Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

michule
autor
4. zář 2009

Ahoj holky.
Vítej mezi námi Mispurko. Taky já jsem chodila do FN OL a právě tam se poprvé stal ten náš největší zázrak. Jinak 2 IVF nevydařené a KETy v OV. Taky ty a zbytek snažilek nás brzy budete následovat, moc tomu věřím. 😵 Klidně přijď na sraz, je moc fajn pokecat s holkama které jsou na stejné lodi a naladěné na stejnou vlnu.
Lajci - tak já jsem pro pátek a klidně může být kolem 14h. Holky co budou mít po práci za náma určitě příjdou, jen si usíme dát na sebe telefony.
Evi - já to mám taky ty slevy a právě i na ten olejíček byla sleva, sice jen 10kč, ale uplatňuji vše. A je fajn, mě vyhovuje a pak je tam ještě krém na radavky, tak si koupím později. Já jsem si dnes v Tescu koupila černé tepláky za 190kč, jsou na šňůrku, takže můžou být i pro těhulky. Jinak tepláky v C§A stojí 650kč, jsou to těhotenské, ale to mi připadá zbytečné.

lajcikova
4. zář 2009

michuů ja na tebe tel.nepotřebuju ty si nepřehlednutelna 😀 😝 a zbytek znam.teda ili neznam ale ona mě viděla a ja ji ne 😀
jinak zitra sem doma sama,mm jede do brna na okruh bude tam i schumacher,jedou jako VIP a jako manželky prej doma 😠 děla na schelce tak to maj všechno zadara,je vychlamanej bude řidit maserati,a ja budu trčet doma.

koczurka
4. zář 2009

AHOJKY HOLKY!!!

Vítám Mispurku.
Michul,krásné bříško v albíku. 😉 😵 Holky,určitě nedopadnete jako já že přiberete 26kg!!!Já jsem ale jedla opravdu na co jsem měla chuť,bez omezení. 😀 😎 Bříško jsem si taky mazala,celou dobu mi nepopraskalo až těsně před porodem.Ale co,nikde břicho nevystavuju takže mi to je jedno. 🙂
Evko,já dneska taky byla v Globusu dopoledne,zrovna taky tak nějak kolem 11h a byly jsme tam až do 13h.Škoda že jsme se nepotkali.A kde jsi tu kartu dostala?Mně nic nenabídli. 😒
Teď musím kuknout o stránku dopředu abych věděla co jste písly. 😉
Zatím....

lajcikova
4. zář 2009

holky no podivejte se na toho našeho chlapa 😀
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

lajcikova
4. zář 2009

je prostě k sežráni 😵

koczurka
4. zář 2009

Ahoj Lajci!
Tak srazík je nakonec v pátek jo?No a kdyby bylo škaredě tak by jsme se mohly slézt někde jako je hypernova nebo tesko,mc donald,atd. kde je posezení a můžu tam přijít s Honzulákem?Já vás chci všechny vidět. 😢

koczurka
4. zář 2009

Lajci,díky. 😔 😵

lajcikova
4. zář 2009

no to je jasen evi,my tě chcem taky vidět,v těch centrech je i hodně mista na kočarek 😉

lajcikova
4. zář 2009

neděkuj!!!!jo a už sme se naučila s tim programem 😀 hodim foto

koczurka
4. zář 2009

Jasně,to jste zlaté.Něco vymyslíme. 😉

koczurka
4. zář 2009

Jo?To jsi šikovná.
Taky jsem si pročetla tu diskuzi kde bylo včera tak dusno...no síla. 😨

lajcikova
4. zář 2009

mam to tam 😉

koczurka
4. zář 2009

Moc pěkné! 😉
Je to super ten program..pořád na tom zkouším vkládat fotky a je to super.
Mám některé i vytisklé a v rámečku.

lajcikova
4. zář 2009

taky mam ted sem dělala galerii naši rodiny segra to nechala zvětšit a maji to přes celou zed 😀 sem prostě profik s tvou pomoci 😵

koczurka
4. zář 2009

Á Honzulka se vzbudil tak utíkám za ním.Večer jak usne tak jsem tu....zatím.

evkaa25
4. zář 2009

Lajci,Koczui,jste se tady pěkně rozjeli. 🙂
Fotečky jsou nádherné!!Už se těším až uvidím Honzíka.Kde teda dáme scuka na ten sraz?Na Sviniově a pak se někde přesunem?
Koczi,tak to je škoda,že jsme se nepotkali.Já jsem tam byla taky kolem 13 hod.Já jsem si tam někde v regále s dětskýma věcma našla takový letáček na vyplnění a bylo tam napsáno,že se to má odnést na Informace.U některého dětského zboží byly přímo napsané ceny normální a ceny levnější s tou kartou mimiklubu.U dětské sedačky do auta to dělalo 500kč.
Jo a máš krásnou novou fotečku v pase!!! 🙂
Michule bříško máš suprové.Já jsem na tom podobně a to jsem těhu o měsíc mín než ty 😅 😕
Jinak máš asi docela štěstí na ty nákupy těhu věcí.Holt v Ov je víc možností na nákupy.Tady u nás nic neni,tak musím zas někde brzy vyrazit.Utrácet. 😀 😝 Jsem se dneska docela rozšoupla......
Zítra ráno jedeme na víkend pryč,tak se ukážu až v pondělí......Mějte se krásně a užijte si víkend 🙂

monali
4. zář 2009

ahojky, tak přeju hezký začátek víkendu, i když u nás zrovna leje 😒 jako z konve. Snad bude zítra líp,
jedeme k našim na zahradu.
V pátek by byl ten sraz fajn, ale dorazila bych nejdříve kolem 15. až 16hod. A právě něco jako hypernova,
MCDonald, atd by byly fajn, to bych aspoň měla jistotu, že to najdu. jinak se strácím úplně všude. 😀

