Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

smilers
23. pro 2010

Ahojky vsem🙂

Taky se pridavam s pranim pohodove prozitych Vanocnich svatku ,a do toho Noveho roku hodne stesti, zdravi a pohodu v rodinnem kruhu 😵

monali
23. pro 2010

ahojky,

Všem přeju hezké a klidné vánoce, ježíšek aby nebyl moc lakomý a do nového roku štěstí , zdraví, lásku
a hlavně rodinnou pohodu.

U mě zatím nic nového, začala jsem stimulovat na tu minimálku, ale po tom fostimonu mi folíky vůbec nerostly,
tak se to stoplo. Zkusíme to až příští rok, nejdříve ve březnu.
Mějte se moc fajn, opatrujte svoje andílky.
Já tady koukám, ale nemám co psát, a je mi smutno.

michule
autor
23. pro 2010

Ahoj ženy.
Přejeme taky - přenádherné vánoce, plné pohody a lásky. Všem snažilenkám sílu do dalšího boje a v příštím roce s uzlíkama v náručí.
U nás - plně chodíme, padáme málo, zuby 4, váha 9,8kg a jíme všechno a všem. Pijeme krev, zlobíme, ječíme, děláme binec, srotmeček nenastrojen, větvičky očesané, cukroví sežrané a dárky v taškách bez baličáku připravené. Vaječný likér vyroben 3 x a pokaždé mnou vypitý a studie potvrzují, že nejvíce alkoholiček je na mateřské. Takže ženy, vzhůru do těch pohodových vánoc a hlavní mé letošní heslo je : ať už je po všem, jinak zcvoknu a rok 2011 budu na antidepresívách.
Myslím na Vás všechny a posílám s lumpem moc heboučké pohlazení.

lajcikova
23. pro 2010
koczurka
24. pro 2010

KRÁSNÉ VÁNOCE VŠEM!!! 😵

monali
30. pro 2010

Ahoj, všechny zdravím. 😉
Koczur, Michul - ti vaši andílci jsou úžasní, a určitě jsou po maminkách 😀 ,

U nás vánoce proběhly v klidu, objeli jsme jedny i druhé rodiče. Tento týden jsem byla v práci, akorát v úterý
a zítra mám volno.
Doma nám totálně kleknul počítač, tak ho máme v opravě, tak se s Vámi uvidím až v lednu.

Tak ještě jednou přeju aby ten Nový rok byl pro všechny šťastný, zdravý , veselý a úspěšný ve všech směrech.
Mějte se pa.

koczurka
30. pro 2010

AHOJKY!!!
Všechny zdravím.
VŠE NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU PŘEJEME VÁM A VAŠIM RODINÁM!!! 😉 😵 🙂
Moje předsevzetí do nového roku zní...,,budu častěji psát na koníka". 😉 😵

lajcikova
31. pro 2010

Nechme stranou starosti je tu doba radosti. Odšpuntujeme lahvinky, nadělujeme pusinky. A pak ať se zpívá, slaví v Novém roce štěstí zdraví Vše nej přeje iveta

smilers
31. pro 2010
michule
autor
1. led 2011

Ahoj ženy.
Taky Vám všem přeji v tom našam novém roce 2011 hodně zdraví, štěstí a lásky, spokojenosti a hodně hodně miminek ( sebe z toho vynechávám ). 😀
U nás vánoce proběhly fajn v klidu a pohodě. Malá z toho rozum moc neměla a tak její dárky byly dárky spíše pro mě. Silvestr jsem si oslavila 30.12 a pořádně jsem se ovínila. Tudíž mi včera stačilo jen málo a byla jsem ,,tam ,, opět 😀 Mé předsevzetí zní - nepít ( tak moc 😀 ), neřvát po malé ( tak často ), nezabít mladého ( hned dnes ) a nerozvést se hned v lednu. Více číst, méně jíst a jako Koczurka - psát tady častěji. 😀 😀 😀
Tak se holky opatrujte.

lajcikova
1. led 2011

michul maš krasneho syna-škoda že sem už stara a hnusna a bachrata 😀 😀 😀 prostě je k sežrani

no u nas silvestr?měli dojet znami a ti nedojeli tak sme byli u radkove sestry a v jednu hodinu už sem spala 😒
no a me předsevzeti je zhodit ty čtyři kila co sem nabrala za posledni dva tydny-prase nenažrany sem.
a doufam že bude plodnej tenhle rok.nějak to na mě zase doleha,
jinak vanoce byli ty nejkrasnějši v mem životě-samo sem si je ořvala.fakt nadhera ten chlap je fakt dokonalej.no nic necham te nostalgie,a hlavně mi bylo moc smutno po mamince ☹ ale bohužel život musi jit dal.

tak vam všem přeju moc uspěchu jak pracovnich tak soukromych 🙂

lajcikova
1. led 2011
koczurka
5. led 2011

AHOJ HOLKY!!!

