Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

ili5
12. črc 2009

Evko, to je teda překvapení hezké, sis nadělila dáreček narozeninám!!§ Moc gratuluji, ale ještě zatím potichounku. Jak je tělo nadopované hormonama při stimulce, tak pak snadněji zapadne přirozeně. Hodně jsem četla na koníku, že i holyk s neprůchodnýma co jim řekly, tak zapadly po IVF přirozeně. Tak tomu věřím, že je to tak. Kolik máš IVf za sebou? Zítra si ranní moč odlij a zajdi pro test a udělej zítra, já bych nevydržela do úterý. Hodně štěstí!!!§

monali
12. črc 2009

Evi, dodatečně všechno nejlepší a hlavně přeju ať ta slaboulilinká čárečka na testu znamená ten
nejkrásnější dárek.

evkaa25
12. črc 2009

holky,ještě negratulujte.Nevím,co ta slaboulinká čárečka znamená.Samozřejmně by to byl ten nejkrásnější dárek k narozeninám 🙂
Ili máš pravdu,že nevím,jestli to do úterý vydržím.
Ten včerejší test jsem dělala šestý den,co mi nepřišla ms.Myslím,že šestý den už je dost a že by v případě těhotenství mněla být čárka zřetelná 😒 a ona je jen tak tak viditelná,tak uvidíme....
Jo nám dr říkali,že přirozeně nikdy neotěhotníme.Že máme maximálně 1%,že by to vyšlo.

koczurka
12. črc 2009

Ahoj všem!
Evko,to by byla nádhera kdyby jsi byla těhu. 😵 Moc držím pěsti ať čárka jen sílí. 😉 Všechno je možné a ani žádný dr. nemůže říct stopro co se stát může a co ne.Zítra nám muusíš dát vědět. 😨 Udělej si přes den testík,dneska už jsou testy že to nemusí být ranní moč. 😎

evkaa25
12. črc 2009

Koczi,dík za držení pěstí.Byl by to takový malý zázrak.
S manželem jsme to nevydrželi a jeli jsme do Opavy do lékárny,co je otevřená i o víkendu pro těhu test.Samozřejmně už jsem ho udělala.Ted večer.A byly tam dvě.Ta druhá čárka slabší,ale už úplně zřetelná......
Hned jsem volala ségře,která je laborantka a zítra mi vezme krev,abych věděla na čem jsem.Myslím,že nebudu umnět ani dospat.A manža taky 🙂
No nic holky,tak všem dobrou noc a pa zítra...

koczurka
12. črc 2009

Evko,
já myslím že to je jasné. 😵 Z ničeho nic by se se neobjevila. 😉 Ježiš já mám radost,mám úplně husí kůži,vzpomínám jak jsem je viděla já ty dvě //. 😵

koczurka
12. črc 2009

Jo Evi promiň,vše nej,nej,nej k narozeninám!!!Jsem to z toho překvapení úplně pominula. 😀 Kolik jsi slavila?

evkaa25
13. črc 2009

Dobré ranko všem 🙂
Jsem vůbec neumněla dospat,abych zase testila.A čárka tam zase je Stejná jak včera,nebo trošku silnější.Ale naprosto zřetelná.Nechci se zatímradovat,ale kéž by......
Koczi slavila jsem 26 let.není to tak moc,ale já si připadám už tak hrozně stará. 😒
No nic,ted jdu do práce a pak jedu na tu krev.Určitě písnu,až budu vědět výsledky.Holky jsem tak ráda,že ás tady na koníku mám 😀

asmeena
13. črc 2009

evi: tfuj,tfuj, hodně štěstíčka.To by byl krásný dáreček k narozeninám.

evkaa25
13. črc 2009

holky,děkuji za držení palečků.
Výsledky už mám.HCG je 174.Je to hrozně málo.Ale je tam.Nevím,co si mám o tom myslet.Doufám,že to nebude mimoděložní. 😒 Ta laborantka co mi brala krev říkala,že by to odpovídalo těhotenství v druhém týdnu.Že když tak mám přijet za týden zase k ní na krev a jestli bude HCG hodně stoupat,tak by to bylo ok.
A co děláte vy ostatní?Dlouho tu nebyla Lajci,Michul.....

evkaa25
13. črc 2009

Lari a ty máš dneska kontrolu u dr. že?!?Jak jsi dopadla?
A co Peti,už se balíš do lázní?Kéž bych já je nepotřebovala.............

