Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

ili5
16. říj 2009

Lajci, no hoď fotečku, to je teda supr cena.
Michul prosím Tě, jak se jmenuje v Bialsku ten obchoďák? Chtěla bych to najít na netu jaké značky kočárků tam mají, hlavně ta cortina, tu asi koupím. U nás je za 17 990, to se mi zdá strašně moc. Jestli jsi náhodou už našla nějaké stránky polské, tak je prosím hoď, kuknu, díky.
Jinak jsem si na véču uděla striky, na oběd buchtičky s krémem, i když jsem měla navařeno, tak jsem neodolala zas pytlíkovala něco, teď jsem předcpaná a jdu se vyhřát do vany, nebo záda zas bolí jak hrom. 🙂

lajcikova
16. říj 2009
lajcikova
16. říj 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

a tohle je muj šampiooooooooooooooooon 😵 😵 😵

lajcikova
16. říj 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
takhle byl v cele sestavě za těch necelych 8tisic,krásnej už ho přes rok očumuju ☹

michule
autor
16. říj 2009

Krásný večer holky. Ještě nespím, měli jsme návštěvu a zabloudila jsem na koníčka. Tak jdu pozdravit. 😎 😵
Evi - tak proto nestíháš. No jo, manžílek se musí opečovávat když je doma. Mě to začne příští týden. Drahý jde vyndávat z kolena železo a tak o něj budu pečovat. Ale asi jen 14 dní, pak už si stejně polezeme na nervy. No a ve čtvrtek si budeme vzájemně držet palce, bude to nás to bolet, ale jsme velké holky. 😅
Lajci - je to on, já to věděla. A co jsi koupila? Jinak dneska jsem mrzla i já. Byla mi mimořádně velká zima. Fuj. A nejdou nám dvě topení, takže v pondělí bude oprava a my to musíme vydržet jen s jedním.
Lili - a byl nasmolený, že musel dýni zavařovat sám????
Ili - v tom obchodňáku Cortiny nejsou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Už jsem ti to psala. U nás je mají asi za 14.OOO,- zatím je akce. No a webovky jsem nezjistila, ta kamarádka co má kočár z Bialsko B. ale z centra, tak je momentálně nemocná a nebere mobil. Obchodňák se jmenuje Auchan, ale není to přímo v tom ochbodňáku, je to bokem, ale hned, něco jako je u nás v šopinu Avion a bokem je Takko. No a ten obchod je u Jysku a nemůžu přijít na to jaký byl název - Svět firmovy, ale na netu nic takového nebylo. Tak nevím. Asi to zjistím až tam zase pojedu. Věcičky zatím neperu, ale mám toho tolik, že bych asi pomalu měla začít. Koupila jsem už prášek i s aviváži Batole. Postýlku jsme poskládali včera a dnes v akci koupila plenky do porodnice 2-5KG Newborn plus ponožky a vlhčené ubrousky zdarma. No nekup to. Toho praní se v tomto počasí děsím, vždyť to neschne a tím pádem to budu prát tak do ledna. 😀

ili5
17. říj 2009

Ahojky, lajci, jj, ten jsem viděla na burze ve čtvrtek v obchůdečku, tchýni se líbil. Akorát ty osmičky jsou velké, jak pro fotbalistu, jinak supr. Měli ho za 7 500.
Michul, to je suprová cena, kde u vás je ten kočárek? A maj i odpružené, nafukovací gumy v ceně? To byhc tam zajela, na netu je zatím za 17 990 kč. Tak to je rozdíl. Plíénečky nemám, ani kosmetiku ještě, už se pomalu budu dokupovat, nebo jak nevyleze nahoru, tak se mám na co těšit, bude malinký na světě. Dovařuji obídek, kuře na zelí, knd, polévku s nudlama a peču margotkovou buchtu.
Jinak prádlo mi schne výborně, mám to v pokoji na sušálu u topení, větračku otevřenou, něco na topení, tak dnes mě čeká žehlovačka, jen musím vyčíhnout nějakáýý dobrý film a začnu. Dobrou chuť všem a po obědě ny\ny na hodinku!!!!!! 😉

