Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
23. črc 2009

Michul,já už se na to srdíčko tak hrozně těšíííííím! 🙂 doufám,že už se dočkám ve středu a bude i ta fotečka.
U nás to těhulkování přišlo tak nečekaně,že jsme samozřejmně nikomu nic neříkali.Ví to akorát ségra,která mi zařizovala odběry krve.No a ted už jsem druhý týden na nemocenské a rodičům to připadá divné. 🙂 Chtěla jsem jim to říct až po srdíčku,ale asi už ro řekneme dřív.Hledám pro to ale tu správnou příležitiost. 😅
v práci to ví jedna kolegyně,která to na mně hned poznala,ale prý i ostatní holky začínají špekulovat,proč jsem na marodce.Asi jim to stejně dojde samo. 😀
Monali vůbec ti práci nezávidím.doma si člověk rychle zvykne.Ale do září to slítne jak voda.a jestli před KETíkem bude ještě parádní dovča na horách,tak to by bylo,aby nebylo 😀 😀 😀 Budu moc držet pěsti!!!
Mimco si asi dává od koníka oraz,ale určitě nás čte.Nedávno jsem jí psala do IP kvůli výběru gynekologa a poradila mi.

michule
autor
23. črc 2009

Holky, co děláte v tom skleníku???? Já jsem se nehla z bytu. Chystám se do obchodu, ale až zapadne sluníčko, nevím jestli se dočkám. Kočka, co jsme spolu byly na ET a s kterou si píšeme mejlíky, tak mi psala, že chodí na koupák do Poruby a že dvakrát omdlela. No můžu říct, že ji obdivují a zároveň nechápu. Já mám z toho sluníčka fakt strach, tak bíla jako jsem letos, jsem nebyla nikdy v životě, ale je to pro nádhernou věc.
Evi - rodině to řekni. Ti budou čubrnět. A srdíčko bude jako zvon. Neboj nic. 😀
Moni - jsme doma, to je sice fakt, já bych ani do práce při těch nevolnostech jít nechtěla, ale jsem opravdu pořád doma. Lidi chodí k vodě nebo kamkoli to jedno, ale já jsem ráda, že žiju. Však tě to taky brzy čeká 😀 . V Hřensku je nádherně, jezdili jsme tam na výlety ze školy, to si pamatuji i když jsem stará puška. Užijete si, u nás je nádherně a člověk ani k moři jezdit nemusí. Myslela jsem si, že už v srpnu budeš ketovat, ale to stejně utíká. Ani jsem nevěděla, že máš takové problémy s mrchou. To aby si fakt člověk naplánoval každou injekcí, aby mu to vyšlo. No ženy trpitelky. 😵
Na Mimco taky myslím. Je jasné, že si člověk musí občas odpočinout od koně, to já znám. Však příjde čas a ozve se. Taky Gabča a Fandra - těhulka. Lili asi jela na dovču.
No každopádně zítra příjde svěží vánek, těším se na něj a snad vyrazím do ulic hned ráno. 😀

lilienka
23. črc 2009

ahojky
ale kdepak dovča,to jen tu ted segra jezdila s holkama a rachtaly se u nás v našem bazénku.Včera to horko nám nějak vlezlo na mozek-do našeho nafuk.bazenu o rozměrech cca 1,5mx2m jsme se narvali 5 lidí a 2 lehátka 😀 a světe div se-moc jsme se nemačkali 🙂 aspon jsme se pořádně vyřechtali a vyrochnili 🙂 dnes jsem neuměla spát-jsem vzhůru od 3.Tak jsem pomyla pár oken a vytřela barák atd.než začlo to horko.Zítra máme naplánovaný ten dinopark,tak doufejme nebude lít.Michul,Evi-nemějte mi to za zlé,ale já vám táááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááák závidím 😅 Začínám na to opravdu myslet čím dál tím víc.Já už chci taky mít svůj malý osobní zázrak(kuňk 😅 ).Dnes jsem vytírala prázdné dětské pokoje a bylo mi ouvej.Ale to přejde.musí.Hej,jinak mi normálka pes sežral botu! půl žabky.Jsem myslela že mě omyjou. 🙂 ale ona má asi rovná střeva-všechno z ní vychází neporušené 😀 snad jí to neublíži.Tot asi tak pro ted vše 🙂 pa pa děvčátka a opatrujte se 🙂

koczurka
23. črc 2009

AHOJKY!!!

