Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

michule
autor
13. zář 2008

Je, a nebo si prodloužím šňůru u klávesnice a je to. Mám PC přímo u postele.

koczurka
13. zář 2008

😀 😀 To je nápad.

michule
autor
13. zář 2008

Jesné. Neboj. Vždyť my jsme už chytřejší než MUDr u nás v OVě. 😀 😀

koczurka
13. zář 2008

To teda určitě jo.Já už asi blbnu,moc se pozoruju a hlídám.No jo no,asi se poblázňuju... 😀

koczurka
13. zář 2008

Co budeš zítra kuchtit?Už mně nic nenapadá...

koczurka
13. zář 2008

Asi nemáš mladého doma když můžeš psát že?

michule
autor
13. zář 2008

To teprve začneš s pozorováním. Počkej až budeš mít embroušky u sebe, to budeme mít stihy! 😀 😀
Já určitě upeču hrnkovou buchtu s ořechama, oběd - masko, asi rychlovku a brambory. Mě už vůbec nic nenapadá. Rýži bych si dala. Vidíš. To je nápad a s masem a nějakou šťávou. No a co ty? Já jsem bez mladého, tak je celkem jedno co bude. Drahému je všechno jedno, každé jídlo je pro něho lepší než v nemocnici.

michule
autor
13. zář 2008

Jo - není tu, ale od 1. září, tedy od začátku školy tu nesmí. To dostal na rozjezd dárek, že? Aby se začal učit. Ale je tu drahý a chtěl by hrát hry. Mám doma vlastně dvě děti 😀 😀 😀 .

koczurka
13. zář 2008

No strava v nemocnici je fakt mazec. 😝 Já zítra nevím co budu kuchtit,asi rizoto,jo určitě rizoto.To jsem to teď dobře vymyslela. 😀 Díky za radu.

koczurka
13. zář 2008

Ajejej,tak ho tam pusť božatka.

michule
autor
13. zář 2008

To jsem holky šikovné. Vidíš, rizoto je fakt dobrý nápad, mám doma vše. To udělám taky. 😀 😀 😀

koczurka
13. zář 2008

to musí být hrozný trest zakázaný net.Já bych zblbla... 😀

michule
autor
13. zář 2008

Ještě ne. Dneska jsem tu celý den já, taky mám oči jak to zvířátko z toho tvého mejlu - pohled na výplatní pásku 😀 😀 . Ven z hlavy. To jsem už dlouho nezažila takového psaní na Koníka. 😀 😀 😀

koczurka
13. zář 2008

Rizoto zbožňuju...jsme strašné šikulky.

koczurka
13. zář 2008

to já taky zírám...

koczurka
13. zář 2008

naposledy jsme tak psaly minulé vánoce...

koczurka
13. zář 2008

to jsme tady málem zavařily koníka,však jak často vypadával.. 😀 😀

michule
autor
13. zář 2008

To musí být. Jednou za čas. Víš co, teď ho fakt na chvilku pustím. Hned ráno se tady, ale sejdeme. Jsem zvědavá na tvůj telefón do OL. JO?????? 😀 😀 😀 Dopoledne hned píšu. Drahý se úplně raduje. To jsem mu udělala, ale radost. Jsi šťastná žena, že máš drahého dnes pryč. 😀 😀 😀

koczurka
13. zář 2008

Tak zatím pa a dopoledne určitě jsem tady... 😎

michule
autor
13. zář 2008

To si úplně pamatuju. Naprosté závislačky. Padal pořád. Aspoň něco se změnilo. Dneska už jsme popsaly tolik stránek, že??? 😀

michule
autor
13. zář 2008

Hezkou noc a ráno rychle tady. Ani do koupelny nepůjdu první. 😀 😀 😀

koczurka
13. zář 2008

jj,měj se krásně...

konka
14. zář 2008

ahoj holky, tak vas pri nedeli zdravim.. ili, to me mrzi, ale treba se to urovna. oni chlapi to velice spatne nesou zmenu nalady zen apod. ono se to nejak srovna. ale kazdopadne ti budu drzet pesti, at ti to vyjde...

koczurko, ted mam chut na tvarohovou, nechces mi posat recept? 😀

koczurka
14. zář 2008

AHOJ HOLKY!!!
Konko,klidně bych ti poslala i pár kousků buchet.Receptů mám spoustu...klidně pošlu všechny. 😀 😀
Jinak teď zrovna snídám buchtu a kávičku.

konka
14. zář 2008

koczurko, tak dobrou chut, ale ja to myslim vazne, kdyby jsi mela trosku casu a poslala mi recept do ip adresy, tak bych si ji tay upekla 😀 😝 mozna by me manzel po dlouhe dobe pochvalil, ze taky neco delam .-D

michule
autor
14. zář 2008

Ahoj holky a hezký den.
Nějak jsem se dala do úklidu těch letních věcí a dávám zimním prostor. Tak jsem se zapoměla, že si teď nadávám, že jsem tu nedošla dřív, jenže se to zas tak moc nepohlo. 😀 😀 😀 😀
Konko - ne do IP pošty, normálně ať to Koczurka pošle tady, taky potřeujeme inspirace, no ne? 😀 😀 😀
Takže žádné tajnůstky. 😀 😀 😀 😀 😀
Koczurko - takže co telefon do OL, jak jsi dopadla????? Taky se necháš přemlouvat. Měla jsi tam volat v 10h no a už je půj 11. ( Nejsem vůbec zvědavá ) 😀 😀 😀

koczurka
14. zář 2008

Tak jsem zde,takže z těch 12 co byly ICSI se oplodnilo 6 a ten zbytek se přirozeně neoplodnilo ani jedno. ☹ Ale jsem ráda za těch 6,jen ať vydrží do zítřka.Řekla mi embrioložka že mi zavedou dvě a já jsem se ptala jestly by mi nemohly dát tři a říkala v žádném případě. 😀 Takže zítra kolem osmi tam máme být. 😀 Receptík vám pošlu holky,vydržte.Teď si jdu zavést utrogestan.Zatím...

michule
autor
14. zář 2008

Koczurko - super. Takže od zítřka jsi těhulka. 6 stačí, budeš mít zmrzlinky, takže skvělá novinka. A ještě by mě zajímalo, proč řekla v žádném případě??? To je zvláštní, oni jistě ví co dělají. No hlavně, že to takhle dopadlo. No a ještě mi asi uniklo proč dělali ICSI jen s polovičkou???? To se nedělá automaticky u všech??

koczurka
14. zář 2008

nee u všech ne,po poradě s embrioložkou jsme se domluvily na 12.Šance že se oplodní přirozeně tam prý vždycky je.

koczurka
14. zář 2008

ICSI se taky dělá hlavně u těch větších oocytů,u těch měnších je menší pravděpodobnost že se budou vyvíjet.No a já měla pár větších a pár menších.