Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

michule
autor
12. srp 2010

Ahoj Evi - hned jakmile malá usne ti napíšu. Popřípadě hned ráno. Je to šílená baba, opravdu se s ni nenudím. Jenom řve, bez pozornosti, a zase řve a tak se snažím být dlouho venku, okoupu ji a jsem mrtvá. Prostě ďábel.
Myslím na to, že to tu flákám, ale napravím to v nejbližších hodinách a dodám fotky.
Takže piš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😅
Jo a taky se potkáváme s Fandrou, takže ta by se tu taky mohla stavit!!!!!!!
Ivča je ještě asi na dovči, takže docházka na jedničku!!!! 😎 😀 😀 😀

mimco
12. srp 2010

No jo, je to hrůza s tou naší docházkou 😔.
Tak to zkusím trošku napravit. U nás nic nového. V říjnu mě čeká laparka, pak hned hupnem na IUI a budem doufat v zázrak. Díky neteřince mě to ani tak neštve a nemyslím na to, co máme za sebou a co před sebou, je to můj miláček, tak se snažím hlídat, kdy to jde 😵.
Děťátka Vám krásně rostou, posílám pohlazení.
Tak se opatrujte a užívejte zbytek léta. Jakmile se do toho zase pustíme, bude hned o čem psát.
Tak se nezlobte 🙂 🙂 🙂 .
Pa

fandra
13. srp 2010

Ahoj holky! Evko, máš pravdu, poslední dobou to tady vázne. Ale co se mě týče, tak pokud počasí jenom trochu dá, trajdáme po venku, no ale je fakt, že jsem lenivá tady semo tamo napsat, tak se budu snažit to napravit. 😉 Náš malý nám teď nějak často kadil, někdy i 6 -7 krát za den. Tak jsme s ním byli u MUDr. na výtěr a dáváme mu mlíčko do odvaru z rýže, no, dneska zlepšení (už jen 4 stoličky), tak snad se to zlepší. Mudr. to svádí na zoubky, váhu má taky super - 9 700 g 😀 Tak asi to k tomu patří. Jinak s Michulí se občas potkáme, tak srovnáváme ty naše cvalíky 😀 Jak nám krásně rostou, že se skoro nevlezou do kočárku 😀 Co Koczurka? Nějak se neozývá. Přikládám nějaké nové fotečky a přeji všem příjemný víkendík!

fandra
13. srp 2010

Tak fotečky nebudou,bohužel mi je nejde vložit ☹

fandra
13. srp 2010

Tak už to jde 🙂

michule
autor
14. srp 2010

Ahoj holky. Krásnou sobotu všem. Tak těch hodin uběhlo bohužel více, ale tak nějak mi to letí, že nesleduji ani čas. No taky chodím na tu rehábku s malou, cvičíme nožku a pak v týdnu jsem měla i poradnu a očkování. Takže frkot. Malá má 8,4kg, cvalda, ale tím, že se plazí a válí a taky si sama už i sedla, už tolik nepřibírá. Sestřička na rehábce řekla, že toto dělají děti v 8mi měsících, ale to bych ji musela zavázat nohy a ruky. Je to hrozně akční baba, už jsem musela nasadit sporťák, jelikož mi dělala v hluboké korbě šílené věci. Musela jsem ji mít na kšandách, jelikož se snažila mi z kočárku vyskočit. Nechápu a nestíhám. 😀 😀 😀 😀
Mimco - ty brďo, tak ty ses ozvala!!! Takže po laparce budeš chytřejší a pak ty insiminace, to je paráda, není boha, že to konečeně nepovede. Tak strašně to všem holkám přeji a to i z toho důvodu, že by si každá měla zažít takovou uřvanou babu jako máme my. 😀 😀 😀 😀 Budu ti na to držet strašně moc palečků. A malá od ségry už musí být taky veliká, jak dlouho to je co je mimiško na světě??? A co dovča, jedete někam??? Nebo už máte po????
Fandro - takže malý je nemocný? No to je blbé. A ten odvar z rýže pomáhá???? A z čeho to jako je?? Jinak teda malý má o kilo více, je to pašák, ale jakmile se začne hýbat jako Darča, tak se to zastaví. Je to šikulka a je narozdíl od malé kliďásek, pohodář a vysmaté mimičo.
Evi - tak co, spokojená???? 😀 😀 😀 Jaké dělá Janička pokroky??? Já musím říct, že si fakt nevymýšlím. Malá je šíleně společenská a chce neustále pozornost. Jen se vzdálím, řve jak na lesy. Spinká celou noc, už se pravidelně budí od 20.00 - do 6.00, pak ještě do půl 8 ležíme a pak začínají galeje. Papá v jídelní židličce ( néééé sama, to už bych měla fakt dost ) a tam je celkem spokojená. Ty rehábky na nožku pomáhají a my cvičíme kdy se dá.
Tak, jelikož musím jít dodělat oběd, tak se pomaluu loučím a určitě se brzy ozvu.
Koczurko - kde se touláš???? Co se stalo?? A co malý velký muž?
Přeji všem krásný víkend a pohodu. Fotky nedodám tak rychle, jelikož mladý byl v Tatralandii a foťák má teď putovní období. Ale hned jak bude doma, stahuju a přikládám.