Všechny vás tu zdravím. 😵
Dneska byl ale hic,fuj. 😝
Nestíhám dočítat tak jsem to jen v rychlosti přeletěla.
Těhulky si užívejte těhu a vy ostatní si užívejte krásného a parného léta někde na dovči u vody. 😉Těhu vlna vás jistě brzy chytí a pak už nebude tolik času na vegetík,mluvím z vlastní zkušenosti. 😉 😀
Holky mám na vás dotaz...nevíte náhodou někdo ve které dny jsou burzy v Těšíně?
Tak se mějte a opatrujte...papa.

lajcikova
23. črc 2009

ahojik

michulko děkuju za bacilky snad zaberou 😵 😀 jinak fotky super -no seš to cela TY 😀 😎

koczi trhy sou ve středu a v sobotu,pokud chceš i zeleninovou a tu na proti-velkou,jinak u vody sou každy den krom neděle 😉 ja se tam akorat vždycky naseru hlavně když vidim ty věci na dětičky ☹

evi držim palečky at maš srdičko 🙂

jinak naše dovolena v madarsku je ohrožena tchyně viděla včera že tam kdosi umřel na tu debilni chřipku 😠 mě s ni fakt jeb....no nic max pojedem jen slovensko,a sem domluvena s kamošklou na vikend na bystřičce,sice sem tam ještě nabyla ale neva.

nic jdu chrnět 🙂

monali
24. črc 2009

ahoj, jenom narychlo zdravím z práce. Ještě že už je pátek.
Zítra jedeme do Brna na tu výstavu, jak tam jsou ti mrtví lidi - nevím jak se to jmenuje, tak snad neomdlím
hned u vchodu.

lenkacar
24. črc 2009

moni byl tam můj brácha v praze na tom a prej je to síla .. 😉 😀 😀 😀 😀

lenkacar
24. črc 2009

mrkla jsem kdy jdeš na nějakou akci .. 😉 tak už to vim ,tak hezkej víkend všem

michule
autor
24. črc 2009

Ahoj holky, dnes výborný vítr, můj nejlepší kámoš. Doufám, že vydrží. 😀
Moni - tak to bude pecka, uvidíš!!! viděla jsem spoustu reklam a tak jak od Lenky, tak i můj brácha byl v Praze a skvělé. Je to výstva Bodies. To budeš mít zážitek, pak napiš jaký jsi z toho měla pocit. Ty těla jsou speciálně ošetřená a snad tam opravdu hned při vstupu nepadneš 😀 😀 😀 😀 😀.
Lajci - tchýně nám byly dány zatrest, že? Prostě a jasně proč ony nemůžou být jako naše maminy? Nechápu. Já mám taky menší spory, ale držím pusu ( ne vždy se mi to zadaří a drahý je na mě pak zlý. ) No ale Slovensko tě nemine, tak si užiješ aspoň nějakou dovču.
Lili - to musela být podívaná na vás v tom bazénku. Takže vy máte baráček, jo? No tak to ti zase závidím já. Aspoň jste měli doma veselo. A kde do Dinoparku jedete? Už máme jeden v Ov, je nějak nově postavený. Já jsem ještě byla ve Výškově, ale je to pěkné, zvláště pro menší děti. To mému mladému bylo 15 a byl hotový, vůbec to pro puboše není. Pak jsme byli v 3D kině na nějakou havět, trvalo to asi 25 minut, ale taky moc fajn. Je to v rámci toho parku. ( Píšu to jako kdybych objevila Ameriku 😀 ) Lili a můžeš mi prosím tě říct co to máš za rasu doma? To je nadpejsek, ne? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A víš co, taky ti přeji ať je ti co nejdříve zle, moc zle. Ať i tebe ta naše vlana těkulek zasáhne. Moc a upřímě. Známe každá to debilní zklamání, ale to se prostě prolomí a přes to valk nejede. 😉
Koczurko - ty nevěrnice jedna. Co pořád děláte s Honzulákem? Co ta moč, už ji má v pořádku?
Evka je dneska kde? Tak se zdá, že doma jsem jen já a protivně buším do klávesnice. 😀

