem ti k dispozici. Taky známosti udělají své, takže na koho jiného se obrátit!!!! Prostě jsme tu pro tebe. No a to si piš, že se teď začnou ledy topit. 😀 😀 Ať už po 15ti, či 17ti letech. Teď se rozrodíme a pak budeme drbat jen o miminkách, ne o těch našich nespoutaných puboších. 😀 😀 😀 😀 😀

gabka14
25. kvě 2009

Ahoj Michul, měl mnohočetné zlomeniny kostí obličeje a lebky ( na lebce to naštěstí byly menší zlomeniny, nebyla třeba operace), těžký otřes mozku a hematom na mozku. Nárazem na pravou stranu hlavy měl oslabené levé končetiny, chodila s ním cvičit rehabilitační pracovnice, už je to lepší. Na kontrolním CT hlavy mu zjistili, že má v hlavě na čele kámen, jak mu zašívali hlavu, když ho přivezli, tak si ho nevšimli a zašili mu to i stím kamenem. Tak zítra by mu ho měli odstranit. S těma končetinama to už je lepší, reh. pracovnice říkala, že kdyby nebyl tak sportovně založený, že by to pro něj bylo horší. Teď musíme trénovat krátkodobou paměť a ještě psychika není taková, jak má být. Ale strašně moc děkuji za nabídnutou pomoc, zatím asi nic nepotřebuji, ale i tak děkuji! 😉

To doufám, že se tu pak všechny rozrodíme!!! 😀 😀 😀

kacza.b
25. kvě 2009

ili5 tak jsem pribehla s odpoledni a honem k pocitaci jak to s tebou vypada 😕

a drzim moc pesticky at se nic nezvrtne a vsechno probiha jak ma. 😵

a me taky zustaly 2 krabicky ultgestanu,kdyby jsi teda mela zajem.

evkaa25
26. kvě 2009

Ili,tak to tady konečně čtu.Moc gratuluju!!!
Gabi,jsem ráda,že je mladý z nejhoršího venku.Muselo to být hrozné.Si to nedokážu vůbec představit.
Moni a jak se cítíš ty?A Koci,co Honzík?
Já pořád pracuju,ale ve čtvrtek mi to končí.Jedeme do Egypta. 🙂 Je to last minute jak má být.Ještě včera jsme to nevěděli a dneska jsme to zaplatili a prostě na všechno tak nějak kašlem a jedem....

larri
26. kvě 2009

Ili,strasne moc gratuluji.Prave si mne presvedcila,ze se da otehotnet,kdyz mame oba vejcovody nepruchozi.Ty jsi byla podruhe na ivf?

gabka14
26. kvě 2009

Evko tak ať se ti dovča krásně vydaří. 🙂 🙂 Jo bylo to hrozné, ta bezmoc, ale už jsme z toho nejhoršího venku, tak zas bude fajn. Nikomu nepřeju zažít ten strach, že můžeš přijít o to nejdražší na světě!

Strašně dlouho jsem na koníkovi nebyla, je tu hodně nových holek, pořád se ještě nemůžu zorientovat, kdo je kdo 😀 😀 😀

larri
26. kvě 2009

Gabi,ja patrim k Apolinari,bydlim v Praze 6let,ale jinak pochazim z Opavy ke ktere se porad hlasim a budu.Jsem prosre Moravacka,tak se mezi vas sem tam vetru nebo k holkam Keliskam.

ili5
26. kvě 2009

Ahojky, gabko, je dobře, že je z toho venku. Musely to být pro Tebe muka, já bych to asi nedala. Tak smůla snad je za Tebou a teď jen radosti a mimi.
Vidíš, jak mě se dařilo 16.4 umřel děda, 17.4. švagrovi tchán, 20,4, sousedka, jsem nafasovala pak jejího muže na starost, 21,4. kamarád z hospůdky a nakonec 22,4. známá taky z hospůdky na raovinu hlavy, takže na naší hospůdce 3 parte s kamarádama. Říká se, že někdo musí odejít, aby další se narodíl, tak myslím, že se to u mne potvrdilo. Měla jsem takový strach jak začli všichni kolem ,ě umírat, o dceru, rodiče atd. Tolik lidí za jeden pitomý týden je až neskutečné!!!
Evko, super, taky bych jela, na jak dlouho? Ty las minute je suprové, že je to za babku a superkonfort.Užij sï to.
Larri, byla na 2.IVF, aůe první v OL. Mám neprůchodné, endometriozu, stále cysta a srůsty. DR. říkal, že je dobře otěhotnět, tělo se porodem zbaví toho bordelu a endoška může zmizet a organismus se pročistí. a partner jen5% spermií a ještě mrzáky, 2 hlavy, nebo naopak bez hlavy, letí opačným směrem poprtané nějak...
Myslím, že velkou úlohu tady v tomto případě hraje embrioložka, když tvrdila, že tady s tím je nejlepš počkat 5 dní, po 4 dnu hrají roli mužské faktory, tak co přežije 5 dní a ty nejlepší se zavedou. Proto je lepší koňské dávky ať je z čeho vybírat. Mě ze 16 jich přežilo do blastocyt 6 pěkných.

monali
26. kvě 2009

ahoj holky,
Ili - taky mooooc gratuluju, to je teda zpráva týdne. Konečně se tady někomu zadařilo a vypadá to moc dobře.
Určitě už teď uslyšíš jenom samé dobré zprávy. Špatných jak čtu sis užila až až. Takže teď už jenom dobré. 🙂

Lajci, MIchul - s vámi se teda uvidím zítra. Akorát my pokaždé přijíždíme pozdě, ještě se nám nestalo abychom
přijeli na čas 😒 ale na druhou stranu Dostál ještě taky nikdy nezačal včas. Takže UTZ je na 8.30 tak my tam
budeme asi kolem 9hod. Navíc hlásí příšerné počasí, tak kdoví jaká bude cesta.

Evko - super Egypt, užij si to a pěkně si odpočiň. Akorát doufám, že vás nepostihne faraonova pomsta 😀
Koczi, -Honzíkovi zbývá pár dnů, ještě si to nerozmyslel? jako že by se mezi nás chystal? 🙂

Jinak já si vlastně zítra jedu na tenUTZ pro konečný ortel, Zítra se rozhodne. Ale vzhledem k tomu že to od
začátku neprobíhalo tak jak mělo, tak čekám spíše špatné zprávy. Už se i tak pomalu smiřuju s tím, že za
chvíli budu zpátky v práci. Ach jo. 😢

A kde se nám toulá Petista, asi sedí doma pod pergolou a kašle na nás. 😀

lajcikova
26. kvě 2009

ahojik
moni žedne špatne zpravy nebudou,krvacet nekrvaciš-tak to bude dobre i se mi o tom zdalo 😵
posel špatnych zprav sem tu ja,takže klidek.počitam že zitra končim a ve čtvrtek jdu do prace ☹ no co už že?seru na to.chci to udělat jak evka dam si odpich od doktoru ☹

ili5
26. kvě 2009

Monali, myslím, že to bude v poho, bude to kluk. Ti se špatně uchycují, holka se chytne hned bez komplikací a kluk než se zavrtá. Příklad, že je to opravdu pravda podle výzkumu je i naše Koczurka, podívej co si zkusila na začátku, taky to neměla vůbec jisté a konec? No přece kluk Honzík, který to zvláddll až do konce a už se co nevidět ude drát na svět.
Zítra hned napiš, budu na Tě myslet, 🙂