Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
6. říj 2008

ahij všichni,tak se taky hlásím po dlouhé pauze 🙂
Mněla jsem ted´ka takové vydepkované období,tak jsem radši nic nepsala,abych vám to tady nepřinesla.........ale četla jsem vás každý den a taky na vás pořád myslím.Lili,Lajci a Michul,je mi to fakt líto,že to nevyšlo ☹ Vím jak vám je,to pochopíme jen my holky,které jsme si to prožily.Jste fakt statečné 🙂 Ty Koczurko se opatruj,určitě to dobře dopadne,moc tomu věřím 🙂 🙂 🙂
Já jsem byla dneska v Ol a příští středu bych mněla začít stimulovat,takže se to konečně zase pohne 😀
Holky kdo mi umí popsat,co je to vlastně cysta a jaktože se tvoří v těle?Já jsem totiž nikdy cystu nemněla a dneska mi dr ukazoval v pravém vaječníku jednu prý hodně malinkou,která prý nevadí a u levého vaječníku cystu 2cm.Ta prý taky nevadí,jelikož je mimo vaječník. 😒 Byla jsem z toho překvapená,tak jsem se zase na nic kolem pořádně nezeptala,protože mně nic nenapadlo.Mně to pak vždycky napadne až sedim v autě 😀 až jedu domů....

evkaa25
6. říj 2008

Jo Lili,to o tom kondomu je fakt hustý...... 😀 😀 😀

koczurka
6. říj 2008

Evko,Ty jsi tu ale dlouho nebyla.Málem jsem na Tebe zapoměla,né.😎 😀 😉 O cystách fakt nic nevím takže neporadím. 😒 To teď asi každý prochází nějakou depkou jak tak čtu.Příští středu začínáš stimulku,no vidíš tak jses konečně dočkala.Pak si budeš užívat volna a proleženin.Před vánocema se to docela šikne ne? 😉 😀 😀
Michul,Ty už máš doufám douklízeno a vychutnáváš si vinného opojení.Uvidím jak mně to dopadne a jdu taky do opojení.A pak se sejdem jak jsme se domlouvaly a opijem se spolu jo? 😉 😀 😀
Zatím pa...

fandra
6. říj 2008

Ahoj holky. Píšu po delší době, byla jsem bez nálady. 2. pokus dopadl špatně, měli jsme celkem 8 embryí, z toho 3 se přestala vyvíjet na druhý den,pak jich 5 zůstalo skoro 5 dní, ale taky se pak přestala vyvíjet. Dr. Březinová říkala, že byla všechna frakmentovaná. Takže k přenosu ani nedošlo, nicméně nás tento pokus přišel na 14 tisíc i s dojížděním. Takže nás poslali na imunologii do Plzně a pak se uvidí, co bude dále. Teď čekám, až to dostanu, pak se budeme objednávat do Plzně a pak mi budou léčit tu endošku a budeme čekat na výsledky imunologie, takže myslím, že na další pokus půjdeme až na jaře, pokud půjde dobře 😒 Michul a Lili, jednou nám to snad vyjde, musíme věřit. Gábi, jak se cítíš Ty?

koczurka
6. říj 2008

Fandro,to je mi líto...co říct.Drž se.
To už není možné že se nám tu tak nedaří. 😠 ☹ 😔

gabka14
6. říj 2008

Ahoj holky!!!

Fandro, Michul moc mně mrzí a je mi to líto, jak vám to oběma dopadlo.
Já se cítím dobře a doufám, že to dobré bude.Ale jak tady tak čtu, že procházíte depkama, tak se mi tady ani moc nechce psát, že já se zatím cítím dobře, kdežto vy se trápíte. ☹ 😖 😉

gabka14
6. říj 2008

Jak tady teď je tolik negativních výsledků, začínám mít obavy, že mi to dopadne stejně.Musím se snažit myslet pozitivně, ale jak vás tady pročítám, tak myslím na vás a na to, jak vám to dopadlo a začínám mít strach, že u mně to bude stejné.
Tak se holky držte!!!! 😉

