Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

ili5
16. kvě 2009

Ahojky holky, je dobře, že jste se dobře bavily. moc mě mrzí, že jsem nebyla. Určo bude brzy další, žejo?
Evko, běž, jsi rozjetá, tak to bude super pařba. Já vám závidím. Dobrou noc.

katrin111
17. kvě 2009

ahoj ili,ja meli pri iui jen jedno vajicko...............a to byl zazrak bo to vypadalo ze nebudu mit zadne..................brala jsem jen clostil a pak mi pichli pregnyl nic vic.....takze ja bych zrovna jako darkyne byt nemohla.........

evkaa25
17. kvě 2009

ahojky 🙂
Venku je dneska fakt nádherně,tak si asi všechny užíváte někde venku.K nám za chvilku dojedou známí a budem grilovat v našem novém krbu.Už se na to fakt těším.
Mimco jáká byla včera noční?A Peti jak jsi dojela??
Koczi tvůj manžel je štramák.Já mám ráda na chlapech dlouhé vlasy.Každopádně všichni naši chlapi jsou šikulky. 😎
No nic,jdu připravit gril.Pa pa

koczurka
17. kvě 2009

AHOJKY HOLKY!!!

Evko,tak ty jsi šla ještě včera pařit jo?Já jsem taky byla rozjetá,kdyby mně nebolelo už všechno tak bych taky šla s drahým na chvilku posedět s kamarádama.Ale už jsem byla unavená,šla jsem hned od hajan. 😅
Dneska bylo krásně teploučko,byla jsem venku celé odpoledne.Grilovat to bych si taky dala říct,mňam. 😝 Ty se máš,mně by stačil obyčejný páreček opéct. 😀 😀 Tak se nepřejezte a užíjte si to pořádně.Jinak díky za pochvalu drahého,taky jsem na dlouhé vlasy. 😉 Ale jak píšeš,každá máme toho nejhezčího doma,to je jasné. 😉
Přeju krásný zbytek víkendu. 😵

ili5
17. kvě 2009

Ahojky, dnes je nádherně. Já si opalovala nohy na balkoně. Prý se opalovat nemá, tak nožky jen z balkonu a zbytek těla v obyváku na zemi. 😀 Budu letos jak vápenka, když se nemám ppalovat. 😒

monali
17. kvě 2009

ahoj holky 😉
včera to bylo super, škoda, že to tak rychle uteklo. Jinak dneska bylo fakt nádherně. Jak čtu tak jste
si to všichni pěkně užívali, a to je správné.
Víkend pomalu končí, tak hezky týden. 😉

koczurka
17. kvě 2009

Monali,tobě taky. 😉 A kdy vlastně jedeš na další kontrolu?Já to zas zapoměla,sakara ta moje skleróza. 😀

petista
17. kvě 2009

ahoj, včera to bylo úžasné, ale strašna rychle to uteklo. Příště si domluvím u mimča ubytování a budem sedět do rána 😀 Dojela jsem v pohodě, cesta byla rychlá. Tak pá

koczurka
17. kvě 2009

Jee Petis,to je výýýýborný nápad. 😉 😀 😀

ili5
18. kvě 2009

Dobré ranko, holčiny, jsem první a jsme na 3 straně 😠 .
Dnes jsem letěla ráno pro test, je tam dusno, na padnutí. Tak jsem ho dělala a 1 / , tu druhou vytahuji očima, nevím jestli sugesce, nebo, že je test mokrý, ale já vidím jen malinký stíneček. Opravdu nevím jestli jen moje fantazie. Když je na stole a já stojím a hledím dolů, tak nejde vidět, ale když ji mám v ruce a napínám oči, tak ji vidím. Chodím ji furt okukovat, ale je stejná.
Dnes dojde holička barvit dceru, myslíte, že můžu se barvit? Nejsou to chemikálie do těla? Nebo počkat ještě. 🙂

lajcikova
18. kvě 2009

ahojik všem
koukam že se vam srazik vyvedl-to je dobře jen ty fotky nejsou 😠 nojo lajčik jednou nejde a dokumentace nikde 😀 neva příště snad konečně pojedu.
jinak dnes sem byla na ult.a začinam pichat ten fostimon a jim prednison-jen nevim na co je.a mam neschopenku,a vychazky tež od 14-18hod.tož tak o mě.v sobotu dalši kontrola a asi zvyšeni davek.
nic jedu k mil na pokec tak zatim čauky a hezky den. 🙂

