Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
29. dub 2009

ČEKATELKY NA STIMULACI:
Evka
Michule ( už asi jen 2 dny )

STIMULANTKY:
Petista - 31, 2. IVF FN Olomouc, OPU 28.4.2009, 10 vajíček - z toho 6 ICSI a 4 normoš
lajči-30.4.09 ult.po clostiku

ČEKATELKY na // po ET (KET):
Monali
Mimco

TĚHULKY
Koczurka

koczurka
29. dub 2009

Lili,to je škoda že nedorazíš ☹ ,no možná se nakonec ukážeš. 😉

petista
29. dub 2009

Mimco, taky nechápu 😕

lajcikova
29. dub 2009

holky nevite koil sou ty spravne hodnoty těch hormonu fsh???nemam představu měla sem 3,5 😕

koczurka
29. dub 2009

Lajci,to fakt nevím.Vydrž do zítřka to ti určitě řekne dr.Držím pěsti na zítřek. 😉 Budu čekat na zprávičku. 🙂

petista
29. dub 2009

Lajci, zítra se poptej, určitě ti to dr. Oborná řekne 😉

ili5
29. dub 2009

Ahojky holky, mimco, neporušuješ pravidla, mě se to taky stalo, jak překopíruješ tabulku, tak se to někdy objeví. Hodně holkám při kopírování se to povede i mě. 😀

lajcikova
29. dub 2009

ili a ty tam jdeš v kolik zitra?budu mit bile kalhoty a černou tuniku.tak když bys mě poznala tak do mě kopini ja tě určo nepoznam 😀.
ty jo tam nebude jako dostal? 😕 to se mi moc nezamlouva,stejně mam pocit že tam nic nemam,no uvidime 😔 řekl slepy....
jinak sem dnes vezlamati do polska tam maji věciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,hlavně těch miminkovskych-JA CHCI TAKYYYYYYYYYYYYYYYYYYY 😠

petista
29. dub 2009

haloo, kde jste kdo? Koukáte s manžílkama na hokej? Lajci, Dostál tam bývá po, st a pá, o víkendech se střídají, ale může být výjimka, už se mi několikrát stalo, že tam byl ten druhe. Tak fuj fuj fuj držím pěsti
Ili, zařaď se do tabulky 😉

ili5
29. dub 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš ČEKATELKY NA STIMULACI:
Evka
Michule ( už asi jen 2 dny )

STIMULANTKY:

Petista - 31, 2. IVF FN Olomouc, OPU 28.4.2009, 10 vajíček - z toho 6 ICSI a 4 normoš
lajči-30.4.09 ult.po clostiku
ILI5- 24.4 Menopur, Puregon, Orgalutan

ČEKATELKY na // po ET (KET):

Monali
Mimco

TĚHULKY

Koczurka

petista
29. dub 2009

ahojík Ili, taky nekoukáš na hokej? Ty jdeš zítra na KO, ne? tak taky fuj fuj fuj, ať to dopadne co nejlíp

ili5
29. dub 2009

Lajci, já jedu na 9, budu mít taky bílé kalhoty a černou tuniku, takže dvojčata?
Monali, mimco, dopiště si kdy jste byly na ET, kdy jdete na krev.
Taky se mi podařilo okopčit s porušováním pravidla 😀

petista
29. dub 2009

jak se cítíš? zatím píchance v poho?

petista
29. dub 2009

Monali se nedopíše, včera psal její manža, že je v nemocnici a zatím se neozvala, tak uvidíme 😨

ili5
29. dub 2009

Ahoj petist, hokej mě nebere 😀
Dnes jsem nemohla píchnout, nešlo vrazit, mám ztvrdlé břicho asi, musel mi to píchnout partner.

mimco
29. dub 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Která pravidla porušuje: | Zruš ČEKATELKY NA STIMULACI:
Evka
Michule ( už asi jen 2 dny )

STIMULANTKY:

Petista - 31, 2. IVF FN Olomouc, OPU 28.4.2009, 10 vajíček - z toho 6 ICSI a 4 normoš
lajči-30.4.09 ult.po clostiku
ILI5- 24.4 Menopur, Puregon, Orgalutan

ČEKATELKY na // po ET (KET):

Monali
Mimco ET 19. 4. krev 4. 5.

TĚHULKY

Koczurka

petista
29. dub 2009

Jak to tak píšeš, tak jsem ráda, že mám píchání za sebou... Máš šikovného partnera, můj manža odcházel i z místnosti, když jsem si píchala. No ale každý to máme jinak, naštěstí mně to nic nedělá, kdyby to bylo naopak a měl si píchat manža, tak by to bylo horší 😀
Chudák, říkal, že jak si šel pro nádobku na odběr, tak mě viděl, jak mě zrovna odváželi ze sálu, byl z toho úplně hotovej 😨

ili5
29. dub 2009

Taky mi to dnes nechtěl píchnout, třepaly se mu ruce u druhé injekce, pak si sedl a řekl, že je mu slabo 😀 .
Dnes šel k obvodní na odběry krve, šla jsem s ním, chlap jak hora a bál se odběrů, spocený.... Jsme se smály se sestrou. Sama bych to nepíchla dnes, píchla jsem a nešlo mi to vrazit celé, tak jsem to vytáhla a konec, už mi to nešlo. I dokonce pero mi nešlo vrazit a to šlo jak do másla, asi se už břicho brání.

