Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
3. led 2009

AHOJ HOLKY!!!

Lili,je mi to strašně moc líto. 😢 Drž se holka.
Lajci,to jsem nevěděla že jsi čarodejnice. 😨 Snad to dopadne jak píšeš.Malou holčičku nevím,nemáme žádné miminko v rodině.No vysoké hcg může znamenat zvýšené riziko downova syndromu,nebo pak něco s placentou,nebo to taky může být jen léky které jsem užívala na stimulku,no prostě je toho hromada a doufám že se vše vyvrátí.Ve středu jdu na odběr a pak výsledky až do tří týdnů,do té doby umřu.Díky moc za že jsi mi dělala karty,trochu mi to pomohlo a cením si toho. 😉 A samo díky vám všem za podporu,jste zlaté.

koczurka
3. led 2009

Lajci a co vyšlo tobě v těch kartách? 😵

asmeena
3. led 2009

lili: taky je mi to moc líto, ale uvidíš, čas všecko zahojí.

lajcikova
3. led 2009

koczurko to ženske pohlavi stalo u tveho přitele,on ma ditě?nebo to muže byt take žena v tvem okoli s tmavymi vlasy 😉 to nemusi byt male ditě jen je to ženska.
sobě karty moc nevěštim-moc se to nema.jinak kartami se zabyvam tak 7let,ale moc se tim nechlubi spoustu lidi tě odsoudi,atd.jinak horoskop na 2009 mam velmi pozitivní-i to těhu tam je napsane,i v kartach ho mam-ale.... 😒 nicmeně ti držim všechno co mam-pořad nervy-ale ten vysledek bude stat za to.

asmen ja vykladat na dalku neumim,a koczurku znam osobně-takže sem dokazala vnimat jeji aukru a energii.tak se nezlob.ale někde sem tu četla o holčině co věšti i na dalku. 😉 ale nevim kde.budeš muset s nami na jaře na srazik,ja vezmu karty a bude.

asmeena
3. led 2009

super lajci, takže na srazíku se budu těšit. 😵 🙂

lajcikova
3. led 2009

asmen ja to jen přeci zkusila:vyšlo mi v tve blizkosti hlavně rodiče,nejvice maminka-ale vidim tu nějake zdravotni komplikace,ale je u nic červena sedma takže to nebude nic važneho.pak tu maš jednani s važenym mužem-asi doktor,protože je u toho křížova sedma.a maš tu křížove eso,to je konec něčeho starehoa začatek novych udalosti,ale karty mi neukazali v jekem ohledu bude ten novy začatek.kartu těhotenství tu nemaš.ale to je jen takovej rychly vyklad,takže osobni konzulatace je uplně o něčem jinem.takže na srazu ti povim vice 😉

asmeena
3. led 2009

super lajci: moc ti děkuji. 😉

lajcikova
3. led 2009

spíš mě zajima jestli je z toho něco prqavda,opravdu si tak spjata s rodiči,mě to ukazalo neobyčejně pozitivni vztah?

lajcikova
3. led 2009

koczurko ja to dělala ještě jednou a opravdu tu ženu s tmavymi vlasy tam maš zase,ja nevim sestra nebo nějaka znama?na měsic leden tam maš u sebe maminku,přitele u něj je karta srdcova osma-což je pevny svazek,někdy i manželstvi.takže bude stat při tobě 😉 doufam že ty vysledky budou o.k. 😉

asmeena
3. led 2009

jo lajci, mám hodně dobrý vztah s rodiči a nejvíc jsem upjatá asi na mamku, to máš pravdu, skoro denně si voláme. Rodiče bydlí v Jeseníku a já jsem v Ostravě. S doktorem budu určitě taky jednat, tak to taky sedí.

koczurka
3. led 2009

Lajci,ještě jednou díky moc a je super že ti vyšlo na tento rok těhu,určitě to výjde. 😉 A nemám si třeba dát na tu ženskou s tmavýma vlasama pozor,nebo co s ní?Já už byla tolikrát u kartářky a řekla mi spoustu věcí co se fakt stala a dokonce mi řekla i o tomto těhu a i to že to bude asi kluk.Takže už jsi druhá co jsi mi to řekla.To že se tím zabýváš na tom není nic špatného ne?Kdo tomu nevěří tak ať nevěří,no ne?
Asmen,tebe tu vidím poprvé,nebo jsem zapoměla? 😎

koczurka
3. led 2009

Lajci,jinak drahý už má 16letého kluka no to máš pravdu. 😉

asmeena
3. led 2009

koczurko, občas jsem sem koukla a možná i něco tak před 14 dni napsala. Já chodím do CARu v Olmiku do Fertimedu. Ale jinak chodím na jiné diskuze. 😉 Jinak tobě moc gratuluji k mimišku v bříšku.

