Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

konka
16. kvě 2008

smil kde mas dnesni testik? mas je krasne uz ty vcerejsi.. asi neodolam a zajdu si koupit test... 😵

smilers
16. kvě 2008

konko testik uz je pridany, manzel se totiz zblaznil a koupil me 6 mamatestu po 2 kusech v kazdem baleni😀konko ja jsem z OLomouce, tzn, ze do fertimedu chodim tady v olmiku 😉

konka
16. kvě 2008

aha smil, to je skoda... 😀 asi jsem to chytre vydedukovala z nazvu diskuse 😀 to nevadi... ajak se dnes citis? jdu kouknout na test

smilers
16. kvě 2008

citim se uplne normalne, sem tam ospale 😀 a co ty,

konka
16. kvě 2008

smil parada, naprosta, ktery si den po et? kazdy den krasne sili.... asi podlehnu tve manii a dnes si koupim na zitrejsi rano test... 😀

smilers
16. kvě 2008

konko😀😀 jelikoz ET byl 4.5. tak jsem dnes se me zda 12 den po ET 😉

konka
16. kvě 2008

tak to mas fakt silnou carku, to ja na tom tak dobre nebyla, to je fakt tutovka..ale klepu na drevo... 🤐

smilers
16. kvě 2008

radsi jenom klep, tutovka to bude az se to potvrdi a bude srdicko nebo srdicka 😉

konka
16. kvě 2008

smil cim to fotis, ze ja to mam takove rozmazane a ty takove kvalitni fotky? asi ne mobilem, vid?

smilers
16. kvě 2008

digitalem 😉

konka
16. kvě 2008

no tak to jo.. fakt hezke fotky... ale mas je opravdu silnejsi, tak kdy mas jit na kontrlu?

smilers
16. kvě 2008

v po

konka
16. kvě 2008

tak to budu na tebe myslet... co manzel na ty testiky rika? 😵

smilers
16. kvě 2008

diky, je rad ale zatim se drzime zpatky, prece jenom to neni jeste od dr.

princ
16. kvě 2008

Ahojky, tak tedkom jsem prijela z Olmiku, jsem sice trochu unavená ale napsat něco zvládnu.... když jsem měla foliky 17-21 mm tak jsem měla jenom 5 vajíček.... z toho 2 jsou na nic ... nebyly prý moc vyvynuté no a 3 se oplodnili .... takže v něděli jedu zase do OL a jestli se bude vyvýjet všechno tak jak má tak bude i transnfer.... 🙂

smilers
16. kvě 2008

princ, tak to je bezva, drzim palce 😉

konka
16. kvě 2008

princ: hlavne to chce klid, ja mela jen dve vajicka a nakonec se podarilo oplodnit obe dve.. takze urcite bude co zavedet, tak se setri a priprav se na ET, ale to uz je brnkacka 😀 ty chodis do fertimedu?

princ
17. kvě 2008

🙂 Ahojky.... Smilers ty jsiměla kolik vajíček? ... a ten transfer probíhá jak ? jsem zvědavá .....
Konko: jo chodím do Fertimedu... ty taky?? 😉 🙂

konka
17. kvě 2008

princ: ja taky 😀 a podlehla jsem depresi, kdyz mi pri OPU odebraly jen dve vajicka.. strasne dva dny cekani.. nastesti se podarilo oplodnit obe dve.. a nechala jsem si zavest taky dve. transfer uz je pohoda. lehnes si, otazka je zda tam zustanes pres noc ci nikoliv, ja jela domu, takze na tom pokoji, kde jsi lezela po narkoze, si pan dr. pristavi zidlicku a vlozi ti je pres pipetu.. neboli to, ja citila jakoby do mne daval spise vzduch, pak jsem pet hodin lezela a jela domu... ale pokud tam budes spat, tak ti to udelaji na tom pokoji, to by ti uz vic rekla smilers.. neboli to... 😵

princ
17. kvě 2008

Podle toho co mi říkala sestra bylo by lepší kdybych tam zůstala přes noc, ale moc se mi nechce .... jsem z Karviné, takže manžel by musel potom přijet a neví jestli dostane volno... má divného šéfa .... 😖
Já jsem docela v klidu .... neustálesi myslím že se mě to netýká .... manžel je trochu nervozní ale ... dá se ....
a ty jsi odkud že jsi jela domů??

