Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lilienka
7. pro 2009

teda to jsou mi novinky!!!! gratuluju teda 🙂 jsem moc zvědavá na fotky.A žes nic neřekla?? 😉

evkaa25
7. pro 2009

Michul,velká gratulace k uzavření snatku!!! 😀 A těším se na fotečky,tak s tím neotálej.Muselo ti to moc slušet s bříškem. 😉
Já dneska ležím celý den.Nepůjdu ani do angličtiny.Rýma už trochu povolila,ale začalo mně bolet více v krku.Ale u mně to je normální průběh,tak snad už to brzy přejde.Ve středu jdu na test těhucukrovky,kde se bere krev.Tak snad už budu do středy fit. 🙂
Michul,já si akorát občas vezmu homeopatika na bolení hlavy a ted na tu chřipku piju Voncentku a homeopatika Paragripe.A myslím,že mi to pomáhá.Toho Olynthu se přece jen bojím,i když ted už by to nemnělo nic udělat.....
Na pečení zatím kašlu,ale nahoře už tchýně peče a pěkně to tu voní.Tak hned jak mi bude líp se na něco vrhnu.....
Nic jdu se zas válet,tak pa pa........

alex001
7. pro 2009

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat měla jste nekterá dlouhý protokol s injekcí Diphereline 3mg můžete mi říct jak to dále probíhalo jsem z toho nějaká zmatená myslela jsem že mi dají zase krátký protokol a až doma jsem zjistila že je to jinak.....děkuju

lajcikova
7. pro 2009

ahoj
zdravim po tydnu,prace a taky se ještě stale srovnavam s tou nnehodou,nakonec sme zkončila ve špitale protože tim narazem sem si asi skřipla nerv v pateři,takže obstřiky,a injekce ☹ ale už je mi fajn,jen mam rymu 😠

michulko obrovska gratulka,ja myslela že jsi vdana,a ty ses teprv vdala.mooc ti gratuluju a na fotky se těšim.

tak se opatrujte,ja se zase ozvu

evkaa25
8. pro 2009

Ahojky. 🙂
Alex,já dlouhý protokol nikdy nemněla,fakt nemůžu poradit.Ale doufám,že ti to dobře dopadne.Máš v pasu psáno,že máš za sebou 3 IVF.A tos mněla vždy stejný krátký protokol a ted máš jiný a dlouhý?Třeba právě to pomůže a budou kvalitní embryjka,které se uchytí.Přeju hodně štěstíčka.......... 🙂
Larri,přeju ti všechno nej nej nej k tvým dnešním narozeninám!Ze všeho nejvíc ti přeju zdravíčko a aby se ti konečně splnlo tvoje největší přání!!!
Lajci,já myslela,že pečeš cukroví.A ty místo toho lítáš po doktorech. 😒 No hlavně,že už je to ok a rýmu snad brzy vyléčíš.
Mně už je mnohem,mnohem líp.V krku mně tedy pořád pobolívá,v noci jsem se potila,že jsem se musela v noci dvakrát převlíct,ale ted je mi vážně mnohem líp. 🙂 🙂
Michul a jak se máš ty jako vdaná paní??Máte ted s manželem líbánky co?!? 😀
Já jdu zítra na ten test cukrovky,tak doufám,že se jim tam nepoblinkám,jak jsem četla,tak je to dost hnusný sladký nápoj na lačno..........no už at to je za mnou. 😖

evkaa25
8. pro 2009

Holkýýýýýýýýýýýýýýýý,kde jstééééééé????????????????????????????