dibla
18. kvě 2009

Holky mohu se zeptat, moc ráda bych darovala vajíčka a nevím kam se obrátit, můj dr mě odkázal na Gyn cetrum OV,al ??? jen nevím to dojíždění s malou do Olomouce...na dárkyně jsem to už taky psala,ale tam je poslední z ledna, takže tam asi dlouho nikdo nebyl...potřebovala jsem zjistit pár věci a nevím na koho se obrátit. moc děkuji

mimco
18. kvě 2009

Ahoj Diblo,
v žádném případě bych se neobracela na Gyncentrum.
Já ze zkušeností doporučuji FN Olomouc. Tam ti určitě poradí.
V Gyncentru jsou samí zloději a nevěřím, že by se tvé vajíčka dostala tam, kam mají.
Měj se hezky 😉 .

dibla
18. kvě 2009

mimco díky za radu,oni v OV dělají i odběr nebo jen přípravu, jinak můj dr říkal něco o Brně a odběrech...

mimco
18. kvě 2009

V Ostravě dělají všechno, ale u toho dárcovství to může být třeba jinak.
Ale já jsem v Gyncentru podstoupila první IVF celé včetně punkce.
Jsi hodná, že chceš někomu pomoct a podstoupit stimulaci.

ili5
18. kvě 2009

Ahojky, diblo, obzvoň si to telefonicky. Zeptej se na cenu, co vše potřebují atd.

dibla
18. kvě 2009

ili5 zítra tam jdu osobně, tak jsem zvědavá co mi řeknou. Moc děkuji

ili5
18. kvě 2009

Já osobně bych taky do OV nešla, když mají vajucha pomoct, tak tam moc nepomůžou, zvolila bych určo Ol. Cenově si zavolej jestli víc nedostaneš ve FA OL, je to státní, tak tě škubat nebudou. Jinak budeš muset absolvovat vše co my před IVF, spousta odběrů krve, pak píchat injekce, narkoza a odběr vajuch. A o vedlejších účincích nemluvně, je to zápřah na tělo. Můžu se zeptat co tě k tomu vede?
Kdybys měla kamarádku co potřebuje a ty bys šla byla první na řadě. Nebo finanční situace. Taky známá šla na toto a dostala 5 000.

lajcikova
18. kvě 2009

DIBLO JA SE TAKY PŘIPUJUJU K FN OL.JEŠTĚ JE TAM FERTAS ALE TAM SE NEDOSTANOU VAJIČKA KAM MAJI,TY JICH BUDEŠ MIT TŘEBA 10A ONI MISTO TOHO JAK MAJI DAT VŠECHNY JEDNE ČEKATELCE,TAK JE PRODAJI NA DVAKRAT-MLUVIM Z VLASTNI ZKUŠENOSTI,BYLA SEM ČEKATELKA VE FERTASU ☹ DOPORUČUJUFAKT FN,DĚLAJ ŠETRNE POSTUPY,A HLAVNĚ NEŽDIMAJ Z LIDI PRACHY.JINAK MOC TĚ OBDIVUJU ŽE JDEŠ DAROVAT,JE MALO TAKOVYCH LIDI KTEŘI NEMYSLI JEN NA SEBE-KLANIM SE A GRATULUJU. 😔

ili5
18. kvě 2009

Kde dnes je koczi a michul?

petista
18. kvě 2009

ahoj, jen v rychlosti všechyn zdravím. Dibli, děkuju Ti za všechny, kterým pomůžeš 🙂 Rovněž se přidávám k doporučení FN OL, jsou šetrnější v podávání léků a při všech úkonech.

petista
18. kvě 2009

Ili, tak zítra pěkně hlas sílení stínečku. Ty jsi dneska 7. den po ET? tak to zítra bude pěkně sílit. 😉

dibla
18. kvě 2009

Holky děkuji, vy píšene FN jako fakultní nemocnice??? já myslela že to tady v OV dělá jen gyncetrum??

