Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
16. bře 2009

Lili moc na tebe myslím.Ještě se nevzdávej,i když vím,jak je to hrozně těžké............
Kdy jdeš na krev???

gab123
17. bře 2009

Ahoj holky!
u nás nic nového.ted jsem čekatelka na MS zda budu či co ☹
Dnes jsem musela s naším pesíkem na veterinu,byl nějakej špatný a měl u konečníku nějakou bouly pořád si ji lízal a drapal až to vypadalo hrozně.Tak je to dobrý má tam nějaké uzlíky se zánětem.Je to strašný posera,ale zvládl to!
koupila jsem mu nějakou dobrotu a celý den spí!

lili ozvy se nám myslíme na tebe....

lilienka
17. bře 2009

ahojky
vzali mi dnes jen krev.Prý na utra.by to stejně nešlo vidět.No tak zas budu čekat na výsledky. 😖

gab123
17. bře 2009

nebud smutná je mi tě líto,ach jo to je trápení ☹

ili5
17. bře 2009

michul, co je stebou, Stávkuješ?

petista
17. bře 2009

Lili, jestli jenom špiníš, tak to ještě stejně může být OK. Na jiném tématu jedna holčina začala i krvácet a teď už je 12tt. A výsledky z krve ti řeknou kdy? Myslím na tebe a držím pěstičky i na nohách.

petista
17. bře 2009

Monali, a ty začínáš se stimulkou kdy? Já asi po velikonocích

petista
17. bře 2009

Včera jsem četla, že při stimulce do ET je dobré jíst grepy, že prokrvují sliznice a taky kokos. Tak to určitě zkusím, k tomu femigard a kontryhel to jistí. Jen nevím, aby toho nebylo moc, ale kokos a grep je v poho.
Evko, a co ty? máš pauzu. My ji měli minulý rok od února do září, nic jsme neřešili, byli na dovolené na kolech, na horách a u moře. Bylo to fajn

lilienka
17. bře 2009

Já už radši počítám,že jsou bobísci pryč.Sice nějakou naději mi dal,ale...Na výsledky budu volat až ve čtvrtek.Já zas četla,že vit.C zabranuje krvácení-tech pomeranču a jablek co jsem ted zvalila....se divím,že nemám kopřivku.Ale koupila jsem si dnes hooodně koblížku a různých(marmel.,čokol,skořic...no bomba🙂-trochu cukru pro moje pocuchané nervíky

petista
17. bře 2009

Lil, já jsem sežrala - doslova, asi 2 celé čokolády, když jsem čekala, jestli bude ET nebo ne. Takže se těch sladkostí kliďo naper. Jsi doma na PN nebo pracuješ?

lilienka
17. bře 2009

já jsem na nemocenské-já mám celkem fyzicky náročnou práci,tak doma být musím.Se musím trochu hamovat v tom jídle-až budu těhotná,to si budu moct dovolit,ale tak-abych se pak unesla 🙂

petista
17. bře 2009

tak třeba už si to dovolit můžeš 🤐 😵 Jak píšou na jiném tématku, momentálne jsi NT - neprokazatelně těhotná. Ve čt to třeba bude PT ( prokazatelně těhotná).

petista
17. bře 2009

Kolikátý den po ET jsi?

lilienka
17. bře 2009

dnes to je 13den,jsem si dělala test 11den.

ili5
17. bře 2009

lili, jaktože budou mít výsledky až ve čtvrtek, kdy tibrali krev? Neznám nikoho kdo by tak dlouho čekal. Já jedu ráno na krev a v poledne se volá pro výsledky. Nyní jdu 23.3. na krev 7 30 hod. a k doktorovi osobně pro výsledky v 11 hod. Kde ti to dělali?