michule
autor
8. pro 2009

Ahoj sluníčka, moc vám děkuji za gratulace, no velká změna u nás fakt nenastala, jelikož po 13 a půl letech se známe tak dokonale, že dnes mě překvapuje jen změna toho příjmení. Stejně jsem mladému psala omluvenku a podepsala jsem se svým příjmením, já si nezvyknu jen tak!!!! Fotky dávám dohromady. Měli jsem 4 foťáky a jeden musím teprve dostat do PC. Takže malé strpení a můžete se smát!!! 😀 😀 😀 😀 😀
Jinak jen tak pro porovnání, před 18ti lety jsem se vdávala 14.12 v 6 měsíci a dnes 5.12 v 7 měsíci. Takže to je můj osud. Já se prostě nemůžu vdát v krásných korzetových šatech 😀 😀 😀 😀 😀 .
No a dnes jsem vegetila u mamky, uvařily jsme si obídek, pak jsem ji pozvala do cukrárny, probraly jsme rodinu a šla domů. Než jsem pokecala s manželem - hahahaha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - a s mlaďoškem probrala zítřejší divadlo, tak je tolik hodin kolik je a já jsem slíbila, že aspoň jednou za den napíšu. Tak a to je asi na úvod vše 😀 .
Lajci - no konečeně. Já jsem si říkala, kde asi jsi, že pořád makáš jako šroubek a ty zatím navštěvuješ nemocnice. Tak to je fakt paráda. 😒 Hlavně se dej brzy dohromady. Rýmečka je teď náš problém, myslím, že ji máme všichni, ale páteř je svinstvo, to nezávidím. Tak se uzdrava a pi více. 😀 😀 😀
Lili - já to tak nějak moc lidem neřekla. Prostě to nebyla tak velká událost. Prostě bylo Ano - Ano a šlo se na oběd s nejbližší rodinou. Myslela jsem si, že prostě vezmeme svědky a pak jen zdělíme rodině, že jsem svoji, ale drahý to nechtěl, chtěl ten den prožít s rodinkou a já se fakt necítila úplně nejlépe. Nejdříve jsem byla nervózní a bála jsem se o břuško a pak jsem v těch šatech vypadala jako veliká červená Godzila. Já chápu, že jsem pár týdnu před porodem, ale úplně nádherný pohled, když se člověk rozplývá nad těma krásnýma nevěstama, tak to fakt nebyl. No a tak mi přišlo celkem vtipné napsat jen tak, jako by se nic nedělo, protože se fakt nic nedělo, že jsem se jen tak z nudy v sobotu vdala. 😀 😀 😀 Co?
Evi - to je skvělé, že ses aspoň pořádně vypotila. Fakt jen lež, na všechnol ostatní házej ,, bobíka ,,. Na zítřek držím moc a moc palečky, to přežiješ, není paráda, ale dá se to přežít. Vem si sebou časopisy ať se nenudíš, protože ty 2 hoďky jsou nekonečné. A pokud myslíš líbánky, tak můj drahý manžel se v sobotu únavou a taky nervozitou ožral s pár panáčku slivovice jako čuně. V neděli jsme šli na oběd a doplnil to 5 panáčkama whisky a doma dalšíma 5ti panáčkama slivovice ( opět ) a dnes šel na karty ( je úterý a to má svůj den ) a tak jsem ho ještě pořádně neviděla a už vůbec ne střízlivého. No a to jsou líbánky 😀 😀 😀 😀 😀 . Je skvělé být vdaná!!!!!! 😀 😀 😀 😀 Takže na zítřek hodně štěstí. Pak napiš jak jsi dopadla.
Alex - já měla 2x krátký a 1 dlouhý protokol, je to naprosto stejný postup, jen delší ( logické ) a ty injekce jsem měla taky, ale jmenovaly se jinak, musela jsem si to i s drahým píchat a vidíš - pomohlo. Takže hodně štěstí a neboj, je to delší postup, ale oni ví co dělají!!!!
Tak krásný večer. Zítra jsu vyřizovat do centra doklady, tak snad to vyřídím hned a taky ještě pojišťovnu, no a pak hned napíšu.

alex001
9. pro 2009

evka25: díky 🙂

michule: můžu se zeptat proč Ti změnili při posledním pokusu protokol? Já jsem měla při 1.IVF dlouhý a ten mi stopli, protože vaječníky špatně reagovaly a od té doby mi dávaly vždy krátký protokol. Jsem z toho hrozně nervózní bude to můj poslední pokus hrazený pojišťovnou tak nechci nic riskovat. Myslíš, že mám rači napsat mail Dostálovi a připomenout mu, že na dlouhý protokol špatně reaguju?
A ještě jsem se chtěla zeptat kolik jsi měla folíků při krátkém protokolu a kolik při dlouhém, byl tam rozdíl?

larri
9. pro 2009

AHOJ HOLKY,
Michulko,co ti mám přat k vaši svatbě? Snad jenom,aby se tímto papírem vubec nic nezměnilo a vy se meli pořád stejně rádi.A vaše společné štěstíčko se brzy narodí,tak co víc si přat. 😉

Ja mam toho jednoho bojivníka u sebe,tak uvidíme.
Včera přišel přítel domu bez kytky a ja mu smutně řekla,že na mne zapoměl,ani kytku nedonesl. ☹
Tak se na mne podíval,že jako zapoměl a za chvíli mi dal dva baličky.
V jednom byla halenka-ale sportovni,hezká.