Ili mám právě kamarádku co se snaží otěhotnět už 7 rok, je jí 27 a pořád myslí negativně, že jí ujíždí vlak...já otěhotněla po vysazení HA do 5 měsíců, což dr řekl, že je to standard...stačí mi vidět její očiska, když se podíva na naší malou, brečela bych u toho jako želva, má neprůchodné vejcovody a navíc prodělala už 7x čištění vždy kolem 10týdne přestalo fungovat mimi srdíčko, nakonec se potvrdilo genetický vada u ní, její manža je z 85% pohyblivé spermie...
Tak asi proto,ale vím že oni musejí dojíždět do Ol...já ani nevím, že bych za to měla dostat peníze... 😕 😕

meduna
18. kvě 2009

Ahoj diblo,jsi hodna,udelas nekoho stastnym 🙂 ja jsem sama po 3 IVFku, a nemivam moc vajicek a uz mi doporucovali,tak to fakt ocenuji,ze to chces udelat,urcite to neni jednoduche rozhodnuti

mimco
19. kvě 2009

Diblo, těch center je spousta, jen se proboha vyhni Gyncentru Ostrava!!!
Opravdu doporučuji Fakultní nemocnici Olomouc.
Děkuji za všechny 😵

koczurka
19. kvě 2009

AHOJ HOLKY!!!

Ili,tak doufám že čárka sílí. 😉 Držím pěsti.Barvit vlasy si klidně můžeš,ptala jse se doktora a ten mi řekl že to je v tak malém množství co se ti dostane pod kůži,že to vůbec nevadí. 😉
Lajci,ty máš nemocenskou,no super tak to se tu ukážeš častěji že? 😉 No dokumentace žádná,každá asi spoléhala na ty ostatní a tak to dopadlo. 😀 No snad příště dojedeš a hned bude dokumentace. 😅
Diblo,taky velký obdiv. 😉

lajcikova
19. kvě 2009

jojo pořad nakukuju ale nikdo tu neni 😠 už se ti to bliži co?
sem tedy zvědava na tu sobotu no snad tam aspon něco maleho bude,ale sme domluveni z manžou že do ivf nejdem,chcem jen ivi.na ivf bych musela mit hodně foliku a to určo mit nebudu.
jinak mudr.oborna je fakt divna,sem se ji ptala jestli teda mužu dostat tu nemocenskou a ona na mě vyjela že si mam počkat na dostala že sem jeho pacientka a ji to nezajima 😕 🤐 sem to radši nekomentovala.
no ještě že dostal byl tentokrat v klidu. 😉 ani medici tam nebyly,protože jako ult.2DC je fakt maso 😀 😝
nic jdu juknout na tel.mam ted to volno tak toho využivam. 🙂

lajcikova
19. kvě 2009

mončo tak co ty?krvaciš nebo ne?ja myslim pokud nekrvaciš tak je to v klidu.držim ti pěsti,ale taky to tady flakaš 😀 😠

ili5
19. kvě 2009

ahojky, lajči, je dobře, že alespoň Dostál je na tebe hodný. U mě je to pravý opak. A to jsem byla jeho pacientka, jsem mu nepadla do oka asi, ale spíš jsem měla zrovna štěstí na jeho nálady, kterýma je proslulý. Dnes jsem netestovala, zítra zkusím. Chodila jsem po nákupech, chtěla koupit boty, co se mi líbilo, nebylo moje číslo, takže nic. Nakoupila aspoň 2 kartony piva v plechu pro souseda 😀 . Na týden klid. 😀 . Včera 3 kartáče cigaret a je na míru zpokojen. 😀

lajcikova
19. kvě 2009

jak malo stači k radosti že?cigara a pivo,ale co už ma na tom světě. 😉

no asi vždycky trefim jeho dobrou naladu,nebo fakt vypadam že se každou chvily složim.

jako že by mě aspon pichlo v těch vaječnikach?nic nic....sem fakt zvědava.

ili držim ti palec,i pěsti.už potřebuju slyšet že se to někomu zase povedlo,i když v čera tam byli dvě kočky na kreva každa měla pozitivni testy,tak zase trochu uspěch fn.