Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
9. říj 2008

Lajci,to mi chceš říct že kdybych jako třeba byla těhu tak nebudu celou dobu moct ani sexovat jo? 😨 😕

lajcikova
9. říj 2008

no mě to zakaz k vuli tomu špiněni ☹ stejně to bylo k ničemu.dneska sme museli k tchanovcum,tchyně mě překvapila byla na mě jakasi hodna 😕 asi se na demnou smylovala,jen sem tam viděla plenky co koupila švagrovce a depka opět začala 😢

koczurka
9. říj 2008

Aha no vlastně.No to ty tchýně někdy bývají jak míliusci a někdy jak kakabusy že?Taky jsem někdy velice mile překvapena.Depky kšá,kšá od Lajci!!! 😉

michule
autor
9. říj 2008

Ahoj holky. 😀
Zrovna jsem u segry a dovádíme se štěnátkem. Aspoň nějaká útěcha v tom ošklivém světě.
Lajci - to pěkně píchne, to znám. No jo, snad se i my brzy dočkáme.
Koczurko - ty jsi šikovná holka. Teď si představ, že fakt žádne techtle celých 9 měsíců. No co mi pro to štěstí neuděláme, že?
Jinak se mi mrcha rozjela takovým způsobem, že bych to nikomu nepřála. Bolesti jako kráva. No aspoň to budu mít zasebou a jdeme do dalšího, sice zbytečného snažení 😀 .

lajcikova
9. říj 2008

michul tak vitej mezi nami,taky čekam na ms a hura do zbytečneho snaženi,jelikož když neni ovulka tak to nejde 😠 jsem desatej den po revizi,myslite že musime čekat těch šest tydnu než mužem sexovat? 😀 😝

lilienka
9. říj 2008

lajci-mi řekl,že mám ještě chvilku počkat s techte,ale čí se to dá? Jsme na to vlítli jak za mlada 😀 člověk se pořád řídí nějakýma rada a k čemu to je? Zatím mi nic není,tak si užívám co to dá 😉 Jinak jsem si dnes našla nového dr,tak jsem zvědavá-prý je supr a zabývá se i neplodností.Jsem si koupila vitamíny na"přípravu před"těhot.a ze zvyku jsem si je spočítala-a místo 30 jich bylo jen 28 😖 příště je spočítám přímo v lékárně.Michul mi na bolesti poradila jedna sestřička ibalgin a paralen dohromady.Já naštěstí po operaci už žádné prášky nepotřebuju(dříve jsem spotřebovala i celé balení brufenu 400 😒 )

gabka14
10. říj 2008

Ahoj holky!!! 🙂
Kde jste kdo? 😀
Kocurko, tak jak je?Cítíš se v pohodě?

Já se cítím docela fajn, ale občas mně pobolívá to břicho.A taky prsa, tak jak bych to měla dostat.Jeden den byl klid a dneska mně zase bolí v podbříšku.Doufám, že se mrcha nehlásí!!!! 😒 Už aby byla středa a já věděla, na čem jsem.

koczurka
10. říj 2008

AHOJ HOLKY!!!
Gabi,já se cítím úplně normálně.Určitě se Ti nehlásí mrcha,nesmí! 😉 Já už taky odpočítávám dny,už je to fakt dlouho,moje nervy! 😠 Opatruj se.
Michul,to snad ne že bych třeba nemohla celých 9 měsíců,to je děsná představa.Ale to si myslím že to je blbost a kdyby tak co už by se dalo dělat že?Udělám cokoli. 😀 😀
A jak jde škola?Už máš asi dost učení a tak že?Co drahý kdy bude mít tu operaci?
Lajci,já osobně bych teda žádných šest týdnů určitě nečekala pokud bych neměla nějaké problémy. 😀 😎
Lili,to mně nikdy nenapadlo počítat léky. 😀 Ale jak vidím tak se to vyplatí.
Holky,dneska jsem seděla v čekárně v gyncentru,byla jsem tam s kámoškou ona tam chodí na gyndu.Bylo mi tam divně,fuj.Viděla jsem toho dr. co je tam místo Jaroše a je to sympaťák a prý je strašně fajn,říkala ta moje kámoška.Ale nad mojeho dr.Dostála určitě nemá. 😉 😵
Přeju Vám hezký víkend!!!

michule
autor
10. říj 2008

Ahoj holky. Takže - huráááá vííííkendíček 😀 .
Gabi - neboj - nebude to a nesmí to být ta debilní mrcha. Prostě buď v pohodě. 😀
Koczurko - já když jsem čekala malého, tak jsem fakt měla pust. Mě to ani nechybělo, horší to bylo s manželem. Já jsem se strašně bála, jenže to jsem měla krásných a zároveň hloupých 18. Teď už jsem velká holka, snad bych si s tím poradila a vím, že ty to taky zvládneš 😀 . Jinak škola na prd, strašně moc učení, do kterého se mi samozřejmě nechce. No a drahý jde na operaci 2.11. Tentokrát si tam poleží hodně dlouho, bude to náročná operace, ale snad mu to na chvilku pomůže a vydží 10 let, než mu to koleno vymění. Bobek malý. No a dále - já už nelenoším, zrovna jsem domyla všechny okna. Potřebovaly to jako sůl. V 17h jdu na nehty a pak někam na vínečko, jelikož nemáme mladého doma. Techtle asi nebudou, krvácím jako na porážce, to jsem ještě asi nezažila. Je to sice druhý den, ale pokud to tak bude pokračovat, nebudu mít dostatek krve na odběry 😀 😀 😀 😀 !!!
Lajci - ty jsi nez OVU? Já ji mám, ale asi zbytečnou. Jako nechápu, když jsem tak moc v pořádku, proč mi tam ta jedna pitomá, malinká, nejrychlejší spermie nezůstane 😀 ?