Tak jsme zas o rok starší. 😒
Michul,tak jsem se zase pobavila u tvého příspěvku. 😀 Jsme asi na stejné frekvenci teď,taky jsem si říkala že musím méně křičet na Honzuláka,ale někdy to fakt nejde. 😝
No jinak u nás nic nového.Snad jen to že jdeme v únoru na operaci s varletem,nesestouplo dolů a tak přes magnetickou rezonanci zjistili že se zasekla v tříselném kanálku.Taky je o dost menší tak se uvidí jak na tom bude a sesunou jí do pytlíku nebo pokud nebude dobrá tak jí odstraní. ☹ Pan doktor a né jen on nás ujišťovali že na plodnost to nemá vliv,že i s jedním varletem může plodit jak o závod. 🙂 No ono je to i dědičné a to samé měl i synovec od Honzy a ten už má dvě děti. 🙂 Takže doufám že bude vše ok.Už teď mám hrůzu z té nemocnice. ☹ 😒 🙄
Toť asi zatím vše co je u nás aktuální.Určitě zase brzy písnu.
Papa...

koczurka
5. led 2011

Jo a ještě...moc pěkné fotečky holky!!! 😵

monali
19. led 2011

dobré ráno všem 😉
No teda holky, co vaše předsevzetí, že budete psát na koníka častěji? 🙂 Našla jsem nás až na 3. tránkce- ach - jak
hluboko jsme klesly? 😀
Já teda jenom taky narychlo zdravím, máme toho teď v práci hromadu a je tu zmatek . Doma se vždycky
jenom najím a usnu. 😒
Tak se opatrujte, a aspoň něco malého sem písněte.

koczurka
19. led 2011

Ahoj holky!
Taky jen zdravím.U nás nic nového.S tím předsevzetím to fakt flákáme. 😀
Teď se chystáme na prochajdu i když to počasí stojí za prd,ale vyvětrat se musíme. 🙂
Mějte se krásně, zatím papa.

mimco
19. led 2011

Ahoj holky, tak jakpak se máte?
Mám novinky, tak Vám stručně napíšu, jak pokračujme.
Z fakultky jsme definitivně oděšli a jsme v Reprofitu a jsme nadšení.
Ale aby toho nebylo málo, iui se konat momentálně nebud. Vyšel mi katastrofální hormonální profil, mám sníženou funkci štítné žlázy a prolaktin jsem měla extrémě zvýšený a proto musím jít na rezonanci mozku, jesli náhodou nemám nádor hypofízy prolaktinom. Pokud jo, není to katastrofa, je nezhoubný a léky ho zlikvidujou.
Tím se nám to všechno odsouvá nejdřím na květen.
Proto jsem se rozhodla, že tento léčebný proces si zpříjemním a v dubnu bych měla vyrazit na 4 týdny do Františkových lázní!!! Teda, jestli mi je zchválí, je to v procesu, ale prý to nebude problém.
Kdo pojede semnou???
Mějte se a piště 🙂. Ode mě to sedí.

michule
autor
19. led 2011

Ahoj holky....
..no to je teda pravda, ten můj slib snad nikdo nečetl, protože ani jednu věc jsem ještě nedodržela. U nás nic nového. Zuby se zastavily, takže počet stále u 6ti. Líta jak čert a je pořád stejně uječená. Měly jsme poslední návštěvu u neuroložky a ta mě překvapila u otázek: jí sama? chodí na nočník? Tak nevím jestli nedělám někde chybu, ale nočník většinou končí na hlavě všech a lžičkou se do pusy strefí u jogurtu tak 3 x a zbytek mám na židličce. Mladý někde ještě do toho všeho četl, že by měla umět tak 25 základních slov, ale slovo NE říká často, i 25 x denně, tak to možná bylo myšleno takto 😀 😀 😀 😀 😀 . Jinak fakt nic nového. Tak vás aspoň všechny moc moc zdravíme a snad se zase brzy někde domluvíme a uvidíme.
Koczurko - a jak to vypadá s Honzíkem ( myslím ty kuličky?? ) Market musí jít taky s Kubou na operaci, on tam má zase vodu.

