Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

gabka14
22. črc 2008

Ahoj holky 😵 😵

Konko já jsem to od dr. Oborné slyšela taky poprvé. 🙂 Manžel má spermie dobré, ale dr. říkala, že i u dobrého spermiogramu se může toto vyskytnout. Možná jsem ten název popletla, ale tak nějak to bylo.Už jsem si tu o tom s někým psala,a že někdo na to bere nějaké léky.Tak nevím. 🙂 😵

koczurka
22. črc 2008

AHOJ HOLKY!!!
Teda já kukám jak se to tu rozjelo,super.Teď už je mi jasné proč jsem si psala sama se sebou,když jste byly všichni na dovči.
Teda já zírám co ještě může všechno existovat,,stresový oxid"to taky slyším poprvé. 😕

gabka14
22. črc 2008

Ahoj Koczurko,ale já jsem si tu už s Michul o tom oxidačním stresu psala,její manžel na to bere nějaké prášky.Tak jsi asi pořádně nečetla. 😀 😀

gabka14
22. črc 2008

Já to od paní doktorky taky slyšela poprvé a kulila jsem na ni oči, jak ten tvůj smajlík. 😀

koczurka
22. črc 2008

No jo,jenže to už je dávno a myslím že tam takový název nepsala,nebo jo? 😨 Každopádně ale vím že na něco léky dostaly.No jo,je tu moc informací a tak se mi to nějak plantá.Tak už jses objednala do Olmíku jo,to máš pravdu že to uteče jak voda.Já už tam jedu příští středu,uteklo to neskutečně rychle.
A co jinak,jak se daří?Odpočatá z dovči?

gabka14
22. črc 2008

Jo, je to už delší dobu, co jsme tu o tom psaly a ten název tam napsaný byl 😉 Jo těch informací tu je fakt moc a taky si všechno nepamatuji a plete se mi to. 😕 😀 Z dovči odpočatá jsem, teď jsem doma a odpočívám si na chvíli od madého.Jel v sobotu na tábor a jak se vrátí, tak hned zas zůstává u mojí ségry na týden.
Tak ty už jedeš příští středu?To fakt letí.No já si ještě měsíc a půl počkám, ale určitě to uteče. 😵 😵

michule
autor
22. črc 2008

Ahoj holky.
Taky čučím jak jste se rozepsaly. No jo, být na dovči, tak se koníkem taky nezaobírám. 😀 😀
Koczurko - Gabi - už jsme si o tom psaly, je to - oxidační stres a je na to nejideálnější Lykopen. My ho začali brát hned po první návštěvě v OL a je to vesměs pro muže co mají špatný spermiogram. Můj drahý ho tedy bere 5 měsíců a jestli příjde zlepšení se snad brzy dozvíme. Má se to brát asi půl roku a pak pauza. Je to na objednání v lékárně, asi tak tři dny jsem na to čekala. Někdy ho v lékárnách nemají a stojí cca 470,-kč. No a to je o tom asi vše. Koczurko - to strašně rychle uteklo, už příští týden, to je pecka. Tak pak musíš rychle referovat.
Gabi - kde jste byli na dovči???
Konko - krásný ultrazvuk, fakt. Miminko jako namalované 😀 😀 .
Ili - no na ty zmrzlinky mi nic nemohli říct, jelikož jsem je tam jen převezla a paní embryoložka je hned musela uložit zpět do čerstvého dusíku. Jinak se v Gyncentru s nima dá domluvit, úplně bez problému. Dají ti kontejnér a jedeš do OL. Já jsem si je nechala nachystat už kolem 7h ráno a hurá do OL, žádná zdržovačka a pak kontejner cestou vrátíš. Záloha je 2000,-kč. Ty ti pak vrátí. Zvládneš to. No a my se 14.8 dozvíme více. Jsem napnutá.
Tak mějte hezky večer a pokračujte v tom psaní ať máme co číst. 😀 😀 😀 😀

konka
23. črc 2008

michule: dekuji za pochvaleni utz.. vypada jak maly mimozemstanek - tak sveho sourozence nazvala pubertalni dcera 😀

vcera jsme meli s manzelem diskusi, ze vlastne ani jeden tak nejak tomu porad nemuzeme uverit, ze to vyslo.. snad to pochopime, az se male narodi 😀 ale vam se to holky krati a kazkdopadne to dopadne dobre.. je to za par dnu a budete cekat na vytouzeny vysledek...

