Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
30. pro 2009

Michul,12kg je přeci docela v pohodě.Ted už asi moc nepřibereš.Navíc jestli malá už se dere na svět. 😀 Já mám nahoře 10kg a to jsem o pět týdnů za tebou.Ale myslím,že jestli budu na té dietě až do konce těhu,tak už nic nepřiberu. 😅 Je to mazec!!!
Přála bych ti,aby Darča v bříšku ještě nějakou tu dobu vydržela.Snad to tak bude. 🙂
Ten tvůj mladý je taky pěkný cestovatel,co?Mám pocit,že je pořád někde mimo domov. 🙂 Ale alespon si odpočineš.A co manža?Je doma,nebo pracuje?Já mám manžela doma a jsem za to moc ráda.Jsem z toho včerejška pořád nějak vyplašená.Ale samozřejmě jsem už navštívila diskusi Těhotenská cukrovka.A tam mě ty holky docela uklidnily,že to jde zvládnout.Jen tedy upřímně doufám,že ten inzulín mě mine. 😖
Jo Michul dík za užitečné odkazy.Sice žádné pozitivní zprávy,ale co naděláme. 😠
A kdepak jsou ostatní kočandy???Že by práce mezi svátky???

lajcikova
30. pro 2009

ahoj

michul ještě že tě tu mame, a je co čist 😀 ty jo ja myslela že tva segra vdana neni 😕 ,takže sme na tom vlastně podobně,no ona je na tom huř 😠 život je pěkna kur...........
to si moc nepřibrala,to je myslim v normě ne??????????ja nevim kolik by se mělo přibrat.
tak sme poobědvaly,měli sme pečene brambory a činu 😝 a ja mam jako zase hlad.tak sme šla radši na pc.
no tak nebudeš mit rybyčku ale vodnařku,jo a dneska se mi zdalo že sme ti šla rodit cisařem dvojčatka a že sme se tam hadali ohledně jmen 😀 myslim že mi opravdu dostatečně jeb.................... 🙄
nic jdu lehnout k tel.a využit toho že je manža doma 😀

lilienka
30. pro 2009

ahojky holky
tak vás jdu pozdravit. Chystáme se k tetě na žranici a zítra k ségře oslavit toho silvestra teda.Silvestr moc nemusím,nevím proč.Včera jsem byla u kámošky-ted končí 3tí měsíc,vykládala jak je jí špatně,tak jsem si na vás vzpoměla 🙂 Včera jsme byli na procházce s našima a se psem-no nachodili jsme skoro 10km 🙂 ale bylo fajn-svítičko pěkně slunilo.
Michul,tak to se musíš opravdu šetřit! A ty Evi se neboj.Bude to vše ok.
u nás na základce byl kluk a ten si ten inzulín musel píchat a řeknu ti-byl v pohodě.Ale ty se neboj-tu chvilinku vydřžíš a pak zas bude vše v pořádku 😉
Tak ju holky-jdu se nachystati a pak povalíme chlastat 🙂 Včera(jsem toho včera stihla hodně 😀 nějak)jsem si koupila rifle(v obchodě-žádný ťaman 🙂 -a to je na mě co říct 😀 ) a super halenku-tak je jdu provětrat 😉 a ted už opravdu ahojky

michule
autor
30. pro 2009

Jen co jsem dopsala, přišel brácha i s malou nezbednici Johankou. Udělala tady neskutečný bordel, drtila plastelinu a mazala mi ji po zemi i po nábytku, ale já jsem klidná teta, která to neřeší, jelikož její tatínek mi příjde co nevidět umýt okna!!!!! Tak a je to. 🙂
Evi - on si pořád někam trajdá. Ale jelikož máme mezi sebou naprostou důvěru a ještě mě nezklamal, tak mu dovolím až až. Je pravda, že na ty hory jel se svoji kočkou, které to dal tatínek na vánoce ( plně to hradil, plná penze a celkový luxus - wellness - to si můžu nechat jen zdát 😒 ). Tak to jsem mu musela povolit. Sama bych se zbalila a jela bych. Ovšem co bych tam dělala nevím!!! 😀 😀 No a s tou váhou, já u mladého přibrala 25 kg a do půl roku jsem měla dole skoro 30kg. Jenže teď jsem starší, ale nevadí. Nijak se neomezuji, naopak. Ale ty to fakt poznáš tu dietu. Nebudeš přibírat vůbec. Jinak jsem pořád sama. Manžílek pracuje od rána do večera. Navíc chystá v práci Silvestra. Jako provozní tam je vždy až do rána. Ještě účtuje a vyplácí, takže když zítra odejde, tak příjde na oběd 1.1. Takže jsem fakt jak blázen. Za chvíli si budu sama vykládat. 😀 😀 😀 😀 😀 Je fajn mít ho doma, no jenže nemůžeme mít vše.
Lili - takže ty nebudeš na Silvestra doma?? A žranici ti zrovna dneska strašně závidím. Mám chutě jak prase. Pořád chodím do kuchyně a otvírám ledničku, nebo jím cukroví ( promiň Evi ).Jenže já když jsem sama, tak se mi moc vařit nechce. Kdo by to pak celý den jedl?? 😀 😀 😀 No a udělala sis famózní radost. Já se taky těším až budu nakupovat sobě 😉 ( ty maxi velikosti ).
Lajci - jo, ona je vdaná a po tolika samovolných potratech je tématem ,, dítě ,, naprosto vyčerpaná. Dnes už to všichni ví, že nebude mít děti, ale je to šílená ,, držťka ,,. Takže když se ji někdy někdo zaptal, ,, vy jako kdy budete mít děti? ,, tak je nádherným stylem poslala do p... ( i jinde ) a opravdu jsem toho byla svědkem. Nenaučila se s tím žít. Vždy je chvíli klid a pak to příjde a ty depky trvají tak dlouho, než zajde k MUDr a ta jí dá nějaké léky. Je to pro každou ženu obrovská zkouška a já nikdy nenapíšu, že se s tím dá smířit. Jen síla nesmí chybět. No a už teď asi vím, že to opravdu rybička nebude. Bude to vodnářka, jak jsi psala. Ale v albu to měnit nebude ,, čekání na vodnářku ,, nezní tak hezky, to raději budu lhát 😀 😀 😀 😀 Máš fajn sny, třeba (a moc bych ti to přála ) je to předzvěst těch dvojek. Vždyť od začátku to nějak cítíš, že by mohly být dvě ( nebo aspoň o tom mluvíme, že? ).
Tak já se jdu natáhnout ( už nebudu ani psát, že mě bolí záda a kostrč a jiné část, nejsem přeci žádný,, hypoš,, 😅 ) a budu čekat na drahého, možná mu zavolám, jestli by se nechtěl stavit do MC Donaldu, mám strašnou chuť na ty jejich hranolky, jablkovou taštičku, kapučíno a 2 až 3 cheeseburgery - jéééééé, ty sliny!!!! ) 😀
Pište pokud nejste venku!!!
Jo a holky, co děláte na Silvestra?????? Lili je u ségry, zbytek kde??? Jestli vás to zajímá 😀 , tak já jsem poprvé v životě sama A doma!!!!!! Nevadí, když usnu, tak budu po celý příští rok spát - jak na Nový rok ...... ( ale jídlo si natahám až do postele!!!!!!! )

