Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

mimco
17. dub 2008

Ili máš IP, promiň, že tak pozdě.
Pa a drž se

gabka14
17. dub 2008

Ahoj holky!!! 😉
Michul a Koczurko tak jsem tady.Nějak nám blbnul internet, tak jsem se sem nějak nemohla dostat.A v práci počítač nemáme. 😉 Ale jsem zde, samotné vás v tom nenechám! 😀 😀 😀 Včera jsem byla na krev a posílala jsem ji do Olomouce.Měla jsem jít 3.den cyklu a 21. den cyklu.Tak teď čekám na ten 21. den a zase to budu muset poslat do Olomouce.Paní dr. Oborná mi dala žádanku, ať mi tu krev vezmou tady u nás, abych nemusela zbytečně kvůli krve jet až do OL.

Koczurko a ty jedeš kterého května do OL?Už se určitě moc těšíš, že? 😀

michule
autor
18. dub 2008

Ahoj holky.
No to teda nééé!!! nemůžeme se dostat tak daleko, až na třetí stranu. Tak to rychle napravím.
Gabi - přesně i já jsem posílala krev a taky čekám na 21 den a šupky na poštu. Stejně je to zvláštní, že se to dá takto udělat, že? Ale super, že nemusíme jezdit do OL. A co net, už je to OK?? To musel být i mladý na nervy, že??? 😀 😀 😀 😀 A lykopen jste na ten oxidační stres už koupili??
Koczurko - pořád teskníš po pejskovi??? Tak už to tu ani my dvě nedržíme. No nic, musí se to zlepšit!!!!! 😀 😀 Neboj, už se ti to blíží a budeme mít všechny zážitky. 😀
Fandro - super, tak jsi další na řadě, no to je pecka. Takže nejdříve pojede Koczurka a ty hned pár dnů po ní. To jsem ráda holky, že nám to tak pěkně vychází.... 😀 😎 😉 Je to tam fak super, naprosto jiné zacházení, jsem šťastná, že jsme to udělali......
Mimco - tak se nám tady taky ozvi, třeba jak bylo v Alpácha a jestli máte výsledky z písemných?? Mě to čeká v pondělí, třepu se, ale dát to musím. Pak poreferuji.
Všem moc pěkný víkend. 😀 😀

konka
19. dub 2008

ahojte, tak jsem dnes 4DC, manzel byl dnes se mnou u sestricky, aby dostal instruktaz ohledne pichani injekci a kdyz mu rekla, ze mi tam tu jehu musi zapichnout celou a kolmo, tak prohlasil, ze to neni nic pro nej, ze to teda ne... 😠 nastesti sestricka je super, uplne jedinecna, takze kvuli mne i zitra prijede do ordinace a pichne mi muj fostimon,.. mam pocit, ze mi bublaji trosicku vajecniky, jinak zadnou reakci nevidim.. nevite, odkdy muzu pozadat o nemocenskou? prace me hodne stresuje, tak bych chtela se jen venovat relaxu. v po jdu na kontrolu, tak musim s papirkem, abych se na vsechno dostatecne informovala. jen by me zajimalo, zda zjistuji u spermii, zda jsou kvalitni, to asi ne, ze? aby mi nejake chciplinky nenapichli do vajicek, teda pokud nejake budou..

princ
19. dub 2008

🙂 ahojky konko, mě teda aspoň tvrdili, že se u spermií musí zjistit vše ... no prostě aby byli O.K. a ne zdechlinky .... ptáš se na nemocenskou .... já ji mám od hydrolaparoskopie a v poho ... takže nevidím důvod proč by jsi ji nemohla mít i ty ... 🙂

konka
19. dub 2008

princ: no ja uz si zacala pichat, zatim mi ji nikdo nenabidl.. a oni ty spermie vysetri? krom pod mikroskopem? a ted stimulujes, nebo cekas na opu ci transfer?

koczurka
19. dub 2008

AHOJ HOLKY!!!

Gabi,to víš že se těším...ani nemluv! 😀 Jedeme tam 7.května na 11h.A Gabi,Ty nemusíš jít na tu genetiku?A co ten strom rodokmenový co skládala Michul,to taky nemusíš?
Michul,no to teda nemůžeme být na třetí stránce,máš pravdu!Já se taky polepším. 😀Ať Ti v pondělí dopadnou písemné co nejlépe! 😉 Držím pěsti a neboj to dáš! 😎
No jinak to je moc fajn že se nemusí kvůli krve do Ol.Je to prostě paráda,fakt.Fandra se taky přidala,no paráda.Ale jenom nečti a piš,piš ju?

michule
autor
20. dub 2008

Ahoj holky.

Koczurko - tak ještě 3 týdny. No super, vidíš jak to utíká. Děkuji za podporu, budu jí zítra potřebovat. Hned dám vědět. 😎 😎
Jinak ještě musím dodat, že Vpitris ( ta kočka co zapadla hned na první pokus s IVF u MUDr. Čermáka!!!! ), tak včera porodila holčičku Aničku. Byla jsem tam a je to nádherný uzlík. Prostě nádhera a já doufám, že se toho všechny dočkáme.
Pěknou neděli všem!!!! 😀 😀 😀 😀

koczurka
20. dub 2008

AHOJKY HOLKY!!!