No a v druhém dětské body-modré.Koukala jsem na něho a co když to nevýjde.
Prý musíme věřit,když už byl jenom jeden bojovník a vydržel.On ted cítí,že to výjde,ale naštvala jsem ho,když jsem mu řekla,že to body mělo být ružové. 😀 😀

Přítel neumi dávat najevo emoce,když je štastný.Ale když je naštvany,jde mu to dobře.
Nevim co to s námi uděla,když to zase nevýjde.

Jinak všem přeji hezký den,u nas je zataženo a smutno. ☹

michule
autor
9. pro 2009

Ahoj holky. Tak jsem doma z centra. Doklady vyřízeny a hotové budou za měsíc. Skvělé a nebylo nikde ani človíčka. Taky na pojišťovně mě potěšili. Mám nárok na 1000,- a můžu to využít třeba na ten 4D ultrazvuk, který jsem měla v září. Takže paráda a taky mi hradí ( ale to až od nového roku ) tatínka u porodu a část nadstandartu. No a tak to jsem zcela spokojená. Využiju všeho. Na oběd jsem si zašla do MC Donaldu - fuj jak nevhodné, ale jak dobré. No a teď musím ležet, jelikož mě pěkně tvrdne břuško. Ve 13h budu volat k MUDr, mám trochu strach, takže nehci nic zanedbat. Pak napíšu.
Lari - moc děkuji. Je to trefné a taky budu doufat, že se ani jeden nezměníme. Vždyť opravdu není důvod. Teď už si jen těch pár nekonečných týdnu počkat na mimiska a je to hotovo. 😀 😀 😀 Jedno mimisko nám vyrostlo jako lípa a jsem strašně zvědavá, jak se bude chovat k sestře???"!!!!! 😀 😀 😀 Lari - já naoplátku tobě přeji, ať máš pod stromečkem dvě tlustice, pak pěkně kulaťoučký špíček, pak bříško a po těchto událostech zdravé a šťastné miminko. Ať manžel kupuje dále modré bodýčka a v nich je třeba krásná malá princezna, vždyť je to úplně jedno. A pak ať vám dělá radost ( ne vždy, to by tak nešlo!!! ) a prostě a jednoznačně, ať se to jediné mimi udrží a vše dobře dopadne. Hodně optimismu vám oboum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TTTTTTTTTTFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
Alex - takže já měla 2 IVF dělány v OV, krátký protokol. 1 ivf 15 folíků, 2 ivf 23 folíků. 3 ivf už OL a to byl dlouhý protokol ( oni chtěli zkusit určitě pomalejší postup a já jen vím, že to bylo celý měsíc stimulace, prostě náročné, samé injekce, ale zvládnout se dá vše ) a folíků jsem měla 27. Vždy mi ještě zbylo na KETy, ale ty nikdy nedopadly šťastně. Já reagovala výborně na léčbu. Zkusila bych mu zavolat, ale věř mi Alex, že on moc dobře ví proč ti zkusil dát douhý protokol. Já se nikdy nedivila a ani neptala proč takový a nebo takový. Věděla jsem, že oni jsou tady pání a já malinka a poslušná. Já tedy nevím, nechci být chytrá jako rádio, ale pokud jsi měla stop při 1 ivf, tak to 4 ivf by jsi měla mít ještě hrazeno pojišťovnou. Měla by jsi na pojišťovnu zavolat a informovat se. Myslím, že to tady na ,, kobylce ,, mělo více holek. Hodně štěstí. Já vlastně nepochopila, ty máš teď 3 ivf a ten dlouhý protokol, že? A jak dlouho už stimuluješ????
Všem krásné poledne ( teda jako u nás je pěkně hnusně, ale pod dekou to jde!!!!! ).