lajcikova
30. pro 2009

michul taky sem si řikala,že bych zašla k nějakemu tomu odbornikovi,ale nevim jako co mu řeknu?dobry den sem neplodna krava neměla byste nějakou drogu pro mě,abych na to tak nemyslela? ☹ 😠 to asi fakt néééééééééééééé.
jinak mi silvestra slavime u tchanovcu je ted celkem klid tak toho využiju,jdem do kostela v 17hod.a pak budem hrat dostihy,snad to klapne v pohodě.
jo jinak ma posledni ms byla 11.11 a od te doby jako nic! 😕 ale nebudu se zatěžovat si koupit test,v mem připadě zbytečně prachy,stejně to mam a nemam,takže to neřešim.
michul tvou segru strašně obdivuju,i jejiho manžu,ono vlastně i toho meho.fakt mam šilenou hruzu že se jednoho dne zbali a zmizne ☹ moc ště¨sti se mnou asi nechytl.jen dluhy a äni tu rodinu mit asi nebude.tvou sestru pozdravuj,ja vubec mam tu vaši rodinu mooooc rada,i mamku.ste takovi usměvavy a umite člověka nakopnout 😵
no jdu radši na ulici nebo tu budu jako bulet.pak juknu 😉

koczurka
30. pro 2009

AHOJ HOLKY!!!

Evi,moje sestřenka měla teky těhu cukrovku a žádnou dietu nedržela a vše bylo naprosto v pořádku tak hlavně klid.A moje kámoška taky a a taky v pohodě.Ale chápu,člověk má pořád strach o to mimi a to je teprv začátek to mi věř!!! 😉
S tou váhou jak tu řešíte tak se tu musím smát a to fakt nahlas 😀 😀 😀 ,kde se hrabete na mých 27kg???No jo no a to mám pořád ještě 10kg nahoře,už to asi nepůjde dolů a to cvičím každý večer poctivě a večer už nejím. 😠 😠 😠
Michul,já měla tašku sbalenou už ve 30tt,nemohla jsem se dočkat a tak jsem byla nachystaná. 😀 😀 Taky byla pěkně zaprášená. 😀 Tvé sestry je mi fakt moc líto,musí to neskutečně bolet.Ach jo,to je nespravedlivé na tom světě.
Na silvestra jsme měli jít do hospůdky,Honzíka měla hlídat moje mamča,ale nakonec to vypadá že budeme doma.No ještě uvidíme.Ale radši bych byla doma protože na noc ho babička ještě nehlídala,i když stejně bych nepila a kdyby něco tak bych hned přijela.
Jinak jsem vám úplně zapoměla napsat že Honzula má už pět zubů:všechny čtyři jedničky a jednu dvojku.
😀 😵 Tak už jsme zubatci.A taky už hodně kecká:tata,baba,dada.A mama nic! 😠 To je prý moc těžké na vyslovení,ale dočkám se taky. 😵
No a už jsem zase zapoměla co jsem vám tu chtěla ještě napsat. 😠Až si vzpomenu tak písnu.
Kdybych se tu už nedostala:
DO TOHO NOVÉHO ROKU VÁM PŘEJU VŠE NEJ,NEJ,NEJ,HLAVNĚ ZDRAVÍČKO A MNOHO SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ. 😵

monali
31. pro 2009

Ahoj holky, 😉
tak vás zdravím poslední den v roce a do toho nového Vám všem přeju co nejvíce štěstí, zdraví, pohody,
silných nervů, i trošku těch peněz a samozřejmě naše vysněné andílky v náručí nebo aspoň v bříšku. 🙂

michule
autor
31. pro 2009

Ahoj sluníčka. Asi všechny už slavíte nebo chystáte oslavu. Já ne a proto můžu napsat.
Lajci - ty jsi hodná, děkuji za chválu. ( Kéž by jsi si ten test nemusela kupovat, ale zjistila to hned z nevolnosti 😵)
Koczurko - tak to jsem ráda, že nejsem praštěná jen já. Raději z ni ten prach vysaju, než abych honila po bytě co všechno ještě!!!!
Užijte si Silvestra dle svých přání!!!