larri
13. črc 2009

evi,ja se teprve chystam,pak dam vedet.A vsechno doctu.

monali
13. črc 2009

Evi, no vidíš, já myslím že to bude dobré. Já jsem měla HCG po 14dnech od ET 147 a doktoři tvrdili, že je
to OK akorát že musí pořád rychle stoupat. Tak se zbytečně nestresuj, ale to asi nejde 😠 co?

evkaa25
13. črc 2009

Monali,tak to jsi mně potěšila.Akorát,že já nemněla ET a těžko říct,kdy jsme to mohli s manželem skutit 😅
Jinak mně dost pobolívá v podbřišku,tak snad to neznamená nic špatného.
Odpoledne musím jít ještě do práce a zítra mám dost tvrdou práci a ve středu vstávám ve dvě ráno.Tak nevím asi zkusím zajít za svou obvodní,jestli by mi nenapsala nemocenskou,třeba jako na chřipku,nebo tak.Nechcu zatím nikomu říkat,co prožíváme.
Larri,budu čekat až napíšeš,jak jsi dopadla..... 🙂

lilienka
13. črc 2009

ahojky holky
teda Evi-to snad není možný-zázraky se přece dějí.Já chci takýýýýýýý 😀 Koukám,že jsi rak co?To jsme 2,akorát já jsem o 3 roky a asi tak 5dnů starší,tak nevím kdo se tu má cítit starý 😉 já být tebou,tak bych si asi vzala dovču na pár dní.Než aby jsi měla něco tahat v práci...ještě se něco pokazí a pak si to budeš vyčítat.Prý ta bolest v podbř.je ok,že to tak má být.Já vím hokly,že tu moc teda nepíšu,ale pravidelně vás čtu.Ted jsem měla celkem"depkové"období(asi ještě mám v sobě ty zatracené a zbytečné hormony),ale snad už to přešlo.Ted mám noční,tak jsem taková celá nějaká pitomá 😅 tak zatím pa a myslím na vás děvčátka 🙂

evkaa25
13. črc 2009

Lili,to je fajn,že se ukážeš. 🙂
Tak ty jsi mněla taky narozky.Přeju vše nej nej nej.Píšeš,že máš bolestivé období,tak ti přeju aby co nejdřív skončilo a aby tě potkal třeba taky nějaký ten zázrak. 😉
Ta dovča by byla nejlepší řešení,ale bohužel u nás je ted spoustu ženských na dovolené a nikomu jinému,kdo ji nemněl nahlášenou,šéf prostě dovču nedá.Nevím,jak to udělat,ale asi mi nezbyde,než zkusit tu mou obvodačku a poprosit o nemocenskou...

michule
autor
13. črc 2009

Ahoj holky a krásný sluničkový den. Taky se tu sotva ukážu, ale snad to už bude lepší. Čípky moc nechci používat a zázvorové lízátka jsou asi nedostatkový sortiment. Zatím jsem přečetla jen tuto stránku, ale myslím, že se zas tolik nenapsalo, ale dočtu to poctivě. Dnes jsem volala k mé gynekoložce a jdu 20.7 na první ,, poradničku ,, a hned z kabinky budu řvát, že chci fotku!!!!! Těším se a pak si založím ten albumek.
Evi - to je skvělé!!!!!! 😵 😵 😵 😵 Moc budu držet palečky ať je vše OK. Je to opravdu zázrak a dějí se. To byl ten krásný relax v Egyptě a psychika, která nemířila přímo k miminku a to 1%, to byl ten odpočatý puleček, který prostě musel dorazit na místo. Je to asi blbé, ale taky tobě přeji ty nevolnosti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Šetři se a do práce v žádném případě nechoď, zvláště do te tvé, kde se fakt nadřeš!!!!
Lari - taky na tebe myslím a přeji ti ať už máš klid!!!! 😀 😀 😀 😀 Ať se brzy vše vyřeší.
Lili - jsi ještě ,, mlaďoch ,, a strašně moc ti přeji, ať se u vás ten zázrak stane taky a hlavně co nejdřív. Takové staré kusy jako jsem já a Ili ( Ili promiň ) už to miminko mít musely, nám už ty hodiny tikat přestaly. 😀 😀 😀 😀
Holky, to budeme mít moc krásnou diskuzi. Všechny budeme mít postupně bříška. Peti - hned co se vrátí z lázní a Monali s Mimcou hned v srpnu. A pak si budeme psát kdo víc zvracel a kdo kolik přibral. Koczurka už rady jak se co vyvíjí!!!! 😀 😀