koczurka
3. led 2009

Asmen,díky.Tak teda promiň,podle fotky mi to ale nic neříká. 😅

asmeena
3. led 2009

no mi jsme si v jednom tématu Testujeme na Nový rok, rozhodli, že začneme novým rokem na novo, tak jsme si všichni změnili fotky a já jsem původně žádnou fotku neměla. 😉

koczurka
3. led 2009

Aha,tak to mně zmátlo.Je mi líto že ti ket nevyšel.Uvažuješ o dalším pokusu?

asmeena
3. led 2009

no uvažuju, že podstoupím ve Fertimedu IUI - všechny co hradí pojišťovna a pokud se nezadaří, tak možná změním CAR a další 3. IVF bych chtěla podstoupit ve FN Olomouc. 😉

koczurka
3. led 2009

Tak držím pěsti. 😉

asmeena
3. led 2009

díky

lilienka
3. led 2009

ahojky holky
tak mi utekl další den bez bobuška😢Byli jsme lyžovat-zkusili jsme tady jeden lyž.areál a celkem nás to tam příjemně překvapilo.Zítra chci jít do bazenu-vždycky jsem byla doma kvůli Brity,ale ted mě to tu děsí,tak musím být prostě někde pryč.Určo vám připadám jako šílenec,ale já ji fakt miluju.Lači chci tě poprosit-nekoukla by ses i na mě?Nechci se vnucovat,tak pokud se ti nechce tak mi to nebude vadit. Včera tu přišli naši i teta se strejdou a pili jsme na Britu(byla miláčkem celé rodiny).Já su asi cvok-já řvala i při tom lyžování.Manža musí mít pevné nervy.Jinak hoky moc vám děkuju,je fajn vědět,že se můžu někomu svěřit a nikdo mě neodsoudí.Snažím se řídit větou: nelituj že něco skončilo,ale bud ráda,že se to vůbec stalo.(tak nějak to je 😅 )

asmeena
3. led 2009

lili: to je úplně normální, když je to miláček rodiny. Ale neboj, to časem přejde. Musíš se z toho pořádně vybrečet a manžel to určitě pochopí. Hlavně se taky zaměstnej, tak bylo super, že sis vyrazila zalyžovat. 😉

koczurka
3. led 2009

Lili,vůbec si nemyslíme že jsi šílenec nebo něco podobného.Naprosto to chápu,přišla jsi o někoho koho jsi měla ráda tak je jasné že ti to nebude jedno.Byla by jsi divná kdyby ti to bylo jedno.Jinak jsem taky ráda že tu můžu napsat a svěřit se,taky mi to pomáhá.

evkaa25
3. led 2009

ahojky holky 🙂
Vy jste se tady dneska teda rozjeli-super!! 🙂 A zdravím Asmeenu.Je mi líto,že ti nevyšel KET,taky už toho máš za sebou dost.Můžu se zeptat,jestli jsi od začátku ve Fertimedu a proč chceš přecházet??
Jinak holky já jsem úplně vyplivnutá z práce. ☹ Myslela jsem si,že v neděli nebudem muset jít,ale omyl....... ☹ Takže jedeme v kuse.Ještě že jsem z těch svátků docela odpočatá 🙂
Lajci koukám,že se vyznáš v magii.Je to moc zajímavé,cos tady napsala Koczurce....
Lili v žádném případě nejsi blázen a od toho tady jsme,aby jsme se vzájemně podpořili a "vyplakali"........
No já jdu chrnět,jelikož ráno brzy vstávám,tak pa zítra 🙂

asmeena
3. led 2009

evi: o přechodu jsem uvažovala už po neúspěšném 1.IVF, ale pak jsem si řekla, že tam podstoupím i další IVF protože to tam znám a tak budu ve větší pohodě a třeba se tím i zadaří. Ale teď si po dalších neúspěších říkám, že možná státní zařízení bude lepší a zase mě uvidí někdo jiný a třeba mi doporučí nějaké vyšetření než rovnou IVF. 😉

monali
3. led 2009

ahojky,
Asmeena, zdravím, někdy je možná změna CAR určitě k lepšímu. Třeba já jsem ve FN OL spokojená více
než v gync.vOV, taky mi tady dělají mnohem více vyšetření, takže i kdyby to nedopadlo, aspoň mám pocit
že se pro to udělalo maximum.
Lajci, ty karty to je naopak hrozně fajn, když ti to nebude vadit, určitě se tě někdy zeptám i na sebe. A co cukroví, ještě máte?
Evko, teda ta vaše inventura je pěkný záhul, nás to čeká od pondělka, tak jsem zvědavá jak nám to půjde.
Lili, pejska je mi moc líto. Každé zvíře se stává členem rodiny, takže když pak odejde, je to jako ztratit někoho
hodně blízkého, takže i tvůj smutek tomu odpovídá. rozhodně nejsi blázen. Když nám umřel pejsek, tak jsem si
s ním ještě asi měsíc doma povídala, i když už tam nebyl, prostě síla zvyku. Dej tomu čas, až to přebolí.

