Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

ili5
2. kvě 2009

byla jsem ve čtvrtek 7DC a měla jsem 16 zatím, pěkná úroda, jen aby porostly hezky, zítrta uvidím.

katrin111
2. kvě 2009

tak to jo to mas krasne..................takze nejak pristi tyden ke konci bys asi sla na ET????

ili5
2. kvě 2009

nejdřív na odběr vajuch, asi v úterý, nevím, pak mám prodlouženou kultivaci, tak pak 3-5 dní budou v misce a pak je zavedou. Myslela jsem, že to výjde na úterý, mám narozky, ale nějaký ten den se to protáhne. Byl by to nejkrásnější dáreček pro mne.

katrin111
2. kvě 2009

to jo..............to budes mit krasny darecek...................a k cemu je dobra ta prodlouzena kultivace?????????????

ili5
2. kvě 2009

Jak jsou špatné spermie, tak je jim lépe dýl být v misce, tak je to lepší+ naříznutí obalu, prostě vzali jsme všechny nadstandarty co šly, jen aby už to vyšlo. Nějaká dívenka se přhlásila jak ty akorát o jednu jedničku méně. Tak nevím jestli jsi to ty.... Se opičí, že jo? 😀

koczurka
2. kvě 2009

AHOJKY!!!

Tak jsme před chvilkou dorazily domů a jsem KO.Receptík dodám zítra ju?Teď se najím a jdu do hajan. 😉
Tak dobrou....zítra pa. 🙂

petista
3. kvě 2009

tak Ili, napiš, jaks dopadla...

petista
3. kvě 2009

tak jsem si volala do CARU, mrazáčci nám bohužel žádní nezbyli, tak doufám, že to nebude vadit ☹ teď tedy doufat, že některé z těch v bříšku je šikovné. Snad jo 😔

koczurka
3. kvě 2009

AHOJKY HOLKY!

Petis,to je škoda že to mimísci v mističe vzdali,ale určitě jich nebude potřeba. 😉 Mysli na mimísky v bříšku. 😉
Ili,ty určo napiš jak jsi dnes dopadla.

koczurka
3. kvě 2009

Dodávám ten receptík na ten jogurtový chlebík.
150 ml jogurt
1 lžíce oleje
125 ml vody
125 ml mléka
2 lžičky cukru
2 lžičky soli
2 lžičky sušeného droždí
300 g pol.mouky
200 g chlebové mouky
Všechno to tam naflagat a nastavit program ,,základní".Kůrku nastavuju vždycky tmavou protože to máme rádi.
Když by jste chtěli cibulkový ten chleba tak se jen na trošce oleje osmaží cibulka,třeba i dvě do takové hnědší barvy a nechá se to schladnout.Pak se to jen přidá k ostatním ingrediencím.A POZOR,pokud budete dělat ten cibulkový tak už se tam pak nedává do těsta ta lžíce oleje protože se na oleji smaží cibulka a pak by to bylo moc mastné.
Tak snad to někdo vyzkoušíte a bude vám chutnat jak všem co jsem receptík dala. 😉 🙂

koczurka
3. kvě 2009

Jo tu chlebovou mouku mají jen v těch větších obchodech,Tesko,Kaufland a tak.Já kupuju tu žitnou,tmavou chlebovou. 😉 Tak doufám že jsem vám napsala vše.Když tak napište. 😉

lajcikova
3. kvě 2009

hezkou neděli 🙂

peti to je škoda že to vzdaly,ale snad je už nebudete potřebovat 😉

koczi receptik mam uloženej ,ale pekarnu sem už vratila tak si ji budu muset zase dovezt a zkusit to 🙂
jinak co dneska vařite?ja sem dělala co dum dal,nakrajela sem brambory,přidala kuř,maso,brokolici,mrkev,hrašek,cibuli,a to sem vše dala do zapekaci misky zalila šlejačkou a ted to už peču,voni to hezky tak snad to bude dobre. 😠 ještě to posypu petrželkou,a bude.