gabka14
23. črc 2008

Ahoj Michul 🙂
My jsme letos byli jen v chatkách na Olešné,ale bylo super.Manžela totiž stejně moře a hlavně povalování na pláži neláká.Ty jedeš do Olomouce 14.8.?Já myslela, že dřív než Koczurka. 😀 No jo no, ty jsi musela čekat na tu genetiku, co?Jo a ještě k tomu oxidačnímu stresu, doktorka říkala, že se to může projevit i mužů, kteří mají dobré spermie a že se to může třeba i u mně skrz té mojí nemoci apod.

ili5
23. črc 2008

Ahoj,Gabko,tak genetiku jsem volala Všetečkovi,ale kde to nevím,jak jsem slyšela v září,tak jsem se ani na adresu neptala.Můžeš mi teda dát kontakt na tu Ostravu,kde se nečeká xcelá věčnost? 😀 😀 😀 Zkusím ještě tam zavolat,jinak to kašlu,stejně nevím jestli to do září stihnu,chtěla bych to v září zavést.
Michul,tak tys ještě nebyla na konzultaci u doktora,jen jste převezli zmrzlíky?Spíš mi připadá,že nás připravují na 2,IVF než na KET:Ani nevím v jakém stavu budou,tak to nebudu protahovat nějakýma odběrama,když na 2, ivf nepůjdu,anebo hnedle v tomto roce.A pak jak se rozhodnem jít,tak zas budou odběry brát znova,protože budou chtít čerstvé a zas něco vydělat...Jak pojedu 20,8, tak to domluvím na to září. 😉

koczurka
23. črc 2008

AHOJ HOLKY!!!
Konko,fakt moc pěkná fotečka,je to malý zázrak. 😉 😀 Kdyby mně se někdy povedlo otěhotnět,tak bych tomu taky asi nemohla uvěřit.Takže naprosto chápu. 😀
Gabi,na Olešné je krásně že?Mně moře taky neláká,protože když jsme u moře byly tak jsem měla celou dobu střevní potíže a to už jako fakt nemusím.Jako očista možná dobrý,ale nemusím. 😎 😅 Mladého nemáš doma tak se aspoň častěji dostaneš k PC že?
Michul,samozřejmě že napíšu hned jak dorazím z Olmíku.To je jasné! 😉

konka
23. črc 2008

koczurko: no je to zazrak a neboj, vsechny vas to tu potka.. ono to cekani je hrozne, kdybychom tak mohly znat vysledek dopredu, ze? 😀

gabka14
23. črc 2008

Ahoj holky!! 😉
Ili tak jestli jsi volala Všetičkovi, tak to jsi volala do toho centra.Tak zkus ještě zavolat do té Ostrava Poruby na toto číslo 597 37 22 12.A dej pak vědět, jak jsi pořídila.

Koczurko jo na Olešné je krásně, i když jsme neměli moc dobré počasí, ale i tak bylo fajn.Je tam ten krytý aquapark,tak když bylo škaredě, tak jsme byli tam.Ale dvakrát se nám poštěstilo koupat i venku, když se sluníčko na chvilku umoudřilo 😀 😀 😀 Mně moře ani nevadí jako ta cesta tam.Autobusem to dlouho trvá a letadlem se bojím. 😀 😲 Ale loni jsem si dodala odvahy a letěla jsem a bála jsem se celou cestu tam i zpátky. 😀 😀 A na Olešnou je to, co bys kamenem dohodil, takže žádné letadlo, no prostě super. 😀

koczurka
23. črc 2008

AHOJ VŠEM!!!
Konko,určitě nás to potká každou to je jasné,ale to čekání je fakt mazec! 😠 😅 To by bylo moc fajn znát výsledky dopředu no. 😀 😀 Já už jsem tu nejednou psala,že až otěhotním tak tomu ani neuvěřím a ten pozitivní test si zarámuju. 😀 😉 😀
Gabi,já bych měla neskutečný strach letět,to bych asi nedala.To je strašné to počasí teď co?Chudáci ti co mají zaplacenou dovolenou někde tady,to je léto fakt! 😒

koczurka
25. črc 2008

AHOJ HOLKY!!!
Tak co nebo co,už zas na třetí stránce. 😒 Jste zas odjely všichni na dovču ne? 😀 😀
Hezký víkend přeju... 😅