lajcikova
17. říj 2009

ahojik

ili mě ty osmičky vubec nevadi,libi se miže je jednoduchej,nesnašim přeplacane věci 😝
nikdy bych si nekoupila kočar tam za 15tisic,mě to přijde zbytečne,stejně to za yt prachy nestřelim,a ještě když je ditko narozene v zimě tak je uplně k hov...to bych si koupila třeba jak vy pišete značkovej ale z druhe ruky,ted prodava na konikovi kočka CASUALPLAY S6,celou sestavu za 7900kč po jednom ditku.do toho byhc šla.ale to je muj nazor,když vezmu že v te cele sestavě stoji okolo 20tisic 😕 🙄

jinak u nas byl dneska zapečenej pangas s rajčaty,bazalkou a šunkou a syrem 🙂 sem se nažrala.

v čera sem kupovala malemu tabuli,tady stoji okolo 800kč tu co sme chtěla tam sem ji sehnala za 200,a male kočarek.zatim vše.pokračovani přišti měsic 😀

smilers
17. říj 2009

Ahojky🙂 ivco jak se mas? Cece uz k nam nechodis a tudiz zadne infoo tobe, ikdyz ja Vas tu ctu poctive 😉 ten druhe j kocarek je faktmoc hezkej, s tou osmickou myslim a zastavam taky nazor ze je opravdu zbytecne kupovat kocarek za 20 000kc, podle me to je jen rozezranost a ukazat , ze i ja mam na dobrej a znackovej kocarek, snad me to nebudme met nikdo za zle, jenze vetsinou to tak je,kdyz to vidim kolem sebe a poprAVDE pak tezko setakovej kocarek uda s minimalni stratou puvodni ceny 😉 a jak rikas pokud bych chtela v teto cenove relaci zanckovej,tak bych brala urcite uz pouzitej,kdyz vemu, ze je to jen vetsinou nachvilku apak rtovnou golface

jinak tehulky pohodove tehu preji🙂

ili5
17. říj 2009

No já bych třeba nikdy nekoupila starší kočár, to raději už z Ploska obyč, ale novej. Smils, nemyslím, že je to rozežranoist, já nejsem žádnej boháč, ba naopak, mám 2 roboty a Avon, Dedra, atd abyxch vydělala. Ale kočár u nás v rodině už po genetrace musí být IN, třeba věci výbavičku mám ze sekáče, postýlku starší, ale kočár prostě novej a nádherný. Vím, že ho neprodám, budu ráda, jak mi dá někdo pětku, jestli vůbec, ale my čekali 14 let na dítě, vrazili za nic do něj už asi 70 000 a čekali jestli to výjde a nyní budu škudlit a na kočárku, nebo nedej bože kupovat nějaký starý.... Kdyby nám to nevyšlo, stejně dalších 20 000 by šlo zas vniveč na další pokus. Můj chlap už má 40 let, je to jeho první dítě biologické, tak musíte uznat, že jsi to trochu přehnala s tou rozežraností. Ty ses taky rozhodla nechat si 3 děti, na revizi si nešla, taky by Ti někdo mohl vyčíst, že jim nedáš tolik co dvoum, nebo jednomu, školu zaplatit, značkové hadry, atd... TAkže v tom to není, kočko.

michule
autor
17. říj 2009

Ahoj holky. Přeji krásný den.
Smil - vítám tě. No já musím jen a jen dát za pravdu ILI. Nechci se přít a vůbec né hádat. Ale když jsem tě četla, tak jsem měla naprostou chuť napsat to co Ili. Takže se nebudu opakovat. Jen malá poznámka, my čekali taky léta a dali za 3ivf plus Kety skoro sto tisíc. Za novým kočárem si stojím stůj co stůj a taky přiznávám, že kus rozežranosti ve mě je. Musíš mít jiný názor, jelikož koupit nový kočár pro tři holčičky je naprosto nemyslitelné. Je moc faj, že lidé mají různé názory, ale je trochu hloupé psát, že se chceme ukazovat. My taky nekritizujeme a neodsuzujeme.