lilienka
13. črc 2009

evi normálně-jsem ted vychlamaná jako by se to stalo mě 😀 Nějak moc to tady s váma prožívám 😅 Já mám naštěstí fajn mistrovou,takže jak jsem jí řekla,že jdu na umělé,tak mě dávala na lehčí práci a holkám v práci ale nic neřekla.Mě to sice asi normálně nevýjde-vzhledem k situaci,ale pokaždé doufám.A pokaždé marně 😖 Ted v práci chodí všichni těhotní(mi se aspon zdá,že celá fabrika na to vlítla,jen abych byla nasraná 😀 )a měla jsem"super"výplatu-jsem byla na marodce a k tomu manža mi zapoměl koupit kytku k narozkám.Já vím,je to blbost(mi koupil nedávno nové kolo k nar.),ale bylo mi to moc líto.Říkám-hormony-už aby byly pryč.

lajcikova
13. črc 2009

ahojik
evi to je super čislo,ma kamoška byla 4tydny a měla hcg 103.takže klidek děvče.moc ti to přeju 🙂 tak za tyden bys měla jit znovu a hcg by mělo byt vždycky tak za dva dny asi třikrat vyšši.

evkaa25
13. črc 2009

Michule,doufám,že nevolnosti budou 😀 A jak píšeš pak si tu budem sdělovat komu je víc zle a tak 😉
Kéž by se to povedlo nám všem tady 🙂
Lajci,tos mně potěšila,že to HCG neni až tak nízké,ale i tak jsem z toho vyplašená.Je to jako blesk z čistého nebe.Pořád se z toho neumím vzpamatovat.
Lili,kytka je sice blbost/a to píše zahradnice 😀 /ale vím,že to zamrzí,když si naše druhá polovička nevzpomene.Můj manža mi jedem rok ani nepopřál k svátku.Mám ho na Vánoce,tak mu to chudákovi nějak vypadlo a mně to hrozně mrzelo 😒
Larri se neozvala,jak dopadla.Tak snad je vše OK.
Nic jdu chrnět,tak všem dobrou.

koczurka
13. črc 2009

Ahoj!!!
Zdravím všechny. 🙂
Jen v rychlosti vás jdu pozdravit a kuknout na novinky.
Evko,určitě hcg bude růst,musí. 😉 Já měla po 14dnech hcg něco kolem 60,takže na tom nezáleží,záleží na tom jak rychle poroste.Takže žádné závěry ještě nikdo dělat nemůže. 😉 Pořád držíme s Honzíkem pěsti. 😵
Lili,že taky zavítáš. 🙂 Ale tak hlavně že nás tu čteš. 😉
Michul,snad tě nevolnosti brzy upustí a budem moct naplánovat další srazík někde na terasce. 😉
Monali,Lajci jak vy se máte?
Jdu do sprchy a do hajan,jsem grogy.
Papa... 😵

evkaa25
14. črc 2009

Ahojte holky 🙂
Koci a jak ty a Honzík?Zlobí,nebo je spíš klidný?
Tak já už mám nemocenskou.Dr mi ji úplně v klidu napsala.Diagnoza:psychický stres a vyčerpání.Prý to je nejlepší,protože mi mohla dát dlouhé vycházky.Ráno od 10-12 a odpo od 3-6.To jsem úplně koukala.Byla jsem to říct šéfovi do práce a ten byl pěkně nasraný.Prý:"co ti chybí?" A hlavně kdyby jste slyšeli ten ton.Fakt děs.Tak jsem mu řekla,že mám nějaký syndrom,že nevim.No ještě že už jsem doma a nemusím se dívat na jeho nasraný ksicht.
Holky doufám,že to dobře dopadne....Hrozně se bojím.Ale to my všechny tady,že?!A pořád.Pořád člověk žije v nejistotě.Nejradši bych usla alespon na tři mněsíce a probudila se už s malým bříškem 😀