lilienka
7. říj 2008

dobré ránko děvčata
gabi-se neboj,jen odpočívej(páni,tak věta je tak ohraná 🙂 ) mě to tak nějak ani nepřekvapilo,že se to neudrželo-já mám smůlu už od mala,a vše mi vychází až na 2-3pokus-počínaje výběrem spotřebiču a konče stavbou baráku 🙂 už jsem v tom trénovaná.Spíše jsem byla skoro šokovaná,když jsem tam měla ty \\ No uvidíme uvidíme.Jinak včerejší víno bylo výborné 😀 se mi točil mírně svět 🙂 Koczurko-třeba tu naši smůlu přelomíš a pak tu bude nával mamin 😉

gabka14
7. říj 2008

Dobré ránko 🙂
Lilienko já se snažím odpočívat 😀 🙂 .Ale od včerejška mám takové pocity a pobolívání v podbříšku, jako před MS. 😒 I když na mrchu je ještě brzo, ale jsem z toho trochu nervózní....tak se snažím doufat, že to je něco jiného.Musím přece myslet pozitivně, ale nevím.

koczurka
7. říj 2008

AHOJ HOLKY!!!
Gabi,to já znám to pobolívání břicha,už jsem to tu psala pořád dokola že cítím že to dostanu.I teď mám ty pocity,tak nevím co to znamená.
Lili,já mám taky docela smolný život a to nekecám!!!Tak proto si nedávám moc šancí víš?

lilienka
7. říj 2008

konečně ahoj!!!! mi nešel koník celý den

koczurka
7. říj 2008

No sláva...nešel nikomu Lili.Už konečně jde. 😀

lajcikova
7. říj 2008

rak ahoj konečně ten kram funguje 😀
gabi mě taky po e.t bolelo břicho jak před ms a byli tam//.a to co bylo potom to je asi hold přiroda.jinak už druhy den po revizi nešpinim no aspon něco 😉

michule
autor
8. říj 2008

Ahoj holky.
Tak to jsem v klidu, že nešel nikomu koník, byla jsem z toho včera pěkně nervózní. 😀 😀 😀
Lili - já si taky dala do nosu. Hlavně včera, měli jsme v práci akci, takže svět se mi točil, ale ne mnaličko. Teď musím fungovat, jdu do školy. 😉
Gabi - to fakt nic nebude. Jen se všechny moc kontrolujeme. No jo - ohrané, ale přeci - mysli pozitivně ať máš pozitivní miminka. Kdy jedeš na krev do OL???
Koczurko - jak se cítíš? Taky pořád dokola, že? No jo, prostě jen ať víte, že na vás myslíme a držíme palečky. Já čekám až se mi pořádně rozjede mrcha. Zatím ani památky, to jsem zvědavá, normálně s tím problém nemívám, ale ty hormony jsou fakt strašné svinstvo.
Lajci - nešpiníš??? Takže techtle mechtle 😀 na obzoru.
Kouknu asi až večer, musím na přednášku, ale jak mě se opět nechce. Fuj! 😀 😀 😀

gabka14
8. říj 2008

Dobré ránko!!! 🙂

Já taky včera byla z toho, že ten koník nejede už nervózní, každou chvilku jsem to zkoušela a nic. 😀 😀

Lajci já vím, že to tak někdy bývá, že pobolívá břicho, jak před MS, ale každá z nás si vždycky myslí, že přijde.Ono je to fakt na přírodě.Já se snažím myslet dost pozitivně říkám si, že se to povede 🙂

Michul já doufám, že to nic nebude.Na krev do OL jedu 15. října. Už aby to bylo. 😀 Už jsem docela nervózní, nejraději bych už testovala, ale bohužel je ještě brzo. ☹ 😀 Už bych tu nejistotu chtěla mít za sebou.