konka
17. kvě 2008

princ: mi to taky rikali, ale ja tam nezustavala, nutit te nemuzou, ja jsem pet hodinek lezela, prave proto, ze manzel uz taky hodne volna vycerpal na ty kontroly v olomouci, tak pockal nekde ve meste a pak me rychle odvezl domu.. byla jsem na zadnim sedadle v pololehu a vidis, zadarilo se, klepu na drevo... ja jsem z ostravy..

princ
17. kvě 2008

Konka: jo ještě uvidím co na to řeknou když tam nebudu chtít zůstat....doma je doma ...
jak dlouho jsi musela ležet?? celý den???

princ
17. kvě 2008

jééé ten ale je ... testík ....

konka
17. kvě 2008

princ ne, tak necelych pet hodin, ale nic nerikali, rekla jsem jim duvod doma je doma 😀 a manzel by mel v praci problem, tak jsme to vyresili tak, ze jsme jeli domu...

smilers
17. kvě 2008

Nazdarek, princ ja mela 4 vajicka, vsechny se oplodnila a nakonec byla pouzitelna 3, to ctvrte bylo jen dvojbunecne, takze sem si nechala dat tri a to pomale jsme ani nezamrazovali

Nu a samotny transfer ti udelaji primo na luzku 😉 pak budes muset 2O minut byt v poloze jako na koze.

No ja jsem ve fertimedu rasdeji prespala, uz jen z toho duvodu ze transfer byl v ne a uskutecnil se kolem 13,pokud bych totiz chtela jit domu, tak bych nemela jak , pac v ne tam odpoledne uz nejsou 😉

konko hezky testik 😉

princ
17. kvě 2008

Smilers: chtěla jsem se te jestě zeptat co jsi všechno balila na tu neděli .... oni mi řekli tak jako do nemocnice, ale já jsem v nemocnici nebyla tak mi prosim te porad děkuji 🙂

smilers
17. kvě 2008

no ja mela sebou,kartacek,pastu, myci gel,spodni pradlo na dalsi den samo 😉 kartac na vlasy,prezuvky,mobil,nabijecku,rucnik, neco na jidlo,piti,neco na cteni aby ses nenudila,pyzamo, to je asi vse, jo ajeste utrogestan,tan zacnes brat od dalsiho dne hned od rana, ale to ti daji oni, no a hlavne penize na doplaceni zbytku umelka 😉

koczurka
18. kvě 2008

AHOJ HOLKY!!!

Smilers,moc pěkné testíky! 😉 Super!
Gabi,já jsem se na tu genetiku objednávala tady k nám do Poruby.Tak asi tady mají méně lidí.Jinak s tím srazíkem,doufám že Ti to kolegyňka vymění. 😉 😀
Princ,ať Ti vše dobře dopadne.
Michul,co Ty že ani nepísneš?Taková závislačka... 😎 .Jak se daří a jak bojuješ se školou?Na ty přijímačky držím pěsti...to zmákneš,jsi kosmická ne? 😀
My zítra jedeme do Olmíku,hodně brzo ráno protože tam musíme být mezi 7-8h.Jedeme tam odevzdat střelivo a shodou okolností budu mít 3den cyklu tak si tam hned nechám vzít tu krev a nemusím jí posílat.Dobře mi to vyšlo že?Tak Vám zítra napíšu jak jsme to zvládly.
Zatím se mějte moc hezky...a pište! 😀 😀 😀

koczurka
19. kvě 2008

AHOJ HOLKY!!!

Tak to konečně funguje.Celé odpoledne jsem to zkoušela,tak jsem se dočkala.
No tak jsme zvládly odevzdat střelivo...tak teď už jen genetika a budem čekat na ortel!Doufám že nám neřeknou žádné špatné zprávy. 😕
Budu tady čekat jestly se někdo neukážete...zatím papa. 😀

koczurka
19. kvě 2008

Jinak už jsem si psala sama se sebou tak v poho...