Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

petista
28. dub 2009

tak potvrzuji účast na srazíku 16.5. na nádraží ve Svinově. Lajci, kterým vlakem jsme jeli minule, už si to nepamatuju, já bych to viděla na EC 115 Praha, z Olomouce jede v 12.45, v hranicích je 13.24 a 13.49 je v Ostravě- Svinov.

Co vy ostatní na to, že bysme jak minule daly srazík v 14.00 hod. na nádraží vlakovém Ostrava- Svinov ? 😉

lajcikova
28. dub 2009

jo peti to je myslim rozumne 😉
manža si musi vzit dovču,jestli tam nic nebude a on si ji bere zbytečně..... 😠 no budu teprve 12den,takže si myslim že je to brzo.no uvidime,jdu tam hned rano,už 7.30tam budu tak ili kdybys mě poznala tak hukni manžel bude mit modre kostkovane kalhoty ,a bile triko a ja nevim.manža nosi bryle nas určo poznaš ja mam tak 200kilo a manža je jak reklama na hlad vysokej a hubenej,no dvojka jak chceš 😀 sme jak matka se synem 😠 ale co hlavně že se mame radi 😵

lajcikova
28. dub 2009

holky ja něco přehlidla?ili ty si těhulka?sem fakt debil 😔

petista
28. dub 2009

Ili stimuluje 😉
tak jsem zvědavá Lajči, zda nám tu hodinu zbytek holek odsouhlasí. Teď se někde toulají

petista
28. dub 2009

Holky, vidím, že je v tom momentálně zmatek, co říkáte na tabulku? ať někoho nespletu, tak se prosím dopisujte samy.

ČEKATELKY NA STIMULACI:

STIMULANTKY:
Petista - 31, 2. IVF FN Olomouc, OPU 28.4.2009, 10 vajíček - z toho 6 ICSI a 4 normoš

ČEKATELKY na // po ET (KET):

TĚHULKY
Koczurka

monali
28. dub 2009

ahoj holky
jen tak v rychlosti vás zdravím, píše to za mě manžel, já jsem totiž od včerejška ve FN ,pobolívalo mě břicho a nemohla jsem dýchat, tak si mě tu nechali. Dneska už je mi líp, tak doufám, že bude klid a brzo mě pustí.
Jak to jen půjde, tak zase něco manželovi nadiktuju.
zatím se mějte pa pa

petista
28. dub 2009

jej, tak doufám, že MOnali bude dobře, škoda, že jsem to nevěděla, mohla jsem se za ní stavit. Tak držím pěsti a všechno co mám

ČEKATELKY NA STIMULACI:

STIMULANTKY:
Petista - 31, 2. IVF FN Olomouc, OPU 28.4.2009, 10 vajíček - z toho 6 ICSI a 4 normoš

ČEKATELKY na // po ET (KET):
Monali

TĚHULKY
Koczurka

koczurka
28. dub 2009

Monali,drž se holka naše.Ať je ti co nejdřív líp,opatruj se.

koczurka
28. dub 2009

Tak fajn srazík 16.5. ve 14h na Svinově.
Ta tabulka je dobrý nápad Petis,jsi šikulka. 😉 Aspoň mám přehled.

koczurka
28. dub 2009

A kde se nám tak dlouho toulá Lilienka??? 😕

petista
28. dub 2009

Lil si asi dává pohov 😉 Na srazík se předběžně nahlásila

petista
28. dub 2009

jdu se koukat na ordinaci, tak pá

sukubka
28. dub 2009

monali kdybych to věděla dřív taky bych se za tebou stavila a jak embroušci uchytli se klučiska nebo holčičky?

koczurka
28. dub 2009

Asi si fakt dává pohov,snad je v pořádku.
Mně nějak přestala bavit ordinace. 😒 Drahý se dívá na hokej tak asi půjdu dneska brzo spát. 😀

mimco
28. dub 2009

Monali opatruj se, mám pocit, že to má teď skoro každá holka.
Mně v nemocnici vůbec nepomohli, žádné kapačky, nic. Domů jsem šla se skoro stejně velkým břichem.

