Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lajcikova
23. pro 2009

ahojik)))

tak hlasim že víden byla užáááááááááááááásna,fakt kráááááááásne,jen teda drahe ale člověk nesmi přepočitavat 😉 cesty byly v poho,ještě deta že jsem měli navigaci jinak by sme ještě dneska bloudily ve vidni.zpatky sme se stavily do brna do ikey 😝 takže sme jeli 7.30rano a dojeli ve 22.30večer,ale stalo to za to.přišti rok jedem zase 🙂
dovezli sme si mozartovi koule,mamce takovou mega trubičku,malemu sme tam koupily značkove rifle za 13eu 🙄 ale když jsou tak krásne.no dohromady padlo 40eu a nic nemame,jen teda zažitky.a ten punč to je žradlo tady ty patoky co prodavaj no hnus 😠 ale češi co mužem čekat-že???

jinak mam všechno zabalene,stromeček nazdobenej,ještě udělam fíkove cukrovi a končíííííííím.

michul ta tvoje mala bude naka aifelovka 😀 no hlavně že ste v pohodě....
tak zatim pááá,večer juknu

monali
23. pro 2009

ahoj kočky moje, 🙂
tak se po delší době hlásím zpět na stav. 😀 Ani nevím jak to začlo ale nejdříve jsem neměla na koníka vůbec
čas a pak najednou ani náladu , i když jsem byla moc zvědavá jak se máte a co děláte.
Za tu dobu co jsem tu nebyla ( asi 2 měsíce) jsem většinu trávila v práci, nejdříve jsme měli tu naši velkou
prodejní akci, pak jsme se chystali na vánoční trhy do ČEZ arény a teď nás čeká inventura a už se zase
bude připravovat lednová akce. Prostě pořád dokola. No uteklo mi to ani nevím jak.

A co se týče snažení, taky nic moc. V září byl ten nepovedený KEt, další měl být v prosinci. Vypadalo to dobře,
akorát po rozmražení se ani jedem z našich 3 zmrzlíků nedal použít, takže nebylo nic ☹ Do poradny k Dostálovi
jsem objednaná až někdy v únoru, takže další pokus vidím tak na srpen. Jinak mám to jako Lajci, taky začínám
mít takový vnitřní pocit, že děti mít nebudeme. Manžel sice pořád věří, že se to povede, ale já už mám pochy-
bnosti. I když Michul psala, že zázraky se dějí, ... jenže většinou někde jinde.

Ale teď už pryč s takovýma černýma depresivníma myšlenkama. 😠
Hlavně Vám chci všem popřát moc hezké vánoce, těhulky ať jsou v pořádku i s mimískama, a netěhulky ať
se ten příští rok už dočkáme. 🙂 Užijte si klid a pohodu, cukroví a všechno co k vánocům patří.

teď už zase budu nakukovat pravidelně. a zkusím dočíst pár stránek pozpátku, ať jsem trošku více v obraze.

koczurka
23. pro 2009

AHOJ HOLKY MOJE!!!

Přeju Vám kráááááásnéééééé Vánoce,hlavně zdravíčko přeju!!!Ostatní příjde samo. 😵
Těhulkám přeju mnoho kopanců od svých miminek v bříšku. 😉 Užívejte těhulkování. 😵
Vám snažilkám přeju trpělivost...i když už si někdy myslíte že se to nikdy nepovede,že děti mít nebudete tak tomu nevěřte!!!Já jsem si to už taky myslela,vážně....jen prostě to příjde až to bude mít přijít.Já vím snadno se mi to kecá když už mám Honzulku doma,ale byla jsem na tom stejně jako Vy.Dočkáte se a já tomu Pevně věřím!!! 😉 😉 😉 😵
MĚJTE SE NÁDHERNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

evkaa25
23. pro 2009

Ahojky kočky!!
Taky chu popřát všem KRÁSNÉ VÁNOCE!!! 🙂 Užijte si o svátcích co nejvíc klidu a pohody v kruhu nejbližších.
Jsem moc ráda,že se tady máme a doufám,že rok 2010 bude pro nás všechny moc štastný a že se konečně dočkají i ty z nás,které na svůj uzlíček štěstí zatím jen čekají a bojují.
Krásné svátky....................