lilienka
24. črc 2009

ahojky
michul byli jsme v ov v tom dinoparku.Ještě to sice nemají úplně hotové,ale musím říct,že se mi tam moc líbilo.Byli jsme i v tom 3D kinu(2x 😀 ),ale trvalo to něco kolem 12 min.ale taky pěkné.je tam upozornění,že to není vhodné pro těhotné-a já už vím proč 😀 je to super udělané-jsou tam momenty,kdy člověk uhýbá před tím obrazem 🙂 ale dyt ty to vlastně víš-já ťula 😅 taky bych chtěla na ty bodies,ale mám strach,že bych to pak měla 3-4 roky před očima 😀 Jinak baraček máme malilinkatý,ale pro 2 velký no.A pes je-co dala ulice.Vypadá jako kříženec dobrmana a bud jezevčíka a nebo malého setra 😀 mám ji z útulku a jmenuje se Lilly 😀(to ji dali v útulku) to byl osud no né??? a ta sešrotuje všechno-od pet lahve po tažné zařízení na autě-a to doslova. Ani nevíš jak moc ráda bych blila 😀 😀 😀 😀 😀 ovšem jen z 1 důvodu samozřejmě 😉

koczurka
24. črc 2009

AHOJKY HOLKY!!!

Tak dneska bylo o něco líp venku že?
Lajci,díky za informace ohledně té burzy,přesně jsem věděla že to budeš vědět. 😉 Ještě by mně zajímalo kde tu burzu myslíš?Nebo to je všude stejné?
Monali,zítra si to užíj.Teda na mrtvoli do Brna,to je síla. 😀 😀
Michul,s Honzulákem jsem pořád někde.On totiž moc nechce přes den spát doma tak pořád někde trajdám.Je to malý vyčůránek,jak se s ním hýbe tak spí jak dudlík.Ještě že nemá takovou potřebu v noci,to bych si asi šla hodit. 😀 Musím zaklepat na dřevo ať to nezakřiknu. 😀
Jinak jsme dneska dobrali antibiotika a v pondělí dáváme moč.Taky mám obavy s mým šestinedělím,pořád krvácím a to už je sedmý týden tak nevím. 😨 Abych nakonec nemusela jít na vyčištění. ☹

lajcikova
25. črc 2009

ahojik

koczi myslim tržnici v těšině 😉 mame to nejbliž,když neni provoz sem tam z hranic za 35minut. 😝 když teda nejedu z malym. 😎
tady je počasi jak v dubnu.prši,sviti slunko fuči 😝 doufam že aspon ten srpen bude trochu slušnej 😠 včera sme byli na koupališti a samo sem spalena,a muj manžel je hnědej 😠 pak že spravedlnost.
dneska sme se šli podivat do drahotuš na pout,a byla tam ČOJ,a vietnamci nechtěly platit misto,tak přijely měštaci a už je lifrovaly(hajzli,vydělacvat to jo,ale platit to nééé 😠 ).

michule
autor
26. črc 2009

Ahoj holky. Kásnou neděli všem. 😀
Je tu nadrbáno až mi oči nestíhají. No jo, tak to jsme poslední dobou celé MY!!!! 😀 😀 😀
Lajci - tak to jsi měla podívanou na pouti, že? No fakt máš aspoň nějaké zážitky, to já poslední dobou zažívám taky pestrý svět. Pokoj od mladého, ložnice, WC. Nechceš vyměnit? 😀 😀 😀
Lili - stačil by mi malinkatý baráček s malinkatou zahrádkou a malinkatým bazénečkem. Na toto období jako dělané. Já mám balkón na stranu, kde ráno vyjde sluníčko a večer zapadne. Nemůžu se tam objevit kolem poledne, asi bych omdlela, opravdový skleník, jo a ještě je máme ( ty balkóny ) zasklené, takže bezva. Když už je nejhůř, mám v předsíni dlažbu, ta je ledová, ležím tam jak mrtvola. 😀 Když příjde drahý domů a najde mě tam ležet má šok. Aspoň tak mu lezu na nervy. 😀 😀 😀 😀 😀
Koczurko - jedeš do Polska na výlet? Je mi jasné, že jsi s malým pořád venku, já jsem byla stejná. Co doma!!! Už se na to zase moc těším.
Kde je zbytek? Moni - jaká byla výstava? 😵