evkaa25
18. srp 2010

Ahojky.
Tak koukám,že jsem tu pár dní nebyla a konečně nějaké příspěvky ke čtení! 😉 To jsem ráda.Vím,že toho času asi nemá nikdo dost,ale se přiznám,že už jsem z toho byla pěkně znechucená,když jsem si tu psala sama se sebou.Teda jsem nepsala,jen pořád nakukovala a nikde nikdo.No přijde mi,že je to škoda...............
Mimco,píšeš že nic nového a přitom se v řijnu chystáš na laparku a pak na IUI.Tak to budu moc držet pěsti!!!Každopádně je super,že hlídáváš neteř a že si ji užíváš.Já jsem se taky vždycky vyblbla se ségřinýma holkama.Hlavně s tou první Eliškou.Jsme v té době už chtěli mimi,když se narodila a pak jsem to dost prožívala.....
Fandro,to je mi líto,že má Jiřík takové střevní problémy.Už je do v pořádku?A teda váhu máte pořádnou.Jiříkovi to moc moc sluší.Moc se mi líbí jeho úsměv...... 🙂 A taky koukám,že už má přes půl roku..............no mazec!A co příkrmy?
To stejné platí pro Michul.Už přikrmujete?Mrkvička,brambůrek a tak dál................................
Darča už baští v židličce píšeš,tak to by vážně chtělo přihodit nějaskou dokumentaci k tomu. 😀 😀 😀 Myslím samozřejmně fotky. 😉
Takže pořád cvičíte tu nožku a píšeš,že je malá šikovná,tak to je super!Jenom tak dál........... 🙂
Janička je taky pěkně čiperné dětátko.Musím ji pořád hlídat aby se mi někam neskulila nebo nespadla.Fakt divoška!A nádherně se směje...........přikládám fotku ze včerejšího večera s tátou...........

koczurka
19. srp 2010

AHOJ HOLKY!!!
Tak jsem tu po dlouhé době. 😎 Nějak nebyl čas napsat,no spíš jsem na tom podobně jak Fandra,jsem prostě zhnilá psát.Ale!Jednou pravda je taková...chvilku jsme byly na takové malé dovči,pak jsem měla zdravotní problémy a neměla jsem náladu no a potom jsem tu jednou napsala dlooooouhý příspěvek a ten se mi smazal,tak jsem to jednoduše vzdala. 😉
Ale teď jsem tady a budu se snažit každý den napsat aspoň řádku. 😉 😎
Vidím že Vám dětičky krásně rostou a jsou všechny nádherné!!! 😵
Ostatní snažilky se opět neozvaly,škoda mno.
Jinak hlásíme že už asi 3 týdny co Hanýsek chodí. 😵 Je to super jak capá.Fotky pak dodám.
Tak zatím musím končit a večer ještě písnu.
Zatím pa...

