Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

smilers
11. dub 2008

ja mam dlouhej protokol a hlavne musim pichat male davky nebo me hrozi hyperstimulak, mam v sobe nadbytek nejake latky, tak musim vse pomalu brat, proto me nedoporucili fostimon a rovnou puregon, na kterej budu doplacet asi kolem 7000 az 9000kc

konka
11. dub 2008

no mi to rikal, ze u puregonu by me to stalo 7000, ale pokud by mi nestcily dny, tak bych musela pak doplatit. ale je fakt, ze mi nedal moc na rozmyslenou, tak snad to vyjde.. nam vsem

princ
12. dub 2008

Ahojky, včera jsem byla na kontrole je všechno O.K. ... dostala jsem nějaké prášky NORETHISTERON a za 10 dní se mám znovu ukazat na kontrolu .... a začneme .... dostanu nosní sprej .... a pak injekce ... můžu si vybrat jestli Gonal nebo Puregon .... Jinak musím moc pochválit přistup ve Fertimedu .... manžel se mnou chodí pokaždé .... takže všechno slyšíme dvojmo a je to pro mě i taková opora ... někdy si připadám že jsem opora pro něho ....
Jelikož má manžel méně spermii tak jsme je nechali zamrazit .... potvůrky malé spinkají, ale né na dlouho ... 😀

takže holky zas .... papa a hlavně ať nám to všem vyjde .... 🙂

michule
autor
13. dub 2008

Ahoj holky.
No my to tady teda valíme!!! Vlastně jestli jste někde venku, tak se ani nedivím, při tak krásném sluníčku. Já vyhledávám učení, proto tu straším určitě jenom já! 😀 😀
Princ - paráda, jen tak dále a budeme mít další stimulantku, takže Smill - Konka a ty. Taky se už těším. Určitě my všechny.
Tak hezkou neděli a kdyby jste neměly co dělat, tak písněte. Ať tu nejsem sama. 😎 😎 😎

konka
13. dub 2008

ahojte, preji vam vsem krasnou slunickovou nedeli... MS jeste nedorazila, tak cekam a cekam.. a furt nic, uz se pomalu zacinam na ty injekce tesit, ikdyz pry boli jak prase.. ale kdyz to tak nejak vyjde, kdyby MS prisla az v utery, tak bych mela 7 den kontrolu v po za tyden a v OV, nemusela bych cestovat. jsem zvedava, jak to budeme casove zvladat 😀 ale za mesic uz budu silne napnuta co a jak..

smilers
13. dub 2008

Zdarec😀 tak ms dnes dosla, takze vecer se ze me stane fetak prvni tridy😀😀 a pristi po na UTZ ( jeste se musim objednat), a dostanu puregon a budeme injekcovat😀

koczurka
13. dub 2008

AHOJ HOLKY!!!

Tak jak jste si užily víkend?Já perfektně...dnes jsem byla na oslavě narozenin a proběhlo i grilování.No a navíc jsem dostala na hlídání jokšírka do středy,takže mám teď doma veselo.
Jak tak čtu tak už holky to tu holky pěkně rozjíždí. 😉 😀 Super,držím pěsti!

princ
14. dub 2008

🙂 ahojky, Koczurko ty máš doma veselo, ale u mě nadmíru živo ... bydlíme na baráku tak máme labradora, ptáka (viz v mojem profill) a ještě mojeho miláčka taky jokšírka Betuš .... takže se dá říct takové malé zoo ... 🙂

Smilers takže ses dočkala .... paráda ...

konka
14. dub 2008

no ja stale nic, ale zacala jsem pomalu spinit, zitra se MS rozjede a od stredy je ze me fetak na jehlach taky 😀 tak jsem zvedava smilers, jak se nam to krasne urodi...

smilers
14. dub 2008

nazdarek vsem🙂 konka ja jsem taKY zvedava😀 jj dockala a ted uvidim, jestli dojdu az do konce 😉

konka
15. dub 2008

smilers, tak dnes prisla s celou paradou MS, takze zitra si zacinam pichat.. taky jsem moc zvedava, zda budou nejaka vajicka, zda budou oplodnitelna, jestli spermie nebudou stavkovat, jak to bude telo snaset a hlavne kolik jich zavedou, pokud se nejake urodi, popripadne zamrazi... jsem nedockava, neni se mnou k vydrzeni a nejradeji bych ty rucicky hodinek tlacila vpred, at uz vim. dcera se me ptala, kdy se to prokaze, zda se to povedlo, ze pry se i tesi 😀 coz je dobre, snad ji to neprejde. dozvedela jsem se, ze k tomu fostimonu je na zredeni nejaka stiplava latka, ze se to da zredit bud natriem chloratum ci nejakym roztokem, nevite nekdo neco presnejsiho?

koczurka
15. dub 2008

AHOJ HOLKY!!!