michule
autor
8. říj 2008

Gabi - to ti uteče, je to příští týden, neboj, bude to všechno OK. 😀 😀 S těma testama, Koczurka si ho dělala 8 den a nic, až 13 den měla proužky. Někdo testuje 7 den a má je tam. To je strašně těžké, máme každá jiné tělo a zbytečně budeš vystresovaná, když tam ta čárka náhodou nebude. Takže vydrž - určitě tam aspoň jedno miminko máš. 😀 😀

koczurka
8. říj 2008

AHOJKY HOLKY!!!
Michul,díky cítím se dobře.Ty hormony jsou teda svinstvo,už se těším až je do sebe nebudu ládovat. 😅 Tak se hezky vzdělávej a nezapomeň psát ju?
Gabi,já jedu o den později do Olmíku,škoda mohly jsme to čekání prokeckat.Ta nejistota je děsná,je to horší než se dozvědět že je to dobře nebo špatně.A já už tak žiju skoro měsíc. 😠

koczurka
8. říj 2008

Já když jsem říkala embrioložce že jsem testovala 8den tak říkala že se to ukáže máálo komu.A vůbec tak nějak dřív než ten 14den se nemusí nic ukázat.Tak se didila proč jsem tak brzo testovala. 😀 😀

koczurka
8. říj 2008

divila... 😀

gabka14
8. říj 2008

To ne, já teď testovat nebudu....já vydržím, teda aspoň do konce týdne. 😀

Koczurko tak to je fakt škoda, že tam jedeš o den později.

gabka14
8. říj 2008

Koczurko, ta nejistota je fakt horší, než vědět, jestli jo nebo ne.A navíc ty tak žiješ už měsíc, vůbec ti ty nervičky nezávidím a přeju ti, aby ti ten příští týden už konečně řekli, co a jak. A hlavně, aby bylo vše v pořádku. 😉 😉

koczurka
8. říj 2008

Ahojte!
Byly jsme na třetí stránce tak jsem nás chtěla posunout.
Dneska bylo krásně venku že,jsem se byla projít a nějak jsem se navlíkla tak jsem přišla celá spocená. 😀
Taky jsem pekla zase buchtu,když mi přišel tak lákavý recpt na meil tak nezkuste to no! 😀 😅 No tak jsem se dala do pečení,dopekla jsem to a zdálo se mi je nějaká tuhší ale,výborná protože má skvělou polevu.Pak jsem začla přemýšlet jestly jsem tam něco nezapoměla dát...a rychtik,nedala jsem tam olej. 😀 😀 Tak jsem udělala netučnou dietní buchtu. 😅Už mi prostě hrabe!!! 😎 😀

evkaa25
8. říj 2008

holkky já byla taky nervozní,že nešel koník.Už ho beru jako každodenní součást dne/i když teda každý den nepíšu,ale jen čtu/ 😀 😀 😀
Koczurko ty jsi opravdu pracovitá kuchařka,dělat buchtu i přes týden,to bych byla asi jak dýně 😀 😅
Gabko přeju ti at´ vydržíš zatím netestovat a pak hlavně ten vytoužený výsledek....... 🙂 Už by to tu chtělo trochu zvednout náladu,no ne? 😉

michule
autor
8. říj 2008

Ahoj holky. No moc jste se tady dneska nečinily. Teda!!!!
Koczurko - ty jsi fakt šílená. Zase buchta. Já když to čtu, tak si připadám jako neschopná, ale nesmím je tak rozmazlovat, jsem přece velmi emancipovaná a nebudu přes týden zkrátka dělat doma nic, stačí jim svačiny do školy a do práce, no ne? 😀 😀 A s tím olejem - no dobrý!!!!!
Evko - ty jsi se nadávno ptala na cisty, že? Já je mívám skoro pořád, ale jsou různé druhy cyst. Některé - zrovna na které trpím já - nic neznamenají. Jsou vodnaté a většinou prasknou samy. Ani to nepoznám, jen trochu bolí. Pak jsou ještě nějaké masité a velikostně se liší. Já jednou na UV měla 7 malých cističek, MUDr mi okamžitě na 3 měsíce nasadila antikoncepci, je to vlasntě jen špatná funkce vaječníků, nebo alespoň u mě tomu tak bylo. No a pak se to po pilulkách upravilo samo. Bohudík to bylo v době, kdy jsme se o miminko ještě nesnažili. teď mám sice klid, ale snažení vede do pekel 😒 .
Jinak asi přichází mrcha, taky dobře, ale až se mi to rozjede, tak to asi nebudeme mít konce. Od 30.8 ani sex, ani mrcha, jak asi mám fungovat, nejsem ani trochu protivná 😀 😀 😀 😀 . A škola - samá filozofie, no mám co dělat, abych si to vůbec dočetla. To je zase studium. 😀 😎 Hezký večer všem a pište