Chci vám všem do jedinéééé napsat, že vám přeji : PF 2010
Dobrou cestu mořem života k ostrovům Zdraví, Štěstí, Úspěchů, Spokojenosti.
V příštím roce všem SNAŽILKÁM dvě tlusté čárky na testíku a veliké pupíky s viditelnou pohyblivostí 😀 😀 😀 😀 !
Všem TĚHULKÁM zdravé a spokojené miminka 😀 😀 😀 😀 :-
A Koczurce - ať Honzík roste pro radost!!! 😀 😀 😀 😀

lilienka
31. pro 2009

Ahojky holky
tak vás jdu pozdravit-včera se to navýsost podařilo 🙂 dokonce jsme pouštěli ten lampion přání,ale foukl vítr a on chuděrka skončil ve stromě,to už jsme jen čekali,jestli nechystne strom 😀 snad se nám ty přání i přesto vyplní.Ted jsme přišli asi tak z 10km procházky-chtěli jsme utahat psa,at je hodná u segry,ale nevím nevím-ona tu lítá po placu a my s manžou se sotva hýbáme 😀
Taktéž vám všem přeji pevné zdraví a štěstí,které neopustí 😉 užijte si dnešní den i noc 🙂 pa pa

evkaa25
31. pro 2009

Všem přeji Krásného Silvestra a vše nej nej nej do roku 2010.Jak už tu bylo psáno tak snažilkám aby se to konečně podařilo a maminkám zdravé miminka.
A snažiky:Moc se neopijte. 😀 😀 😀

lajcikova
31. pro 2009

ahojik moje berušky,do neoveho roku vam přeji hlavně zdravíí,trochu štěstí a moře láááásky.tak to hezky oslavte. 😵

evkaa25
2. led 2010

Ahojky všem v Novém roce! 🙂
Tak jak jste oslavily Silvestra??
Já jsem byla s manžou doma a přišli kamarádi,tak nás tu bylo osum.Já jsem si to tedy neužila,jak bych chtěla,jelikož stále bojuji s nachlazením a do toho ta dieta kvůli cukrovky..... ☹ A na stole bylo tolik jídla.Ale poctivě jsem se držela.Snad jen párkrát jsem zobla něco mimo dietu.Ale nic sladkého. 🙂
No a nakonec se všichni solidně opili a kouřili vodní dýmku,přičemž mi málem propálili koberec v obýváku. 😅 😖 Ještě že já jsem byla střízlivá a ohlídala jsem si je, 😀 😀 😀
Taky Náš pejsek musel dostat tabletky na uklidnění.Hrozně špatně snáší ty ohnostroje.Ale zabraly jí a bylo to docela v pohodě. 🙂Lili,co tvoje Lili,jak snáší ohnostroje a dělobuchy???
Za chvíli se chystám do solné jeskyně,možná mi to pomůže na ten ucpaný nos.A taky trpím atopickým exemem a ted v těhu se mi objevuje víc než normálně.A na to mi jeskyn vždycky pomáhala.A taky je to fajn relax 🙂
No a v pondělí jdu na nějaké ty vyšetření.Vlastně celý týden budu asi lítat po doktorech.......... 😒
Koczi,jsi dobrá,že každý večer cvičíš.A že máš navrch ještě 10kg vůbec nejde poznat.Vážně!Jsi po Honzíkovi kočka. 🙂A co Honzík na Silvestra?Spinklal,nebo ho rušily dělobuchy??
A gratuluju k zoubkům!! 😉
Michul a co ty?Máš už to vážně za pár a ještě tě straší předčasným porodem...........No za chvilku už budeš mít Darinku u sebe.Jééééééé to bude nádhera!!
Lajci co ms?Už dorazila?Nebo že by už nepřišla?!To by bylo super.
Monali a co ty jak v práci?Mám dojem,že pořád makáš,co?!
Všechny holky zdravím a ještě jednou přeji do roku 2010 vše nej nej nej!!!!! 🙂

lajcikova
2. led 2010

ahojik
tak vidim učast miziva 😀 asi ještě relaxujete,no mě to dneska konči jdu na dvě nočni 😝
jo evi tak ms ještě jako nedorazila,ale jak řikam nemam to pravidelne tak to neřešim,jen sem lina si pichnout ten agulutin.jen co sme zpozorovala je že po sexu vždycky trochu zašpinim tak si řikam tak a už ji mam,a ono nic 😕
manža řikal že si mam koupit v ponděli test,no at si ho uděla sam,ja se neminim zase stresovat a pak to zase ořvat ☹
naš pes je taky psycho na silvestra,ale letos to celkem ustala i bez prašku,možna je to tim že tchanovci maj nove okna a nebylo to tak slyšet 🙂
nic jdu ještě lehnout a pak do prace 😠 🙄
tak hezky zbytek vikendu 🙂

lilienka
2. led 2010

ahojky holky
evi-Lilly se bojí všeho! stačí zadupat a zdrhá-asi zažila opravdu něco nepěkného.Ale žádné prášky jsem ji nedala-vždycky jsme psy brali domů,když se začalo střílet.A ted to bylo poprvé,co jsme spali se psem 😀 zážitek zážitků-byla moc hodná(až na to,že segře počůrala koberec 😅 ,tak byla nakonec jen v chodbě,kde je lino) a jak jsme spali(na zemi)tak při každém našem otočení mlátila ocasem do země 😀 tutýnek náš.Dnes je to rok,co mi odešla brituška a člověče....asi jsem cvok či co,ale stále se mi po ni šíleně stýská...
ale jinak pohoda-jo-včera jsem stoupla na váhu a to jsem opravdu neměla dělat.Ač se mi to nezdá-podle oblečení-tak mám 3kg navrh,takže dnes jsme byli v bazénu a zítra jedem na lyže a žádné sladké atd.Jako jím normálně to jo-bez jídla ani ránu,ale jen to sladké nebudu jíst.Až pak,jak budu na dalším pokusu nepíšu cifru jak cip 🙂 ale jak se znám,dolů by mi to mělo jít lehce(doufejme)
tys měla taky pěkné tóčo jak jsi psala 😀 to musel být pohled na napité lidičky 🙂
Koci-Honzík je šikulka,ten čas letí....nedávno jsi se strachovala po transféru a ted...tý jo 🙂
tak zatím-jdu do postele,jinak bych vybrakovala ledničku 🙂 pa pa