smilers
17. říj 2009

ja nerikam, ze u vsech to je rozezranost, ja jen kolem sebe mam takove lidi, takze me to docela odradilo, ale nerikam, ze u vas to tak je 😉 a naprosto nikoho neodsuzuju a nekritizuju, jen jsem vyjadrila svuj nazor, jen proste pro me je davat za novy kocar 20 000 nemyslitelne, i kdybych mela jedno dite,tak bud budu kupovat z polska a nebo proste koupim starsi nebo novej ale do tech 8000,ale jakrikate,kazdy mame svuj nazor, ano ili nechala jsem si tri deti a snazim se jimdavat vsem stejnym dilem, ato same v budoucnu, ale toto je uz trochu bokem

jak rikam,jen jsem rekla svuj nazor 😅

smilers
17. říj 2009

samo se omlouvam,kazdy musime vedet na co mame ame neprislusito vyvracet 😅 a urcite jsemnechtela rict, ze zrovny vy tady jste rozezrane a chcete se ukazat, bralajsemtovglobale,takjaktovidima slysimkolemsebe 😝

lajcikova
17. říj 2009

jejda to sme nechtěla,takova vašniva diskuze.
jen teda smil si nechala všechny tři holčičky,ale zase kdyby šla ILI na redukci tak riskovala že nebude mit ŽÁDNE DITĚ!takže myslim že se neda přece srovnavat život ditěte a debilni kočarek!!!! 😠 to mě teda moc zamrzelo.ale nezstavam se smil,taky nesouhlasim s některymi jejimi nazora ale respektujuje,protože opravdu nemam šajnu jake to je vychovavat trojčata 😉

no vidiš ili a ja teda IN byt nemusim,ja zastavam nazor že neni duležite jestli vozim ditko v kočaru za 20tisic nebo za 8tis.od někho a v dobrem stavu,ale pro mě je duležite jak sve ditě vychovam a cio mu dam.to je zase priorita v naši rodině.nemusime mit přepych a luxus ale sve děti musime milovat. 🙂 samo netvrdim že tohle nebudeš dělat.tak sme to určitě nemyslela.

michul ale smil měla kočarek zcela novej i protrojčata 🙂,a ja nikomu nevyvracim aby si koupil kočarek třeba i za 200tisic,je mi to šumafuk.ja jen psala svuj nazor
😕 takže takovou reakci sme opravdu nečekala.
mišo no je pravda že k vam nechodim,nemam co bych dodala,a obavam se že až holky porodi a budou rozebirat to co vy tak sme asi taky moc lozit nebudu.připadam si pak jako že zbytečna se svyma problema,když vy tam řešite boty,mliko,a co ja vim co 😀 ale nic ve zlem 😉

smilers
17. říj 2009

ivco vsak jasny, ja te chapu, hlavni je, ze aspon vim odsud, co a jak 😉 a zbytecna nejsi,aleto uz jsem ti snad rikala na srazu, ne

jinak myslim, ze to co jsme tu rozpoutala, uz snad uzavreme, kazda na to mame svuj nazor, vyrikali jsme si to tu a je to, neni proc to dale rozmazavat, ano taky jsem mela pro holky novej kocarek, delany na zakazku, jenze u trojek to jaksi ani nijak nejde 😉

ivco ty si to napsala tak jak to citis, a je to, kazda jsme topochopila po svem neboi stejne jak ty a je to a samo, ze nesouhlasis se vsim, co reknu,proc taky

akrom toho ivco ta reakce byla na muj nazor, ne na tvuj 😉 takze holky dobry, ne?

lajcikova
17. říj 2009

však v klidu smil,ja to neřešim,jen mě teda ser....když pak čtu někde jinde že levny kočar a z druhe rukyx kupuji jen ti co na to nemaji prachy,aby nevypadali blbě tak to zakecavaj takovyma vymluvama 😠 😠 😠 😠 tak to mě teda muže fakt nasrat.
ja sem tu jen dala co se libi mě a jaky mam nazor a nakonec sem chudak.????no tak asi sem no.....je mi to fuk.a hou domluvila sem,jdu se uklidnit nebo bych se musela fakt naštvat,a přeci si nebudu kazit vikend,že??? 😀,uznam že bych neměla na kočar za 20tisic,ale my taky od nikoho žadne milodary nechcem,jednou je to moje ditě tak mu koupim to na co mam sama 😠takže u nas bude kvalitni matrace,to je duležite a až pak parada.

