Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

dasule
16. říj 2008

Ahoj holky,taky se tam nemůžu dneska dovolat!Jsem 13 den po ET a začala jsem dnes krvácet,tak nevím jestli mám počkat až do kontroly,mám ji v pondělí,co myslíte?Beru ještě pořád Utrogestan,tak nevím,jestli to má ještě smysl ☹ Jinak Utrogestan jsem před stimulací nebrala,vždy až po.Ale jestli ti ho nasadili,tak mají k tomu asi nějaký důvod.

dasule
16. říj 2008

holky čekaly jste až do kontroly při krvácení anebo jste volali do CARU?Co říkáte na FN v Olomouci?

bara011
16. říj 2008

ahoj já jsem začla krvácet hned 10 den a na kontrolu jsem šla až ten 14 den když jsem tam volala tak mi řekli že kontrolu ve sjednaným termínu a utroš dál brát

dasule
16. říj 2008

dobře děkuji 🙂 a co vy,zkoušíte dál?To je mi líto,že to nevyšlo 😉

koczurka
16. říj 2008

AHOJ HOLKY!!!

Je to neuvěřitelné ale jsem TĚHOTNÁ!!!Bože. 😵 😵 😵 😵
HCG jsem měla asi milión já nevím ani jsem se neptala.Na ultrazvuku šlo vidět už i srdíčko,bylo to nádherné,brečela jsem jak želva ještě teď brečím.Předali mně už ke svému gynekologovi,rozloučily se se mnou a dokonce jsem fásla i těh.průkajdu.Vůbec tomu nemůžu uvěřit.Jsem strašně šťastná a budu se každý den modlit ať je vše v pořádku.
Tak a teď mně budete následovat jedna po druhé jo? 😉 😵

dasule
16. říj 2008

jeeééé,tak to moc Gratuluji 😵 To je super,klidně si pobreč 😉
jak si spokojená ve FN?

koczurka
16. říj 2008

Ahoj Dašule,
děkuji.Já a my všichni tady jsme moc spokojeni,personál úplně přepichový.To se s naším Ostravským gyncentrem nedá srovnat.A Ty chodíš kam?

dasule
16. říj 2008

do Fertimedu,jsem po 5 IUI a teď 1IVF,dnes jsem 13 den po ET a začala jsem krvácet.Chceme tomu teď nechat volný průběh a v únoru to chceme zkusit znovu,ale asi změním CAR a uvažuji o FN v Olomouci,myslíš že by s tím byl problém?

koczurka
16. říj 2008

Dasul,já myslím že s tím by nebyl žádný problém.Jsou tam sice delší čekací doby na objednání ale pak to jde rychle. 😉

dasule
16. říj 2008

Fajn,děkuji 🙂

konka
16. říj 2008

koczurko, moc a moc gratuluji.. tak ted se setri, budes doma na NP nebo pujdes do prace? co na to manzel?

lajcikova
16. říj 2008

Kocurko to ti mooooooooooooooc gratuluji 😵 😵 😵 konečně pozitivni zprava,hlavně se šetři a nic nedělěj!!!!!

lilienka
16. říj 2008

Ahojky děvčata
tak se nám tu rozpršelo,ale mi to neva-mám déšt ráda.Byla jsem s kámoškou ve městě a zašla si pro další vitamíny-a víte co?ZASE tam 2 tabletky chyběly.......a kupovala jsem to v jiné lékárně a měli to tam ještě dražší 😖 Jestli budete někdy kupovat Calibrum babyplan,tak si to radši v té lékárně přepočítejte.Jinak doufám,že už máte lepší náladu 😉

konka
16. říj 2008

lili, ale oni by s tim asi stejne nic nedelali? ne? 😵

lajcikova
16. říj 2008

lili teda připominaš mi manžu 😀 taky všechno přepočitava až se za něj stydim 😀 tady taky leje 😝 a to nemusim 😠

lilienka
16. říj 2008

no dali by to jako reklamaci a nepřišla bys o penízky 😉

konka
16. říj 2008

ja takove pocasi miluju,hlavne podzim, kdyz mrholi a je zima a pak zimu, jak je snih, ale ani brecka mi nevadi.. jsem asi divna 😀

lajcikova
16. říj 2008

konko to teda si 😀 😀 😀 ale mam tě rada takovou jakasi 😔

konka
16. říj 2008

ivet, dekuji.. taky vas mam rada.. jeste zetu holky jste.. jinak by clovek nekdy zblbnul...