michule
autor
3. led 2010

Ahoj holky. Taky jdu pozdravit a říct, že mě přepadla taky obrovská chřipajzna. Hned jsem si dle Evči nechala nakoupit Stdal a Pinosol ( ten mi ovšem jen zamastí nos 😀 ), mám Propolki na bolest v krku a čaj, citróny a med ze srdce nenávidím 😅. Proto jsem ani nepsala. Né že by to bylo už lepší, ale vstala jsem a chtěla jsem si vás přečíst. U mě tedy Silvestr byl postelový a s mlíkem na stole, jelikož mě tak pořád pálí žáha. Jen si stěžuji, ale někdy mám pocit, že těhotenství ( mimo toho vysněného mimouška ) je strašný záhul. Opět jsem ráno začala špinit, pořád si říkám ještě pár týdnu a jsme ve finiši, ale pak ztrácím optimismus a začtu se do předčasných porodů. Dnes jsem vyloženě pesimista - moc se omlouvám.
Lili - 3kg? A ještě když píšeš, že to dáš lehce dolů, tak to neřeš, vždyť ty svátky jsou od toho, aby se to obžerství dodrželo. 😀 Já to mám s váhou hrozné. Žádná dieta na mě neplatí. Musím jen makat. Fatk se těším až příjdou na řadu brusle a má láska spinning 😀 😀 😀.
Ségra mi vykládala, že Eliska byla úplně v pohodě na Silvestra. Že když uslyšela ty dělobuchy, tak dělala jen nálety po bytě a štěkala, ale to dělá i když příjdu já 😀. Vždycky jsme říkaly, že je to nějaký divný pes. 😀 😀 😀 Je úplně normální a přirozrné, že se ti stýská. Já když si vzpomenu na Lejdy ( první pejsek od ségry ), tak to nesmím ani před segrou vyslovit. Vždycky bečíme. Ona byla tak vychovaná. Poznala už naše auto a vždycky mě čekala už u výtahu. Zlatý pes. Zato teď Elisa. Vidí mě, pohryže mi palec u nohy, nohavice začne trhat a pak se zaměří na moje gelovky. Nenormální. Když si ji nevšímám, tak jde po mém drahém ( ten moc k pejskům není, ne že by je neměl rád, ale má z nich respekt ) tak začne - Eli - nechej mě, jdi za paničkou, slyšíš? No taky není úplně normální. Je to jenom chlap!!
Evi - takže jsem tě litovala a nakonec dopadla stejně. My nemáme žádnou imunitu. Ale je to peklo nesmět si vzít ani paralen. Sice už v tom 3 trimestru se může, ale já mám strach. Tak se budeme léčit dluho jako prase. Jinak je to fakt za pár. Strašně se těším, ale ty jsi v mém závěsu, tak si můžeš vyskakovat 😀 😀 😀. Ještě nemám zbalenou tašku pro malou, protože drahý by to asi nezvládl, ale co jí mám zabalit, aby se ji to líbilo? 😀 😀 😀
Lajci - to by bylo překvápko kdyby ...... moc bych ti to přála. I když jsi asi taky pesimista ( jako já dnes!!! ) Ale víš co tady razíme za heslo - naděje umírá poslední. Držím palečky.
Všem přeji krásný den, sněhové procházky jen pro vyvolené a piště, ať mám co z postele číst. 😀 😀

lajcikova
3. led 2010

ahojik jdu vas jen pozdravit 😉
jako navrat do prace...hruza sem myslela že usnu.no ještě dnes,a pak volno.
u nas je taky bilo,ale prochazka nehrozi,jdu ještě spat 😎 tak hezkou neděli.

evkaa25
3. led 2010

Ahojky.
Já jen ve zkratce.Dneska jsem zkončila na pohotovosti v Opavě.Aby toho nebylo málo přidaly se mi k tomu nachlazení a diabetu ještě šílené migrény.Celou noc jsem nespala,bolest šílená. ☹ Manža volal v šest ráno na pohotovost,co si můžu vzít.Tak poradili právě paralen.Jeden jsem si vzala,ale zabral jen na půl hodiny.V osum jsem byla zase vzhůru a brečela bolestí......Tak jsem byla na té pohotovosti.Chtěli si mě tam nechat,ale přemluvila jsem je a taky musím zítra na vyšetření ohledně té cukrovky.Tak mě dali na 1,5hod na kapáky.Konzultovali to s gynekologem,jelikož já jsem nic nechtěla,abych neohrozila mimi.Ale nic jiného mi nezbývalo.Ta bolest šílená!
Po 3hodinách jsem jela domů a bolest se vrátila.Je to trošku lepší,ale neni to dobré......Musím to vydržet a uvidím,co a jak zítra.........Ted se loučím.Michul přeji brzské uzdravení......