lajcikova
20. led 2011

ahojik

moni sem rada že si z fakultky fuč 🙂 machač je super doktor,ted to vyjde uvidiš,a jinak funkce štitky ma obrovsky vliv na těhu i na potraty

jinak sme momentalně v tatrach,zitra se už vracime.stala sem poprve na lyžich- 😀 😀 😀 😀 😀 to byl zažitek

jinak všechny zdravim,jak dojedem tak pisnu

lajcikova
20. led 2011
koczurka
6. únor 2011

AHOJ HOLKY!!!
No je to bída ta naše diskuze. ☹ Ale já fakt nemám moc toho času tu psát.Když k tomu sednu tak potřebuju vyřídit tolik věcí a to kolikrát ani nestihnu to co potřebuju nebo se u něčeho zaseknu. 😀
Jak se máte pořád všichni?
Michul,z té neuroložky si nic nedělej,my taky nejsme podle tabulek. 😀 😉 A s mluvením jsme na tom hodně bídně. 😖 Snad to příjde najednou.Taky doufám že se brzy domluvíme a nebudem tak spěchat jak minule. 😉
Mimco,to jsou věci na co ti přišly. 😨 Tak doufám že se vše dá do pořádku a užiješ lázní a pak se zadaří. 😉 Musí!Taky je super že jsi spokojená a plná nadšení,to musí být.
Lajci,tak co jak bylo na horách?Co že nepíšeš,nebo tam ještě jsi? 😀 Jsi psala že až dorazíš tak písneš. 😉 Si užíváte,jen tiše závidím thy jo,i když lyžování nemusím,ale hory to je moje láska.
My máme jít ve středu na předoperační ohledně té operace,ale malý byl nachlazený tak zítra budu volat dr. jestly máme vůbec přijít. 😨
Tak zatím papa a zítra jak kuknu tak doufám už tu někdo písne.

lajcikova
6. únor 2011

hoj všem,nooooo to není možno tady někdo napsal 😀 čumim sem často,ale nikdo nepiše tak nevim na co reagovat,
posledni dobou nemam naladu,byla sem u gyn,mudr.už sem to zase dva měsice nedostala,tak mi řekla že me tělo starne strašně rychle.řikala že mam využit svuj posldeni pokus IVF.jenže ja mam fakt strach z toho zklamani,měla sem hruzu to řict radkovi,nakonec sem to vyklopila co mi řekla,řikal že to zkusime,jen nevim do ktereho centra,pujdu do darovanych vajiček,a tady se ta cena liši centrum od centra,nejvic mě zaujal crm zlin,kde to stoji 39tisic a nemusi se čekat dlouhe měsice.i v reprofitu je cena podobna,ale moc zajemkyn a čeka se dyl,fakt nevim.nic končim srdičko sem si vylila,pak zase juknu

evkaa25
13. únor 2011

Přeji Darince vše nejlepší k jejím prvním narozeninám.Hlavně,aby byla zdravá,veselá a rodiče společně s bráchou ji moc nezlobili! 🙂

lajcikova
13. únor 2011

taky přeji darince hlavně zdravičko,a at hooooooodně zlobi maminku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evkaa25
13. únor 2011

Holky,omlouvám se jaká jsem popleta.Darinka má jeden roček až příští neděli. 😅 Ale lepší je popřát dříve,než později,no ne?!?
Manžel už otočil stránku v kalendáři a já myslela,že už je dneska 20.2.Takže Darince přeju už o týden dříve........ 🙂