lilienka
23. pro 2009

Radost v srdíčku, teplo na duši,
úsměv na tváři, lásky po uši.
Splnění tajných snů
nekonečně krásných dnů.
Veselé Vánoce a pohodový rok přeje Lili 😉

lilienka
24. pro 2009

Všem Evám přeji krásný svátek 🙂

michule
autor
24. pro 2009

Přidávám se k Lili - všem Evičkám moc zdravíčka a štěstíčka.
Užijte si krásný Štědrý den - všechny....... 🙂

lajcikova
24. pro 2009

Až zazvoní zvoneček,
rozsvítí se stromeček.
Malý dárek rozbalte si
a na všechny vzpoměňte si.
Pak vykročte rovným krokem
za tím krásným novým rokem...

Hezké vánoční svátky,
ať máte čas na pohádky,
ať se na Vás štěstí směje,
ať Vás láska stále hřeje.
Ať Vás úspěch provází
i v roce, který přichází...vam přeje ivet,ktera vas mááááááá mocinky ráááááda 🙂

moni sem hrozně rada že ses ozvala 😵

evkaa25
24. pro 2009

Holky díky za přání.Koczi:At žijou Evky. 😀 😀
Krásné Vánoce!!

marly
24. pro 2009

Taky preju krasne a pozehnane svatky,hlavne zdravicka,pro tehulky pro nove miminka a snazilky.A preju, da-li Buh, at v tom novem roce 2010 🙂 se zadari vsem snazilkam hodne mimisku 😲 !!!!!!!

marly
24. pro 2009

Taky se pridavam... vsem Evam a Evickam vse nej 🙂

koczurka
25. pro 2009

AHOJ HOLKY!!!

Děkuji za přání k jmeninám. 😵 Málokdo si vzpomene,každý myslí na vánoce a nikomu nedojde že má taky někdo svátek.Proto bych asi své dceři nedala jméno Eva. 😀
Jak jste prožili vánoce?Co dárečky?Já už jsem si dáreček nadělila,byteček a rekonstrukci takže nadmíru spokojená. 😉 🙂 Jinak první vánoce s Honzulákem byly nádherné 😵 ,sice ještě z toho nemá rozum ale bylo to moc hezké.Jsem si zavzpomínala jak jsem minulé vánoce prožívala stresy s tím že mi přišel ten dopis z genetiky že mám zvýšené riziko na downův syndrom a já celé vánoce probrečela.Děkuju bohu že to nedopustil a že tyto vánoce jsou úžasné. 😵
Přejedli jste se taky tak jak já?To je děs ten salát,zas ho nechci pěkně dlouho vidět. 😝
Monali,to mně mrzí že ketík nevyšel.Ale v létě to určitě už výjde,uteče to jak voda neboj.Že jsi se konečně ozvala nezbednice. 😠
Tak zatím papa....

koczurka
25. pro 2009

Jo ještě zase nějaké fotečky jestly chcete mrknout...
http://koczurka.rajce.idnes.cz/Honzicek_6.mesicu/

koczurka
25. pro 2009

Jéé Michul,jsem kukla ti do alba...no nádherný kočárek,autosedačka a tobě to moc sluší u stromečku 😵 fakt super.
😉