lilienka
10. říj 2008

ahojky
já pracuju s lékama a vím,jak ty mašiny počítají 😉 takže je to moje profesionální deformace 🙂 jinak jsem se včera dovolala ke kartářce(poprvé) a bylo mi řečeno,že miminko budu mít,ale trochu později-tak za rok.Jenže nevím jestli tím myslí,jako že za rok otěhotním nebo už budu maminou...protože jestli by to bylo to druhé,tak to by teoreticky znamenalo,že by se povedl 2 pokus.A pak ještě-aby to vůbec vyšlo co?Ale jelikož je to dobrá zpráva,tak tomu věřím 😀 uvidíme za rok 😀

lajcikova
10. říj 2008

ahojik holky 😉
lili tak kartařka?,neposlala bys mi tel do ip?

no tak sme teda sexovali 😀 ale bohužel sem po tom dostala jakej si zachvat a řvala sem hodinu v kuse,no manža teda plakal se mnou ☹ fakt nevim co to bylo,asi sem debil či co,kdyby před tim ale až po tom 😒 myslite že sem normalni nebo sem fakt na hlavu?

lilienka
10. říj 2008

broučku-neboj-já brečela taky,sice né po sexu,ale i tak nějak mimo.Asi to budou ještě ty hormony.Máš štěstí,že máš takového muže.Bylo toho na nás prostě moc.Detaily pošlu do ip

michule
autor
12. říj 2008

Ahoj holky - všem krásnou neděli a jsme jako opět na 3ti stránce, no fuj! Vy jako nemáte co psát??? 😀 😀 😀 No je to asi tím, že je venku tak nádherně a vy jste určitě někde na výletě. No já taky chodím odpoledne na procházky, ale teď tu jsem 😀 ! Takže jdu nasmažit řízky a pak tu kouknu, jestli náhodou nějaká dobrá duše je taky doma. 😀 😀
Lili - to si piš, že budeš maminou. Na to nepotřebujeme ani kartářky. Prostě máme svpu víru!!! ( Já vím, že s ní je to taky někdy těžké, ale... ) 😎
Lajci - tak to se mi ještě nestalo, ale jelikož mi dnes sončila mrcha, tak nevím jestli nebudu řvát jak tygr taky. Jenže drahý by se mnou asi nesdílel stejný názor, on by se na mě díval jak na idiota, že mi to dělá tak dobře, až jsem se z toho rozeřvala 😀 . ( Trochu jsem to odlehčila, ať nejsme smutné ).
Gabi - Koczurko - jak se máte a jak se cítíte??
Dlouho tady nebyla Ilča, že? Tak pište. Kouknu tu a pokud tu budu sama, tak vás budu pořád otravovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . V každé diskusi holky píšou jak urvané a tady klídek po pěšině.

gabka14
12. říj 2008

Ahoj holky 🙂 🙂 😉

Taky všem nádhernou neděli....a dneska se teda vyvedla, sluníčko nám svítí 🙂 😵
Michul já se cítím docela fajn, až teda na to, že mám pořád pocit, že to dostanu.V podbříšku mám pořád pocit, jako by měla ta mrcha dorazit. 😕 Ale možná to fakt nic neznamená....pokud nekrvácím, tak hlavu nevěším 😀 😀 😀
Jinak zítra nastupuji na tu rekvalifikačku, tak už se docela těším. a do středy než pojedu, tak mi to snad rychleji uteče, myšlenky se budou soustředit na něco jiného. No a Ili tu fakt už dlouho nebyla. 🙂

lajcikova
12. říj 2008

ahojte,teda jako nevim kde bydlite ale u nas je mlha,kosa a mrholi 😠 tak asi pojedu k někomu z vas na navštěvu do tepla 😀

jinak dnes mě měli zcela zdravej oběd-řizčky s kaši 😀

michule
autor
12. říj 2008

Lajci - u nás je fakt nádherně, bylo i včera. Sluníčko úplně láka na procházku. A oběd - no my měli úplně to samé. Jen já a drahý brambory a mladý kaši. Pak salát a kupu šeri rajčátet. Ty jsi z Přerova. Vidíš jaký kousek a jak si to počasí dělá co chce. 😀 No a s tou návštěvou, jen klidně přijeď, jsi vítaná. 😀 😀
Gabi - neboj, bude to OK. Musí! No a asi jsem přehlédla na jako rekvalifikaču jdeš? Aspoň ti to fakt uteče a nebudeš nervózní. Středa je za dveřmi. Jsem na tebe a Koczurku fakt zvědavá, moc vám držím palečky a pevně doufám, že tu smůlu tady už konečně přelomíte.

