Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

koczurka
1. dub 2009

AHOJKY HOLKY!!!

Tak jsem dneska byla na preventivce u zubaře a prý se mi kývou zuby,že prý to je těma hormonama ať se nebojím že to pak přejde.No tak snad o ně nepříjdu. 😀 😀
Dneska bylo krásně že?Už se těším na víkend,má být 20 stupňů. 😵

petista
1. dub 2009

ahoj Koczi, tak jak bylo na finančáku? Pustila tě dopředu? U nás tedy bylo celý den zataženo, tak snad bude zítra svítit Oskar jeden. Já už se nemůžu dočkat MS, jak se těším, až zase začnu stimulku. Měla by příjít každým dnem, tak ji po dlouhé době zase budu vítat s radostí. 😅

petista
1. dub 2009

Monali, a tys kde? Jak si dopadla? Dnes jsem na tebe mocinky myslela 😉

petista
1. dub 2009

tak vidím, že všechny koukáte s manžílkama na fotbal, tak si asi půjdu číst. Půjčila jsem sis v knihovně napínavou knížku, tak pápá, ještě kuknu, zda se Monali neobjevila

monali
1. dub 2009

tak jsem tady 🙂
dnešní kontrola dopadla asi OK, mám sice zatím akorát 2fol vpravo, 2fol vlevo, mají 6mm, ale dostál byl
narozdíl od mě spokojený. Prý to odpovídá těm dávkám hormonů, takže dál pokračuju v píchání, a další
UTZ mám v úterý, tak snad bude úroda o něco větší a lepší. Prý mi nemůže psát větší dávky, protože mám
hodně mikrovajíček a hrozil by mi hyperstimulák. Nezbývá mi, než mu věřit. 😒
Potkala jsem se tam se Sukubkou (z tématu FN OL), tak jsme aspoň pokecaly a rychle to uteklo. Doktor má
začínat v 8,00, objevil se asi v 8,45 , podařilo se mi nacpat do kabinky jako druhá, tak jsem se hned svlíkla,
a po 10min. vešla sestra ať se zase obleču, že doktor někam odešel. Tak jsem se zase oblékla. asi za 15min
byl naštěstí zpátky. 🙂 A taky se mě ptal jestli už chci nemocenskou, zatím nechci.

U nás už bylo dneska hezky jarně 🙂
Peti, taky jsem na MS před zastavovčkou čekala jako na smilování, 🙂 a na fotbal nekoukám, vařím na zítra
rizoto - doufám ,že zůstane i na pátek. 😉

petista
1. dub 2009

ahojík Monali, tak to budou super vajíčka. A jaké si měla dávky? Zjistila jsem, že ve FN jsou s dávkováním asi poměrně opatrní, že vždycky začínají na poměrně malých dávkách a pak přidávají. Já mám na první dva dny 75 iu, pka 150 iu a od 4. dne ještě 150 iu Luverisu. a ty máš jaké dávkování?

monali
1. dub 2009

já jsem měla první 4 dny 75j, pak další 3dny 150j, teď mi to prodloužil pokračuje až do pondělka se 150j, a k
tomu poslední dva dny ještě Luveris, ale nevím přesně kolik. Doufám že ještě něco přiroste, ať je z čeho
vybírat, nebo aby mi zbylo něco k mražení. a ty máš taky Gonal?

petista
1. dub 2009

jojo, mám taky Gonal. To Moni určitě něco doroste. A jak byli ti folíci velcí? Jestli ještě pidi, tak určitě ještě přirostou další. Ale 4 kvalitní = při štěstí 4 embrýskové, a to je přeci fůra dět 😉 Já už chci taky stimulkovat 😵 Tak zatím pápá, jdu si číst

monali
1. dub 2009

no právě že měli všichni jenom 6mm, 😒 lajdáci !

papá

sukubka
1. dub 2009

monali psala jsem ti tam k nám ju! 😉

monali
1. dub 2009

Kdy se mají jíst ty grepy, při stimulce nebo až po ET?

evkaa25
2. dub 2009

Ahojky holky 🙂
Monali gratuluji k folikům.
Dneska jsem volala do Fertasu,jestli už mají výsledky mé krve z ledna a oni mi řekli,že výsledky se po telefonu nezdělují a že je zděluje jen lékař.Tak jsem na ně fakt už dost naštvaná.Přece kvůli tomu nepojedu zas do Ol.Dost vážně zvažuji přestup do FN.Vypadá to,že jste tam všechny spokojené.
Fakt nevím,co mám dělat.Z Ov jsem věděla,že chci pryč.Ted si nejsem jistá.Taky mně odrazují ty dlouhé čekací doby a zase jiný dr.Vodičku mám ráda.Tak nevím,ale asi si do FN zavolám a objednám se.Můžete mi někdo tady napsat číslo do FN?