evkaa25
26. črc 2009

Ahojky holky 🙂
Dva dny mi ted nešel internet,tak jsem nemohla pisnout.
U nás je počasí úplně jak píše Lajci.Je to děs.Chvíli svítí sluníčko,chvíli prší. 😒
Michul se nedivím manželovi,že se lekne,když tě najde ležet na zemi.To musí být teda zážitek 😀
Koczi,vyčistění,to zní hrozně.Snad to nebude třeba. 😒
Lili do toho dinoparku se s manželem taky chem jet podívat.Kolik je tam vstupné??
Lajci já to s tím spálením mám vždycky taky.Jsem hrozně bílá a jak vylezu na sluníčko,hned zčervenám.Ted se ale poádně mažu a je to v klidu. 🙂
Monali a jak bylo na té výstavě?

michule
autor
26. črc 2009

Evi - 😀 😀 😀 😀 , jen ať má šok. Nemá mě tu nechávat pořád samou. Mě toto počasí strašně vyhovuje, jsem šťasntá. Jsem říkala, že se těším na podzim. Jak se cítíš? A co vám to udělali s netem? To jsou zloduši, oni asi netuší, že musíš psát na koníká. 😀 😀 😀 😀 Jo a zrovna teď šiju hlavu medvědovi, mladý s ním spí a pořád jsem si říkala, odkud se sype tolik molitanu. No a našla jsem zdroj, Medvěd hlavu prázdnou, ale už bude bez díry. 😀 😀 😀 😀

fandra
26. črc 2009

Ahoj.Michul ja pokračuji zdárně v těhu,dnes končím 10 tt.Za 14 dní jdu na ten kombinovaný test,tak snad vše bude v pořádku.Jinak taky jsem v tom hicu pořád doma.Nevolnosti už jakž takž přešly,jen mám překyselený žaludek a kyselo v ústech.A jak pokračuješ ty?

michule
autor
26. črc 2009

Ahoj Fandro - dlouho jsi se neukázala. No já se fakt nudím doma, takže koníka sleduji a nejen koníka, prostě pořád někde najíždím, ještě, že je internet, díky bohu za něj. Já jsem zhruba 9+2, koník si to počítá trochu jinak. A nevolnosti, no ani nemluvím. Hnus. Vše je při starém a opravdu se moc těším až to přejde a já budu moci normálně vařit a nedělat scény. Kam tě poslali na ty testy? Já slyšela od kamarádek, že je dělají i na Fifejdách, ale já se pořád cpu do Ol, tak nevím. Je fajn, že už jsi na tom lépe. A co pořád děláš?

fandra
26. črc 2009

My ty testy bude dělat moje gynekoložka,je fakt dobrá a navíc nebudu za ně nic platit.Jinak ano dělají je i na Fifejdách i ve fn v Porubě.Jak jsme tam šli minulý týden na genetickou poradnu,tak nám to nabízeli.A kdy jdeš na ty testy ty?A ty chodíš ke gynekoložce na SNP?

lilienka
26. črc 2009

ahojky.
Tak Michul,ted jsem se rozchlamala s tím medvědem 😀 nevím proč,ale mi se líbí jak píšeš 😅 Evi dospělí v dino platí 130 a děti 80.Byli jsme tam i se segrou a neteřama,tak si můj manža zahrál na tátu 2 holek a měl to levnější 🙂 (tam je nějaká sleva na rodinu2+2)

michule
autor
26. črc 2009

Fandro - chodím na SNP, ty to tady v Zábřehu znáš? No a já vím, že u žen nad 35 let je toto vyšetření naprosto povinné a taky zdarma, ale těšit se nebudu, jelikož já nemám nikdy nic zadarmo. Holky v Ol na své vyžádání platily 1400,-. No a já bych měla jít nějak v půli srpna, to mě musí asi má gynekoložka poslat, že? Nebo si to mám hlídat sama, to je asi blbost. No já vůbec nevím, těhotná jsem byla před 17ti lety a to mi sotva ultrazvuk udělali když jsem šla rodit. Jinak mě MUDr poslouchala takovou trumpetkou, položila ji na břicho a poslouchala, no fakt. 😀 😀 😀 A říct v té době pohlaví miminka, no to by mě hnali, co si o sobě myslím. Ale já tušila, že to bude pytlík, takže bosorka.
Lili - no to je totiž realita. Píšu to co se mi doma přihodí, ale u toho by člověk musel být, v tom psaní to tak nevyzní 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Já se zas bavím při tom tvém pejsku. 😀 😀