evkaa25
9. pro 2009

Ahojky.
Tak už jsem zpátky z testění cukrovky.Nic příjemného,ale dalo se to.Nejhorší byly pro mně odběry krve.Nemám témněř vidět žíly,tak s tím vždycky sestry bojujou.A dneska to teda stálo za to.Levou ruku mám rozpíchanou na třikrát.Nakonec mi vzala krev ze zápěstí.Pravou naštěstí napíchla napoprvé z paže.Ale ta levá ruka mně teda dost bolí a mám na ní bouli jak hrom. 😖
No a potkala jsem tam kámošku a její kámošku těhulku,tak jsme tam seděly tři těhule a probírali naše miminka.Tak mi to nakonec uběhlo jak voda.Knížky jsem se ani netkla 😀 😀 😀
Alex a Larri buduvámi moc držet palečky,aby se tentokrát zadařilo!!A posílám těhu bacily.TTTTTFFFUUUUUUUUUUUUJJJJJJ!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Larri,to je od přítele moc krásné,že koupil to bodýčko.Ted vás čeká to nejhorší.Čekání.Ale naděje umírá poslední,tak zkus být trochu optimistická a věřit tomu bobánkovi v tvém bříšku!!

evkaa25
9. pro 2009

Michul,tak to je super,že ti pojištovna toho tolik proplatí.Já právě řeším problém s poj.Když jsem byla minulý týden proplatit 3D UTZ,tak mně ta paní na poj.postrašila,že ten program pro těhulky,který ted proplácejí/4500kč na vše možné.Otec u porodu,nadstandart,léky,kosmetika,3D/budou od nového roku možná rušit,nebo snižovat.Jako že už bych nemněla nárok na 4500,ale třeba jen na 2500kč. 😠
Tak uvažuju,že bych ty penízky utratila raději ještě letos za kosmetiku pro mimi a pomůcky do porodnice pro mně.Chtěla jsem to sice použít na předporodní kurz a na otce u porodu,ale kdyby to fakt zrušili,tak bych o to přišla..........
Michul,máš ještě nějaký tip,co se dá koupit v lékárně pro mimi,co bych potřebovala??Chci koupit Bpanten,nějakou kosmetiku,takové ty vlhčené ubrousky miminku na zadeček,možná plen,ale ty jsou tam asi zbytečně drahé.No a sobě nějaké vitamíny na kojení,prsní vložky,vitamíny na kojení........Ono utratit v lékárně 3500kč je teda slušný úlet,co???!!! 😀 😀 😀

alex001
9. pro 2009

ahoj holky díky za odpovědi 🙂

zhrnu trochu svoji historii: mám za sebou 3.IVF
(1.IVF dlouhý protokol a po týdnu stopnutá stimulace-špatná reakce vaječníků FERTIMED, 2.IVF zase FERTIMED krátký protokol jen 3 vajíčka a výsledek negativní), 3.IVF FN Olomouc - krátký protokol zase jen 3 vajíčka, výsledek zamklé těhotenství 11tt, 7/2009).

Pravděpodobně v lednu 2010 - 4.IVF naštěstí to ještě hradí pojišťovna, mám dlouhý protokol a jsem z toho nervózní..... ☹ . Dnes se mi podařilo mluvit z Dostálem a necháváme dlouhý protokol, protože léky už mám a proto se to nedá změnit. Kdyby to dopadlo nejhůř a nic by se neurodilo (tzn. kdyby neproběhl transver) tak si při další stimulaci budu hradit "jen" léky a zbytek ještě pojišťovna. Doufám, že to dopadne dobře a do 5.IVF nebudeme muset jít.

Je to všechno šílený boj, hlavně když si uvědomím, že bych za měsíc pomalu rodila ach jo...... ☹

michule: opožděně gratuluji ke svatbě 😀

evkaa25
10. pro 2009

Ahojky.
Alex máš toho za sebou vážně hodně.Je smutné,že to vždy skončilo neúspěchem.Myslím,že všechny co jsme tady to známe.Věčné ptaní se proč zrovna já?,mnoho naděje a pak velký smutek při neúspěchu,také s partnerským vztahem to většinou otřese/alespon u nás to bylo dost těžké/,ptaní lidí,kdy už si pořídíme rodinu,žádné jistoty...........................
Ale pořád musíme věřit,že to dobře dopadne!!!Tak jako mně,Michul,Koczurce...........to jen z téhle diskuse.
Moc držím palečky a budu ráda,když budeš psát,jak se ti daří a jak probíhá boj o miminko. 🙂
Jinak koukám,že to tu pěkně vázne.Všichni asi pečou cukroví,nebo co. 😕 😀 Já se chystám za chvilku slepovat linecké a udělat nějaké další těsto,do kterého se asi pustím až zítra.Večer jdu ke kámošce na pokec,tak nevím,jak dlouho se zdržím.Každopádně večer ještě juknu. 😉