lajcikova
4. led 2009

breeee ranko 😀 dnes brzo,je tu kosa,mame tu -18 😝 tak topim milačkovi v podkrovi,aby spal v teple až přijde s nočni,to jsem ale hodna 😀 ja spala dole v obyvaku,tam mamew plyn no a na hoře musime topit 😉

asmen ja se učila v žulove,jestli se tedy bavime o jeseniku u šumpru.mam tam spoustu přatel a znamych,a mam to tam moc rada,to víš první lásky diskoteky atd.

moni hod si fotku,at tě mam na očích 😀 a v jakem oboru pracuješ?sem to jaksi zazdila,pamatuju si všechny ale tebe sem zazdila.nejvic si pamatuju lilku_počitadlo na leky 😀

jinak už se bliži ta fn,fakt mam hruzu jedna znama mi psala že až rok po chozeni do fn jdou na ivf 😕 ty jo to budu jako čekat rok???už ted se klepu.no tak hezkej den .

petista
4. led 2009

ahoj holky
Lil, to je mi líto 😢 Vůbec nejsi divná, že je ti smutno. Když mi umřel pejsek, bulela jsem asi měsíc. Pak jsme si pořídili potrhlé štěně Ťapku. Předchozího pejska nenahradila, ale poskytne ti to zase jinou radost, starost ... I když už je to 4 roky, co ji nemáme, tak bych stejně nejradši měla pořád obě.
Ahoj Asmeeno 🙂
Evko, tak ať ti ta dneska práce rychle uteče. V kanceláři začínáme zítra, bude to mazec, ale jelikož se s tím počítá, tak se na to jde připravit. Horší je, když člověk čeká pohodu a přijde jobovka.
KOczurko, moooc držím palce na vyšetření, vzhledem k tomu, co řekly karty, to bude určitě dobré 😉
Lajci, i když si o tom na srazíku nemluvila, napadlo mě, že se budeš zabývat kartami, horoskopy atd. Měla jsem na gymplu jednu spolužačku, která se tímto taky zabývala, nevím proč, ale něčím jste si byly podobné. A stejně jako ty to byla moc fajn holka. No a Lajci, myslím, že je lepší jít na IVF po roce a potřebných vyšetřeních, než aby tě poslali na další pokus a stříleli naslepo. A vůbec se neklep, uvidíš, dr. Dostál tě určitě uklidní.
Monali, cukroví jsme už dali ptáčkům, ať se mají taky dobře. U nás už to nikdo nejedl, naopak všechny návštěvy se vrhly na masové mísy a chlebíčky.
Máte taky předsevzetí do nového roku?

koczurka
4. led 2009

AHOJ HOLKY!!!

Evko,ty jsi božatko upracované.Už ať to máte z krku co nějakou inventuru.Já to v obchodě nenáviděla,nekonečné počítání.
Monali,co u vás nového?
Lajci,jsi ale ranní ptáče co?A topíš miláčkovi aby ti neumrznul,teda ty jsi hodná na něho.Ta tvoje známá asi měla víc vyšetření nebo něco,já jsem šla na ivf od první návštěvy tak za cca 4měsíce,mezi tím byly ještě prázdniny a dovolenky.Takže neboj,určitě to půjde jak po másle. 😉
Co dneska kuchtíte holky?Došly mi nápady.

larri
4. led 2009

asmenn,ja se tady v praze seznamila s holkou z jeseniku a vim,ze holky z jeseniku jsou silne.mela jenom jedno ivf,ale co si zazila predtim,nezavidim.misto k mori sla na laparku,mela mimodelozni a po dvou dnech znova,protoze cekala dvojcata.do kazdeho vejcovodu jedno.poprve to neslo videt,az po tech dvou dnech.je dokonce napsana v nejake knize,ze je jedina z republiky.po operaci mela krvaceni do bricha a dalsi problemy.no a ted ma rok a pul krasnou a hlavne zdravou holcicku.hodne mi radi a ne jenom ona,protoze s podobnymy problemy je tady holek dost a jsem rada,ze je tady mam.protoze ten,kdo tyhle problemy nema,nikdy nepochopi. 😉

asmeena
4. led 2009

Ahoj holky, popřála bych vám dobré ráno, ale už je spíš poledne. Dnes jsme se trošku víc prospali.
Lajči ty jsi opravdu ranní ptáče a ještě o víkendu. Já jsem teda taky vstávala v 5:00 ale to jen kvůli tomu, že jsem si šla dát utrogestan, udělat těhu test, který byl opět negativní a dát si kapičky Femigard.

Žulová je kousíček od Jeseníku, tam jsem jezdívala na kole a kousek od Žulové mám taky nejlepší kamarádku.

Taky si myslím, že když změním CAR, tak to bude jenom k pozitivnímu. A kdyby mi dělali různá vyšetření třeba celý rok a zjistili příčinu, tak bych byla jenom ráda. V únoru mi bude 29 let, tak když se to IVF protáhne o další rok, tak mi to zatím vadit nebude.