michule
autor
25. črc 2008

Ahoj holky. 😎 😀
Taky přeji všem krásný víkend. Doufejme, že se počasí umoudří a začneme se zase opalovat. 😎
Gabi - jen na Olešné!!!!! To si děláš legraci, my letos nejedeme nikde, takže i to je relax. U nás je strašně moc pěkného prostředí. Jeden rok jsem byla na Zlatých Píscích a byla jsem unešená a stejně tak jsem z Žermanic. Koczurko - vy se chystáte někam na dovču??? Protože jakmile odjedeš, tak budeme na 5 str. 😀 😀 😀 Kdo to tady asi tak jako bude držet??
Ili - ano, my už máme konzultaci za sebou a v době když jsem vezla zmrzliny do OL, tak se mi dělala ještě genetika a čekali jsme jen na výsledky. Jinak máme vše ( krev 3 DC i 21 DC, sperma i v době brání Lykopenu ) a jsem tedy zvědavá co nám toho 14.8 řeknou. A tomu Všetečkovi opravdu nevolej, měla by jsi výsledky hotové max. do prosince, je to na palici.
Takže se mějte moc hezky a zase nahlídnu 😀 .

koczurka
25. črc 2008

Ahojky!!!
Michul,jak tak kukám tak asi radši nikam nepojedu protože by to tu nejspíš zaniklo. 😀 😀 😉
Ne,my zatím nic naplánováno nemáme,snad se něco naskytne,nebo se prostě rozhodnem vyrazit tak prostě vyrazíme.Nejlepší akce jsou stejně neplánované že? 😉 😀 Někde se prostě vetnem. 😵
Ještě dneska kuknu...zatím...

koczurka
27. črc 2008

AHOJ HOLKY!!!
Tak se hlásím zase jen sama sobě tady,ale věřím že se určitě brzy tady někdo ukážete.Počasíčko se nám umourřilo tak asi nejspíš lítáte někde po venku a užíváte sluníčka že? 😅 Já jsem včera byla na oslavě a ještě teď trávím ty dobrůtky co jsem tam pořád ďobkala. 😝 😀
Zatím se mějte hezky a pak ještě určitě kuknu... 😵

koczurka
27. črc 2008

...umoudřilo 😀 😀 (oprava)

konka
28. črc 2008

no ja po patecni bource prisla o modem a sitovou kartu, takze tak tyden budu na netu jen z prace.. ach jo.. moje zavislost na konikovi ted dostava zabrat ...

koczurko: ja jeste ted nemuzu uverit tomu, ze se to povedlo.. 😵

koczurka
29. črc 2008

AHOJ HOLKY!!!
Kde zase vězíte holčenky?
Konko,tak ať to máš co nejdřív spravené,protože závislost na koníkovi naprosto chápu.I když tady nepíšu úplně každý den tak vždy jak zasednu k PC tak tu nakouknu...a to je dost často. 😀 😉 😀

gabka14
29. črc 2008

Ahojky!!! 😵
Koczurko tak se dívám, že sis tu psala teď skoro sama se sebou.Takže zítra už jedeš, že?Tak dej pak hned vědět, jak dorazíš domů.Jsem moc zvědavá, co ti tam poví.Mně ještě ty výsledky z genetiky nepřišly, teď je to čtvrtý týden, co jsme tam byli.Tak snad už to brzy příjde. 🙂

michule
autor
30. črc 2008

Ahoj holky.
Všechny zdravím v tom parnu.
Koczurko - tak piš, jsme zvědavé. Doufám, že všechno v pohodě???? 😀 😀 😀 😀 Taky jsem na tebe myslela.
Gabi - už by ti to jistě mělo přijít, jelikož jsou teď dovolené, tak se možná trochu opozdili, ale dojde ti to.
😎 😎 😎 😎

gabka14
30. črc 2008

Ahojky!!!
Michul-taky si myslím, že to mně trvá déle než u Koczurky kvůli toho, že jsou dovolenky.A co ty jinak?Užíváš si léta plnými doušky?