evkaa25
26. črc 2009

ahojky 🙂
Čauky Fandro,dlouho jsi tu nebyla.
Lili,tak to do toho dinoparku vyrazíme asi už příští výkend,teda jestli budu mít delší vycházky.Uvidím ve středu.Gynekoložka říkala,že časem budu mít vycházky neomezené.Tak jsem fakt zvědavá. 😉
Michul u mně už se asi taky začínají projevovat nějaké ty těhu příznaky.Bývá mi fakt nevolno.Dneska jsem ani neobědvala a začínají mně pobolívat prsa.Krom toho mně bolí v podbřišku,tak snad to je jen těhu příznak. 🙂
Ted jsme se vrátili s manžou a pejskem z procházky.Chodili jsme dvě hodky a já jsem úplně vyřízená,tak se jdu natáhnout k telce i když mám pocit,že tam nic rozumného nehraje......

michule
autor
27. črc 2009

Ahoj holky. Tak jsem se vrátila z poradny a mám hlavu jak balon, tolik vyšetření co mě čeká, teď si to jen zapamatovat a jsem v klidu. Tak na velký ultrazvuk do vítkovické nemoc.jdu 14.8 a místo na screening jdu rovnou na genetiku. Asi mě nemine odběr plodové vody, jelikož jsem starý kusanec a taky máme s drahým já - a on + krevní skupinu, což není zlé, ale musí se sledovat protilátky. Pak další krev ve Vítkovické nemocnicnici na vývojové vady a příjemná část je srdíčko, ale to až v září. Další poradnu mám 3.9 a nemám ani deko navíc. Což je sice fajn, ale jak mi dnes nabírala 3 skumavky krve, tak jsem myslela, že ji pozvracím. A to bych si krev klidně mohla brát sama, ovšem teď je pro mě normální existence nadlidský výkon. Mám v ruce průkajdu ( čučím na ní jako by to byl bulvár ) a taky jsem dostala Prenatal Box a v něm jsou časopisy, vzorky krému, plínečka, dudlík, Caro od nestle, 10 vitamínů a spoustu brožur. Takže konec s nudou, jdu studovat. 😀 😀 😀 😀 😀
Evi - no tak jsi jasná. To je naprosto stejný průběh. Prsa bolí, ještě budou, mě už moc ne, ale zato vypadají svůdně. Nevím sice pro koho, ale v budoucnu to naše mimi ocení. A neboj, někdy nebudeš ani snídat ani večeřet. Jenže dnes mi sestřička říkala, že mám hodně jíst, ovoce i zeleninu a zdravě, jenže tělu neporučíš, snad to už nebude mít dlouhé trvání a budu na ovoci závislá.
Všechny moc zdravím, až dočtu brožury, budu vás informovat, co pro mě - nás - připravili za novinky. 😀 😀 😀

evkaa25
27. črc 2009

Dobré dne všem.
Holky začínám být nemožná,dneska jsem spala do 12 hodin 😅 Strašné,já vím.Do práce jsem vstávala ve dvě ráno a ted takový skok.Bude ze mně za chvilku šípková růženka 😕
Michul,takže tehu průkajdu jsi dostala až ted?V 10týdnu?
Na ten a hrozně se mu to íbilo. 😀 A ted se mně pořád ptá:"Kdy už bude fotečka a kdy přineseš ten kfřík?"No fakt,je tím posedlý... 😀
Ili už by se mněla pomalu vracet z dovči,no ne?!Nebo že by si to prodloužili?? 🙂
Monali asi ještě vstřebává ty mrtvoly,že se neozývá. 😉
Holky co pracujete,vůbec vám nezávidím.Hlavně ne to horko.
Já už se začínám hrozně těšit na středu k dr.Sařejmně se i trochu bojím,aby bylo vše ok.Ale to se budu asi bát celých 9 měsíců! 😵 A až nám potvrdí srdíčko,tak to vytroubíme do celého světa.Už se na to těším. 🙂