evkaa25
4. led 2010

Ahojky
Tak už jsem po dalších testech na diabetes.Zůstává mi dieta a na kontrolu jdu až za měsíc.Hodnotu mi dneska naměřili dobrou,takže dieta pomáhá.Doktorka byla spokojená.Já z nich sice nejsem chytrá z těch hodnot,ale musím věřit,že to zůstane v pořádku.Ještě jdu ve středu na krev a ve čtvrtek na oční.
Migréna už dneska taky ustupuje,za což jsem neskotečně vděčná.Hrozili mi antibiotiky a ty já bych vážně brát nechtěla.Myslím si,že se toho u mně prostě jen nakupilo hrozně moc.Nachlazení,těhuckrovka,dieta a to vše a taky trochu ztrach z té cukrovky mělo za následek tu migrénu. 😖
Ale jsem moc ráda,že mi dnes ty cukry dopadly dobře a že nemusím píchat inzulín.Takže to nebude tak špatné. 🙂 A až se mi zklidní i ty bolesti hlavy,tak si budu zase těhulení užívat. 🙂
Jinak svištík kope ostošest jak ráno,tak večer.Během dne bývá klid,ale večer to stojí za to. 😀
Lili vy jste spali s Lili na zemi?Jako ty,manža a Lili?? 😀 Tak to musela být bomba. 😀 😀 😀 Vás úplně vidím. 😀 Já jsem tak spávala s Trixinkou,když jsme si ji přivezli domů a ona knučela po mamince.Tak jsem s ní spala na zemi aby byla klidnější.Tehdy jsem si ještě myslela,že na postel nebude mít nikdy přístup.Skutečnost je dnes jiná. 😅 😀 🙂
Michul a co ty?Jak chřipajzna?Jinak ten Pinosol nic moc,ale ten Stodal mi na bolest v krku a vykašlávání pomohl dost.Bez něj bych byla asi už úplně hotová.
Jo a naprosto souhlasím,že těhotenství je opravdový záhul.Ale za ty naše drobečky to stojí.
Ale ten strach pořád..............
Lajci,tak už zase v pracovním procesu,co?!Tak at ti to co nejlíp utíká.
To platí pro všechny pracující snažilky....... 🙂 A co Koczi?Jak si zvykáš v novém bytečku??
Jdu si ted zase lehnout a juknu večer....... 😉

michule
autor
4. led 2010

Ahoj holky. Prý tam je fest mrazivo, mladý přišel z tréninku a nemohl ani mluvit, i vlasy pod čepkou měl zmrzle 😀 😀 . No já se asi ven dostanu až v termínu porudu 😅.
Evi - boroku, co to čtu. To je hnus. Fakt jen celou dobu mít strach. V létě jsem nenáviděla ty vedra, zvracela jsem. Těšila jsem se na zimu. Fajn, ale má to háček. Chřipky!!!!! A migrény?! Ani to nesmím nahlas vyslovit. Ještě migréna by mi chyběla. Trpím na ně od malinka. Po zápalu mozkových blan a vím co to je. Ježiši chudáku. Takže ty jsi skončila v nemocnici. Ani se ti nedivím. Už jsem tam měla párkrát namířeno taky. Já, ale někam na internu. Ta žáha mi obtěžuje život. A nepomáha nic, ani Renie, ani mlíko a ani malox, který je dost silný. Ale s migrénou bych určitě taky jela. Vydrž a lež a odpočívej a vůbec se nezamýšlej nad tou cukrovkou. Nemáš to v šíleném stavu, tak krom diety to nechej plavat. Už to nějak doklepeme!!!! 😀 😀 😀 😀 Mě včera drahý pozoroval a já ustukaná hysterka se pořád kroutím a umím jediné citoslovce ve svém bohatém slovníku 😀 a to je ,, au ,, a ještě do prdele!!! 😀 😀 😀 No a pak mi řekl, že se mnou soucítí, ale že už melu z posledního a držím tak tak. A tak jsem mu řekla, že ještě aspoň měsíc a on na to, to ne, to já asi nevydržím. 😀 😀 😀 - Hrdina. A já to mám vydržet?????
Evi - tak aspoň, že ten paralen. Neboj se toho, on není silný a pomůže, třeba jen trochu. Už máš taky 3 trimestr, tak se neboj. Už jsem měla na mále a požila slivovici s čajem. Já to miluju a navíc se krásně z toho potím. No, ale pak jsem si řekla, že tedy ne, že ji nebudu trápit. No a když svištík kope, tak si můžeš být jistá, že on je na rozdíl od tebe odolný. To co malá předvádí je cirkusový výkon. Tím jak roste, má míň místa a o to více se mi dělají boule. Ale ty jsou šílené. No bobek, taky ji tam už není nejlíp. Drž se!!!!!!
Lajci - jak v práci? Včera v TV novinách říkali, že lidi co jdou po delší době do práce, mají míň pracovat, míň se zatěžovat, že je to pro organismus zápřah. Takže pomaličku!!!!
Zde vám posílám odkaz na ty naše poslance, jak jsou na tom chudáci mizerně, když mají míň penízku ( svině!! ).
http://www.novinky.cz/domaci/188207-platy-polit...
Zato my jsme na tom perfektně. Jak by se jim asi žilo za ty naše prachy??? No nebudu to rozebírat, jsem vytočená jak káča. Tak hezký den a pište!!!!!

lajcikova
4. led 2010

ahojik
evi to je smula,a migreny znam a dobře,ale trpim jimi jen v letnich měsicich.a na kapačce taky většinou skončim,davaji mi torecanovou,a většinou zabere,mam i tabletky.

michul to nema vyznam se rozčilovat,nevim na co lozime do prace když ti pak ani nedaj to co maji,a berou rodinam a sockam davaji pořad.maj zdrave ruky a nohy tak at makaj.
jo a marcelko děkuju,viš za co.ale ma to stale pokračovani,jen mě udivuje jak sou někteři drzi a SEROU SE DO TOHO,CO SE JICH VUBEC NETYKA!!!!!.asi to budu řešit s adminem. 😠.

jinak nam rano zamrzli dveře,takže sme je odemčely sedli do auta a nešli zavřit,.tak sme je uvazali lanem a holky vzadu je drželi
😀 😀 😀 ještě že nebyli nikde policiste 😅 by se asi fakt pobavily. 🙄 super vzrušu po noččni.

jdu ještě na telku,a pak zase kouknu.