evkaa25
19. srp 2010

Koczi,Honzulka je fakt úžasnej.A už dokonce chodí............................No šikula.Jsem koukala,že už má zubů plnou papulu. 😀
Janička roste jako z vody.Vedle těch dětí člověk vidí,jak strašně rychle stárneme...... 😖 😉
A neni to na těch fotkách náhodou Žermanická přehrada??
Jak dluoho jste byli na té malé dovolené?My se chcstáme asi tak v září do čech za rodinou,alespon a možná příští rok už s Jančou a pejsky někam do chajdy,do přírody..........

koczurka
19. srp 2010

Díky Evko. 😉
Jojo děti stárnou ale my ne. 😀 😀
Jj ,Janička už bude co nevidět taky chodit,sletí to jak voda. 😉
Zubů má plno,taky už papá úplně všechno.Je to chlapák.
Na malé dovči jsme byli 4dny a bylo suprově.Příští rok se chystáme na Žermanice do chajdy. 😉
Na těch fotkách to není Žermanická p. ale Šifry ve Svobodných Heřmanicích.Je to zatopený lom a je to tam boží. 😵
Tak zatím,večer.

koczurka
19. srp 2010

Tak vidím že nepíšete tak dobrou... 🙂

lajcikova
20. srp 2010

ahojik,zdravim po dovolene,bylo to krasne a super.
koczi malej je fakt fešak.uplně vam ty dětičky rostou před očima
byli sme v igrane na makarske rivieře,a jeli sme lodi na ostrov hvar,a sečuj,pak jsme byli na ostrově kornati,kde je narodni park,a solne jezero,bylo to moc krásne,jen my bylo trochu blujno 😀 ale par panaku rakiji abylo mi fajn,tak vas všechny zdravim a dodavam par fotek,všechny by sem nevlezli mame jich asi 1200 😝

koczurka
20. srp 2010

Ahojky...
Téééda Lajci Ty jses mělaaaaa! 😵
To musela být paráda. 😉
Moc Vám to sluší,naprosto spokojená rodinka na fotkách. 😉
Ještě nějaké foto hoď,jsou to fakt pěkné fotky.
Aspoň se podívám na fotkách jak to tam vypadá když nemůžu jet. 😠

evkaa25
20. srp 2010

Čaute!
Koczi,ten zatopený lom vypadá fakt dobře.Čtyři dny je opravdu málo,ale alespon něco.Podle fotek jste si to užili. 🙂
No a Lajci,fotečky nádherné.Z vás vyzařuje naprostá pohoda!!!Musela to být super dovča........ 😉 Stihli jste toho teda hodně.A to solné jezero...................hmmmmmmmmmmmm............dala bych si říct! 🙂 Já tak maximálně do solné jeskyně do Hlučína. 😀 😀 Dělá mi to dobře na můj ekzém.
Vypadáte moc zamilovaně.To je super.A kolik že je let tomu námořníkovi?
Já se chystám dělat za chvilku oběd,ale jinak se mi dneska fakt nic nechce,tak jen rychlovku...............kynuté knedlíky plněné tvarohem z obchodu. 😅 Hodím na páru a je to.Jsem já to ale babrbar,že?!? 😅 😀
Janička je v křesílku a pořád mi něco vykládá.Když na mně vidí,tak je v klidu.Včera jsem mněla sraz v Hlučíně s kámoškou ze střední co už žije nějaký ten pátek v Anglii.Jsme seděli v Hlučíně v pivovaru na zahrádce a jak naschvál začlo lít jak z konve.Ještě že jsem mněla pro Janičku teplou kombinézku,ale my s kámoškou jsme pěkně zmrzly......To počasí je vážně nevyzpytatelné................
Takže tolik ode mně.Ještě určo juknu večer! 😉 Zatím pa pa

evkaa25
20. srp 2010

Jo Lajci a rakiu jsme si dovezli z Bulharska před 4 roky a pořád ji máme doma otevřenou.Nikomu to nijak nejede,tak se můžeš někdy na ni stavit..... 😎 😎 😀 😀

