Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
19. kvě 2009

Ahoj lajci,
možná že budeš překvapená v tu sobotu. 😉 Ani nevíš jak moc bych ti to přeju.S tou nemocenskou je to divné,bych řekla že to je jedno jestly ti to vypíše ona nebo on že?No tak aspoň vidím že si fakt hledí každý svých pacientů.No hlavně že jí nakonec máš.A na co kukáš v telce?Mně příjde že tam věčně nic není. 😠 A to mám tolik programů. 😀 No už se mi to pomalu blíží no,díky bohu.
Monali jak nevzpomeneš tak nenapíše že Moni? 😉 😀 😀

koczurka
19. kvě 2009

Lajci,určitě nevypadáš že se každou chvilku složíš. 😀 😀 😀 😀 😀 Ty jsi číslo fakt.

lajcikova
19. kvě 2009

ja čislo?-nikdy 😀 sem hodna holka.jinak už po těch zkušenostech moc tomu nedavam.ale přala bych si to a moc.ale přani neni skutek že? ☹
ja chci taky rodit,kurva sem zvědava kdy nammě doje,tak do te 40citky to možna stihnu 😝jinak picha mi to manža a ma z toho naramnou radost 😀vždycky řika tak ja tě opicham a ani u toho nekecaš 😅-vul,bych ho.... 😎

koczurka
19. kvě 2009

Jsi hodná holky,ale číslo. 😉 Tak se u píchání zasmějete jo?No paráda,máte doma veselo. 😀

koczurka
19. kvě 2009

holka...nevím proč furt píšu y místo a. 😀 😀 😀

lajcikova
19. kvě 2009

asi těhu demence 😀 🤐 😉

koczurka
19. kvě 2009

Určitě 😀 😝 😀

petista
19. kvě 2009

ahoj všecky, tak mám nějaký pitomý pocit, že si vždycky vyberu na IVFko nějaké blbé období. 😠 Co jsem sledovala na jiných tématech holčiny, co stimulovaly současně se mnou, tak ani jedné se to stejně jako mně nepovedlo 😒 A přitom děvčinám 14 dnů přede mnou se to většinou zadařilo, tak nevím ...
Jinal Lajci, bezva, že jsi se s Dostálem podomlouvala, na mně je dr. Oborná také příkrá a strohá s tím, že si mám vše vyřídit s Dostálem. Říkala jsem, že zůstanu-li na další pokus ve FN, tak se fakt musím domluvit s Dostálem, ať mi všechny zákroky dělá on 😎
Ili, tak doufám, že čárka sílí 😵

ili5
19. kvě 2009

Ahojky, asi mu nechce doktorka do toho mluvit, asi ho taky zná 😀 . Tak si raději hledí svých pacientek.
Jinak ta dárkyně se nakonec rozhodla pro OV, už tam dnes byla, četla jsem ji na diskuzi. Nevím, kdybych to četla já jako dárce a četla bych, že to tam nikomu moc nepomůže, že OL je to pravé, tak bych neváhala. Jo a četla jsem v mých papírech ceník a je tam dokonce 15 000 za vajucha. Nebylo by na škodu, když jdem na IVF a máme spousty vajuch nějaké prodat a máme zadara IVF, nebo skoro zadara.Ale nevím jestli by to šlo. Nebyla by to taková finanční tíha na nás, co?

petista
19. kvě 2009

Možná se tak rozhodla, že chce pomoct té své kamarádce, a to chodí do OV. Třeba to někomu i v OV pomůže 😵

lucaaa
19. kvě 2009

Ahoj holky ja vas tu už dlouho čtu a chci jenom reagovat na FM Olomouc. Taky tak chodima dr Dostala si nemužu vynachvalit a dr Obornou zase nemusim protože se chova jako kdyby se ji to netykalo takže už se snažim tak chodit jenom když je tak dr Dostal

ili5
19. kvě 2009

To asi ne, to by tam šly spolu se domluvit co a jak, však nevěděla kde jít, jen měla nápad u svého gynďaře a ten nji poradil gyncentrum. ať je to jak chce, my do toho nevidíme.
Zítra mám zas 2 písemky, umím kulové, 5 stran se nenaučím do zítra, ten tahák budu mít omotaný snad kolem sebe. To zítra nedám asi.

petista
19. kvě 2009

Ili, držím pěsti, tahák si pěkně napiš, tím se to i naučíš 😉
Lucaa, ahojky. Tak další příznivce dr. Dostála 😵 Bohužel to nejde chodit jen k dr. Dostálovi, když se tam střídají 😖

lucaaa
19. kvě 2009

jo jo nejde ale zatim mi to jak štakš vychazi když mam jit třeba 13. den a je to utery tak jdu radči 12. nebo 14. jaksi tu dr. Obornou nemusim

ili5
19. kvě 2009

Holky, já když byla na ET a ležela, tak jsem slyšela jak sestra telefonicky objednává někoho a říkala, že Dostál má volno červenec a Oborná až v srpnu, tk má asi víc pacientek. Každé vyhovuje někdo jiný, já chodím po prvé v životě k doktorce. Já jsem zas moc šťastná, že jsem přešla k ní. Už jen ve svém volnu mi udělá ET, to se jen tak nevidí. Zítra testuju tak drřžte pěsti, zíztra se ozvu. dobrou noc. 😔