ili5
14. črc 2009

Ahojky holky, aevko, super, já mámtaky vycházky od 10-12 14-18 dává mi je vždy tak. A to jsem šla na marodku už v únoru s chřipkou a chodím do školy, tak jsem žádala o vycházky. 😀 . Záleží kdo na té židli sedí, někdo je suprový.
Jinak jsem včera byla na gyndě a mimi měří 5,1 cm, dostalajsem fotečku, už třetí. Prý podle UZ vycházm na 12+0, ale od minula jsem 10+6. Jak mi bude stále tak přidávat, tak budu rodit někdy už v září 😀 Objednala jsem se do Olomouce Fakultky na prv. skrining, tak 30,7, tam jedu na 13 45 hod. Jinak 29,7, jdu na gyndu na krev a 10.8. do poradny, mám si vzít moč, mám zkumavku.
Michul, to je pravda, že jsme staré, proto jdu i na skrining. Prodloužíme si mládí s miminem. Moje spoupracovnice má 13leteho klučinu a má 53 let a zná jejich pubertáckou hantýrku a je úplně jak mladice, protože s mladým můádne, tak nás to taky ak čeká.
Aevko, napiš co máš za sebou, kolik ivf, už to nevím. A proč vám řekli, že neůžete normál zapadnout, chyba u Tebe i partnera?

evkaa25
14. črc 2009

Ili,tak to máš úplně supr vycházky.Fakt koukám 😕
Jinak já mám za sebou 1 neúspěšné IVF v Ov a pak taky 1 KET v Ov.2IVF jsem podstoupila ve Fertimedu.Taky neúspěch.V lednu jsem byla na hydrolaparoskopii a ted jsem se chystala do lázní. 😵
No a problém je u manželových spermiek.Já jsem podle dr. v pořádku,ale manželovy potvůrky jsou lenivé,deformované a dají se témněř spočítat na prstech jedné ruky.Nejdřív jich bylo alespon 2,5 mil.To nám řekli v Ov.No a když byl nedávno na spermiogramu,tak už jich byli jen sta. ☹ A ještě témněř nepoužitelné 😖
Ale asi se tam jedna šikulka našla.Doufám!!!!!!!!!!! 🙂

michule
autor
14. črc 2009

Ahoj holky, moc vás zdravím a hlásím, že dnes je mi celkem fajn. Hlavně na to nemyslím a jdu se projít. To vedro mi sice dělá hrozně zle ( ať už je podzim 😀 😀 😀 😀 ), ale nějak to zvládnem.
LAjci - jak se daří, co v práci a jak jsi na tom s dietkou??
Ili - Olomouc je na tyto testy zase nejlepší. Všechny mé kamarádky šly taky tam a to i ty, které zapadly normálně. Taky už mám na ně číslo, je to na dětském odd. a i já tam půjdu. Všechno dobře dopadne, moc v to věřím. 😀 😀
Evi - takže odpočívat, myslet na krásné věci, čekat pěkně v klidu na blití 😀 😀 😀 a vše bude OK. Vycházky mám stejné jak ILi 10 - 12 a 14 - 18h, ale využívám je snad až dnes. A šéf ať si polbí šosík, co by chtěl jako.
Koczurko - co malý a moč, už OK? Asi chodíš hodně na procházky, že vždy napíšeš až večer, že? No dnes se mi zdálo, že už jezdím taky s kočárkem. Už mi asi začíná hrabkat, ale kočár jsem měla krásný 😀 😀 😀 😀 .
Všechny moc zdravím a já jdu na prochajdu. Večer kuknu. 😵 😎

ili5
14. črc 2009

Ahoj kočiny, tak já byla na pizze, bylo hnusně dusno na terase, pak šla za mojim do hospody dala preso a vodu a colu čepovanou a je mi lépe. To dusno mi nedělá dobře, bolela hlava, ale preso mě udělalo dobře. Já kávu nepila, nejsem milovník kávy, ale jak jsem v tom a není mi dobře, tak mě zpraví, asi tlak, mám ho nízky, jsem chudokrevná, tak mě zpruží 😀 . Na ty testy se bojím, řeekl mi dr, že tam mají lepší UZ a že mi řeknou přesně termín porodu a jaký jsem týden. To napichují břicho a berou plodovku, mám knihy doma a je tam riziko poškození plodu, sice malé, ale je, tak nevím jestli si to nechám, raději jen ten UZ. A asi se i platí za to, že? Jak budeš vědět podrobnosti, tak dej info. Nebo koczi, tys taky na tom byla, nebo nejsi ještě stařešina jak já a nemuselas jít? 😀 😀 😀
J8 chodím ven né podle vycházek, ale jak se mi momentálně chce. Od února mi kontrola nepřišla, ak už nedojde a jak jj, tak to nějak vyřeším. V neděli jedu na chajdu na týden, nemůžu sedět celé léto zavřená ve městě, že jo? Musím ještě vymyslet kdo se mi postará o staříka, nanosím mu kartony piva, koupím mu varnou konvici a naučím ho vařit v tom kávu, snad přežije. Obědy musím někoho poprosit.
Lajci, tak kolik už máš dole? Za chvíli budeš modelka.
Holky do ničeho se nenarvu a nemůžu nic na sebe sehnat, co já už prošla a nic na gumu a hezké jsem nesehnala. Jen 1 sukni mini na kšandy, ak musím pod tím nocit elastáky a 1 3/4 rifle, jinak nic. Zítra zajedu ještě podívat, ale je to marné....