ma bylinkova zahradka se už rysuje,myslim že přišti rok to bude nadhery,mam tam zatim,petrželku,medunku,štovik,libeček,a pažitku.ještě si dokoupim tymian,atd.

petista
3. kvě 2009

OO, Lajci, to vypadá dobře, já dělám kuřecí se šunkou a sýrem, naklepeš kuřecí prsa, krátce osmahnout, dát na to půlku vajíčka natvrdo, na to plátek šunky a zakrýt plátkem sýra a dát do trouby zapéct, je to mňamka a jednoduché všem to strašně chutná
Na bylinkové zahrádce mám zatím taky meduňku, šalvěj, tymián, levanduli, petržel, pažitku, libeček, majoránku a bazalku, Vždycky před vařením tam jdu, natrhám to listí( jak říká manža) a jdu vařit. Taková česnečka z čerstvé majoránky je dobrota.
Holky, ďloube mě v podbrišku, tak doufám, že je to vrtající se mimís a ne nějaká neplecha

ili5
3. kvě 2009

ČEKATELKY NA STIMULACI:
Evka
Michule ( už asi jen 2 dny )

STIMULAntky:

lajči-30.4.09 ult.po clostiku
ILI5- 24.4 Menopur, Puregon, Orgalutan 6.5 OPU

ČEKATELKY na // po ET (KET):

Monali
Mimco ET 19. 4. krev 4. 5.
Petista - 31, 2. IVF FN Olomouc, OPU 28.4.2009, 10 vajíček - z toho 6 ICSI a 4 normoš, oplodnilo se 6, z toho 1.5. zavedeny dvě - jedno 8buněk, druhá morula, krev 13.5.

TĚHULKY

Koczurka

ili5
3. kvě 2009

Ahojky, tak jsem zpět, folikul v levo 12, pravo 6. 18x17, 19x14, 13x19, 15x16, 12x19, 18x15, 17x14.....
Říkala, že na úterý to ještě nevypadá, tak ve středu v 8. Holky tvrdila mi, že mám doma injekci Ovitrelle, že mi dala žádanku i recept, já ale vyzvedla pouze menopur, puregon, orgalutran a toto ne. Tak mi dala Pragnyl, ale že se mám doma podívat, že mi ho psala, tak ho musím mít. Já měla vše v tašce a nemám je. Nyní si pomyslí, že jsem bordelář a ztratila to. Nevím jestli v lékárně mi ho omylem nedala, já se nedívala co vše mám mít, se v tom přece nevyznám. Neumím si to vysvětlit. Tak ten Pregnyl si prý sama ale píchnout nemám, musím na pohotovost. 20 30 hod zítra. A ráno zas na krev k obvodní do ampule, nechat v lednici a ve středu vzít s sebvou. Dostala jsem i 2 kuličky na zavedení, to se tam vlezou obě?

michule
autor
3. kvě 2009

Ahoj holky, hlásím příchod mrchy, přišla ráno a zítra jedu do OL pro injekci a na UV. Tak jsem se připsala do stimulantek.
Koczurko - vypadá to lákavě, asi to zkusím nabídnout te mé kolegyni a ta nám to upeče.Tak pak poreferuji jaký je ten tvůj výtvor v praxi!!! 😀 😀 😀
Peti - nevadí, že nejsou sněhuláčci, stejně je potřebovat nebudeme nikdo, takže nebuď smutná a kochej se mimiskama. 😉
Mimco - ty jdeš ráno na krev, že? Tak se potkáme a snad bude důvod k radosti, k té tvé samozřejmě. Mě ty nervy teprve čekají.
Ili - jak jsi dopadla?
Lajči - úplná babka kořenářka, že? Jste to, ale holky šikovné, já bych v te zemi nerozeznela hnůj od krtince. 😀 😀 😀
Moc všechny zdravím a krásnou sluníčkovou neděli. 😀 😀 😀

Čekatelky na stimulaci:
Evka

STIMULANTKY:

lajči-30.4.09 ult.po clostiku
ILI5- 24.4 Menopur, Puregon, Orgalutan
Michule - 4.5 UV, injekce Decapeptyl

ČEKATELKY na // po ET (KET):

Monali
Mimco ET 19. 4. krev 4. 5.
Petista - 31, 2. IVF FN Olomouc, OPU 28.4.2009, 10 vajíček - z toho 6 ICSI a 4 normoš, oplodnilo se 6, z toho 1.5. zavedeny dvě - jedno 8buněk, druhá morula, krev 13.5.