michule
autor
26. pro 2009

Ahoj sluníčka. Tak co žijete, nebo obžerství napadlo i vaši náladu. 😀 😀 😀
Koczurko - ne...na to se v mém případě zapomenout nedá, jelikož mamina je taky Evík. Vždyť víš, jak jsme spolu seděly, tak jsem byla přesvědčená, že má dcera se jednou bude jmenovat Eva. Jenže mě kamarádka v srpnu předběhla ( dala jmén taky po mamince a ta ji zemřela, takže to jsem naprosto chápala ). Mamča, ale zklamaná nebyla. Ale máš naprostou pravdu, že na ten svátek moc lidí zapomíná. No, ještě tak rodit na Štědrý den, jmenovat se Eva a božatko miminko, má v háji dárky 😀 😀 😀 😀 😀 . Fotky nádherné. Honzík nemá chybu. Takový malý uzlík vysmátý. A to už jsou fotky z nového bytu??? Všmla jsem si pár detailů a nejsou vůbec špatné 😀 😀 😀 😀 .
Jinak u nás vánoce v pohodě. Samozřejmě, že salát nechci vidět tak půl roku.Jsem ráda,že mě drahý neodvezl se žlučníkem do nemocnice!!!!! Nemohla jsem se ho dočkat a dnes se těším k našim na zelí a kačenu. No a nám Ježíšek donesl kočárek. Děkuji za chválu. Je to fakt dělo. Schválně jsem kupovala zelený, ať se mi pak dobře prodává ( že Lajci ????? 😀 😀 😀 😀 ), horší to bude s vajíčkem. Sporťák je černý a doma mám jen autosedačku. Jinak ho mám u našich. No a všichni si uvědomujeme, že ten největší dárek si rozbalíme za pár týdnu!!!!!!!
Monali - moc tě vítám zpět a snad se ukážeš častěji. No a víš, já v ten zázrak taky věřím. Jak jinak mám nazvat to, co se stalo nám, Evči nebo Koci??? Jen si sem tam sedne na někoho jiného. Ketík nevyšel, nový rok 2010 bude snad šťastnější a bohatší na miminka. Moc držím palečky. Jsme přeci bojovnice.
Všem přeji krásný druhý svátek, užívejte a rychle napište, jak moc byl Ježíšek štědrý a co nadělil??????? 😅 😅 😅 😅

lajcikova
26. pro 2009

🙂 ahojik

tak vidim že všichni ste se do sytosti přežraly 😀
my se přežiraly až včera,na štědry den mi to nelezlo 😝 ale včera michutilo.nechci vidět tu vahu určo rupne 😉
no michul pěkně si vybrala dle meho gusta je fakt božíííííííííííííí 😵 si ho tedy zamlouvam no ale ja než budu rodit(jestli vubec)tak už zase nebude v modě 😠
dneska sme si udělaly jen holandsky řizek a kaši.
darku bylo dost,většinou kosmetika,a oblečeni.,malej dostal minibayka.děcka to byl šumec,byl jak v tranzu...
pak sme pouštěli tibetske lucerny štěsti,tak sme si teda přaly...............snad se nam to vyplni.
jinak zdenkova sestřenice je těhu,ma 33let a na jaře se rozvedla našla jineho a už je těhu.asi vyměnim chlapa 😀 ale moc ji to přeju 🙂 dalši lajčik na obzoru,se pomalu rozrustame ale fakt pomalu ☹
jdu na televizi a čeka mě žehleni-no to nebude asi pravda 😀

michule
autor
28. pro 2009

Ahoj holky. 3ti stránka, to nemůžu dopustit!!!!! Jen vás chci všechny pozdravit a mažu k zubaři - dnes mám preventivní kontrolu. Pak jdu k mamči na oběd a pak už budu zase jen ležet, jako doposud.
Od včerejška mám pocit, že malá chce jít ven přes pupek. To jsem v šoku, dělá neuvěřitelné kousky. Nemůžu ani chodit. Tak od kdy mají ty děti ten denní rytmus???? Takže jsem trochu bolavá a jsem zvědavá, jak se budu vrtět na zubařském křesle???? 😀
Lajci neboj nic, tento kočár hned tak moderní být nepřestane, takže čeká na tebe!!!! 😀 😀 😀
Krásné poledne všem a ukažte se nezbednice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lilienka
28. pro 2009