lili, fakt by mi dali reklamaci? nedivali by se na me jak na pako? 😀

lajcikova
16. říj 2008

no divali 😀 mam to zasebou manža taky počital leky 🙂 to byl ale trapas,nicmeně měl pravdu 😀

konka
16. říj 2008

no ja asi na to nemam povahu, takze ja nic nepocitam a duveruju 😀 slepe a to i vsem lidem, pak padam na pusu.. casto se pletu.. 😒

koczurka
16. říj 2008

Holky,díky.Nebudu nic dělat,to mi ani nevadí. 😀 😀
Konko,já jsem na NP a moje drahá polovička je taky moc ráda to víš že jo.Já jsem radostí brečela a on se usmíval,takže jsme vedle sebe beztak vypadali jak jelitka. 😀
Zapoměla jsem se zeptat na utroš jak dlouho ho ještě budu brát a navíc mi dochází tak doufám že mi ho zítra gynekolog napíše. 😨

lilienka
16. říj 2008

Hej-ten koník mi nějak nejde-až ted mi naskočily vaše příspěvky z rána 😒 KOczurko-OOOOOBROVSKÁ gratulace-božínku-jak já ti to přeju!!!!!!!!!!!! 🙂 konko-uznali by to-pokud bys to přepočítala před nima 🙂 KOczurko-hned mám lepší den-opravdu!Až mě radostí mrazí.Ty jsi štastlivec 🙂 opatruj se!

mimco
16. říj 2008

Koczurko,
móóóc gratuluju, já jsem věřila, že to bude dobrý 😵 😵 😵
Tak pěkně odpočívej a plivej bacilky.
Gabi a Michul je mi moc líto, že Vám to nevyšlo, je to svinský pech, jinak to nejde nazvat.

ili5
16. říj 2008

Koczurko, to je superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😉 .Moc gratulace a opatruj se!!!!!
Už se těším až pojedu.Mám problémy se střevama pořád, tak musím na kalendoskopii.Nevím jestli půjdu, protože se bojím, že to bude bolet.
Mimčo, co ty jak bojuješ?

evkaa25
16. říj 2008

Koczurko,taky se přidávám ke gratulaci.Konečně se to prolomilo 😀
Jinak holky dík za přízpěvky.Dneska jsem se konečně dovolala do Fertimedu,tak mi řekli,že mám ten utroš vysadit.Doufám,že už jim ty telefony pujdou,je to fakt nepříjemné když nevíš co a jak a nemáš se koho zeptat.
Ještě že mám vás 😀 😀

dasule
16. říj 2008

jj dneska jsem se taky nedovolala 😠

mimco
16. říj 2008

No já bojuju statečně.
Máme za sebou výlet do Plzně na imunologii. Byli jsme tam toto pondělí a úterý.
24. 11. tam jedem znova pro výsledky, tak jsem zvědavá, co z toho vyleze. V úterý po cestě domů jsme stihli ještě Olomouc, kde mi brali krev na tombofilní faktory a tyhle výsledky z Olomouce musím vzít sebou do Plzně.
Jsem z toho úplně zmatená. Každopádně paní profesorka a všichni ostatní v Plzni byli super.
Jediné z čeho jsem byla malinko v šoku bylo to, že chtěla mého muže nechat v ordinaci při mém gin. vyšetření.
To jsem stála jako opařená. Naštěstí pochopili, že dokud tam bude, se mnou nic nebude.
Možná jsem divná, sle fakt ho nepotřebuju mít u všeho 😉 .

gabka14
16. říj 2008

Ahoj holky

KOCZURKO MOC VELKÁ GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 Tak a teď už je to prolomeno a my tě budeme všechny následovat, hlavně nám tu musíš plivat hodně bacilů!!!!!!Já jsem ti psala, že ty to prolomíš.Hlavně se opatruj a dávej na sebe i na prcka pozor. 😉

dasule
16. říj 2008

přidala jsem fotky neteře 🙂