ili jen se tě zeptam ,tobě staršně vadi starši kočarek ale fadry ze sekače ne???? 😕 😕 😕vždyt to je to same,vlastně ještě horši,u toho kočaru vim kdo ho použiva ale ty hadry mohl nosit kdokliv, 😕 😕 😕 ale je to tva věc,ja tě za to nekritizuju,tak prosim nekritizuj me nazory.díííííííííky

michule
autor
17. říj 2009

Jééééžišiiiii, co to jsou za řeči????????????? To néééééééé.
Lajci - my jsme vůbec nereagovaly špatně na tvůj názor. Já psala, že se mi moc líbí kočárek z PL. A je to fakt jedno jestli máš kočár za 20 nebo za 8 tisíc. Ať má každý co jeho jest. Já budu mít kočár za 20 a věř mi, že i kdybych měla kočár za 2, tak budu stejně důležitá. Není to nic proti nikomu, tak co to píšeš, jaký chudák a jaké milodary???? To tady nikdo neřekl. A kdyby jste psaly více, tak se vůbec nemusíme bavit o tom, kolik stojí a kde jsou lepší pleny. Vzpomínáš na názor ILi, že by nešla nikdy na plodovku? No tak by nešla, já tuhle možnost v 21.století využiju a budu mít jistotu a Ili ne. Ale tím jsem diskuzi skončily. A ty a Smil máte názor na kočárek takový, my s Ili takový a je to hotovo. Už toho necháme.
Názory lidí se tak různí, že já jsem z toho jak na jehlách. Tak třeba o těch dechových podložkách jsem četla, že mají velice malou životnost. Že není dobré je kupovat starší. Nová stojí 2.900 a starší pronajímá porodnice za 150,- měsíčně. Jsou už tam údajně leptané drátky, tak a teď bych rozjela další diskuzi. Jít nebo nejít do nové??? Já jsem pro novou a to máme včetně kočárku 23.000,- což už jsou velké prachy, no ne? Jo a nejsem si jistá, jestli když toto vše koupím nové, budu mít později na Nutrilon 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
Smil - no jasně, že jsi měla nový kočár, tak to se omlouvám. Nikdo nepřirovnával děti k věcem, to opravdu ne. Ili to určitě myslela jinak, ale jelikož máme doma bezva puboše a víme, že se chtěji značkově oblíkat, tak asi napsala svou zkušenost. Každopádně je skvělé, že holčičky jsou zdravé, ale ....... co když budou náročné a budou chtít v 16ti Nike, džíny aspoň z Kenwela a bundy z Manga? 😀 😀 😀 ( to píšu s nadsázkou, protože bych se šla asi oběsit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , tak mě neber doslova a prosím o trochu smíchu). Do dětí totiž nevidíme a můžou být jako moje sestra, naprosto nenáročné a zlaté a vystačit si s jedníma hadérkama a nebo jako můj mladý a z brigád si nakoupit 3 značkové boty a 2 mikiny. Pak máš chuť zabít ho, nebo sebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ili5
17. říj 2009