TĚHULKY

Koczurka

petista
3. kvě 2009

Ili, podívej se do karty. Každá kulička se zavádí zvlášť, jedna večer jeden den a druhá večer v den před OPU. Jinak gratuluji k úrodičce
JE taky možné, že ti zapoměli ten recept dát, nebo to spletla lékárnice 😉

koczurka
3. kvě 2009

Ili,to je ale folíků ty jo,super. 😉
Michul,tak to je fajn že už začínáš taky stimulkovat. 😉 😵
Holky,hodila jsem do alba ukázky výtvorů co mi poslala moje kamarádka Barunka.Udělala mi tím velkou radost,je to krásné musím si to vytisknout.Díky Barun. 😉 😵

lajcikova
3. kvě 2009

tak ted sem chtěla jako upect bublaninu a vysledek-sem to pěkně zpaluila 😠 😎 sem prostě debil,sedim u pc a citim jen smrad................................. 😀

mimco
3. kvě 2009

Tak to je super Michul, že se potkáme, akorát se už nějak smiřuju s realitou, na zázraky už fakt nevěřím. Dneska už jsem začala špinit a co nevidět mrcha dorazí, takže snad příště.
Zkusím ji přemluvit, jestli by se nedalo hned vrhnout na KET, no uvidíme.
Už to chci mít za sebou, ať to dopadne jakkoliv.

ili5
3. kvě 2009

mimco, vždyť jsi měla 2//. Já věřím, že zítra test pozitivní. Testovalas ještě dnes?
Jinak s těma bobulama máš pravdu 😀
Holky mám blbý pocit, že nemám tu injekci, furt na to myslím, kde se stala chyba. Určitě ale jde zjistit jestli ji lékárna vydala přeci. No v OV bych musela určo Pregnyl zaplatit. Budou si myslet, že je to moje chyba a že jsem jelito. Chtěla jsem i dnes zavolat, že to fakt nemám, ale asi jim to řeknu až ve středu.
Holky co ta pekárna, žere hodně a jaká je nejlepší, v úterý mám narozeninky, tak si ji asi pořídím.

ili5
3. kvě 2009

Ještě dotaz, nechala jste si některá píchnout Pregnyl od partnera, nebo jít na hotovost.

mimco
3. kvě 2009

Ili, pokud vím, pregnyl se píchá do svalu a to není jenom tak, musíš vědět kam. Ten Ovitrel jsem měla taky, Oborná fakt nezapomíná, podívej se raději znova. I když, zapomenout může kyždy.
Ty kuličky jsou na desinfekci před punkcí (jestli myslíš dvě v takovém sáčku) a určitě se neberou najednou, ona ti neřekla, kdy je zavést?
Jo jo, dvě čárky jsem měla, ale byla celou dobu slabá a nakonec 1. 5. už skoro neviditelná. To byl můj poslední test. A pokud čárka slábne, neznamená to nic dobrého.

ili5
3. kvě 2009

Mimco, ty kuličky vím, po jedné. Přemýšlím na ten Ovitrele, recept jsem měla, nebo jsem to dávala na schválení i s receptem, tak mi ho vracela. Pak jsem šla do lékárny, tam to vše dala , seděli jsme dobrých 15 minut, že musí pro to jít někam dozadu , no a pak mi dala vše, já to sbalila do papírové tašky, co jsem nafasovala a šla zpět do skleněných dveří, tam mi sestra vysvětlovala jak se co píchá, já to vytahovala z tašky, vysvětlila jen ty 3 druhy a já šla dom. Takže mi ho v lékárně asi nedali, no ale recept nemám, tak si ho museli nechat. Takže se to pozpátku ani nedohledá, když recept mají. Jsem z toho na nervy, furt na to myslím a přemýtám v hlavě.