lajcikova
20. srp 2010

sem rada že se vam foto libi,opravdu ted sem spokojena,mam to co sem neměla a to člověka kterej vam umi řict že vas miluje a važi si vas to jsem celych třinact let neslyšela,byla to parada,byla to ma prvni dovča u moře a krása.
evi lukašek ma 5let,občas zkouši mou trpělivost,snažim se byt klidna,ikdyž občas mi leze na nnervy ale chapu že pro něj sem ta druha mama,i když tu svou vidi tak jednou za měsic,ale je malej na to aby sme mu řikali jaka ona je.na to přijde sam.
ja dělala taky rychlovku jen hraqnolky a kuř,nugety,zitra ma radkova mamka 70let,tak chystam aspikovy dort a ještě chlebovej 😝 večer lehnu za vlast.
občas mi býva smutno po mamince,asi to chce čas,ale je to moc těžké.
jo a ta rakia byla jakasi ochucena a nebyla špatna 😀 mě bylo zle i z potápěni a tak se mi to libilo,jen jedna nevyhoda te dovči nabrala sem 3kila 😠 ale 8ledna sem važila 113kg,a ted mam 93,5 ještě chci aspon 8kg ale jde to ztuha,neumim byt přisna sama na sebe 😉

fandra
21. srp 2010

Ahoj holky.Tak Jiřík už je v pohodě.I výtěry dopadly dobře,asi to jsou ty zoubky.Evi malá je roztomilá moc a jak se pěkně směje.Je to šikulka.Jinak příkrmy samozřejmě dávám.Kolem 10 hod. dáváme ovocný příkrm a kolem 12-13 masozeleninový příkrm.Koczi tak jste si užili krátkou dovču a je vidět že jste si to opravdu užili.Honzík už chodí to je síla jak ten čas letí.Je to už velký klučina.A je moc šikovný.My co máme Jiříka jsme ještě nebyli ani na dovči ani na nějakém větším výletě.Jen neustále brouzdáme tady po okolí a to klidně i 6 hodin v kuse.Máme tady les, řeku odru a taky je třeba ještě nějaké to kilčo dát dolů 🙂 Příští rok si to ovšem chceme vynahradit a pojedeme do Řecka na dovču.Tam se nám moc líbí.Malý bude mít rok a půl tak to už půjde.Jinak příští týden jdu do zápisu na plavání s malým,tak bude sranda.Michul kde se touláš? 🙂

koczurka
22. srp 2010

AHOJKY!!!
Evko,jo jo užili. 😉 Knedlíky ty bych si dala,mňam. 😝 Však co nemusíme pořád stát u plotny jak otroci. 😉
Lajci,jsem ráda že jsi šťastná. 😵 Lukášek je šikovný chlapeček a určitě je moc rád že Tě má. 😉 A Ty určitě taky.Jak dopadli dortíky?Jaká byla oslava?Jsi dobrá že jsi tolik zhubla,jak jsi to dokázala?
Fandro,to je dobře že už je Jiříček v pořádku.My nedávno taky měly střevní chřipku,prý to děti v létě mají často.Tak z Jiříčka bude plavec jo?My jsme s malým nemohly chodit do plavání jak byl maličký,vzhledem k tomu že měl hned po narození zánět močových cest tak nám to dr. nedoporučovala. 😒 No nevadí budem chodit teď.Jen tak s kamarádkou a jejím malým občas zajdem poblbnout.Ale v zimě určitě chodit nebudu,malý je nějak moc náchylný na nemoci.V zimě byl nemocný často tak to nebudu riskovat,přece jen už měl těch antibiotik dost.
Jdu dovařit oběd...zatím pa.

koczurka
22. srp 2010

Za námi je nádherný den,byly jsme na pouti v Kravařích a bylo superácky. 😵
Teď mně čeká rande s žehličkou a to přímo nenávidím,ale už to odkládám dlouho a kupí se to. 😠
Tak jdu na to..............................