lajci, tenkočár stojí 17 000. hadry kdybych všechny kupovala nové značkové, tak by mi těch 17 000 kč určo nestačily, takže kupuju ze seku značkové, ne u ťamanů nové ale silon, že by mi toi mimino sežralo. V tom seku to takly vyjde jak u ťamanů nové, ale je to kvalita, bavlna a po jednom vyprání se mi to nesmolkovatí, nenatáhne jak hadra a můžu to vyhoduit. Jak píšu, já nejsem boháč žádnej, ale my si tak ypro sebe kupujem jen kvalitu, mám alergii na silon, hned se opsypu a drbu, takže raději kopupím v seku, než někde něco levnějšího a pak to vyhodím, jelikož to vydrží jen do prvního vyprání. Ty sekáčové věci kupuju pouze zánovní, nepoznáš že to mimi nosilo, kdežto kočárek starší vždy poznáš, je vypranej, kola sjeté atd, tkaže myslím, že je to kur. rozdíl. A ty polské neodsuzuju, však víš, že tam jezdím, házím oko taky, uvažuju o tom, jen barevně chci jiné , bydlím v KA a na 6 bydlí samí cikáni a všechny kočáry v těchto kombinacích se tam pohybují, takže vybírám něco jiného.Tchýně hodila desítku a chce frajeřit ve Dvorcích až dojedem po dědině s kočárem a jsou velmi extravagantní, musela bys je znát, takže si jen doplatím a koupím kvalitu. Stejně bych v Polsku dala těch 9 000 kdyby mi npřispěli, tak dám pouze kol pětky.
Už to tu nebudem rozebírat, na jiné diskuzi si běžně holky kupují nové a značkové kočárky a nikdo mě tam nejebe, že jsem rozežraná, protože nechci dítě vozit ve staré hajtře, nebo v levbném kočárku, který se mě může rozpadnout a budu zas jen za 9 000 kupovat další. Tak papa

smilers
17. říj 2009

michul ja to beru s usmevem 😉 😀 , ano is timto se v budoucnu pocita, pokud budou chtit v 16cti na NIke, ci jine znacky,taksi na tohold budou muset vydelat na brigade,a je me jedno jak si s tema penezma nalozi, jasne budu jim stepovat, ze si maji vazittoho, ze maji tocomaji, ze jinde deti trpi tim,conemaji atd,todelakazdyrodicasamonikdy neodhadnu,jake budou,aproto taky hodne zalezi na vychove, a kromtoholevno se da nakupovat i z Anglie, zatim je totodostdaleko,abych tozrovna v tuto chvilku resila, neboj kladu si toporad za otazku 😉

Omlouvam se , ale jedna z holekme rozmontovala mezernik 😀

ili nechapu proc me chytas za slovo,snad jsem rekla, ze uz to rozebirat nebudeme, ja se s tebou dohadovat nebudu,ja mam na tosvuj nazor,tytaky,ja to beru,jen jsem napsalasve zkusenosti,ktere bohuzelprevazuji nad temalepsima,aletoje snad vsude arozcilovat sekvuli tomu snad neni zapotrebi,voz si mimco v cem chces, je to jen tvavolba, ja to vidim proste jinak,protozejakpsalamichulmam tri detia tudiz musime dost setrit i kdyz nase deti nas staly na zacatku jen 16000kc za IVF.

Jeste jsem chteladodat, ze i novej,znackovej kocarek, nemusi byt bezpecny amuze serozpadnout, aleto byljen dodatek.

lajcikova
17. říj 2009

marci ja taky netvrdim že se to psalo tady o těch co nemaj prachy a tak se vymlouvaj,bylo to na jine diskuzi 😠 kde si stěžovala ili.nevim sem naučena když mam problem a něco mě vadi tak to rozebiram tam kde chodim a ne na celem konovi.ale je to jedno,at si mě drbe kdo che a kde chce. 😀
tak nazory sme řekli,a ted by sme se mohli bavit o něčem pozitivnějšim.
jinak mě 2IVF stali přes 60tisic a mam velkéééééééééé HOVNO,takže se vlastně ani nemusim tady rvat za svuj nazor.
marcelko a klidně bud duležita,ja ti to mocmoc přeju a to zceleho srdička 😵 aty to viš.a kup si co chceš,ja si to od tebe pak odkpoupim 😀 za par kaček,a budu mit jistotu že je to z dobrych ruk 😉