ili5
2. dub 2009

585854112 hodně štěstí, evko.
Jinak opravdu dávají malé dávky na stimuku a jak tak čtu, tak i moc nechtějí zamražovat, že to většinou rozmlouvají, že nejsou moc kvalitní atd. Ale na druhou stranu mají velkou úspěšnost, tak jak by se mi to povedlo, tak na co zmražovat.

koczurka
2. dub 2009

AHOJ HOLKY MOJE!!!

Petis,na finančáku nebyl nikdo,sama jsem čuměla jak pero.Ale zato na sociálním lidí jak opic,naštěstí tam je spousta sedaček tak jsem to tam odseděla.Zvládla jsem to na jedničku. 😉
To ti věřím že se nemůžeš dočkat.Však to sletí neboj. 😉
Monali,neboj radši míň folíků hlavně ať rostou a jsou kvalitní. 😉
Evko,určitě se rozhodněš správně,jak se říká zkusit se má všechno. 😉

evkaa25
2. dub 2009

Ili dík za to číslo.Asi tam zavolám.Jsem poslední dobou z toho nějaká špatná ........
Koci,tak to je fajn,žes to všechno zvládla 🙂
Jinak holky konečně vysvitlo sluníčko.Pořád mně to láká jít na pivko.Už se moc těším,až si půjde sednout na zahrádku a tak 🙂

lilienka
2. dub 2009

Ahoj holky
to bylo dnes krásně co? 🙂 do ted jsme seděly se segrou a neteřama a psama na zahradě.Jsme si daly víno a hned bylo ještě líp 😀 Jestli bude o víkendu jak hlásí,tak nás čeká 1.letošní opékání 🙂
Lajči čekám na mail 🙂 stále čekám a stále čekám 😀

lajcikova
3. dub 2009

ahojik holky 🙂
tak sem zpatky z fn-a musim řict že dostal byl velmi přijemny,sem tam u něj ztvrdla skoro 45minut 😀 manžel řikal že se všichni otačeli jak sme se v ordinaci smali 😀 sme priodrbali celou hranickou nemiocnici 😎
16.4si mam pichnout agulutin a pak mam brat clostybel,pak 13den na ult.tak sned budu reagovta,snad to nebude takova fraška jak při tom 1ivf ☹ no musim věřit.takže mě čeka me 1ivi v životě,tak mi držte palce klepu se jak ratlik. 😉

koczurka
3. dub 2009

AHOJKY HOLKY!!!

Lajci,no super zprávička.To si dovedu představit ten tvůj smích! 😀 😀 Jsem ti říkala že je zlatý dr.Dostál.Takže držím pěsti štěstí! 😉
Lili,opékat by se mi taky líbilo,jenže drahý dělá o víkendu takže můžem jet tak do háje a né opékat. 😠 Zítra má být nádherně tak vám to opékání určitě výjde. 😉 😅
Evko,taky jsem nad tím právě uvažovala že už to za chvilku bude na zahrádku,já bych si dala aspoň nealko,anebo malé plnotučné. 😀 😉
Přeju všem nádherný víkend,užívejte sluníčka. 🙂 😵

asmeena
3. dub 2009

lajči: super zprávička. Sranda musí být, aspoň se odlehčí atmosféra. A uvidíš, budeš reagovat. A IUI je brnkačka - hlavně, že se u toho nemusí tak dlouho stimulovat. 😉 Taky jsem včera dobrala clostil a dnes jsem byla na kontrole a v pondělí jdu na mé páté IUI v tomto roce a ve středu na reinseminaci a pak už mi to pojišťovna nebude hradit, tak si dáme rok pauzu a když tak příští rok na jaře 3.IVF. 😉

asmeena
3. dub 2009

Koczur: ty máš krásné bříško, jsem si prohlížela tvé albíčko. 😉

lajcikova
4. dub 2009

asmen taky ho bereš jen 3-7dc?mě to přijde malo 😕 mam brat jen 2deně,no to sem zvědava jak budu jako reagovat 😠
dneska je mi pěkně zle,od rana zvracim a boli mě hlava-takže migrena se ozvala ☹ jen projdu kuchyni a už musim jit 😝 hnus,humus.
snad se mi ulevi mam před sebou vylet s capartama 😀 tak hezky vikend damy 😉

monali
4. dub 2009

od rána nám nešel internet, 😠 začal fungovat až před chvílí.

dneska bylo prostě úžasně, ráno jsme byli v Polsku na nákupech (nejvíc se mi líbily věci na mimina - ach jo),
potom u našich na zahradě, prostě paráda.
Vy tady nikdo nejste takže si asi taky užíváte sluníčka, a nebo to pivko?