lajcikova
14. črc 2009

čauky

ja sem mam pořad stejně,zhubla sem 6,7kg za měsic ale už mam zase kilo na hože,dok.tam nebyla tak až zitra budu mit svoji drogu 😀 ,jinak od patku sem povyšena v praci,takže nake těhu neřešim,ted potřebuju aby mi prodloužily smlouvu(nejlepe na neurčito),takže zatim bojuju jen s kily.tot vše.
od 3.8mame celozavodku,takže 8.8jedem do madarska a od 10 sme na slovensku.tak snad si to užiju.jinak sem tady četla nějakou diskuzi na bylinkařku z vrboveho na slovensku a my budem asi 20km od ni tak se sni domluvim a zkusim tohle.jinak na to se......... ☹ nemam chut se pořad za něčim honit,když to bude chtit tak si mě to najde.a dle kartařky bych měla byt do konce roku těhu 😎 jen nevim do ktereho roku. 😀
evi mam radost i za tebe,a kdy jdeš doktorovi?
lili ti chlapi sou všichni stejni,ja už to ani neřešim.
takže to vše o mě.tak se opatrujte ja zas někdy pisnu.

larri
14. črc 2009

Ahoj holky,necetla jsem vas,jen vam napisi pokud mozno v rychlosti.
Vcera jsem sla na kontrolu ve 13.15 a v 17.00 jsem byla na sale.Par dni mi nebylo ok a zacala jsem mit bolesti na prave strane.Udelali mi laparku a bylo to mimodelozni v pravem vejcovodu.
Za to,ze jsem byla statecna,pustili mne dneska domu.Odpoledne jsem prijela a prospala.Jizvicky neboli a ni bricho,ale pod prsama a ramena des.Bojim se zakaslat.

Takze misto vytouzeneho miminka tohle.Jsem ale rada,ze uz to mam za sebou,tohle bylo pro mne vysvobozeni.
Ted nesmim 6 tydnu delat namahavou praci,dodrzovat sestinedeli a za 3 mesice muzeme na ivf.Uvidime jak to dopadne,behem 8mesicu mam dve ivf a dve laparky.

Ted si udelam prazdniny a budu myslet na jine veci nez mimi,abych se z toho nezblaznila.

ili5
15. črc 2009

Lari, to mě mrzí, už se zdálo, že to bude vše ok. Příště to vyjde, do třetice všeho dobrého.....
U nás je horko, špatně se mi dýchá, srdce mi buší, motá v palici. Včera večer jsem zvracela jak amina, celou pizzu jsem vyhodila a a hlava mi chtěla prasknout... V neděli jedu na hory, tak snad ten vzduch mi udělá líépe.

michule
autor
15. črc 2009

Ahoj holky, to je zase pařák. No dnes opravdu nedám patu z bytu. 😒
Lari - přeji teď hodně síly k zotavení a po šestinedělí jen a jen plodné dny. Hlavně, že to je to za tebou. Teď už bude jen dobře. 😵
Ili - hory ti udělají dobře, mě to vždycky nabije. Chystáme se o víkendu projet Beskydy. Moc se těším, tak doufám, že nám do toho nic nepříjde.
Evi - jak je dnes? To jsou pitomé otázky, co? Jak asi - šťastně. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ivi - krásně to jde dolů, jsi fakt šikovná. O dovolené se zrelaxuješ a bude fajn. No a jak budeš pokračovat? Kolik musíš zhubnout než dojdeš k Dostálovi na pohovor? 🙂
Koczurko - ty jsi jako kde? Taková poctivá pisatelka 😀 😀.
Dlouho se neozvala Mimco a Gabča. Třeba si někde dovolují, no nezbývá nic než závidět. 😀 😀 😀