nic jdu dolu mam tu tchanovce,tak se jim jdu věnovat 😝

ili5
17. říj 2009

no, smils, zas dojdi na naši diskuzi, rády Tě uvidíme, potřebujeme zjebat. To chodíš i na jiné diskuze jim mluvit do jejich témat, nebo jsme vyjímka, byla by škoda ochudit ostatní holky 😀
Kolik jsi ty dala za kočárek, že bys dvacku nedala, tos slepila 3 kočáry staré dokupy? 😀 😝
Můj chlap třeba za jeden den nahází do automatu 15 000 a já budu škudlit na kočárku 😀 . V pondělí jsem ho zas nachytala v herně, udělalaq kravál, odešla a on borok měl strach, že ho zas vyhodím, že nastartoval auto a napitý jel do OKEY koupit plazmu 107, abych nebyla nasraná. Kdybych ho nešla zkontrollovat kde je, tak by to prohrál. To byla jeho týdenní výplata, tak vidíš ,kolik dokáže naházet. Toto vydělá málokdo, on to má jen pro sebe a na tříhodinovou adrenalinovou hru 😀 , prostě kok...ot. A mám ho zabít?
Michul, jakou si tu značku nakonec vybrala, si nemůžu vzpomenout?
Jinak jsem se okoupala, vyhřát záda, to je úleva jak vylezu, na chvíli přestanou bolet a budu čekat na superstár. Jsem sama, Nikol šla ven, drahý ještě v práci, aby víc vydělal 😀 když to v pondělí nedohrál 😀
Tak dobrou noc 😉

smilers
17. říj 2009

ja sito tez cetla,alereagovat nebudu,proctaky, omluvilajsemse za to a dotycne z vasi diskuze vyrid, ze penize mame,jen jsem proste naucena si setrit a nezavidimVamabsolutne nic,ato ze sem vlezu a kritizuju,tak to jsimedoceladostala,pac jsmesnad tady takychodilaaprispivalaavyjadrilajsemjen svuj nazorikdyz pronekterejsemtomelanapsatsetrneji, to uznavam

no myslela jsem, ze kdyz ses starsi nez ja budes se mnou jednat na rovinu a ne me nekde pomlouvat za zady,toto je docela nefer,ale jak rika ivca, jdeme dal, ja se Vam do diskuze plest nebudu i kdyz jsem sem rada chodila vdobe tehu

smilers
17. říj 2009

ili promin, ale toto uz trochu prehanis, ano chodim i do jinych diskuzi,kde mam zname a nebo kde se me to tema tyka a nevimproc bych mela nekoho dle tebe jebat, to ze napisu svuj nazor, jeste neznamena,m ze to myslim na vsechny pritomne,reagovala jsem,omluvilajsem sea timto hasne

za kocarek jsem davala 13 000kc pokud ti to udela radost,taky z Polska a slepeny neni a byl vyuzit jen 7 mesicu,pakjsem kupovalakocarky stare,aleporad funkcni

a to jakeho mas partneraje tva vec, nevimproc totadyrozebirat 😕

lajcikova
17. říj 2009

nono ja myslim že už stači ☹

ili nerozčiluj se prosimtě, ☹ lituju že sme vubec něco napsala,kruci tohle sme nechtěla aby sme se tu dohadovali jak kravy 😔
jinak by tvuj manža mohl i mě koupit nakou plazmu
😀 mame potvoru starou.ty jo muj chlap vyděla tak 15tisic za měsic 😝 asi ho pošlu dělat džigolu,at mame prachy,tak a ted sem na to přišla bude tančit u tyče a ja budu kasirovat 😀

jdu tayk do vany,mam bylinnou koupel,jdu se zahřat a pak superstar. 🙂
tak krasnej večer,a nezlob te se,ja tohle fakt nechtěla ☹ 😔