Už ať jsem taky v tom stádiu jak jste Vy...jak to tady tak čtu tak přesně vím jak se cítíte!Je to mazec že? 😉To je adrenalin co?Držte se holky a hlavně trpělivost,i když je to těžké.
A kde jste holky?Já jsem tu teď tady sama mezi stimulantkama! 😨 😀

konka
15. dub 2008

koczurko, ja se ti bojim a zaroven strasne tesim.. ale je fakt, ze me boli dost hodne v krku a mam rymu, musim to vylezet, aby mi dali pak narkozu... kdyz si tak rikam, ze treba za 14 dni uz budu mit mozna nejakeho mimiska v brichu...
smilers: kolik si jich nechas zavest.. ? uz jste se o tom doma bavili?

smilers
15. dub 2008

Ahojky, konko necham si jich urco zavest dve, ale zalezi taky kolik jich budeme met,taky 😉

konka
16. dub 2008

oni mi rikali, ze vetsinou zavadeji tri. ale taky bych radeji dve a kez bych mela jeste dva mrazacky.. to se me vcera ptal manzel, proc je chci zmrazovat, asi o tom moc nemluvi, ale taky nad tim premysli, tak jsem mu to vysvetlila, ze preci nesplachnou dve potencionalni deti. 😀 no kez by to tak slo, tak hned az bych dokojila, sla bych pro dalsi... jinak fakt to s tim roztokem vubec, ael vubec neboli... fakt ze ne, musim rict sestricka mi to zredila, nevim kolik, ale ani jsem nepoznala, asi pres ten muj spek, ze uz skoncila s pichanim.. ale rikala, ze zaucovala manzela nejakeho na pichani, tak zvazuji, ze to dnes nadhodim tomu svemu, do zadku by to zvladl ne?

smilers
16. dub 2008

konka😀 me to bude manzel taky pichat, ja na to nejsem😀

michule
autor
16. dub 2008

Ahoj holky.
Hlásím příchod! Strašně to tady zanedbávám, aĺe je to tou pitomou školou.
Takže vidím, že to tu Smil a Konka mají rozjete, tak holky jen tak dál, ať se vám podaří mít hodně folíků a zmrzlinek a držím palečky.
Koczurko - já se hroutím, mám psychickou újmu z té školy, jen až to udělám, budu tady zase několikkrát za den, teď nezvládám ani samostatně dýchat 😀 😀 😀 😀 . Takže celý víkend mě čeká učení, v pondělí písemné a hned praktické. Budu dávat vědět jak jsem na tom a jestli jsem nezmagořila. 😎 😎 A jak se máš ty??
A co dělá Gabča?? No a o Mimci ani nepíšu, ta je na tom borok asi jako já, že???? 😀
Zatím se loučím a ještě dnes nahlídnu jak se to tu koulí!!!!!!!!! 😀 😀

konka
16. dub 2008

michule, ty studujes? ja taky dalkove a blizi se zkouskove, tak asi umru a ze me je fetak az ode dneska.... jsem nalazena prijemne, protoze to vubec nebolelo a hlavne musim doma umluvit toho manzela na to, aby se toho ujmul... a asi to zabalim a v po se zeptam na nemoc.. ja to nejak nezvladam, stres v praci a tak... tak u toho by mel byt klid ne? a soustredim se na uceni a na relax.. jen aby to slo..

smilers. on ti to jeste nepicha? no do zadku si to clovek asi sam nepichne... 😀 uvidime, co mi na to rekne.. 😵 ktery jsi den, ctvrty na injekcich?

smilers
16. dub 2008

konka ja injekce zatim nemam, ja mam od 1DC splichat spray do nosu na zastaveni cinnosti vajecniku, 9dc, coz bude v po jdu na kontrolni UTZ, jak jsem reagovala a pokud bude vse ok, pak dostanu injekce na stimulaci vajecniku, takze v po uvidim, od kdy si zacnu pichat🙂

smilers
16. dub 2008

mam ne standartni IVF ale diky puregonu, co dostanu na injekce mam nadstandartni IVF 😉

konka
16. dub 2008

tak ted jsem z toho uplne mimo... takze nadstandart je puregon 😀 ? tak to ja to mam do po, v po na kontrolu a pak se uvidi.. musim se v to po zeptat, tolik toho nevim, ze vlastne ani nevim, co me ceka, jestli mam dlouhou nebo kratkou stimulaci... jeste ze tu jste..