michule
autor
27. črc 2009

Evi - buď ráda, že tak dlouho spíš, fakt. Ten úplný začátek jsem chodila spát poobědě pořád, teď už je to výjimečně, spíš z toho nicnedělání nejsem unavená a tak málo spím. Průkajdu jsem měla vypsanou už od minulého pondělka, ale sestřička si ji ještě nechala u sebe a dnes mi to všechno předala. No a ještě jsem zapoměla dopsat, že mi řekla, že si musím-e dávat pozor ať nedostanu chřipku, že by to bylo moc vážné, že angína tak navadí. Měla teď nějaký seminář a tam to probírali. Jenže si nejsem jistá jak se před tím uchránit? Určitě tam budeš mít srdíčko jako zvon, neboj a možná ti i průkajdu už dá. Všem holkám ji dali už v OL a já si na ni musela počkat doteď. No, ale ve finále mi to bylo jedno, hlavně, že jsem měla fotečku a teď už se moc těším na další. Neboj, vše bude v poho. Hlavní je myslet pozitivně 😵 .
Jo a jak jsi psala, Monča je v těžkém šoku, Ili se zapoměla na horách, Peťula si sahá na Frantu, Lili - no jo Lili se dívá na recyklaci své Lili, Lajci má asi po noční a Koczurka - no tam víme!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Takže jsem tu same dvě. 😀 😉

monali
27. črc 2009

ahojky 😉
Michul, Evi - tak jsem zase v práci 😝 Snad to rychle uteče, dneska jsem si nahlásila dovču a naštěstí
mi to prošlo, i když zas na druhou stranu šéf pokud je to možné mi vždycky vychází vstříc , tak abych
mu nekřivdila. Jenom je třeba se mu strefit do nálady 😠
Jinak výstava byla super, omdlít jsem neomdlela. Ty modely i když to byli živí lidi, tak vypadali jako modely,
talže to nepůsobilo nijak nechutně nebo odpudivě. Akorát když jsem se jednomu podívala do očí tak to byl
takový divný pocit, tak už jsem to radši nedělala. ( no a kdyby na mě mrknul tak se asi pos......u 😀 )
Byly tam ukázané i jednotlivé vnitřnosti, a kde v těle jsou, třeba žaludek je hodně malý ( tak jsem manžovi
hnedka oznámila že mu zmenším porce, protože s tak malým žaludkem, toho přece nemůže tolik zbaštit 😀 ).
Jo a ještě tam byl i vývoj embryjka, bylo u toho varování, že kdo to nechce vidět ať jde dál, ale my jsme
si to nenechali ujít. A přišlo mi to roztomilé, nejmenší myslím bylo 10tt, byl to takový drobeček, ach jooo tolik
jsem ho chtěla mít v sobě. Strávili jsme tam 2 hodiny. Fakt to bylo super. Navíc jsme tam byli jako rodinný
výlet - švagrová z Brna s rodinou, švagr z Ostravy s manželkou a my. Takže tak.

Michul, koukala jsem na průkazku a na ten kufřík, chápu proč na to pořád koukáš, je to až neuvěřitelné. A co
brožury, už máš něco nastudované?
Evi, dokud můžeš užívej si spaní, třeba se to otočí a pak spát nebudeš moct, a s mimískem za pár měsíců
teprv ne

ili5
27. črc 2009

Ahoj zlatíčka, tak jsem včera večer dojela. Bylo super, ale moc velké horka, ještě ve 22 hod bylo 35 stup-
Trošku jsem se i opálila a to jsem vyhledávala jen stín, ale u bazénu nebyl, tak am jsem se pekla tak půl hoďky a zas utíkala k chatě do stínu, nebo dovnitř lehnout, pařáky jak hrom. Hřiby rostly jen ze začátku, pak už bylo sucho, tak moc jich nebylo.
Jsem měla co dělat vás dočíst. Evko, moc gratuluji k váčku, super.
Já jdu na krev ve středu a ve čvrtek jedu na tu genetiku. Jedu do OL Fa, tam mi řekl dr. A nepůatí se nic. Dělá se velký UZ přes břicho + krrev, možná i vnitřní, jak nejde vidět přes břicho. Jak ten UZ a krev nevyjde v pořádku, tak na druhý den telefonují. Takže odběr plodovky to není. Jsem se bála, na to bych nešla, četla jsem, že je tam riziko poškození plodu, sice malé, ale je. Taky jsem myslela že pojedu blíže do OV, ale OL je prý lepší vybavenější na to, tak se tam zajedu podívat. 🙂 Nemohl se tam dr dovolat, ak mi dal číslo a já se tam sama objednala. Nebyla nadšená, že volám dost pozdě, mají toho hodně a dělá se to jen do 13+6 tt, pak už to nejde, já budu ve čtvrtek 13+2, tak na poslední chvíli.
Musím si prohlídnout vaše fotky v albu, koczi a michul. Já si už taky musím vložit, jsem ostuda. Jenže já to neumím a Nikol furt nemá na mne čas 😒 Břicho mám velké, nic neobleču, se mi ale zdá, že je to moc brzo, tak asi ty hormony, nevím.....
Jinak evko, dr mi říkal, že už nemám brát nic, gel, vitamíny ani listovku, aby nebyl nakonec opačný efekt. ale já tu listovku ráno beru, myslím, že tím nic nezkazím. Baby plan je dobrý,, ten jsem brala večer, nejsou tam ečka jak v mamavit. Jo a ten magnosovt na kaku, ale nezabírá, tak jsem na čípkách, i když mi je zakázal, ale jinak bych praskla, prostě to jinak nejde.... Nic mi nezabírá, lautr nic. Tak jsem se rozepsala, tak se omlouvám za váš čas, papa. 🤐