Tak jakpak se máte?Venku tak škaredě a nikdo ani nenapíše,je toto možné! 😀
Počkejte až se zase sejdeme...Vám dám za uši. 😀 😀 😀 Doufám že to bude brzy!
Michul,vydrž za chvilku se taky dočkáš krásného uzlíku....si piš teda a my všichni! 😉

princ
20. dub 2008

Ahojky holky ... 🙂

tak zítra jdu na kontrolu a dozvíme se konečně co bude dál ... asi začnu stimulovat ... nebo simulovat ...ne dělám srandu 😉 🙂 konko: pod mikroskopem samožřejmě ale já si myslím že to musí vyšetřit snad navšechno ... tedkom jsem se dívala do papíru od manžela co všechno museli udělat v OV :
Makroskopie;
Zkapalnění;
Konsistence;
Aglutinace;
Kultivace a potom tady jestě je:
Motilita spermii:

princ
20. dub 2008

Prog. rychlá
Prog. pomalá
neprogresivní:
Nepohyblivé:

MOrfologie:
Normální
defekt hlavičky
degekt krkčku
defekt bičíku

toto všechno takže sama uvidíš.... 🙂
jinak ti přeji a všem ať to už konečně vyjde .... nejhorší je na tom to čekání ...

Zítra pisnu jak jsem dopadla .....

smilers
20. dub 2008

Zdarec, teda vy jste se rozepsali, jak se vede? vidim princ, ze zacnes taky stimulovat nebo simulovat?😀😀

konka
21. dub 2008

tak dnes jdu na kontrolu, uvidi snad na utz nejake foliky.. kdyz ne, tak nevim.. zadne priznaky nepocituji, nic me neboli... krome v krku, ale to se nepocita 😀 , tak asi urcite budu pokracovat ve stimulaci... tolik bych jich tam chtela mit tak 12 a vice? jsem nenarocna holka, ze?

princ
21. dub 2008

🙂 AHOJKY HOLKY ... takže jsem byla dneska na kontrole a mám všechno O.K.
Dostala jsem nosní sprej Synarel a tedkom jenom čekam až dostanu menzes ... hurá už se těším 🙂 😀
sprejík začnu fetovat hned 1 DC a 9 DC jdu na kontrolu a pak injekce .... 🙂 Jinak pan dr. říkal že by chtěli vzít aspon tech 10 vajíček at máme neco do zásoby ....
takže papa 🙂 🙂

smilers
21. dub 2008

Nazdarek vsem, tak utz dobry, zjistila jsem ze mam polycysticke vajecniky, diky zvysene hladine lutealniho hormonu, tudiz jsem rizikova ha hyperstimulacni syndrom, dostala jsem ampule puregonu a pero na pichani a pokud zitra dopadne dobre odber, ktery me brali dnes, tak zacnu od toho telefonatu hned pichat 60 jednotek puregonu a pak vecer znova 60 jednotek, a to az do ne, kdy¨jdu na kontrolni utz, zda to na me ma ucinnek, a pak me nasadi vyssi davku s tim, ze dostanu uz asi neschopenku, jinak jsem uz dneska za puregon vyfasla 3.2201+ 60kc, takze to jsme na zacatku, pocitam, ze za hormony dame fakt kolem tech cca 9000kc a jinak dal cicham synarel

princ zacinas stejne jak ja😀

konka
22. dub 2008

tak moje nadeje se moc neukazaly... mam jen 6 foliku, nic moc nereaguji na ty hormony.. prave ze i citim, ze se nic nedeje... takze jsem fasla dalsi fostimon a jeste nejake jine injekce a zitra je kontrola.. mrazacky nebudou, ale snad bude alespon neco k zavedeni... 😠

princ
22. dub 2008

Ahojky ...
Smilers chtěla jsem se tě zeptat, jak si stříkáš sprej jestli se ti třeba neděla špatně... no prostě vedlejší účinky ...

smilers
22. dub 2008

princ nic na sobe nepozoruju, zadne vedlejsaky, jedine co ted pozoruju, je ze jsem si dnes pichla prvni davku puregonu a citila jsem se divne, ale to je vse, jinak po synarelu nic, nastesti aspon tam vevnitr to funguje ale ja nic necitim😀😀

gabka14
22. dub 2008

Ahoj holky! 🙂
Koczurko tak to ti věřím, že se už hrozně těšíš. 😀 To už máš za 14 dní, to ti uteče jak voda.Na tu genetiku jdu taky, já jsem to tu psala, hned jak jsem přijela z OL.Asi sis nevšimla. 😅 😅

Michul tak to si myslím, že se taky všechny dočkáme, stejně jako Vpitris. 🙂 😉 Musíme v to věřit a neztrácet naději. 🙂