ahojky holky
tak máme svátky za sebou-furt jen jíme a pijem.Ježura mi naježil 2 knížky,tak už jednu mám přečtenou-četla jsem jí jedním dechem.paráda 🙂 jinak jako nic nového no,tak vás jen zdravím a jdu kuchařiti. Michul-tak at nemáš žádné kazy 🙂 a pohlad malou za mě 😉 pa pa

monali
28. pro 2009

tak všechny zdravím po svátcích 😉
pro změnu jsem už zase v práci 😒 , ale je tady úplně mrtvo, takže podle mě bych tady vůbec nemusela být,
ale holt šéf si myslí něco jiného. 😠 Zatím ani nezavolal a nezkontroloval mě 😉
Jinak svátky jsme si užili - samé jídlo a pití , a co jsme nesnědli to nám maminky nabalily sebou domů 😉 ,
takže dneska, zítra nemusím vařit - a budeme mít kačenu,knedlík a zelí. Na svačinu jsem si vzala jenom
banány a mandarinky, ať si žaludek trošku odpočine.
Michul, tak ať tě zubař moc netrápí, a malá teda musí být pořádný ďáblík, po kom asi bude? A třeba to je
její rytmus - řádit od rána do večera 😀
Lajci, no vidíš, vaše rodina se rozrůstá,takže určitě přijde řada i na tebe. A navíc když ti Michul už rezervuje
kočár, to by bylo aby nebylo 😉
Lili, jsme na tom stejně, já už mám jednu knížku od Ježucha taky přečtenou a chystám se na další. Naštěstí
jsem dostala celkem asi 4 knížky. To vždycky můj manžel říká, že je škoda mi je kupovat, když tak rychle čtu
( ale když ono je to většinou tak napínavé, že? 😀 ) a prý je mám jít zkusit po novém roce vrátit 😀
No mi ani nevadí číst jednu knížku vícekrát, takže žádné vrácení nebude.
Koczur, Honzík je moc hezký a roste jako z vody, a vánoce sním musely být jako zázrak a ještě v novém
bytečku. To nemělo chybu. 😉

lajcikova
28. pro 2009

ahojik

tak sem doma sama,manža je v praci 😠
no to žehleni se samo nekonalo pořad čeka,ale do noveho roku to musim stihnout,at mi to tu nestraši ještě dalši rok 😎
děcka ja asi na stary kolena žarlim,zdenova kolegyně mu pořad piše sms,takova hadka u nas dlouho nebyla 😖 ne že by mu psala nake libesromany,ale myslim si že mu nema co psat domu,ještě i na štědry den 😢 mm se chtěl dokonce zbalit a odjet za maminkou 😠 ☹ no nakonec si to rozmyslel,asi mi hrabe.ale nevim většinou mam čuch na lidi a tahle dama se mi fakt nelibi 😔 a to je čerstvě vdana................no radši toho necham.jen mě zamrzelo od zdenka že chtěl utect k mamince,využivat toho že se ma kam vratit,to ja bohužel nemam,ale nemit ditě a ještě ani muže,to bych fakt neunesla a nedala 😔 no at žije strach ze samoty 😢

michul ja jdu k zubařce v dubnu tak sme jako zvědava,potřebovala bych zubni kamen odstranit.no musim vydržet.nic jdu na tel pak juknu 🙂