evkaa25
4. led 2010

Lajci,tak koukám,že ceztou z práce jste mněli vzrůšo.To jste vážně museli vypadat úžasně s přivázanýma dveřma. 😀 😀 😀 Já to znám.Mé první auto byla Škodovka 120 a to byl teda vážně stroj!!! 😀
Mě dávali těma kapákama ramal.Museli mi nejdřív o tom všechno říct,jinak bych si to asi nenechala dát i když mi bylo strašně. 😒 Po cestě domů se mi ale ta migréna stejně vrátila. ☹ Ale naštěstí šla zaspat.
Dnaska už je to podstatně lepší,ale i tak jen polehávam doma.Ani nejdu do angliny.Drahý kurz mám zaplacený do konce února a už podruhé nejdu.Ale co nadělám.Zdraví je důležitější,to je jasné...... 🙂
Michul říká se,že kdo trpí na migreny celý život,tak v těhotenství má klid!A zase naopak.Já měla migrény vždy u IVF.Byl to vážně děs a doktoři říkali,že je to hormony a nedá se nic dělat.Asi to tak bude,protože v době,kdy jsme umělé oplodnění neřešili jsem měla klid a ted se mi zase objevyli v těhu. 😖
Ten tvůj odkaz mně teda taky pěkně rozčílil.Naši slavní polsnci a spol.Si žijou jak prasata v žitě a přitom nic pořádného nedělají jen hrabou každý na svůj píseček! 😠 A jak píše Lajci,když makáš tak ti vezmou co můžou.A to nemáme žádné závratné platy.Já jak slyším,co se ted děje u nás v práci,tak jsem vážně moc ráda,že mně to minulo.Poprvé za celou dobu nedostali ani korunu.A celkově šli platově dolů.......
Michul,to je fajn,že tvůj manža s tebou soucítí. 😀 Je to teda hrdina.Ale myslím,že jsou na tom všichni naši chlapi stejně.ale nezbývá jim,než vydržet.Co máme říkat my,že?!? 😉

michule
autor
5. led 2010

Ahoj holky. Tak jsem na to stále stejně. Myslím, že rýma na ústupu není ani omylem a to jsem pořád doma. Ani na chodbu nelezu. No a tak stříkám olynth a jím stodal. Ráno jsem slyšela i drahého jak kašle, takže stoná celá rodina. Teď jsem četla ( opět - jak jinak ), že pokud se v těhotenství nebo při kojení objeví rýma, tak miminko bude pěkně odolné, že se toho není třeba bát. To je skvělé, tak teď ještě třeba žloutenku a jsme celý život bez lékařů, že??? 😀 😀 😀 😀 Včera přišla mamča a vyžehlila mi, to je zlato. A taky jsme nachystaly tašku pro malou. Takže já jsem na nejhorší ( nebo nejlepší ) připravená. Ještě jsme se u toho byvily, že není ani možné, že jsou ty mimiška tak malinké ( to při pohledu na toho dvoumetrového čahouna ). No a to je asi vše. Nezažívám nic nového, protože doma to ani nejde. Jen TV znám zpaměti. No a když jste se tak bavily o těch autech, tak jsem i já zavzpomínala, že s mým ex jsme měli škodu 100 a já zrovna byla těhotná s mladým a jelikož jsme moc peněz neměli, tak nešla koupit nová baterka a tak na každou poradnu jsem ho musela tlačit. Fakt když si na to vzpomenu, tak si klepu na čelo, že jsem byla tak odvážná. A taky každou chvíli umrzlo. Jenže je to jedno, dneska máme felicii a drahý do odstřikovaču dal nemrznoucí směs a víte co? I ta zamrzla. Nechápala jsem, vždyť byla do -40st. Takže jseou to parchanti, ošidí nás kde můžou.
Lajci - takže jsem se chutně pobavila, i když vám asi do smíchu nebylo. Tak jako mladému, který jezdí ráno po 5hod na trénink a neustále ječí, že jsou to hova..., že v tramvajích netopí a že se tomu mám přestat smát, když jen ležím a nemusím nic takového absolvovat 😀 😀 😀 😀 . No a s tím adminem to fakt vyřeš, to by mohlo pomoci.
Evi - tak jak se dnes cítíš? Dávali ti tramal, tak to je dost velká pecka. Já z tramalu zvracela, měla jsem tak silnou migrénu, že mi mamča dala tramal. Ta ho dostala po operaci zad, ale můj žaludek to neunesl. Jenže asi v kapačkách to naředí. Hlavně ať už máš klid. Já to vždy pravidelně mám, když mám dostat mršku. TAk odpočívej a snad se už uleví.
Ostatní ženy moc zdravím. Lili a Monča asi dřou za dvě, že se neozvou. 😀 😀 😀 No jo, chápu. Užijte krásné úterý 🤐 a pište.

evkaa25
5. led 2010

Ahojky.
Michul,tak koukám,že chřipajza se tě taky drží jako klíště. 😖 Mě už je poměrně dobře.Migrény ustoupily,jen rýma je šílená a ne a ne přestat.Už ani nevím,kdy jsem naposledy dýchala přes obě nosní dírky.Asi holt máme tu imunitu v těhotenství značně oslabenou.Začala jsem zase brát obden těhu vitamíny,tak třeba to trošku pomůže.
Ten Tramal měl kdysi manža jako tablety po operaci kolena a bylo mu z něj taky zle.Je to síla.Ale v těch kapákách je hodně zředěné.Odkapalo do mně 100ml,ale toho samotného Tramalu jen minimum.Nic mi z toho nebylo a to nejsem na léky vůbec zvyklá.Museli zvolot šetrné řešení kvůli miminka,tak myslím,že to nebylo nic silného.Jak jsem psala,stejně mi to nezabralo a večer jsem se trápila na novo.Ted už je ale hlava ok a bobek sebou pořád mele,tak jsem se uklidnila!Cukrovka dopadla taky dobře,tak ted jen vyléčit tu rýmu......A samozřejmně držet striktně dietu.Teda představa,že takhle budu jíst ještě skoro tři měsíce až do porodu. 😖 Ufffff.Ale pro miminko všechno na světě!!!! 🙂
Jinak tady se asi vážně hodně pracuje,že holky nepíšou.Ale ani se nedivím v tom počasí dojíždět někde do práce,do školy.........no nic příjemného. 😒 A to hlásí od zítra ještě šílenější mrazy.Já jedu brzo ráno na krev,tak snad nebudou na cestách moc ledovky.Takže pracující holky dávejte na sebe pozor,hlavně na cestách.
A co asi dělá Koczi?Kdoví,jestli chodí s Honzulou ven v takové zimě......