michule
autor
10. pro 2009

Ahoj holky,
včera, když jsem volala sestřičce ohledně toho tvrdnutí bříška, tak si mě dnes svolala na poradnu. No a dnes na poradně padl ortel: hospitalizace nebo doma naprosto klidový režim. Tu nemocnici mi připomněla dvakrát, ale já vím, že je zákaz návštěv a tudíž se budu raději válet doma. Dělala mi UTZ, malá je hlavičkou dole, hrdlo mám uzavřené, ale jelikož jsem začala lehce špinit, tak mi zjistila, že placenta je velice nízko. Musím jen ležet, ani čaj si nesmím uvařit. Pro mě, hyperaktivního člověka, nastává dvouměsíční půst a muka. Čekala jsem, až přijde mlaďošek ze školy, aby Vám mohl napsat, jelikož se opravdu bojím i déle sedět. Takže od rána tady vegetím s mamčou, zítra přijde zase a já se alespoň nenudím. Musím jen doufat, že se Darča neprodere na svět dříve. Toť ode mě vše.
Evi - buď opatrná, já minulý týden o tomto čase také dělala perníčky a teď leží, nehnutě. Kdy se dozvíš výsledky cukrovky ?
Alex - hodně štěstí.
Všem krásny večer, ještě kuknu a mladý napíše.

larri
11. pro 2009

Michulko,drž se a odpočívej.
Já bych se taky zbláznila,kdybych měla jenom ležet,ale za ten zázrak,to stojí. 🙂 🙂

evkaa25
11. pro 2009

Ahojky.
Michulko dávej na sebe moc moc pozor.Musí to být teda šílené jen ležet a nesmnět nic dělat.Ale alespon,žes nemusela do té nemocnice a že můžeš odpočívat doma s manželem,pubošem a maminkou.
Snad se Darince nezachce na svět dříve.Přece jen má ještě dost času.......Tak vždycky alespon večer spacifikuj mladocha,aby nám tu napsal,jak ti je. 😉 😉 😉
Larri a co ty?Jak se cítíš?Odpočíváš doma,nebo pracuješ??
A co ostatní holky tady??
Lili,Lajci,Koczurka..............
Jinak u mně nic nového.Výsledky té cukrovky pošlou mojí dr a ta mi je řekne až na poradně.Mohla jsem tam na ně hodinu čekat,po těch odběrech.Ale mně se nechtělo.Doufám,že to bude ok.V rodině má cukroku jen táta a ten ji má až ted ve stáří.Jinak s tím nikdo problém nemá. 🙂
Dneska v noci jsem dostala velice nepříjemné křeče do lýtka.Mívala jsem takové křeče v pubertě.Ted už dlouho nic až dneska.Tak jsem ráno mazala Fastumgelem jak vzteklá. 😀 😀 😀
No a průběžně peču a peču.Ale manžel jak přijde z práce,tak mi vždycky pomáhá třeba vykrajovat.Je to sranda.Akorát včera mi spálil plech skořicových medvídků.Mněl za úkol jen hlídat troubu,ale jaksi se asi soustředil víc na jiné věci,než na troubu. 😀 😀 😀 Nejdřív jsem se teda vztekala,protože mi dali dost práce,ale pak jsme se tomu jen smáli.U nás to asi k Vánocům patří...... 🙂

larri
11. pro 2009

Ahoj Evi,
já mám 14 dní volno,beru si zbytek dovolené,ale už se chystám ven.Musím se jit trochu provětrat.

Ty se taky šetři,at si Vanoce užiješ v klidu. 😉

koczurka
12. pro 2009

AHOJKY HOLKY!!!