evkaa25
28. pro 2009

Ahojky všem. 🙂
Tak i já se hlásím po svátcích.Vše bylo perfektní,jen mě skolila chřipajzna,tak jsem si to neužila úplně tak,jak bych chtěla.Pořád plný nos a bolavé kosti. 😒 Ale zvládla jsem to a chřipajzna už je na ústupu,i když fit ještě nejsem.
Manžel nikdy moc neuznával vánoční zvyky,ale letos byl úplně úžasný.Dokonce to byl on.kdo první vyštrěchal koledy a pustil je. 😀 Vyl sice u toho jak šakal 😀 ,ale o to to bylo lepší!A za tohle všechno vděčíme svištíkovi v bříšku. 🙂
Pod stromečkem jsem měla velkou mašli.Jsem nechápala,ale manža mi ji uvázal okolo bříška a musela jsem s ní chodit.No a pak ji odbalil a povídal si se svištíkem. 🙂
Jinak jsem dostala spoustu dárků.Hodně kosmetiky,dvě knížky/ještě nemám přečtenou ani jednu,jelikož jsem četla manžovu knížku a tu už mám přečtenou. 🙂 Ted jdou na řadu ty moje./pyžamko a super tašku přes rameno.......
Monali,jsem moc ráda,že ses ozvala. 🙂 🙂 🙂 Teda máš to fakt náročné v té práci.Já to mněla něco podobného.
Třeba když se zabereš moc do práce,tak se tělíčko umoudří a mimi pak přijde samo. 🙂 Moc bych ti to přála.Samozřejmně i ostatním snažilkám.
Lili,já momentálně nekuchařím,dělá to za mně manža.Tak si to moc užívám.Ale je to jen tím,že jsem pořád nemocná. 😀 tak se snaží o mě starat. 😀 😀
Lajci,ty tibetské lucerna štěstí jsme posílali minulý rok na Silvestra s kamarády.Bylo to úžasné a musím říct,že se nám všem přáníčka splnily.Nám miminko,kamarádi si přáli najít práci a další kamarádi si přáli velkou svatbu od rodičů.A všechno klaplo! 🙂 Tak snad i topbě se konečně splní tvé přání.
Michul,kočík je super!Já taky zvažuju zelený.Takže Ježíšek nakonec manžu přeci jen zdolal,co?!? 😅 😀
Snad ti u zubaře nebude nic dělat.Já jdu zítra na poradnu,tak se těším,že uvidím svištíka. 🙂 Pak pisnu,jak bylo......
Koczi fotečky Honzuly jsou úžasné!!Roste vážně jako z vody.Na mně si taky na svátek vzpomene jen málo lidí.Letos mi psala ségra sms ještě za deset minut 12 v noci k svátku.Ale stihla to. 🙂
Manžel má tetu Evu,co se narodila na Štědrý den a to je fakt pakárna. 😖