lilienka
17. bře 2009

já chodím ke svému dr.-on má smlouvu se Zlínem(tam se dělá jen punkce a transfér)a jinak vše u toho mojeho.A on má ordinaci napůl ještě s 1 doktorkou a střídají se tam-on je jen v út,čtv,pá.Ten den mě už holt nezabije(aspon si můžu"hrát"na co kdyby.../myslím to ironicky/ 😉 )

ili5
17. bře 2009

Aha, já myslela,že už jsi krev dala a výsledky dělají tak dlouho. Naděje umírá poslední. Jestli nekrvácíš moc, tak myslím, že to ještě není ztracené. Drž se

mimco
17. bře 2009

Ahoj holky,
hlásím se po delší odmlce.
Některé mě znají, některé ne🙂.
Koczurko, koukla jsem do alba, moc ti to sluší a pěkně to letí, nedávno jsi čekala na testování a už jsi tak daleko.
Moc gratuluju, hlavně ať je všechno v pořádku.
Jinak já jsem se překousla problémama, i když některé pořád trvají a v dubnu začínám stimulovat na 2IVF.
Já mám těch injekcí, že nevím co s něma. U prvního byl jenom gonal, ale nestěžuju si🙂.
Nejlepší na tom je, že v Ov jsem doplácela za léky cca 7.000,-Kč a teď v Oloumouci 170,-Kč. Takový nepatrný rozdíl. Ještě mi někdo zkusí říct, že Gyncentrum je levné.
Kuczurko, nemysli si, já to tady pořád sleduju, jen nemám moc veselé zprávy, tak jsem Vám sem nic nepsala.
Ale Všem Vám moc držím palce. Opatrujte se🙂.

ili5
18. bře 2009

mimčo, čaukyyyyyyyy, já taky po moc dlouhé době sem zavítala a zbyla ze staré party jen koczurka. Nevím co je s michul, nevíš o ní, já to totiž nedočítala pozpátku. gabka se taky nikde neozve. Já jsem dnes 10 den po KET. Taky jsem měla problémy jak ty, 3 se mi rozpadly, čtvrtý je malinký, ale chytl se a zyčal vyvíjet. Divila se jak to Ostava mohla zamrazit toto v takovém stádiu. Napsali, že jsou 8 buněčné, přitom, 3 na hov.... a čtvrté bylo jen 4 buněčné. Myslím, že OV by na tom ode mně vytřískalo ještě za 2 pokusy. Jsem ráda, že jsem utekla. Ke komu chodíš, dr. Dostál?

mimco
18. bře 2009

Nazdárek,
no, Michulmi nedávno psala maila, protože jela do Plzně na imuno, tak chtěla vědět nějaké věci ohledně cesty a tak. Jinak je na tom podobně, koník ji už nějak zmáhla, tak to na hvilku odstavila, ale ona se určo vrátí.
A co ty??? Už jsi testovala??? Držím palce, jednou to sakra musí vyjít, no ne 🙂
O té Ov mi ani nemluv, s tím zamražením to bylo to samé, z 15 embrií zbyly 3 ☹ . Taky říkali, že to tam neumí.
Jinak o Gabce nic nevím.

smilers
18. bře 2009

Ahoj mimco 🙂 zdravim te po dlouhe dobe 😉

koczurka
18. bře 2009

AHOJ HOLKY!!!

Čaukyyyy Mimco!!!Jsem ráda že jses objevila. 😉 Díky za pochvalu.To jsou super zprávy že za chvilku začínáš stimulovat,budu Ti strašně moc držet pěsti. 😵 S těma lékama to je fakt rozdíl,nechápu že někde to je zadarmo a někde za tolik peněz.Doufám že teď písneš častěji. 😉
Jinak Vás všechny moc zdravím.... 😵

mimco
18. bře 2009

Ahoj holky,
jsem táda, že jsem zpátky.
Smil - obrovská gratulace a máš můj velký obdiv, za to jak jsi to zvládla a jak to zvládáš, holky jsou nááádherné.
Celou dobu jsem tě sledovala a držela palce.
Já jsem na koňovi denně, jen jsem neměla co psát, ale teď to zase začne. Začátkem dubna budu čekat na mrchu a pak to vypukne.
Kurňa já mám těch injekci, že budu jak cedník, mám v tom pěkný hokej, co kam kdy píchnout 🙂 .
Snad to zmáknu sama, manža je na to cíťa, ten by se zkácel.