Moc vás tu všechny zdravím a omlouvám se že jsem tak dlouho nenapsala. 😔
Tak jsme konečně přestěhovaní,jen teď budu čekat na pár dodělávek,snad to půjde rychle.Jinak musím přiznat že jsem vyšťávená. 😝
Michulko,opatruj se poctivě lež v posteli,však tu svojí hyperaktivitu doženeš po porodu,tomu věř. 😀 😉Ještě budeš vzpomínat na lenošení.Jé,co já bych dala za to jeden den lenošení v pelechu 😵 .A na to tvrdnutí ti náhodou nedali magnezium?Já ho užívala už od 4.měsíce protože mi taky tvrdlo břicho. Snad nám tu tvůj synátor napíše jak se ti daří.
Evko,tak ty už máě taky cukrovku za sebou?Hnus že? 😝 😀 To máš šikovného manžela že ti tak pomáhá. 😀 😉 Jinak bepanthen je vynikající mastička jak na opruzený zadeček tak na popraskané bradavky které má skoro každá ze začátku kojení.Já ji teda využila maximálně.Taky jestly můžu doporučit kosmetiku tak je to značka Bubchen,je to prý kosmetika na kterou nejsou děti alergické a potvrdilo mi to spousta doktorů,jsem s ní taky max spokojená.Mám od nich dětskou koupel,mast na zadeček,těl.mlíko i olej,krém na pusinku,no prostě vše a moc pěkně miminkovski voní. 😵Jo a holky,nakonec jsem pořídila tu odsávačku nosní na ten vysavač,je to super věc,jde to samo ven s tím.Mají to i v lékárnách,stojí 350kč a je to fakt pomoc tomu mmču když má ucpaný nosík.Zkoušela jsem to i na sobě a nebolí to jen to šimrá. 😀
Alex.přeju hodně štěstí. 😉
Larri,držím pěsti ať je bojovníček silný a ať jen pěkně rostete. 😵
Tak zatím pa...mějte se krásně 😵

michule
autor
12. pro 2009

Ahoj Holky,
u mě nic nového, ležím, ležím, ležím. Opět za mě píše mladý, i když jsem ho do toho musela dokopat. Mamka poctivě chodí a vaří. Mě z toho ležení pomaličku začínají bolet záda, ale já jsem statečná, já se nevzdám. Jediné co Vám můžu napsat, to je kompletní televizní program, ten mám v malíčku 😀 .
Koczurko - Moc Tě zdravím, skvělé, že už jste prestěhovaní. Vánoce ve svém, co víc si přát. Magnésko samozřejmě beru, 3*3 tablety denně a ještě mi Mudr. napsala Ascorutin a ten beru 3* denně po dvou tabletách. Nešpiním, ale bříško tvrdne, víc než je zdravé. Snad se to zlepší.
Lari - Já se držím a odpočívám a Ty dělej úplně to stejné.
Evi - To je skvělé, že Ti tak manžel pomáhá s cukrovím. To můj manžel má nejraději na vánočním talířku uzené a úsměv.
Všem krásnou sobotu, zítra se zase ozvu, na které straně se mi nejlépe leží 😀 .

evkaa25
13. pro 2009

Ahojky.
Včera jsem absolutněnemněla šanci tady nakouknout.Byli jsme s manžou obhlídnout kočárky v Pl,pak na návštěvě u kamarádů z Havířova a nakonec ještě v Ikei.Tam bylo neskutečně moc lidí,takže jsme to profičeli co nejrychleji.Ale koupili jsme světlo do dětského pokoje a z toho mám fakt radost.Moc se mi líbí.Ted jen přesvědčit manžu,aby ho namontoval. 😅 😀
Večer jsem byla úplně hotová.Pěkně mně bolely nohy,tak jsem je mazala chladivým gelem,abych to vůbec vydržela.......
Michul,určitě nic příjemného to ležení,ale jak píše Koczurka.Užij si to,dokud můžeš. 😀 Důležité je,že ti všichni pomáhají a mamka dokonce chodí vařit.To je velká pomoc. 😉
Koczi,jo ten test na cukrovku byl fakt hnusný. 😖 Nejhorší bylo,že mně při tom odběru krve pěkně rozpíchali.Ještě ted mám levé zápěstí celé modré.Vypadá to docela šíleně.Se mi ta krev rozlila pod kůží a do toho ještě modřina.A pořád to bolí........ 😖
Tak na tu Bubchen už jsem slyšela nějakou chválu.Asi ji taky zkusím.Dík za rady a ten Bepanthen pořídím asi vícekrát.Když mi to poj. proplatí a píšwš,že je tak dobrý a používáš ho pořád. 🙂
Tu odsávačku na vysavač si chválí všechny maminy co znám.Mně se to sice pořád trošku nezdá,ale asi ji taky koupím.Nakonec to neni žádná závratná investice,že?!? 🙂
No takže tak o mně.Ted jdu odpočívat k TV.Jem pořád z toho včerejšího trajdání pěkně zmožená......