smilers
16. dub 2008

konko no ja mam urco dlouhej protokol, a jelikoz muj pamatovak stoji za nic, tak se mnou vsude chodi manzel, jako pojistka, vic si pamatuje a aspon vidi, co pro dite podstupuju🙂 no ja budu na hormony doplacet cca 9000kc, kvuli te me nadbytecne latce, kdy by uzivani lekufostimon u me vyvolalo tzv. hyperstimulacni syndrom a to bych nerada, proto me nabidli puregon s tim, ze si jej budu muset pichat v mensich davkach a dele, a hlavne, uz si budu muset platit UTZ, pac sem ty zadara uz vypotrebovala 😠

konka
16. dub 2008

to se plati? a na kolik mas narok a kolik se pak plati... to vubec nevim, ale kdyz to ted tak rikas, tak mi asi neco takoveho rikali.. no ja fakt v po naklusu s papirkem a budu se ptat a hned si to zapisovat, bo jsem blba, ale jsem rada za ten roztok, protoze fakt je to rozdil.. sice me ted odpo trosku zadek boli, ale je to zanedbatelne... a uz se tesim na mimisky.. kez by to vyslo... ale to jsem si rikala i u IUI a nic 😖

smilers
16. dub 2008

konka utz nevim, do jake vyse je hrazen pojistovnou, a co se tyce leku, tak roztok plati pojistovna ale pera si priplacis asi 5000, na injkece se me dojizdet nebude chtit

konka
16. dub 2008

no ono to neni slozite do zadku, zkusim umluvit manzu, at to zkusi mi pichnout sam

smilers
16. dub 2008

konka, proto jsou na to lepsi ty pera, je to skoro to same, co si pichaji diabetici, normalni injekci bych urco neriskla ani pres manzela😀

koczurka
16. dub 2008

AHOJ HOLKY!!!

Michul,tak aspoň Ty jsi mně v tom nenechala! 😀 Já se mám špatně...protože jsem hlídala toho jokšírka majinkého tři dny a dneska jsem ho vracela.No a teď je mi po něm smutno,protože už si na mně zvykl a já taky.
No tak takové já mám trápení. ☹
A co Ty jak se máš?No asi hodně náročně co,ale už se blížíš do finále a budeš vegetit!!! 😀 😉 😀
Tak Ti držím pěsti a fandím Ti!
No já nevím kde jsou všechny holky,fakt.
Už se mi pomalu ale jistě blíží můj výlet do Olomouce! 🙂
Jak tady čtu příspěvky od smilers a konky tak Ty mají už jiné starosti že?
Mějte se hezky...

smilers
16. dub 2008

koczurka ale prosim te, mam stejne starosti jako kazda z vas, a asponod nas s konkou budete vedet, co vas treba ceka a na co si dat pozor nebo toho vyuzit 😉

michule
autor
17. dub 2008

Ahoj holky.
Koczurko - tak to ti věřím, že je ti smutno. No a co tak si hned na ten smutek pořídit takovou malou radost??? To je řešení. Kup si pejska!!! Já taky do toho asi půjdu, jen mi to zatím u drahého moc neporchází!!!! 😀 😀 😀
No a s tím výletem do Ol, ano ano, už brzy budeme všechny čekatelky. Myslím tím na něco!! Já čekám na výsledky genetiky, Gabka čeká - sice nevíme na co, protože se neozývá, Mimco čeká na černven a taky na konec školy. Holky - zdejší nejnovější spisovatelky čekají pomalu na punkci folíků. No prostě se toto téma mělo jmenovat čekatelky - nebo čekanky. 😀 😀 😀 😀 😀 No a škola je šílená, ale pokud se psychicky nepoložím, tak do toho cíle dojdu s hrdou a vztyčenou hlavou. Ale je to strašně náročné!!! Pak si musím vymyslet nějakou jinou zábavu. 😀 😀 😀 Ještě nevím jakou. 😎 😎 😉
Smil , Konko - držte se!!!! 🙂

fandra
17. dub 2008

Ahoj holky.Po delší době se ozývám.Tak jsem objednaná do fakultky v Ololmouci k doc. Oborné na 29.5.Jedeme tam s manželem.Moc se těšíme.Jinak samozřejmě Vás tady pravidelně čtu.Mějte se fajn a držte se.