michule
autor
3. kvě 2009

Mimco - uvidíš zítra, je fakt, že já při Ketu v srpnu měla testy negativní a stejně jsem čekala na krev, byla nervozní, a 3 hodiny jsme s drahým proseděli - prochodilii po nemocnici. Prostě jsem do poslední chvíle doufala, jelikož mrcha se mi nerozjela, až pak po vysazení utroše. Tak vydrž, každopádně zítra budeš chytřejší, tak zatím žádný smutek. Jedu tam zítra se ségrou, je hrozně od huby, tak doufám, že nespáchá nějakou ostudu. 😀 😀 😀 😀 Budu se na tebe zítra těšit. 😎 😉
Ili - a myslíš, že by ti nevypsala nový recept? Co se dělá v takovém případě? Nemůžu si o tobě myslet nic zlého, vždyť to se může stát komukoli. Taky jsem všechno fasla, zbalila do tašky, nikdo mi nic nevysvětlil, sestra se na mě dívala dost blbě, jako - jakto, že nechápu aplikaci péra, a dala mi leták a já ho už měsíc studuji. Segra naštěstí je zdrávka, takže mi poslední injekci píchne, ale to péro taky nezná. Kdy si máš ten Ovitrele píchnout?
Koczurko - to je fakt nádhera. Moc pěkné, to je od ní hezké. Šikulka a ty tam taky, moc. 😀

ili5
3. kvě 2009

Holky na zítra držím moc pěstičky. Ovitrele nemám, recept nový mi nedala, nebo nevěděla jestli ho budou mít v lékárně, dnes neděle a zítra v Karvine? Tak mi dala Prednison, musí do svalu zadku, takže sestra, zítra 20 30. Musím ráno na krev tak se domluvím s obvodní sestrou jestli bych mohla jk ní domů večer, uvidím.

koczurka
4. kvě 2009

AHOJ HOLKY!!!

Mimco,držím pěsti. 😉
Michul,tak jste si se ségrou udělali takový výlet že?Ono se jede lépe ve dvou,lépe to utíká.Tak ať je vše jak má. 😉
Lajci,ty jsi expert fakt. 😀 Z bublaniny teda sešlo jo? 😀
Petis,ten tvůj kuř.řízek vyzkouším. 😉 Jinak dloubat může určitě se zavrtávají. 😉
Ili,já nevím jaká je nejlepší ta domácí pekárna,já ji dostala a nevyznám se v nich která je nejlepší.To ti spíš poradí v obchodě.S tím receptem je to fakt záhada. 😨 Snad ti dají nový recept.

koczurka
4. kvě 2009

Čekám tu na vás holky,na zprávičky. 😉

lajcikova
4. kvě 2009

čau tak sem zpět 😠 misto foliku mam mikrocysty 😒 sem pěkně nasrana,dostal mi řekl že přišti cyklus budu stimulovat s fostimonem,ale ty mini davky to zase nebude nic,on je fakt jak vadnej,řikam mu že potřebuju min.3ampule deně a on že stači 1 🙄 tak snad sve tělo znam lip.jo a na ivf prej až budu mit tak 80kg-no tak to bude tak na svateho dyndy ☹ fakt mě to přestava bavit.

jinak sem se potkala michulkou,ale musim se ji omluvit moc sme si nepokecaly,protože sem byla na srana,tak promin ale na sraze to doženem.ale šok to byl pořadnej 😀 sedim v čekarně a det se k vam přižene hezka dama a vyhukne že se zname z konika 😀 manžel řikal že sem tlemila jak tele na nove vrata 😝

ili5
4. kvě 2009

Ahojky, tak holky kde jste? Jak jste dopadly? Cesta je daleká, tak musíme vydržet. Koczurko nový recept mi nedala, dala mi místo toho Prednison, tak musím dnes 20 30 hod si nechat píchnout.