michule
autor
28. pro 2009

Hezhý večer. Teda, vy jste šikulky. Aspoň jsem měla na chvilku co číst.
U zubaře pohoda, pochválla mě ( aby ne, když utrácím prašule za listeriny a mezizubní kartáčky, že? ) Jen mě prohlídla a dalších 20 min jsme drbaly. MUDr má nového pejska papilona a tak měla zážitky. No a pak jsem jela na spořitelnu, vyřídit novou bankomatní kartu a už jen ležím ( teda ještě oběd u mamči - placky s masem, no já se neunesu ). 😀 😀
Lili - tak malou jsem pohladila a vyřídila, že je to od tetky koníkovky. Jsi šílená s tím čtením. Obdivuji tě. Já jsem začala ( trochu pozdě ) s knížkou Vzhůru do jináče a opravdu ( s prvníma // ) vřele doporučuji. Je to tam vše tak směšně popsáno, že sedím a řechtám se jak kůň. No a pak čtu ještě noviny na internetu a letáky na záchodě 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
Moni - tak jsem se chutně zasmála. To pěkně děkuji za povzbuzení a naoplátku přeji takové pohyby i tobě!!!!! 😀 😀 😀 😀 A to se vší parádou. Ona totiž fakt nespí. Takže ty jsi taky taková čtenářka. No a kdy jako čtete? Já si otevřu knížku když ležím a asi tak 5 - 10 minut a je po mě. Usínám u toho. Taky mám jídlo od našich nabaleno. Postupně vytahuji. Jako ta představa, že lidé fakt trpí hladem a my se přežíráme, tak to je masakr. Ještě mít to pírko do krku, jako ve středověku na hradě a pod sebou korýtko a není co řešit. Pak ani nejde o ty kila navíc, spíše o to, jak dát dolů ten sulc???!!!! Nevím proč jsou ty svátky nazvané vánoční? Proč si rovnou neříct pravdu do očí ,, kdy začínají příští rok žrací svátky ?,,
Lajci - my jsme strašně pitomé baby. Někdy žárlíme na nepravých místech. Myslím, že on sám byl z toho špatný. Nadruhou stranu, proč ji nenapsal, ať mu nepíše, že má doma ženu, že? Já ti řeknu, že i mě občas popadne nějaký ten záchvat ( a kterou z nás né?? ). A řešit to jako královna zrovna neumím. Lítá u nás vše, hlavně ty sprosté slova ( fuj, až se někdy stydím 😀 😀 😀 ), ale zase to provětrá ovzduší. Jeden druhému dokážeme, že umíme ještě žárlit a když ne, tak razím heslo - ty jednou, já dvakrát!!!! 😀
Evi - takže tě to potkalo!! To jsem ti teda nepřála. A jak jsi s tím zamávala?? Asi jen čaje a citróny, že? Manža je šikulka, fakt. Postaral se a ještě to opepřil koledama. Ježiš kdyby můj drahý zpíval, já bych upadla na záda 😀 😀 😀 . Zítra dej hned vědět jak jsi dopadla na poradně!! Já jdu ve středu. Doufám, že se ještě víc neotvírám než z minula. No uvidíme. S tou mašlí to bylo vtipné, vždyť je to dáreček a pořádný. No a já drahého ani lámat nemusela, sám chtěl ať už je vše dokoupeno a když jsme teď byli u našich, tak jsme ho vozili po bytě. No blázni!!!!! 😀 😀 😀
Tak užívejte, papejte a pište!!!!!!

lajcikova
28. pro 2009

michul 😀 ty u nas taky litaji ty vybrane slova 😅 a to mě pravě nasralo že ji nenapsal at neotravuje ☹ spiš mam pocit že na mě leze fakt deprese,mam šííííííííílenej strach že budu sama,viš co on si muže klidně založit jinou rodinu ale ja????????????????,ja mužu tak velke hov...radši si to ani nepřipouštim..........

evi my sme teda na ty lucerny nepsaly ty přani ale ja si ho táááák strašně přala,doufam že se mi vyplni,řekla bych že je na čase.......... 😔 myslim že to u nas zpěje ke zdarnemu konci 😢 ,snad se zase vyjasni.
a to řikaji psychologove že bezdětne manželstvi jsou štastnějši,no to nevim teda 😕

jinak sem konečeně jako vyžehlila,a ted peču chleba od koczi 🙂
tak sem si postěžovala jdu na telku.večer zase juknu,jestli někdo napsal

evkaa25
28. pro 2009

Michul,jsem naprosto přečajovaná,přemedovaná a přecitronovaná.Ale taky jsem si dávala Stodal sirup a Pinosol do nosu.Všechno to jsou homeopatika a píšou,že se můžou i v těhulení.Bez toho Stodal sirupu,bych byla asi vyřízená. 😖 Ale hlavně,že už je to na ústupu.Snad už budu mít do konce těhulení klid.Mám vážně asi dost oslabenou imunitu. 😒
Se nedivím,že jste s kočíkem jezdili alespon po bytě.Za chvilinku už budeš drandit s rybičkou po venku. 🙂
Je to neuvěřitelné.Máš to vážně za pár...............Už máš zbalenou tašku do porodnice???
Lajci,depresi si snaž nepřipouštět.Tvůj manža tě moc miluje a proč by ti někde utíkal?A děti budete mít spolu!!!
Třeba se alespon u vás pročistí vzduch tou hádkou.Občas to potká každou z nás.
Holky právě bylo ve zprávách,jak se na Novém Zélandu zasekly na břehu veleryby.I když se záchranáři a dobrovolníci moc snažili,tak jim hodně umřelo.Je to děs.Se na ty zprávy už fakt nemůžu dívat.A ještě se mnou cloumají hormony.........Jsem z toho úplně hotová. 😢
No nic,jdu se zaměřit na něco veselého.Tak zatím pa pa....