lilienka
8. říj 2008

hezký večer děvčata,
tak jsem si opět a zase dala víno-stavil se tu bratranec s rodinou,tak jsem si zablbla se skoro3-letou holčičkou.Je úplně nádherná 🙂 Dnes jsem taky pekla-ale jen obyč.bábovku,akorát jsem neměla vanilk.cukr ani citron,tak jsem tam migla rum 😀 chutná dobře 😀 Michul,co vlastně studuješ?Střední nebo výšku?Jinak,dnes bylo fakt krásně-jsem se slunila 🙂

evkaa25
8. říj 2008

taky přeju hezký večer,
Michul díky za informace o cistách,tak jsem alespon´ o něco chytřejší.Sleduju,že ty víš o těhle našich potížích skoro všechno 🙂 nechtěla by sis otevřít gynekologickou ambulanci??? 😀 😀 😀 Myslím,že by ses uživila.Teda já bych k tobě určo chodila 😀 😀 😀
Lili ted´ když tak píšeš o tom vínku,uplně jsem dostala chut´.Víno by doma bylo,ale manža ho nepije,tak to bych si připadala sama asi jako alkoholik 🙂

lilienka
8. říj 2008

evi,manža taky teda nepije,ale ted při té naší smůle si teda dal 🙂 jinak jak piju sama,tak si dám max.2deci-taky si připadám divně 🙂

michule
autor
9. říj 2008

Ahoj holky. Píšu z práce, nemůžu se na to dívat, jak ubíháme na 3ti stránku. 😀
Koczurko - jakto, že ty s tím nic neděláš? Ty zase pečeš, že??? 😀 😀 😀
Lili - dělám výšku. Byla jsem strašně nadšená když mě přijali, ale teď ta euforie odpadla. Nějak jsem se ještě nestačila nadchnout. Je to o něčem jiném. Mooooc učení a to mě zrovna teď moc nebere. Špatné období. Jsou to dějiny, ty mám sice ráda, ale ta angličtina co se mám učit, tak ta mě dostala. To nedám. A s tím vínkem to mám stejné, taky si občas sama cinknu se sebou, ale taky jen 2dc. No co bychom z toho života měly, no ne?
Evko - já mám ,, gynďácké ,, problémy od malá. Pak ta moje ségra je víc na gynďe než doma, takže to máme v rodině. Pořád něco řešíme a probíráma. Už toho máme za sebou víc než dost. Takže je jen velmi málo věcí, s kteýma jsem se ještě nesetkala, bohužel. 😀
Gabi - jsi v pohodě a plná optimismu?
Tak holky, trochu se čiňte nebo nám uzamknou téma. 😀 😎

koczurka
9. říj 2008

AHOJ HOLKY!!!
Michul,kdepak nepeču. 😀 Žaden už to nechce žrať. 😀 Ale je pravda že mně pečení fakt baví,já to nemusím jíst ale prostě je to můj relax.
S tím pitím holky...já teda mám hodně ráda pivko ale i vínko.To jsem šla nedávno v obchodě kolem regálu s vínkem a dostala jsem strašnou chuť na to.Sakra pořád nic nevím tak ani nemůžu,já se fakt picnu.Holky já teď vedu podivný život,,nekouřím,nepiju,sexuálně nežiju a ani to kafe nepiju" to mám parádní že? 😀 😀 😀 😀 😉
Gabi a co je s Tebou babo?Že se ani neozveš. 😨

lajcikova
9. říj 2008

kocur to je už s tebou špatne když už vubec neřešiš,ale ja sem na tom stejně,nepiju,nekouřim a od 3.9 ani nesexuju,nejdřiv k vuli těhu a ted k vuli tomu potratu 😝 no super život.