lajcikova
12. říj 2008

no mi vykladej včera sme jeli do polska a od nov.jičina sluničko jen tady v hranicich mlha 😒 počasi jako by chtělo sněžit 😠 to fakt nemusim.

lilienka
12. říj 2008

lajci-ke mě se můžeš taky stavit 🙂 Já jdu zítra na ko a pak už snad pofrčím do práce.A pak si budu říkat,jak mi bylo doma fajn 😀 Myslím děvčata,že už mě to všechno asi konečně na 100%přešlo-ufff 🙂 Tak at´se vám holky daří 🙂 pa

lajcikova
12. říj 2008

jasny holky ja se stavim sice nevim kam ale stavim se 😀 ja jdu ve středu do prace na konec si to rozmysleli tak teda nasttupuju 😉 sice budu nadřena jak bulhar ale potřebuju prašulky 🙂

lilienka
12. říj 2008

tak vidíš-aspon práce ti vyšla 🙂 Mě čekají taky samé přesčasy-at mám money na další pokusy-do vánoc to vydřím,ne? 😉

koczurka
12. říj 2008

AHOJ HOLKY!!!

Já jsem dneska ráno s drahým vyrazily na výlet ke skoro švagrové do Opavy.Bylo moc fajn,grilovalo se,na hříbkách se bylo,takže taková pohodička.
Michul,já se cítím úplně normálně.Každopádně čtvrtek se blíží a to je moc fajn. 😀
Gabi,tak to Ti uteče úplně perfektně tím že jdeš na tu rekvalifikačku.To se máš,ale já taky se snažím pořád něco dělat nebo jsem někde pryč.
Lajci,to je super že Ti ta práce nakonec vyšla.Určitě jsi ráda že? 🙂
Lili,je dobře že už jsi v pohodě. 😉 A do vánoc to je chvilička to už je za dveřma.

lilienka
13. říj 2008

Ahojky děvčata,tak ve středu už jdu do práce 🙂 konečně.A vůbec-kde jste??? jsem tu sama samotinká 😉

konka
13. říj 2008

ivet, vidis, zacina se blyskat na lepsi casy 😉

lajcikova
13. říj 2008

no snad konko,pořad čekam že tě něco cvrnkne a ty mi řekneš nějakou tu předpověd 😀 dnes se mi zdalo že smil měla dvě holky a jednoho kluka ale ten bohužel...........brrrrrrrrr,to se mi určo nevyplni nesmi 😒 už ty sny nesnašim 😖

konka
13. říj 2008

ivet, az me otrepalo.. 😠 musi to dopadnout dobre..

hele, neboj, ten spravny cas prijde.. 😉

lajcikova
13. říj 2008

taky si to přeju,až se stydim že sem to napsala,radši sem měla držet h..., 😢 ale smil je holka silna a určo to zvladnou na jedničku 😉 a podle ultr,sou to holky,tak to byl nějakej blbej sen 😠

konka
13. říj 2008

vis, co se rika, kdyz nekoho vidis ve snu umrit, tak on zije hodne dlouho...

lajcikova
13. říj 2008

přesně konko,divala sem se do snaře,a tohle tam taky bylo 😉

konka
13. říj 2008

takze se tim uz netrap.. a kdy nastupujes?

michule
autor
13. říj 2008

Ahoj holky. Přemýšlím, proč jsme se tak odmlčely? Co se děje? Každá diskuse plná příspěvku a tady to umírá. No jo, tak se rozepíšeme třeba - co děláme tak běžně v pondělí večer ?????? 😀 😀 😀 😀 Já třeba čučím na přátele.
Lajci - fuj, to jsou hnusné sny. Ještě, že jen sny. Mě se zdálo, že jsem se zapoměla zbalit do toho víkendového sklípku. Neměla jsem co na sebe. 😀 Takže si myslím, že mě rovnou vysadí někde v Kroměřížské léčebně, protože jsem vhodný adept. 😀 😀
Lili - takže taky hurá do práce!!! A co, těšíš se, nebo žádná sláva? Aspoň ti ty dny budou utíkat. No a kolem vánoc si zase budeme psát, jak jsme na tom se stimulkou. Já bych měla taky začít kolem vánoc. Ale uvidím jak mi příjde mršina. Bylo by najivní si myslet, že mi nepříjde, ale nemusela by, že? Ježiš, to by bylo skvělé, kdyby jsme nic tak krutého nemusely podstupovat a jen si ,, vrzly ,, a bylo by zaděláno 😀 . Ale když si vzpomenu co mě zase těma injekcema čeká, je mi na nic. Já tak špatně snáším tu stimulaci blbici 😒 . No jo, co naděláme.
Koczurko - jakto, že ani ty nepíšeš? Víkendový výlet, to chápu, ale je týden!!!!!! Ve čtvrtek na tebe budu strašně moc myslet, ať máš hCG tak milion 😀 . Na Gabču už ve středu. Moc vám držím palečky. 😀 😎 😉 🙂