smilers
18. bře 2009

mimco tak moooc drzim palce at uz to konecne vyjde 😉

princ
18. bře 2009

Ahojky, Koczurko chtěla jsem se tě zeptat. ty jsi chodila do FN Olomouc, já tam jdu zitra poprvé,ale v neděli jsem dostala menzes, tak se tě chci zeptat jestli náhodou nevíš jestli to nevadí? Ať tam nejedu zbytečně. Díky

kacza.b
19. bře 2009

ahojky holky a dobre ranko. ja uz jsem k vam parkrat nakoukla a dali jste mi par uzitecnych informaci za ktere moc diky. ja jedu do FN v utery na 13h. jeste jsem si zadala o vypis z karty ve fetimedu,ale bylo mi receno ze to asi nestihnou 🙄 tak kdyz tak tam pojedu bez toho a bude muset stacit ma slovni zasoba.

ahojky princ,kdy tam jedes ty? pak me musis o vsem informovat ju.

lilienka
19. bře 2009

ahoj holky
tak jsem tam volala-výsledky budou až zítra.Jsem se klepala úplně zbytečně-jak já to nesnáším.Mám chut se ožrat.Stejně vím že těhu nejsem.Ach jo.

ili5
19. bře 2009

Ahoj, kaci výpis nepotřebuješ, oni si odběry a vše potřebné stejně dělají sami. Já dovezla všechno z OV a oni na to nehledí. Takže tě neminou všechny odběry.

Mimčo co tě tam všechno čekalo, nebo koczurko, ty už to máš za sebou,.
já testla dnes po 11 dnu a jen 1/ ☹ .
Uvažuji na 2 pokusu, ale nemám peníze, tak asi vemu to nejlevnější, co mi nabídla embrioložka. Prosím co mě vše čeká? Mám za sebou krev 1 a 21 den a genetiku. To vše před KEtem. Myslíte , že je to vše a můžu pokračovat v nemocenské, nerada bych ji rušila a pak zas na ní šla. Jak dlouho to trvá, když už mám toto za sebou u nich. Prosím poraďte!

Jo a ještě jedna prosbička, mencky jsem nedostala furt, bral někdo z vás po ketu Utroš 2-2-2- a k tomu Divinu 3x denně? Myslím, že ta Divina to bude brzdit, co myslíte? 😒 DĚKUJI MOC ZA RADY.

ili5
19. bře 2009

Princ, tys chodila do OV, pokud se nepletu, nepochvalovalas sis je? Nevím přesně, myslím, že jsem o tobě četla a říkala jsem si, alespoň někdo spokojený.
Změnilas taky názor?

koczurka
19. bře 2009

AHOJ HOLKY!!!

Princ,já myslím že to první sezení je spíš o seznámení dr. o tvém a partnerovém zdravotním stavu a podrobnosti okolo,no spousta otázek.No když tam ale zavoláš a zeptáš se tak ti sestřičky určitě rády a mile odpoví protože jsou tam strašně vstřícní.Já jsem tam volala tolikrát že jsem něco zapoměla nebo nevěděla a nikdy se mi nestalo že by mi odfrkla. 😉
Mimco,taky jsem rády že jsi zpátky,vážně ráda Tě tu zase vidím. 😵 😉
Kacza.b,vítám tě tu a jsme rádi že jses tu dozvěděla pár informací.Vážně žádný výpis není nutný,ma jsme neměly nic. 😉
Lili,to je síla tak dlouho čekat na výsledky. 😕 Co tamm proboha tak dlouho trvá!
Ili,možné to je že tě nechají na nemocenské pokud hned začneš stimulovat.Tu krev máš za sebou,genetiku taky a myslím že to stačí.Aspoň nám to stačilo.Jinak utrogestan pěkně brzdí mencky,jsou to hormony na udržení a dělá to svoje.
Tak holky vzhůru do boje...i když to říkám pořád dokola tak musím zase...držím Vám strašně moc pěsti!!! 😵