lilienka
27. črc 2009

ahojky holčiny
téda-to je písmen.A já mám takýýý novinkuuu-jedeme na dovču4-tého 🙂 se mi sice moc nechce(u mě je dovča doma pěkně na zahradě s rodinkou)ale manža je jak malý jarda 😀.Akorát nám v práci dovča končí 9-tého a my přijedem 11...volala jsem předačce(ta je naštěstí moje kámoška-a kdyby chtěl osud,tak by to byla i moje švagrová,protože s jejím cipatým švagrem jsem chodila 😀) no a říkala,že když tak si to naddělám. Jsem moc ráda,že jste těhulky v pořádku(ťuk ťuk)Jinak Michul-pes tentokrát sežral manžovi lopatečku a smetáček na popel 😀 a dnes hryzala dřev.schod co máme na terase...no comment 😀 asi vás tím nudím,ale já to prostě musím napsat,protože takový pes už nikde není 😀 asi je to takový ten"můj osobní zázrak"Jinak momentálně sedím na zahradě a piju černého kozlíka(to já můžu) a ráno se mi ulomil zub! ach jo jo ach.Vidíš Ili-to já píšu ztrátu času-já totiž nic jiného nemůžu (zatím) psát...

evkaa25
27. črc 2009

ahojky všem 🙂
No konečně je tady zas trochu živěji.Už to vypadalo,že si tu budem s Michul psát samy. 😅
A co to prosím vás píšete o ztrátě času?Jsem hrozně ráda,že tu píšete a je jedno co!!
Monali myslím,že musíš mít silný žaludek,to já bych asi tu výstavu nedala.Ale hlavně že se tolíbilo.S tím manžovým žaludkem jsi mně pobavila 😀
Ili je to neskutečné/krásné samozřejmně/,že už jsi ve 13tt.Strašně to letí.Určitě nás pořád informuj,jak s těma vyšetřeníma a tak.Alespon budu vědět,co všechno mně čeká a nebudu jak úplný hlupák. 😉
Lili o pejskovi piš klidně dál a klidně víc.Naše fenka je pro nás taky člen rodiny a kdybych vám tu psala co pořád vyvádí,to by jste koukali.Je pravda,že papuče nepapá,to už má za sebou. 😀 Dneska se mi na procházce ale pěkně vyválela v rybě v rozkladu.Byli jsme u rybníka.Nevím,co těm psům na těch rybách tak voní 😕 Ale byl to teda pořádný smrad.Bydlí s náma v domečku,tak samozřejmně letěla hned do vany.Ted už je zase pěkně vonavoučká,ale těch nervů. 😝 Ještě že to nedělá moc často 😀
No nic kočandy já jdu k telce.Doufám,že zítra zas nebudu spát do poledne 😅 Pa pa

koczurka
27. črc 2009

AHOJ HOLKY!!!