michule
autor
18. únor 2011

Ahoj holky. Moc vás zdravím, omlouvám se, že to tady tak zanedbávám, ale to se s tím drakem fakt nedá. Dopoledne s ní každý den pravidelně chodím ven, odpol čekáme na drahého a pak se už k PC nedostanu, jelikož mladý se připravuje na maturu. Takže dneska ven nejdu, máme přípravu na zítřek, kdy slavíme tan její úžasný a prořvaný rok. Bude nás tu jak malých myší, ale to zvládnem. Nového není nic moc. Malá je uječená, ale celkem šikovná. Volá ,, ee ,, donese si nočník a vykaká se. Někdy to nestihne a strašně se tomu směje. Spíš než slova ji z pusy lezou pazvuky. Na všechno si ukaže tak proč by měla mluvit¨, že? 😀 Od září nastupuji do práce na půl úvazku, to jest od 8 - 12 h. Mamča bude hlídat. Potřebujeme trochu zvýšit rodinný rozpočet, jelikož ta mladého výška bude něco stát a já cítím, že potřbuji taky vypadnout a za ty 4 hoďky se vlastně nic moc nezmění. Je na mě sice dost závislá, ale naštěstí s moji mamčou vydrží úplně bravůrně. Tak to je o nás asi vše. Už chodíme ven bez kočárů, ale chodí s kam chce já za ní lítám jak šus, pořád peru a žehlím, ale to je asi všude stejné.
Evi - to nic, to je tou mateřskou, mi to taky pěkně leze a mozek a kdyby se snad rodina nepřihlásila, že chcou malé popřát, tak já ani nevím, že už je 20tého. No rozhodně jsi byla první. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ivi - budu vám s Radkem držet moc palečky. A už jste se dohodli do jakého centra jít????? a co lyže, skvělé, že??? Já jsem už na nich nestála 2 roky, a tak mi to chybí. Ale já to doženu.
Koczurko - jsem na tom fakt podobně. Nejsem schopná si ani mejly otevřít. Jinak jojo park už od neděle nemám za 10kč, ale za plno palbu i tak bychom se domluvit mohly!!!!!! co nejdřív. SOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fandro - ježiš já jsem si až teď vzpoměla, že Jiřulka měl roček....no vždyť to říkám, jsem magor. Dodatečně vše nej nej nej a hlavně hodně zdravíčka v tom malém tělíču a ať je to zlatý chlapeček pro rodiče. Jaká byla oslava ( pokud jste slavili !!! )
Mimco - to je mazec. Už jsi byla rezonanci?????? snad ti to všechno dopadne skvělé a IUI se bude konat co nejříve. To je fakt šílené na co všechno se může přijít. No buď statečná a držím palečky.
Monču zravím asi do práce a přejeme krásný následující víkend.
Tak holky, končím, pošlu fotky z oslavy a za chyby v tomto článku neručím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ani za ně nemůžu, zapoměla jsem totiž pravopis a písmenka na klávesnici nejsou vidět a to myslím vážně. A za to všechno může mladý, který píše ve dne v noci. Pěkně koupí novou a basta!!!!!! 😀 😀 😀

mimco
19. únor 2011

Ahoj Michul a ostatní.
Darince přeju jen to nejlepší, ale hlavně ať je zdravá a veselá.
Na tu rezonanci jdu 2.3., ale podle všeho co zatím vím, by to tam být nemělo, uvidíme. Každopádně, i tak se mi zdá, že mi toho najednou našli až až. Jsem nasr.... jak hrom, protože to zapinkali v Olomouci a to bych na ně nikdy nedala dopustit.
Pojišťovna mi schválila lázně a 5. 4. vyrážím na 4 týdny do Frantíků, už se hrozně těším, manžel sice míň 😀, ale přežije to. To bude odpočinek.
Evi, Janičce se taky blíží rok, to tak šíleně letí, neteř bude mít taky v Březnu, to budou oslavy. Jen nevím co ji dát.
Chtěla jsem náušničky, protože má pořád ty původní nastřelené, ale už kupuje ségra. Chtěla jsem něco památečního, protože to má doma jako v hračkářství a stejně nejraději mlátí do hrnců 🙂. Poraďte.

koczurka
20. únor 2011

Ahojky všem!
Přejeme Darince vše NEJ,NEJ,NEJ k dnešním krásným prvním narozeninkám!!! 😵 Posíláme velikou pusinku s Honzíčkem. 😵

smilers
20. únor 2011

Ahojky, taky se pridavam a Darince preji k narozeninam, at ma porad tak hodne rodice a sourozence, at je v zivote vesela , a at ji zdravicko slouzi🙂

michule
autor
21. únor 2011

Ahoj holky. Moc vám všem děkujeme. Oslavy proběhly v klidu, lidi jak myši a jen co stáhnu fotky do PC tak tady pár dám.
Více napíšu až z prochajdy, snad bude čas. Zatím 😀 😀 😀 😀