Konko nic se neboj...i z 6 foliků se může něco vyklubat 😉 😉

konka
23. dub 2008

gabko: dekuji.. dnes jdu na dalsi kontrolu, jak me jeste vcera nebolelo bricho, tak v noci jsem uz bolesti nemohla spat... ne ze by bylo velke, ale fakt boli.. no snad budu uspesna a nejaky ten folik se jeste urodi..

gabka14
23. dub 2008

Konko tak držím pěstičky....a dej vědět, jak jsi dopadla na kontrole.

konka
23. dub 2008

holky,tak moje dnesni kontrola... foliku je stale stejne, zadny nenarostl, nastesti se zadny neztratil, vysplahaly se na 16,16,16,16,16,15, pichli mi do bricha neco cefrotide- nejde to precist, zitra musim do olomoce, protoze se rozhodne zda dale stimulovat, ci jit na UPO.. ptala jsem se ho, proc mam malo foliku. tak rekl, ze mi ten jeden nejak neprodukuje, ac je normalne velky.. ale ze to tak brat nemam, ze treba bude hodne vajicek.. no myslim si, ze se dneska i usmal.. moje dotazy jsou cim dal vic odbornejsi diky vam .-D a uz jsem si zvykla, ze ho nemam rusit pri pocitani mych foliku na utz, to on nemluvi, az pak .-D a tak teda UPO v so nebo v ne... tak kde jste.. holciný??

princ
24. dub 2008

Ahojky, tak se nám po delší době udělo venku krásně ... no konečně... 🙂 Konko držím palečky ... moc ať ti to vyjde ...

Smilers ty jsi dostala Pruregon přímo ve Fertimedu ... ať vím jak tam pojedu na kontrolu ... ne že bych neměla peníze ale jsem typ člověka , který nenosí hotovost ale kartu a tu tam jaksik neberou ... haha ... 😀

takže si jinak užijte krásný den papa

smilers
24. dub 2008

Nazdarek🙂 princ jj dostala jsem 3 ampule puregonu ( jedna ampule je 300 jednotek) primo ve fertimedu, platila jsem vcetne pera na pichani 3225kc a v ne mu ceka UTZ a pravdepodobne me daji uz PN asi me budou uz zvysovat davky

konka
24. dub 2008

ahoj holky, tak me ceka v sobotu OPU, dnes uz tam bylo 7 😀 bojim se, ale uz aby to byo za mnou

koczurka
25. dub 2008

AHOJ HOLKY!!!
No super holky!Vidím že je vše jak má být a to je moc dobře! 😉 Držím Vám všem pěsti!!!
Mějte se krásně! 😀

princ
25. dub 2008

🙂 AHOJKY ...
ode dneška jsem feťák ... hurá .... volala jsem do Fertimedu a na kontrolu pojedu příští neděli ... takže už se nemůžu dočkat ... co mi řeknou dále .... Jinak jsem si dneska koupila vitamínky Calibrum Baby plan ...je to vhodné pro plánované těhotenství tak uvidíme ... Venku zas nádherně .. no super ... holky užijte si krásný dnešní den i víkendík... 😀 🙂

Nejlepší obrázky pro Hezký den

michule
autor
25. dub 2008

Ahoj holky.
No musím tady taky konečně napsat. Všechny vás samozřejmě zdravím.
Princ - Smil - Konka - moc vám držím palečky. Všechny!!! I když jsem tady tak málo, tak si vás pravidelně pročítám a moc vám fandím. Takže 3 adeptky na SNAD brzké těhulkování, no super.
Konko - neboj, 7 stačí. Vpitris měla 13 a jen jedno se oplodnilo. Měla šílené nervy a strach a zítra její vytoužená Anička má týden. Takže se neboj, vše bude v klidu a nestresuj, klíííídek!!!!!! 😀 😀 😀
Princ - to je super, že jsou tam i v neděli, fakt. Tomu se říká nadstandart.
Smil - a ty půjdeš kdy na punkci folíků????
Koczurko - Gabko - my to tady válíme! Jedna jak druhá. A ještě i Mimco. No počkejte, myslím, že si za chvilku budeme psát o společné stimulaci my a doufám, že pokud budeme doma, tak se tady budeme zjevovat vííííce!!!!! 😀 😀 😀 😀
Přeji všem krásný víkend a brzy zase sluníčko 😀 😀 😀

smilers
27. dub 2008

Zdarec palec🙂 tak mam po kontrole a verdikt:

na jednom z vajecniku ( nevim, uz kterej rikal, opet😀) mam cca 5 folikul o velikosti 11 az 12 mm, delka sliznice 10 mm, dalsi vajecniky asi jeden folik o velikosti 10 mm, v ut jdu na dalsi UTZ, davku puregonu me nezmenili, synarel mam zatim porad cichat, bralime opet krev, v pa bych mela jit uz na odber v celkove anestezii, pokud v to ut budou foliky treb 17mm, tak me odber bude cekat uz ve st nebo ct,takze snad foliky porostou a hlavne v nich nejake to vajco bude 😉

smilers
27. dub 2008

jo a od zitrka mam PN 😎