evkaa25
13. pro 2009

Jo a Lili přeju dneska všechno nejlepší k svátku!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

evkaa25
14. pro 2009

Tak koukám,že už si tu zase píšu sama,ale to neva. 😀 😀 😀
Michul jak je?Doufám,že je to alespon trošku lepší a že poctivě odpočíváš.
Já pořád někde lítám,ale dávám na nás pozor 🙂 Dneska jsem byla v lékárně a utratil jsem tam 3500kč za homeopatika,kojící potřeby,dětskou kosmetiku a tak.No a do 3 týdnů by mi to mněla uhradit pojištovna. 😀
Za chvilku zase fičím do angliny a pak máme večírek.Moc se mi na něj nechce,ale uvidíme..........
Tak to jen tak ve spěchu.........pa pa

michule
autor
14. pro 2009

Ahoj holky. Tak už jsem se normálně posadila k PC. Nebudu pořád čekat na mlaďocha, až se uráči mi něco napsat. Vždy když jsem to po něm chtěla měl bělmo až na stropě. No a tak jsem se dnes i prošla po bytě, pomohla mamči s úklidem nádobí a je mi hned lépe. To se jako nedá, sice se dobře lenoší, protože když jdu na balkón, tak opravdu mrzne. Takže vegetím, ale mám v plánu normální krátkou procházku kolem středy. Myslím, že tím nic nepokazím a pokud mi to břuško už tolik netvrdne a nešpiním, tak by neměl být problém. Strašně se těším na ultrazvuk v úterý př. týden. Doufám, že mi řekne, že můžu oslavit vánoce vsedě 😀 😀 😀 😀 😀 . No a jinak nic nového, dnes mamča dělala její skvělé knedlíky na paře. Chodím a za studená je ,, žeru ,,. Žáha mě z těch povidel pálí řádně, ale vezmu Renie a jedu dál.
Evi - myslím, že jsi se ptala co doukoupit v lékárně za ty penízky, tak nezapomeň na vložky po porodu a do podprsenky na mléko. Sice to jsou všechno nízké investice, ale vatové tyčinky pro bobka, buničinu na čištění pupíku ( líh kdyby to byla holčička na čištění ušiček po propíchnutí náušniček ), B - panthen velký stojí kolem 300,- tak určitě bych dle expirace vzala několik, pak olejíček, podložky jednorázové na přebalování. No já si ještě vzpomenu 😅 . Nad tou odsávačkou na vysavač taky přemýšlím. Je to asi fajn, ale ta představa, že musím ten kolos ( vysavač ) vytáhnout, ta není pro mě moc pohodlná. Já nevím, mám tu malou a popřemýšlím nad vysavačem!!!! Jinak jak tak pořád ležím a čtu, jsem zase chytrá jako rádio, píšou, že tašku do porodnice máme mít zbalenou 2 měsíce před porodem, to kdyby tě náhodou překvapil předčastný porod. Takže jsem vystrašená a jakmile se dostanu ven, dokoupím zbytek věcí a asi se zbalím 😀 😀 😀 😀 😀 . Kdybych nečetla kraviny, že?? Šetři se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A kde je zbytek holek, to už fakt nikdo nebude chodit, bude to diskuze pro 2?????? Lajci? Lili? Lari - jak se cítíš?

evkaa25
15. pro 2009

Ahojky
Michulko,dneska jsem si všila tvojí fotečky:Když Darča řádí.To je fakt bomba.Bude to asi pěkná čipera po mamince. 😀
Jo Michuldíky za rady.Už mám ten nákup za sebou.Ty Bepantheny jsem koupila hned radši dva.Jsem na některé položky pěkně koukala.Takové palby!!!!Ale samozřejmně šlověk chce pro miminko to nejlepší!A já mněla tu výhodu,že mi to poj. zacvaká. 🙂
Tu odsavačku na vysavač jsem zatím ještě nekoupila,ale asi u ní nakonec stejně zkončím,když všichni píšou,že je tak dobrá.
¨Tak tašku do porodnice už aby jsi začala pomalu balit,co?!Já jsem se někde zase dočetla,že je dobré pořídit si nafukovací kruh do vody.Že se na něm pohodlně sedí po nástřihu hráze. 😅 😕 😀
Zajímalo by mně,jak je na tom Alex s Larri,tak snad se brzy ozvou.
Lajci tu už taky dlouho nebyla.No a Lili ted prožívá dost těžké období,tak si asi dá od Koníka chvilku pauzu.Je to bojovnice,tak věřím,že někdy nakoukne a že se nám zase ozve. 😉

larri
15. pro 2009

Ahojky,
Evi u jaké jsi pojištovny?