Koczur, malé plnotučné nemá chybu 😀 A co bobiš, kope hodně?
Lajci , no vidíš, nakonec ti ve FN pomůžou a možná jednodušeji a zadarmo. 🙂 Snad už tě migréna přešla,
a užila sis výlet. jestli jo tak jak bylo?
Asmen, tak ať ti to dopadne jak má
Evko, rozhodnout se pro jiný CAR je složité, já jsem se tak rozhdovala skoro půl roku, než jsem přešla do FN.
Každopádně ať se rozhodneš jak rozhodneš, musíš věřit že je to to nejlepší.
Lili, tak co opékání ? Bylo?

sukubka
4. dub 2009

monali já ti psala do IP

lilienka
4. dub 2009

ahojky
opékání bylo 🙂 a bylo super-jsem popili,pojedli a zahráli jsme si plno her s neteřama.No super.opravdu nádherný den 🙂

asmeena
4. dub 2009

monali: děkuji
lajči: já ho beru 5-9 den (teda brala jsem) a taky dva denně. Doufám, že mi folíky do pondělí pěkně dorostou.
lili: tak to musel být super den, tu opíkačku ti trošku závidím, ale snad bude příští týden taky pěkně, jedeme k našim do Jeseníku, tak se bude taky opíkat.

petista
5. dub 2009

ahojík, tak jsem konečně dostala MS, tak jsem to zkusila, zda mě doktoři vezmou, vzali, píchli mi Diphereline, ale na levém vaječníku našli cystu. Mám přijít 14.4. na kontrolu, a jestli tam bude, tak narkóza a odsátí 😒 Odsávali Vám holky některé cystu? jak to dělají a jaké to je? Jinak tedy začátek stimulky bude ( podle cysty) buď 15.4. nebo o týden později. Takže teď jsem vlastně v přechodu 😀
Monali, to ja naopak fajn, že měli jen 6mm, to se ještě můžou klidně nějaké udělat. Dnes tam přede mnou byla nějaká dívčina, a jak je tak všechno přes ty dveře kabinky slyšet, tak jí říkala dr. Oborná, že nejradši mají, když je tak 5-6 vajuch, že jsou potom nejkvalitnější 😉
Lajci, tak dobré zprávičky, to je fajn, s dr. Dostálem se zasmějeme téměř vždy, pokud venku nečekají davy.
Asmeen, tak fuj fuj fuj nechť již nemusíš o 3. IVF uvažovat.
Evi, v nemocnici mi opravdu připadají, že mají komplexnější přístup a hlavně zodpovědnější, je ale fakt ,že ty čekačky jsou hrozné
Koczi, tak jsi úřady zvládla, to je fajn.
Zatím pá, jdeme kupovat obrubníky, ať se manža může realizovat jako dlaždič ( doufám, že tak nebude i nadávat) 😀
Objevím se večer, mamka dneska slaví narozky

asmeena
5. dub 2009

petis: mně odsávali cystu několikrát. Poprvé v narkóze - nic to nebylo a potom mi dvakrát odsávali bez narkózy a žádné oblbováky - doktor mi detailně popisoval co dělá, jenom to píchlo jako včelička a pak už nic. Takže příště už bez narkózy, bylo to hotové za 5 minut.
Jinak mě na cysty pomohl femigard. Dříve se mi každý cyklus udělala cysta, ale o té doby co beru femigard už nemám (takže to připisuji těm kapičkám)

lajcikova
5. dub 2009

čauky migrena je dneska fuč 😝 jen mě mrzi že sem si to včera max neužila,luci promin-snad přiště 😵 ale vy ste si to nakonec užily a to je duležite.snad se nas tam všici nelekli 😀 nic jdu něco asi uvařit tak hezkou sobotu. 😉

asmeena
5. dub 2009

jste měli lajči srazík?

lajcikova
5. dub 2009

jo a asmenko diky za info,jdu dotoho poprve,takže sem jak debil,ale nijak se neupinam mam problem s tim že nereaguju ☹ tak uvidime,jo ještě sem se chtěla zeptat kolik se na to všechno doplaci?mam ten clostik,puregon,a utroš.