evkaa25
29. pro 2009

Ahojky.
Tak jsem zpátky z poradny.Sestřička mi hnedka oznámila,že mají pro mně špatné zprávy. ☹ Ten test na cukr mi dopadl hodně špatně.Mám mnohonásobně zvýšenou hladinu cukru v krvi.Když jsem to s dr. probírala,tak jsem se málem rozbrečela. 😖 Holt jsem slaboch a ty hormony do toho.......
Hned jsem fičela do diabetiologické poradny,tam mi brali krev a test dopadl ještě hůř,než tehdy,když jsem na něm byla začátkem prosince.Když jsem výsledky podávala té doktorce,tak řekla jen:"Ježiši......"Šlo vidět,že je výsledky zaskočená.Byl to děs!!!Tak mám jednu z nejradikálnějších diet a na další testy jdu v pondělí.Dr říkala,že se uvidí,jestli mi to klesne a jak moc.Potom se uvidí,jestli budu muset píchat inzulín,nebo jestli bude stačit dieta.Ta mně každopádně čeká po celý zbytek těhotenství a asi i po něm. ☹
Docela mně naštvala moje dr,že mi tak špatné výsledky nezavolala domů.Věděla už je skoro tři týdny. 😠 Jsem se mohla už dávno hlídat.A já se místo toho přežírala.No holt jak na svátky.
Ale alespon jsem nemněla zkažené Vánoce,že?!? 😒 🙂
Příští týden mně teda čekají různé vyšetření krve,moči atd.Taky musím na oční,jestli mi ty cukry neovlivnují zrak.Jsem si v duchu říkala:"To jako jestli mi ty cukry už nelezou i z očních důlků?" 😀
Ještě mi chtěli brát zítra krev,ale jelikož jsem ještě trochu nachlazená,tak to necháme až na příští týden.
Moc do smíchu mi neni.Ta dietoložka byla ze mně pořádně paf. ☹ Tak najedu na tvrdou dietu a uvidím,jestli to pomůže.Cukroví mám ještě spoustu,tak ho rozdám po rodině.
Nechali jsme si udělat fotečku.Svištík už má 1113g.Je to šikulka.Ale moc se nechtělo fotit,tak mám jen fotečku hlavičky a jednu bonusovou fotečku s ručičkou,jak má zvednutý palec. 🙂
No takže tak o mně.Všechny zdravím............

evkaa25
29. pro 2009

Tak jsem se bavila s mamkou a zjistila jsem,že babička měla cukrovku.Umřela když jsem byla ještě malá,tak jsem o tom ani nevěděla.To budu ted u dr asi za blázna,že ani neím,že babička měla cukrovku........ 😖

lajcikova
29. pro 2009

ahojik
evi to je smula 😒 ale za blazna určitě nebudeš,vždyt těhu cukrovku ma kde kdo. 😉 hlavně klid,hlavně že je mimis v pořadku 🙂