petista
29. dub 2009

Jojo, Ili, už se bříško brání, mě když píchali tu poslední injekci Luverisu, tak už jsem toho měla plné kecky a pěkně to štípalo

petista
29. dub 2009

dneska jsem si dala v práci volno, ale zítra už se těším, doma mi to leze na mozek. Aspoň jsem zvládla vyžehlit tu hrůzu, co se tu za ty tři týdny nashromáždila. A uvařila jsem si výbornej obídek, dušené kedlubny, mňam.

koczurka
29. dub 2009

Ili,lajci to se přehlédnout nemůžete,obě bílé kalhoty a černé halenky. 😀 Tfuj,tfuj na zítra. 😉
Petis,zvykej si bez práce zvykej,za chvilku budeš těhulkovat,mateřská a jedem. 😉 😅
Zítra jdu na poradnu tak snad bude vše v pořádku a nechystám se ještě rodit. 😀

koczurka
30. dub 2009

AHOJKY HOLKY!!!

Tak jsem dorazila z poradny,vše je OK. 🙂 Dneska mně tak bolí nohy že jsem myslela že nedojdu domů. 😝 A co je nejhorší tak bydlíme v baráku kde nejsou výtahy tak vždycky šlapu do 3 patra.Ten barák musel stavět ichtyl. 😠
Holky ještě asi nedorazily z kontroly,snad se brzy ozvou.
Tak jdu udělat rizoto a pak upeču bábovku mám na ní strašnou chuť,mňam.
Tak zatím čusík,budu nakukovat jestly se tu někdo neobjevíte. 😀

lajcikova
30. dub 2009

čau tak to dopadlo jak sem předpokladala ☹ -nic,mam pco,a byla tam jakasi starši doktorka hovno mi vysvětlila ☹ už mě to nebavi se pořad honit za děckem seru na to,nemam silumpo těch 10letech to vzdavam.mam jit v ponděli znovu ale bude to zase zbytečne.tak at se vam daři,mě bohužel neni přano

koczurka
30. dub 2009

Lajci,nevzdávej to.Vím že jsi teď naštvaná,ale určitě síly máš ještě dost.A co další pokus ivf?

lajcikova
30. dub 2009

nejsem naštvana jen zklamana,tolikrat sem si řikala že na to seru ale vždycky se necham zlakat.na ivf nemame prachy,a obavam se že to bude jako při 1ivf,ma reakce na leky nulova 😖 takže nevim kde brat tu silu,když ani ta naděj neni.
viš co mě sere nejvic že člověk od ktereho sem čekala že mě podrži se na mě před par dny pěkně vysral,ale to neva.naštěsti mam aspon manžu.ikdyž u nas se moc o těhle věcech nemluvi-radši ☹

koczurka
30. dub 2009

Jasně zklamaná ne naštvaná.Nejsi sama koho to zláká,vždyť o tom to je.Já jsem při prvním ivf neměla taky nic moc reakci a při druhém jsem nechápala.To víš,při tom prvním to je takové zkušební ať ví jak dávkovat při tom dalším.A co se týče peněz tak já jsem si na to taky půjčovala,nejsem jedna z těch co mají na účtě naškudlíno. 😉 😀 Já si to taky pořád řkám,,ještě že mám drahého"protože dneska se na tebe každý s prominutím vysere,naopak dneska jsou lidi hnusní a mají radost z cizího neštěstí.
Tak hlavu vzhůru a nic nevzdávej.Dr. Dostál ti to příště určitě vysvětlí a navhrne pro tebe to nejlepší. 😉

petista
30. dub 2009

ahojík, tak máme dobré zprávy, 6 embryjek se krásně vyvíjí, zítra ET dvou prďolků, další necháme do ne kultivovat a uvidíme, zda něco zamrazí. Jelikož se oplodnily je vajíčka ICSI, tak mi byl doporučen AH, tak jsem na to kývla. Jen jsem měla dilema, zda jít na ET zítra nebo nechat embroušky v mističce až do 5 dne, ale Březinová říkala, že v břušku je jim líp a efekt to zas takový nemá, že jsou všechna pěkná, tak jim líp budu u mě. Tak dám na ni. Tak už se těším na zítra. Hurá 😀
Koczi, tak super, ko dobrý, takže na srazíku se uvidíme 😉
Lajci, tak ještě uvidíš v pondělí. Ta doktorka byla asi Oborná, já taky mnohem radši Dostála, tak doufám, že tam zítra bude. Jinak, taky bych byla zklamaná, PCO je sviňa, ale i sviňa někdy skončí.

lajcikova
30. dub 2009

na čase peti,už mi to,leze krkem ☹
koczi napsala si to moc krasně,diky 🙂

lajcikova
30. dub 2009

ted mě napadlo peti ty už na srazu budeš vědět jestli si těhu 🙂
holky nevite co monča?jak dopadla?moc na ni myslim kdybych věděla jeji přijmeni tak sem se tam stavila

koczurka
30. dub 2009

Lajci,to jsem ráda,napsala jsem to upřímně a jak to je. 😉 😵
Na Monali taky myslím jakto že jí ještě nepustily.Co tam s ní dělají?Snad už je jí dobře.
Petis,tak zítra budou mimísci v bříšku no sláva.Toto uteklo.Držím palce.
Já už mám bábovku upečenou tak jsem klidná. 😀 😀 😀