U mne nic nového,jsem teprve 7 den po ET,ale necítím vubec nic.O víkendu chci testovat,tak uvidíme.

Těhulky,pěkně se opatrujte,venku je zima,tak odpočívejte v teple.Já si jdu za chvíli do práce pro penízky......

larri
15. pro 2009

Evi,co se stalo s Lili?

evkaa25
15. pro 2009

Larri,ty se taky tedka opatruj.7den je ještě brzy na to,abys něco cítila.Budu moc držet palečky na víkendové testování.Konečně by to chtělo prolomit smůlu a nastartovat těhu vlnu!!!Věřím,že se to povede a budeš mít krááááásné Vánoce. 🙂
Lili se v poslední době nedařilo,ale nepsala to tu. ☹ Myslím,že kdyby chtěla,napíše to tu sama.Nechci za ní nic psát.
Já dneska pomaloučku polehoučku dělám takový malý předvánoční úklid.Ještě že mně nevidí manža.Stěhuju věci z jedné skřínky do druhé a tak.By zas řekl,že mám Hnízdící instinkt. 😀 😀 😀 😀 😀

michule
autor
15. pro 2009

Ahoj holky. Dnes celý ležím, to je novina, co?? 😀 😀 😀 😀 Fakt je ten, že mi bylo zle a žáha, ta moje žáha!!!! Pokud je pravda co se říká, že když pálí žáha bude to vlasaté miminko, tak Darča bude malá ,, hašišačka ,, 😀 😀 😀 😀 . Už jsem dnes snědla plato Renie, mě šlak trefí. Nemáte někdo nějaký recept jak tomu předejít????
Evi - tak takové břicho mám několikkrát za den, no fakt!!! Je to šílené miminko. A když jdu v něčem co mi přiléhá na tělo, tak vypadám jak nějaká zrůda, mamka se směje a říká, co to máš za bábovku??? 😀 😀 😀 Musela jsem to zvěčnit, počkej na sebe až bude bobek cvičit spartakiádu!!!!!! 😀 😀 😀 Já ti tu rozdávám rady ohledně lékarny a sama nemám nic nakoupeno, jen ty vložky po porodu a do podprsenky. Takže to mě čeká, ale já jsem na přírodní olejíčky, už mladého jsem mazala slunečnicovým olejem z lékárný, tak se opět budu přiklánět k tomu, ale to je opět jen můj názor, ať zase nevypukne vlna neshod. 😉 Ty jsi nezmar, taky se spomal. Důležitější než úklid je teď mimisko, tak se šetři. Budu ti to pořád připomínat, protože jsem starší 😀 😀 😀 😀 a vetchá stařenka 😀 😀 😀 a taky jsem nevěděla kudy kam a teď je moje skvělá kámoška od mladého postel. 😝 Jo a s tím kruhem je to dobrý nápad, proč ho nemít, stejně ho využiješ později pro mimo. Je fakt, že si vzpomínám, že jsem seděla na půl zadku, ale pořád říkám, že za ten pocit štěstí to stojí.
Lari - na víkend budu i já držet palečky. Moc bych ti přála krásné vánoce a všem tu novinku oznámit. TTTTTTFFFFFFFUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJ.
Zdravím všechny čtenářky a kdyby jste se aspoň ozvaly jak se máte před vánoci a jestli už máte dárečky???
Všem krásný večer.

marly
15. pro 2009

Zdravím všechny 🙂 jsem tu nová tak doufám,že se nebudete zlobit,že vám tu lezu.Chtěla bych se zeptat jak jste přešly z Ostravy a kam přesně do Olomouce a hlavně co jste v Ostravě řekly za důvod a jestli jste si sebou převezly kryo.Děkuji Marly