fandra
22. srp 2010

Ahoj.My byli dnes v ZOO. Bylo super, i když malý z toho zatím nic nemá, ale je to zase nějaká změna 🙂 Teď koukáme na Homolky a za chvilku jdeme do hajan. Jiříček už spinká skoro dvě hodinky, ale ráno máme budíček hodně brzy (kolem 5-6) hodin, tak musíme něco naspat 😀

smilers
22. srp 2010

Ahojky, jen Vas jdu po delsi dobe pozdravit 😉 vsichni mate moc hezke deticky 😉 Ivco, a ty ses uz ted opravdu stastna, coz je fajn,ale to vidim i na FB 🙂

@koczurka by clovek neveril, ze uz ma malej pres rok, je to fesak 😵

michule
autor
23. srp 2010

Ahoj holky. No tak se nám to tady opět rozjelo, paráda!!! 🙂
Já jsem taky pořád někde v trapu. Víkend jsme byli na zahradě a včera na výletě, přijedeme domů a pak se vše točí kolem raubíře. Teď spí, tak jsem se konečně dokopala napsat. Chodíme pořád 2x týdně na rehabilitace a dneska jdeme na první tejpování ( malé pásky kolem chodidla a ty budou točit nožku na stranu ). Jinak to co dělá malá, to je do nebe volající. 😀 😀 😀 V postýlce stojí, vyplazuje jazyk a neexituje ležení v kočárků. Máme už sporťáky a tam vše vidí a to je pro ni skvělé. Tuhou stravu odmítá jíst, jsem celá barevná při krmení, normálně to plive, ji jen to co ji chutná, tedy jen hamánky. Je tedy neustále na mlíku a drží si tu láhev tak, že když ji ji narovnám, řve jak pominutá. Čaj schválně vylívá a vyhazuje věci i z kočáru i z postýlky. Když ji chytnu za ruky, tak normálně chodí a já jsem unavená jak blázen. Nikdo by nevěřil, že má půl roku, protože je to šílené živé stříbro. Ještěže spí celou noc, jinak bych skončila na léčení. Toť tedy o nás.
Koczurko - malý je skvělý. Taky s ním provádíte fajn kousky, ta pěna na hlavě, skvělá práce. To je už fajn, že chodí, že? Protože takové to plazení a obzvlášť pak venku je na prd. Tak jste byli na krátké dovči, no i tak závidím, my se dostaneme tak leda do blázince, ale zase to budeme mít s plnou penzi 😀 😀 😀 😀 😀 .
Fandro - malý tak krásně papá, to je skvělé, já už nevím co bych ji uvařila, prostě teď má období, kdy tu lžičku úplně nenávidi a když ji to rozmixuju a dám do flašky tak to plive, takže beba to jistí. Snad se to zlepší. Mamka říkala, že brácha byl na mlíku do roku, prý taky nic nechtěl, takže to kašlu. Když ji dám mrkev, chleba a nebo ty kukuřičné křupky do ruky, tak je nejspokojenější, ale vypadá jak malé čuně, ale mám klid. 😀 😀
Smil - zdravím, holky jsou úžasné a veliké. Je zvlášní, že dvě jsou jak jedna a ta třetí jako by k nim nepatřila. Promiň, ale nevím která je která 😀 😀 . Jsou krásné a neuvěřitelně to letí.
Ivi - šikulka. Hubneš!!!!! A fakt jde vidět, že jsi spokojená a šťastná. Hlavně, že jste si to užili a netrápilo tě nic ( vím že ano, ale aspoň jsi si vyčistila hlavu ). JOjo, každá víme jeké to je s dětma, ale přesně jak píšeš, on na to příjde sám až bude dospělejší. Stejně tak jako můj mladý, taky ví, že jeho otec je ...... 😠 ( ani to napsat nemůžu, asi by mě odtud vyhodili )!!!!!!!!!!!!
Evi - teda ta Janinka je vysmátá. Darča se směje jen když je na nohách nebo s ni děláme blbiny. V židliče baští, je to skvělá věc, ale foťák se prostě u těch kluků zastavil a já neustále ječím po mlaďochovi, ať ho okamžitě a střeblitě dopraví domů. Ale je to marné, on nás má na háku. Já ho ale chytnu pod krk a fotky tu budou co nevidět, slibuji.
Tak užijte dnešního sluníčka a všechny vás moc a moc zdravíme.