Koczur, super nová fotečka, s Honzíkem vám to tam moc sekne. A i ostatní fotky v albu jsou strašně
moc krásné. Tak teď jenom, ať mu už ta moč dopadne dobře, a je úplně fit. 😉
Mispurko, jenom tady mezi nás pěkně choď aspoň nás bude víc, a taky musíme dohnat ty naše těhule tady 🙂
Akdyby se ti chtělo tak tě rádi uvidíme na srazu. 🙂
Evi, Michul, - to je ale starostí s těmi nákupy, ale zase to jsou moc hezké starosti. Evi tak hezký víkend, a pak
napiš, jak jste se měli. Michul koukala jsem na tvoje bruško - a fakt ho máš o něco mááááááálo větší než když jsem tě viděla naposled 😀 😀
Lajci, tak nech manžu ať si užije autíčka. dyť chlapi jsou jak děcka, stejně by si pořád jenom hráli. Můj drahý
miluje ( hned po mě - myslím 😀 ) vlaky a mašinky, a na dovči jsme byli v parku, který byl udělaný celý z
modelů vlaků a byly tam tunely a přejezdy atd.... no a strávili jsme tam asi 2hodiny ( mě by stačilo 20min.) a
máme z tama asi 120fotek - samozřejmě vláčků 😀

monali
4. zář 2009

Jo , jak jsem psala, že drahý miluje mě více než vláčky, tak přede mnou je ještě počítač, ale malý noťas
a fotbal jsou prý až za mnou. 😀 😀 Tak jsem na tom ještě celkem dobře 😀

monali
4. zář 2009

Ještě jsem zapoměla na Ili a na Petisku, aspoň vás holky zdravím a hezký víkend. 😉

monali
4. zář 2009

Mimčo, ještě dodatečně - držím palce ať KET už dopadne. 😉
A jestli se můžu zeptat, měla jsi taky Divinu, mám to brát asi podle toho jak je to napsané na tom protokolu,že?
Je to tam napsané, že se to dávkování postupně zvyšuje, už si moc nepamatuju co mi k tomu Dostál říkal.
A za jak dlouho po prvním UTZ si vlastně měla KET, vůbec nemám představu jak dlouho to trvá, díky

tak a teď už fakt končím 🙂

koczurka
4. zář 2009

Ahojky...tak jsem zpátky.Ahojk Monali. 🙂

monali
4. zář 2009

no ahoj mamino, tak co honzík už spinká? A co ty, jak to zvládáš? A co kila, psalas 26kg - už šlo něco dolů?

koczurka
4. zář 2009

Honzík už spinká.Zvládám to už dobře,ale trvalo mi to.O kilech mi nemluv,pořád mám 10kg nahoře. 😠 Nejde to protože musím jíst kvůli kojení,kdybych nekojila tak už bych měla dole možná víc.
A co ty jak v práci?

monali
4. zář 2009

V práci nic moc, kolegyně je na nemocenské - je po operaci páteře, takže to vypadá na dlouho. Šéf
pořád nervozní, objednávek nám ubývá. No snad bude l¨íp, ono v létě je to vždycky o ničem.
Dneska byl taky úžasný den, co se mohlo zkazit , tak se doslova posr...lo 😠 No pátek jak malovaný 😉

koczurka
4. zář 2009

Monali,kdy jseš na ketík?Nějak jsem to zapoměla.

monali
4. zář 2009

Já ani nevím, teď teprve začínám brát Divinu a prednison, kolem 15DC se mám objednat na UTZ a pak se
uvidí, taky jsem docela zvědavá jak rychle to bude 🙂
A co máte v plánu na víkend?

koczurka
4. zář 2009

Jo jo to znám takové príma dny. 😀 Ještě že není 13tého že? 😀
To je děs jak ten čas letí,prázdniny utekly jak nic.Dneska jsem říkala mamce že zas za chvilku budem shánět dárky k vánocům. 🙄 To je síla.

koczurka
4. zář 2009

Tak to bude za chviličku ketík. 😉
Na víkend nic neplánujem zatím,nemá být ani nic moc počasí.No možná bude hezky a vyrazíme někam na výlet.

monali
4. zář 2009

O vánocích mi ani nemluv, vždycky si říkám, že začnu s dárkama už v říjnu a stejně nakupujem až začátkem
prosince. A to prý jsou vánoce svátky klidu 😠 všude hromady lidí, každý nervozní, do toho se ještě
pohádám s manžou, no už se zase těším 😀