ili5
17. říj 2009

lajci, já chodím tam na diskuzi, a bavíme se jen o kočárkách, tak si o kočíkách můžu snad psát, ne? A chodím jen tam, a ne všuce jak někdo... Ty bys nebrala almužnu, kočár si musíte koupit sdami a kecy jak píšeš, nedávno si psala, ale, že děda vám dal na |IVF to Ti almužna nevadila ? Nám třeba nikdo nedal nic na IVF, se jim asi zdálo zbytečně vyhozené peníze, ale na kočár jsme dostali, protože to něco uvidí.
No, dojdu tady až se smils odmlčíá a dojde jebat jinam, snad to nebude celá věčnost ,lajci, ty to s tou dietkou ne 😀 přeháněj, nebo Ti začne hrabat ještě víc a manža to s Tebou nevydrží.
Takže zhrnu, na diskuzi chodím co jsme si založily s holkama co rodíme ve stejný čas, a semhle, co jsme byly bojovnice, naše začáteční písmena, ostatní co sem načumují a jinde taky a kritizují, mě nezajímají. Takže já mám diskuze 2, kolik TY? Takže si po celém koňovi nestěžuju.
Michul, raději Ti napíšu do IP, jak něco nového, tady dojdu až se to uklidní, raději nebudu vás týden číst, nebo mě berou mory. papa



🙂

smilers
17. říj 2009

ja si ale nikde nestezovala 😕 mam3 stale diskuze a v dalsich diskuzich zname,tak snad je tam muzu navstivit, a klidne tu chod porad, jak rikas ty, jdu jebat jinam 😀 a vlastne nevim,proc se tu ospravedlnuji, takze mas volne pole pusobnosti 😉

lajcikova
17. říj 2009

ili ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,tady sme skončila,si to tu uži když si to tu zakladala 😔

lajcikova
17. říj 2009

myslim že ti po me dietě nic neni a neboj nehrabne mi,a muj manža určitě neuteče,to ty to maš jistějši než nove boty co tu tak pišeš.tak se laskavě neser do meho manželstvi ja se do tveho neseru 😠 si fakt trapna.
jinak co sme tak pročitala diskuze tak si tu byla na začatku a pak dlouhooooo ne,vydiš ja sme chodim pravidelně,a pořad.ale nebudu je to tva diskuze tak si ji SEŽER I S NADPISEM!!!!!!!!!!!!!!!!!

ili5
17. říj 2009

Jo, nyní mi psala jedna osůbka co tu chodila, a čte nás ale nechodí tu, kvůli jedné osobě....Prý to jsem psala bylo velmi trefné, snad to ostatním také napíše do IP, když se tu nechce ukazovat. Jinak ji moooooc zdravím a přeju konečně štěstíčko. 🙂

koczurka
17. říj 2009

AHOJ holky!!!

Jsem tu po dlouhé době a mám dost,co to tu čtu?????? 😨
Holky,nenechte se vytočit,choďte tu úplně v klidu,Lajci,Smil. 😉
Ili,nezlob se ale to už fakt přeháníš!Jak se tak dívám tak namáš kousek vychování.A to že ti někdo psal do IP to ti nevěřím.Teda aspoň né ten kdo tu chodil.
No nic kuknu až tu bude klidněji.

mimco
17. říj 2009

Jój, toš tady se zo rozjelo koukám.
Zdravím po delší odmlce.
Dlouho jsem tu nebyla, nebylo vlastně co psát a nebyl ani čas, většinu času trávím v nemocnici, mamča si zlomila kyčel a je to tedy maras, protože už je na tom i tak velmi špatně a tohle se nemělo stát, nevím co dál. Chtějí nám ji dát domů a nevím jak to se ségrou zvládnem.
29. 9. jsme byli v Olomouci, nic kloudného jsme se nedozvěděli, nebyl čas, jen mi zrušili nemocenskou a objednali mě na 3. 11.
Oborná říkala, že potřebuje víc času, aby se na nás připravila, ale že asi bude nutná další Imunologie v Plzni. Bože jen to né. No uvidíme.
Každopádně můj muž přišel sám od sebe s tím, že souhlasí s dárcem 🙂. Mám z toho strach, ale jsem ráda, ulevilo se mi.
Pokud to teda půjde tímhle směrem, čakala by mě laparka, se kterou naprosto souhlasím a když to bude v poho, čekají mě jen inseminace dárcem, což je brnkačka.
Přiznám se, že mě ten potrat tentokrát tak nesebral, je mi to líto to jo, ale moje mamča to přebila, takže jediné z čeho jsem špatná je ona.
Jak se jinak máte, co sraz? Nespácháme něco?