lajcikova
5. led 2010

ahoj
ja nemakam,jen sem se vzbudila v 10.30,a od 11.30 do ted zase spala 😅 to se mi dlouho nestalo,ale šla jsem spat až 1.30,koukala sem an markyzu na film,obchod s bilym masem,no hnus jak lakali ty holky na rande a pak je strčily do bordelu,atd.nejhorši je že se to fakt děje,nechapu jak to některe ty kur...mužou dělat dobrovolně.

evi mě davaj ten torecan protože ja u toho strašně zvracim 😒 ael ted sem ji dlouho neměla(tuktuktuk)ale na jaře je tu jak na koni. 😠 a doktorka řikala že to děla taky to že když malo piju tak dostanu migrenu.

jo michul nam taky zamrzly odstřikovače a to mame taky nemrznoučku.od zitřka ma strašně sněžit,to bude sranda 🙄 ještě že mam jen dvě denni a volnej vikend. 😉
nic jdu na tel,mam divokeho anděla 😀

gabka14
5. led 2010

Ahojky!

Chtěla bych Vám všem popřát v začínajícím novém roce všechno nejlepší, hodně štěstíčka, zdravíčka, pohody, lásky. Těm, co jsou těhotné, krásné a zdravé miminka. A těm, kterým se ještě nezadařilo, aby tento rok byl určitě plodnější a dal ten nejkrásnější dar na světě. 🙂

lilienka
5. led 2010

ahojky holky
opravdu makám o 106.ted mě dali na jiný barák a byla jsem do 6ti v práci.Manža byl nakoupit,tak se ted láduju tmavýma rohlíkama se šunkou-mám hlad až se mi třepou ruce 😀 Ale je to lahoda!!!!Zítra jdem na Avatar do cinestáru-na 3D,tak jsem zvědavá.
Evi mi pomůže od rýmy bud,že si napustím horkou vanu(čoz nevím,jestli můžeš...)a ponořím do vody obličej a trochu natáhnu vodu nosem a chvilku vydžím.Mi se to pak spustí a brzo mám po rýmě.A nebo si dám do lavoru skoro vřelou vodu-sotva,že vydržím+trošku soli a dám do ní nohy a ráchám se v tom 15-20 min.Pak je osuším a hned si nandám hrubé ponožky.Se člověk krásně vypotí.
No nic,jdu ještě něco ulovit a sednout k tv.Tak zatím ahojky

michule
autor
5. led 2010

Ahoj holky. Tak zase večer, to je náplň dne 😀 😀 😀 !!!
Gabi - děkujeme a neříkala jsi minule, že se ukážeš častěji 😀 😀 😀 ?? Jak se máš, co práce a Danek??
A samozřejmě ti přeji do novéh roku hodně zdraví a plodný každý měsíc, ať už s nebo bez IVF 😀 😀 😀 .
Lajci - tělo si řekne kdy a jak dlouho spát. Takže vám taky odstřikovače zmrzly??? To je hnus, že? Tak kupuješ to fakt do mrazu jak na Aljašku a ono ti to zmrzne při mínus 15st, tak co je to za bordel ( myslím jak v tom kanystru tak na světě 😀 😀 😀 ). A kde zase běží divoký Anděl????
Evi - to víš, že to bylo naředěno, oni by ti takový driák nedali!!!! Jinak já mám tu rýmu taky šílenou. Nemít kapesníky ( díky bohu za tento vynález 😀 ) tak vytírám třikrát denně byt 😀 . Tak moc mi z toho nosálu teče!! 😀 No a s tou cukrovkou jsi dobrá. Sice dieta je asi nepříjmná, vzhledem k tomu, že těhotenství je o tom, že můžeš sníst na co se podíváš, ale jak píšeš, pro mimiska naše všechno.
Taky jsem o tom setrvalém sněžení četla, to je skvělé, Markét mi psala, že už by i s dětma šla ven, jenže ten kočár na tom terénu neuveze. Tak, že tedy čeká na mě, pak vyjedeme do ,, šopinu ,,. Každopádně jsem se domlouvala s holkama z práce, že se stavím a probereme vánoce, a zrovna na zítřek, jenže si nejsem jistá, jestli se nebudu brodit jak starý Amundsen a to vše bez sněžnic 😀 😀 😀 . No každopádně to zkusím a uvidím. Stejně bych měla jít ven, někdy vylézt musím, no ne?
Jo a ještě jsem nenapsala, že mladý začíná dělat autoškolu. Ježiši to bude pohroma. Jediná výhoda je, že v létě když si dám vínko ( i 1 litr 😀 😀 ) tak si pro mě může dojet má vlastní krev. Tak mu držme palce ať to udělá napoprvé a nemusíme dokupovat jízdy, to by jsme finančně asi nezvládli 😀 😀 😀 😀 .
Tak všem krásný večer, a pracanti - pokud jste nezapadly někde v muldách - tak pište.

lajcikova
5. led 2010

gabi taky ti přeji hlavně to štěstičko v podobě mimča,a vlastně nam všem 🙂

michul u nas zatim nesněži a jako nemusi,nesnašim jizdu ve sněhu 😠

mě pomaha na rymu,že si dam do lavoru horkou vodu ze soli a přikryju si ručnikem hlavu a inhaluju. 😉 a nebo chlap, 😀 jo a ještě mi pomaha když si dam slivovici,z mdem a citronem a tak 1dc vody a to vypiju 😉

holky jdu na televizi,takže se ukažu asi až večer ve čtvrtek.tak si hezky uživejte pohody my pracujici jdem makat.