smilers
23. srp 2010

@michule 😀 nejses sama, kdo je nepozna 😀 , nekdy i manzel si je plete, teda ty dve, co jsou si na sebe trocha podobne 😎

jinak gratuluju male k pul rocku 😵 vidim, ze s malou chodis na rehabky, tak at se ji nozicka brzo napravi, jeste, ze jsou ty rehabky a pomuze to 🙂

ivco ty mas oproti jinym parum, co maji taky dite nevlastni velkou vyhodu, ze te malej bere, a to je dulezite, a z tech fotek, jak tady, tak i na FB z Vas ta opravdova rodina cisi, je fajn, ze ses konecne nasla a nasla si i nekoho, kdo te bude brat takovou, jak jses bez pretvarky 😉 stastna to zena 😵 😉

mimco, at ti dopadne dobre laparka, uz je na case, aby se Vam konecne podarilo 😵

sem tam na Vas kouknu, teda pokud to nevadi, radsi se ptam 😉

evkaa25
24. srp 2010

čaute holky..........
Smilers,to snad ani neni možný,že ty tvoje holky už mají rok a skoro třičtvrtě. 🙂 Strašlivě to letí a jsou to vážně kočky.A podle fotek hodně šikovné!
Michul,takže mrkvička brambůrek zatím Darče nevoní........no já jsem vážně zvědavá na Janičku,jestli bude pěkně papkat,nebo taky plivat.Za chvilku nám to začne. 😉
Fotečky toužebně očekávám,takže chytni Mirka pod krk,že jestli ho nedodá,má co dělat se mnou....... 😀 😀 😀 😎
Fandro do ZOO chci pořád vytáhnout manžela,ale nějak na to pořád neni čas.Snad to ještě stihnem před zimou,jestli bude ještě nějaký pěkný slunečný víkend......
Koczi,tak vy jezdíte do Kravař na odpust,jo?A to každý rok,nebo jste byli letos poprvé?Já tam jezdila docela pravidelně,s Janičkou to prubnem snad příští rok. 😉
Lajci,jak se ti podařilo takhle zhubnout??To je parádní skore.Bych taky potřebovala nějaké to kilčo dolů.A to kolem Janči lítám témněř pořád.Pak taky s Trixinkou každodenní dlouhé prochajdy a pneumatika pořád roste a roste.By to asi chtělo posilovat,jenže................. 😖jsem líná jak veš 😔

smilers
24. srp 2010

Nazdarek🙂
@evkaa25 jj, leti to hrozne 😕 , kdyz vemu, ze to bylo pred nedavnem, co jsem byla tehu a ted uz jim budou 2 roky, des no 😀

koczurka
24. srp 2010

AHOJKY!!!
Michul,je to super jak už malý chodí,dojde pro to co chce a nevzteká se že chce něco podat. 😀 Už je to o něčem jiném,to plazení venku bylo fakt neštěstí,obzvlášť kvůly tomu že náš Hanýsek palečkuje a tak špinavé ručky měl pořád v papulce.Darinka je moc šikovná že dělá takové pokroky,to malý byl zhniloch.S tím papáním jsme to měli zase my v pohodě,dodnes spucuje úúplně všechno...no chlap no. 😀
Evko,letos jsme jely na pouť úplně náhodou.Ono to záleží vždycky jestly má drahý čas. 😉 Ale to je asi všude tak že?S těmi kily jsem na tom stejně a o tom cvičení ani nemluvím.Teď jsem se ale kousla a občas si zacvičím aspoň na stepperu,aspoň něco. 😀 😀
Smilers,díky. 🙂 Holky máš šikulky fakt zírám. 😵 Moc pěkný pokojíček mají. 😉 Holky už spinkají samé v pokojíčku?A nepadají z postele?A už mluví?
Zatím pa,jedu ke kámošce na návštěvu ať si malý pohraje s kámoškou a večer mrknu.