lajcikova
20. kvě 2009

hoj ženy 🙂
ili tak coooooooooooooooooooo?je tam? 😕
dneska v noci sem nemohla vubec spat,boli mě břicho hlavně prava strana 😝 tak tedy doufam že mi tam jako něco roste.teda kromě cysty 😠 nic jdu nakrmit tchana,dneska přijel pomoct točit med.tak sem jim udělala zapečene lazaně s mletym masem a špenatem,tak snad jim to poleze 😠 😎 hezky den

lajcikova
20. kvě 2009

tak sem ted dočetla na jine diskuzi že ili ma dvě //na testu,ili teda ty nas tu ale flakaš 😠 😠 😠 rozhazuješ info a nam tu nic neřekneš 😀 🤐 ale potichoučku gratuluji,a hlavně at vydrži 😉

ili5
20. kvě 2009

ahoj holčiny, moc se omlouvám, chtěla jsem hned napsat, ale zvonila kámoška na návštěvu, tak už jsem to nedopsala. Byly jsme na3. straně a než jsem to našla, tak postupně psala holkám jinde a na naši krásnou diskuzi se už nedostalo. Už odešla, tak rychle píšu a jdu dělat tahák do školy. Je tam druhá silnější než předevčírem, tak snad bude sílit a krev dopadne OK.
Lajci, tak to rostou vajucha, určo, držím pěsti, už té smůly se na nás lepilo dost, myslím. 😉

koczurka
20. kvě 2009

AHOJ VŠEM!!!

Ili,taky potichu gratuluju a doufám že už se ty ledy prolomí a bude tady těhule za těhulí. 😉 A zkoušky ať ti dobře dopadnou. 😉
Lajci,určitě rostou vajucha,musí. 😉

ili5
20. kvě 2009

ahoj Koci, snad krev bude pozitivní. Já nemám vůbec hlad, kdybych nemusela, tak nejím, sním malinko sousto a připadám si nafouklá a plná. Jinak v noci furt stejně, lítám na záchod, když ležím na boku, tak píchá furt jak po OPU. břivcho mám obrovitánské a zadýchávám se jak stará Blažková, nevm jestli ten hyperst. nebo co to do čerta je. Nevím co obleču do školy, nic nazapnu.

koczurka
20. kvě 2009

Ili,to je určitě hyperstymulák si myslím.Kdy jdeš na tu krev?Musím tu překopčit tu tabulku.

koczurka
20. kvě 2009

ČEKATELKY NA STIMULACI:
Evka

STIMULANTKY:

lajči-30.4.09 ult.po clostiku
ILI5- 24.4 Menopur, Puregon, Orgalutan OPU 6.5
Michule - 4.5 UV, injekce Decapeptyl

ČEKATELKY na // po ET (KET):

Monali, 33, 2.IVF FN Olomouc,(máme 7mrazáčků) ET 14.4., 4.5. krev pozitivní, kontrola UTZ 14.5.
Mimco ET 19. 4. krev 4. 5.
Petista - 31, 2. IVF FN Olomouc, OPU 28.4.2009, 10 vajíček - z toho 6 ICSI a 4 normoš, oplodnilo se 6, z toho 1.5. zavedeny dvě - jedno 8buněk, druhá morula, krev 13.5.

TĚHULKY

Koczurka

ili5
20. kvě 2009

Myslíš, koczi? Dnes jsem šla do sprchy a vyšla spocená a funěla jak babka, chodila pak po bytě nahá až to přešlo. Motá mi v hlavě, ale to přikládám k Utroši, i když ho teda zavádím. Piju hodně, čaje a džusy jablečné, a tu sračku rozpustnou magnes. na kadění, stejně nepomáhá, každý den dávám čípek, jinak to nejde.

koczurka
20. kvě 2009

Když tak si to holky přepište,už nevím jak která kdy. 😀

koczurka
20. kvě 2009

To je dobře že hodně piješ,ale lepší je pít čistou neperlivou vodu. 😉 Snad se to brzy spraví.Kdy jdeš na tu krev?Když tak to řekni dr.

ili5
20. kvě 2009

| Zruš ČEKATELKY NA STIMULACI:
Evka

STIMULANTKY:

lajči-30.4.09 ult.po clostiku

Michule - 4.5 UV, injekce Decapeptyl

ČEKATELKY na // po ET (KET):

Monali, 33, 2.IVF FN Olomouc,(máme 7mrazáčků) ET 14.4., 4.5. krev pozitivní, kontrola UTZ 14.5.
Mimco ET 19. 4. krev 4. 5.
Petista - 31, 2. IVF FN Olomouc, OPU 28.4.2009, 10 vajíček - z toho 6 ICSI a 4 normoš, oplodnilo se 6, z toho 1.5. zavedeny dvě - jedno 8buněk, druhá morula, krev 13.5.
ILI5- 24.4 Menopur, Puregon, Orgalutan OPU 6.5 krev 25.5. 20.5 //

TĚHULKY

Koczurka

ili5
20. kvě 2009

Na krev jdu v pondělí.
Holky já se už v tabulce upravila, tak se taky poupravujte, ať to neudělám blbě.

ili5
20. kvě 2009

Jsme zas na 3 straně, tak tahám na první.

katrin111
20. kvě 2009

AHOJ ILI,TAKZE MAS TESTIK POZITIVNI???TO JE SUPERRRRRRRRRRRRR

ili5
20. kvě 2009

Ahoj Katrinko, no super, dnes byla druhá silnější, jsem dnes koupila další 4 kusy. V ůpondělí jdu na krev, tak budu do neděle testovat. Mojemu jsem to neřekla, řekla jsem mu, že testovat nebudu, tak si počká na krev. Nechci aby jsme se radovali předčasně.