u nas nic noveho,
všechny zdravim

michule
autor
29. pro 2009

Ahoj holky. Tak já se dnes nudila, šla jsem tedy sama do Tesca a viděla tam ty neuvěřitelné slevy. Je to už tak strašně probrané, že mě nadchla jen podprda a pak jídlo. Věci na miminka úžané, jenže toho mám plnou komodu, takže jsem odolala. Pak jsem šla za Market a nakrmila jsem ji Kačenku. Jsem z těch jejich bobku nadšená, no a teď jsem doma a balím mlaďocha, jede na Bílou až do 3.1, takže budu opět sama.
Evi - tak to mě strašně mrzí. Ale neboj s dietou ten cukr snížíš. A i kdyby jsi měla píchat inzulín, tak snad důležitější je miminko než se zamýšlet nad jehlou. Já taky píchala ten Heparin, zvykneš si. Strašně ti budu držet palečky a fandit ti. Ty to zvládneš a po týdnu ti to ani nepříjde. Tašku se snažím zabalit každý den, pak si řeknu, že ji zabalím a pak mě hned odvezou, je to jako naschvál. Ale postupně si to chystám na kupky. Ježiš, to je pocit!!!!! 😉 No a dnešní den nám fakt asi moc nepřeje, dávám ti tu odkaz na další hnusnou zprávu:
- http://www.novinky.cz/ekonomika/180257-materska...
Tak ta mě zasáhla taky pořádně, budeme šťastní a chudí. Jinak malý-á je pěkný cvalíček. To už hotové miminko. Tak teď to bude jen omezeno sladkým, ale zase to můžeš dohnat masíčkem.
Lajci - klid!!!!! On od tebe Zdeňula neodejde. Kde jinde by se našla taková baba dle jeho ( a jejich!!!! ) představ. Oni asi někdy potřebuji nějaké to malé dobrodružství ( já bych mu ho ufikla a na žádné dobrodružství by ani nepomyslel!!! ). A co se týká těch depresí, tak tě chápu. Ségra je na tom přesně takhle. Pořád si vyčítá, že svému drahému nedá dítě, ale on ji to nevyčetl nikdy. Takže to jsou jen naše debilní stavy. Dítě mu dáš, komu jinému bych jako ten kočár prodala ( ledaže by jsi měla dvojky, tak to by bylo jinééééé!!!!! ).
Tak všechny vás moc zdravím, přeji krásný večer a zítra po poradně se ozvu. Nechci ani lézt na váhu, třeba sestřičku zkusím přemluvit 😀 😀 😀 😀.

michule
autor
29. pro 2009

Jo nejsem si jistá, zda to není už ta zpráva co jsi tady jednou dávala, ale tady přímo odkaz na titulní zprávu z netu, tak se omlouvám, že se opakuji, no jo, hormony mi lezou až z.....
http://www.novinky.cz/ekonomika/187934-nevesely...
Včera jsem zase u bankomatu zapoměla PIN, málem jsem brečela, no musela jsem volat drahému, jak to číslo je!!! To těhotenství má i své mínusy, je to fakt nářez na mozeček ( není moc velký, je utlačený miminkem!!! ) 😀 😀 😀 😀

michule
autor
30. pro 2009

Ahoj holky. Tak opět na 3ti stárnce, takže nás aspoň posunu.
Poradna dopadla tak, že už mám 12 kg nahoře, takže vorvaní žena. Pohmatem poznala, jak je malá nízko, sice hrdlo v pohodě, čípek asi 2,5 cm ( vůbec nevím co to jako znamená, ale musím to tu napsat!!!!! 😀 😀 😀 ) a že bude velmi ráda, pokud vydržím aspoň do konce ledna. Že to vypadá, že do února asi nevydžím. Jako kam ta malá spěchá?? Sice se na ní všichni těšíme, ale klidně se může ještě měsíc strojit. 😀 Takže hysterka došla domů a začala balit tašku. Jsem tedy zbalená!!!!! Jenže - u mladého jsem v 7 měsíci dostala pesar, taky jsem se otvírala a malý padal dolů a když mi ho vyndala, tak si myslela, že do týdne porodím, jojo - to určitě, pěkně mi ten porod vyvolávali. Takže taška bude třeba pěkně zaprášená 😀 😀 😀 😀 😀 .
Mladý odjel na hory, měl sebou snowboard, není pojištění, mám trochu hrůzu, že se mi tam poláme. Jenže vím, že je to kopýtko a že umí jen plavat, takže snad se mu zas tak dařit nebude a raději bude popíjet někde čaj ( asi ne čistý 😀 😀 😀 ).
Toť ode mě vše, vám přeji dobrou chuť a ozvěte se, jo??????!!!!!!!!!!!!! 😀 😀