Teda takové romány,jste šílené. 😀 😀 😀
Michul,s těma vyšetřeníma to je mazec,ale neboj všechno ti určo připomene dr.Ještě jsem nekukala do tvého alba co tam máš nového tak až dopíšu tak kuknu,to mně baví. 😵 😉 😀
Evko,hezky si v klidu spinkej jak dlouho tělo žádá,nemáš kam spěchat no ne?Já jsem taky tak vyspávala(jo jo to byly časy 😀 😀 ),ale nestěžuju si. 😉
Ostatní moc zdravím.
Jinak u nás nic nového,akorát snad že nás trápí prdíky ☹ ,božatko se vždycky kroutí.Jsem ráda že už dneska spinká protože dneska trpěl boroček můj.A dneska jsme odnesly moč od Honzíka po těch antibiotikách tak se modlím ať už je v pořádku.Taky už se na nás pěkně směje Honzula,je to náš smíšek.
Zítra jdu ke kadeřnici na melír,moje mamka bude poprvé hlídat tak snad bude hodný. 😵
Mějte se holky já jdu do hajan.Papa

michule
autor
28. črc 2009

Ahoj holky. Jé vy jste šikulky, tolik řádků a všechny!!!!! 😀 😀 😀 Jo a co to jsou za slova?? Jak zbytečnosti píšete!!My jsme rádi, že něco s Evčou přečteme. Pište o všem i jak je venku 😀 😀 😀 😀 😀.
Ili - vítáme tě ty dovolenkující. Jen Nikču přidrž u PC a uvidíš jaké budeš mít album. Kdo myslíš, že to dělá u nás? No jasné, mlaďoch a jak se u toho tváří, to je paráda. Takže jste se měli fajn, to je dobře. Já jen doufám, že nám tento víkend už víjde, že drahý zas nelehne nebo já. Prostě máme zatím plánovaný výlet od pátečního odpol. do neděle, no a jelikož mám bráchu, který je blázen do turistiky, tak nám dal pár typu. Tak se rozmýšlíme, aspoň ten víkend. Já už doma šílím. No a s tou zácpou to mám úplně stejné. Já vůbec nevím, jak budu existovat do února. A jedná věc je taková, že z té lactulosy zvracím, takže jsem taky na čípkách. To je spolek nesmoliček, co? 😀 😀 😀
Koczurko - já se taky vyžívám v těch tvých albech. Malý je tak správný a bude to čím dál lepší. A s prdíkama jsme si taky vytrpěli. Vzpomínám si na to, jak jsem ho huštala, bříškem otečený na mé kolena a válela jsem ho po nohách a pomáhala mu. No a teď. Myslíš, že si dělá nějaký problém s prdem? Ne, teď je mu to jedno a ještě se směje jak blázen. 😀 😀
Lili - nenudíš, jen piš o te tvé devastátorce. To je super. Co je to ty psy napadá, že? To je prostest? A kam teda pojedete na dovču? Ježiš já už zase závidím. Normálně léto miluji a jsem jak uhel a žebrám o dovču a letos je to pochopitelné, ale to mé bělostné tělo, to je tak pěkně, tak barokní a tím myslím i postavu. Mamka letí dnes kolem 15 hod z Mošnova do Bulharska, taky ji závidím. Jako moc a nesměju se u toho. Včera ji můj drahý říká ,, mamko, to je, ale hrozné, že ty letadla padají jak hrušky, že? ,, No a ta dostala hysterický záchvat, že se na to vyse...že nikam nejede. On asi taky závidí, protože musí trpět se mnou. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Moni - tak jsem se pobavila nad tím žaludkem. Kdbych to viděla já, tak mám asi stejnou reakci, jen na sebe. Konec s přežíráním. No musel to být zážitek. A taky jedeš na tu dovču, jo? To jako tu budeme fakt s Evčou same? Jo a víš co, vždyť ty toho drobečka už budeš mít za měsíc - dva, taky u sebe a teď už to dopadne, to si piš. No tak já ti takového bacila chlustám, že se třeba zadaří na dovči - ttttttttttttfffffffffffffuuuuuuuuuujjjjjjjjjj( utři si display 😀 )
Evi - tak zítra se jdete fotit, co??? 😀 😀 😀 Já si dovedu živě představit tu rybinu a bliju jen při představě. To je vrchol. A kdo ji koupal? No nic, musíš si s ní promluvit, že teď to není vhodné, že přibude další člen do rodiny a že se musí chovat zodpovědně. No a je to, ne? 😀 😀
Pište, všechny všechno a nepište moc o těch dovolených, nedělá mi to dobře 😀 😀 😀 😀 😀 .