koczurka
28. dub 2009

No mně to taky připadá že to teď má každá. 😨 Nějaké hyperstimulační období.

mimco
28. dub 2009

Hlavně aby to taky bylo těhotenské období 😀 . Kéž by to vyšlo nám všem, no když je to jaro 😵 .

koczurka
28. dub 2009

No to by bylo nejúžasnější. Musí to vyjít všem. 😉 😵

lilienka
28. dub 2009

ahojky holky
na ten srazík asi nepříjdu.Jinak u mě nic nového,vše je při starém,tak nemám co psát.Moni-drž se.Pa pa

petista
29. dub 2009

Holčiny, dopiště se do tabulky, ať je přehled 😉
Včera večer mě trošku pobolívalo bříško, teďka ráno jsem trochu špinila, tak doufám, že je vše OK. Břicho už nebolí, uvidíme do zítřka, to si mám volat, co embrouši. Doufám, že to zvládají 😵 Jsem prdlá, ale mám je ráda už teď

evkaa25
29. dub 2009

ahojky.
Už se těším na srazík.Dorazím taky na Svinov.Třeba v ty dvě jako minule. 🙂
Lili ,jsem ráda,že ses taky ozvala.Fakt si to nechceš rozmyslet a přijet na srazík?Ráda tě taky uývidím.
Petis já nevím,jak se do té tabulky dopisuje.Jsem já to ale pako,co?!Musela bych ji celou opsat.
Všechny se držte,kouknu zas večer.....pa

petista
29. dub 2009

Evko, tu tabulku normálně překopíruješ do svého příspěvku a dopíšeš se tam 😉

evkaa25
29. dub 2009

ČEKATELKY NA STIMULACI:
Evka

STIMULANTKY:
Petista - 31, 2. IVF FN Olomouc, OPU 28.4.2009, 10 vajíček - z toho 6 ICSI a 4 normoš

ČEKATELKY na // po ET (KET):
Monali

TĚHULKY
Koczurka

evkaa25
29. dub 2009

Dík za radu Peti.Jsem já to ale popleta..... 😀

michule
autor
29. dub 2009

ČEKATELKY NA STIMULACI:
Evka
Michule ( už asi jen 2 dny ) 😀

STIMULANTKY:
Petista - 31, 2. IVF FN Olomouc, OPU 28.4.2009, 10 vajíček - z toho 6 ICSI a 4 normoš

ČEKATELKY na // po ET (KET):
Monali

TĚHULKY
Koczurka

Ahoj holky, zdravím z práce. 😎 😎 😎
Petisto - ta tabulka je skvělá věc, teď bude přehled, ale za chvilku budeme všechny těhule, takže v tom bude zase jasno. 😀 😀

petista
29. dub 2009

Hurá další v tabulce, tak se pěkně zatabulkujte všechny, ať víme co a jak 😉 Michul, ty budeš začínat stimulku, tak super 🙂

lajcikova
29. dub 2009

ČEKATELKY NA STIMULACI:
Evka
Michule ( už asi jen 2 dny )

STIMULANTKY:
Petista - 31, 2. IVF FN Olomouc, OPU 28.4.2009, 10 vajíček - z toho 6 ICSI a 4 normoš
lajči-30.4.09 ult.po clostiku

ČEKATELKY na // po ET (KET):
Monali

TĚHULKY
Koczurka

mimco
29. dub 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš ČEKATELKY NA STIMULACI:
Evka
Michule ( už asi jen 2 dny )

STIMULANTKY:
Petista - 31, 2. IVF FN Olomouc, OPU 28.4.2009, 10 vajíček - z toho 6 ICSI a 4 normoš
lajči-30.4.09 ult.po clostiku

ČEKATELKY na // po ET (KET):
Monali
Mimco

TĚHULKY
Koczurka

mimco
29. dub 2009

Porušuju pravidla??? Nechápu.

koczurka
29. dub 2009

Ahoj holky!

Tak to taky nechápu mimco. 😨