koczurka
30. črc 2008

AHOJ HOLKY!!!
Konečně jsem se dostala k PC.Celý den jsme byly pryč.
Dneska jsme dopadly zajímavě v Olmíku,drahý má spermiogram úplně dobrý(to byl teda pěkný šok když nám v OV řekly že nemá skoro vůbec nic),já mám něco se štítnou žlázou tak musím na endokrinologii pro nějaké léky,mám něco moc zvýšené hodně(má být něčeho 0 až 4,1 a já mám 25) a jelikož jsem dnes měla 15DC tak mi udělal sono a viděl tam pěkného folíka tak nám hned nabídl inseminaci,že za pokus to stojí než půjdem na IVF.Jinak mám žádanku na pojišťovnu na IVF tak si to musím vyřídit a už jsem dostala i recept na gonal v pérách,prednisol a tak,i když nevím proč tak brzo.Tak jsem to šla hned vyzvednout a nic jsem nedoplácela.Už mám dokonce i stimulační schéma,dávají to strašně všechno dopředu.Jo a taky nějakou taštičku na převoz léků a nějakou podložku,ale ta nevím na co je.No jsem zmatená jak lesní včelka holky,hodně informací najednou.A těch paírů co jsem zas dostala. 😨 Zítra napíšu víc,to už budu po inseminaci,i když tomu moc nedávám ale jak říkal dr., zkusíme za to nic nedáme.
Tak dobrou a zítra papa....

koczurka
31. črc 2008

AHOJ HOLKY!!!
Tak už to mám za sebou.Byly jsme tam v 9h,drahý dal střelivo a to daly do nějakého roztoku kde to muselo ležet 3h.Pak jsem měla přijít ve 12h a daly mi tam ty spermušky s roztokem.Teď budu čekat na MS(pokud bych zázrakem ji nedostala tak ne,ale tomu teda nevěřím) a pojedu na ultrazvuk,píchnou mi nějakou injekci a můžem začít stimulovat. 😵 Samozřejmě si musím vyřídit předoperační a s tou žádankou zajet na pojišťovnu a taky zajít s tou štítnou žlázou.Veškěré papíry i léky už mám a ještě to ani nemám schválené to je mazec. 😨
To je asi tak vše co jsem prožila,jinak samo přístup excelentní a jsem fakt ráda že jsem přešla,už mi ani to ježdění nepříjde.
Zatím se mějte moc hezky,ještě pak kuknu...pa

koczurka
31. črc 2008

Tak jako nebavka jo?Já si zase píšu sama se sebou,ale já se teda polepším a už nebudu. 😀 😀

gabka14
31. črc 2008

AHOJKY!!!

Koczurko bavka, ale nějak nebyl čas celý den jít na PC.Tak máš za sebou inseminaci.To by bylo super, kdyby MS nedorazila!!!! 😉 😉 😉 A s tím spermiogramem to je taky velice zajímavé, že v OV ho měl tvůj manžel špatný, že?Že by v OV kecali, jen aby jste více zaplatili????? 😖 🙄

koczurka
31. črc 2008

AHOJKY!!!
No to je strašně zajímavé s tím spermiogramem no.A to měl hodně špatné výsledky v OV že nám řekly že nemáme šanci normálně otěhotnět s jeho výsledkem. 😕 Já nevím,dr.Dostál říkal že se to mohlo změnit za tu dobu,ale já tomu moc nevěřím,nejedl žádné léky ani žádná zvláštní životospráva a najednou se to spravilo?! 😒 😎 No nevím no.
No jinak ty výsledky Gabi z té genetiky ti určitě příjdou co nevidět. 😉 😅 Teď je to všude omezené díky dovoleným.A jak se daří jinak?Já jsem letos nebyla ještě ani u vody. 😠 😀

fandra
1. srp 2008

Ahoj holky.Koczurko tobě moc držím palce at vám to vyjde z te inseminace.To s tím spermiogramem to je na zažalování ale kdo se bude špinit z těma hajz...a.Vždy jsem tušila že jsou to podvodníci a odchod Jaroše a ted tohle to jen dokazuje.Také jsme moc rádi že jsme přešli do FN.Jinak jak jsem psala mne ted čeká 12.8 laparka.Výsledky z genetiky nám taky ještě nepřišli a to jsme tam byli stejně jako Gabca.Volala jsem tam a říkali že dr. ma dovču tak snad příští týden.Ale my na to nespěcháme.Jinak my máme už po dovči byli jsme v Řecku na ostrově Lefkáda a bylo tam neskutečně krásně.Byli jsme tam již podruhé.Poprvé před dvěma lety a dostalo nás to natolik že jsme to letos zopákli.Mějte se moc fajn.