evkaa25
6. led 2010

Ahojky všem
Gabi tobě taky vše nej nej nej v Novém roce.A jakpak se káš ty?A co Danek?Dlouho jsi tu nebyla... 🙂
Lili,jaký byl ten Avatar?Manža by na to chtěl taky jít.Já jsem ale někde četla,že těhulím se nedoporučuje 3D kino,tak se mi tam moc nechce.Hraje to i bez 3D,ale manža by samozřejmně radši s 3D.Tak napiš,jestli to stálo za to a já ho kdyžtak pošlu s nějakým kámošem. 😉
Jo a dík za rdy na rýmu.Určitě vyzkouším.Já jsem se ve vaně nekoupala první tři měsíce,ale jsem na koupeli naprostý závislák,takže si vanu občas dopřávám.Prodávají se i pěny do koupele pro těhule,tak z toho usuzuji,že by koupel nemněla těhulím škodit.Jen má být voda max do 36stupnů a to já dodržuju.Manža se mi směje,protože já tu vodo mněřím dětským teploměrem.Takovou žlutou kačenkou,aby nebyla voda moc horká. 😀 No pohled to musí být úžasný,pravda.Já vorvaní žena napáskovaná ve vaně s teploměrem kačenkou!! 😀 😀 😀
Tak to na tu rýmu ve vaně zkusím.Lajci to s tou horkou vodou jsem zkoušela s heřmánkem.A zabralo mi to vždy jen na chvilku.Se solí to teprve prubnu a pak vám pisnu,jestli něco zabralo. 🙂
Jinak včera odpoledne mně zase chytla neskutečná migréna až jsem brečela bolestí.Manža neváhal a volal mojí gyndařce,tak jsem u ní dnes byla.Říkala,že v podstatě neví co s tím.Že nějaké těhuli přede mnou zabrali nějaké homeopatioka na migrény,tak že se mám poptat v lékárně.Jinak mám z pohotovosti předepsané antibiotika,tak jsem se jí ptala,jestli jsou pro mimčo nebezpečné.Tak mně ujistila,že ne,že se prý dávají i při porodu a že je mám brát na tu rýmu a ucpané dutiny,ale na bolest,že nejsou.Já je ale stejně brát nebudu!!Jen opravdu v krajním případě.Ta rýma mně netrápí natolik,abych brala antibiotika.Horší jsou ty migrény.Myslela jsem,že už bude klid a včera zase.Může to přijít kdykoli.Jednu chvilku mi nic neni a za pět minut brečím bolestí!Už mi z toho i popraskaly žilky v očích.No vážně hrůza! 😖 Ještě štěstí,že jsem na nemocenské.Práci bych v tomhle stavu nedávala ani omylem.Nejsem vůbec schopna jít ani do obchodu.Ještě že mám tak úžasného manžela!Momentálně mi vážně moc pomáhá. 🙂
Michul,jaký byl srazík s holkama z práce??A jak se cítíš?Hrozitánsky to letí!Už to máš vážně za pár........ 😉
Pracující holky upřímně lituju v tom počasí.Dojíždění do práce musí být zážitek. 😒

michule
autor
6. led 2010

Ahoj holky. Tak venku jako naprosta kalamita. Sněží a rychle, viděla jsem jen jeden traktor a ten to fakt stihnout nemůže. Sice jsem auto našla, vykopala a odjela i bez pomoci lopaty, ale jezdila jsem 20 - 30. Víc jsem si netroufla a nevím, proč jsem nejela raději tramvaji!!!!! Prostě se vydám po týdnu ven a zrovna v tomto počasíčku. Ženské s kočárkama nechápu vůbec. Taky těhotné za volantem by měli zavírat a silničářům navrhuji trest smrti!!!!!!
Toť z mého denníku vše 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
S babama jsem pokecala, navhrují mi, že po roce bych měla přijít do práce, jelikož mi samota vůbec nesvědčí. Pak jsem se jim taky nelíbila, že jsem škaredá a, že jde poznat, že čekáme holčulku. Pak mi řekli, že jsem moc nepřibrala, protože jsem zase tak štíhla nebyla ani před otěhotněním a, že mám vytlačený pruh od čepice na čele a to po celou dobu drbání. 😀 😀 😀 😀 😀 Tak jsem se neustále smála a vůbec je nevnímala. Pak jsem je začala pomlouvat já a jela domů. 😀 😀 😀 😀 😀 No a teď si dávám polévku. Taky jsem si koupila čaj s maliníkových lístků, je prý výborný na porod ( už ho luhuju ). Pije se 6 týdnu před porodem, to už tedy mám nejvyšší čas a počkám si na romantiku od Pilcherové 😀 😀 😀 - no jo, tomu se říká nuda. 😀
Evi - strašně tě lituji. Fakt upřímně. Kdyby tak člověk věděl z čeho to je a v takovém množství, tak se tomu dozajista vyvaruje. Jenže fakt jen ležíme. To budou ty hormony, celkové změny v těle. Snad to byla jen nějaká vlna a už se to nebude vracet. Moc bych ti to přála. Co tedy můžeš na bolest? Na ty antibiotika se vykašli, pokud to budeme potřebovat, tak nám to u porodu dají, asi se tomu nevyhneme. Buď statečná a drž se!!!!!!! Myslím na tebe.
Lili - švára se ségrou už na to byli. Dokonce i ségra byla nadšená. Takže vám přeji krásný zážitek. A to u nás v Cinemě 3D bylo neustále vyprodáno, takže šli na normoš. Ale oba nadšení. Já jsem nebyla v kuně ani nepamatuji. naposledy snad na Vrátné láhve, myslím. To je masakr. Kulturní barbar.
Lajci, Monči a Gabi - vy se ozvěte jak je v práci a jak jste se tam vůbec dostaly??? 😀 😀 😀 😀
Všem krásné odpoledne a zde malá pomůcka pro cestu do práce 😀 😀 😀
http://www.nejlepsiceny.cz/sneznice/