smilers
24. srp 2010

@koczurka jeste s nema spi tatinek, ale uz to pomalu ke konci roku zacneme odbouravat 😉 nepadaji z posteli, maji tma zabrany, jedine, co delaji, ze mlati nohama do zdi 😀 no mluvi, jak se to rekne 😀 ale, jo sem tam neco reknou, ale je fajn, ze se uci rychle, a clovek uz si pred nema musi davat radsi pozor😀 Gabi se naucila na me volat mamiii, tka porad vola 😝 😵 a jinak souvislou vetui vetsinou umi rict: co je to, kdo je to🙂 a jinak klasika, pes,tata,deda,teta,baba,mys, porad neco, ale pri vice detech jde to mlouveni hur, pac maji svoji rec, tak snad nez dojdeme do skolky, se trocha vic rozmluvi a prave nam k tomu hodne pomaha kamaradcin syn, ktery je o mesic mladsi, chodi knam defakto kazdy den, protoze bydli ve stejne vesnici, tak jsme rad,a ze holky nezakrni, pac ja se s nema do mesta sama nedostanu, aby byly trocha spolecenske 😝

koczurka
25. srp 2010

AHOJKY!!!
Smil,tak to jsou šikulky že nepadají,některé děti padají i se zábranou. 🙂 Už se těším na to až bude malý spinkat ve svém pokojíčku sám. 😵 Bude to co nevidět.Ono je to stejně zajímavé,pořád se na něco čeká až se ty dětičky naučí plazit a chodit a mluvit a až bude mít zoubky a pořád něco. 🙂 Prostě pořád nějaké vzrůšo že? 😀
To už umí hodně toho říct,šikulky.Malý jen mama,tata,baba,deda...víc zatím nic.Jen napodobuje zvuky houkačky a tak. 😀 To Ti věřím že se sama s holkama nedostaneš do města,já mám co dělat abych zvládla jedno. 😀 😉 Řekla by jsi někdy že budeš mít trojčátka? 😵 Další děti asi neplánujete že? 😕
Ostatní taky moc zdravím...papa.

fandra
25. srp 2010

Ahoj holky! Já dneska měla super nebitý den. Ráno jsem jela do práce vyřídit nějaké papíry, tam jsem se zdržela asi 2 hodiny, protože se na Jiříčka přišlo podívat opravdu hafo lidí 😀 Malý je smíšek a společenský, na každého se usmíval a dokonce jim i zazpíval 😀 Pak posvačil jahodovou přesnídávku a vyrazili jsme směr Kaufland v Zábřehu. No, ještě jsem to vzala přes KIK, jestli mě něco necvrkne do nosu a cvrnklo - krásná teplá vestička s autíčkem a k tomu bylo bílé tričko s dlouhým rukávkem (nebylo to drahé - stálo to 150,- Kč a je to moc hezké). No a pak jsme šli pěšky domů. Cestou jsem potkala holčinu, která se mnou ležela v porodnici na pokoji. Tak jsme srovnávaly ty naše ratolesti a náš Jiříček má proti její holčičce asi o 3 kila více. 🙂 No, je to kus chlapa. Pak jsem došla domů, dala malému obídek, vybalila nákup a vyrazili jsem s manžou na prochajdu. Byli jsme docela vyprahlí, tak jsme se stavili do jedné zahrádky na pivínko. Bylo jako křen 😝 No a pak jsme pokračovali v našem pravidelném kočárkovacím okruhu. Michul, teda ta Vaše Darinka, to je ale agentka 😀 Teda, píšeš, že už stojí, tak to je síla. A kde chodíte na ty rehábky? Evko, neboj, do ZOO se ještě podíváš hodněkrát 😀 Až bude Janička větší. Tak se mějte hezky a pěkně se vyspěte!